Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kijowska Karolina Żabno 25 m, stylem dowolnym - klasa I - III szkoła podstawowa
2 Kijowska Milena Żabno 12.5 m, stylem dowolnym – przedszkolaki
3 WÓJCIK EWA DĄBROWA TARNOWSKA 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa Olimpia Dąbrowa Tarnowska
4 MORAWIEC GABRIELA DĄBROWA TARNOWSKA 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa Olimpia Dąbrowa Tarnowska
5 MINOR DAWID DĄBROWA TARNOWSKA 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa Olimpia Dąbrowa Tarnowska
6 MIŁOŚ MAKSYMILIAN DĄBROWA TARNOWSKA 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa Olimpia Dąbrowa Tarnowska
7 KWATER JULIA RADOMYŚL WIELKI 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa Olimpia Dąbrowa Tarnowska
8 KUNYSZ WIKTORIA OLESNO 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa Olimpia Dąbrowa Tarnowska
9 KUNYSZ PIOTR OLESNO 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa Olimpia Dąbrowa Tarnowska
10 JAROSZ OLIWIA RADOMYŚL WIELKI 25 m, stylem dowolnym - klasa I - III szkoła podstawowa Olimpia Dąbrowa Tarnowska
11 JAROSZ AMELIA RADOMYŚL WIELKI 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa Olimpia Dąbrowa Tarnowska
12 FIDO KAROLINA Dąbrowa Tarnowska 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa Olimpia Dąbrowa Tarnowska
13 CURYŁO ADRIAN Dąbrowa Tarnowska 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa Olimpia Dąbrowa Tarnowska
14 Marczak Radosław Krosno 50 m, stylem dowolnym – OPEN do 20 roku życia Wodnik Krosno
15 Marczak Martyna Krosno 50 m, stylem dowolnym – OPEN do 20 roku życia Wodnik Krosno
16 Kupiec Julia Szczucin 50 m, stylem dowolnym – OPEN do 20 roku życia Olimpia Dąbrowa Tarnowska
17 Pilecka Maja Krosno 50 m, stylem dowolnym – OPEN do 20 roku życia Wodnik Krosno
18 Kupiec Julia Szczucin 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa Olimpia Dąbrowa Tarnowska
19 Marczak Radosław Krosno 25 m, stylem dowolnym - klasa I - III szkoła podstawowa Wodnik Krosno
20 Marczak Martyna Krosno 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa Wodnik Krosno
21 Pilecka Maja Krosno 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa Wodnik Krosno
22 Kociubiński Olgierd Zbylitowska Góra 12.5 m, stylem dowolnym – przedszkolaki Przedszkole Sacre Coeur
23 Adamczak Patrycja Dabrowa tarnowska 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa Olimpia Dabrowa Tarnowska
24 Janik Natalia Wielopole 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa Szkoła Podstawowa w Oleśnie
25 Pinas Lena Olesno 25 m, stylem dowolnym - klasa I - III szkoła podstawowa Olimpia Dąbrowa Tarnowska
26 Chudy Paulina Gruszów Wielki 25 m, stylem dowolnym - klasa I - III szkoła podstawowa Szkoła Podstawowa w Nieczajnie Górnej
27 Reczek Wiktoria Swarzów 50 m, stylem dowolnym – OPEN do 20 roku życia Szkola podstawowa
28 Ciąbor Adam Nieczajna Górna 25 m, stylem dowolnym - klasa I - III szkoła podstawowa Szkoła Podstawowa w Nieczajnie Górnej
29 Prorok Szymon Dąbrowa Tarnowska 25 m, stylem dowolnym - klasa I - III szkoła podstawowa Olimpia Dąbrowa Tarnowska
30 Marciniak Emilia Szarwark 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa Publiczna Szkoła Podstawowa w Szarwarku
31 Reczek Edyta Swarzów 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa Szkoła Podstawowa w Oleśnie
32 Reczek Wiktoria Swarzów 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa Szkoła Podstawowa w Oleśnie
33 Bator Bartosz Dabrowa tarnowska 25 m, stylem dowolnym - klasa I - III szkoła podstawowa Olimpia Dąbrowa Tarnowska
34 Bator Karolina Dabrowa Tarnowska 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa Olimpia Dabrowa Tarnowska
35 Podkówka Klaudia Dąbrowa tarnowska 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa Olimpia Dąbrowa Tarnowska
36 Nieroda Nikodem Nowa Żukowice 25 m, stylem dowolnym - klasa I - III szkoła podstawowa Szkołą Podstawowa im Jana Pawła Wielkiego w Nowych Żukowicach
37 Pochopień Laura Dąbrowa Tarnowska 25 m, stylem dowolnym - klasa I - III szkoła podstawowa Szkoła Podstawowa nr 3 Dąbrowa Tarnowska
38 Pochopień Hubert Dąbrowa Tarnowska 25 m, stylem dowolnym - klasa I - III szkoła podstawowa Szkoła Podstawowa nr 3 Dąbrowa Tarnowska
39 Wątroba Krzysztof Dąbrowa Tarnowska 50 m, stylem dowolnym – OPEN powyżej 20 roku życia
40 Kozioł Arkadiusz tarnow 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa szkoła Podstawowa nr 9 Tarnow
41 Kozioł wiktor tarnow 12.5 m, stylem dowolnym – przedszkolaki przedszkole nr. 8 Tarnow
42 Starzyk Filip Lisia Góra 12.5 m, stylem dowolnym – przedszkolaki
43 Grzebyk Maciek Dąbrowa Tarnowska 50 m, stylem dowolnym – OPEN do 20 roku życia Olimpia Dąbrowa Tarnowska
44 Banek Oliwia Dąbrowa Tarnowska 50 m, stylem dowolnym – OPEN do 20 roku życia Olimpia Dąbrowa Tarnowska
45 Banek Mikołaj Dąbrowa Tarnowska 12.5 m, stylem dowolnym – przedszkolaki
46 Banek Oliwia Dąbrowa Tarnowska 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa Olimpia Dąbrowa Tarnowska
47 Banek Filip Dąbrowa Tarnowska 50 m, stylem dowolnym – OPEN do 20 roku życia Olimpia Dąbrowa Tarnowska
48 Banek Filip Dąbrowa Tarnowska 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa Olimpia Dąbrowa Tarnowska
49 Jakubowska Emilia Błonie 25 m, stylem dowolnym - klasa I - III szkoła podstawowa SP w Błoniu
50 Łoś Kalina Dąbrowa Tarnowska 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa Olimpia Dąbrowa Tarnowska
51 LIS IZABELA LISIA GÓRA 12.5 m, stylem dowolnym – przedszkolaki Olimpia Dąbrowa Tarnowska
52 LIS MAJA LISIA GÓRA 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa Olimpia Dąbrowa Tarnowska
53 Węgiel Kacper Bolesław 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa
54 Jopek Wojciech Dąbrowa Tarnowska 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa Szkoła Podstawowa nr 2 Dąbrowa Tarnowska
55 Dziurda Bartosz Dąbrowa Tarnowska 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa Olimpia Dąbrowa Tarnowska
56 Dziurda Aleksandra Dąbrowa Tarnowska 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa Szkoła Podstawowa nr 1 Dąbrowa Tarnowska
57 Kopała Adriana Dąbrowa Tarnowska 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa Olimpia Dąbrowa Tarnowska
58 Grzebyk Maciej Dąbrowa Tarnowska 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa Olimpia Dąbrowa Tarnowska
59 Zych Maciej Dąbrowa Tarnowska 25 m, stylem dowolnym - klasa I - III szkoła podstawowa


Wyświetleń: 1396

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ