Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Matczuk Maria | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
102 | Laskowski Paweł | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
103 | Zając Piotr | Rumia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
104 | KOZIELEC WALDEMAR | GDYNIA | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
105 | Żbikowska Malgorzata | Toruń | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | SPC | opłacono on-line |
106 | Gąsiorowski Rafał Gąsiorowski | Banino | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | BigYellowFoot Adventure Team | |
107 | Świątkowski Dariusz | Bojano | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
108 | Fiergelewski Piotr | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
109 | Szafrański Marek | Mosty | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | BBL AWF Gdańsk | opłacono on-line |
110 | Szachniuk Marzena | Łeba | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Jak Zawsze | opłacono |
111 | Sosnowski Grzegorz | Łeba | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Republika FC Łeba | opłacono |
112 | Majewska Agnieszka | Elbląg | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
113 | Golasz Halina | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | 3miejskie kolorowe biegaczki | opłacono on-line |
114 | Prokop Aleksandra | Elbląg | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | PROKOPKI | opłacono on-line |
115 | pawłoska karolina | Elbląg | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
116 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | JBB | opłacono on-line |
117 | Prokop Anna | Elbląg | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | PROKOPKI | opłacono on-line |
118 | Prokop Mariusz | elbląg | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | PROKOPKI | opłacono on-line |
119 | Reichstein Anna | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | ||
120 | Buczko Ewelina | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Wild Team | opłacono on-line |
121 | Kumińska Karolina | Lubomino | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
122 | Brzozowski Łukasz | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
123 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
124 | Nowak Katarzyna | Tczew | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
125 | Nowak Grzegorz | Tczew | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
126 | Chabowski Tomasz | Tczew | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
127 | Al Qanber Hassan | Gdansk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | GUMed | |
128 | Roszman Henryk.. | Orle | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
129 | Bygoszewska Sylwia | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Forma na szczyt | opłacono on-line |
130 | Chętnik Krzysztof | Kąpino | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | ECO-KĄPINO | opłacono on-line |
131 | Brzezińska ewa | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
132 | Krużycki Bartosz | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
133 | Krużycka Żaneta | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
134 | Basińska-Ahmed Olga | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
135 | Nowaczyk Tomasz | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
136 | Fojut Tomasz | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
137 | Augustowska Alicja | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
138 | Bzowski Krzysztof | Człuchów | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
139 | Grochowski Marek | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | T.G. Sokół Zakopane | opłacono on-line |
140 | Krysiński Andrzej | Ostrołęka | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
141 | Zelgert Dorota | Kąpino | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | ECO-KĄPINO | opłacono on-line |
142 | Konkol Joanna | Kąpino | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Eco Kąpino | opłacono on-line |
143 | Radka Michał | Luzino | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | KLIMOR TEAM | |
144 | Górski Jacek | Kąpino | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Eco Kąpino | opłacono on-line |
145 | Budzyńska Joanna | Miszewko | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
146 | Lehmann Dawid | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
147 | Krauza Grażyna | Bolszewo | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Run Babys | opłacono |
148 | JACAK Kasia | Reda | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
149 | Świstak Ewa | Rumia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
150 | Kokot Karolina | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
151 | Gertner Anna | Łeba | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Błękitne Morsy Łeba | |
152 | Zwatykanicz Martyna | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Activ Flow Team | |
153 | Feld Maciej | Bydgoszcz | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Santander Runners Team | opłacono on-line |
154 | Krause Stanisław | Gościcino | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Amator Gościcino | opłacono |
155 | Dmitruczuk Edyta | Wejherowo | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono | |
156 | Wiloch Radoslaw | Gdansk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Thunder Runner -Team | |
157 | Klos Tomasz | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
158 | Świątkowski Łukasz | Reda | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Monolit IT | opłacono on-line |
159 | Cybula Paweł | Kazimierz | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono | |
160 | Kochan Laura | Człuchów | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
161 | Kochan Robert | Człuchów | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
162 | Różycka Joanna | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
163 | JANKOWSKI MARCIN JANKOWSKI | GDYNIA | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | MONKEY FLY STUDIO TRENINGOWE OCR | opłacono on-line |
164 | Grabowski Damian | Malbork | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
165 | Szydło Joanna | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | ||
166 | Czarnowski Krzysztof | Reda | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | FabrykaDobrejZabawy.pl | opłacono on-line |
167 | Brodecka Małgorzata | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | 17 LO Gdynia | opłacono on-line |
168 | Zajk Piotr | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
169 | Zajk Alicja | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
170 | Wytrwał Barbara | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
171 | Sciepuro Karolina | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
172 | Polański Marcin | Sztutowo | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Generat ze Sztutowa | opłacono on-line |
173 | Będziak Anna | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
174 | Richert Danuta | Tuchom | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Motywatornia Team | opłacono on-line |
175 | Białooki Bartosz | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Wkurw_team | opłacono on-line |
176 | Mikrut Ewelina | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
177 | ZDANKO DOROTA | GDYNIA | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | ||
178 | Jakubowski Piotr | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | SCALAR | opłacono on-line |
179 | Moskot Krzysztof | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | OKAS Gdynia | opłacono on-line |
180 | Nostitz-Jackowski Mateusz | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
181 | Gumoś Katarzyna | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
182 | Stokarska Beata | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Biegowi Wariaci | opłacono on-line |
183 | Ellwardt Julia | Rumia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
184 | DARGACZ Artur | GDYNIA | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | MARCOPOL RUNNING TEAM | opłacono on-line |
185 | Chabowska Kamila | Tczew | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
186 | Bubiak Agata | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
187 | Kiełpikowski Rafał | Świekatowo | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
188 | Kowalska Dagna | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 55142