Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 szarmach Sylwia ocypel Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum Szarmach Team opłacono on-line
2 Osiński Ryszard Malbork Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum Active Malbork/Biegowa Rodzinka opłacono on-line
3 Szarmach Grzegorz Ocypel Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum Szarmach Team opłacono on-line
4 Szarmach Sylwia Ocypel Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum Szarmach Team
5 Puchalski Marcin Malbork Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum 22.BLT
6 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska Nordic walking - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
7 Wiechowski Sławomir Sztum Bieg - członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
8 Dąbrowski Stanisław Laskowice Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum Husaria Race Team opłacono on-line
9 Konkel Andrzej Władysławowo Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
10 Ruczyńska Ewa Sztum Nordic walking - członkowie klubu LKS opłacono on-line
11 Gromadzka Ewelina Elbląg Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
12 Litewska Joanna Juszkowo Nordic walking - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum Team Deaf opłacono on-line
13 Gromadzki Adam Elbląg Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
14 Wójcik Piotr Gdynia Nordic walking - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum morsik weteran opłacono on-line
15 Koczaj Agnieszka Nowa Wieś Malborska Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum KOCZAJ TEAM opłacono on-line
16 Kaminski Marcin Sztum Bieg - członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
17 Cyganowski Szymon Malbork Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum Cyganowscy team opłacono on-line
18 Cyganowski Maciej Malbork Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum Cyganowscy team opłacono on-line
19 Dziweńka Beata Malbork Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
20 Cyganowski Dariusz Malbork Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum Cyganowscy team opłacono on-line
21 Cyganowska Ewa Malbork Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum Cyganowscy team opłacono on-line
22 Budzisz Joanna Budzisz KUŹNICA Nordic walking - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
23 Dolinski Stanisław Lubieszewo Bieg - członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum LKS ,,Zantyr'' Sztum opłacono on-line
24 SOSIŃSKI DARIUSZ SZTUM Bieg - członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
25 Gołuński Bartosz Klonówka Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum Hodowla Leśny Gwar opłacono on-line
26 Jasiński Paweł Łasin Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum Okoliczny element opłacono on-line
27 Matejuk Marcin Malbork Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum Beztlenowi Malbork opłacono on-line
28 Gołuński Maciej Klonówka Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum OSP Klonowka opłacono on-line
29 Miechowska Iwona Malbork Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
30 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
31 Szymański Tomasz Sztum Bieg - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
32 Luterek Martyna Sztum Bieg - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
33 Wróbel Michał Sztum Bieg - członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
34 Beger Karolina Sztum Bieg - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
35 Jaskot Piotr Gościszewo Bieg - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
36 Wróbel Piotr Gardeja Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
37 Grębowska Sylwia Gdakowo Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
38 Karlak Hanna Stare Pole Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum
39 Sochacki Michał Kwidzyn Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
40 Kowalczyk Łukasz Gardeja Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
41 Białkowski Krzysztof Rozajny Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
42 Tomaszewski Radosław Grudziądz Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
43 Brac-Walczyk Małgorzata Grudziądz Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum Akademia Biegania Grudziądz opłacono on-line
44 Czarnecki Piotr Sztum Bieg - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
45 Giembicki Jan Sztum Bieg - członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
46 Garbowski Krzysztof Sztum Bieg - członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
47 Oliwiński Paweł Biała Góra Bieg - członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
48 Szpalerska Mira Sztum Nordic walking - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum RunWithYou opłacono on-line
49 Szpalerski Adam Sztum Bieg - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum RunWithYou opłacono on-line
50 Morawski Michał Den Haag Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
51 Tyburski Igor Sztum Bieg - członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum LKS ,,Zantyr'' Sztum opłacono on-line
52 Surwiło Maria Malbork Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
53 DEMSKA HALINA SZTUM Nordic walking - członkowie klubu LKS opłacono on-line
54 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum
55 Bożykowski Jan Sztum Bieg - członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum LKS Zantyr opłacono on-line
56 LIZIŃCZYK RAFAŁ Sztum Bieg - członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
57 Szymański Krzysztof Stare Pole Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
58 Nowosielski Piotr Sztum Bieg - członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum LKS ,,Zantyr'' Sztum opłacono on-line
59 CHĘTNIK Rafał SZTUM Bieg - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
60 Kmiecik-Zegarska Teresa Sztum Nordic walking - członkowie klubu LKS zantyr opłacono on-line
61 Małkowski Mateusz Kwidzyn Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
62 Urban Henryk Kwidzyn Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
63 Świtała Roman Kwidzyn Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum AMATOR
64 Pryc Krystyna Grudziądz Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum Orange Polska opłacono on-line
65 JAŻDŻEWSKA IWONA MALBORK Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
66 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW MALBORK Bieg - członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
67 Maczkowska Zofia Sztumskie Pole Nordic walking - członkowie klubu LKS LKS ,,Zantyr'' Sztum opłacono on-line
68 sojka zbigniew malbork Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum MUZEUM ZAMKOWE MALBORK opłacono on-line
69 Stefańska Helena Sztum Nordic walking - członkowie klubu LKS Zantyr opłacono on-line
70 Miętkowska Franciszka Sztum Nordic walking - członkowie klubu LKS Zantyr opłacono on-line
71 Jaźwińska Czesława Sztum Nordic walking - członkowie klubu LKS Zantyr opłacono on-line
72 kosmala małgorzata kosmala sztum Nordic walking - członkowie klubu LKS zantyr sztum opłacono on-line
73 Kubacki Tomasz Czernin Bieg - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum Run For Happiness opłacono on-line
74 Helak Marek Grudziadz Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum Wtorkowy Trening opłacono on-line
75 Nitka Wacław Otomin Nordic walking - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
76 Sadłos Helena Sztum Nordic walking - członkowie klubu LKS LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
77 Lesińska Krystyna Sztum Nordic walking - członkowie klubu LKS LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
78 Malinowska Grażyna Sztum Nordic walking - członkowie klubu LKS LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
79 Malinowska Monika Sztum Nordic walking - członkowie klubu LKS LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
80 Chabowska Kamila Tczew Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
81 Chabowski Tomasz Tczew Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
82 Nowak Grzegorz Tczew Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
83 Nowak Katarzyna Tczew Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
84 Langmesser Regina Sztum Nordic walking - członkowie klubu LKS LKS Zantyr opłacono on-line
85 Kaźmierczak Szymon Sztum Bieg - członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
86 Rozenberg Sławomir Sztum Bieg - członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum opłacono on-line
87 Paprocka Dorota Warszawa Bieg - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
88 Łukomski Andrzej sztum Bieg - członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
89 Łoś Tadeusz Kwidzyn Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
90 Trzaska Józef Trzaska Grudziądz Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
91 Mroczkowski Tomasz Malbork Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum GRUPA MALBORK / FLEX RUNNERS opłacono on-line
92 Witkowska Kamila Malbork Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum Beztlenowi Malbork opłacono on-line
93 Jankowicz Artur Malbork Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum Beztlenowi Malbork opłacono on-line
94 Brzuszkiewicz Marcin Kwidzyn Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
95 Brzuszkiewicz Bartek Kwidzyn Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum Kwidzyn Biega opłacono on-line
96 Zmorzyńska Marta Kwidzyn Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum Kwidzyn Biega
97 Kancelarczyk Joanna ELBLĄG Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
98 Borzyszkowska Jolanta Puck Nordic walking - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
99 Kwiatkowski Tomasz Kwiatkowski Kwidzyn Bieg - uczestnicy spoza Miasta i Gminy Sztum Kwidzyn Biega
100 Anaczkowska Krystyna Sztum Nordic walking - członkowie klubu LKS opłacono on-line


Wyświetleń: 6910

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ