Leśny Rajd na Orientację zButa 11 edycja
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sugalska Beata Brodnica zButa Benowo ZenoTeam opłacono
2 Grzymowicz Piotr Brodnica zButa Benowo ZenoTeam opłacono
3 Karwatowski Robert Brzeźno Wielkie zButa Benowo opłacono
4 Karwatowska Dorota Brzeźno Wielkie zButa Benowo opłacono
5 Rychlewski Adi Czernin zButa Benowo zButa opłacono
6 Żemojdzin Michał Dzierzgoń zButa Benowo DzierzgońTeam
7 Tomaszewski Jakub Dzierzgoń zButa Benowo DzierzgońTeam
8 Melka Tomek Dzierzgoń zButa Benowo DzierzgońTeam opłacono
9 Ołowski Kamil Dzierzgoń zButa Benowo opłacono
10 Leoniak Adam Dzierzgoń zButa Benowo DZIERZGOŃ TEAM opłacono
11 Leoniak Maciej Dzierzgoń zButa Benowo DZIERZGOŃ TEAM opłacono
12 Drzeżdżon Marta Elbląg zButa Benowo opłacono
13 Leoniak Ewa Gdynia zButa Benowo DZIERZGOŃ TEAM opłacono
14 Wensker Grzegorz Gościszewo zButa Benowo GrAdKa opłacono
15 Żołnowski Edward Grudziądz zButa Benowo TEAM Żołnowscy opłacono
16 Wołoszczakiewicz Zenon Iława zButa Benowo ZenoTeam opłacono
17 Wołoszczakiewicz Irena Iława zButa Benowo ZenoTeam opłacono
18 Klonowski Łukasz Iława zButa Benowo ZenoTeam opłacono
19 Czarzasta Aneta Iława zButa Benowo ZenoTeam opłacono
20 Kotłowski Krzysztof Iława zButa Benowo ZenoTeam opłacono
21 Kotłowski Mikołaj Iława zButa Benowo ZenoTeam opłacono
22 Pudełko Joanna KRASNA ŁĄKA zButa Benowo opłacono
23 Głowala Piotr Kwidzyn zButa Benowo Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
24 Kosowski Paweł Kwidzyn zButa Benowo UMKS Kwidzyn opłacono
25 Mogielnicki Łukasz Kwidzyn zButa Benowo opłacono
26 Głowala Marek Kwidzyn zButa Benowo Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
27 Mikusek Joanna Kwidzyn zButa Benowo opłacono
28 Droń Grzegorz Kwidzyn zButa Benowo UMKS Kwidzyn opłacono
29 Stepień-Dylert Monika Malbork zButa Benowo opłacono
30 Malinowski Marek Malbork zButa Benowo Jan z Kolna team opłacono
31 Sawaniewski Rafał Malbork zButa Benowo Jan z Kolna team opłacono
32 Dramiński Krystian Malbork zButa Benowo zButa opłacono
33 Dylert Arkadiusz Malbork zButa Benowo Grupa Malbork opłacono
34 Pudełko Mieczysław Mikołajki Pomorskie zButa Benowo opłacono
35 Cherek Małgorzata Osiek zButa Benowo zButa opłacono
36 Rafalik Sławomir Pogorzała Wieś zButa Benowo
37 Czarnecki Karol Prabuty zButa Benowo Wyklęci na Powiślu opłacono
38 Guss Jagoda Prabuty zButa Benowo Wyklęci na Powiślu opłacono
39 Kamiński Jarosław Starogard Gdański zButa Benowo zygzak opłacono
40 Kamińska Anna Starogard Gdański zButa Benowo zygzak opłacono
41 Piróg Arkadiusz Sztum zButa Benowo PISFAK
42 Rudzki Grzegorz Sztum zButa Benowo ulitki opłacono
43 Wehner Agnieszka Sztum zButa Benowo ulitki opłacono
44 Dobrzyńska Adriana Sztum zButa Benowo GrAdKa opłacono
45 Dobrzyński Kamil Sztum zButa Benowo GrAdKa opłacono
46 Dudziński Tomasz Sztum zButa Benowo zButa opłacono


Wyświetleń: 1354

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ