Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Barwicka Sonia Ruda Śląska Bieg na 5 km
2 Strzyżewska Anna Oborniki Śląskie Bieg na 5 km
3 Strzyżewski Maciej Oborniki Śląskie Bieg na 5 km
4 Pastusiak Tomasz Wrocław Bieg na 5 km MiCaR Rent a Car
5 F Joanna Wroclaw Bieg na 10 km
6 Krasinski Jarek Trzebnica Bieg na 5 km ELMAR- GRUPA SPORTOWA
7 JADACH OLGA WROCŁAW Bieg na 5 km
8 Oleksy Jadwiga Wrocław Bieg na 10 km
9 Wilanowski Tomasz Wilanowski Wrocław Bieg na 10 km
10 Małyszek Marcin Wrocław Bieg na 5 km Hakuna Matata
11 Socha Piotr Wrocław Bieg na 10 km
12 Pastusiak Matylda Wrocław Bieg na 10 km MiCaR Rent a Car
13 Czarnecki Oliwier Paniowice Bieg na 5 km
14 Czarnecka Justyna Paniowice Bieg na 5 km
15 KACZMAREK ZBIGNIEW TRZEBNICA Bieg na 5 km ELMAR- GRUPA SPORTOWA
16 Kalinowski Wojciech Wrocław Bieg na 10 km
17 Jadach Grzegorz Wrocław Bieg na 10 km
18 Boczula Krzysztof Wrocław Bieg na 10 km WKB Piast Wrocław
19 Woźniak Paulina Wrocław/Mirków Bieg na 10 km
20 Woźniak Karolina Mirków Bieg na 10 km
21 Wojtko Rafał Wrocław Bieg na 10 km wkurw_team
22 Carolak Ewa Wrocław Bieg na 5 km
23 Jarecka Emilia Wroclaw Bieg na 5 km
24 Skowron Michał Wrocław Bieg na 5 km
25 Porczyński Karol Wrocław Bieg na 5 km
26 Nowakowski Artur Wrocław Bieg na 10 km Yulo Run Team Siedlce
27 RYBICKI ALEKSANDER Brzeg Dolny Bieg na 5 km Służby mundurowe
28 Marcinkiewicz Tadeusz wroclaw Bieg na 5 km
29 Pavlyk Oleg Wroclaw Bieg na 5 km
30 Knapik Piotr Wrocław Bieg na 10 km LKS Iskra Jaszkowa
31 Wróbel Robert Wrocław Bieg na 10 km
32 Smagała Wojciech Smagała Wrocław Bieg na 10 km
33 Bielecka Iwona Wroclaw Bieg na 10 km PRO-RUN WROCŁAW
34 Kaszuba Edward Wrocław Bieg na 10 km
35 Łączyk Waldemar Wrocław Bieg na 10 km
36 Majchrzak Małgorzata Wrocław Bieg na 5 km
37 Kraska Artur Bydgoszcz Bieg na 10 km Uniwersytet Wrocławski
38 Stępień Patryk Wrocław Bieg na 5 km
39 Kaczmarek Kasia Wrocław Bieg na 5 km
40 Dańkowski Dominik Wrocław Bieg na 5 km SPORTSTORE.pl
41 Dańkowska Anna WROCŁAW Bieg na 5 km SPORTSTORE.pl
42 Ladziński Sebastian Opole Bieg na 10 km
43 Woźniak Karolina Pińczów Bieg na 10 km AZS UWr/ Sobczyk Team-MKS Siechnice
44 Klag Karolina Klag Opole Bieg na 5 km BBL OPOLE
45 Czajka Małgorzata Opole Bieg na 5 km
46 Czajka Aleksander Opole Bieg na 5 km
47 Gawęcki Maciej Gawęcki Wrocław Bieg na 5 km Gawenda Dance
48 Dragan Damian Galewice Bieg na 10 km Wieluń Biega
49 Giebel Dagmara Wrocław Bieg na 5 km
50 Posłuszna Anna Głoska Bieg na 5 km Akb Esemas
51 Pietraszek Piotr Wrocław Bieg na 10 km Radio Wrocław
52 Wróbel Damian Wrocław Bieg na 10 km
53 Skupień Anna Wrocław Bieg na 10 km Radio Wrocław
54 Jarek Zbigniew Wrocław Bieg na 10 km
55 Ciechowicz Agnieszka Wrocław Bieg na 5 km Slow Jogging Wrocław
56 Popiel Miłosz Wrocław Bieg na 5 km
57 Boberski Grzegorz Wrocław Bieg na 10 km
58 Ratański Michałek Wrocław Bieg na 10 km
59 Sieradzki Marcin Wrocław Bieg na 5 km
60 Zagórski Bolesław Wrocław Bieg na 10 km TriActiv Ridley
61 Rak Szymon Wrocław Bieg na 10 km
62 Matura Michał Wrocław Bieg na 10 km
63 Lenartowicz Angelika Wrocław Bieg na 10 km
64 Kolany Helena Wrocław Bieg na 5 km parkrun Wrocław
65 Kwiatkowska Irmina Wrocław Bieg na 10 km Możemy szybciej, ale wolimy dłużej!
66 Kwiatkowski Mikołaj Wrocław Bieg na 10 km Możemy szybciej, ale wolimy dłużej!
67 Kolany Tadeusz Kolany Wrocław Bieg na 5 km parkrun
68 Pawlik Paweł Oleśnica Bieg na 10 km CAŁA OLEŚNICA BIEGA
69 ŁOMNICKA Barbara Wrocław Bieg na 10 km Sobczyk team
70 Bury Magdalena Kiełczów Bieg na 10 km
71 Marchwiński Gniewojar Osięciny Bieg na 5 km
72 Wierszelis Anna Wierszelis Wrocław Bieg na 5 km
73 Żołądek Marek Wrocław Bieg na 10 km
74 WOŹNIAK SEBASTIAN WOŹNIAK WROCŁAW Bieg na 5 km
75 Zabielska Monika Wroclaw Bieg na 5 km
76 Łuków Wojtek Wrocław Bieg na 10 km PRO-RUN Wroclaw
77 Hałas Marek Wrocław Bieg na 10 km PRO-RUN WROCŁAW
78 Cetnarowski Kamil Wrocłąw Bieg na 5 km
79 Kuźmicka Agata Wrocław Bieg na 5 km Kiku Run Team
80 Marcinek Rafał Wrocław Bieg na 10 km
81 Siedlecka Agata Wrocław Bieg na 5 km
82 Broda Dominik Broda Wrocław Bieg na 10 km
83 Cioroch Monika Wrocław Bieg na 5 km niezrzeszony
84 Szałajko Anna Wrocław Bieg na 5 km
85 Krępuła Beata Wrocław Bieg na 5 km
86 Brylka-Nadolska Marta Wroclaw Bieg na 5 km PRO-RUN WROCŁAW
87 Brylka Marek Wroclaw Bieg na 5 km
88 Bosek Bogusław Wrocław Bieg na 5 km
89 Bosek Ewa Wrocław Bieg na 5 km
90 Lawrynowicz Kuba Wroclaw Bieg na 10 km
91 Knapik Katarzyna Knapik Wrocław Bieg na 10 km
92 Wysocka-Sawa Emilia Wrocław Bieg na 5 km
93 Budzeń Cezary Wrocław Bieg na 10 km
94 Kopacka Edyta Wrocław Bieg na 10 km PRO-RUN WROCŁAW
95 Majerska Sandra Wroclaw Bieg na 5 km
96 Nowogrodzki Wojciech Katy Wroclawskie Bieg na 10 km
97 Fielek Piotr Wroclaw Bieg na 5 km PRO-RUN Wroclaw
98 Morawiak Krzysztof Morawiak Szczecin Bieg na 10 km Fase Szczecin
99 Bednarek-Hajdukiewicz Marta Kiełczów Bieg na 10 km Alektum Team
100 Oko Tomasz Smolec Bieg na 5 km


Wyświetleń: 4527

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ