Festiwal Leśny 2019 - Leśny Bieg i Leśny Marsz
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 RAKOWIECKI ZBIGNIEW GDAŃSK 21 km nordic walking (30.03 - sobota) opłacono on-line
2 Sobczak Mateusz Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela)
3 Ostaszewski Tomasz Gdynia 21 km bieg (30.03 - sobota) Monolit IT DreamTeam opłacono on-line
4 Szumielewicz Kinga Banino 5 km bieg (31.03 - niedziela) BigYellowFoot Adventure Team
5 Pawelec Anna Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
6 Głuszek Bożena Gdynia 21 km bieg (30.03 - sobota) opłacono on-line
7 Jerchewicz Tomasz Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela)
8 Kotarski Mariusz Rumia 42 km bieg (30.03 - sobota) Biegamyrazem.pl opłacono on-line
9 Worzała Aleksandra Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) OIRP GDAŃSK opłacono on-line
10 Kolmetz Katarzyna Gościcino 21 km nordic walking (30.03 - sobota) POLIPACK opłacono on-line
11 Delewski Piotr Rożental 21 km bieg (30.03 - sobota) opłacono on-line
12 Zarzycki Mariusz Gdynia 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) Motywatornia Team opłacono on-line
13 Seweryn Rafał Kraków 10 km nordic walking (31.03 - niedziela) opłacono on-line
14 Szpilman Katarzyna Gdynia 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) Elite Team opłacono
15 Kichler Kryspin Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) opłacono on-line
16 Gwizdała Marcin Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) OSP SIEROSŁAW opłacono on-line
17 Janik Marzena Rumia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono
18 Rożyk Krzysztof Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) Biegamyrazem.pl/Oknobur opłacono on-line
19 Rożyk Krzysztof Gdynia 42 km bieg (30.03 - sobota) Biegamyrazem.pl/Oknobur opłacono on-line
20 Jończyk Anna Starogard gdanski 10 km bieg (31.03 - niedziela) BiegamBoLubię opłacono on-line
21 Chojnacka Magdalena Gdańsk 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
22 Chojnacki Piotr Gdańsk 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
23 Zieliński Jacek Gdańsk 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
24 Trzebiatowski Adam Swarzewo 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
25 ŻABIEŁOWICZ ADAM Reda 21 km bieg (30.03 - sobota) Motywatornia Team opłacono on-line
26 Sierecki Zbigniew Żelechów 5 km bieg (31.03 - niedziela) Piękni i Bestie opłacono on-line
27 Dudzik Anna Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
28 Gierwatowski Michał Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) Monolit IT opłacono on-line
29 Anszperger Anna Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) A-team opłacono on-line
30 Anszperger Bogdan Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) A-team opłacono on-line
31 Wasiewicz Paweł Gdańsk 10 km bieg (31.03 - niedziela) Omida Cyclo & Run Team opłacono on-line
32 Okonek Aleks Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) Szkoła Podstawowa nr 43 opłacono on-line
33 Mikuć Jerzy Gdynia 21 km bieg (30.03 - sobota) opłacono on-line
34 Bładyko Damian Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) Cafe Kwadrat / Oll4fan opłacono on-line
35 Kłos Maciej Gdansk 10 km nordic walking (31.03 - niedziela) NW Wyspa Sobieszewska opłacono
36 Kłos Maciej Gdańsk 21 km nordic walking (30.03 - sobota) NW Wyspa Sobieszewska opłacono on-line
37 Kozłów Wojciech Gdańsk 10 km bieg (31.03 - niedziela) LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
38 Jakubowska Jolanta Wieluń 5 km bieg (31.03 - niedziela) Wieluń Biega opłacono on-line
39 STYK edward GDYNIA 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) opłacono on-line
40 Gdaniec Anna Starogard Gdański 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
41 Styk Edward Gdynia 5 km nordic walking (31.03 - niedziela)
42 Salewska Katarzyna Sopot 21 km bieg (30.03 - sobota) Grażka i Janusze na rowerach opłacono on-line
43 Pawełczak Karolina Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) JAtrenuje opłacono on-line
44 Sutryk Adam Gdańsk 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) opłacono on-line
45 Jeliński Mateusz Goręczyno 63 km bieg (30.03 - sobota) xRunners opłacono on-line
46 Janiszewski Rafał Gdańsk 21 km nordic walking (30.03 - sobota) opłacono on-line
47 Szczodrowska Wioletta Gdańsk 21 km nordic walking (30.03 - sobota) opłacono on-line
48 Tatys Tomasz Świdwin 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
49 Zapadka Stanisław Warszawa 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
50 Gałgowska Krystyna Gdańsk 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) ELITE TEAM
51 Wasiłowicz Natalia Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) opłacono on-line
52 Rogowski Patryk Gdańsk 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
53 Siderczyk Natalia GDAŃSK 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) opłacono on-line
54 Polanski Tomasz Bydgoszcz 42 km bieg (30.03 - sobota) Manekin Gdańsk opłacono on-line
55 Modzelewska Milena Gdynia 21 km bieg (30.03 - sobota) BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
56 Zbrzeska Adriana Gdynia 21 km bieg (30.03 - sobota) BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
57 Gąsiorowski Rafał Sopot 10 km bieg (31.03 - niedziela) BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
58 Gładkowski Grzegorz Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
59 Piszcz Krzysztof Gdynia 42 km nordic walking (30.03 - sobota) BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
60 Rzechowski Filip Gdynia 42 km bieg (30.03 - sobota) BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
61 Kotecki Jarosław Skarszewy 5 km bieg (31.03 - niedziela) CUDAKI opłacono on-line
62 Shtypuliak Sergii Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
63 Hatłas Adam Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono
64 Czyszejuk Izabela Pasłęk 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) opłacono on-line
65 Kuncewicz Sławomir Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) opłacono on-line
66 Witanowski Adam Dębno 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
67 Podgórska Alicja Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
68 Padias Paweł Gdynia 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) opłacono on-line
69 Jastrzębski Dariusz Sopot 10 km bieg (31.03 - niedziela)
70 suchocki janusz suchy dwór 10 km bieg (31.03 - niedziela) Parkrun Gdynia opłacono on-line
71 Czarnecka Anna Gdynia 21 km bieg (30.03 - sobota) opłacono on-line
72 Pich Ania Gdynia 21 km bieg (30.03 - sobota) ChuchalaTeam opłacono on-line
73 Konieczny Andrzej Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
74 Kantor Martin Kantor Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) opłacono on-line
75 Faron Monika Gdynia 42 km nordic walking (30.03 - sobota) ELITE TEAM opłacono
76 Kowalkowski Krzysztof Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) Lufthansa Systems Poland Active opłacono on-line
77 Konieczna Agnieszka Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
78 Niedziela Tomasz Gdynia 21 km bieg (30.03 - sobota) opłacono on-line
79 Kujda Dorota Osielsko 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
80 Kujda Arkadiusz Osielsko 5 km bieg (31.03 - niedziela) 1 Brygada Logistyczna opłacono on-line
81 Mroczkowska Joanna Kwidzyn 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
82 Woźnicka- Widziajło Małgorzata Kwidzyn 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
83 Hansen Barbara Gdynia 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) opłacono on-line
84 Niedziela Piotr Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
85 Figura Jan Rotmanka 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) Zdrowy Klub Rotmanka opłacono on-line
86 KLASA JAN NOŻYNO 10 km bieg (31.03 - niedziela) 55.00 PLN
87 Figura Ludwika Rotmanka 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) Zdrowy Klub Rotmanka opłacono on-line
88 Dawidowski Roman Puck 42 km nordic walking (30.03 - sobota)
89 Wróbel Małgorzata Gdańsk 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
90 Szarszunowicz Mariusz Pasłęk 21 km nordic walking (30.03 - sobota) KS metraco Polkowice opłacono on-line
91 Wiatrowski Krzysztof Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
92 Siłkowski Radosław Gdynia 42 km nordic walking (30.03 - sobota) HT Team opłacono on-line
93 Czajkowski Paweł Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) BCT Team Gdynia
94 Siłkowska Monika Gdynia 42 km nordic walking (30.03 - sobota) HT Team opłacono on-line
95 Bieszke Izabela Mosty 21 km bieg (30.03 - sobota) Wymiatacze/ Fit Matka Wymiataczka opłacono on-line
96 Kleina Joanna Łeba 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
97 Sikora Katarzyna Sikora Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) opłacono on-line
98 Cirocka Małgorzata Lębork 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) KreativSport Lębork opłacono
99 Grzeszczak Adam Gdynia 21 km bieg (30.03 - sobota) Biegamyrazem.pl opłacono on-line
100 Wierzbicka Elżbieta Pruszcz Gdański 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) opłacono on-line


Wyświetleń: 27223

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ