5250 m
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Strzelczyk Marta Mogilno 5250 m PWSZ Gniezno opłacono on-line
2 Kuczewski Dariusz Gniezno 5250 m opłacono on-line
3 Staszewska Joanna Gniezno 5250 m opłacono on-line
4 Kubacka Edyta Gniezno 5250 m opłacono on-line
5 Bielecka Maria Szczytniki Duchowne 5250 m opłacono on-line
6 Burek Katarzyna Września 5250 m Night Runners Września opłacono on-line
7 Lisiak Justyna Żelazkowo 5250 m Zawsze w Biegu opłacono on-line
8 Turonek Arkadiusz Kłecko 5250 m Kłecko opłacono on-line
9 Wabińska Małgorzata Lubochnia 5250 m Zawsze w Biegu opłacono on-line
10 Szczudlak Zbigniew Grabowo Królewskie 5250 m Night Runners Września
11 Szczudlak Barbara Grabowo Królewskie 5250 m Night Runners Września
12 Szczudlak Renata Zieliniec 5250 m Night Runners Września
13 Matlak Lidia Gniezno 5250 m opłacono on-line
14 Lisiecka Katarzyna Gniezno 5250 m opłacono on-line
15 Borcuch Dariusz Września 5250 m Night Runners Września
16 Antczak Waldemar Września 5250 m Night Runners Września
17 Serbin Krzysztof Kłecko 5250 m Kłecko opłacono on-line
18 Zaremba Jakub Gniezno 5250 m opłacono on-line
19 SERBIN MICHAŁ KŁECKO 5250 m Kłecko opłacono on-line
20 Beling Krzysztof Gniezno 5250 m Królewskie Morsy Gniezno opłacono on-line
21 Wiśniewska Żaneta Gniezno 5250 m opłacono on-line
22 Dzionek Tomasz Gniezno 5250 m Czesław Biega Gniezno opłacono on-line
23 Kulig Paula Gniezno 5250 m opłacono on-line
24 Gruszczyński Sławomir Gniezno 5250 m Królewskie Morsy Gniezno opłacono on-line
25 Loba Waldemar Gniezno 5250 m Królewskie Morsy Gniezno opłacono on-line
26 Kokott Michalina Gniezno 5250 m
27 Kokott Bartosz Gniezno 5250 m
28 Kaźmierczak-Pućka Monika Gniezno 5250 m opłacono on-line
29 MILARSKA ANNA WITKOWO 5250 m opłacono on-line
30 Wyrębek Aureliusz Gniezno 5250 m Night Runners Gniezno opłacono on-line
31 Górna Marta Gniezno 5250 m opłacono on-line
32 Gadzińska Izabela Gniezno 5250 m wkurw_team opłacono on-line
33 Kapela Marzena Poznań 5250 m opłacono on-line
34 Kozłowski Błażej Gniezno 5250 m opłacono on-line
35 Łukasiewicz Przemysław Gniezno 5250 m niezrzeszony opłacono on-line
36 Meller Piotr Gniezno 5250 m Jagoda Team opłacono on-line
37 Łukomski Kamil Mogilno 5250 m Mogilno opłacono on-line
38 Wencel Krystian Gniezno 5250 m opłacono on-line
39 Pawlak Krzysztof Gniezno 5250 m opłacono on-line
40 Śmidowicz Sławomir Strzałkowo 5250 m Strzałkowska Grupa Biegowa Sokół opłacono on-line
41 Jagodzińska Anna Gniezno 5250 m Jagoda Team opłacono on-line


Wyświetleń: 1435

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ