Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dziekoński Tadeusz | Białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | Juvenia Białystok | M | opłacono on-line |
2 | Płoński Marcin | Augustów | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | XL | opłacono on-line | |
3 | Płoński Gabriel | Augustów | Polska | BIEG DLA DZIECI (2015-2012) | opłacono on-line | ||
4 | Płoński Adrian | Augustów | Polska | BIEG DLA DZIECI (2015-2012) | opłacono on-line | ||
5 | Gosk Anna | Bialystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | KS "Podlasie" Białystok | S | limit osiągnięty |
6 | Poszwa Wojtek | Bialystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2008) | S | opłacono on-line | |
7 | Lindebna Maja | Bialystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2015-2012) | Przedszkole | S | opłacono on-line |
8 | Kulesza Maja | Bialystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2015-2012) | S | opłacono on-line | |
9 | Kołosowski Mikołaj | Bialystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2008) | APN Hattrick | S | opłacono on-line |
10 | Kołosowski Patryk | Bialystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2015-2012) | APN Hattrick | S | opłacono on-line |
11 | Kołosowska Julia | Bialystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2015-2012) | Kibic APN HATTRIC | S | opłacono on-line |
12 | POLECKI Michał Polecki | BIALYSTOK | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | XL | limit osiągnięty | |
13 | Brakoniecka Lila | Bialystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2015-2012) | M | opłacono on-line | |
14 | Potocka Gabrysia | Bialystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2007-2002) | S | opłacono on-line | |
15 | Krutul suchocka Agata | Bialystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | L | opłacono on-line | |
16 | Kotowski Mieczysław | Bialystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | House of Poland | M | limit osiągnięty |
17 | Leończuk Andrzej | Białstok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | M | limit osiągnięty | |
18 | Żakowska Urszula | Białstok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | Białystok Biega Team | M | opłacono on-line |
19 | Kierzkowski Marcin | Białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line | |
20 | Kozłowski Marek | Białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | L | limit osiągnięty | |
21 | Żakowicz Agnieszka | Białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | AGR Podlasie+ Drużyna Polskiego Radia Białystok | M | opłacono on-line |
22 | Pończocha Franciszek | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2015-2012) | Dekortex | S | opłacono on-line |
23 | Ponczocha Piotr | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2015-2012) | Dekortex | S | opłacono on-line |
24 | Antonienko - Płoszczuk Barbara | Białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | Białostocka Sekta Biegaczy | S | opłacono on-line |
25 | Malinowski Aleksander | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2015-2012) | S | opłacono on-line | |
26 | Organizator A | Białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | limit osiągnięty | ||
27 | Płoszczuk Mateusz | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2015-2012) | Białostocka Sekta Biegaczy | S | opłacono on-line |
28 | Matejczyk Filip | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2008) | Rozbiegane Elfy | S | opłacono on-line |
29 | Matejczyk Zuzia | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2007-2002) | Rozbiegane Elfy | S | opłacono on-line |
30 | Szymański Michał | Białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | Double Chin | L | opłacono on-line |
31 | Półtorak Krzysiek | Białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | Outdoor Training | L | limit osiągnięty |
32 | Dobrowolska Agnieszka | Białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | M | limit osiągnięty | |
33 | Dobrowolski Tymoteusz | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2008) | S | limit osiągnięty | |
34 | Dobrowolska Maria | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2015-2012) | S | limit osiągnięty | |
35 | Zujko Kinga | Białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | Nadaktywni / 3T RUNNERS TEAM | M | opłacono on-line |
36 | Dobrowolski Jan | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2015-2012) | S | limit osiągnięty | |
37 | Mróz Agnieszka | Białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | Białostocka Sekta Biegaczy | M | limit osiągnięty |
38 | Bajda Marcin | Białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | Białostocka Sekta Biegaczy | L | opłacono on-line |
39 | Bagińska Olga | Białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | Białostocka Sekta Biegaczy | S | limit osiągnięty |
40 | Bajda Martyna | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2015-2012) | M | limit osiągnięty | |
41 | Bajda Milena | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2008) | L | limit osiągnięty | |
42 | Zdanuczyk Krzysztof | Białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | Białystok Biega Team | L | opłacono on-line |
43 | Niewiarowski Rafał | Białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | Grupa Szalonych Rowerzystów | M | opłacono on-line |
44 | Sar Marcin | białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | L | opłacono on-line | |
45 | Wiśniewska Joanna | Białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | Białystok Biega TEAM | M | opłacono on-line |
46 | Tomaszuk Krzysztof | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2008) | APN Hattrick | M | opłacono on-line |
47 | Stankiewicz Piotr | Białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | Grupa Szalonych Rowerzystów | M | opłacono |
48 | Gasztold Urszula | Białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | S | opłacono on-line | |
49 | Gasztold Wiktoria | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2007-2002) | Szkoła Podstawowa nr 28 | S | opłacono on-line |
50 | Kozioł Piotr | Białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | opłacono on-line | ||
51 | JANCEWICZ DIANA | BIAŁYSTOK | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | Vege Runners | M | opłacono on-line |
52 | Gasztold Marcel | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2008) | Szkoła Podstawowa nr 28 | S | opłacono on-line |
53 | Ostrowski Michał | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2015-2012) | Rozbiegane Elfy | S | opłacono on-line |
54 | Borkowski Krzysztof | BIAŁYSTOK | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | Vege Runners | XL | opłacono on-line |
55 | Matuk Kacper | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2015-2012) | S | opłacono on-line | |
56 | Matuk Kamila | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2007-2002) | M | opłacono on-line | |
57 | Bezubik Maciej | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2007-2002) | Rozbiegane Elfy | opłacono on-line | |
58 | Ostrowska Dominika | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2008) | Rozbiegane Elfy | S | opłacono on-line |
59 | Ostrowska Karolina | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2007-2002) | Rozbiegane Elfy | S | opłacono on-line |
60 | Ostrowska Weronika | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2007-2002) | Rozbiegane Elfy | S | opłacono on-line |
61 | Zalewski Dariusz | Białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | M | opłacono on-line | |
62 | Papiernik Lena | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2015-2012) | Grupa Szalonych Rowerzystów | M | opłacono on-line |
63 | Kociakowski Marcin | Białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | L | opłacono on-line | |
64 | Pełszyk Piotr | białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | Biegostok | M | limit osiągnięty |
65 | Jakub Cimoszuk | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2008) | APN Hattrick | M | opłacono on-line |
66 | Osmólski Robert | Białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | Nadaktywni | M | opłacono on-line |
67 | Miniuk Paweł | Białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | Palę Wrotki | M | opłacono on-line |
68 | Skaraczyński Sebastian | Białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | L | opłacono on-line | |
69 | Maczyński Oliwier | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2015-2012) | S | limit osiągnięty | |
70 | Maczyńska Hanna | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2008) | S | limit osiągnięty | |
71 | Szermiński Tomasz | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2015-2012) | S | opłacono on-line | |
72 | Szermiński Krzysztof | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2008) | S | opłacono on-line | |
73 | Obuchowski Jan | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2008) | S | opłacono on-line | |
74 | Gładysz Gracjan | Białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | M | opłacono on-line | |
75 | Kochański Krystian | Białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | S | limit osiągnięty | |
76 | Wasilewska Wiktoria | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2008) | S | opłacono on-line | |
77 | Bosiacki Jarosław | Białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | Białystok Biega Team | M | opłacono on-line |
78 | Papiernik Maciej | Białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | Grupa Szalonych Rowerzystów | opłacono on-line | |
79 | Papiernik Elżbieta | Białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | Grupa Szalonych Rowerzystów | S | opłacono on-line |
80 | Myszkowski Paweł | Białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | Białystok Biega Team | L | limit osiągnięty |
81 | Konstantynowicz Jakub | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2015-2012) | S | opłacono on-line | |
82 | Błażewicz Dariusz | Białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | WINLAND | L | opłacono on-line |
83 | Romanowski Damian | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2015-2012) | Przedszkole nr43 | M | opłacono on-line |
84 | Romanowski Maciej | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2007-2002) | Szkoła podstawowa nr7 | L | opłacono on-line |
85 | Kudzinowski Mateusz | BIAŁYSTOK | Polska | BIEG DLA DZIECI (2007-2002) | Dom Powrotu | XXL | opłacono on-line |
86 | Hałasik Michał | BIAŁYSTOK | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2008) | Dom Powrotu | S | opłacono on-line |
87 | Leszewicz Paweł | BIAŁYSTOK | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2008) | Dom Powrotu | S | opłacono on-line |
88 | Nyns Elwira | BIAŁYSTOK | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2008) | Dom Powrotu | S | opłacono on-line |
89 | Radź Anna | BIAŁYSTOK | Polska | BIEG DLA DZIECI (2007-2002) | Dom powrotu | S | opłacono on-line |
90 | Nowicki Adam | Białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | Biegostok | S | opłacono on-line |
91 | Sadowski Andrzej | Białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | 3T RUNNERS TEAM | L | opłacono on-line |
92 | Gryguć Anna Katarzyna | Białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | Polskie Radio Białystok | L | opłacono on-line |
93 | WISZOWATA ZUZANNA | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2008) | SP 43 Białystok | S | opłacono on-line |
94 | Czyż Łukasz | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2008) | S | opłacono on-line | |
95 | Czyż Krzysztof | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2015-2012) | S | opłacono on-line | |
96 | Penda Zuzanna | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2008) | M | opłacono on-line | |
97 | Krupkowski Szymon | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2008) | M | opłacono on-line | |
98 | Paradowicz Olaf | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2008) | M | opłacono on-line | |
99 | Skowera Krzysztof | Białystok | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 KM | Pędziwiatr Białystok | L | limit osiągnięty |
100 | Koziejko Stanisław | Białystok | Nigeria | BIEG GŁÓWNY 10 KM | Biegam dla Justysi | XL | opłacono on-line |
Wyświetleń: 14837