Biegi Dzieci i Młodzieży przy XXXIV Biegu Pokoju

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć MIEJSCE KAT. Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 657 LEIK MARTA K 1 K 0-7 GDAŃSK
2 615 CZERWIŃSKA MAJA K 2 K 0-7 JUSZKOWO
3 708 SKOWRONEK AMELIA K 3 K 0-7 BORKOWO
4 779 HINCKA JAGODA K 4 K 0-7
5 725 TESKA MARTYNA K 5 K 0-7 GDYNIA SGA GDYNIA
6 658 LEIK MAŁGORZATA K 6 K 0-7 GDAŃSK
7 734 WERRA POLA K 7 K 0-7 RUMIA
8 627 GÓRECKA AGATA K 8 K 0-7 PRUSZCZ GDAŃSKI
9 737 WIŚNICKA WIKTORIA K 9 K 0-7 GDYNIA
10 661 ŁACH MARTYNA K 10 K 0-7 RUMIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7
11 604 BARSZCZEWSKA DAJANA K 11 K 0-7 RUMIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 W RUMIA
12 723 TARAPATA-SAMP EMILIA K 12 K 0-7 RUMIA
13 686 PLAVINSKA ALIYA K 13 K 0-7 GDYNIA SGA GDYNIA
14 740 WOLAŃSKA JULIA ROKSANA K 14 K 0-7 RUMIA SP 9 RUMIA/ RUMSKI KLUB TENISOWY
15 646 KREFT AGATA K 15 K 0-7 REDA TEAM KREFT
16 756 MŁODIŃSKA IGA K 16 K 0-7 RUMIA ASCONI POLSKA
17 671 MIKOŁAJCZYK POLA K 17 K 0-7 ROTMANKA
18 772 DUDKIEWICZ ZUZANNA K 18 K 0-7 SZCZECIN
19 623 FRYMARK GAJA K 19 K 0-7 REDA
20 654 KWIATKOWSKA HELENA K 20 K 0-7 RUMIA WIEWIÓR TEAM
21 669 MIELCAREK ANTOSIA K 21 K 0-7 REDA TOSIACZKOWO TEAM
22 785 CIEŚLAK HANNA K 22 K 0-7 RUMIA
23 774 GILLA WERONKA K 23 K 0-7 RUMIA
24 696 RĘBOWSKA MARTYNA K 24 K 0-7 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK
25 792 ŚPIEWAK FAUSTYNA K 25 K 0-7 RUMIA
26 648 KRZEMIŃSKA MARTA K 26 K 0-7 RUMIA
M 0-7
Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć MIEJSCE KAT. Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 659 LEIK WIKTOR M 1 M 0-7 STRASZYN
2 673 MIKOŁAJCZYK KACPER M 2 M 0-7 ROTMANKA SP ROTMANKA
3 619 DUDA JASIEK M 3 M 0-7 RUMIA SP 1
4 742 BRAK DANYCH BRAK DANYCH M 4 M 0-7
5 602 ANTONIEWICZ PAWEŁ M 5 M 0-7 RUMIA SP 8 RUMIA
6 749 ŻORNACZUK MIKOŁAJ M 6 M 0-7 RUMIA SP1 RUMIA
7 684 PIOTROWSKI TOMASZ M 7 M 0-7 GDAŃSK SP NR 80 W GDAŃSKU
8 791 ŁĄCKI SŁAWEK M 8 M 0-7 REDA EDUREDA
9 626 GOJKE FABIAN M 9 M 0-7 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO
10 698 RĘBOWSKI GRZEGORZ M 10 M 0-7 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK
11 664 ŁUKASZEWSKI FILIP M 11 M 0-7 GDYNIA
12 752 OSIOWY KAROL M 12 M 0-7 RUMIA PRZEDSZKOLE POD TOPOLĄ
13 719 SZYMICHOWSKI ŁUKASZ M 13 M 0-7 GDAŃSK SP 53 W GDYNI
14 630 GÓRZYSKI FILIP M 14 M 0-7 NOWY DWÓR WEJHEROWSKI
15 623 FRYMARK GAJA K 1 M 0-7 REDA
16 621 FILIPSKI SZYMON M 15 M 0-7 RUMIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W RUMI
17 748 KUJAT ALEKSANDER M 16 M 0-7 GDYNIA PRZEDSZKOLE
18 765 CHUCHRA SZYMON M 17 M 0-7 TORUŃ BIMBAMBINO
19 758 WOŹNIAK TYMEK M 18 M 0-7 BRODNICA GÓRNA -
20 745 DYBOWSKI OSKAR M 19 M 0-7 RUMIA SP35
21 744 DYBOWSKI HUBERT M 20 M 0-7 RUMIA -
22 651 KUJDA REMIGIUSZ M 21 M 0-7 OSIELSKO NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE ZAMECZEK
23 613 CIERPISZ PAWEŁ M 22 M 0-7 REDA SPORTOWA JEDYNECZKA
24 679 NOWAK WOJCIECH M 23 M 0-7 GDYNIA SP12 GDYNIA
25 691 PRENA WOJCIECH M 24 M 0-7 GOŚCICINO KASZUBSKIE DZIKI / PRENCY NA TRASIE
26 675 MISZEWSKI TYMOTEUSZ M 25 M 0-7 RUMIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 W RUMIA
27 776 PRZYJEMCZAK MIESZKO M 26 M 0-7 RUMIA
28 757 WOŹNIAK ARTUR M 27 M 0-7 BRODNICA GÓRNA -
29 641 KOŻYCZKOWSKI MAKSYMILIAN M 28 M 0-7 MOSTY
30 794 KRAUZE KACPER M 29 M 0-7 RUMIA SP10
31 755 TRZEBIATOWSKI HUBERT M 30 M 0-7 GDYNIA GENETICS TEAM
32 607 BIAŁK PRYLIŃSKI IGOR M 31 M 0-7 RUMIA
33 635 KLUGE MACIEJ M 32 M 0-7 RUMIA
34 692 PRENA KONRAD M 33 M 0-7 RUMIA PRENCY NA TRASIE
35 642 KOŻYCZKOWSKI ALEKSANDER M 34 M 0-7 MOSTY
36 766 KANKOWSKI JAKUB M 35 M 0-7 LUZINO
K 8-9
Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć MIEJSCE KAT. Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 693 PTACH WERONIKA K 1 K 8-9 PRUSZCZ GDAŃSKI
2 683 PIEŃKOWSKA NATASZA K 2 K 8-9 RUMIA APS RUMIA
3 616 ĆWIKLIŃSKA JULIA K 3 K 8-9 GDYNIA SP GDYNIA 43
4 759 SZYMAŃSKA WIKTORIA K 4 K 8-9 RUMIA RKS RUMIA
5 750 ŻORNACZUK JULIA K 5 K 8-9 RUMIA SP1 RUMIA
6 653 KWIATKOWSKA LIDIA K 6 K 8-9 RUMIA WIEWIÓR TEAM SP 9 RUMIA
7 789 LEWANDOWSKA SONIA K 7 K 8-9 LĘBORK SP 8 LĘBORK
8 667 MARAT AGNIESZKA K 8 K 8-9 RUMIA SP 31 GDYNIA
9 645 KREFT PAULINA K 9 K 8-9 REDA TEAM KREFT
10 603 BANIEL ALICJA K 10 K 8-9 RUMIA
11 722 ŚPIEWAK HANNA K 11 K 8-9 RUMIA SP 6 RUMIA
12 688 POSPIESZNA DARIA K 12 K 8-9 WEJHEROWO SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 W WEJHEROWIE
13 729 TRUSZKOWSKA AMELIA K 13 K 8-9 RUMIA SP 6 RUMIA
14 747 GLINIAWY MARLENKA K 14 K 8-9 WYRY MUZYCZNA
15 793 KOSZNICKA LILIANNA K 15 K 8-9 BIESZKOWICE 0
16 609 BUDZISZ AMELIA K 16 K 8-9 KUŹNICA
17 610 CHĘTNIK POLA K 17 K 8-9 KĄPINO
18 685 PLAVINSKA LEYA K 18 K 8-9 GDYNIA SGA GDYNIA
M 8-9
Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć MIEJSCE KAT. Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 735 WERRA ZIEMOWIT M 1 M 8-9 RUMIA
2 764 CHUCHRA MATEUSZ M 2 M 8-9 TORUŃ SP35
3 762 CZOSKA MATEUSZ M 3 M 8-9 RUMIA SP1TEAM KREFT
4 625 GOJKE ALEKS M 4 M 8-9 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO
5 781 GURZĘDA ERYK M 5 M 8-9 RUMIA SP6 RUMIA
6 628 GÓRECKI MATEUSZ M 6 M 8-9 PRUSZCZ GDAŃSKI
7 680 NOWAK SEBASTIAN M 7 M 8-9 GDYNIA SP12 GDYNIA
8 670 MIKOŁAJCZYK JAKUB M 8 M 8-9 ROTMANKA
9 638 KOMKOWSKI WIKTOR M 9 M 8-9 POGÓRZE SP POGÓRZE
10 629 GÓRZYŃSKI KAMIL M 10 M 8-9 NOWY DWÓR WEJHEROWSKI
11 620 FILIPSKI TOMASZ M 11 M 8-9 RUMIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W RUMI
12 614 CZERLIKOWSKI PAWEŁ M 12 M 8-9 GDYNIA SP28 GDYNIA
13 697 RĘBOWSKI MATEUSZ M 13 M 8-9 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK
14 718 SZYMAŃSKI NIKODEM M 14 M 8-9 CHOCZEWO
15 720 SZYMICHOWSKI MARCIN M 15 M 8-9 GDAŃSK SP 53 GDYNIA
K 10-11
Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć MIEJSCE KAT. Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 770 SAŁEK RÓŻA K 1 K 10-11 RUMIA SP NR9
2 665 MAJ MAGDALENA K 2 K 10-11 RUMIA RKS
3 636 KOHNKE WIKTORIA K 3 K 10-11 MOSTY SP POGÓRZE
4 743 ANTCZAK MARTA K 4 K 10-11 RUMIA -
5 769 KUPPER OLIWIA K 5 K 10-11 RUMIA SP NR9
6 687 PODGÓRSKA LAURA K 6 K 10-11 RUMIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W RUMI
7 689 POUCH MARTYNA K 7 K 10-11 REDA SP NR 3 REDA
8 637 KOHNKE JULIA K 8 K 10-11 MOSTY SP POGÓRZE
9 751 ŻORNACZUK OLGA K 9 K 10-11 RUMIA SP1 RUMIA
10 731 TYSZKOWSKA PAULINA K 10 K 10-11 RUMIA SP 9 RUMIA
11 724 TESKA PATRYCJA K 11 K 10-11 GDYNIA SGA GDYNIA
12 721 ŚPIEWAK EMILIA K 12 K 10-11 RUMIA SALEZJAŃSKA SP RUMIA
13 672 MIKOŁAJCZYK LENA K 13 K 10-11 ROTMANKA SP ROTMANKA
14 739 WLAZŁOWSKA NADIA K 14 K 10-11 GDYNIA SP 17
M 10-11
Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć MIEJSCE KAT. Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 663 ŁADA NIKODEM M 1 M 10-11 NOWE POLASZKI KUKS REMUS
2 643 KREFT MACIEJ M 2 M 10-11 RUMIA SP8 RUMIA
3 753 OSIOWY WOJCIECH M 3 M 10-11 RUMIA SP1 RUMIA
4 634 KITOWSKI MACIEJ M 4 M 10-11 RUMIA SP 1 RUMIA
5 738 WIŚNIEWSKI IGOR M 5 M 10-11 WIŚNIEWSKI SP NR 6 RUMIA
6 773 GILLA JAKUB M 6 M 10-11 RUMIA SP NR6
7 786 SZLAS MARCEL M 7 M 10-11 RUMIA SP8 RUMIA
8 767 KANKOWSKI KORDIAN M 8 M 10-11 0 0
9 707 SIKORSKI IWO M 9 M 10-11 GDYNIA SP 37 GDYNIA
10 681 NOWAKOWSKI PATRYK M 10 M 10-11 GDYNIA SP 48 GDYNIA
11 617 ĆWIKLIŃSKI MIŁOSZ M 11 M 10-11 GDYNIA SP GDYNIA 43
12 782 GURZĘDA KACPER M 12 M 10-11 RUMIA SP6 RUMIA
13 715 SZORNAK TYMOTEUSZ M 13 M 10-11 REWA
14 787 PRANKCZ ARTUR M 14 M 10-11 RUMIA SP6 RUMIA
15 601 ADAMCZYK JAKUB M 15 M 10-11 RUMIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W RUMI
K 12-13
Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć MIEJSCE KAT. Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 795 DOMŻALSKA DARIA K 1 K 12-13 RUMIA SP8
2 761 BIAŁEK MAGDALENA K 2 K 12-13 RUMIA RKS RUMIA
3 754 OSIOWY MAŁGORZATA K 3 K 12-13 RUMIA SP1 RUMIA
4 730 TWAROWSKA MILENA K 4 K 12-13 SUCHY DWÓR SP POGÓRZE
5 714 STEPINSKA KORNELIA K 5 K 12-13 REDA SP 4 REDA
6 644 KREFT MARTYNA K 6 K 12-13 RUMIA SP8 RUMIA
7 788 PIEŃKOWSKA NATALIA K 7 K 12-13 RUMIA SP9 RUMIA
8 727 TOKARSKA LAURA K 8 K 12-13 GDYNIA
9 746 CZARNOWSKA ZUZANNA K 9 K 12-13 REDA FABRYKADOBREJZABAWY.PL
10 655 LADEMANN JULIA K 10 K 12-13 WEJHEROWO
11 700 ROGOCKA NICOLE K 11 K 12-13 GDYNIA SP39 GDYNIA
12 780 HINCKA KINGA K 12 K 12-13 GNIEŻDŻEWO SP
M 12-13
Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć MIEJSCE KAT. Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 605 BIAŁAS OLIVER M 1 M 12-13 GDYNIA SP 47 GDYNIA
2 666 MARAT GRZEGORZ M 2 M 12-13 RUMIA UKS CISOWA
3 784 POPOVYCH KYRYLO M 3 M 12-13 RUMIA SP9 RUMIA
4 682 NOWAKOWSKI FILIP M 4 M 12-13 GDYNIA SP 48 GDYNIA
5 711 STECIŃSKI SZYMON M 5 M 12-13 RUMIA
6 771 SAŁEK MAKSYMILIAN M 6 M 12-13 RUMIA SP NR9
7 650 KUJDA TYMOTEUSZ M 7 M 12-13 OSIELSKO SZKOŁA PODSTAWOWA W OSIELSKU
8 778 ZIEMANN WIKTOR M 8 M 12-13 BOLSZEWO TEAM GWE
9 706 SIKORSKI OLEG M 9 M 12-13 GDYNIA SP 37 GDYNIA
10 783 NOWAK MATEUSZ M 10 M 12-13 WEJHEROWO SP9 WEJHEROWO
K 14-15 oraz K 16-18
Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć MIEJSCE KAT. Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 775 PRZYJEMCZAK MARTYNA K 1 K 14-15 RUMIA RKS RUMIA
2 768 KANKOWSKA DOMINIKA K 1 K 16-17 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO
3 705 RYTLEWSKA ALICJA K 2 K 16-17 RUMIA
4 777 RODA MARIA K 3 K 16-17 GOŚCICINO 201RUMIA
5 728 TOKARSKA WIKTORIA K 2 K 14-15 GDYNIA
6 674 MISZEWSKA MARCELINA K 3 K 14-15 RUMIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W RUMI
M 14-15 oraz M 16-18
Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć MIEJSCE KAT. Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 606 BIAŁAS KONRAD M 1 M 16-18 GDYNIA IX LO GDYNIA
2 660 LEWANDOWSKI FILIP M 1 M 14-15 LĘBORK SKLA SOPOT
3 704 RUSOŃ BARTOSZ M 2 M 14-15 RUMIA SALEZJAŃSKA SP RUMIA
4 760 BAŁDYGA MIŁOSZ M 3 M 14-15 RUMIA RKS RUMIA
5 649 KUJDA BARTOSZ M 4 M 14-15 OSIELSKO SZKOŁA PODSTAWOWA W OSIELSKU

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ