Powiatowy Bieg Niepodległości Sokółka 1918-2018 „1918 METRÓW WOLNOŚCI”

bieg głowny 3836m

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 44 SUPIŃSKI ADAM M 1 M 26-30 1 PROTASY PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK 3836m 0:12:32 18.36 [km/h] 12:16 [min/km]
2 6 BOCHENKO DANIEL M 2 M 46-50 1 BRZOZOWA 3836m 0:13:26 17.13 [km/h] 12:30 [min/km]
3 20 KIRPSZA PIOTR M 3 M 26-30 2 SOKÓŁKA SOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁ 3836m 0:14:12 16.21 [km/h] 12:42 [min/km]
4 29 MAKAL GRZEGORZ M 4 M 21-25 1 CZARNA BIAŁOSTOCKA 3836m 0:14:48 15.55 [km/h] 12:51 [min/km]
5 784 BAŁDAN TOMASZ M 5 M 31-35 1 KOSMATY BOREK 3836m 0:15:03 15.29 [km/h] 12:55 [min/km]
6 36 NOWICKI ADAM M 6 M 46-50 2 BIAŁYSTOK BIEGOSTOK 3836m 0:15:07 15.23 [km/h] 12:56 [min/km]
7 24 KOSIOREK ŁUKASZ M 7 M 36-40 1 BIAŁYSTOK OUTDOOR BIAŁYSTOK 3836m 0:15:51 14.52 [km/h] 12:08 [min/km]
8 92 BIELUCZYK MATEUSZ M 8 M 0-20 1 NOWY DWÓR LO IM. M. KOPERNIKA W SOKÓŁCE 3836m 0:16:04 14.33 [km/h] 12:11 [min/km]
9 791 BYKOWSKI MARIUSZ M 9 M 26-30 3 SOKÓŁKA 3836m 0:16:04 14.33 [km/h] 12:11 [min/km]
10 699 OLEKSZA KACPER M 10 M 0-20 2 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 3836m 0:16:22 14.06 [km/h] 12:16 [min/km]
11 21 KOCHAŃSKI KRYSTIAN M 11 M 26-30 4 BIAŁYSTOK HUMAN BIAŁYSTOK KICKBOXING 3836m 0:16:27 13.99 [km/h] 12:17 [min/km]
12 800 MARKOWSKI KRYSTIAN M 12 M 26-30 5 KRAŚNIANY 3836m 0:16:32 13.92 [km/h] 12:19 [min/km]
13 3 BARANIUK KRZYSZTOF M 13 M 36-40 2 SOKÓŁKA 3836m 0:16:38 13.84 [km/h] 12:20 [min/km]
14 30 MARCHIEL STANISŁAW M 14 M 41-45 1 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE, UKS MIKOLO SOKÓŁKA 3836m 0:16:38 13.84 [km/h] 12:20 [min/km]
15 1 BACH KRZYSZTOF M 15 M 36-40 3 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 3836m 0:17:01 13.53 [km/h] 12:26 [min/km]
16 19 KIERZKOWSKI MARCIN M 16 M 41-45 2 BIAŁYSTOK BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY 3836m 0:17:15 13.34 [km/h] 12:30 [min/km]
17 37 PIETRASZ JOLANTA K 1 K 21-25 1 SOKÓŁKA 3836m 0:17:33 13.11 [km/h] 12:35 [min/km]
18 2 BAŁDAK PIOTR M 17 M 31-35 2 BIAŁYSTOK 3836m 0:17:33 13.11 [km/h] 12:35 [min/km]
19 22 KOCHMAŃSKI DARIUSZ M 18 M 41-45 3 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 3836m 0:17:39 13.04 [km/h] 12:36 [min/km]
20 48 SZWARC ILONA K 2 K 31-35 1 BIAŁYSTOK BIAŁOSTOCKI KLUB KARATE KYOKUSHIN "KANKU" 3836m 0:17:41 13.02 [km/h] 12:37 [min/km]
21 40 SAFIEJKO DARIUSZ M 19 M 56-60 17 BIAŁYSTOK PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK 3836m 0:18:11 12.66 [km/h] 12:44 [min/km]
22 12 GRABOWICZ MIROSŁAW M 20 M 56-60 18 SOKÓŁKA SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA 3836m 0:18:15 12.61 [km/h] 12:45 [min/km]
23 4 BARANOWSKA BEATA K 3 K 46-50 1 SOKÓŁKA SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA 3836m 0:18:26 12.49 [km/h] 12:48 [min/km]
24 47 SZUMIŁO ANDRZEJ M 21 M 46-50 3 GLINISZCZE WIELKIE 3836m 0:19:00 12.11 [km/h] 12:57 [min/km]
25 785 KOWALKOWSKI RAFAŁ M 22 M 31-35 3 SOKÓŁKA 3836m 0:19:08 12.03 [km/h] 12:59 [min/km]
26 15 ILICZ ŁUKASZ M 23 M 26-30 6 BIALYSTOK 3836m 0:19:13 11.98 [km/h] 12:01 [min/km]
27 8 CHALECKI GRZEGORZ M 24 M 51-55 1 SUWAŁKI 3836m 0:19:32 11.78 [km/h] 12:06 [min/km]
28 35 NOBERT MARTA K 4 K 41-45 1 JANÓW SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA 3836m 0:19:59 11.52 [km/h] 12:13 [min/km]
29 18 KIEDYSZ PRZEMYSŁAW M 25 M 31-35 4 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 3836m 0:20:13 11.38 [km/h] 12:16 [min/km]
30 31 MARCIŃCZYK BOŻENA K 5 K 36-40 1 CZARNA BIAŁOSTOCKA UKS MIKOLO 3836m 0:20:19 11.33 [km/h] 12:18 [min/km]
31 9 CZAPLEJEWICZ AGATA K 6 K 36-40 2 SOKÓŁKA 3836m 0:20:22 11.30 [km/h] 12:19 [min/km]
32 13 HRYBIŃSKI DAMIAN M 26 M 0-20 3 KUŹNICA 3836m 0:20:38 11.15 [km/h] 12:23 [min/km]
33 793 KIERZKOWSKA ANIELA K 7 K 41-45 2 BIAŁTYSTOK 3836m 0:21:07 10.90 [km/h] 12:30 [min/km]
34 783 PASZKO AGATA K 8 K 36-40 3 WIERZCHŁOWCE 3836m 0:21:23 10.76 [km/h] 12:34 [min/km]
35 17 KAZIMIEROWICZ ZBIGNIEW M 27 M 56-60 19 SOKÓŁKA LO IM. M. KOPERNIKA W SOKÓŁCE 3836m 0:21:23 10.76 [km/h] 12:34 [min/km]
36 7 BORYS ROMUALD M 28 M 51-55 2 MIELESZKOWCE PAWŁOWICKIE 3836m 0:21:24 10.76 [km/h] 12:35 [min/km]
37 26 KRUPOWICZ MIROSŁAW M 29 M 56-60 20 JANÓW SKS JANÓW 3836m 0:21:33 10.68 [km/h] 12:37 [min/km]
38 43 STACKIEWICZ KONRAD M 30 M 36-40 4 SOKÓŁKA UKS OMEGA SOKÓŁKA 3836m 0:21:36 10.66 [km/h] 12:38 [min/km]
39 25 KOZYRSKI MACIEJ M 31 M 26-30 7 BIAŁYSTOK 3836m 0:21:44 10.59 [km/h] 12:40 [min/km]
40 51 ZAJKOWSKA ANNA K 9 K 36-40 4 SOKÓŁKA SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA 3836m 0:21:45 10.58 [km/h] 12:40 [min/km]
41 32 MARTENS MAGDALENA K 10 K 31-35 2 SOKÓŁKA SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA 3836m 0:21:46 10.57 [km/h] 12:40 [min/km]
42 41 SKONIECZNA EWA K 11 K 36-40 5 SOKÓŁKA 3836m 0:22:24 10.28 [km/h] 12:50 [min/km]
43 52 ŻAK WŁODZIENIERZ M 32 M 61+ 5 SOKÓŁKA 3836m 0:22:59 10.01 [km/h] 12:59 [min/km]
44 27 KUKLICZ ANNA K 12 K 41-45 3 SOKÓŁKA ZSR SOKÓŁKA, UKS OMEGA SOKÓŁKA 3836m 0:24:17 9.48 [km/h] 12:20 [min/km]
45 38 POGORZELSKI KAMIL M 33 M 21-25 2 BIAŁYSTOK 3836m 0:25:35 9.00 [km/h] 12:40 [min/km]
46 5 BĄBCZYŃSKI KAMIL M 34 M 31-35 5 BIAŁYSTOK 3836m 0:26:01 8.85 [km/h] 12:47 [min/km]
47 34 MIRON HUBERT M 35 M 36-40 5 BIAŁYSTOK 3836m 0:26:02 8.84 [km/h] 12:47 [min/km]

WYNIKI 1918m

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 730 SZYMAŃSKI ADRIAN M M 18-18 1 CHILMONY JANÓW 1918m 0:06:30 17.70 [km/h] 12:23 [min/km]
2 108 BORUCH PAWEŁ M M 18-18 2 KAMIENNA STARA KS SZCZYPIORNIAK DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 1918m 0:06:33 17.57 [km/h] 12:25 [min/km]
3 86 PRYZMONT MACIEJ M M 19-19 1 MARCHELÓWKA ZSCKR JANÓW 1918m 0:06:38 17.35 [km/h] 12:28 [min/km]
4 104 DZIENIS ŁUKASZ M M 19-19 2 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W JANOWSZCZYŹNIE 1918m 0:06:41 17.22 [km/h] 12:29 [min/km]
5 280 JAROSZEWICZ RAFAŁ M M 18-18 3 SUCHOWOLA ZS SUCHOWOLA 1918m 0:06:43 17.13 [km/h] 12:30 [min/km]
6 55 CHOJNACKI MARCIN M M 16-16 1 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA KS SZCZYPIORNIAK DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 1918m 0:06:46 17.01 [km/h] 12:32 [min/km]
7 56 KULIKOWSKI ŁUKASZ M M 16-16 2 KRASNE JANÓW 1918m 0:06:48 16.92 [km/h] 12:33 [min/km]
8 57 JATKOWSKI MATEUSZ M M 17-17 1 NOWOKOLNO JANÓW 1918m 0:06:48 16.92 [km/h] 12:33 [min/km]
9 58 NIEDŹWIECKI PATRYK M M 18-18 4 MALAWICZE GÓRNE ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:06:54 16.68 [km/h] 12:36 [min/km]
10 59 BIELUCZYK MATEUSZ M M 17-17 2 NOWY DWÓR ZS IM. GENERAŁA NIKODEM SULIKA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1918m 0:06:54 16.68 [km/h] 12:36 [min/km]
11 60 CHODORSKI RAFAŁ M M 16-16 3 SUCHOWOLA ZS SUCHOWOLA 1918m 0:06:56 16.60 [km/h] 12:37 [min/km]
12 61 TOMASZEWSKI TOMASZ M M 18-18 5 SUCHOWOLA ZS SUCHOWOLA 1918m 0:06:58 16.52 [km/h] 12:38 [min/km]
13 62 ŚWIETLICKI JAKUB M M 18-18 6 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA JANÓW 1918m 0:07:01 16.40 [km/h] 12:39 [min/km]
14 63 KOZIOŁ ALBERT M M 17-17 3 SUCHOWOLA ZS SUCHOWOLA 1918m 0:07:01 16.40 [km/h] 12:39 [min/km]
15 64 ŻYWALEWSKI JAKUB M M 16-16 4 SUCHOWOLA ZS SUCHOWOLA 1918m 0:07:03 16.32 [km/h] 12:41 [min/km]
16 65 MAKSIMCZYK KAMIL M M 17-17 4 SOKÓŁKA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:07:05 16.25 [km/h] 12:42 [min/km]
17 66 CHMIELEWSKI PATRYK M M 16-16 5 CHODORÓWKA STARA ZSCKR JANÓW 1918m 0:07:05 16.25 [km/h] 12:42 [min/km]
18 67 KRYSZTOPA ŁUKASZ M M 17-17 5 JAZIEWO ZS IM. GENERAŁA NIKODEM SULIKA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1918m 0:07:06 16.21 [km/h] 12:42 [min/km]
19 68 BOJARCZAK DAWID M M 18-18 7 ŁAPY 1918m 0:07:07 16.17 [km/h] 12:43 [min/km]
20 69 PUŻUK DANIEL M M 16-16 6 KLIMÓWKA ZS IM. GENERAŁA NIKODEM SULIKA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1918m 0:07:09 16.10 [km/h] 12:44 [min/km]
21 70 GAWROŃSKI KACPER M M 18-18 8 KUŹNICA LO IM. M. KOPERNIKA W SOKÓŁCE 1918m 0:07:11 16.02 [km/h] 12:45 [min/km]
22 71 KROKOS SZYMON M M 16-16 7 KUROWSZCZYZNA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:07:13 15.95 [km/h] 12:46 [min/km]
23 72 DANILEWICZ DANIEL M M 18-18 9 NOWOWOLA LO IM. M. KOPERNIKA W SOKÓŁCE 1918m 0:07:19 15.73 [km/h] 12:49 [min/km]
24 73 POLEWKO KAMIL M M 16-16 8 JURASZE ZSCKR JANÓW 1918m 0:07:20 15.69 [km/h] 12:49 [min/km]
25 74 KUCHAREWICZ DAMIAN M M 18-18 10 PAWEŁKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:07:24 15.55 [km/h] 12:51 [min/km]
26 75 KUCHAREWICZ RADOSŁAW M M 17-17 6 PAWEŁKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:07:29 15.38 [km/h] 12:54 [min/km]
27 76 PARFIEŃCZYK PATRYK M M 16-16 9 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA ZS IM. GENERAŁA NIKODEM SULIKA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1918m 0:07:31 15.31 [km/h] 12:55 [min/km]
28 77 GUZIEJKO KAMIL M M 17-17 7 JAZIEWO ZS IM. GENERAŁA NIKODEM SULIKA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1918m 0:07:33 15.24 [km/h] 12:56 [min/km]
29 78 WALESZCZYK ŁUKASZ M M 16-16 10 MALAWICZE DOLNE 1918m 0:07:33 15.24 [km/h] 12:56 [min/km]
30 79 MOZOLEWSKA GABRIELA K K 17-17 1 SOKÓŁKA LO IM. M. KOPERNIKA W SOKÓŁCE 1918m 0:07:42 14.95 [km/h] 12:01 [min/km]
31 80 DANIEWICZ MATEUSZ M M 16-16 11 KRZYWA JANÓW 1918m 0:07:46 14.82 [km/h] 12:03 [min/km]
32 81 LISOWSKI MAREK M M 19-19 3 BILMINY ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:07:48 14.75 [km/h] 12:04 [min/km]
33 82 GRYNCZEL DAWID M M 17-17 8 SOKÓŁKA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:07:50 14.69 [km/h] 12:05 [min/km]
34 83 MALINOWSKI MATEUSZ M M 17-17 9 SUCHOWOLA ZS SUCHOWOLA 1918m 0:07:51 14.66 [km/h] 12:06 [min/km]
35 84 ŁYSIK MARCIN M M 16-16 12 KLIMÓWKA ZS IM. GENERAŁA NIKODEM SULIKA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1918m 0:07:52 14.63 [km/h] 12:06 [min/km]
36 85 CZAPLEJEWICZ SEBASTIAN M M 16-16 13 PODKAMIONKA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:07:55 14.54 [km/h] 12:08 [min/km]
37 87 GRZESIK JAKUB M M 16-16 14 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:07:56 14.51 [km/h] 12:08 [min/km]
38 88 ABRAMOWICZ ADRIAN M M 17-17 10 SUCHOWOLA ZS SUCHOWOLA 1918m 0:07:57 14.48 [km/h] 12:09 [min/km]
39 121 MAŁACHOWSKI ANTONI M M 16-16 11 1918m 1:07:57 15.48 [km/h] 12:09 [min/km]
39 89 KISZLUK JUSTYNA K K 17-17 2 SUCHOWOLA ZS SUCHOWOLA 1918m 0:07:58 14.45 [km/h] 12:09 [min/km]
40 90 KONDRAT JAKUB M M 16-16 15 LEBIEDZIN UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:08:00 14.39 [km/h] 12:10 [min/km]
41 91 KABELIS MICHAŁ M M 17-17 11 WOJNACHY 1A UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:08:00 14.39 [km/h] 12:10 [min/km]
42 93 ZUBRZYCKI ADRIAN M M 16-16 16 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:08:01 14.36 [km/h] 12:11 [min/km]
43 94 BIESZCZAD JAKUB M M 17-17 12 KRYNKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:08:03 14.30 [km/h] 12:12 [min/km]
44 95 JAROSZEWICZ ANDRZEJ M M 18-18 11 KONIUSZKI ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:08:05 14.24 [km/h] 12:13 [min/km]
45 96 ŁOWCZECKI MAREK M M 19-19 4 BOHONIKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:08:05 14.24 [km/h] 12:13 [min/km]
46 97 ZUBRZYCKI MATEUSZ M M 16-16 17 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:08:06 14.21 [km/h] 12:13 [min/km]
47 98 FIEDOREC NATALIA K K 16-16 1 MALAWICZE DOLNE LO IM. M. KOPERNIKA W SOKÓŁCE 1918m 0:08:07 14.18 [km/h] 12:14 [min/km]
48 99 AKACKI KUBA M M 17-17 13 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA KS SZCZYPIORNIAK DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 1918m 0:08:09 14.12 [km/h] 12:15 [min/km]
49 100 BIELAWSKI KRZYSZTOF M M 16-16 18 SOKÓŁKA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:08:09 14.12 [km/h] 12:15 [min/km]
50 101 GROCH KACPER M M 17-17 14 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA KS SZCZYPIORNIAK DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 1918m 0:08:10 14.09 [km/h] 12:15 [min/km]
51 102 WRÓBLEWSKI TOMASZ M M 17-17 15 STARA KAMIONKA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:08:13 14.01 [km/h] 12:17 [min/km]
52 103 WĄSOWICZ SZYMON M M 18-18 12 SOKÓŁKA 1918m 0:08:17 13.89 [km/h] 12:19 [min/km]
53 105 ŁYSIAK KLAUDIA K K 17-17 3 SOKÓŁKA 1918m 0:08:17 13.89 [km/h] 12:19 [min/km]
54 106 BIENASZ NORBERT M M 16-16 19 SIDRA ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:08:17 13.89 [km/h] 12:19 [min/km]
55 107 SZODA WOJCIECH M M 16-16 20 RACEWO ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:08:18 13.87 [km/h] 12:20 [min/km]
56 109 TOMASZEWSKA MAGDA K K 16-16 2 SUCHOWOLA ZS SUCHOWOLA 1918m 0:08:18 13.87 [km/h] 12:20 [min/km]
57 110 GAŁĘZKI NORBERT M M 16-16 21 SIDRA ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:08:19 13.84 [km/h] 12:20 [min/km]
58 111 CHODOROWSKI ŁUKASZ M M 16-16 22 CZARNIEWO ZS IM. GENERAŁA NIKODEM SULIKA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1918m 0:08:19 13.84 [km/h] 12:20 [min/km]
59 112 ŁUKOWSKI PAWEŁ M M 19-19 5 SOKÓŁKA 1918m 0:08:21 13.78 [km/h] 12:21 [min/km]
60 114 SZUSTAKIEWICZ JAN M M 16-16 23 SOKÓŁKA ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:08:25 13.67 [km/h] 12:23 [min/km]
61 119 USNARSKI SZYMON M M 18-18 13 JAZIEWO ZS IM. GENERAŁA NIKODEM SULIKA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1918m 0:08:26 13.65 [km/h] 12:24 [min/km]
62 120 SAWICKA GABRYSIA K K 16-16 3 SUCHOWOLA ZS SUCHOWOLA 1918m 0:08:29 13.57 [km/h] 12:25 [min/km]
63 121 ŁYLIŃSKA WIKTORIA K K 18-18 1 SOKÓŁKA 1918m 0:08:31 13.51 [km/h] 12:26 [min/km]
64 122 ZIEZIULA SEBASTIAN M M 19-19 6 SOKÓŁKA ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:08:33 13.46 [km/h] 12:27 [min/km]
65 123 BUTKIEWICZ ELWIRA K K 18-18 2 SUCHOWOLA ZS SUCHOWOLA 1918m 0:08:35 13.41 [km/h] 12:29 [min/km]
66 124 GÓRYŃSKA NATALIA K K 16-16 4 SUCHOWOLA ZS SUCHOWOLA 1918m 0:08:38 13.33 [km/h] 12:30 [min/km]
67 125 DANILEWICZ ZUZANNA K K 17-17 4 SOKÓŁKA LO IM. M. KOPERNIKA W SOKÓŁCE 1918m 0:08:39 13.30 [km/h] 12:31 [min/km]
68 126 CWANEK WOJCIECH M M 17-17 16 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:08:39 13.30 [km/h] 12:31 [min/km]
69 127 KŁOCZKO JUSTYNA K K 18-18 3 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA ZS IM. GENERAŁA NIKODEM SULIKA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1918m 0:08:41 13.25 [km/h] 12:32 [min/km]
70 128 SZOMKO MONIKA K K 16-16 5 STARA KAMIONKA LO IM. M. KOPERNIKA W SOKÓŁCE 1918m 0:08:42 13.23 [km/h] 12:32 [min/km]
71 129 STELMASZEK MATEUSZ M M 18-18 14 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:08:42 13.23 [km/h] 12:32 [min/km]
72 130 SOKOŁOWSKA KLAUDIA ARLETA K K 16-16 6 SOKÓŁKA LO IM. M. KOPERNIKA W SOKÓŁCE 1918m 0:08:43 13.20 [km/h] 12:33 [min/km]
73 131 JURCZENIA PATRYK M M 17-17 17 SOKÓŁKA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:08:44 13.18 [km/h] 12:33 [min/km]
74 132 ACHREM DAWID M M 17-17 18 SOKÓŁKA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:08:45 13.15 [km/h] 12:34 [min/km]
75 133 MAJCHROWSKI ERYK M M 17-17 19 SOKÓŁKA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:08:48 13.08 [km/h] 12:35 [min/km]
76 134 ZAWADZKI PRZEMYSŁAW M M 18-18 15 KUROWSZCZYZNA LO IM. M. KOPERNIKA W SOKÓŁCE 1918m 0:08:49 13.05 [km/h] 12:36 [min/km]
77 135 STANKIEWICZ JAKUB M M 16-16 24 WOJNOWCE ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:08:51 13.00 [km/h] 12:37 [min/km]
78 136 LEWKOWICZ OLAF M M 18-18 16 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA KS SZCZYPIORNIAK DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 1918m 0:08:52 12.98 [km/h] 12:37 [min/km]
79 137 KŁOCZKO ADAM M M 16-16 25 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA ZS IM. GENERAŁA NIKODEM SULIKA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1918m 0:08:54 12.93 [km/h] 12:38 [min/km]
80 138 WIŚNIEWSKA JOANNA K K 16-16 7 SUCHOWOLA ZS SUCHOWOLA 1918m 0:08:55 12.91 [km/h] 12:39 [min/km]
81 139 BUDNIK MACIEJ M M 18-18 17 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA COMBAT SPORTS ACADEMY 1918m 0:08:56 12.88 [km/h] 12:39 [min/km]
82 140 KUŹMA JAKUB M M 18-18 18 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA ZS IM. GENERAŁA NIKODEM SULIKA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1918m 0:08:56 12.88 [km/h] 12:39 [min/km]
83 141 HALNICKI KRYSTIAN M M 17-17 20 SOKÓŁKA 1918m 0:08:56 12.88 [km/h] 12:39 [min/km]
84 142 MATUK MATEUSZ M M 16-16 26 JANOWSZCZYZNA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:08:57 12.86 [km/h] 12:40 [min/km]
85 143 KUŹMA MICHAŁ M M 18-18 19 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA ZS IM. GENERAŁA NIKODEM SULIKA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1918m 0:08:59 12.81 [km/h] 12:41 [min/km]
86 144 WRÓBLEWSKI RAFAŁ M M 19-19 7 SOKÓŁKA ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:08:59 12.81 [km/h] 12:41 [min/km]
87 145 JACKIEWICZ ALEKSANDRA K K 18-18 4 SOKÓŁKA LO IM. M. KOPERNIKA W SOKÓŁCE 1918m 0:09:05 12.67 [km/h] 12:44 [min/km]
88 146 WILCZEWSKI MATEUSZ M M 17-17 21 SUCHOWOLA ZS SUCHOWOLA 1918m 0:09:09 12.58 [km/h] 12:46 [min/km]
89 147 CZECZOT MATEUSZ M M 17-17 22 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:09:10 12.55 [km/h] 12:47 [min/km]
90 148 SOŁOWIEJ KAMIL M M 18-18 20 BOGUSZE UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:09:10 12.55 [km/h] 12:47 [min/km]
91 149 ACEWICZ PATRYK M M 18-18 21 SOKÓŁKA LO IM. M. KOPERNIKA W SOKÓŁCE 1918m 0:09:13 12.49 [km/h] 12:48 [min/km]
92 150 KAZAREZ HUBERT M M 16-16 27 SOKÓŁKA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:09:17 12.40 [km/h] 12:50 [min/km]
93 151 LEWKOWICZ ADAM M M 18-18 22 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA KS SZCZYPIORNIAK DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 1918m 0:09:18 12.37 [km/h] 12:51 [min/km]
94 152 HAWRYLUK MATEUSZ M M 17-17 23 STARA ROZEDRANKA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:09:20 12.33 [km/h] 12:52 [min/km]
95 153 PRZYTUŁO ADAM M M 18-18 23 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA KS SZCZYPIORNIAK DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 1918m 0:09:20 12.33 [km/h] 12:52 [min/km]
96 154 SZYMAŃSKA MARTA K K 19-19 1 CHORUŻOWCE ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:09:21 12.31 [km/h] 12:52 [min/km]
97 155 PARCHANOWICZ EMIL M M 18-18 24 SOKÓŁKA ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:09:23 12.26 [km/h] 12:54 [min/km]
98 156 ŁOWCZECKI DARIUSZ M M 17-17 24 BOHONIKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:09:25 12.22 [km/h] 12:55 [min/km]
99 157 KLEPACKI PAWEŁ M M 18-18 25 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:09:28 12.16 [km/h] 12:56 [min/km]
100 158 GUDALEWSKA WERONIKA K K 18-18 5 SOKÓŁKA ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:09:44 11.82 [km/h] 12:04 [min/km]
101 159 KAZIMIERCZAK KACPER M M 19-19 8 SOKÓŁKA 1918m 0:09:47 11.76 [km/h] 12:06 [min/km]
102 160 SANIUKIEWICZ EDYTA K K 16-16 8 BRZOZOWY HRUD ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:09:48 11.74 [km/h] 12:07 [min/km]
103 161 REĆKO JAKUB M M 16-16 28 SOKÓŁKA 1918m 0:09:50 11.70 [km/h] 12:08 [min/km]
104 162 KACZOROWSKI FILIP M M 17-17 25 SUCHOWOLA ZS SUCHOWOLA 1918m 0:09:50 11.70 [km/h] 12:08 [min/km]
105 163 NASUTA DAWID M M 16-16 29 SUCHOWOLA 1918m 0:09:56 11.59 [km/h] 12:11 [min/km]
106 164 TROCHIM ŁUKASZ M M 17-17 26 SOKÓŁKA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:09:59 11.53 [km/h] 12:12 [min/km]
107 165 BIELECKA GABRIELA K K 16-16 9 SOKÓŁKA LO IM. M. KOPERNIKA W SOKÓŁCE 1918m 0:09:59 11.53 [km/h] 12:12 [min/km]
108 166 BŁAHUSZEWSKI ANDRZEJ M M 18-18 26 KUMIAŁKA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:10:01 11.49 [km/h] 12:13 [min/km]
109 167 KUCHAREWICZ ADAM M M 16-16 30 PAWEŁKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:10:04 11.43 [km/h] 12:15 [min/km]
110 168 NADOLNY MATEUSZ M M 16-16 31 STARA KAMIONKA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:10:04 11.43 [km/h] 12:15 [min/km]
111 169 KARP KATARZYNA K K 18-18 6 SUCHOWOLA ZS SUCHOWOLA 1918m 0:10:04 11.43 [km/h] 12:15 [min/km]
112 170 GIENIUSZ MATEUSZ M M 18-18 27 SOKÓŁKA SOSW SOKÓŁKA 1918m 0:10:05 11.41 [km/h] 12:15 [min/km]
113 171 LAPATA ARTUR M M 18-18 28 MINKOWCE LO IM. M. KOPERNIKA W SOKÓŁCE 1918m 0:10:10 11.32 [km/h] 12:18 [min/km]
114 172 WYSZTYGIEL ŁUKASZ M M 17-17 27 KUŹNICA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:10:11 11.30 [km/h] 12:19 [min/km]
115 173 MAŁYSZKO WIOLETA K K 17-17 5 SUCHOWOLA ZS SUCHOWOLA 1918m 0:10:11 11.30 [km/h] 12:19 [min/km]
116 174 ŻYGIEŁO KAROLINA K K 18-18 7 SUCHOWOLA ZS SUCHOWOLA 1918m 0:10:12 11.28 [km/h] 12:19 [min/km]
117 175 SULIMA MICHAŁ M M 19-19 9 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:10:14 11.25 [km/h] 12:20 [min/km]
118 176 BABYNKO KACPER M M 19-19 10 ZUBRZYCA MAŁA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:10:15 11.23 [km/h] 12:21 [min/km]
119 177 STRZAŁKOWSKI MARCIN M M 17-17 28 PUCIŁKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:10:16 11.21 [km/h] 12:21 [min/km]
120 178 NOWAK ALEKSANDRA K K 18-18 8 JAGINTY ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:10:23 11.08 [km/h] 12:25 [min/km]
121 179 PEZOWICZ ZUZANNA K K 18-18 9 SOKÓŁKA 1918m 0:10:25 11.05 [km/h] 12:26 [min/km]
122 180 WIEREL PAULA K K 16-16 10 SOKÓŁKA LO IM. M. KOPERNIKA W SOKÓŁCE 1918m 0:10:26 11.03 [km/h] 12:26 [min/km]
123 181 POPOWSKA EDYTA K K 16-16 11 CHODORÓWKA STARA ZSCKR JANÓW 1918m 0:10:27 11.01 [km/h] 12:27 [min/km]
124 182 MAKAR SEBASTIAN M M 17-17 29 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA KS SZCZYPIORNIAK DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 1918m 0:10:28 10.99 [km/h] 12:27 [min/km]
125 183 KOSAKOWSKI MATEUSZ M M 17-17 30 DĄBROWA BIAŁ. KS SZCZYPIORNIAK DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 1918m 0:10:29 10.98 [km/h] 12:28 [min/km]
126 184 MATUK DAMIAN M M 17-17 31 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:10:30 10.96 [km/h] 12:28 [min/km]
127 185 DOWGIERT MARTYNA K K 16-16 12 SOKÓŁKA 1918m 0:10:30 10.96 [km/h] 12:28 [min/km]
128 186 KROPIWNICKI PATRYK M M 16-16 32 KANTORÓWKA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:10:30 10.96 [km/h] 12:28 [min/km]
129 187 MATYSZCZYK KAROLINA K K 18-18 10 SOKÓŁKA LO IM. M. KOPERNIKA W SOKÓŁCE 1918m 0:10:31 10.94 [km/h] 12:29 [min/km]
130 188 ŁAZAREWICZ NATALIA K K 17-17 6 SOKÓŁKA ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:10:36 10.86 [km/h] 12:32 [min/km]
131 189 BOGDAN ANNA K K 17-17 7 POTRUBOWSZCZYZNA ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:10:36 10.86 [km/h] 12:32 [min/km]
132 190 RUDZIK KRYSTIAN RUDZIK M M 18-18 29 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA KS SZCZYPIORNIAK DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 1918m 0:10:36 10.86 [km/h] 12:32 [min/km]
133 191 SZYMUL MICHAŁ M M 18-18 30 SIDRA ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:10:39 10.81 [km/h] 12:33 [min/km]
134 192 KULMACZEWSKA GABRIELA K K 16-16 13 POGIBŁO 5 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:10:41 10.77 [km/h] 12:34 [min/km]
135 193 BIEŁA WERONIKA K K 17-17 8 SIDRA ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:10:41 10.77 [km/h] 12:34 [min/km]
136 194 MARCULEWICZ AGATA K K 16-16 14 SOKÓŁKA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:10:43 10.74 [km/h] 12:35 [min/km]
137 195 DZIENIS EWELINA K K 16-16 15 WYSOKIE LASKI 2 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:10:44 10.72 [km/h] 12:36 [min/km]
138 196 TROCHIM JAKUB M M 16-16 33 NOWA KAMIONKA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:10:45 10.71 [km/h] 12:36 [min/km]
139 197 KIEMIESZ MACIEJ M M 17-17 32 SOKÓŁKA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:10:46 10.69 [km/h] 12:37 [min/km]
140 198 ŻOCHOWSKI ADAM M M 17-17 33 SOKÓŁKA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:10:47 10.67 [km/h] 12:37 [min/km]
141 199 STEĆ GABRIELA K K 16-16 16 SOKOŁKA LO IM. M. KOPERNIKA W SOKÓŁCE 1918m 0:10:48 10.66 [km/h] 12:38 [min/km]
142 200 CZERŻYŃSKA PAULINA K K 16-16 17 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA KS SZCZYPIORNIAK DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 1918m 0:10:48 10.66 [km/h] 12:38 [min/km]
143 201 CITKO MARCIN CITKO M M 18-18 31 DĄBROWA BIAŁOSTOKA KS SZCZYPIORNIAK DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 1918m 0:10:49 10.64 [km/h] 12:38 [min/km]
144 202 GODLEWSKA GABRIELA K K 16-16 18 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA KS SZCZYPIORNIAK DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 1918m 0:10:49 10.64 [km/h] 12:38 [min/km]
145 203 SANIK KATARZYNA K K 18-18 11 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA KS SZCZYPIORNIAK DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 1918m 0:10:51 10.61 [km/h] 12:39 [min/km]
146 204 OSZMIAN JULIA K K 16-16 19 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA KS SZCZYPIORNIAK DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 1918m 0:10:51 10.61 [km/h] 12:39 [min/km]
147 205 ZABŁOCKA JULIA K K 16-16 20 SOKÓŁKA LO IM. M. KOPERNIKA W SOKÓŁCE 1918m 0:10:52 10.59 [km/h] 12:40 [min/km]
148 206 BOROWIK ŁUKASZ M M 17-17 34 PONIATOWICZE ZSZ IM. ELIZY ORZESZKOWEJ W SOKÓŁCE 1918m 0:10:54 10.56 [km/h] 12:41 [min/km]
149 207 MALINOWSKA MARTYNA K K 16-16 21 SOKÓŁKA LO IM. M. KOPERNIKA W SOKÓŁCE 1918m 0:10:55 10.54 [km/h] 12:42 [min/km]
150 208 WOJCIECHOWICZ JUSTYNA K K 17-17 9 CHMIELOWSZCZYZNA ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:11:00 10.46 [km/h] 12:44 [min/km]
151 209 BUBIENIEC CEZARY M M 18-18 32 SOKÓŁKA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:11:01 10.45 [km/h] 12:45 [min/km]
152 210 MOZOLEWSKA WIOLETA K K 18-18 12 MALAWICZE GÓRNE UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:11:05 10.38 [km/h] 12:47 [min/km]
153 211 KAMLIŃSKI MAREK M M 18-18 33 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA KS SZCZYPIORNIAK DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 1918m 0:11:08 10.34 [km/h] 12:48 [min/km]
154 212 BIENASZ PAULINA K K 16-16 22 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA KS SZCZYPIORNIAK DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 1918m 0:11:08 10.34 [km/h] 12:48 [min/km]
155 213 CYMBOR PATRYCJA K K 18-18 13 SUCHOWOLA ZS SUCHOWOLA 1918m 0:11:10 10.31 [km/h] 12:49 [min/km]
156 214 KLEJ ANGELIKA K K 18-18 14 SOKÓŁKA LO IM. M. KOPERNIKA W SOKÓŁCE 1918m 0:11:14 10.24 [km/h] 12:51 [min/km]
157 215 BIERKO ANGELIKA K K 16-16 23 SIEKIERKA ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:11:21 10.14 [km/h] 12:55 [min/km]
158 216 NIKOŁAJUK ADAM M M 19-19 11 SOKÓŁKA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:11:41 9.85 [km/h] 12:05 [min/km]
159 217 ZAJKOWSKA KINGA K K 17-17 10 SOKÓŁKA ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:11:44 9.81 [km/h] 12:07 [min/km]
160 218 GARDZIEJCZYK MAGDALENA K K 17-17 11 SIDERKA ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:11:46 9.78 [km/h] 12:08 [min/km]
161 219 RAGIN PAULINA K K 19-19 2 SOKÓŁKA ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:11:46 9.78 [km/h] 12:08 [min/km]
162 220 MATUK JESSICA K K 18-18 15 SOKÓŁKA LO IM. M. KOPERNIKA W SOKÓŁCE 1918m 0:11:46 9.78 [km/h] 12:08 [min/km]
163 221 KONDRAT SANDRA K K 17-17 12 SIDRA ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:11:47 9.77 [km/h] 12:09 [min/km]
164 222 KIEDA PATRYK M M 18-18 34 SOKÓŁKA LO IM. M. KOPERNIKA W SOKÓŁCE 1918m 0:11:47 9.77 [km/h] 12:09 [min/km]
165 223 WOJDAŁOWICZ EMILIA K K 18-18 16 ZAWISTOWSZCZYZNA LO IM. M. KOPERNIKA W SOKÓŁCE 1918m 0:11:50 9.73 [km/h] 12:10 [min/km]
166 224 SAWICKI JAKUB M M 18-18 35 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:11:51 9.71 [km/h] 12:11 [min/km]
167 225 BOGUSZ EDYTA K K 17-17 13 ŁOZOWO ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:11:52 9.70 [km/h] 12:11 [min/km]
168 226 ŁOCKIEWICZ JUSTYNA K K 17-17 14 NOWOWOLA ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:11:54 9.67 [km/h] 12:12 [min/km]
169 227 PASZKO MATEUSZ M M 16-16 34 SOKÓŁKA ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:11:56 9.64 [km/h] 12:13 [min/km]
170 228 OLSZEWSKA WIKTORIA K K 16-16 24 SOKÓŁKA ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:11:56 9.64 [km/h] 12:13 [min/km]
171 229 ODYNIEC MONIKA K K 19-19 3 JAGINTY ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:11:59 9.60 [km/h] 12:15 [min/km]
172 230 KONDRAT AGATA K K 19-19 4 RACEWO ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:12:02 9.56 [km/h] 12:16 [min/km]
173 231 KOZIOŁ PATRYCJA K K 19-19 5 STAROWLANY ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:12:02 9.56 [km/h] 12:16 [min/km]
174 232 AMBROŻEWICZ MARTYNA K K 18-18 17 SOKÓŁKA LO IM. M. KOPERNIKA W SOKÓŁCE 1918m 0:12:04 9.54 [km/h] 12:17 [min/km]
175 233 SZCZESIUL JULIA K K 18-18 18 SOKÓŁKA LO IM. M. KOPERNIKA W SOKÓŁCE 1918m 0:12:04 9.54 [km/h] 12:17 [min/km]
176 234 ŚWIETLICKI ANDRZEJ M M 20-22 1 SOKÓLKA SOSW SOKÓŁKA 1918m 0:12:05 9.52 [km/h] 12:18 [min/km]
177 235 ANDRZEJEWSKA KAMILA K K 16-16 25 SOKÓŁKA ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:12:05 9.52 [km/h] 12:18 [min/km]
178 236 KOWALEWSKA MAGDALENA K K 16-16 26 SOKÓŁKA ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:12:06 9.51 [km/h] 12:19 [min/km]
179 237 ARCIUCH JULIA K K 16-16 27 SOKÓŁKA ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:12:07 9.50 [km/h] 12:19 [min/km]
180 238 POLEWKO IZABELA K K 16-16 28 SOKÓŁKA ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:12:11 9.45 [km/h] 12:21 [min/km]
181 239 NOWOSADA PATRYCJA K K 16-16 29 SOKÓŁKA ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:12:13 9.42 [km/h] 12:22 [min/km]
182 240 ZIEZIULA KATARZYNA K K 16-16 30 NOMIKI ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:12:15 9.39 [km/h] 12:23 [min/km]
183 241 DZIADEL MATEUSZ M M 20-22 2 KRYNKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:12:17 9.37 [km/h] 12:24 [min/km]
184 242 BARANOWSKI MACIEJ M M 20-22 3 SOKÓŁKA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:12:18 9.36 [km/h] 12:25 [min/km]
185 243 SZARKOWSKI DAMIAN M M 17-17 35 SOKÓŁKA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:12:21 9.32 [km/h] 12:26 [min/km]
186 244 NIDECKA WIKTORIA K K 18-18 19 RESZKOWCE ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:12:29 9.22 [km/h] 12:31 [min/km]
187 245 POLEWKO KAROLINA K K 16-16 31 RACEWO 1918m 0:12:30 9.21 [km/h] 12:31 [min/km]
188 246 DASZUTA KATARZYNA K K 16-16 32 SOKÓŁKA ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:12:33 9.17 [km/h] 12:33 [min/km]
189 247 ANIŚKO PATRYCJA K K 16-16 33 SOKÓŁKA LO IM. M. KOPERNIKA W SOKÓŁCE 1918m 0:13:00 8.85 [km/h] 12:47 [min/km]
190 248 RYBIŃSKA KAROLINA K K 16-16 34 SOKÓŁKA LO IM. M. KOPERNIKA W SOKÓŁCE 1918m 0:13:00 8.85 [km/h] 12:47 [min/km]
191 249 GŁOWA ALEKSANDRA K K 17-17 15 SOKÓŁKA ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:13:06 8.78 [km/h] 12:50 [min/km]
192 250 HAWRYLIK KAROLINA K K 17-17 16 BIERWICHA ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:13:11 8.73 [km/h] 12:52 [min/km]
193 251 OSZER KACPER M M 17-17 36 SOKÓŁKA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:13:35 8.47 [km/h] 12:05 [min/km]
194 252 POLEWKO ANGELIKA K K 17-17 17 SOKÓŁKA ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:13:35 8.47 [km/h] 12:05 [min/km]
195 253 CHOLEWSKA ALEKSANDRA K K 16-16 35 STARA MOCZALNIA ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:13:44 8.38 [km/h] 12:10 [min/km]
196 254 JAROSZEWICZ KAMILA K K 17-17 18 SOKÓŁKA ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:13:54 8.28 [km/h] 12:15 [min/km]
197 255 SZYSZKO KAROLINA K K 17-17 19 SOKÓŁKA ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:13:55 8.27 [km/h] 12:15 [min/km]
198 256 KUNDZICZ KINGA K K 17-17 20 CZARNA BIAŁOSTOCKA ZSR SOKÓŁKA 1918m 0:13:55 8.27 [km/h] 12:15 [min/km]
199 257 NOWIK JULIA K K 18-18 20 NOWA MOCZALNIA LO IM. M. KOPERNIKA W SOKÓŁCE 1918m 0:15:37 7.37 [km/h] 12:09 [min/km]

ROCZNIKI 2007,2008,2009

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Rok ur Kat. Kategoria OPEN M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 545 MARKOWSKI SEBASTIAN M 4 2007 M 11-11 w OPEN M 1 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:02:03 35.12 [km/h] 12:43 [min/km]
2 780 SKOKOWSKI DAWID M 18 2008 M 10-10 w OPEN M 1 DĄBRROWA BIAŁOSTOCKA 1200m 0:03:51 18.70 [km/h] 12:13 [min/km]
3 323 KAŹMIEROWSKI JAN M 19 2007 M 11-11 w OPEN M 2 SOKÓŁKA SP 2 SOKÓŁKA 1200m 0:03:53 18.54 [km/h] 12:14 [min/km]
4 584 ZABŁOCKI SZYMON M 20 2008 M 10-10 w OPEN M 2 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:03:56 18.31 [km/h] 12:17 [min/km]
5 592 ZUBRZYCKI RADOSŁAW M 21 2008 M 10-10 w OPEN M 3 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:03:59 18.08 [km/h] 12:19 [min/km]
6 542 MALEWICZ KORNELIA K 36 2007 K 11-11 w OPEN K 1 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:01 17.93 [km/h] 12:21 [min/km]
7 477 WIŚNIEWSKI ANDRZEJ M 22 2007 M 11-11 w OPEN M 3 SUCHOWOLA SP SUCHOWOLA 1200m 0:04:01 17.93 [km/h] 12:21 [min/km]
8 659 OŚWIECIŃSKA AGNIESZKA K 37 2007 K 11-11 w OPEN K 2 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:04 17.70 [km/h] 12:23 [min/km]
9 534 KONDRAT OSKAR M 23 2007 M 11-11 w OPEN M 4 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:05 17.63 [km/h] 12:24 [min/km]
10 656 MIĘKISZEWSKI ANTONI M 24 2008 M 10-10 w OPEN M 4 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:06 17.56 [km/h] 12:25 [min/km]
11 326 MALICKA MONIKA K 38 2007 K 11-11 w OPEN K 3 SOKÓŁKA SP 2 SOKÓŁKA 1200m 0:04:08 17.42 [km/h] 12:27 [min/km]
12 337 BIEGAŃSKI ERYK M 26 2007 M 11-11 w OPEN M 5 BABIKI SP BABIKI 1200m 0:04:09 17.35 [km/h] 12:28 [min/km]
13 717 WORONOWICZ JULIA K 40 2007 K 11-11 w OPEN K 4 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:04:10 17.28 [km/h] 12:28 [min/km]
14 781 JAKIMOWICZ KRYSTIAN M 28 2007 M 11-11 w OPEN M 6 DĄBRROWA BIAŁOSTOCKA 1200m 0:04:10 17.28 [km/h] 12:28 [min/km]
15 464 KARCZEWSKA ALEKSANDRA K 41 2007 K 11-11 w OPEN K 5 SUCHOWOLA SP SUCHOWOLA 1200m 0:04:11 17.21 [km/h] 12:29 [min/km]
16 714 TARASEWICZ IGOR M 29 2008 M 10-10 w OPEN M 5 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:04:11 17.21 [km/h] 12:29 [min/km]
17 782 SZKIŁĄDZ DOMINIK M 30 2007 M 11-11 w OPEN M 7 DĄBRROWA BIAŁOSTOCKA 1200m 0:04:12 17.14 [km/h] 12:30 [min/km]
18 493 ANDRUSZKIEWICZ MATEUSZ M 31 2007 M 11-11 w OPEN M 8 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:13 17.08 [km/h] 12:31 [min/km]
19 325 KUKLICZ ALEX M 32 2009 M 0-9 w OPEN M 1 SOKÓŁKA SP 2 SOKÓŁKA 1200m 0:04:16 16.88 [km/h] 12:33 [min/km]
20 331 REĆKO KAMIL M 33 2009 M 0-9 w OPEN M 2 SOKÓŁKA SP 2 SOKÓŁKA 1200m 0:04:18 16.74 [km/h] 12:35 [min/km]
21 711 SUPRANOWICZ KACPER M 34 2007 M 11-11 w OPEN M 9 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:04:21 16.55 [km/h] 12:38 [min/km]
22 330 PUSZKO KACPER M 35 2007 M 11-11 w OPEN M 10 SOKÓŁKA SP 2 SOKÓŁKA 1200m 0:04:23 16.43 [km/h] 12:39 [min/km]
23 703 ROSZKOWSKI KACPER M 36 2009 M 0-9 w OPEN M 3 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:04:24 16.36 [km/h] 12:40 [min/km]
24 653 ŁAZUK GABRIELA K 42 2008 K 10-10 w OPEN K 1 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:24 16.36 [km/h] 12:40 [min/km]
25 506 CILULKO MICHAŁ M 39 2007 M 11-11 w OPEN M 11 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:25 16.30 [km/h] 12:41 [min/km]
26 322 GÓRSKI TOMASZ M 40 2008 M 10-10 w OPEN M 6 SOKÓŁKA SP 2 SOKÓŁKA 1200m 0:04:26 16.24 [km/h] 12:42 [min/km]
27 705 SACHARKIEWICZ KINGA K 43 2008 K 10-10 w OPEN K 2 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:04:27 16.18 [km/h] 12:43 [min/km]
28 548 MUCUŚ SZYMON M 42 2007 M 11-11 w OPEN M 12 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:28 16.12 [km/h] 12:43 [min/km]
29 504 CHLABICZ BARTOSZ M 43 2007 M 11-11 w OPEN M 13 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:28 16.12 [km/h] 12:43 [min/km]
30 555 OLECHNO MARCIN M 44 2007 M 11-11 w OPEN M 14 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:28 16.12 [km/h] 12:43 [min/km]
31 565 REPUCHA KACPER M 45 2007 M 11-11 w OPEN M 15 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:29 16.06 [km/h] 12:44 [min/km]
32 475 TOŁOCZKO PIOTR M 46 2008 M 10-10 w OPEN M 7 SUCHOWOLA SP SUCHOWOLA 1200m 0:04:29 16.06 [km/h] 12:44 [min/km]
33 113 ANTONIK ADRIAN M 48 2007 M 11-11 w OPEN M 16 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:30 16.00 [km/h] 12:45 [min/km]
34 353 BIAŁOUS WIKTOR M 49 2008 M 10-10 w OPEN M 8 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:04:32 15.88 [km/h] 12:47 [min/km]
35 627 ANDREJCZYK DAWID M 51 2008 M 10-10 w OPEN M 9 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:32 15.88 [km/h] 12:47 [min/km]
36 550 NIEWIŃSKI GABRIEL M 52 2009 M 0-9 w OPEN M 4 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:33 15.82 [km/h] 12:48 [min/km]
37 758 HAKAŁO MICHAŁ M 53 2007 M 11-11 w OPEN M 17 SP CZERWONKA 1200m 0:04:33 15.82 [km/h] 12:48 [min/km]
38 680 WYSOCKI PRZEMYSŁAW M 54 2007 M 11-11 w OPEN M 18 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:34 15.77 [km/h] 12:48 [min/km]
39 368 JAGIEŁŁO JAKUB M 55 2007 M 11-11 w OPEN M 19 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:04:35 15.71 [km/h] 12:49 [min/km]
40 531 KISZKIEL KORNELIA K 44 2007 K 11-11 w OPEN K 6 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:36 15.65 [km/h] 12:50 [min/km]
41 443 SZYDŁOWSKI KACPER M 56 2008 M 10-10 w OPEN M 10 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:04:36 15.65 [km/h] 12:50 [min/km]
42 658 OBUCHOWICZ DARIA K 45 2007 K 11-11 w OPEN K 7 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:37 15.60 [km/h] 12:51 [min/km]
43 681 ZAJKO ANNA K 47 2008 K 10-10 w OPEN K 3 DABROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:39 15.48 [km/h] 12:53 [min/km]
44 660 OŚWIECIŃSKA MONIKA K 48 2009 K 0-9 w OPEN K 1 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:39 15.48 [km/h] 12:53 [min/km]
45 470 SAWICKI NORBERT M 57 2009 M 0-9 w OPEN M 5 SUCHOWOLA SP SUCHOWOLA 1200m 0:04:39 15.48 [km/h] 12:53 [min/km]
46 285 HAŁASIK MICHAŁ M 58 2008 M 10-10 w OPEN M 11 BIAŁYSTOK DOM POWROTU 1200m 0:04:40 15.43 [km/h] 12:53 [min/km]
47 319 BOCHENKO OLIWIA K 49 2008 K 10-10 w OPEN K 4 SOKÓŁKA SP 2 SOKÓŁKA 1200m 0:04:40 15.43 [km/h] 12:53 [min/km]
48 624 SZOMKO MICHAŁ M 59 2008 M 10-10 w OPEN M 12 STARA KAMIONKA SZKOŁA PODSTAWOWA STARA KAMIONKA 1200m 0:04:41 15.37 [km/h] 12:54 [min/km]
49 698 MULKIEWICZ MATEUSZ M 60 2009 M 0-9 w OPEN M 6 WIERZCHLESIE SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:04:41 15.37 [km/h] 12:54 [min/km]
50 448 WYSOCKI OLIWIER M 61 2007 M 11-11 w OPEN M 20 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:04:41 15.37 [km/h] 12:54 [min/km]
51 369 JANUSZKO JAKUB M 62 2008 M 10-10 w OPEN M 13 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:04:41 15.37 [km/h] 12:54 [min/km]
52 674 STEFANOWSKA LUIZA K 50 2007 K 11-11 w OPEN K 8 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:41 15.37 [km/h] 12:54 [min/km]
53 568 SKALIMOWSKA OLIWIA K 52 2007 K 11-11 w OPEN K 9 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:42 15.32 [km/h] 12:55 [min/km]
54 685 BACH FRANCISZEK M 63 2008 M 10-10 w OPEN M 14 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:04:44 15.21 [km/h] 12:57 [min/km]
55 580 TOMASZCZYK KACPER M 64 2009 M 0-9 w OPEN M 7 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:45 15.16 [km/h] 12:58 [min/km]
56 594 ŻOŁĄDKOWSKI HUBERT M 65 2009 M 0-9 w OPEN M 8 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:45 15.16 [km/h] 12:58 [min/km]
57 514 DZIADUŁA FILIP M 66 2008 M 10-10 w OPEN M 15 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:46 15.10 [km/h] 12:58 [min/km]
58 407 PASZKO NATALIA K 54 2008 K 10-10 w OPEN K 5 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:04:46 15.10 [km/h] 12:58 [min/km]
59 361 DOROSZKIEWICZ ALEKSANDER M 67 2008 M 10-10 w OPEN M 16 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:04:46 15.10 [km/h] 12:58 [min/km]
60 741 PALACZ AGNIESZKA K 55 2008 K 10-10 w OPEN K 6 KRYNKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FENIKS W KRYNKACH 1200m 0:04:46 15.10 [km/h] 12:58 [min/km]
123 573 SOŁOWIEJ OLIWIA K 56 2007 K 11-11 w OPEN K 10 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:47 15.05 [km/h] 12:59 [min/km]
124 434 SUPEŁ WERONIKA K 57 2007 K 11-11 w OPEN K 11 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:04:47 15.05 [km/h] 12:59 [min/km]
125 764 MAC ŁUKASZ M 68 2007 M 11-11 w OPEN M 21 SP CZERWONKA 1200m 0:04:47 15.05 [km/h] 12:59 [min/km]
126 318 BAŁAKIER KAMILA K 58 2007 K 11-11 w OPEN K 12 SOKÓŁKA SP 2 SOKÓŁKA 1200m 0:04:48 15.00 [km/h] 12:00 [min/km]
127 702 POŹNIAK LILIANA K 59 2008 K 10-10 w OPEN K 7 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:04:49 14.95 [km/h] 12:01 [min/km]
128 320 BOĆKOWSKA MARIA K 60 2007 K 11-11 w OPEN K 13 SOKÓŁKA SP 2 SOKÓŁKA 1200m 0:04:49 14.95 [km/h] 12:01 [min/km]
129 617 NOWAK DOMINIKA K 61 2007 K 11-11 w OPEN K 14 STARA KAMIONKA SZKOŁA PODSTAWOWA STARA KAMIONKA 1200m 0:04:51 14.85 [km/h] 12:03 [min/km]
130 748 BITIUCKA AMELIA K 62 2009 K 0-9 w OPEN K 2 SOKÓŁKA UKS JEDYNKA SOKÓŁKA 1200m 0:04:51 14.85 [km/h] 12:03 [min/km]
131 572 SŁOMA KRYSTIAN M 69 2009 M 0-9 w OPEN M 9 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:51 14.85 [km/h] 12:03 [min/km]
132 410 PIECIUL JAKUB M 70 2008 M 10-10 w OPEN M 17 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:04:51 14.85 [km/h] 12:03 [min/km]
133 630 BUDNIK ALEKSANDRA K 63 2007 K 11-11 w OPEN K 15 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:52 14.79 [km/h] 12:03 [min/km]
134 641 JAKUBOWSKA KALINA K 64 2007 K 11-11 w OPEN K 16 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:52 14.79 [km/h] 12:03 [min/km]
135 482 BORYS MARIA K 65 2008 K 10-10 w OPEN K 8 MALAWICZE SZKOŁA PODSTAWOWA MALAWICZE 1200m 0:04:55 14.64 [km/h] 12:06 [min/km]
136 485 HORCZAK PIOTR M 71 2007 M 11-11 w OPEN M 22 MALAWICZE SZKOŁA PODSTAWOWA MALAWICZE 1200m 0:04:55 14.64 [km/h] 12:06 [min/km]
137 577 SZKUTA DOMINIK M 72 2008 M 10-10 w OPEN M 18 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:55 14.64 [km/h] 12:06 [min/km]
140 556 PACEWICZ MARTYNA K 66 2009 K 0-9 w OPEN K 3 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:59 14.45 [km/h] 12:09 [min/km]
141 590 ZUBRZYCKA MAJA K 67 2008 K 10-10 w OPEN K 9 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:05:00 14.40 [km/h] 12:10 [min/km]
142 779 KARPIENIA MICHAŁ M 75 2008 M 10-10 w OPEN M 19 KAMIENNA NOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W KAMIENNEJ NOWEJ 1200m 0:05:00 14.40 [km/h] 12:10 [min/km]
143 558 PIEKARSKI KAMIL M 76 2008 M 10-10 w OPEN M 20 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:05:00 14.40 [km/h] 12:10 [min/km]
144 559 PIKTEL MAJA K 68 2009 K 0-9 w OPEN K 4 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:05:00 14.40 [km/h] 12:10 [min/km]
145 546 MATUK IZABELA K 69 2008 K 10-10 w OPEN K 10 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:05:02 14.30 [km/h] 12:12 [min/km]
146 701 PILCICKI HUBERT M 77 2008 M 10-10 w OPEN M 21 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:05:03 14.26 [km/h] 12:13 [min/km]
148 581 TROĆ JULIA K 71 2008 K 10-10 w OPEN K 11 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:05:04 14.21 [km/h] 12:13 [min/km]
149 669 SANIK JAKUB M 78 2009 M 0-9 w OPEN M 10 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:05:04 14.21 [km/h] 12:13 [min/km]
150 740 IGNATOWICZ JAKUB M 79 2008 M 10-10 w OPEN M 22 KRYNKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FENIKS W KRYNKACH 1200m 0:05:04 14.21 [km/h] 12:13 [min/km]
151 608 BIRKOS KLAUDIA K 72 2007 K 11-11 w OPEN K 17 STARA KAMIONKA SZKOŁA PODSTAWOWA STARA KAMIONKA 1200m 0:05:04 14.21 [km/h] 12:13 [min/km]
153 306 GILEWSKI DAWID M 81 2007 M 11-11 w OPEN M 23 SOKÓLKA SOSW SOKÓŁKA 1200m 0:05:06 14.12 [km/h] 12:15 [min/km]
154 589 ZUBRZYCKA KAROLINA K 73 2008 K 10-10 w OPEN K 12 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:05:07 14.07 [km/h] 12:16 [min/km]
155 733 MILKIEWICZ JULIA K 74 2007 K 11-11 w OPEN K 18 POLANKI SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W JANOWSZCZYŹNIE 1200m 0:05:09 13.98 [km/h] 12:18 [min/km]
157 518 GÓRSKA EMILIA K 76 2007 K 11-11 w OPEN K 19 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:05:10 13.94 [km/h] 12:18 [min/km]
158 551 NOWOSADA MAJA K 77 2007 K 11-11 w OPEN K 20 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:05:10 13.94 [km/h] 12:18 [min/km]
160 562 REĆKO MATEUSZ M 82 2009 M 0-9 w OPEN M 11 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:05:11 13.89 [km/h] 12:19 [min/km]
161 792 NORMANTOWICZ FABIAN M 83 2009 M 0-9 w OPEN M 12 BABIKI 1200m 0:05:12 13.85 [km/h] 12:20 [min/km]
163 329 PIASECKA ZOFIA K 80 2008 K 10-10 w OPEN K 13 SOKÓŁKA SP 2 SOKÓŁKA 1200m 0:05:12 13.85 [km/h] 12:20 [min/km]
164 385 KUKLICZ DOMINIK M 84 2007 M 11-11 w OPEN M 24 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:13 13.80 [km/h] 12:21 [min/km]
166 415 PRYZMONT SEBASTIAN M 85 2007 M 11-11 w OPEN M 25 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:14 13.76 [km/h] 12:22 [min/km]
167 694 MALISZEWSKI KONRAD M 86 2009 M 0-9 w OPEN M 13 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:05:14 13.76 [km/h] 12:22 [min/km]
168 483 BORYS OLIWIA K 82 2009 K 0-9 w OPEN K 6 MALAWICZE SZKOŁA PODSTAWOWA MALAWICZE 1200m 0:05:15 13.71 [km/h] 12:23 [min/km]
169 595 ŻUKIEWICZ BŁAŻEJ M 87 2009 M 0-9 w OPEN M 14 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:05:16 13.67 [km/h] 12:23 [min/km]
170 516 GODLEWSKA ANNA K 83 2008 K 10-10 w OPEN K 14 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:05:16 13.67 [km/h] 12:23 [min/km]
171 425 SKURSKA KORNELIA K 84 2008 K 10-10 w OPEN K 15 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:17 13.63 [km/h] 12:24 [min/km]
172 554 OLECHNO JAKUB M 88 2008 M 10-10 w OPEN M 23 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:05:18 13.58 [km/h] 12:25 [min/km]
176 430 STASIEŁUK NATALIA K 87 2007 K 11-11 w OPEN K 21 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:20 13.50 [km/h] 12:27 [min/km]
177 117 SANIK KATARZYNA K 88 2008 K 10-10 w OPEN K 16 DABROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:05:21 13.46 [km/h] 12:28 [min/km]
178 374 KIMBOROWICZ EMILIA K 89 2008 K 10-10 w OPEN K 17 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:24 13.33 [km/h] 12:30 [min/km]
179 419 RAJKO BARTOSZ M 90 2008 M 10-10 w OPEN M 24 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:24 13.33 [km/h] 12:30 [min/km]
180 352 BIAŁOUS KINGA K 90 2007 K 11-11 w OPEN K 22 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:24 13.33 [km/h] 12:30 [min/km]
181 736 CAREWICZ EMILKA K 91 2007 K 11-11 w OPEN K 23 KRYNKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FENIKS W KRYNKACH 1200m 0:05:24 13.33 [km/h] 12:30 [min/km]
182 356 BURAK KRYSTIAN M 91 2008 M 10-10 w OPEN M 25 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:24 13.33 [km/h] 12:30 [min/km]
184 433 SUCHOCKA MAJA K 93 2008 K 10-10 w OPEN K 18 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:25 13.29 [km/h] 12:31 [min/km]
185 775 WALEROWICZ MARCEL M 92 2009 M 0-9 w OPEN M 15 HODDESDON 1200m 0:05:25 13.29 [km/h] 12:31 [min/km]
187 440 SZUFLICKA JULIA K 95 2008 K 10-10 w OPEN K 19 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:27 13.21 [km/h] 12:33 [min/km]
188 676 SUTUŁA WIKTORIA K 96 2007 K 11-11 w OPEN K 24 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:05:27 13.21 [km/h] 12:33 [min/km]
189 438 SZCZUKA KONRAD M 93 2007 M 11-11 w OPEN M 26 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:27 13.21 [km/h] 12:33 [min/km]
190 441 SZYDŁOWSKA NATALIA K 97 2008 K 10-10 w OPEN K 20 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:29 13.13 [km/h] 12:34 [min/km]
191 761 KLEPACKA ANIA K 98 2007 K 11-11 w OPEN K 25 SP CZERWONKA 1200m 0:05:31 13.05 [km/h] 12:36 [min/km]
192 418 RADULSKI KACPER M 94 2007 M 11-11 w OPEN M 27 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:32 13.01 [km/h] 12:37 [min/km]
193 626 TROCHIM MARTA K 99 2007 K 11-11 w OPEN K 26 STARA KAMIONKA SZKOŁA PODSTAWOWA STARA KAMIONKA 1200m 0:05:33 12.97 [km/h] 12:38 [min/km]
195 769 SIEMION KACPER M 96 2007 M 11-11 w OPEN M 28 SP CZERWONKA 1200m 0:05:33 12.97 [km/h] 12:38 [min/km]
197 789 GODLEWSKA DARIA K 100 2008 K 10-10 w OPEN K 21 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 1200m 0:05:35 12.90 [km/h] 12:39 [min/km]
199 115 KONDRACKA NATALIA K 101 2009 K 0-9 w OPEN K 7 DABROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:05:36 12.86 [km/h] 12:40 [min/km]
200 747 WĄSOWICZ KORNELIA K 102 2009 K 0-9 w OPEN K 8 KRYNKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FENIKS W KRYNKACH 1200m 0:05:39 12.74 [km/h] 12:43 [min/km]
201 654 MANCEWICZ MAJA K 103 2009 K 0-9 w OPEN K 9 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:05:40 12.71 [km/h] 12:43 [min/km]
202 690 HOŁUBOWICZ ALEKSANDRA K 104 2008 K 10-10 w OPEN K 22 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:05:41 12.67 [km/h] 12:44 [min/km]
204 533 KONDRAT GABRIEL M 99 2008 M 10-10 w OPEN M 26 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:05:41 12.67 [km/h] 12:44 [min/km]
205 382 KRASOWSKI WOJCIECH M 100 2007 M 11-11 w OPEN M 29 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:42 12.63 [km/h] 12:45 [min/km]
207 526 JAKIMIK WIKTORIA K 107 2008 K 10-10 w OPEN K 23 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:05:46 12.49 [km/h] 12:48 [min/km]
212 513 DYKIEL KSAWERY M 104 2008 M 10-10 w OPEN M 27 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:05:51 12.31 [km/h] 12:53 [min/km]
213 693 MALISZEWSKA NATALIA K 109 2009 K 0-9 w OPEN K 11 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:05:51 12.31 [km/h] 12:53 [min/km]
214 530 JURCZEWSKI DAMIAN M 105 2008 M 10-10 w OPEN M 28 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:05:55 12.17 [km/h] 12:56 [min/km]
215 682 ZAJKO DOMINIKA K 110 2008 K 10-10 w OPEN K 24 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:05:56 12.13 [km/h] 12:57 [min/km]
216 578 SZKUTA PRZEMYSŁAW M 106 2009 M 0-9 w OPEN M 16 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:05:57 12.10 [km/h] 12:58 [min/km]
218 687 BUŁATEWICZ TOMASZ M 108 2009 M 0-9 w OPEN M 17 KRYNKI SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:05:58 12.07 [km/h] 12:58 [min/km]
219 768 SAWICKA MARTYNA K 111 2007 K 11-11 w OPEN K 27 SP CZERWONKA 1200m 0:05:58 12.07 [km/h] 12:58 [min/km]
220 517 GODLEWSKI PIOTR M 109 2009 M 0-9 w OPEN M 18 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:05:59 12.03 [km/h] 12:59 [min/km]
221 354 BIELAWSKA WIKTORIA K 112 2007 K 11-11 w OPEN K 28 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:06:02 11.93 [km/h] 12:02 [min/km]
222 619 PAWEŁKO MATEUSZ M 110 2007 M 11-11 w OPEN M 30 STARA KAMIONKA SZKOŁA PODSTAWOWA STARA KAMIONKA 1200m 0:06:04 11.87 [km/h] 12:03 [min/km]
223 521 HAJDUKIEWICZ IGOR M 111 2009 M 0-9 w OPEN M 19 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:06:06 11.80 [km/h] 12:05 [min/km]
224 794 MAKAREWICZ WERONIKA K 113 2008 K 10-10 w OPEN K 25 JANÓW 1200m 0:06:06 11.80 [km/h] 12:05 [min/km]
227 404 OLCHANOWSKA SYLWIA K 115 2009 K 0-9 w OPEN K 12 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:06:11 11.64 [km/h] 12:09 [min/km]
228 366 HOŁOWIESZKO GABRIELA K 116 2009 K 0-9 w OPEN K 13 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:06:12 11.61 [km/h] 12:10 [min/km]
229 406 PACEWICZ GABRIELA K 117 2007 K 11-11 w OPEN K 29 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:06:14 11.55 [km/h] 12:12 [min/km]
230 796 KOCHANOWSKA DOMINIKA K 118 2009 K 0-9 w OPEN K 14 JANÓW 1200m 0:06:18 11.43 [km/h] 12:15 [min/km]
235 377 KOPEĆ KACPER M 117 2009 M 0-9 w OPEN M 20 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:06:25 11.22 [km/h] 12:21 [min/km]
237 502 BUŁATEWICZ MARIUSZ M 118 2008 M 10-10 w OPEN M 29 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:06:36 10.91 [km/h] 12:30 [min/km]
243 616 MAZUR MAJA K 121 2007 K 11-11 w OPEN K 30 STARA KAMIONKA SZKOŁA PODSTAWOWA STARA KAMIONKA 1200m 0:06:58 10.33 [km/h] 12:48 [min/km]
245 540 LUBOWSKA WIKTORIA K 123 2009 K 0-9 w OPEN K 16 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:07:06 10.14 [km/h] 12:55 [min/km]
247 447 WYSOCKI KONRAD M 123 2007 M 11-11 w OPEN M 31 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:07:15 9.93 [km/h] 12:03 [min/km]

ROCZNIKI 2005,2006

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Rok ur Data ur. Kat. Kategoria OPEN M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 478 WIŚNIEWSKI MICHAŁ M 29 2005 2005-02-02 M 13-13 w OPEN M 1 SUCHOWOLA SP SUCHOWOLA 1200m 0:03:29 20.67 [km/h] 12:54 [min/km]
2 468 RAKUS KONRAD M 30 2006 2006-05-27 M 12-12 w OPEN M 1 SUCHOWOLA SP SUCHOWOLA 1200m 0:03:33 20.28 [km/h] 12:58 [min/km]
3 704 SACHARKIEWICZ DAMIAN M 32 2006 2006-09-07 M 12-12 w OPEN M 2 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:03:42 19.46 [km/h] 12:05 [min/km]
4 332 RUDŹ DAMIAN M 33 2005 2005-07-25 M 13-13 w OPEN M 2 SOKÓŁKA SP 2 SOKÓŁKA 1200m 0:03:46 19.12 [km/h] 12:08 [min/km]
5 604 TROCHIM KACPER M 35 2006 2006-02-15 M 12-12 w OPEN M 3 NOWA KAMIONKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W SOKÓŁCE 1200m 0:03:49 18.86 [km/h] 12:11 [min/km]
6 586 ZAJKOWSKI PIOTR M 36 2005 2005-07-21 M 13-13 w OPEN M 3 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:03:49 18.86 [km/h] 12:11 [min/km]
7 749 JACKIEWICZ IGOR M 37 2005 2005-02-23 M 13-13 w OPEN M 4 KRYNKI ZSS KRYNKI 1200m 0:03:50 18.78 [km/h] 12:12 [min/km]
8 599 BAŁAKIER MICHAŁ M 39 2006 2006-06-16 M 12-12 w OPEN M 4 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W SOKÓŁCE 1200m 0:03:53 18.54 [km/h] 12:14 [min/km]
9 538 LEWICKI ADAM M 40 2005 2005-07-01 M 13-13 w OPEN M 5 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:03:53 18.54 [km/h] 12:14 [min/km]
10 639 HOŃKO ŁUKASZ M 41 2006 2006-03-25 M 12-12 w OPEN M 5 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:03:55 18.38 [km/h] 12:16 [min/km]
11 574 STASIULEWICZ PAWEŁ M 42 2005 2005-08-11 M 13-13 w OPEN M 6 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:03:58 18.15 [km/h] 12:18 [min/km]
12 642 KAROLCZUK MARTYNA K 13 2005 2005-10-11 K 13-13 w OPEN K 1 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:03:58 18.15 [km/h] 12:18 [min/km]
13 334 SZCZESIUL PAWEŁ M 43 2006 2006-04-02 M 12-12 w OPEN M 6 SOKÓŁKA SP 2 SOKÓŁKA 1200m 0:03:59 18.08 [km/h] 12:19 [min/km]
14 598 BAKUN WIKTOR M 44 2006 2006-01-24 M 12-12 w OPEN M 7 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:01 17.93 [km/h] 12:21 [min/km]
15 479 ZANIEWSKI SZYMON M 46 2005 2005-07-12 M 13-13 w OPEN M 7 SUCHOWOLA SP SUCHOWOLA 1200m 0:04:02 17.85 [km/h] 12:22 [min/km]
16 541 MAJTAS NATALIA K 14 2005 2005-12-30 K 13-13 w OPEN K 2 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:02 17.85 [km/h] 12:22 [min/km]
17 487 KRUCZKOWSKI DAWID M 47 2005 2005-10-24 M 13-13 w OPEN M 8 MALAWICZE SZKOŁA PODSTAWOWA MALAWICZE 1200m 0:04:03 17.78 [km/h] 12:23 [min/km]
18 732 MARKOWSKI PAWEŁ M 48 2005 2005-04-02 M 13-13 w OPEN M 9 GENIUSZE SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W JANOWSZCZYŹNIE 1200m 0:04:03 17.78 [km/h] 12:23 [min/km]
19 471 SIENKIEWICZ KAMIL M 49 2005 2005-12-01 M 13-13 w OPEN M 10 SUCHOWOLA SP SUCHOWOLA 1200m 0:04:07 17.49 [km/h] 12:26 [min/km]
20 458 BOLESTA DAWID M 50 2006 2006-08-10 M 12-12 w OPEN M 8 SUCHOWOLA SP SUCHOWOLA 1200m 0:04:07 17.49 [km/h] 12:26 [min/km]
21 600 PISKUREWICZ ANTONI M 51 2006 2006-02-04 M 12-12 w OPEN M 9 DRAHLE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:07 17.49 [km/h] 12:26 [min/km]
22 544 MALINOWSKA ALEKSANDRA K 16 2006 2006-02-24 K 12-12 w OPEN K 1 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:09 17.35 [km/h] 12:28 [min/km]
23 328 MINKOWSKA WIKTORIA K 17 2006 2006-08-14 K 12-12 w OPEN K 2 SOKÓŁKA SP 2 SOKÓŁKA 1200m 0:04:10 17.28 [km/h] 12:28 [min/km]
24 321 DZIEWIĄTKOWSKA MAJA K 18 2006 2006-01-19 K 12-12 w OPEN K 3 SOKÓŁKA SP 2 SOKÓŁKA 1200m 0:04:12 17.14 [km/h] 12:30 [min/km]
25 466 MARCHEL MATEUSZ M 52 2006 2006-09-27 M 12-12 w OPEN M 10 SUCHOWOLA SP SUCHOWOLA 1200m 0:04:12 17.14 [km/h] 12:30 [min/km]
26 650 LASKOWSKA NATALIA K 19 2005 2005-07-28 K 13-13 w OPEN K 3 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:15 16.94 [km/h] 12:33 [min/km]
27 683 ŻDANUK PAWEŁ M 53 2006 2006-01-17 M 12-12 w OPEN M 11 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:17 16.81 [km/h] 12:34 [min/km]
28 566 ROCHALSKI BRAJAN M 54 2006 2006-01-01 M 12-12 w OPEN M 12 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:17 16.81 [km/h] 12:34 [min/km]
29 751 MAŁASZEWSKI ERNEST M 55 2005 2005-10-20 M 13-13 w OPEN M 11 KRYNKI ZSS KRYNKI 1200m 0:04:18 16.74 [km/h] 12:35 [min/km]
30 515 DZIENIS DAMIAN M 56 2005 2005-02-28 M 13-13 w OPEN M 12 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:18 16.74 [km/h] 12:35 [min/km]
31 788 KRUCZKOWSKI PIOTR M 58 2006 2006-08-24 M 12-12 w OPEN M 13 MALAWICZE SZKOŁA PODSTAWOWA MALAWICZE 1200m 0:04:20 16.62 [km/h] 12:37 [min/km]
32 509 CZARNOWICZ MATEUSZ M 59 2006 2006-01-01 M 12-12 w OPEN M 14 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:20 16.62 [km/h] 12:37 [min/km]
33 317 ANDRUKIEWICZ MAGDALENA K 20 2006 2006-04-14 K 12-12 w OPEN K 4 SOKÓŁKA SP 2 SOKÓŁKA 1200m 0:04:21 16.55 [km/h] 12:38 [min/km]
34 719 ŻOCH WIKTORIA K 21 2006 2006-12-01 K 12-12 w OPEN K 5 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:04:21 16.55 [km/h] 12:38 [min/km]
35 672 STANKIEWICZ DAWID M 60 2006 2006-02-05 M 12-12 w OPEN M 15 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:23 16.43 [km/h] 12:39 [min/km]
36 671 SKOMIN NATALIA K 22 2006 2006-07-14 K 12-12 w OPEN K 6 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:24 16.36 [km/h] 12:40 [min/km]
37 301 ŁOWCZECKA ELŻBIETA K 23 2006 2006-03-17 K 12-12 w OPEN K 7 MALAWICZE MALAWICZE 1200m 0:04:25 16.30 [km/h] 12:41 [min/km]
38 511 DARGIEWICZ WERONIKA K 24 2005 2005-06-08 K 13-13 w OPEN K 4 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:25 16.30 [km/h] 12:41 [min/km]
39 679 WOŁCZEK JOANNA K 25 2006 2006-03-14 K 12-12 w OPEN K 8 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:26 16.24 [km/h] 12:42 [min/km]
40 662 PIGIEL ZUZANNA K 26 2006 2006-04-15 K 12-12 w OPEN K 9 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:26 16.24 [km/h] 12:42 [min/km]
41 386 KUL DAWID M 61 2006 2006-11-16 M 12-12 w OPEN M 16 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:04:28 16.12 [km/h] 12:43 [min/km]
42 625 SZOMKO URSZULA K 27 2006 2006-05-19 K 12-12 w OPEN K 10 STARA KAMIONKA SZKOŁA PODSTAWOWA STARA KAMIONKA 1200m 0:04:30 16.00 [km/h] 12:45 [min/km]
43 449 ŻEMAJDUK NATALIA K 28 2006 2006-02-08 K 12-12 w OPEN K 11 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:04:31 15.94 [km/h] 12:46 [min/km]
44 725 KOPEĆ TOMASZ M 62 2005 2005-11-18 M 13-13 w OPEN M 13 RÓŻANYSTOK SZKOŁA PODSTAWOWA W ZESPOLE SZKOLNO - PRZEDSZKOLNYM W RÓŻANYMSTOKU 1200m 0:04:31 15.94 [km/h] 12:46 [min/km]
45 762 KULHAWIK ANNA K 29 2006 2006-07-26 K 12-12 w OPEN K 12 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 1200m 0:04:32 15.88 [km/h] 12:47 [min/km]
46 692 MACIEJ MULKIEWICZ M 63 2006 2006-01-29 M 12-12 w OPEN M 17 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:04:32 15.88 [km/h] 12:47 [min/km]
47 778 ZAWADZKI DAWID M 64 2006 2006-04-16 M 12-12 w OPEN M 18 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 1200m 0:04:33 15.82 [km/h] 12:48 [min/km]
48 539 LEWOSZ JULIAN M 65 2005 2005-01-01 M 13-13 w OPEN M 14 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:33 15.82 [km/h] 12:48 [min/km]
49 652 ŁAZUK AMELIA MARIA K 30 2005 2005-04-09 K 13-13 w OPEN K 5 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:34 15.77 [km/h] 12:48 [min/km]
50 569 SKOBEL FILIP M 66 2006 2006-01-01 M 12-12 w OPEN M 19 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:35 15.71 [km/h] 12:49 [min/km]
51 657 NASUTA ZUZANNA K 31 2005 2005-12-16 K 13-13 w OPEN K 6 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:35 15.71 [km/h] 12:49 [min/km]
52 615 KUCHAREWICZ URSZULA K 32 2006 2006-04-30 K 12-12 w OPEN K 13 STARA KAMIONKA SZKOŁA PODSTAWOWA STARA KAMIONKA 1200m 0:04:36 15.65 [km/h] 12:50 [min/km]
53 696 MAŁACHOWSKA AMELIA K 33 2005 2005-07-13 K 13-13 w OPEN K 7 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:04:36 15.65 [km/h] 12:50 [min/km]
54 612 DZIENIS GABRIEL M 67 2005 2005-08-10 M 13-13 w OPEN M 15 STARA KAMIONKA SZKOŁA PODSTAWOWA STARA KAMIONKA 1200m 0:04:37 15.60 [km/h] 12:51 [min/km]
55 691 ŁAZAREWICZ KAROLINA K 34 2006 2006-09-03 K 12-12 w OPEN K 14 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:04:38 15.54 [km/h] 12:52 [min/km]
56 735 BIESZCZAD KACPER M 69 2005 2005-06-11 M 13-13 w OPEN M 16 KRYNKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FENIKS W KRYNKACH 1200m 0:04:38 15.54 [km/h] 12:52 [min/km]
57 709 SOLNIK DAWID M 70 2006 2006-06-18 M 12-12 w OPEN M 20 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:04:39 15.48 [km/h] 12:53 [min/km]
58 436 SZACKA WERONIKA K 35 2006 2006-01-02 K 12-12 w OPEN K 15 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:04:39 15.48 [km/h] 12:53 [min/km]
59 535 KONDRAT WOJCIECH M 71 2006 2006-01-01 M 12-12 w OPEN M 21 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:40 15.43 [km/h] 12:53 [min/km]
60 399 MATYS GABRIEL M 72 2006 2006-05-05 M 12-12 w OPEN M 22 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:04:40 15.43 [km/h] 12:53 [min/km]
61 760 JANUSZKIEWICZ TOMASZ M 74 2005 2005-12-20 M 13-13 w OPEN M 17 RÓŻANYSTOK 1200m 0:04:41 15.37 [km/h] 12:54 [min/km]
62 375 KIMBOROWICZ KACPER M 75 2005 2005-03-11 M 13-13 w OPEN M 18 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:04:42 15.32 [km/h] 12:55 [min/km]
63 661 PIGIEL BEATA K 36 2005 2005-05-08 K 13-13 w OPEN K 8 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:42 15.32 [km/h] 12:55 [min/km]
64 634 GASPAREWICZ DOMINIKA K 37 2005 2005-07-15 K 13-13 w OPEN K 9 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:43 15.27 [km/h] 12:56 [min/km]
65 620 REĆKO KATARZYNA K 39 2006 2006-09-13 K 12-12 w OPEN K 16 STARA KAMIONKA SZKOŁA PODSTAWOWA STARA KAMIONKA 1200m 0:04:43 15.27 [km/h] 12:56 [min/km]
66 508 CZAPLEJEWICZ PAWEŁ M 77 2005 2005-04-11 M 13-13 w OPEN M 19 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:43 15.27 [km/h] 12:56 [min/km]
67 371 JASIŃSKI JAKUB M 78 2005 2005-10-27 M 13-13 w OPEN M 20 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:04:44 15.21 [km/h] 12:57 [min/km]
68 564 REĆKO PATRYK M 79 2006 2006-01-01 M 12-12 w OPEN M 23 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:44 15.21 [km/h] 12:57 [min/km]
69 707 SAWICKI DAMIAN M 80 2006 2006-08-10 M 12-12 w OPEN M 24 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:04:44 15.21 [km/h] 12:57 [min/km]
70 481 ŻUKOWSKA JULIA K 40 2005 2005-01-24 K 13-13 w OPEN K 10 SUCHOWOLA SP SUCHOWOLA 1200m 0:04:45 15.16 [km/h] 12:58 [min/km]
71 405 OLCHANOWSKI MARIUSZ M 81 2005 2005-12-19 M 13-13 w OPEN M 21 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:04:45 15.16 [km/h] 12:58 [min/km]
72 486 IGNATOWICZ MAGDALENA K 41 2005 2005-10-12 K 13-13 w OPEN K 11 MALAWICZE SZKOŁA PODSTAWOWA MALAWICZE 1200m 0:04:46 15.10 [km/h] 12:58 [min/km]
73 444 SZYDŁOWSKI SEBASTIAN M 82 2005 2005-03-01 M 13-13 w OPEN M 22 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:04:47 15.05 [km/h] 12:59 [min/km]
74 727 SOBOLEWSKA PAULA K 42 2005 2005-03-06 K 13-13 w OPEN K 12 RÓŻANYSTOK SZKOŁA PODSTAWOWA W ZESPOLE SZKOLNO - PRZEDSZKOLNYM W RÓŻANYMSTOKU 1200m 0:04:47 15.05 [km/h] 12:59 [min/km]
75 364 GOŁKO KLAUDIA K 43 2006 2006-10-31 K 12-12 w OPEN K 17 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:04:48 15.00 [km/h] 12:00 [min/km]
76 613 GŁUSIECKA JUSTYNA K 44 2005 2005-01-03 K 13-13 w OPEN K 13 STARA KAMIONKA SZKOŁA PODSTAWOWA STARA KAMIONKA 1200m 0:04:49 14.95 [km/h] 12:01 [min/km]
77 622 STUPAK DOMINIK M 83 2005 2005-03-28 M 13-13 w OPEN M 23 STARA KAMIONKA SZKOŁA PODSTAWOWA STARA KAMIONKA 1200m 0:04:50 14.90 [km/h] 12:02 [min/km]
78 700 PAWEŁ PILCICKI M 84 2006 2006-04-12 M 12-12 w OPEN M 25 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:04:51 14.85 [km/h] 12:03 [min/km]
79 510 DARGIEWICZ JAKUB M 85 2005 2005-02-03 M 13-13 w OPEN M 24 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:52 14.79 [km/h] 12:03 [min/km]
80 646 KOZIOŁ WIKTORIA K 45 2006 2006-07-04 K 12-12 w OPEN K 18 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:53 14.74 [km/h] 12:04 [min/km]
81 726 SANIK MAGDA K 46 2005 2005-11-26 K 13-13 w OPEN K 14 RÓŻANYSTOK SZKOŁA PODSTAWOWA W ZESPOLE SZKOLNO - PRZEDSZKOLNYM W RÓŻANYMSTOKU 1200m 0:04:54 14.69 [km/h] 12:05 [min/km]
82 645 KOZIOŁ GABRIELA K 47 2005 2005-01-23 K 13-13 w OPEN K 15 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:54 14.69 [km/h] 12:05 [min/km]
83 651 LAWRENTY EMILIA K 48 2005 2005-12-09 K 13-13 w OPEN K 16 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:54 14.69 [km/h] 12:05 [min/km]
84 632 BURZYŃSKA MAGDALENA K 49 2006 2006-12-13 K 12-12 w OPEN K 19 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:56 14.59 [km/h] 12:07 [min/km]
85 522 HALICKI MICHAŁ M 86 2006 2006-01-01 M 12-12 w OPEN M 26 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:56 14.59 [km/h] 12:07 [min/km]
86 664 RASZKIEWICZ MAGDALENA K 50 2005 2005-08-05 K 13-13 w OPEN K 17 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:58 14.50 [km/h] 12:08 [min/km]
87 752 STUPAK JAN M 87 2005 2005-03-01 M 13-13 w OPEN M 25 KRYNKI ZSS KRYNKI 1200m 0:05:00 14.40 [km/h] 12:10 [min/km]
88 469 SAWICKA KINGA K 51 2006 2006-02-03 K 12-12 w OPEN K 20 SUCHOWOLA SP SUCHOWOLA 1200m 0:05:00 14.40 [km/h] 12:10 [min/km]
89 403 MURZA NATALIA K 52 2006 2006-07-25 K 12-12 w OPEN K 21 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:00 14.40 [km/h] 12:10 [min/km]
90 324 KLEJ PATRYCJA K 53 2006 2006-01-01 K 12-12 w OPEN K 22 SOKÓŁKA SP 2 SOKÓŁKA 1200m 0:05:00 14.40 [km/h] 12:10 [min/km]
91 677 UGOLIK DOMINIKA K 54 2005 2005-07-06 K 13-13 w OPEN K 18 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:05:00 14.40 [km/h] 12:10 [min/km]
92 607 BARAN KACPER M 88 2005 2005-09-09 M 13-13 w OPEN M 26 STARA KAMIONKA SZKOŁA PODSTAWOWA STARA KAMIONKA 1200m 0:05:00 14.40 [km/h] 12:10 [min/km]
93 480 ŻUKOWSKA ALEKSANDRA K 55 2005 2005-03-11 K 13-13 w OPEN K 19 SUCHOWOLA SP SUCHOWOLA 1200m 0:05:00 14.40 [km/h] 12:10 [min/km]
94 520 GWIAZDA JUSTYNA K 56 2006 2006-08-01 K 12-12 w OPEN K 23 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:05:00 14.40 [km/h] 12:10 [min/km]
95 557 PASZKO WIKTORIA K 58 2006 2006-09-24 K 12-12 w OPEN K 24 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:05:02 14.30 [km/h] 12:12 [min/km]
96 435 SUTUŁA DAWID M 89 2006 2006-06-14 M 12-12 w OPEN M 27 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:03 14.26 [km/h] 12:13 [min/km]
97 723 KŁOCZKO KATARZYNA K 59 2006 2006-10-13 K 12-12 w OPEN K 25 RÓŻANYSTOK SZKOŁA PODSTAWOWA W ZESPOLE SZKOLNO - PRZEDSZKOLNYM W RÓŻANYMSTOKU 1200m 0:05:03 14.26 [km/h] 12:13 [min/km]
98 560 PLICHTA OLIWIA K 60 2006 2006-12-13 K 12-12 w OPEN K 26 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:05:03 14.26 [km/h] 12:13 [min/km]
99 647 KOZŁOWSKA EWELINA K 61 2005 2005-03-15 K 13-13 w OPEN K 20 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:05:05 14.16 [km/h] 12:14 [min/km]
100 343 KUDASZEWICZ ALEKSANDRA K 62 2006 2006-06-12 K 12-12 w OPEN K 27 BABIKI SP BABIKI 1200m 0:05:06 14.12 [km/h] 12:15 [min/km]
101 635 GNIEDZIEJKO ANNA K 63 2005 2005-07-27 K 13-13 w OPEN K 21 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:05:08 14.03 [km/h] 12:17 [min/km]
102 643 KIEJKO EMILIA K 64 2005 2005-08-31 K 13-13 w OPEN K 22 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:05:09 13.98 [km/h] 12:18 [min/km]
103 765 MAC MATEUSZ M 90 2006 2006-03-20 M 12-12 w OPEN M 28 SP CZERWONKA 1200m 0:05:09 13.98 [km/h] 12:18 [min/km]
104 759 JANKIEWICZ URSZULA K 65 2006 2006-09-03 K 12-12 w OPEN K 28 KRYNKI 1200m 0:05:10 13.94 [km/h] 12:18 [min/km]
105 746 TAUDUL PIOTR M 91 2006 2006-04-12 M 12-12 w OPEN M 29 KRYNKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FENIKS W KRYNKACH 1200m 0:05:11 13.89 [km/h] 12:19 [min/km]
106 357 CYMBORWSKA MARTA K 67 2005 2005-03-14 K 13-13 w OPEN K 23 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:13 13.80 [km/h] 12:21 [min/km]
107 744 STEFANOWICZ SZYMON M 92 2006 2006-04-20 M 12-12 w OPEN M 30 KRYNKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FENIKS W KRYNKACH 1200m 0:05:13 13.80 [km/h] 12:21 [min/km]
108 640 JAKIMOWICZ DIANA K 68 2005 2005-07-06 K 13-13 w OPEN K 24 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:05:13 13.80 [km/h] 12:21 [min/km]
109 390 LIPSKI ADAM M 93 2006 2006-06-15 M 12-12 w OPEN M 31 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:14 13.76 [km/h] 12:22 [min/km]
110 439 SZUBZDA ANNA K 69 2005 2005-03-02 K 13-13 w OPEN K 25 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:14 13.76 [km/h] 12:22 [min/km]
111 503 BUŁKOWSKI DAWID M 95 2006 2006-01-01 M 12-12 w OPEN M 32 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:05:16 13.67 [km/h] 12:23 [min/km]
112 537 KUŁAK DAMIAN M 97 2006 2006-01-01 M 12-12 w OPEN M 33 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:05:17 13.63 [km/h] 12:24 [min/km]
113 665 RASZKIEWICZ WIKTORIA K 73 2005 2005-02-02 K 13-13 w OPEN K 26 NIEROŚNO SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:05:18 13.58 [km/h] 12:25 [min/km]
114 360 DAŃKO HUBERT M 98 2006 2006-05-16 M 12-12 w OPEN M 34 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:19 13.54 [km/h] 12:26 [min/km]
115 359 CZAPLIŃSKI WOJCIECH M 99 2006 2006-01-07 M 12-12 w OPEN M 35 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:19 13.54 [km/h] 12:26 [min/km]
116 766 RADŹ ANIA K 75 2005 2005-09-14 K 13-13 w OPEN K 27 BIAŁYSTOK 1200m 0:05:20 13.50 [km/h] 12:27 [min/km]
117 484 CZABATOROWICZ ZUZANNA K 76 2005 2005-08-23 K 13-13 w OPEN K 28 MALAWICZE SZKOŁA PODSTAWOWA MALAWICZE 1200m 0:05:21 13.46 [km/h] 12:28 [min/km]
118 743 PUL JULIA K 77 2006 2006-09-19 K 12-12 w OPEN K 29 KRYNKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FENIKS W KRYNKACH 1200m 0:05:22 13.42 [km/h] 12:28 [min/km]
119 655 MANDZIEJ KORNELIA K 78 2005 2005-10-21 K 13-13 w OPEN K 29 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:05:23 13.37 [km/h] 12:29 [min/km]
120 767 RZEPNICKI GABRIEL M 100 2006 2006-12-26 M 12-12 w OPEN M 36 SP CZERWONKA 1200m 0:05:24 13.33 [km/h] 12:30 [min/km]
121 610 CHOMUTNIK WIKTORIA K 79 2006 2006-08-18 K 12-12 w OPEN K 30 STARA KAMIONKA SZKOŁA PODSTAWOWA STARA KAMIONKA 1200m 0:05:24 13.33 [km/h] 12:30 [min/km]
122 413 POGORZELSKA DOMINIKA K 80 2006 2006-12-25 K 12-12 w OPEN K 31 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:25 13.29 [km/h] 12:31 [min/km]
123 501 BUŁACH KRYSTIAN M 101 2005 2005-04-29 M 13-13 w OPEN M 27 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:05:25 13.29 [km/h] 12:31 [min/km]
124 496 BARANOWSKA ANNA K 81 2005 2005-06-23 K 13-13 w OPEN K 30 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:05:26 13.25 [km/h] 12:32 [min/km]
125 452 ŻURKOWSKI PATRYK M 102 2006 2006-05-06 M 12-12 w OPEN M 37 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:27 13.21 [km/h] 12:33 [min/km]
126 379 KOTOWSKA KAMILA K 82 2006 2006-12-10 K 12-12 w OPEN K 32 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:28 13.17 [km/h] 12:33 [min/km]
127 345 SUROWIEC MONIKA K 83 2005 2005-04-28 K 13-13 w OPEN K 31 BABIKI SP BABIKI 1200m 0:05:28 13.17 [km/h] 12:33 [min/km]
128 373 JATKOWSKA KINGA K 84 2006 2006-07-24 K 12-12 w OPEN K 33 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:30 13.09 [km/h] 12:35 [min/km]
129 463 JARMOSZKO GABRYSIA K 85 2006 2006-11-20 K 12-12 w OPEN K 34 SUCHOWOLA SP SUCHOWOLA 1200m 0:05:31 13.05 [km/h] 12:36 [min/km]
130 474 SZKIŁĄDŹ NATALIA K 86 2006 2006-05-12 K 12-12 w OPEN K 35 SUCHOWOLA SP SUCHOWOLA 1200m 0:05:33 12.97 [km/h] 12:38 [min/km]
131 777 WÓJCIK SEBASTIAN M 104 2005 2005-08-11 M 13-13 w OPEN M 28 SP CZERWONKA 1200m 0:05:33 12.97 [km/h] 12:38 [min/km]
132 667 RYSZKIEWICZ MARTA K 87 2005 2005-11-13 K 13-13 w OPEN K 32 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:05:35 12.90 [km/h] 12:39 [min/km]
133 350 BARAN KAROLINA K 88 2006 2006-05-22 K 12-12 w OPEN K 36 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:43 12.59 [km/h] 12:46 [min/km]
134 757 DOJNIA EMILIA K 89 2006 2006-12-13 K 12-12 w OPEN K 37 SP CZERWONKA 1200m 0:05:44 12.56 [km/h] 12:47 [min/km]
135 771 SMYK RAFAŁ M 106 2005 2005-06-03 M 13-13 w OPEN M 29 SP CZERWONKA 1200m 0:05:45 12.52 [km/h] 12:48 [min/km]
136 774 TOMASZEWSKI MICHAŁ M 107 2006 2006-10-04 M 12-12 w OPEN M 38 SP CZERWONKA 1200m 0:06:04 11.87 [km/h] 12:03 [min/km]
137 795 WOŁOWICZ MARTYNA K 90 2006 2006/01/01 K 12-12 w OPEN K 38 JANÓW 1200m 0:06:24 11.25 [km/h] 12:20 [min/km]
138 424 SIENKIEWICZ KATARZYNA K 91 2006 2006-08-10 K 12-12 w OPEN K 39 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:06:26 11.19 [km/h] 12:22 [min/km]
139 411 PIECIUL PAULINA K 92 2006 2006-03-03 K 12-12 w OPEN K 40 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:06:28 11.13 [km/h] 12:23 [min/km]
140 349 BARAN JUSTYNA K 103 2005 2005-03-11 K 13-13 w OPEN K 33 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:08:13 8.76 [km/h] 12:51 [min/km]
141 380 KOWALEWSKA ADRIANNA K 128 2005 2005-01-24 K 13-13 w OPEN K 34 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:08:15 8.73 [km/h] 12:53 [min/km]
142 412 PIESZKO NATALIA K 129 2005 2005-01-17 K 13-13 w OPEN K 35 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:08:15 8.73 [km/h] 12:53 [min/km]
143 585 ZAJKOWSKI KACPER M 158 2005 2005-03-10 M 13-13 w OPEN M 30 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:08:18 8.67 [km/h] 12:55 [min/km]
144 314 PRZEŹDZIECKA ANGELIKA K 146 2006 2006-10-10 K 12-12 w OPEN K 41 SOKÓLKA SOSW SOKÓŁKA 1200m 0:35:13 2.04 [km/h] 12:21 [min/km]
145 311 MUCIUŚ AGNIESZKA K 147 2005 2005-01-20 K 13-13 w OPEN K 36 SOKÓLKA SOSW SOKÓŁKA 1200m 0:37:17 1.93 [km/h] 12:04 [min/km]
146 327 MICHALSKA PAULINA K 149 2005 2005-06-27 K 13-13 w OPEN K 37 SOKÓŁKA SP 2 SOKÓŁKA 1200m 0:40:05 1.80 [km/h] 12:24 [min/km]

ROCZNIKI 2003,2004

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. Kategoria OPEN M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 454 KRZYSZTOF CHOCIEJ M 4 M 15-15 w OPEN M 1 SIDRA SP SIDRA 1200m 0:03:08 22.98 [km/h] 12:37 [min/km]
2 476 TUREL JULIAN M 5 M 15-15 w OPEN M 2 SUCHOWOLA SP SUCHOWOLA 1200m 0:03:11 22.62 [km/h] 12:39 [min/km]
3 507 CZAJKOWSKI JAKUB M 9 M 15-15 w OPEN M 3 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:03:19 21.71 [km/h] 12:46 [min/km]
4 431 STEFANOWICZ BARTŁOMIEJ M 10 M 14-14 w OPEN M 1 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:03:19 21.71 [km/h] 12:46 [min/km]
5 455 MATEUSZ BIERKO M 11 M 15-15 w OPEN M 4 SIDRA SP SIDRA 1200m 0:03:20 21.60 [km/h] 12:47 [min/km]
6 606 ŻYGIEŁO DAWID M 12 M 14-14 w OPEN M 2 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W SOKÓŁCE 1200m 0:03:23 21.28 [km/h] 12:49 [min/km]
7 292 ZNORKO JACEK M 13 M 15-15 w OPEN M 5 JANÓW GIMNAZJUM JANÓW 1200m 0:03:23 21.28 [km/h] 12:49 [min/km]
8 699 OLEKSZA KACPER M 14 M 14-14 w OPEN M 3 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:03:29 20.67 [km/h] 12:54 [min/km]
9 461 GAJEWSKI MATEUSZ M 15 M 15-15 w OPEN M 6 SUCHOWOLA SP SUCHOWOLA 1200m 0:03:29 20.67 [km/h] 12:54 [min/km]
10 456 PAWEŁ SZCZEBIOT M 16 M 15-15 w OPEN M 7 SIDRA SP SIDRA 1200m 0:03:29 20.67 [km/h] 12:54 [min/km]
11 718 WORONOWICZ MATEUSZ M 17 M 15-15 w OPEN M 8 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:03:34 20.19 [km/h] 12:58 [min/km]
12 708 SNARSKI ROBERT M 18 M 15-15 w OPEN M 9 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:03:34 20.19 [km/h] 12:58 [min/km]
13 797 STASIEŁUK RADOSŁAW M 19 M 15-15 w OPEN M 10 1200m 0:03:35 20.09 [km/h] 12:59 [min/km]
14 453 JAKUB ŻEMAJDUK M 20 M 15-15 w OPEN M 11 SIDRA SP SIDRA 1200m 0:03:36 20.00 [km/h] 12:00 [min/km]
15 472 SUPRUN KRYSTIAN M 21 M 15-15 w OPEN M 12 SUCHOWOLA SP SUCHOWOLA 1200m 0:03:38 19.82 [km/h] 12:02 [min/km]
16 291 SAWICKI MATEUSZ M 22 M 15-15 w OPEN M 13 JANÓW GIMNAZJUM JANÓW 1200m 0:03:39 19.73 [km/h] 12:03 [min/km]
17 731 GIENIUSZ SEBASTIAN M 23 M 14-14 w OPEN M 4 GENIUSZE SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W JANOWSZCZYŹNIE 1200m 0:03:39 19.73 [km/h] 12:03 [min/km]
18 629 BORUCH KRZYSZTOF M 24 M 15-15 w OPEN M 14 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:03:40 19.64 [km/h] 12:03 [min/km]
19 393 ŁAPIŃSKI ADAM M 25 M 14-14 w OPEN M 5 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:03:42 19.46 [km/h] 12:05 [min/km]
20 336 ŻUKIEWICZ MATEUSZ M 26 M 14-14 w OPEN M 6 SOKÓŁKA SP 2 SOKÓŁKA 1200m 0:03:42 19.46 [km/h] 12:05 [min/km]
21 790 DZIEWIĄTKOWSKI DAWID M 27 M 14-14 w OPEN M 7 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 1200m 0:03:43 19.37 [km/h] 12:06 [min/km]
22 294 ŁAZUK ADAM M 28 M 15-15 w OPEN M 15 RÓŻANYSTOK GIMNAZJUM NR 2 W ZESPOLE SZKOLNO- PRZEDSZKOLNYM W RÓŻANYMSTOKU 1200m 0:03:44 19.29 [km/h] 12:07 [min/km]
23 527 JAROSZ GABRIEL M 29 M 15-15 w OPEN M 16 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:03:44 19.29 [km/h] 12:07 [min/km]
24 755 BARANOWSKI KAROL M 30 M 14-14 w OPEN M 8 SP CZERWONKA 1200m 0:03:44 19.29 [km/h] 12:07 [min/km]
25 293 CZAPLICKI SEBASTIAN M 31 M 15-15 w OPEN M 17 RÓŻANYSTOK GIMNAZJUM NR 2 W ZESPOLE SZKOLNO- PRZEDSZKOLNYM W RÓŻANYMSTOKU 1200m 0:03:46 19.12 [km/h] 12:08 [min/km]
26 288 KOZIOŁ DAWID M 32 M 15-15 w OPEN M 18 JANÓW GIMNAZJUM JANÓW 1200m 0:03:47 19.03 [km/h] 12:09 [min/km]
27 295 SKOWYSZ BARTŁOMIEJ M 33 M 15-15 w OPEN M 19 RÓŻANYSTOK GIMNAZJUM NR 2 W ZESPOLE SZKOLNO- PRZEDSZKOLNYM W RÓŻANYMSTOKU 1200m 0:03:48 18.95 [km/h] 12:10 [min/km]
28 297 HALICKA ELWIRA K 4 K 15-15 w OPEN K 1 SUCHOWOLA LUKS EUROCENTR SUCHOWOLA 1200m 0:03:48 18.95 [km/h] 12:10 [min/km]
29 720 ANTONIK ŁUKASZ M 34 M 14-14 w OPEN M 9 RÓŻANYSTOK SZKOŁA PODSTAWOWA W ZESPOLE SZKOLNO - PRZEDSZKOLNYM W RÓŻANYMSTOKU 1200m 0:03:48 18.95 [km/h] 12:10 [min/km]
30 290 ŁOCKIEWICZ ADRIAN M 35 M 15-15 w OPEN M 20 JANÓW GIMNAZJUM JANÓW 1200m 0:03:50 18.78 [km/h] 12:12 [min/km]
31 422 RYMARSKI KACPER M 36 M 14-14 w OPEN M 10 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:03:51 18.70 [km/h] 12:13 [min/km]
32 588 ZIELENKIEWICZ KONRAD M 37 M 14-14 w OPEN M 11 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:03:51 18.70 [km/h] 12:13 [min/km]
33 553 OBUCHOWSKI JAKUB M 38 M 14-14 w OPEN M 12 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:03:52 18.62 [km/h] 12:13 [min/km]
34 563 REĆKO MATEUSZ M 39 M 15-15 w OPEN M 21 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:03:52 18.62 [km/h] 12:13 [min/km]
35 715 TOMASZEWSKI PAWEŁ M 40 M 14-14 w OPEN M 13 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:03:53 18.54 [km/h] 12:14 [min/km]
36 695 MALISZEWSKI ŁUKASZ M 41 M 15-15 w OPEN M 22 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:03:53 18.54 [km/h] 12:14 [min/km]
37 713 SZTUKOWSKI JAN KRZYSZTOF M 42 M 14-14 w OPEN M 14 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:03:53 18.54 [km/h] 12:14 [min/km]
38 298 HOŚCIŁO ŻANETA K 5 K 15-15 w OPEN K 2 SUCHOWOLA LUKS EUROCENTR SUCHOWOLA 1200m 0:03:54 18.46 [km/h] 12:15 [min/km]
39 597 ANCYPO AGNIESZKA K 6 K 15-15 w OPEN K 3 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W SOKÓŁCE 1200m 0:03:55 18.38 [km/h] 12:16 [min/km]
40 300 SŁAWIŃSKA KAMILA K 7 K 15-15 w OPEN K 4 SUCHOWOLA LUKS EUROCENTR SUCHOWOLA 1200m 0:03:55 18.38 [km/h] 12:16 [min/km]
41 716 WINSKO PRZEMYSŁĄW M 43 M 14-14 w OPEN M 15 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:03:57 18.23 [km/h] 12:18 [min/km]
42 344 ŁABANOWICZ KRZYSZTOF M 44 M 14-14 w OPEN M 16 ZUBRZYCA WIELKA SP BABIKI 1200m 0:03:57 18.23 [km/h] 12:18 [min/km]
43 299 SKIBICKA BARBARA K 8 K 15-15 w OPEN K 5 SUCHOWOLA LUKS EUROCENTR SUCHOWOLA 1200m 0:03:57 18.23 [km/h] 12:18 [min/km]
44 697 MIAKISZ STANISŁAW M 45 M 14-14 w OPEN M 17 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:03:58 18.15 [km/h] 12:18 [min/km]
45 579 SZYMCZUK DAWID M 46 M 15-15 w OPEN M 23 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:03:58 18.15 [km/h] 12:18 [min/km]
46 547 MATYSZCZYK MATEUSZ M 47 M 15-15 w OPEN M 24 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:00 18.00 [km/h] 12:20 [min/km]
47 734 ZAJKOWSKI ADAM M 48 M 14-14 w OPEN M 18 LIPINA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W JANOWSZCZYŹNIE 1200m 0:04:00 18.00 [km/h] 12:20 [min/km]
48 523 HUNDER KACPER M 49 M 15-15 w OPEN M 25 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:02 17.85 [km/h] 12:22 [min/km]
49 648 KUŁAK JULIA K 9 K 14-14 w OPEN K 1 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:02 17.85 [km/h] 12:22 [min/km]
50 602 ROWIŃSKI DANIEL M 50 M 14-14 w OPEN M 19 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:02 17.85 [km/h] 12:22 [min/km]
51 296 SOBOLEWSKI JÓZEF M 51 M 15-15 w OPEN M 26 RÓŻANYSTOK GIMNAZJUM NR 2 W ZESPOLE SZKOLNO- PRZEDSZKOLNYM W RÓŻANYMSTOKU 1200m 0:04:03 17.78 [km/h] 12:23 [min/km]
52 603 SAWOŃ SEBASTIAN M 52 M 14-14 w OPEN M 20 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:04 17.70 [km/h] 12:23 [min/km]
53 666 RYSZKIEWICZ KACPER M 53 M 15-15 w OPEN M 27 DABROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:05 17.63 [km/h] 12:24 [min/km]
54 587 ZAJKOWSKI SZYMON M 54 M 14-14 w OPEN M 21 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:05 17.63 [km/h] 12:24 [min/km]
55 605 WISKI DAMIAN M 55 M 14-14 w OPEN M 22 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:06 17.56 [km/h] 12:25 [min/km]
56 596 ŻYLIŃSKI PATRYK M 56 M 15-15 w OPEN M 28 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:06 17.56 [km/h] 12:25 [min/km]
57 722 KANIGOWSKI KAMIL M 57 M 14-14 w OPEN M 23 RÓŻANYSTOK SZKOŁA PODSTAWOWA W ZESPOLE SZKOLNO - PRZEDSZKOLNYM W RÓŻANYMSTOKU 1200m 0:04:07 17.49 [km/h] 12:26 [min/km]
58 567 SERAFIN MATEUSZ M 58 M 15-15 w OPEN M 29 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:08 17.42 [km/h] 12:27 [min/km]
59 623 SZOMKO ANNA K 10 K 14-14 w OPEN K 2 STARA KAMIONKA SZKOŁA PODSTAWOWA STARA KAMIONKA 1200m 0:04:10 17.28 [km/h] 12:28 [min/km]
60 402 MOĆKO ARKADIUSZ M 59 M 14-14 w OPEN M 24 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:04:10 17.28 [km/h] 12:28 [min/km]
61 491 WALESZCZYK MATEUSZ M 60 M 14-14 w OPEN M 25 MALAWICZE SZKOŁA PODSTAWOWA MALAWICZE 1200m 0:04:10 17.28 [km/h] 12:28 [min/km]
62 118 SIEŃKO MARTYNA K 11 K 14-14 w OPEN K 3 DABROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:10 17.28 [km/h] 12:28 [min/km]
63 549 NASUTO KRZYSZTOF M 61 M 15-15 w OPEN M 30 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:11 17.21 [km/h] 12:29 [min/km]
64 712 SUROWIEC ARTUR M 62 M 15-15 w OPEN M 31 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:04:12 17.14 [km/h] 12:30 [min/km]
65 593 ZUKIEWICZ PIOTR M 63 M 15-15 w OPEN M 32 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:12 17.14 [km/h] 12:30 [min/km]
66 289 KRAŚNICKI MACIEJ M 64 M 15-15 w OPEN M 33 JANÓW GIMNAZJUM JANÓW 1200m 0:04:13 17.08 [km/h] 12:31 [min/km]
67 467 RADZIEWICZ BARBARA K 12 K 14-14 w OPEN K 4 SUCHOWOLA SP SUCHOWOLA 1200m 0:04:14 17.01 [km/h] 12:32 [min/km]
68 614 KUCHAREWICZ MATEUSZ M 65 M 14-14 w OPEN M 26 STARA KAMIONKA SZKOŁA PODSTAWOWA STARA KAMIONKA 1200m 0:04:15 16.94 [km/h] 12:33 [min/km]
69 460 GAJEWSKA KINGA K 13 K 14-14 w OPEN K 5 SUCHOWOLA SP SUCHOWOLA 1200m 0:04:15 16.94 [km/h] 12:33 [min/km]
70 442 SZYDŁOWSKI JAKUB M 66 M 14-14 w OPEN M 27 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:04:16 16.88 [km/h] 12:33 [min/km]
71 497 BERGIEL NATALIA K 14 K 14-14 w OPEN K 6 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:18 16.74 [km/h] 12:35 [min/km]
72 340 HOŁUBOWICZ MATEUSZ M 67 M 14-14 w OPEN M 28 WOJNOWCE SP BABIKI 1200m 0:04:18 16.74 [km/h] 12:35 [min/km]
73 398 MATEUSZ MASEŁBAS M 69 M 14-14 w OPEN M 29 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:04:20 16.62 [km/h] 12:37 [min/km]
74 426 SKURSKA WERONIKA K 15 K 14-14 w OPEN K 7 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:04:20 16.62 [km/h] 12:37 [min/km]
75 333 RUDŹ MAGDALENA K 16 K 14-14 w OPEN K 8 SOKÓŁKA SP 2 SOKÓŁKA 1200m 0:04:20 16.62 [km/h] 12:37 [min/km]
76 583 ZABŁOCKI PIOTR M 70 M 14-14 w OPEN M 30 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:21 16.55 [km/h] 12:38 [min/km]
77 763 MAC KRYSTIAN M 71 M 14-14 w OPEN M 31 SP CZERWONKA 1200m 0:04:22 16.49 [km/h] 12:38 [min/km]
78 500 BUJNOWSKI JAKUB M 72 M 15-15 w OPEN M 34 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:24 16.36 [km/h] 12:40 [min/km]
79 532 KOCHANOWICZ ALAN M 73 M 14-14 w OPEN M 32 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:24 16.36 [km/h] 12:40 [min/km]
80 601 REĆKO KAMILA K 17 K 15-15 w OPEN K 6 ORŁOWICZE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:24 16.36 [km/h] 12:40 [min/km]
81 628 BIENASZ JULITA K 18 K 14-14 w OPEN K 9 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:26 16.24 [km/h] 12:42 [min/km]
82 303 DOWGIERT SZYMON M 74 M 15-15 w OPEN M 35 SOKÓŁKA SOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁ 1200m 0:04:26 16.24 [km/h] 12:42 [min/km]
83 304 STRUCZEWSKI RADOSŁAW M 75 M 14-14 w OPEN M 33 SOKÓŁKA SOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁ 1200m 0:04:26 16.24 [km/h] 12:42 [min/km]
84 465 KOWALCZUK JULIA K 20 K 14-14 w OPEN K 10 SUCHOWOLA SP SUCHOWOLA 1200m 0:04:26 16.24 [km/h] 12:42 [min/km]
85 582 ZABŁOCKI MACIEJ M 76 M 15-15 w OPEN M 36 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:27 16.18 [km/h] 12:43 [min/km]
86 770 SMYK JAKUB M 77 M 14-14 w OPEN M 34 SP CZERWONKA 1200m 0:04:28 16.12 [km/h] 12:43 [min/km]
87 773 TOMASZEWSKI MACIEJ M 78 M 15-15 w OPEN M 37 SP CZERWONKA 1200m 0:04:28 16.12 [km/h] 12:43 [min/km]
88 618 PAWEŁKO ŁUKASZ M 79 M 14-14 w OPEN M 35 STARA KAMIONKA SZKOŁA PODSTAWOWA STARA KAMIONKA 1200m 0:04:30 16.00 [km/h] 12:45 [min/km]
89 649 KUŁAK NATALIA K 22 K 14-14 w OPEN K 11 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:32 15.88 [km/h] 12:47 [min/km]
90 668 RYSZKIEWICZ OLIWIA K 23 K 14-14 w OPEN K 12 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:32 15.88 [km/h] 12:47 [min/km]
91 543 MALEWICZ WERONIKA K 24 K 15-15 w OPEN K 7 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:34 15.77 [km/h] 12:48 [min/km]
92 570 SKONIECZNA GABRIELA K 25 K 14-14 w OPEN K 13 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:34 15.77 [km/h] 12:48 [min/km]
93 591 ZUBRZYCKA OLIWIA K 26 K 15-15 w OPEN K 8 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:34 15.77 [km/h] 12:48 [min/km]
94 528 JAROSZEWICZ KATARZYNA K 27 K 15-15 w OPEN K 9 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:34 15.77 [km/h] 12:48 [min/km]
95 417 RADULSKA KAROLINA K 28 K 15-15 w OPEN K 10 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:04:37 15.60 [km/h] 12:51 [min/km]
96 451 ŻURKOWSKA KAROLINA K 29 K 14-14 w OPEN K 14 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:04:38 15.54 [km/h] 12:52 [min/km]
97 561 RACZKOWSKA MONIKA K 30 K 14-14 w OPEN K 15 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:39 15.48 [km/h] 12:53 [min/km]
98 492 ZAJCZYK JULIA K 31 K 14-14 w OPEN K 16 MALAWICZE SZKOŁA PODSTAWOWA MALAWICZE 1200m 0:04:40 15.43 [km/h] 12:53 [min/km]
99 611 CZEREMCHA WERONIKA K 32 K 14-14 w OPEN K 17 STARA KAMIONKA SZKOŁA PODSTAWOWA STARA KAMIONKA 1200m 0:04:40 15.43 [km/h] 12:53 [min/km]
100 387 KUL SYLWIA K 33 K 14-14 w OPEN K 18 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:04:42 15.32 [km/h] 12:55 [min/km]
101 706 SAWICKA ALEKSANDRA K 34 K 14-14 w OPEN K 19 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:04:42 15.32 [km/h] 12:55 [min/km]
102 571 SŁOMA GABRIELA K 35 K 15-15 w OPEN K 11 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:44 15.21 [km/h] 12:57 [min/km]
103 409 PAWLUKIEWICZ KLAUDIA K 36 K 14-14 w OPEN K 20 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:04:44 15.21 [km/h] 12:57 [min/km]
104 401 MATYS SEBASTIAN M 81 M 14-14 w OPEN M 36 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:04:45 15.16 [km/h] 12:58 [min/km]
105 529 JELSKI ERYK M 82 M 14-14 w OPEN M 37 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:47 15.05 [km/h] 12:59 [min/km]
106 754 ŻYWNO NATALIA K 37 K 14-14 w OPEN K 21 KRYNKI ZSS KRYNKI 1200m 0:04:48 15.00 [km/h] 12:00 [min/km]
107 721 GIEDZIŃSKI MATEUSZ M 83 M 14-14 w OPEN M 38 RÓŻANYSTOK SZKOŁA PODSTAWOWA W ZESPOLE SZKOLNO - PRZEDSZKOLNYM W RÓŻANYMSTOKU 1200m 0:04:50 14.90 [km/h] 12:02 [min/km]
108 728 SURMACZ ŁUKASZ M 84 M 14-14 w OPEN M 39 RÓŻANYSTOK SZKOŁA PODSTAWOWA W ZESPOLE SZKOLNO - PRZEDSZKOLNYM W RÓŻANYMSTOKU 1200m 0:04:52 14.79 [km/h] 12:03 [min/km]
109 633 DZIEŁAK WERONIKA K 40 K 15-15 w OPEN K 12 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:53 14.74 [km/h] 12:04 [min/km]
110 673 STANKIEWICZ PATRYCJA K 41 K 14-14 w OPEN K 22 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:54 14.69 [km/h] 12:05 [min/km]
111 341 IGNATOWICZ MARTYNA K 42 K 14-14 w OPEN K 23 HORCZAKI SP BABIKI 1200m 0:04:54 14.69 [km/h] 12:05 [min/km]
112 621 SNARSKI KACPER M 85 M 14-14 w OPEN M 40 STARA KAMIONKA SZKOŁA PODSTAWOWA STARA KAMIONKA 1200m 0:04:58 14.50 [km/h] 12:08 [min/km]
113 473 SUTUŁA KLAUDIA K 43 K 14-14 w OPEN K 24 SUCHOWOLA SP SUCHOWOLA 1200m 0:04:58 14.50 [km/h] 12:08 [min/km]
114 776 WOJCIECHOWICZ HUBERT M 86 M 14-14 w OPEN M 41 SP CZERWONKA 1200m 0:04:59 14.45 [km/h] 12:09 [min/km]
115 498 BIELECKA KAMILA K 45 K 14-14 w OPEN K 25 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:05:00 14.40 [km/h] 12:10 [min/km]
116 445 ŚLIŻEWSKA KAROLINA K 47 K 14-14 w OPEN K 26 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:04 14.21 [km/h] 12:13 [min/km]
117 636 GNIEDZIEJKO MARZENA K 49 K 15-15 w OPEN K 13 DABROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:05:05 14.16 [km/h] 12:14 [min/km]
118 499 BIZIUK TYMOTEUSZ M 87 M 14-14 w OPEN M 42 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:05:07 14.07 [km/h] 12:16 [min/km]
119 362 GIEŁAŻYN SYLWIA K 50 K 14-14 w OPEN K 27 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:08 14.03 [km/h] 12:17 [min/km]
120 536 KUDASZEWICZ JULIA K 51 K 14-14 w OPEN K 28 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:05:08 14.03 [km/h] 12:17 [min/km]
121 576 SZAMRETA MICHAŁ M 88 M 14-14 w OPEN M 43 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:05:09 13.98 [km/h] 12:18 [min/km]
122 575 SUPRONIK PRZEMYSŁAW M 89 M 14-14 w OPEN M 44 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:05:09 13.98 [km/h] 12:18 [min/km]
123 524 IWASZKIEWICZ MAGDALENA K 52 K 14-14 w OPEN K 29 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:05:10 13.94 [km/h] 12:18 [min/km]
124 494 ANDRZEJEWSKA PAULINA K 53 K 14-14 w OPEN K 30 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:05:11 13.89 [km/h] 12:19 [min/km]
125 552 NOWOSADA OLIWIA K 54 K 14-14 w OPEN K 31 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOKÓŁCE 1200m 0:05:11 13.89 [km/h] 12:19 [min/km]
126 408 PASZKO PATRYCJA K 55 K 14-14 w OPEN K 32 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:11 13.89 [km/h] 12:19 [min/km]
127 372 JATKOWSKA KAROLINA K 56 K 14-14 w OPEN K 33 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:11 13.89 [km/h] 12:19 [min/km]
128 346 SZCZĘSNOWICZ EMILIA K 57 K 14-14 w OPEN K 34 BABIKI SP BABIKI 1200m 0:05:12 13.85 [km/h] 12:20 [min/km]
129 745 TAUDUL PATRYCJA K 58 K 14-14 w OPEN K 35 KRYNKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FENIKS W KRYNKACH 1200m 0:05:12 13.85 [km/h] 12:20 [min/km]
130 365 GÓREWICZ NATALIA K 59 K 14-14 w OPEN K 36 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:23 13.37 [km/h] 12:29 [min/km]
131 631 BUDNIK KLAUDIA K 60 K 14-14 w OPEN K 37 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:05:24 13.33 [km/h] 12:30 [min/km]
132 675 SULIMA KLAUDIA K 61 K 14-14 w OPEN K 38 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:05:24 13.33 [km/h] 12:30 [min/km]
133 378 KOROBOWICZ PAWEŁ M 91 M 14-14 w OPEN M 45 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:25 13.29 [km/h] 12:31 [min/km]
134 738 CZARNIECKI SZYMON M 92 M 14-14 w OPEN M 46 KRYNKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FENIKS W KRYNKACH 1200m 0:05:27 13.21 [km/h] 12:33 [min/km]
135 358 CZAJKOWSKA KAROLINA K 62 K 15-15 w OPEN K 14 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:30 13.09 [km/h] 12:35 [min/km]
136 397 MALINOWSKA WIKTORIA K 63 K 15-15 w OPEN K 15 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:31 13.05 [km/h] 12:36 [min/km]
137 750 LESZCZYŃSKI KAMIL M 93 M 15-15 w OPEN M 38 KRYNKI ZSS KRYNKI 1200m 0:05:35 12.90 [km/h] 12:39 [min/km]
138 753 WOJNO PAWEŁ M 94 M 15-15 w OPEN M 39 KRYNKI ZSS KRYNKI 1200m 0:05:35 12.90 [km/h] 12:39 [min/km]
139 400 MATYS KLAUDIA K 64 K 15-15 w OPEN K 16 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:46 12.49 [km/h] 12:48 [min/km]
140 423 SAWICKA MILENA K 66 K 14-14 w OPEN K 39 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:48 12.41 [km/h] 12:50 [min/km]
141 429 SOSNOWSKA BEATA K 67 K 15-15 w OPEN K 17 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:53 12.24 [km/h] 12:54 [min/km]
142 414 POGORZELSKA PAULINA K 68 K 15-15 w OPEN K 18 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:06:06 11.80 [km/h] 12:05 [min/km]
143 376 KIRPSZA KINGA K 69 K 14-14 w OPEN K 40 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:06:12 11.61 [km/h] 12:10 [min/km]
144 437 SZCZUKA EMILIA K 70 K 14-14 w OPEN K 41 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:06:12 11.61 [km/h] 12:10 [min/km]
145 313 OLECHNO KAMIL M 98 M 14-14 w OPEN M 47 SOKÓLKA SOSW SOKÓŁKA 1200m 0:13:01 5.53 [km/h] 12:51 [min/km]
146 307 GILEWSKI MATEUSZ M 103 M 14-14 w OPEN M 48 SOKÓLKA SOSW SOKÓŁKA 1200m 0:26:39 2.70 [km/h] 12:13 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ