V Dolnobrzeski Cross Mikołajkowy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamska Aleksandra Brzeg Dolny Bieg 5km Wiktor Team
2 Andreasik-Stawiarz Patrycja Uraz Nordic Walking 4km
3 Antonik Agnieszka Brzeg Dolny Bieg 5km
4 Antonik Dawid Brzeg Dolny Bieg 5km
5 Babczyńska Anna Brzeg Dolny Bieg 5km
6 Babczyński Jędrzej Brzeg Dolny Bieg 5km
7 Babczyński Julian Brzeg Dolny Bieg 5km
8 Babczyński Przemysław Brzeg Dolny Bieg 5km
9 Babik Krzysztof Źródła Bieg 5km
10 Bączek Adam Brzeg Dolny Bieg 5km
11 Bąkowicz Damian Brzeg Dolny Bieg 5km
12 Bandura Mateusz Brzeg Dolny Bieg 5km
13 baszniak iwona brzeg dolny Bieg 5km Wiktor Team
14 Bator Justyna Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
15 Batura Agnieszka Brzeg Dolny Bieg 5km Szkoła Podstawowa nr 6
16 Bazak Marta Brzeg Dolny Bieg 5km Fitnessacja
17 Bekacz Stanisław Wyszęcice Bieg 5km Start Ścinawa
18 Bilut Magda Wrocław Bieg 5km
19 Bińczycka Beata Wołów Bieg 5km
20 Bobkiewicz Klaudia Brzeg Dolny Bieg 5km
21 Bogacz Patrycja Wodnica Bieg 5km
22 Broniewicz Agnieszka Naborów Bieg 5km
23 Buda Aleksandra Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
24 Budnik Łukasz Wrocław Bieg 5km
25 Burak Justyna Wołów Bieg 5km
26 Butryński Krzysztof Brzeg Dolny Bieg 5km
27 Błaszczyk Róża Wrocław Bieg 5km Night Runners Wrocław
28 Ceglińska Mariola Ceglińska Brzeg Dolny Bieg 5km
29 Celebański Jacek Brzeg Dolny Bieg 5km
30 Chawer Patrycja Wołów Bieg 5km
31 Chałupa Marlena Siemichów Bieg 5km
32 Chomiak Mirella Brzeg Dolny Bieg 5km
33 Chruściel Michał Brzeg Dolny Bieg 5km Fitness Academy Running Team
34 Chuchro Krzysztof Radecz Bieg 5km
35 Cielińska-Sidorowicz Małgorzata Lubiató 5A Bieg 5km
36 Cudecka Jadwiga Szewce Bieg 5km RUN WISZNIA RUN
37 Cyrankowska Paulina Wołów Bieg 5km
38 Cyrankowski Damian Wołów Bieg 5km
39 Czarnecka Justyna Paniowice Bieg 5km
40 Czarnecki Oliwier Paniowice Bieg 5km
41 Czarnecki Tomasz Paniowice Bieg 5km
42 Czech Marta Lipnica Bieg 5km
43 Czochara Jakub Grodków Bieg 5km
44 Czochara Maja Opole Bieg 5km
45 Czochara Marta Opole Bieg 5km
46 Czupryna Marek Brzeg Dolny Bieg 5km
47 Czupryna Marta Brzeg Dolny Bieg 5km
48 Czupryna Nikola Brzeg Dolny Bieg 5km
49 Czupryna Oliwier Brzeg Dolny Bieg 5km
50 DĄBROWICZ KAMILA BRZEG DOLNY Bieg 5km
51 Dajer Katarzyna Lubiąż Bieg 5km
52 Daniel Tomasz Brzeg Dolny Bieg 5km
53 Dawidowicz Błażej Brzeg Dolny Bieg 5km
54 Dawidowicz Łukasz Brzeg Dolny Bieg 5km
55 Dedła Andrzej Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
56 Doczumińska Marika Prusice Bieg 5km
57 Drabik Anna Brzeg dolny Bieg 5km
58 Drzymała Emilia Wołów Bieg 5km
59 Dubiel Andrzej Lutynia Bieg 5km FIREFIGHTER
60 Dubiel Anna Lutynina Bieg 5km
61 Dudek Dominik Wołów Bieg 5km Sekcja bokserska Wołów
62 Dunal Patryk Iwno Bieg 5km Sekcja bokserska Wołów
63 Dziedzina Paweł Brzeg Dolny Bieg 5km
64 Fedorowicz Anna Mojęcice Bieg 5km
65 Fesz-Chlebowska Krystyna Wołów Bieg 5km Wołów Biega
66 Figarska Anna Środa Śląska Bieg 5km Aqua Fit Środa Śląska
67 Frydecka Elzbieta Zrodla Bieg 5km
68 Frydecki Slawomir Zrodla Bieg 5km
69 Gągół Krzysztof Głogów Nordic Walking 4km
70 Gaj Sandra Rościsławice Bieg 5km
71 Gajewski Marek Lubiąż Bieg 5km
72 Galicki Piotr Brzeg dolny Bieg 5km KS BRZEG DOLNY
73 Gąsior Tomek Brzeg Dolny Bieg 5km AA Team
74 Gidel Halina Brzeg Dolny Bieg 5km
75 Gniewaszewska Aleksandra Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
76 Gośniak Marcel Ciechów Bieg 5km
77 Gośniak Monika Ciechów Bieg 5km
78 Gołubców Piotr Lipnica Bieg 5km KS BRZEG DOLNY
79 Gradzik Przemysław Trzebnica Bieg 5km
80 Gregoraszczuk Adrian Brzeg Dolny Bieg 5km KS BRZEG DOLNY
81 Groszek Radosław Brzeg Dolny Bieg 5km
82 Gruchała Piotr Brzeg Dolny Bieg 5km AA Team
83 Gruchała Sebastian Brzeg dolny Bieg 5km
84 Grzyś Angela Brzeg Dolny Bieg 5km Wiktor Team
85 Hajdyła Joanna Białków Bieg 5km
86 Hajtko Piotr Domaszków 41, 56-100 Wołów Bieg 5km Wołów
87 Hawryliszyn Jan Łozina Bieg 5km
88 Honiewska Ewa Brzeg Dolny Bieg 5km
89 Honiewska Malwina Brzeg Dolny Bieg 5km
90 Jagodzińska Bożena WROCŁAW Nordic Walking 4km
91 Jagodziński Andrzej WROCŁAW Nordic Walking 4km
92 Janas Aleksandra Wrocław Nordic Walking 4km
93 Janas Dariusz Brzeg Dolny Nordic Walking 4km Efekt gombao
94 Jarocki Wojtek Wołów Bieg 5km Wołów Biega
95 Jaruga Anna Wołów Bieg 5km Wołów Biega
96 Jastrzębska Violetta Wrocław Nordic Walking 4km 3+1
97 Jawor krzysztof brzeg dolny Bieg 5km AM Active
98 Jałoszyńska Anna Brzeg Dolny Bieg 5km PulsBike team
99 Jędrkowiak Andrzej Ligota Piękna Bieg 5km RUN WISZNIA RUN
100 Jędrkowiak Paulina Ligota Piękna Bieg 5km RUN WISZNIA RUN


Wyświetleń: 7470

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ