Festiwal Leśny 2019 - Leśny Bieg i Leśny Marsz
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Podhajna. Agnieszka Szczecin 10 km nordic walking (31.03 - niedziela) opłacono on-line
2 Ziółkowska Sylwia . Szczecin 10 km nordic walking (31.03 - niedziela) opłacono on-line
3 Ziółkowska Sylwia Szczecin 21 km nordic walking (30.03 - sobota) Puszczyk Bukowy opłacono on-line
4 Podhajna Agnieszka Szczecin 21 km nordic walking (30.03 - sobota) opłacono on-line
5 Smarszcz Grażyna Lębork 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) NORDICOWE LĘBORSKIE LWY 45.00 PLN
6 Smarszcz Wiesław Lębork 21 km nordic walking (30.03 - sobota) NORDICOWE LĘBORSKIE LWY 65.00 PLN
7 Dankiewicz Barbara Łowicz 21 km nordic walking (30.03 - sobota) 65.00 PLN
8 Gołębiowski Krzysztof Łódź 21 km nordic walking (30.03 - sobota) 65.00 PLN
9 Beyer-Wróblewska Monika Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) MEWA Gdynia 45.00 PLN
10 WARZYCH MAGDALENA RZEPIN 42 km bieg (30.03 - sobota) 95.00 PLN
11 kozłowska barbara Lębork 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) opłacono on-line
12 Rządca Grzegorz Pruszcz Gdański 21 km bieg (30.03 - sobota) 120.00 PLN
13 Pawłowski Tomasz Warszawa 21 km bieg (30.03 - sobota) 65.00 PLN
14 Bohucki Piotr Reda 21 km bieg (30.03 - sobota) 65.00 PLN
15 Morawski Paweł Gdynia 42 km bieg (30.03 - sobota) 95.00 PLN
16 Bisko Karolina Gdynia 21 km nordic walking (30.03 - sobota) Daleko jeszcze 65.00 PLN
17 Pęśko Michał Gdańsk 10 km bieg (31.03 - niedziela) 55.00 PLN
18 Nowak Katarzyna Tczew 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
19 Nowak Grzegorz Tczew 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
20 Chabowski Tomasz Tczew 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
21 Sokołowski Maciej Gdynia 21 km nordic walking (30.03 - sobota) opłacono on-line
22 Strzelecka Anna Żukowo 42 km bieg (30.03 - sobota) opłacono on-line
23 Duczmal Katarzyna Gdynia 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) Forma na szczyt opłacono on-line
24 Bassa Adrian Chojnice 21 km bieg (30.03 - sobota) opłacono on-line
25 Kamińska Agnieszka Koszalin 21 km bieg (30.03 - sobota) opłacono on-line
26 Skrzyński Mirosław Skrzyński Sucha Koszalińska 21 km bieg (30.03 - sobota) 120.00 PLN
27 Blumkowska Karolina Gdynia 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) 45.00 PLN
28 Wycichowski Wojciech Ostaszewo 21 km bieg (30.03 - sobota) opłacono on-line
29 Gołaszewski Łukasz Gdańsk 42 km bieg (30.03 - sobota) 95.00 PLN
30 Wenta Michał Gdynia 21 km bieg (30.03 - sobota) 65.00 PLN
31 Al Qanber Hassan Gdansk 10 km bieg (31.03 - niedziela) GUMed 55.00 PLN
32 Wąż Mariusz Reda 63 km bieg (30.03 - sobota) Klub Sportowy ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni 140.00 PLN
33 Skocka Ania Rumia 5 km bieg (31.03 - niedziela) 45.00 PLN
34 Pryśko-Grobelna Małgorzata Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) Przytulna Team opłacono on-line
35 Knut Magdalena Gdańsk 5 km bieg (31.03 - niedziela) 45.00 PLN
36 Ostrowski Grzegorz Gdynia 42 km bieg (30.03 - sobota) Biegamyrazem opłacono on-line
37 Bezdel Jarema Bezdel Słupsk 42 km bieg (30.03 - sobota) opłacono on-line
38 Bujnicka Magdalena Pasłęk 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) Nordic Walking Pasłęk opłacono
39 Roszman Henryk.. Orle 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
40 Żórawska Weronika Gdynia 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) opłacono on-line
41 Olejnik Adam Włocławek 63 km bieg (30.03 - sobota) Refericon opłacono
42 Wolski Marcin Lębork 5 km bieg (31.03 - niedziela) Szalone Gazele i Król Lew opłacono on-line
43 Greczyło Ewa Gdańsk 5 km bieg (31.03 - niedziela) Szalone Gazele i Król Lew opłacono on-line
44 Druszcz Brygida Lębork 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) Szalone Gazele i Król Lew opłacono on-line
45 Wiśniewska Dorota Lębork 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) Szalone Gazele i Król Lew opłacono on-line
46 Guenther Joanna Lębork 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) Szalone Gazele i Król Lew opłacono on-line
47 Giełażyn Magdalena Gdańsk 5 km bieg (31.03 - niedziela) Szalone Gazele i Król Lew opłacono on-line
48 Król Elżbieta Lębork 5 km bieg (31.03 - niedziela) Szalone Gazele i Król Lew opłacono on-line
49 Żurawska Ewa Kościerzyna 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) opłacono on-line
50 Śliwińska Katarzyna Gdynia 63 km bieg (30.03 - sobota) KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni 140.00 PLN
51 Bygoszewska Sylwia Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) Forma na szczyt opłacono on-line
52 Butkiewicz Piotr Gdynia 21 km bieg (30.03 - sobota) 65.00 PLN
53 Miotk Halina Kąpino 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) ECO-KĄPINO opłacono on-line
54 Chętnik Krzysztof Kąpino 10 km bieg (31.03 - niedziela) ECO-KĄPINO opłacono on-line
55 jankowski marek gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) 120.00 PLN
56 Roszman Henryk Orle 21 km bieg (30.03 - sobota) opłacono on-line
57 Brząkała Hubert Bydgoszcz 21 km bieg (30.03 - sobota) Projekt Pandora opłacono on-line
58 Szymański Artur Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) opłacono on-line
59 Wiczanowska Anna Kąpino 10 km nordic walking (31.03 - niedziela) Eko Kąpino opłacono on-line
60 Fabrycki Arkadiusz Reda 10 km nordic walking (31.03 - niedziela) 55.00 PLN
61 Fabrycka Barbara Reda 10 km nordic walking (31.03 - niedziela) opłacono on-line
62 Grodzki Tomasz Darłowo 42 km bieg (30.03 - sobota) Ultras z nad morza 95.00 PLN
63 Piórkowski Mariusz Gdańsk 5 km bieg (31.03 - niedziela) Taka RYBA opłacono on-line
64 KACZMAREK Robert Gdynia 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) opłacono on-line
65 Brzezińska ewa Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
66 Gładkowski Grzegorz Reda 21 km bieg (30.03 - sobota) BigYellowFoot Adventure Team 65.00 PLN
67 Kaczmarek Sławomira Gdynia 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) opłacono on-line
68 Wysocka Anna Gdynia 21 km bieg (30.03 - sobota) WYMIATACZE 65.00 PLN
69 Stańkowski Karol Wejherowo 5 km bieg (31.03 - niedziela) 45.00 PLN
70 Krużycki Bartosz Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
71 Krużycka Żaneta Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
72 Piesiewicz Radosław Rumia 21 km nordic walking (30.03 - sobota) opłacono on-line
73 Piesiewicz Małgorzata Rumia 21 km nordic walking (30.03 - sobota) opłacono on-line
74 Pędziszewski Piotr Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) Vai Alto opłacono on-line
75 Szkudlarz Diana Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) 45.00 PLN
76 Zych Wiktor Swornegacie 42 km bieg (30.03 - sobota) opłacono on-line
77 Mączka Cezary Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) opłacono on-line
78 Uszacka Malgosia GDANSK 21 km bieg (30.03 - sobota) Ushatki opłacono on-line
79 Trzeciakowski Marcin Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) opłacono on-line
80 Krawczuk Andrzej Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) TeamKaraś-Elbląg 65.00 PLN
81 Basińska-Ahmed Olga Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
82 Dąbrowski Roman Chojniczki 63 km bieg (30.03 - sobota) 195.00 PLN
83 Kopczyński Michał Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) opłacono on-line
84 Nowaczyk Tomasz Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
85 Rejmer Małgorzata Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) Wydziałowy Team Biegowy ZiE PG 65.00 PLN
86 Sikorra Janina Lędziechowo 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) opłacono
87 Fojut Tomasz Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
88 Augustowska Alicja Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
89 Dymowska Aleksandra Dymowska Gdynia 21 km bieg (30.03 - sobota) opłacono on-line
90 Bzowski Krzysztof Człuchów 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
91 Jędrzejewska Nadia Nowa Wieś Rzeczna 5 km bieg (31.03 - niedziela) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
92 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna 5 km bieg (31.03 - niedziela) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
93 Sochacka Paulina Mosty 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) Szalone Gazele i Król Lew opłacono on-line
94 Przychodzeń Michał Gdynia 42 km bieg (30.03 - sobota) opłacono on-line
95 Kankowska Dominika Luzino 5 km bieg (31.03 - niedziela) GKS KASZUBI LUZINO opłacono
96 Kankowski Paweł Luzino 5 km bieg (31.03 - niedziela) GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
97 Kankowska Justyna Luzino 5 km bieg (31.03 - niedziela) GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
98 Sitarczuk Krzysztof Gdańsk 5 km bieg (31.03 - niedziela) JEDZIEMY DO ODCIĘCIA ;) opłacono on-line
99 Grochowski Marek Gdańsk 10 km bieg (31.03 - niedziela) T.G. Sokół Zakopane opłacono on-line
100 Tuwalska Elżbieta Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) LKS Zantyr Sztum opłacono on-line


Wyświetleń: 7026

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ