Biegi górskie Siedlce 2018
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kamut Hubert Siedlce Bieg 5 KM Yulo Run Team Siedlce
2 Urban Andrzej Stok Lacki Bieg 10 KM
3 Jastrzębski Paweł Siedlce Bieg 10 KM Yulo Run Team Siedlce
4 Pawlak Adam Siedlce Bieg 5 KM Triathlon Siedlce Club / SP nr 7 Siedlce
5 Pawlak Zbigniew Siedlce Bieg 10 KM Triathlon Siedlce Club
6 Okniński Krzysztof Siedlce Nordic Walking 5 KM NoWi Siedlce
7 Ziółkowski Juliusz Siedlce Bieg 10 KM Yulo Run Team Siedlce
8 Kulik Adam Łukow Nordic Walking 5 KM niezrzeszony
9 Zmorzyński Jakub Warszawa Bieg 10 KM
10 Stańczuk Wojciech Siedlce Bieg 10 KM
11 Zając Paweł Siedlce Bieg 5 KM
12 Ryżkowski Mariusz Siedlce Bieg 10 KM Yulo Run Team Siedlce
13 Hajduk Tomek Siedlce Bieg 10 KM Yulo Run Team Siedlce
14 Hołubiec Agnieszka Siedlce Bieg 10 KM Yulo Run Team Siedlce
15 Ławecka Katarzyna Zielonka Bieg 5 KM MKS Pogoń Siedlce
16 Ławecki Szymon Siedlce Bieg 10 KM MKS Pogoń Siedlce
17 Zabczynska- Komor Anita Siedlce Bieg 5 KM
18 Komor Bogdan Siedlce Bieg 10 KM
19 Kokoszka Wojciech Siedlce Bieg 10 KM Slow Jogging Siedlce
20 Duda Sebastian Siedlce Bieg 10 KM
21 Kuźma Krzysiek Skórzec Bieg 10 KM Grupa Biegaczy Skórzec Biega
22 Mitrofaniuk Marek Siedlce Bieg 10 KM Yulo Run Team Siedlce
23 Giereło Jacek Siedlce Bieg 10 KM
24 Drapała Karolina Stok Lacki Bieg 10 KM
25 Niedziółka Wojciech Grabianów Bieg 10 KM Yulo Run Team Siedlce
26 Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna Węgrów Bieg 10 KM Aktywni Węgrów, Wkurw_Team
27 Czyżewski Szymon Siedlce Bieg 5 KM SP nr 7 Siedlce
28 Czyżewski Krzysztof siedlce Bieg 5 KM
29 Skolimowski Adam Żabokliki Bieg 10 KM Yulo Run Team Siedlce
30 Kołodziejczyk Emil Borki Paduchy Bieg 10 KM SKS Feniks
31 Mątewka Przemek Siedlce Bieg 10 KM
32 Zacharczuk Zofia Siedlce Bieg 10 KM NoWi Siedlce
33 Piotrowski Artur Łuków Bieg 10 KM Triathlon Club Siedlce
34 Misiak Mariusz Siedlce Bieg 10 KM
35 Kopańska Kasia Pruszyn Bieg 10 KM Yulo Run Team Siedlce
36 Soćko Konrad Grabianów Bieg 5 KM
37 Soćko Karolina Grabianów Nordic Walking 5 KM
38 Soćko Emilia Grabianów Nordic Walking 5 KM
39 Soćko Jacek Grabianów Bieg 10 KM
40 Dybowski Marcin Siedlce Bieg 10 KM
41 BEDNARZAK TADEUSZ SIEDLCE Bieg 10 KM Yulo Run Team Siedlce
42 Stańczuk Dorota Siedlce Bieg 10 KM
43 Krasuski Mirosław Siedlce Bieg 10 KM Leniwce/TSC
44 Frankowski Jacek Siedlce Bieg 10 KM Yulo Run Team Siedlce
45 Nowosielska Wioleta Siedlce Bieg 10 KM Yulo Run Team Siedlce
46 Borkowski Leszek Grabianów Nordic Walking 5 KM NoWi Siedlce / NW Wschód
47 Kuźma Mirosław Siedlce Bieg 10 KM PSSE
48 Kędziora Konrad Sokołów Podlaski Bieg 10 KM
49 Świtalska Anna Siedlce Bieg 10 KM Triathlon Siedlce Club
50 Janiak Paweł Siedlce Bieg 10 KM


Wyświetleń: 1447

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ