Swimrun 2019 - Sumin - zapisy indywidualne

SWIMRUN - SuperSprint 11.6km Bieg 2.2km Pływanie

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS CHIP Wynik
1 70 ŁAZARONEK PIOTR M 1 SIKORZYNO OLIMPSWIM SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 37 1:27:48
2 117 KALINOWSKA-BIEGAŁA MARTA K 1 GDAŃSK BIKE U UP - PZU SPORT TEAM SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 25 1:29:12
3 82 BOGULSKI PIOTR M 2 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO/ TRI STG SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 5 1:29:23
4 125 LEWANDOWSKI MARCIN M 3 GDYNIA TRIDEA TEAM SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 36 1:30:03
5 72 CZERWIAK ROBERT M 4 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 9 1:30:25
6 76 CHYCZEWSKI ROBERT M 5 ŁÓDŹ RADOSNY DOM SENIORA SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 7 1:30:28
7 118 BIEGAŁA MAREK M 6 GDAŃSK BIKE U UP - EUROPELL SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 4 1:32:01
8 119 WASZTYL MICHAŁ M 7 CHARBIN ZONE3 TEAM / WITKOWO BIEGA SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 64 1:33:43
9 88 SZWEDOWSKI BŁAŻEJ M 8 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 60 1:33:54
10 114 KOŁAKOWSKI MIKOŁAJ M 9 REDA ENDURE SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 28 1:36:55
11 90 KUBICZAK JAN M 10 TORUŃ PARUM CANIS DELTA SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 32 1:37:32
12 91 PASCHKE ROMAN M 11 GDYNIA SHIPCUP SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 45 1:38:24
13 127 MILCZUNAS MARCIN M 12 BIAŁYSTOK NADAKTYWNI BIAŁYSTOK SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 39 1:40:33
14 103 SAWUŁA MARCIN M 13 KRAKÓW 3DVSN SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 52 1:40:44
15 54 DYLERT ARKADIUSZ M 14 MALBORK GRUPA MALBORK SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 13 1:42:03
16 97 GIZICKI MAREK M 15 WARSZAWA SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 17 1:42:16
17 128 RÓŻYCKI PAWEŁ M 16 GDAŃSK SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 51 1:44:45
18 87 BETCHER ADAM M 17 WIELBRANDOWO BETBROTHERS SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 200 1:45:11
19 96 MORDASIEWICZ ADRIAN M 18 RUMIA WYDRA SQUAD SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 41 1:46:08
20 52 MOLIN BARTOSZ M 19 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 40 1:46:16
21 98 GRĘBSKA AGATA K 2 STAROGARD GDAŃSKI SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 19 1:46:20
22 86 BETCHER PIOTR M 20 WIELBRANDOWO BETBROTHERS SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 102 1:46:31
23 77 JĘDRZEJEWSKI DANIEL M 21 NOWA WIEŚ RZECZNA TRI STAROGARD GDAŃSKI SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 23 1:48:06
24 53 SOKOŁOWSKI MICHAŁ M 22 HENRYKÓW UROCZE SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 54 1:48:10
25 51 DAWICKI MARCIN M 23 STAROGARD GDAŃSKI GANG OLEJA SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 10 1:49:14
26 78 OLLER GRZEGORZ M 24 KOTEŻE TRI STAROGARD GDAŃSKI SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 42 1:49:48
27 124 GOŁASZEWSKA KAROLINA K 3 TYCHY REHA FIT & WARSZAT FORMY SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 18 1:50:26
28 94 JELONEK MIECZYSŁAW M 25 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 22 1:51:37
29 84 SZWARC JAGODA K 4 GDYNIA TI3MIASTO SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 59 1:51:47
30 99 ŚLIZEWSKI KAMIL M 26 STAROGARD GDAŃSKI STAROGARD SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 63 1:51:48
31 26 KHAKIMAVA VIKTORYIA K 5 WARSZAWA WITC SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 69 1:53:05
32 126 ZARĘBA BEATA K 6 KALISKA NIEZRZESZONA SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 70 1:54:55
33 116 KOCZOROWSKA KLAUDIA K 7 GDANSK BONA FIDE FIZJOTERAPIA SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 27 1:55:59
34 120 SZUBERT KATARZYNA K 8 SIWIAŁKA SKL FILIPPIDES SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 58 1:57:29
35 68 HERING MACIEJ BARTOSZ M 27 KRAG TRI STAROGARD GDAŃSKI SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 20 1:58:34
36 69 ZALEWSKI PAWEŁ M 28 WARSZAWA PZU SPORT TEAM SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 26 1:58:35
37 123 CHLEBOWSKI JERZY M 29 WARSZAWA TRICLUB 3 SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 6 1:59:38
38 85 SROKA WIKTOR M 30 BORZECHOWO TRI STAROGARD SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 55 2:01:13
39 71 PAUL KRZYSZTOF M 31 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 46 2:01:50
40 93 KRAŚNIEWSKI PIOTR M 32 NOWA WIEŚ RZECZNA SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 31 2:02:40
41 106 WOJDA ŁUKASZ M 33 GDAŃSK BATALION71 SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 67 2:03:09
42 113 ZAGALSKI JAKUB M 34 GDAŃSK SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 68 2:04:00
43 121 GIERSZEWSKA-KWAPISZ ANNA K 9 SOPOT TSUNAMI-TRI SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 16 2:04:30
44 122 KWAPISZ PRZEMYSŁAW M 35 SOPOT SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 35 2:04:31
45 89 INGLOT MICHAL M 36 GDANSK REFINITIV TRIATHLON TEAM SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 21 2:04:35
46 75 SZYMICZEK JAN M 37 STAROGARD GDAŃSKI SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 62 2:05:02
47 129 RÓŻYCKA JOANNA K 10 GDAŃSK SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 50 2:08:14
48 101 BARABASZ MICHAŁ M 38 JÓZEFÓW GOSWIMRUN.PL 2 SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 1 2:08:17
49 95 DOBROWOLSKI BŁAŻEJ M 39 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 11 2:08:22
50 80 WITKOWSKA BEATA K 11 GDAŃSK KASZANIENAMOKA SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 66 2:10:58
51 102 ŁUKASIK GRZEGORZ M 40 WARSZAWA SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 38 2:11:05
52 73 GABRIEL ŁUKASZ M 41 STAROGARD GDAŃSKI GABRIEL BROTHERS / TRI STAROGARD SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 14 2:12:21
53 74 GABRIEL PATRYK M 42 STAROGARD GDAŃSKI GABRIEL BROTHERS/TRI STAROGARD GDAŃSKI SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 15 2:12:22
54 104 PUCKOWSKI GRZEGORZ M 43 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 48 2:16:00
55 100 PRUSZYŃSKA MARLENA K 12 TCZEW TRI STAROGARD GDAŃSKI SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 47 2:19:46
56 81 ROŻEK PAULINA K 13 KALISKA SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 49 2:20:01
57 112 KURYŁO JĘDRZEJ M 44 TORUŃ WITC SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 34 2:21:45
58 107 KOWALSKA NATALIA K 14 GDAŃSK BATALION71 SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 29 2:22:55
59 79 ORŁOWSKI RADOSŁAW M 45 GDAŃSK KASZANIENAMOKA SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 44 2:22:56
60 83 CYLKOWSKI GRZEGORZ M 46 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 8 2:23:05
61 111 KUCHARSKA ALEKSANDRA K 15 WARSZAWA DREAM RUN SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 33 2:27:22
62 105 KACZMAREK SŁAWOMIR M 47 RUMIA BATALION71 SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 24 2:28:54
63 92 SCHALKOWSKI DAWID M 48 STAROGARD GDAŃSKI SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 53 2:30:24
64 115 SUSZYŃSKA ANNA K 16 GDYNIA MORSY GDYŃSKIE SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 57 2:32:19
65 110 OPELT PAWEŁ M 49 MALBORK BATALION71 SuperSprint (11.6km Bieg, 2.2km Pływanie) 43 2:34:28

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ