I Ogólnopolski Bieg KOWR trasą WKKW

I Ogólnopolski Bieg KOWR trasą WKKW w Białym Borze

Kochani Biegacze,
 
My też chcemy uczcić 100 lat niepodległości Polski, dlatego serdecznie Was zapraszamy na przepięknie położone tereny dawnej Państwowej Stadniny Ogierów w Białym Borze, gdzie na odcinkach WKKW przygotowaliśmy dla Was dwie malownicze, ale też wymagające trasy na dystansach około 5 i 10 kilometrów.
 
Start i meta będą położone tuż przy samych stajniach głównych i dworku myśliwskim. Trasa powiedzie Was leśnymi drogami wzdłuż padoku, przez fragmenty odcinków przeszkodowych, na których w przeszłości trenowali zawodnicy i konie reprezentacji olimpijskiej, z samym Pawłem Spisakiem na czele, a na których do dzisiaj szkolą się młodzi adepci sztuki jeździeckiej.
 
Miniecie pięknie położone jezioro i po chwili wbiegniecie w pagórkowate knieje leśne. Następnie chwila wypłaszczenia terenu, ale tylko tyle żeby nacieszyć oko przyleśnymi łąkami, potem zbieg w dół i ostatni wymagający podbieg przed metą.
 
Dla młodszych uczestników przygotowaliśmy krótszy i spokojniejszy odcinek około 400 metrowy, ale równie malowniczy co trasa główna.
 
Nie zabraknie poczęstunku i zabawy przy muzyce. To nie koniec naszych atrakcji. Dla najmłodszych, ale tych większych również, zaplanowaliśmy spotkanie z autorem książki o Józefie Piłsudskim, następnie zaprosimy Was na teatrzyk dotyczący zdrowego odżywiania, a deserem będzie pokaz musztry XII Pułku Ułanów Ziemi Szczecineckiej.
 
Podczas trwania całego wydarzenia będziecie mogli posmakować produktów regionalnych w ramach programu "Polska Smakuje", poczęstujemy Was również pożywną zupką, a rozgrzejemy dużym ogniskiem i pieczonym dzikiem.
 
Oczywiście, coś tam mamy przygotowane dodatkowo, ale jak to niespodzianki muszą pozostać tajemnicą.
 
Całe wydarzenie odbędzie się w Białym Borze na terenie obiektu, którym opiekuje się Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Koszalinie. Wjazd na teren Stadniny będzie dostępny w sobotę od godziny 9:00.
 
Biegi przeprowadzimy na dystansach:
 
godz. 11:00 - Bieg Dzieci i Rodziców - około 400 metrów
godz. 12:00 - Bieg KOWR 5 km - około 5 kilometrów trasy WKKW
godz. 13:00 - Bieg KOWR 10 km - 2 pętle trasy 5 kilometrowej.
 
Na rozgrzewkę, na mecie będzie czekał na Was medal, a najszybszych nagrodzimy pucharami oraz voucherami sportowymi. Wśród wszystkich uczestników przewidziane jest losowanie upominków.
 
Organizatorem wydarzenia jest Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Koszalinie oraz Klub Sportowy Wilki Koszalin.
 
Kontakt w sprawie zapisów:
Program zawodów oraz atrakcji towarzyszących jest dostępny na profilu naszego wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/283131432301014/
Tam znajdziecie również wszystkie niezbędne i bieżące informacje na temat wydarzenia.

Ze sportowym pozdrowieniem

ORGANIZATORZY

 

 

 

Wyświetleń: 3980

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ