V Dolnobrzeski Cross Mikołajkowy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Dudek Dominik Wołów Bieg 5km Sekcja bokserska Wołów
202 Ceglińska Mariola Ceglińska Brzeg Dolny Bieg 5km
203 SZYMANKIEWICZ EDWARD GŁOGÓW Bieg 5km CROSS STRACEŃCÓW YESM
204 Chałupa Marlena Siemichów Bieg 5km
205 Łysak Wojciech Łysak Brzeg Dolny Bieg 5km Fitnessacja Brzeg Dolny
206 Wiśniowska Karina Wrocław Nordic Walking 4km
207 Mazurkiewicz Renata Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
208 Sieradzka Agnieszka Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
209 Taborowicz Gabriella Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
210 Taborowicz Tomasz Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
211 Taborowicz Izabela Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
212 WALCZAK-DOMBROWSKA ANNA WALCZAK-DOMBROWSKA ŻMIGRÓD Nordic Walking 4km
213 Zmuda Aleksandra Żmigród Nordic Walking 4km
214 Dziedzina Paweł Brzeg Dolny Bieg 5km
215 Kuśnierz Małgorzata Żmigród Nordic Walking 4km
216 Kwiecień Elżbieta Wrocław Nordic Walking 4km
217 Mędrak Józef Wrocław Nordic Walking 4km
218 Mędrak Alicja Wrocław Nordic Walking 4km
219 Jagodziński Andrzej WROCŁAW Nordic Walking 4km
220 Jagodzińska Bożena WROCŁAW Nordic Walking 4km
221 Staśkiewicz Tomasz Wołów Bieg 5km
222 Serafin Piotr Wołów Bieg 5km
223 Dunal Patryk Iwno Bieg 5km Sekcja bokserska Wołów
224 Staniszewska Katarzyna Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
225 Stanok Patrycja Świerzawa Bieg 5km
226 Szeliga Ninel Wołów Bieg 5km Sekcja bokserska Wołów
227 ŻYŻA PIOTR ŻYŻA SKOKOWA Bieg 5km Maagnus Team Skokowa
228 Wroński Marek Środa Śląska Bieg 5km
229 Sztymer Jan Wąsosz Bieg 5km Sekcja bokserska Wołów
230 Marchlewski Dawid Łososiowice Bieg 5km Sekcja bokserska Wołów
231 Kołtun Leszek Wińsko Bieg 5km Sekcja bokserska Wołów
232 Witek Norbert Witek Brzeg Dolny Bieg 5km Sekcja bokserska Wołów
233 Warchol Arkadiusz Garwół Bieg 5km Sekcja bokserska Wołów
234 Doczumińska Marika Prusice Bieg 5km
235 Poręba Szymon Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
236 Poręba Urszula Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
237 Poręba Mariusz Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
238 Stawarz Roman Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
239 Poręba Arkadiusz Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
240 Kluza Stanisław Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
241 Kluza Hanna Brzeg Dolny Nordic Walking 4km Sp. Nr 5 Brzeg Dolny
242 Kluza Katarzyna Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
243 Olbert Gabriel Brzeg Dolny Bieg 5km
244 Łuczak Maria Magdalena Brzeg Dolny Bieg 5km
245 Łuczak Arkadiusz Brzeg Dolny Bieg 5km
246 Łuczak Sylwia Katarzyna Brzeg Dolny Bieg 5km
247 Maliszewski Krzysztof Brzeg Dolny Bieg 5km
248 Jeziorny Hubert Brzeg Dolny Bieg 5km
249 Jeziorna Emilia Brzeg Dolny Bieg 5km
250 Jeziorny Andrzej Brzeg Dolny Bieg 5km
251 Jeziorna Joanna Brzeg Dolny Bieg 5km
252 Synowiec Malgorzata Żmigród Nordic Walking 4km KB SUKCES ŻMIGRÓD
253 Solarewicz Izabela Solarewicz Wrocław Bieg 5km Fitstyle Brzeg Dolny
254 Synowiec Adam Żmigród Bieg 5km KB Sukces Żmigród
255 Kanicki Tomasz Brzeg Dolny Bieg 5km AA Team
256 Bekacz Stanisław Wyszęcice Bieg 5km Start Ścinawa
257 Fesz-Chlebowska Krystyna Wołów Bieg 5km Wołów Biega
258 Lach Agnieszka Wrocław Bieg 5km
259 Liput Andrzej Szewce Bieg 5km Fitnessacja
260 Liput Alicja Szewce Bieg 5km Fitnessacja
261 Zgórzyńska Aleksandra Brzeg Dolny Bieg 5km TeamRudy
262 Przybysławski Kamil Wrocław Bieg 5km Flo Team
263 Przybysławska Dorota Wrocław Bieg 5km Flo Team
264 Rękosiewicz Aleksandra Wołów Bieg 5km
265 Rękosiewicz Julita Wołów Bieg 5km
266 Rękosiewicz Justyna Wołów Bieg 5km
267 Rękosiewicz Marek Wołów Bieg 5km DS Team
268 Stefanowski Edward Brzeg Dolny Bieg 5km PCC SQUAD / Biegamy w Brzegu Dolnym
269 Pigas Paulina Miękinia Bieg 5km
270 Galicki Piotr Brzeg dolny Bieg 5km KS BRZEG DOLNY
271 Czarnecki Oliwier Paniowice Bieg 5km
272 Czarnecka Justyna Paniowice Bieg 5km
273 Czarnecki Tomasz Paniowice Bieg 5km
274 Krzysztofek Alan Brzeg Dolny Bieg 5km TeamRudy
275 Pentoś Kamil Brzeg Dolny Bieg 5km TeamRudy
276 Bazak Marta Brzeg Dolny Bieg 5km Fitnessacja
277 Frydecki Slawomir Zrodla Bieg 5km
278 Frydecka Elzbieta Zrodla Bieg 5km
279 Senator Mateusz Brzeg Dolny Bieg 5km KS BRZEG DOLNY
280 Posłuszny Mariusz Głoska Bieg 5km AKBESEMAS
281 Szkocny Paweł Szkocny Malczyce Bieg 5km
282 Nowak Kordian Brzeg Dolny Bieg 5km TeamRudy
283 Zgórzyński Paweł Brzeg Dolny Bieg 5km TeamRudy
284 Zgórzyński Kacper Brzeg Dolny Bieg 5km TeamRudy
285 Śliwakowska Kinga Wołów Bieg 5km
286 Posłuszna Anna Głoska Bieg 5km AKBESEMAS
287 Serafinowicz Jarosław Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
288 Serafinowicz Ewa Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
289 Bator Justyna Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
290 Dubiel Anna Lutynina Bieg 5km
291 Kowalski Damian Buszkowice Małe Bieg 5km AM Active
292 Lebiedowska Emilia Brzeg Dolny Bieg 5km
293 Trościanko Katarzyna Brzeg Dolny Nordic Walking 4km FitStyle Team
294 Sygiel Igor Brzeg Dolny Bieg 5km AP Brzeg Dolny
295 Szańska Sylwia Brzeg Dolny Nordic Walking 4km FitStyle Team
296 Tomczak Dawid Brzeg Dolny Bieg 5km AP Brzeg Dolny
297 Tomczak Dominika Brzeg Dolny Bieg 5km MKS Rokita Brzeg Dolny
298 Tomczak Dorota Brzeg Dolny Nordic Walking 4km FitStyle Team
299 Piskorz Jolanta Brzeg dolny Bieg 5km
300 Józefowicz Grzegorz Brzeg Dolny Bieg 5km


Wyświetleń: 7473

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ