Festiwal Leśny 2019 - Leśny Bieg i Leśny Marsz

LEŚNY BIEG - 5 KM

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 1025 GÓRALSKI MARCIN M 1 M 30-39 1 GDYNIA 5km 0:20:18 14.78 [km/h] 0:04:04 [min/km]
2 1120 BADZIONG MATEUSZ M 2 M 16-29 1 GDAŃSK JEPPESEN 5km 0:21:05 14.23 [km/h] 0:04:13 [min/km]
3 1017 CIEŚLAK BARTOSZ M 3 M 40-49 1 ŻELISTRZEWO 5km 0:22:48 13.16 [km/h] 0:04:34 [min/km]
4 1109 WIATROWSKI KRZYSZTOF M 4 M 16-29 2 GDYNIA 5km 0:23:05 13.00 [km/h] 0:04:37 [min/km]
5 1039 JĘDRZEJEWSKI DANIEL M 5 M 40-49 2 NOWA WIEŚ RZECZNA TRI STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:23:14 12.91 [km/h] 0:04:39 [min/km]
6 1012 BŁAŻUK JAROSŁAW M 6 M 40-49 3 GDYNIA 5km 0:23:30 12.77 [km/h] 0:04:42 [min/km]
7 1052 KUJDA ARKADIUSZ M 7 M 40-49 4 OSIELSKO 1 BRYGADA LOGISTYCZNA 5km 0:24:56 12.03 [km/h] 0:04:59 [min/km]
8 1028 GRECZYŁO STANISŁAW M 8 M 16-29 3 GDAŃSK SZALONE GAZELE I KRÓL LEW 5km 0:25:10 11.92 [km/h] 0:05:02 [min/km]
9 1121 BŁADYKO DAMIAN M 9 M 30-39 2 GDYNIA CAFE KWADRAT / OLL4FAN 5km 0:25:10 11.92 [km/h] 0:05:02 [min/km]
10 1073 PIÓRKOWSKI MARIUSZ M 10 M 30-39 3 GDAŃSK TAKA RYBA 5km 0:25:14 11.89 [km/h] 0:05:03 [min/km]
11 1015 CHMIELOWSKI MICHAŁ M 11 M 30-39 4 JUSZKOWO GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 5km 0:25:31 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km]
12 1097 STAŃCO MARIOLA K 1 K 30-39 1 RUMIA 5km 0:25:37 11.71 [km/h] 0:05:07 [min/km]
13 1007 BAGIŃSKI DAMIAN M 12 M 16-29 4 RUMIA WKURW_TEAM 5km 0:25:41 11.68 [km/h] 0:05:08 [min/km]
14 1068 ORNAL MIROSŁAW M 13 M 50-59 1 WEJHEROWO MOTYWATORNIA TEAM 5km 0:25:57 11.56 [km/h] 0:05:11 [min/km]
15 67 ŁUCKA KINGA K 2 K 16-29 1 GDYNIA ZORZA 5km 0:26:16 11.42 [km/h] 0:05:15 [min/km]
16 1035 IEFYMENKO OLEKSANDR M 14 M 40-49 5 SOPOT 5km 0:26:47 11.20 [km/h] 0:05:21 [min/km]
17 1004 ANDRYSKOWSKI MAREK M 15 M 50-59 2 LĘBORK STOWARZYSZENIE 42.2 LĘBORK 5km 0:26:56 11.14 [km/h] 0:05:23 [min/km]
18 1066 NIEMIEC MAREK M 16 M 50-59 3 GDYNIA ACTIV EAGLES PRO 5km 0:27:04 11.08 [km/h] 0:05:25 [min/km]
19 1099 SZKUDLARZ DIANA K 3 K 30-39 2 GDYNIA 5km 0:27:08 11.06 [km/h] 0:05:26 [min/km]
20 1098 STEFAŃSKI ŁUKASZ M 17 M 30-39 5 REDYSTOWO 5km 0:27:08 11.06 [km/h] 0:05:26 [min/km]
21 1135 TATYS TOMASZ M 18 M 40-49 6 ŚWIDWIN 5km 0:27:52 10.77 [km/h] 0:05:34 [min/km]
22 65 BŁASZKOWSKA ZOFIA K 4 K 16-29 2 GDAŃSK - 5km 0:28:24 10.56 [km/h] 0:05:41 [min/km]
23 1125 KOTECKI JAROSŁAW M 19 M 30-39 6 SKARSZEWY CUDAKI 5km 0:28:33 10.51 [km/h] 0:05:43 [min/km]
24 1011 BISZTO ROBERT M 20 M 30-39 7 GDYNIA 5km 0:29:01 10.34 [km/h] 0:05:48 [min/km]
25 1010 BISZTO JAKUB M 21 M 10-15 1 GDYNIA SP. 37 GDYNIA 5km 0:29:01 10.34 [km/h] 0:05:48 [min/km]
26 1060 MILAS MARIUSZ M 22 M 60-69 1 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 5km 0:29:18 10.24 [km/h] 0:05:52 [min/km]
27 1005 BACA KAJETAN M 23 M 16-29 5 GNIEWOWO 5km 0:29:40 10.11 [km/h] 0:05:56 [min/km]
28 1045 KASZUBOWSKA-TEOFILAK JUSTYNA K 5 K 30-39 3 RUMIA 5km 0:29:42 10.10 [km/h] 0:05:56 [min/km]
29 1114 WZOREK NATALIA K 6 K 16-29 3 SWIECIE WZORKI BIEGAJA I GOTUJA 5km 0:29:56 10.02 [km/h] 0:05:59 [min/km]
30 1074 POCHOPIEŃ MIRA K 7 K 30-39 4 GDAŃSK WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE 5km 0:30:13 9.93 [km/h] 0:06:03 [min/km]
31 1067 OKAPIEC DAGMARA K 8 K 30-39 5 JUSZKOWO GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 5km 0:30:52 9.72 [km/h] 0:06:10 [min/km]
32 1105 WEILAND KARINA K 9 K 40-49 1 SOPOT 5km 0:31:07 9.64 [km/h] 0:06:13 [min/km]
33 1061 MOGIŁKA ALEKSANDER M 24 M 16-29 6 GDYNIA 5km 0:31:08 9.64 [km/h] 0:06:14 [min/km]
34 1119 ANSZPERGER BOGDAN M 25 M 60-69 2 GDYNIA A-TEAM 5km 0:31:25 9.55 [km/h] 0:06:17 [min/km]
35 1069 PARANDYK ADAM M 26 M 40-49 7 PRUSZCZ GDAŃSKI 49 BAZA LOTNICZA 5km 0:31:38 9.48 [km/h] 0:06:20 [min/km]
36 1102 SZYMEROWSKA JOANNA K 10 K 30-39 6 REKOWO GÓRNE DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA 5km 0:31:52 9.41 [km/h] 0:06:22 [min/km]
37 1108 WERRA ZIEMOWIT M 27 M 10-15 2 RUMIA RUNEDA 5km 0:31:57 9.39 [km/h] 0:06:23 [min/km]
38 1038 JĘDRZEJEWSKA NADIA K 11 K 10-15 1 NOWA WIEŚ RZECZNA UKS ÓSEMKA STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:32:01 9.37 [km/h] 0:06:24 [min/km]
39 1136 TRZEBIATOWSKI ADAM M 28 M 30-39 8 SWARZEWO 5km 0:32:11 9.32 [km/h] 0:06:26 [min/km]
40 1034 HELAND GRZEGORZ M 29 M 10-15 3 GDAŃSK SP. 48 GDAŃSK 5km 0:32:11 9.32 [km/h] 0:06:26 [min/km]
41 1065 NIEMIEC EWA K 12 K 30-39 7 SŁUPSK 5km 0:32:26 9.25 [km/h] 0:06:29 [min/km]
42 1096 SOŚNICKI KRZYSZTOF M 30 M 70+ 1 HEL HELSKI ZEFIREK 5km 0:32:30 9.23 [km/h] 0:06:30 [min/km]
43 1137 WOŹNICKA- WIDZIAJŁO MAŁGORZATA K 13 K 16-29 4 KWIDZYN 5km 0:32:31 9.23 [km/h] 0:06:30 [min/km]
44 1053 KUJDA DOROTA K 14 K 30-39 8 OSIELSKO 5km 0:32:33 9.22 [km/h] 0:06:31 [min/km]
45 1091 SOBCZAK MARTYNA K 15 K 16-29 5 GDYNIA 5km 0:32:39 9.19 [km/h] 0:06:32 [min/km]
46 72 SZYMCZUK JAN M 31 M 50-59 4 GDYNIA GROMIK GDYNIA 5km 0:32:49 9.14 [km/h] 0:06:34 [min/km]
47 1026 GÓRSKI ANTONI M 32 M 70+ 2 LĘBORK 5km 0:32:53 9.12 [km/h] 0:06:35 [min/km]
48 1032 GRZEŚKIEWICZ MAGDALENA K 16 K 40-49 2 GDYNIA RUN FOR FUN 5km 0:33:00 9.09 [km/h] 0:06:36 [min/km]
49 71 SZYMCZUK RAFAŁ M 33 M 16-29 7 GDYNIA GOOD TIME 5km 0:33:09 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km]
50 1075 POGORZELSKI DAMIAN M 34 M 30-39 9 RUMIA PEKAZET 5km 0:33:13 9.03 [km/h] 0:06:39 [min/km]
51 1093 SOBCZAK WIKTORIA K 17 K 10-15 2 GDYNIA 5km 0:34:04 8.81 [km/h] 0:06:49 [min/km]
52 1094 SOBCZAK WOJCIECH M 35 M 50-59 5 GDYNIA 5km 0:34:09 8.78 [km/h] 0:06:50 [min/km]
53 1071 PIASECKA KAROLINA K 18 K 30-39 9 GDYNIA 5km 0:34:09 8.78 [km/h] 0:06:50 [min/km]
54 1087 SITARCZUK MARIUSZ M 36 M 30-39 10 GDAŃSK JEDZIEMY DO ODCIĘCIA ;) 5km 0:34:39 8.66 [km/h] 0:06:56 [min/km]
55 1086 SITARCZUK KRZYSZTOF M 37 M 10-15 4 GDAŃSK JEDZIEMY DO ODCIĘCIA ;) 5km 0:34:40 8.65 [km/h] 0:06:56 [min/km]
56 1113 WZOREK KAROLINA K 19 K 16-29 6 SWIECIE/GDYNIA WZORKI BIEGAJA I GOTUJA 5km 0:34:42 8.65 [km/h] 0:06:56 [min/km]
57 1062 MOSKOT MARTA K 20 K 30-39 10 GDYNIA OKAS GDYNIA 5km 0:35:58 8.34 [km/h] 0:07:12 [min/km]
58 1008 BARTSCH ALEKSANDRA K 21 K 30-39 11 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 5km 0:36:03 8.32 [km/h] 0:07:13 [min/km]
59 1129 PAWELEC ANNA K 22 K 30-39 12 GDYNIA 5km 0:36:04 8.32 [km/h] 0:07:13 [min/km]
60 1033 HEJKA WLADYSLAW M 38 M 40-49 8 KARTUZY STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km 0:36:08 8.30 [km/h] 0:07:14 [min/km]
61 1081 RESZCZYŃSKA MONIKA K 23 K 40-49 3 GDAŃSK 5km 0:36:08 8.30 [km/h] 0:07:14 [min/km]
62 1100 SZPYRA EDWARD M 39 M 70+ 3 GDYNIA 5km 0:36:08 8.30 [km/h] 0:07:14 [min/km]
63 1046 KLEINA JOANNA K 24 K 40-49 4 ŁEBA 5km 0:36:10 8.29 [km/h] 0:07:14 [min/km]
64 1049 KOWALSKI JAROSŁAW M 40 M 30-39 11 OLKUSZ SAINT-GOBAIN SQUAD 5km 0:36:10 8.29 [km/h] 0:07:14 [min/km]
65 1006 BACA KATARZYNA K 25 K 50-59 1 GNIEWOWO 5km 0:36:15 8.28 [km/h] 0:07:15 [min/km]
66 1103 WASILEWSKI MARCIN M 41 M 40-49 9 GDYNIA APTEKA GEMINI TEAM 5km 0:36:36 8.20 [km/h] 0:07:19 [min/km]
67 1037 JĘDRZEJCZAK MACIEJ M 42 M 30-39 12 GDYNIA 5km 0:36:41 8.18 [km/h] 0:07:20 [min/km]
68 1059 MAŃCZAK GRZEGORZ M 43 M 40-49 10 GDYNIA 5km 0:36:45 8.16 [km/h] 0:07:21 [min/km]
69 1084 RUDEK MAŁGORZATA K 26 K 40-49 5 RUMIA 5km 0:36:48 8.15 [km/h] 0:07:22 [min/km]
70 1063 MUMOT MAGDA K 27 K 30-39 13 WIELEŃ DRUŻYNA SZPIKU 5km 0:37:08 8.08 [km/h] 0:07:26 [min/km]
71 1080 REKOWSKI KAROL M 44 M 30-39 13 CHOJNICE DRUŻYNA SZPIKU 5km 0:37:09 8.08 [km/h] 0:07:26 [min/km]
72 1054 KWIATEK ALEKSANDRA K 28 K 16-29 7 PRUSZKÓW 5km 0:37:33 7.99 [km/h] 0:07:31 [min/km]
73 1112 WRÓBEL MAŁGORZATA K 29 K 16-29 8 GDAŃSK 5km 0:37:38 7.97 [km/h] 0:07:32 [min/km]
74 1131 SCHMIDT DOROTA K 30 K 30-39 14 RUMIA 5km 0:37:43 7.95 [km/h] 0:07:33 [min/km]
75 1085 RZEPCZYK ALICJA K 31 K 30-39 15 GDYNIA 5km 0:37:47 7.94 [km/h] 0:07:33 [min/km]
76 1101 SZYMANIUK MAŁGORZATA K 32 K 40-49 6 SOPOT 5km 0:37:50 7.93 [km/h] 0:07:34 [min/km]
77 1092 SOBCZAK SLAWOMIR M 45 M 50-59 6 GDYNIA 5km 0:37:50 7.93 [km/h] 0:07:34 [min/km]
78 1021 ERDMANN AGNIESZKA K 33 K 40-49 7 REDA 5km 0:38:02 7.89 [km/h] 0:07:36 [min/km]
79 1019 DOMAŃSKI KRZYSZTOF M 46 M 40-49 11 GDYNIA 5km 0:38:02 7.89 [km/h] 0:07:36 [min/km]
80 68 SZUMIELEWICZ KINGA K 34 K 16-29 9 BANINO BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 5km 0:38:05 7.88 [km/h] 0:07:37 [min/km]
81 69 KOZERA MAŁGORZATA K 35 K 16-29 10 BANINO - 5km 0:38:05 7.88 [km/h] 0:07:37 [min/km]
82 1117 ZIOMEK PATRYCJA K 36 K 30-39 16 GDAŃSK 5km 0:38:16 7.84 [km/h] 0:07:39 [min/km]
83 1078 PYTLIK DARIUSZ M 47 M 50-59 7 DĄBROWA GÓRNICZA SG SQUAD 5km 0:38:37 7.77 [km/h] 0:07:43 [min/km]
84 73 PELLOWSKI MARCIN M 48 M 40-49 12 REDA RUNEDA 5km 0:38:59 7.70 [km/h] 0:07:48 [min/km]
85 1132 SCHWEIZER MIRKA K 37 K 30-39 17 GDYNIA 5km 0:39:13 7.65 [km/h] 0:07:51 [min/km]
86 1107 WERRA PATRYCJA K 38 K 30-39 18 RUMIA RUNEDA 5km 0:39:20 7.63 [km/h] 0:07:52 [min/km]
87 1106 WERRA MACIEJ M 49 M 40-49 13 RUMIA RUNEDA 5km 0:39:20 7.63 [km/h] 0:07:52 [min/km]
88 1050 KOZŁOWSKA KATARZYNA K 39 K 16-29 11 GDAŃSK 5km 0:39:20 7.63 [km/h] 0:07:52 [min/km]
89 1018 CISOWSKA DOMINIKA K 40 K 30-39 19 GDAŃSK 5km 0:39:23 7.62 [km/h] 0:07:53 [min/km]
90 1088 SKWARŁO DOROTA K 41 K 30-39 20 GDAŃSK 5km 0:39:41 7.56 [km/h] 0:07:56 [min/km]
91 1133 SIERECKI ZBIGNIEW M 50 M 40-49 14 ŻELECHÓW PIĘKNI I BESTIE 5km 0:40:09 7.47 [km/h] 0:08:02 [min/km]
92 1051 KRÓL ELŻBIETA K 42 K 40-49 8 LĘBORK SZALONE GAZELE I KRÓL LEW 5km 0:40:25 7.42 [km/h] 0:08:05 [min/km]
93 1023 FRANKIEWICZ MARIUSZ M 51 M 40-49 15 LĘBORK SZALONE GAZELE I KRÓL LEW 5km 0:40:25 7.42 [km/h] 0:08:05 [min/km]
94 1027 GRECZYŁO EWA K 43 K 40-49 9 GDAŃSK SZALONE GAZELE I KRÓL LEW 5km 0:40:25 7.42 [km/h] 0:08:05 [min/km]
95 1111 WOLSKI MARCIN M 52 M 16-29 8 LĘBORK SZALONE GAZELE I KRÓL LEW 5km 0:40:25 7.42 [km/h] 0:08:05 [min/km]
96 1126 MROCZKOWSKA JOANNA K 44 K 50-59 2 KWIDZYN 5km 0:40:26 7.42 [km/h] 0:08:05 [min/km]
97 1077 PRZYTARSKA DOMINIKA K 45 K 16-29 12 REDA OPEC GDYNIA 5km 0:40:27 7.42 [km/h] 0:08:05 [min/km]
98 1118 ANSZPERGER ANNA K 46 K 60-69 1 GDYNIA A-TEAM 5km 0:41:32 7.22 [km/h] 0:08:18 [min/km]
99 63 ADAMOWSKA MARTA K 47 K 40-49 10 ELBLĄG - 5km 0:41:41 7.20 [km/h] 0:08:20 [min/km]
100 1036 JASIACZYK KRYSTYNA K 48 K 60-69 2 INOWROCŁAW BBL INOWROCŁAW 5km 0:41:42 7.19 [km/h] 0:08:20 [min/km]
101 1055 LIPSKI TOMASZ M 53 M 30-39 14 DĄBROWA GÓRNICZA SAINT-GOBAIN SQUAD 5km 0:42:05 7.13 [km/h] 0:08:25 [min/km]
102 1047 KOSTECKA KATARZYNA K 49 K 30-39 21 GDANSK 5km 0:42:17 7.09 [km/h] 0:08:27 [min/km]
103 1110 WIERCIŃSKI ROBERT M 54 M 50-59 8 MALBORK 5km 0:42:40 7.03 [km/h] 0:08:32 [min/km]
104 1072 PIETRZAK BARBARA K 50 K 30-39 22 GDAŃSK 5km 0:44:14 6.78 [km/h] 0:08:51 [min/km]
105 1013 BŁESZNOWSKA-KORNIŁOWICZ KATARZYNA K 51 K 40-49 11 WARSZAWA 5km 0:44:26 6.75 [km/h] 0:08:53 [min/km]
106 1001 ABRAMOWSKA KAROLINA K 52 K 30-39 23 GDYNIA MARECKI VS EQUATOR 5km 0:45:03 6.66 [km/h] 0:09:01 [min/km]
107 1003 ABRAMOWSKI WIKTOR M 55 M 0-9 1 GDYNIA MARECKI VS EQUATOR 5km 0:45:03 6.66 [km/h] 0:09:01 [min/km]
108 1002 ABRAMOWSKI MAREK M 56 M 40-49 16 GDYNIA MARECKI VS EQUATOR 5km 0:45:04 6.66 [km/h] 0:09:01 [min/km]
109 1123 JAKUBOWSKA JOLANTA K 53 K 50-59 3 WIELUŃ WIELUŃ BIEGA 5km 0:45:18 6.62 [km/h] 0:09:04 [min/km]
110 1024 GORYŃSKA DARIA K 54 K 16-29 13 GDYNIA 5km 0:45:42 6.56 [km/h] 0:09:08 [min/km]
111 1124 KNITTER DARIA K 55 K 30-39 24 KOSAKOWO WYMIATACZE 5km 0:45:44 6.56 [km/h] 0:09:09 [min/km]
112 1134 STYKUĆ EWA K 56 K 60-69 3 GDAŃSK KEEP CALM AND RUN 5km 0:47:24 6.33 [km/h] 0:09:29 [min/km]
113 1095 SORN KAROLINA K 57 K 16-29 14 LUZINO 5km 0:48:27 6.19 [km/h] 0:09:41 [min/km]
114 1122 DEIK ELŻBIETA K 58 K 60-69 4 PRZYJAŹŃ 5km 0:48:34 6.18 [km/h] 0:09:43 [min/km]
115 1128 PAŁASZ EDMUND M 57 M 70+ 4 RUMIA 5km 0:49:41 6.04 [km/h] 0:09:56 [min/km]
116 1083 RÓZGA NATALIA K 59 K 16-29 15 RUMIA 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W GDYNI 5km 0:49:43 6.03 [km/h] 0:09:57 [min/km]
117 1076 PREUSS PAULINA K 60 K 16-29 16 WEJHEROWO 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W GDYNI 5km 0:49:43 6.03 [km/h] 0:09:57 [min/km]
118 1040 KAJDAS BOŻENA K 61 K 30-39 25 GDYNIA 5km 0:51:30 5.83 [km/h] 0:10:18 [min/km]

LEŚNY MARSZ - 5 KM

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 1205 BRZOZOWSKI PIOTR M 1 M 30-39 1 SŁAWNO AKTYWNI POSTOMINO 5km NW 0:35:57 8.34 [km/h] 0:07:11 [min/km]
2 1275 RĘBOWSKI TOMASZ M 2 M 0-9 1 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW 0:37:36 7.98 [km/h] 0:07:31 [min/km]
3 1277 SAPA OSKAR M 3 M 16-29 1 BYDGOSZCZ BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 5km NW 0:37:48 7.94 [km/h] 0:07:34 [min/km]
4 1242 KOPCZEWSKI DARIUSZ M 4 M 50-59 1 KOSZALIN ELITE TEAM 5km NW 0:38:13 7.85 [km/h] 0:07:39 [min/km]
5 1293 WIŚNIEWSKI SŁAWOMIR M 5 M 40-49 1 GDAŃSK 5km NW 0:38:22 7.82 [km/h] 0:07:40 [min/km]
6 1214 CIROCKA MAŁGORZATA K 1 K 16-29 1 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK 5km NW 0:39:53 7.52 [km/h] 0:07:59 [min/km]
7 1288 SZYMANOWSKI EUGENIUSZ M 6 M 60-69 1 LĘBORK NORDICOWE LĘBORSKIE LWY 5km NW 0:40:22 7.43 [km/h] 0:08:04 [min/km]
8 1302 CZOPEK JAROSLAW M 7 M 30-39 2 EŁK MARATONKA 5km NW 0:40:28 7.41 [km/h] 0:08:06 [min/km]
9 1201 BŁĄDEK RAFAŁ M 8 M 40-49 2 NOWA WIEŚ MALBORSKA NEW VILLAGE TEAM 5km NW 0:41:05 7.30 [km/h] 0:08:13 [min/km]
10 1253 MACIAK JOANNA K 2 K 30-39 1 SZYDŁOWO 5km NW 0:41:17 7.27 [km/h] 0:08:15 [min/km]
11 1305 PADIAS PAWEŁ M 9 M 60-69 2 GDYNIA 5km NW 0:41:22 7.25 [km/h] 0:08:16 [min/km]
12 1247 KUNCEWICZ MONIKA K 3 K 40-49 1 GDAŃSK 5km NW 0:41:26 7.24 [km/h] 0:08:17 [min/km]
13 1251 ŁOCHIŃSKI BOGDAN M 10 M 40-49 3 GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW 0:41:47 7.18 [km/h] 0:08:21 [min/km]
14 1284 STAŃCZAK GRAŻYNA K 4 K 60-69 1 GDAŃSK 5km NW 0:41:57 7.15 [km/h] 0:08:23 [min/km]
15 1285 STAŃCZAK RYSZARD M 11 M 70+ 1 GDAŃSK 5km NW 0:42:10 7.11 [km/h] 0:08:26 [min/km]
16 1204 BRYGAŁA AGATA K 5 K 16-29 2 GDAŃSK ELITE TEAM 5km NW 0:42:29 7.06 [km/h] 0:08:30 [min/km]
17 1297 ZWIERZ ANDRZEJ M 12 M 60-69 3 GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW 0:42:31 7.06 [km/h] 0:08:30 [min/km]
18 1282 SMARSZCZ GRAŻYNA K 6 K 60-69 2 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 5km NW 0:42:36 7.04 [km/h] 0:08:31 [min/km]
19 1289 TOPOREK ALEKSANDRA K 7 K 40-49 2 GDYNIA 5km NW 0:42:39 7.03 [km/h] 0:08:32 [min/km]
20 1249 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 13 M 60-69 4 GDAŃSK 5km NW 0:43:11 6.95 [km/h] 0:08:38 [min/km]
21 1266 PERETKO AGNIESZKA K 8 K 30-39 2 GDAŃSK 5km NW 0:43:52 6.84 [km/h] 0:08:46 [min/km]
22 1207 BUJNICKA MAGDALENA K 9 K 10-15 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:43:55 6.83 [km/h] 0:08:47 [min/km]
23 1237 JANISZEWSKI MAREK M 14 M 16-29 2 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW 0:43:58 6.82 [km/h] 0:08:48 [min/km]
24 1254 MACIAZEK JOLANTA K 10 K 40-49 3 GDAŃSK 5km NW 0:43:59 6.82 [km/h] 0:08:48 [min/km]
25 1232 GAWRYLCZYK MACIEJ M 15 M 60-69 5 WEJHEROWO 5km NW 0:44:00 6.82 [km/h] 0:08:48 [min/km]
26 1274 RĘBOWSKI MATEUSZ M 16 M 0-9 2 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW 0:44:20 6.77 [km/h] 0:08:52 [min/km]
27 1219 DEPCZYŃSKI RAFAŁ M 17 M 40-49 4 GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW 0:44:29 6.74 [km/h] 0:08:54 [min/km]
28 1211 BURY LILIANA K 11 K 30-39 3 REDA 5km NW 0:44:35 6.73 [km/h] 0:08:55 [min/km]
29 1239 KACZMAREK ROBERT M 18 M 50-59 2 GDYNIA 5km NW 0:44:36 6.73 [km/h] 0:08:55 [min/km]
30 1269 POLIS MARZENA K 12 K 50-59 1 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW 0:44:38 6.72 [km/h] 0:08:56 [min/km]
31 1300 CHOJNACKA MAGDALENA K 13 K 40-49 4 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5km NW 0:44:55 6.68 [km/h] 0:08:59 [min/km]
32 1259 NIETRZEBKA ALEKSANDRA K 14 K 16-29 3 MIĘDZYBORÓW 5km NW 0:45:16 6.63 [km/h] 0:09:03 [min/km]
33 1244 KOWALSKI TOMASZ M 19 M 40-49 5 NOWA WIEŚ MALBORSKA NEW VILLAGE TEAM 5km NW 0:45:29 6.60 [km/h] 0:09:06 [min/km]
34 1301 CHOJNACKI PIOTR M 20 M 40-49 6 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5km NW 0:45:41 6.57 [km/h] 0:09:08 [min/km]
35 1271 RADOMSKA JOANNA K 15 K 40-49 5 GDAŃSK 5km NW 0:45:52 6.54 [km/h] 0:09:10 [min/km]
36 1308 SUTRYK ADAM M 21 M 60-69 6 GDAŃSK 5km NW 0:45:53 6.54 [km/h] 0:09:11 [min/km]
37 1240 KARLIKOWSKA JOANNA K 16 K 40-49 6 GDAŃSK KARLIKOWSCY TEAM 5km NW 0:45:57 6.53 [km/h] 0:09:11 [min/km]
38 1233 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 17 K 40-49 7 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW 0:46:35 6.44 [km/h] 0:09:19 [min/km]
39 1307 STYK EDWARD M 22 M 60-69 7 GDYNIA 5km NW 0:46:44 6.42 [km/h] 0:09:21 [min/km]
40 1228 FOLWARSKA MAŁGORZATA K 18 K 60-69 3 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 5km NW 0:46:46 6.41 [km/h] 0:09:21 [min/km]
41 1296 ZUBEK ANIA K 19 K 40-49 8 GDAŃSK 5km NW 0:46:52 6.40 [km/h] 0:09:22 [min/km]
42 1208 BURLIŃSKA ANNA K 20 K 30-39 4 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW 0:47:00 6.38 [km/h] 0:09:24 [min/km]
43 1280 SKARŻYŃSKA JOANNA K 21 K 30-39 5 BORKOWO 5km NW 0:47:01 6.38 [km/h] 0:09:24 [min/km]
44 1203 BRODA ANNA K 22 K 16-29 4 GNIEZNO 5km NW 0:47:02 6.38 [km/h] 0:09:24 [min/km]
45 1265 PAWŁOWSKA MAGDALENA K 23 K 30-39 6 TCZEWSKIE ŁĄKI 5km NW 0:47:10 6.36 [km/h] 0:09:26 [min/km]
46 1258 NIEMIEC MARIOLA K 24 K 40-49 9 GDYNIA 5km NW 0:47:39 6.30 [km/h] 0:09:32 [min/km]
47 1306 SIDERCZYK NATALIA K 25 K 30-39 7 GDAŃSK 5km NW 0:47:47 6.28 [km/h] 0:09:33 [min/km]
48 70 ZIELIŃSKI JACEK M 23 M 60-69 8 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5km NW 0:47:56 6.26 [km/h] 0:09:35 [min/km]
49 1261 NOWAK BEATA K 26 K 40-49 10 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW 0:48:12 6.22 [km/h] 0:09:38 [min/km]
50 1229 FORMELA ANDRZEJ M 24 M 50-59 3 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW 0:48:17 6.21 [km/h] 0:09:39 [min/km]
51 1234 GÓRA BEATA K 27 K 40-49 11 GDAŃSK 5km NW 0:48:17 6.21 [km/h] 0:09:39 [min/km]
52 1216 CZYŻEWSKA ALEKSANDRA K 28 K 30-39 8 GDYNIA 5km NW 0:48:40 6.16 [km/h] 0:09:44 [min/km]
53 1217 CZYŻEWSKA BEATA K 29 K 60-69 4 GDYNIA 5km NW 0:48:40 6.16 [km/h] 0:09:44 [min/km]
54 1281 SKARŻYŃSKI PATRYK M 25 M 30-39 3 BORKOWO 5km NW 0:48:42 6.16 [km/h] 0:09:44 [min/km]
55 1252 ŁUCZKIEWICZ WŁODZIMIERZ M 26 M 70+ 2 GDAŃSK 5km NW 0:48:56 6.13 [km/h] 0:09:47 [min/km]
56 1241 KOŁACZYŃSKA MONIKA K 30 K 40-49 12 POGÓRZE STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW 0:48:59 6.12 [km/h] 0:09:48 [min/km]
57 1310 ZARZYCKI MARIUSZ M 27 M 50-59 4 GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM 5km NW 0:49:06 6.11 [km/h] 0:09:49 [min/km]
58 1276 SAPA DARIUSZ M 28 M 50-59 5 BYDGOSZCZ BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 5km NW 0:49:52 6.02 [km/h] 0:09:58 [min/km]
59 1273 RĘBOWSKI GRZEGORZ M 29 M 0-9 3 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW 0:50:35 5.93 [km/h] 0:10:07 [min/km]
60 1206 BUDZISZ JOANNA K 31 K 40-49 13 KUŹNICA BEZ KIJA NIE PODCHODŹ 5km NW 0:50:37 5.93 [km/h] 0:10:07 [min/km]
61 1267 PIEREGUT AGNIESZKA K 32 K 40-49 14 GDYNIA GENETIX TEAM 5km NW 0:50:41 5.92 [km/h] 0:10:08 [min/km]
62 1215 CZERLIKOWSKA AGNIESZKA K 33 K 40-49 15 GDYNIA GENETIX TEAM 5km NW 0:50:41 5.92 [km/h] 0:10:08 [min/km]
63 1295 ZIENTKIEWICZ WITOLD M 30 M 40-49 7 BANINO DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA/ ELITE TEAM 5km NW 0:50:44 5.91 [km/h] 0:10:09 [min/km]
64 1243 KOSTENCKA AGA K 34 K 40-49 16 BANINO DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA/ ELITE TEAM 5km NW 0:50:46 5.91 [km/h] 0:10:09 [min/km]
65 1272 RĘBOWSKA AGNIESZKA K 35 K 30-39 9 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW 0:50:57 5.89 [km/h] 0:10:11 [min/km]
66 1222 DUDKIEWICZ IRENA K 36 K 70+ 1 GDYNIA 5km NW 0:51:32 5.82 [km/h] 0:10:18 [min/km]
67 1212 CHOJNICKA ZOFIA K 37 K 70+ 2 GDAŃSK 5km NW 0:51:43 5.80 [km/h] 0:10:21 [min/km]
68 1292 WIŚNIEWSKA DOROTA K 38 K 40-49 17 LĘBORK SZALONE GAZELE I KRÓL LEW 5km NW 0:52:01 5.77 [km/h] 0:10:24 [min/km]
69 1291 WIERZBICKA ELŻBIETA K 39 K 50-59 2 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km NW 0:52:03 5.76 [km/h] 0:10:25 [min/km]
70 1225 FIGURA LUDWIKA K 40 K 50-59 3 ROTMANKA ZDROWY KLUB ROTMANKA 5km NW 0:52:14 5.74 [km/h] 0:10:27 [min/km]
71 1303 CZYSZEJUK IZABELA K 41 K 30-39 10 PASŁĘK 5km NW 0:52:20 5.73 [km/h] 0:10:28 [min/km]
72 1218 DEPCZYŃSKI ADAM M 31 M 10-15 1 GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW 0:52:41 5.69 [km/h] 0:10:32 [min/km]
73 1227 FLISOWSKA BEATA K 42 K 30-39 11 GDYNIA 5km NW 0:52:47 5.68 [km/h] 0:10:33 [min/km]
74 1224 FIGURA JAN M 32 M 60-69 9 ROTMANKA ZDROWY KLUB ROTMANKA 5km NW 0:53:16 5.63 [km/h] 0:10:39 [min/km]
75 1260 NIETRZEBKA PAWEŁ M 33 M 30-39 4 MIĘDZYBORÓW 5km NW 0:53:20 5.63 [km/h] 0:10:40 [min/km]
76 1270 PRZYRADSKA-TRZEBIATOWSKA ANETA K 43 K 40-49 18 GDYNIA GENETIX TEAM 5km NW 0:54:11 5.54 [km/h] 0:10:50 [min/km]
77 1257 MOSZCZYŃSKA ALEKSANDRA K 44 K 40-49 19 GDYNIA GENETIX TEAM 5km NW 0:54:12 5.54 [km/h] 0:10:50 [min/km]
78 1221 DUCZMAL KATARZYNA K 45 K 50-59 4 GDYNIA FORMA NA SZCZYT 5km NW 0:54:15 5.53 [km/h] 0:10:51 [min/km]
79 1220 DRUSZCZ BRYGIDA K 46 K 50-59 5 LĘBORK SZALONE GAZELE I KRÓL LEW 5km NW 0:56:09 5.34 [km/h] 0:11:14 [min/km]
80 1235 GUENTHER JOANNA K 47 K 50-59 6 LĘBORK SZALONE GAZELE I KRÓL LEW 5km NW 0:56:12 5.34 [km/h] 0:11:14 [min/km]
81 1255 MERINGER KRYSTYNA K 48 K 60-69 5 GDYNIA 5km NW 0:56:43 5.29 [km/h] 0:11:21 [min/km]
82 1246 KULCZYCKI JAN M 34 M 60-69 10 GDAŃSK/SOPOT 5km NW 0:57:02 5.26 [km/h] 0:11:24 [min/km]
83 1231 GAWRYLCZYK JADWIGA K 49 K 50-59 7 WEJHEROWO 5km NW 0:57:50 5.19 [km/h] 0:11:34 [min/km]
84 1202 BORZYSZKOWSKA JOLANTA K 50 K 60-69 6 PUCK BEZ KIJA NIE PODCHODŹ 5km NW 0:58:15 5.15 [km/h] 0:11:39 [min/km]
85 1304 HANSEN BARBARA K 51 K 40-49 20 GDYNIA 5km NW 0:58:17 5.15 [km/h] 0:11:39 [min/km]
86 1226 FILIPOWICZ JERZY M 35 M 60-69 11 GDYNIA JACHT CLUB REWA 5km NW 0:59:24 5.05 [km/h] 0:11:53 [min/km]
87 1298 ŻÓRAWSKA WERONIKA K 52 K 30-39 12 GDYNIA 5km NW 1:03:29 4.73 [km/h] 0:12:42 [min/km]
88 1263 OLSZEWSKA ZUZANNA K 53 K 0-9 1 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW 1:08:06 4.41 [km/h] 0:13:37 [min/km]
89 1262 OLSZEWSKA EWA K 54 K 30-39 13 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW 1:08:09 4.40 [km/h] 0:13:38 [min/km]
90 1256 MIOTK HALINA K 55 K 60-69 7 KĄPINO ECO-KĄPINO 5km NW 1:10:33 4.25 [km/h] 0:14:07 [min/km]
91 1250 ŁOCHIŃSKA ALEKSANDRA K 56 K 30-39 14 GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW 1:12:11 4.16 [km/h] 0:14:26 [min/km]
92 1209 BURLIŃSKA KATARZYNA K 57 K 0-9 2 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW 1:12:11 4.16 [km/h] 0:14:26 [min/km]
93 1210 BURLIŃSKI XAWERY M 36 M 0-9 4 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW 1:12:16 4.15 [km/h] 0:14:27 [min/km]

LEŚNY BIEG - 10 KM

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 835 TOMECZKOWSKI PAWEŁ M 1 M 30-39 1 RUMIA AGATA TEAM 10km 0:37:45 15.89 [km/h] 0:03:47 [min/km]
2 725 CYBULA PAWEŁ M 2 M 0-29 1 KAZIMIERZ 10km 0:42:35 14.09 [km/h] 0:04:16 [min/km]
3 855 HATŁAS ADAM M 3 M 40-49 1 GDYNIA 10km 0:42:43 14.05 [km/h] 0:04:16 [min/km]
4 871 FELON MICHAL M 4 M 40-49 2 GDYNIA 10km 0:43:15 13.87 [km/h] 0:04:20 [min/km]
5 717 BURY PAWEŁ M 5 M 30-39 2 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 10km 0:43:24 13.82 [km/h] 0:04:20 [min/km]
6 804 OLSZEWSKI ADAM M 6 M 40-49 3 GDYNIA 10km 0:44:13 13.57 [km/h] 0:04:25 [min/km]
7 705 BARANOWSKI KRZYSZTOF M 7 M 30-39 3 SIWIAŁKA 10km 0:45:12 13.27 [km/h] 0:04:31 [min/km]
8 863 ROŻYK KRZYSZTOF M 8 M 40-49 4 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL/OKNOBUR 10km 0:45:58 13.05 [km/h] 0:04:36 [min/km]
9 862 ROGOWSKI PATRYK M 9 M 30-39 4 GDAŃSK 10km 0:46:19 12.95 [km/h] 0:04:38 [min/km]
10 773 KOWALSKI PIOTR M 10 M 0-29 2 WEJHEROWO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 10km 0:46:26 12.92 [km/h] 0:04:39 [min/km]
11 786 LEHMANN DAWID M 11 M 30-39 5 GDAŃSK 10km 0:47:06 12.74 [km/h] 0:04:43 [min/km]
12 727 DARGACZ ARTUR M 12 M 40-49 5 GDYNIA MARCOPOL RUNNING TEAM 10km 0:47:24 12.66 [km/h] 0:04:44 [min/km]
13 726 CZARNOWSKI KRZYSZTOF M 13 M 40-49 6 REDA FABRYKADOBREJZABAWY.PL 10km 0:47:33 12.62 [km/h] 0:04:45 [min/km]
14 735 FELD MACIEJ M 14 M 60+ 1 BYDGOSZCZ SANTANDER RUNNERS TEAM 10km 0:48:00 12.50 [km/h] 0:04:48 [min/km]
15 858 KOZŁÓW WOJCIECH M 15 M 50-59 1 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:48:02 12.49 [km/h] 0:04:48 [min/km]
16 867 WASIEWICZ PAWEŁ M 16 M 30-39 6 GDAŃSK OMIDA CYCLO & RUN TEAM 10km 0:48:22 12.41 [km/h] 0:04:50 [min/km]
17 738 GARCÍA CASTRO IVÁN MANUEL M 17 M 30-39 7 GDYNIA 10km 0:48:46 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km]
18 795 MOSKOT KRZYSZTOF M 18 M 30-39 8 GDYNIA OKAS GDYNIA 10km 0:49:02 12.24 [km/h] 0:04:54 [min/km]
19 756 JANTOWSKI ZBIGNIEW M 19 M 50-59 2 REDA MOTYWATORNIA TEAM 10km 0:49:32 12.11 [km/h] 0:04:57 [min/km]
20 829 SZAFRAŃSKI MAREK M 20 M 50-59 3 MOSTY BBL AWF GDAŃSK 10km 0:50:15 11.94 [km/h] 0:05:02 [min/km]
21 825 SCIEPURO KAROLINA K 1 K 30-39 1 GDAŃSK 10km 0:50:18 11.93 [km/h] 0:05:02 [min/km]
22 869 ZAPADKA STANISŁAW M 21 M 60+ 2 WARSZAWA 10km 0:50:46 11.82 [km/h] 0:05:05 [min/km]
23 866 ŚLIWIŃSKI TOMASZ M 22 M 0-29 3 GDYNIA JEPPESEN 10km 0:51:18 11.70 [km/h] 0:05:08 [min/km]
24 713 BRZOZOWSKI ŁUKASZ M 23 M 0-29 4 GDAŃSK 10km 0:51:38 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km]
25 732 DULKO JAKUB M 24 M 0-29 5 GDAŃSK 10km 0:52:06 11.52 [km/h] 0:05:13 [min/km]
26 724 CHĘTNIK KRZYSZTOF M 25 M 40-49 7 KĄPINO ECO-KĄPINO 10km 0:53:05 11.30 [km/h] 0:05:19 [min/km]
27 777 KRUŻYCKA ŻANETA K 2 K 30-39 2 GDYNIA 10km 0:53:12 11.28 [km/h] 0:05:19 [min/km]
28 820 ROŻEK PAULINA K 3 K 0-29 1 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:53:14 11.27 [km/h] 0:05:19 [min/km]
29 775 KRAUSE STANISŁAW M 26 M 60+ 3 GOŚCICINO AMATOR GOŚCICINO 10km 0:53:40 11.18 [km/h] 0:05:22 [min/km]
30 860 PĘŚKO MICHAŁ M 27 M 40-49 8 GDAŃSK 10km 0:53:42 11.17 [km/h] 0:05:22 [min/km]
31 789 MALISZEWSKA MALWINA K 4 K 30-39 3 GDYNIA 10km 0:53:56 11.12 [km/h] 0:05:24 [min/km]
32 753 JANDA KONRAD M 28 M 30-39 9 GDYNIA 10km 0:54:01 11.11 [km/h] 0:05:24 [min/km]
33 734 ENGELBERG ŁUKASZ M 29 M 30-39 10 GDAŃSK INVICTA POWER TEAM 10km 0:54:04 11.10 [km/h] 0:05:24 [min/km]
34 870 OLSZEWSKI OSKAR M 30 M 30-39 11 GDYNIA - 10km 0:54:18 11.05 [km/h] 0:05:26 [min/km]
35 766 KOCHANEK PAWEŁ M 31 M 0-29 6 DĘBOGÓRZE 10km 0:54:39 10.98 [km/h] 0:05:28 [min/km]
36 792 MICHALAK MARLENA K 5 K 30-39 4 GDYNIA 10km 0:54:44 10.96 [km/h] 0:05:28 [min/km]
37 821 RÓŻYCKA JOANNA K 6 K 30-39 5 GDAŃSK 10km 0:54:44 10.96 [km/h] 0:05:28 [min/km]
38 765 KOCHANEK AGATA K 7 K 0-29 2 DĘBOGÓRZE 10km 0:54:45 10.96 [km/h] 0:05:29 [min/km]
39 800 NOWAK GRZEGORZ M 32 M 30-39 12 TCZEW 10km 0:55:02 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km]
40 856 JANIK MARZENA K 8 K 40-49 1 RUMIA 10km 0:55:11 10.87 [km/h] 0:05:31 [min/km]
41 830 SZCZEPAŃSKI MARCIN M 33 M 30-39 13 GDYNIA OSR GDYNIA 10km 0:55:13 10.87 [km/h] 0:05:31 [min/km]
42 718 BUTOWSKA KATARZYNA K 9 K 30-39 6 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:55:20 10.84 [km/h] 0:05:32 [min/km]
43 778 KRUŻYCKI BARTOSZ M 34 M 30-39 14 GDYNIA 10km 0:55:24 10.83 [km/h] 0:05:32 [min/km]
44 864 SHTYPULIAK SERGII M 35 M 30-39 15 GDYNIA 10km 0:55:26 10.82 [km/h] 0:05:33 [min/km]
45 781 KRYSZCZUK PIOTR M 36 M 30-39 16 PASŁĘK 10km 0:55:43 10.77 [km/h] 0:05:34 [min/km]
46 785 LASKOWSKI PAWEŁ M 37 M 30-39 17 GDAŃSK 10km 0:55:43 10.77 [km/h] 0:05:34 [min/km]
47 816 RICHERT DANUTA K 10 K 40-49 2 TUCHOM MOTYWATORNIA TEAM 10km 0:56:09 10.69 [km/h] 0:05:37 [min/km]
48 824 SCHUTZ TOMASZ M 38 M 40-49 9 GDYNIA BROWAR GDYNIA 10km 0:56:13 10.67 [km/h] 0:05:37 [min/km]
49 754 JANKOWSKI MARCIN M 39 M 0-29 7 GDYNIA MONKEY FLY STUDIO TRENINGOWE OCR 10km 0:56:37 10.60 [km/h] 0:05:40 [min/km]
50 743 GRABOWSKI DAMIAN M 40 M 30-39 18 MALBORK 10km 0:56:42 10.58 [km/h] 0:05:40 [min/km]
51 723 CHABOWSKI TOMASZ M 41 M 40-49 10 TCZEW 10km 0:57:23 10.46 [km/h] 0:05:44 [min/km]
52 857 JOŃCZYK ANNA K 11 K 50-59 1 STAROGARD GDANSKI BIEGAMBOLUBIĘ 10km 0:57:31 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km]
53 783 KUMIŃSKA KAROLINA K 12 K 0-29 3 LUBOMINO 10km 0:57:36 10.42 [km/h] 0:05:46 [min/km]
54 704 BARANOWSKI JAROSŁAW M 42 M 30-39 19 OSTROŁĘKA 10km 0:57:41 10.40 [km/h] 0:05:46 [min/km]
55 780 KRYSIŃSKI WOJCIECH M 43 M 0-29 8 OSTROŁĘKA 10km 0:57:41 10.40 [km/h] 0:05:46 [min/km]
56 822 SANDACH STEFAN M 44 M 60+ 4 GDYNIA ZIELONA LAGUNA TEAM/MOTYWATORNIA 10km 0:57:45 10.39 [km/h] 0:05:47 [min/km]
57 762 KLOS TOMASZ M 45 M 30-39 20 GDAŃSK 10km 0:57:46 10.39 [km/h] 0:05:47 [min/km]
58 817 RICHERT HENRYK M 46 M 40-49 11 CHWASZCZYNO 10km 0:57:47 10.38 [km/h] 0:05:47 [min/km]
59 764 KOCHAN ROBERT M 47 M 40-49 12 CZŁUCHÓW 10km 0:57:49 10.38 [km/h] 0:05:47 [min/km]
60 772 KOWALSKA DAGNA K 13 K 30-39 7 GDYNIA 10km 0:58:01 10.34 [km/h] 0:05:48 [min/km]
61 737 FOJUT TOMASZ M 48 M 40-49 13 GDYNIA 10km 0:58:11 10.31 [km/h] 0:05:49 [min/km]
62 730 DOMIŃCZAK DARIUSZ M 49 M 40-49 14 GDYNIA 10km 0:58:40 10.23 [km/h] 0:05:52 [min/km]
63 806 PAWŁOSKA KAROLINA K 14 K 30-39 8 ELBLĄG 10km 0:58:41 10.22 [km/h] 0:05:52 [min/km]
64 782 KUCIAPSKI ADRIANK M 50 M 30-39 21 GDYNIA 10km 0:58:45 10.21 [km/h] 0:05:53 [min/km]
65 853 GDANIEC ANNA K 15 K 40-49 3 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:58:52 10.19 [km/h] 0:05:53 [min/km]
66 818 RODACKA WIŚNIEWSKA MARTYNA K 16 K 30-39 9 MALBORK ABSOFUCKINLUTELYTEAM 10km 0:58:57 10.18 [km/h] 0:05:54 [min/km]
67 844 ZAJĄC PIOTR M 51 M 30-39 22 RUMIA PARKRUN RUMIA 10km 0:59:02 10.16 [km/h] 0:05:54 [min/km]
68 746 GRZONKOWSKI KRZYSZTOF M 52 M 0-29 9 ZBICZNO 10km 0:59:03 10.16 [km/h] 0:05:54 [min/km]
69 736 FIERGELEWSKI PIOTR M 53 M 0-29 10 GDAŃSK 10km 0:59:05 10.16 [km/h] 0:05:55 [min/km]
70 832 ŚWIĄTKOWSKI DARIUSZ M 54 M 40-49 15 BOJANO 10km 0:59:13 10.13 [km/h] 0:05:55 [min/km]
71 861 PODGÓRSKA ALICJA K 17 K 0-29 4 GDYNIA 10km 0:59:33 10.08 [km/h] 0:05:57 [min/km]
72 708 BIAŁOOKI BARTOSZ M 55 M 0-29 11 GDAŃSK WKURW_TEAM 10km 0:59:36 10.07 [km/h] 0:05:58 [min/km]
73 747 GUMOŚ KATARZYNA K 18 K 30-39 10 GDYNIA 10km 0:59:40 10.06 [km/h] 0:05:58 [min/km]
74 797 NIEDZIELA PIOTR M 56 M 30-39 23 GDYNIA 10km 0:59:45 10.04 [km/h] 0:05:59 [min/km]
75 739 GĄSKA MACIEJ M 57 M 40-49 16 GDYNIA PĘDZĄCE ŚLIMAKI 10km 1:00:02 9.99 [km/h] 0:06:00 [min/km]
76 796 MYŚLIŃSKA ALEKSANDRA K 19 K 40-49 4 GDAŃSK WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 10km 1:00:05 9.99 [km/h] 0:06:01 [min/km]
77 836 TYCHANYCZ PIOTR M 58 M 40-49 17 ZIELONA GÓRA 10km 1:00:06 9.98 [km/h] 0:06:01 [min/km]
78 760 KASPRZAK DANIEL M 59 M 40-49 18 GDYNIA 10km 1:00:13 9.96 [km/h] 0:06:01 [min/km]
79 839 WARUSZEWSKI KAROL M 60 M 40-49 19 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 1:00:20 9.94 [km/h] 0:06:02 [min/km]
80 759 KARWEL DAMIAN M 61 M 30-39 24 GDYNIA 10km 1:00:27 9.93 [km/h] 0:06:03 [min/km]
81 845 ZAJK ALICJA K 20 K 40-49 5 GDYNIA 10km 1:00:32 9.91 [km/h] 0:06:03 [min/km]
82 793 MIKRUT EWELINA K 21 K 30-39 11 GDYNIA 10km 1:00:37 9.90 [km/h] 0:06:04 [min/km]
83 742 GÓRSKI JACEK M 62 M 40-49 20 KĄPINO ECO KĄPINO 10km 1:00:38 9.90 [km/h] 0:06:04 [min/km]
84 865 SUCHOCKI JANUSZ M 63 M 50-59 4 SUCHY DWÓR PARKRUN GDYNIA 10km 1:00:42 9.88 [km/h] 0:06:04 [min/km]
85 846 ZAJK PIOTR M 64 M 40-49 21 GDYNIA 10km 1:00:48 9.87 [km/h] 0:06:05 [min/km]
86 841 WIELGOS JOANNA K 22 K 40-49 6 GDYNIA PARKRUN RUMIA 10km 1:00:55 9.85 [km/h] 0:06:06 [min/km]
87 868 WITANOWSKI ADAM M 65 M 50-59 5 DĘBNO 10km 1:01:17 9.79 [km/h] 0:06:08 [min/km]
88 837 WALENTYNOWICZ ANETA K 23 K 40-49 7 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA / LOTOS RUNNING TEAM 10km 1:01:20 9.78 [km/h] 0:06:08 [min/km]
89 767 KOKOT KAROLINA K 24 K 30-39 12 GDYNIA 10km 1:01:22 9.78 [km/h] 0:06:08 [min/km]
90 808 PIETRZAK MAŁGORZATA K 25 K 40-49 8 GDYNIA 10km 1:01:29 9.76 [km/h] 0:06:09 [min/km]
91 752 JAKUBOWSKI PIOTR M 66 M 40-49 22 GDYNIA SCALAR 10km 1:01:32 9.75 [km/h] 0:06:09 [min/km]
92 768 KONIECZNA AGNIESZKA K 26 K 40-49 9 GDYNIA 10km 1:01:36 9.74 [km/h] 0:06:10 [min/km]
93 740 GIEDROJĆ KAMIL M 67 M 0-29 12 GDAŃSK INVICTA POWER TEAM 10km 1:01:37 9.74 [km/h] 0:06:10 [min/km]
94 701 AUGUSTOWSKA ALICJA K 27 K 40-49 10 GDYNIA 10km 1:01:59 9.68 [km/h] 0:06:12 [min/km]
95 840 WEBER MAGDALENA K 28 K 30-39 13 ELBLĄG 10km 1:02:10 9.65 [km/h] 0:06:13 [min/km]
96 763 KOCHAN LAURA K 29 K 0-29 5 CZŁUCHÓW 10km 1:02:15 9.64 [km/h] 0:06:14 [min/km]
97 851 JERCHEWICZ TOMASZ M 68 M 40-49 23 GDYNIA 10km 1:02:24 9.62 [km/h] 0:06:14 [min/km]
98 771 KOSTRZEWA-CEMBOR URSZULA K 30 K 60+ 1 GDANSK UKS ŻABIANKA GDAŃSK 10km 1:02:39 9.58 [km/h] 0:06:16 [min/km]
99 805 ORZOŁ KATARZYNA K 31 K 40-49 11 ELBLĄG 10km 1:03:21 9.47 [km/h] 0:06:20 [min/km]
100 709 BOCIĄGA BARTOSZ M 69 M 30-39 25 RUMIA 10km 1:03:31 9.45 [km/h] 0:06:21 [min/km]
101 779 KRYSIŃSKI ANDRZEJ M 70 M 0-29 13 OSTROŁĘKA 10km 1:03:33 9.44 [km/h] 0:06:21 [min/km]
102 703 BANASZEWSKA BARBARA K 32 K 30-39 14 GDAŃSK 10km 1:03:37 9.43 [km/h] 0:06:22 [min/km]
103 788 MALECKA NATALIA K 33 K 30-39 15 BANINO 10km 1:03:49 9.40 [km/h] 0:06:23 [min/km]
104 802 OBUCHOWSKA AGNIESZKA K 34 K 30-39 16 GDAŃSK 10km 1:03:56 9.38 [km/h] 0:06:24 [min/km]
105 847 ZAREMBA GRZEGORZ M 71 M 0-29 14 KURPIE 10km 1:04:00 9.38 [km/h] 0:06:24 [min/km]
106 745 GRZEGOREK MAŁGORZATA K 35 K 30-39 17 GDAŃSK 10km 1:04:05 9.36 [km/h] 0:06:25 [min/km]
107 810 PLICHT PIOTR M 72 M 30-39 26 GDAŃSK 10km 1:04:22 9.32 [km/h] 0:06:26 [min/km]
108 803 OLSZEWSKA KARINA K 36 K 40-49 12 GDYNIA 10km 1:04:38 9.28 [km/h] 0:06:28 [min/km]
109 842 WORZALA WOJCIECH M 73 M 40-49 24 GDYNIA 10km 1:04:57 9.24 [km/h] 0:06:30 [min/km]
110 706 BASIŃSKA-AHMED OLGA K 37 K 40-49 13 GDYNIA 10km 1:05:14 9.20 [km/h] 0:06:31 [min/km]
111 741 GOLASZ HALINA K 38 K 50-59 2 GDAŃSK 3MIEJSKIE KOLOROWE BIEGACZKI 10km 1:05:17 9.19 [km/h] 0:06:32 [min/km]
112 715 BUCZKO EWELINA K 39 K 30-39 18 GDYNIA WILD TEAM 10km 1:05:53 9.11 [km/h] 0:06:35 [min/km]
113 831 ŚWIĄTKOWSKI ŁUKASZ M 74 M 30-39 27 REDA MONOLIT IT 10km 1:05:58 9.10 [km/h] 0:06:36 [min/km]
114 710 BORK KAROLINA K 40 K 30-39 19 SŁUPSK 10km 1:06:21 9.04 [km/h] 0:06:38 [min/km]
115 784 LASKOWSKI MARIUSZ M 75 M 30-39 28 SOPOT 10km 1:06:25 9.03 [km/h] 0:06:39 [min/km]
116 733 ELLWARDT JULIA K 41 K 30-39 20 RUMIA 10km 1:06:49 8.98 [km/h] 0:06:41 [min/km]
117 731 DORDZIK MAŁGORZATA K 42 K 60+ 2 ELBLĄG 10km 1:06:57 8.96 [km/h] 0:06:42 [min/km]
118 849 ŻBIKOWSKA MALGORZATA K 43 K 50-59 3 TORUŃ SPC 10km 1:07:09 8.94 [km/h] 0:06:43 [min/km]
119 770 KONKOL JOANNA K 44 K 30-39 21 KĄPINO ECO KĄPINO 10km 1:07:10 8.93 [km/h] 0:06:43 [min/km]
120 850 DUDZIK ANNA K 45 K 30-39 22 GDYNIA 10km 1:07:12 8.93 [km/h] 0:06:43 [min/km]
121 791 MATCZUK MARIA K 46 K 30-39 23 GDAŃSK 10km 1:07:13 8.93 [km/h] 0:06:43 [min/km]
122 799 NOWACZYK TOMASZ M 76 M 30-39 29 GDYNIA 10km 1:07:42 8.86 [km/h] 0:06:46 [min/km]
123 852 GĄSIOROWSKI RAFAŁ M 77 M 30-39 30 SOPOT BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 10km 1:07:42 8.86 [km/h] 0:06:46 [min/km]
124 823 SCHULZ MACIEJ M 78 M 40-49 25 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 1:07:45 8.86 [km/h] 0:06:47 [min/km]
125 826 SOSNOWSKI GRZEGORZ M 79 M 50-59 6 ŁEBA REPUBLIKA FC ŁEBA 10km 1:07:46 8.85 [km/h] 0:06:47 [min/km]
126 748 HENNIG WALDEMAR M 80 M 30-39 31 KĄPINO STOWARZYSZENIE ROZWOJU WSI KĄPINO 10km 1:07:47 8.85 [km/h] 0:06:47 [min/km]
127 719 BYGOSZEWSKA SYLWIA K 47 K 30-39 24 GDYNIA FORMA NA SZCZYT 10km 1:07:56 8.83 [km/h] 0:06:48 [min/km]
128 807 PETK MAGDALENA K 48 K 30-39 25 LĘBORK BIEGACZA IM. BRACI PETK 10km 1:08:22 8.78 [km/h] 0:06:50 [min/km]
129 761 KIEŁPIKOWSKI RAFAŁ M 81 M 30-39 32 ŚWIEKATOWO 10km 1:08:22 8.78 [km/h] 0:06:50 [min/km]
130 859 MAJNA KAZIMIERZ M 82 M 60+ 5 GDYNIA PARKRUN GDYNIA 10km 1:08:23 8.77 [km/h] 0:06:50 [min/km]
131 712 BRZEZIŃSKA EWA K 49 K 50-59 4 GDYNIA 10km 1:08:36 8.75 [km/h] 0:06:52 [min/km]
132 728 DMITRUCZUK EDYTA K 50 K 50-59 5 WEJHEROWO 10km 1:08:38 8.74 [km/h] 0:06:52 [min/km]
133 819 ROSZMAN HENRYK.. M 83 M 60+ 6 ORLE 10km 1:08:45 8.73 [km/h] 0:06:53 [min/km]
134 755 JANTOWSKA MAŁGORZATA K 51 K 50-59 6 REDA MOTYWATORNIA TEAM 10km 1:09:25 8.64 [km/h] 0:06:57 [min/km]
135 758 KACZMAREK SŁAWOMIR M 84 M 40-49 26 RUMIA BIEDRONKA 10km 1:11:05 8.44 [km/h] 0:07:07 [min/km]
136 716 BUDZYŃSKA JOANNA K 52 K 50-59 7 MISZEWKO 10km 1:11:27 8.40 [km/h] 0:07:09 [min/km]
137 711 BRODECKA MAŁGORZATA K 53 K 30-39 26 GDYNIA 17 LO GDYNIA 10km 1:11:31 8.39 [km/h] 0:07:09 [min/km]
138 769 KONIECZNY ANDRZEJ M 85 M 50-59 7 GDYNIA 10km 1:11:52 8.35 [km/h] 0:07:11 [min/km]
139 714 BUBIAK AGATA K 54 K 30-39 27 GDAŃSK 10km 1:12:16 8.30 [km/h] 0:07:14 [min/km]
140 827 STOKARSKA BEATA K 55 K 50-59 8 GDYNIA BIEGOWI WARIACI 10km 1:12:50 8.24 [km/h] 0:07:17 [min/km]
141 843 WYTRWAŁ BARBARA K 56 K 40-49 14 GDYNIA 10km 1:13:32 8.16 [km/h] 0:07:21 [min/km]
142 722 CHABOWSKA KAMILA K 57 K 40-49 15 TCZEW 10km 1:13:53 8.12 [km/h] 0:07:23 [min/km]
143 721 CENTKOWSKA EWELINA K 58 K 40-49 16 CIECHOCINEK SPC 10km 1:15:10 7.98 [km/h] 0:07:31 [min/km]
144 848 ZELGERT DOROTA K 59 K 40-49 17 KĄPINO ECO-KĄPINO 10km 1:15:11 7.98 [km/h] 0:07:31 [min/km]
145 828 SZACHNIUK MARZENA K 60 K 60+ 3 ŁEBA JAK ZAWSZE 10km 1:16:11 7.88 [km/h] 0:07:37 [min/km]
146 757 JĘDRZEJAK MAGDALENA. M 86 M 40-49 27 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 10km 1:16:29 7.84 [km/h] 0:07:39 [min/km]
147 750 JACAK KASIA K 61 K 40-49 18 REDA 10km 1:17:02 7.79 [km/h] 0:07:42 [min/km]
148 729 DOMAŃSKA EDYTA K 62 K 40-49 19 GDYNIA 10km 1:18:35 7.64 [km/h] 0:07:52 [min/km]
149 838 WARCHOL FLORIAN M 87 M 50-59 8 GDYNIA 10km 1:20:02 7.50 [km/h] 0:08:00 [min/km]
150 815 PROKOP MARIUSZ M 88 M 40-49 28 ELBLĄG PROKOPKI 10km 1:23:31 7.18 [km/h] 0:08:21 [min/km]
151 787 MAJEWSKA AGNIESZKA K 63 K 30-39 28 ELBLĄG 10km 1:23:31 7.18 [km/h] 0:08:21 [min/km]
152 702 BAŁDYGA RADOSŁAW M 89 M 40-49 29 ELBLĄG JBB 10km 1:24:39 7.09 [km/h] 0:08:28 [min/km]
153 790 MARSZALKOWSKA AGNIESZKA K 64 K 30-39 29 GDYNIA 10km 1:25:52 6.99 [km/h] 0:08:35 [min/km]
154 809 PIORUNSKA AGNIESZKA K 65 K 40-49 20 GDYNIA 10km 1:25:52 6.99 [km/h] 0:08:35 [min/km]
155 814 PROKOP ANNA K 66 K 40-49 21 ELBLĄG PROKOPKI 10km 1:28:34 6.77 [km/h] 0:08:51 [min/km]
156 794 MODRZEJEWSKI ZENON M 90 M 60+ 7 GDYNIA ARKA GDYNIA 10km 1:30:31 6.63 [km/h] 0:09:03 [min/km]

LEŚNY MARSZ - 10 KM

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 944 KŁOS MACIEJ M 1 M 30-39 1 GDANSK NW WYSPA SOBIESZEWSKA 10km NW 1:07:47 8.85 [km/h] 0:06:47 [min/km]
2 935 SANIUK EDWARD M 2 M 60+ 1 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 10km NW 1:09:39 8.61 [km/h] 0:06:58 [min/km]
3 901 BARTOSIEWICZ ŁUKASZ M 3 M 30-39 2 GDAŃSK LUKI TEAM GDAŃSK 10km NW 1:09:51 8.59 [km/h] 0:06:59 [min/km]
4 937 SMARSZCZ WIESŁAW M 4 M 60+ 2 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 10km NW 1:11:22 8.41 [km/h] 0:07:08 [min/km]
5 909 FOLWARSKI ANDRZEJ M 5 M 60+ 3 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 10km NW 1:12:04 8.33 [km/h] 0:07:12 [min/km]
6 917 KONKOL ANDRZEJ M 6 M 60+ 4 LĘBORK 10km NW 1:12:04 8.33 [km/h] 0:07:12 [min/km]
7 903 BUJNICKI. MARCIN M 7 M 40-49 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10km NW 1:13:33 8.16 [km/h] 0:07:21 [min/km]
8 905 DALECKI PRZEMYSŁAW M 8 M 40-49 2 GDYNIA GDYNIA SPORT TEAM 10km NW 1:13:42 8.14 [km/h] 0:07:22 [min/km]
9 919 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA K 1 K 40-49 1 KRĘPA KASZUBSKA LĘBORSKIE LWY 10km NW 1:13:46 8.13 [km/h] 0:07:23 [min/km]
10 916 KONCEWICZ ANETA K 2 K 0-29 1 GDYNIA ELITE TEAM 10km NW 1:14:40 8.04 [km/h] 0:07:28 [min/km]
11 934 ROGULSKI TOMAS M 9 M 40-49 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10km NW 1:17:10 7.78 [km/h] 0:07:43 [min/km]
12 911 HINC IWONA K 3 K 40-49 2 ŻUKOWO-BORKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM 10km NW 1:17:49 7.71 [km/h] 0:07:47 [min/km]
13 941 ZIÓŁKOWSKA SYLWIA . K 4 K 40-49 3 SZCZECIN 10km NW 1:19:02 7.59 [km/h] 0:07:54 [min/km]
14 932 RINC MAŁGORZATA K 5 K 30-39 1 GDYNIA 10km NW 1:20:48 7.43 [km/h] 0:08:05 [min/km]
15 921 MAŁKIEWICZ JACEK M 10 M 50-59 1 SOLEC KUJAWSKI 10km NW 1:21:53 7.33 [km/h] 0:08:11 [min/km]
16 906 DUSZA. ANNA K 6 K 50-59 1 SZCZECIN NORDICLUB SZCZECIN 10km NW 1:21:55 7.32 [km/h] 0:08:12 [min/km]
17 943 ŻBIKOWSKI RYSZARD M 11 M 60+ 5 TORUŃ SPC 10km NW 1:21:55 7.32 [km/h] 0:08:12 [min/km]
18 924 NIEMCZYK MAŁGORZATA K 7 K 40-49 4 GDYNIA 10km NW 1:22:40 7.26 [km/h] 0:08:16 [min/km]
19 945 SEWERYN RAFAŁ M 12 M 40-49 4 KRAKÓW 10km NW 1:23:18 7.20 [km/h] 0:08:20 [min/km]
20 902 BARTOSIEWICZ WŁODZIMIERZ M 13 M 60+ 6 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 10km NW 1:23:26 7.19 [km/h] 0:08:21 [min/km]
21 904 CHOJNICKA JOANNA K 8 K 40-49 5 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10km NW 1:24:33 7.10 [km/h] 0:08:27 [min/km]
22 925 OBSZAŃSKA MAŁGORZATA K 9 K 50-59 2 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10km NW 1:24:34 7.09 [km/h] 0:08:27 [min/km]
23 931 PULCZYŃSKA DANKA K 10 K 40-49 6 SULICICE 10km NW 1:25:05 7.05 [km/h] 0:08:31 [min/km]
24 942 ŻAMOJCIN MAŁGORZATA K 11 K 50-59 3 SZCZECIN NORDICLUB SZCZECIN 10km NW 1:25:12 7.04 [km/h] 0:08:31 [min/km]
25 912 JANKOWSKA BEATA K 12 K 40-49 7 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10km NW 1:25:23 7.03 [km/h] 0:08:32 [min/km]
26 930 PODHAJNA. AGNIESZKA K 13 K 40-49 8 SZCZECIN 10km NW 1:25:25 7.02 [km/h] 0:08:33 [min/km]
27 927 PAWŁOWSKA MARIA K 14 K 50-59 4 GDYNIA 10km NW 1:28:17 6.80 [km/h] 0:08:50 [min/km]
28 922 MILEWCZYK AGNIESZKA K 15 K 30-39 2 GDAŃSK INVICTA POWER TEAM 10km NW 1:28:56 6.75 [km/h] 0:08:54 [min/km]
29 928 PAWŁOWSKI ANDRZEJ M 14 M 60+ 7 GDYNIA 10km NW 1:29:17 6.72 [km/h] 0:08:56 [min/km]
30 915 KOCHAN JOANNA K 16 K 50-59 5 CZŁUCHÓW 10km NW 1:30:04 6.66 [km/h] 0:09:00 [min/km]
31 933 ROGULSKA ANNA K 17 K 40-49 9 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10km NW 1:30:12 6.65 [km/h] 0:09:01 [min/km]
32 936 SCHWANN MIROSŁAW M 15 M 50-59 2 WEJHEROWO 10km NW 1:30:16 6.65 [km/h] 0:09:02 [min/km]
33 1213 CICHOCKA RENATA K 18 K 40-49 10 WARSZAWA 10km NW 1:30:24 6.64 [km/h] 0:09:02 [min/km]
34 939 WARS GABRIELA K 19 K 30-39 3 GDANSK IPT 10km NW 1:31:01 6.59 [km/h] 0:09:06 [min/km]
35 918 KOZIEŁ NIKOLETA K 20 K 30-39 4 GDAŃSK NEED4FEED 10km NW 1:31:33 6.55 [km/h] 0:09:09 [min/km]
36 920 MACIUSZONEK MAŁGORZATA K 21 K 50-59 6 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10km NW 1:32:18 6.50 [km/h] 0:09:14 [min/km]
37 929 PIEŚNIAK DOROTA K 22 K 40-49 11 GDAŃSK DE-MO-NY-S 10km NW 1:34:28 6.35 [km/h] 0:09:27 [min/km]
38 910 HENNIG MARZENA K 23 K 40-49 12 KĄPINO STOWARZYSZENIE ROZWOJU WSI KĄPINO "ECO KĄPINO" 10km NW 1:35:18 6.30 [km/h] 0:09:32 [min/km]
39 940 WICZANOWSKA ANNA K 24 K 40-49 13 KĄPINO EKO KĄPINO 10km NW 1:35:18 6.30 [km/h] 0:09:32 [min/km]
40 926 ODYA KATARZYNA K 25 K 0-29 2 GDAŃSK 10km NW 1:35:56 6.25 [km/h] 0:09:36 [min/km]
41 907 FABRYCKA BARBARA K 26 K 30-39 5 REDA 10km NW 1:36:56 6.19 [km/h] 0:09:42 [min/km]
42 908 FABRYCKI ARKADIUSZ M 16 M 30-39 3 REDA 10km NW 1:37:56 6.13 [km/h] 0:09:48 [min/km]

LEŚNY BIEG - 42 KM

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 6,5 km 21,1 km 27,6 km
1 170 POLANSKI TOMASZ M 1 M 40-49 BYDGOSZCZ - 42km 3:08:04 13.40 [km/h] 0:04:29 [min/km] 0:30:17 1:34:23 2:04:50
2 159 KOTARSKI MARIUSZ M 2 M 30-39 RUMIA BIEGAMYRAZEM.PL 42km 3:11:15 13.18 [km/h] 0:04:33 [min/km] 0:30:49 1:36:14 2:06:27
3 154 WYGANOWSKI KONRAD M 3 M 40-49 RUMIA 42km 3:12:22 13.10 [km/h] 0:04:35 [min/km] 0:29:36 1:33:53 2:04:27
4 113 GAPSKI MATEUSZ M 4 M 30-39 1 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 65 42km 3:16:20 12.84 [km/h] 0:04:40 [min/km] 0:29:56 1:34:46 2:05:38
5 160 LIPOWSKI KAROL M 5 M 40-49 1 TUCHOM ZOELLER TECH 42km 3:19:45 12.62 [km/h] 0:04:45 [min/km] 0:30:23 1:35:35 2:07:18
6 104 BERNATOWICZ ZIEMOWIT M 6 M 50-59 1 GDYNIA 42km 3:28:50 12.07 [km/h] 0:04:58 [min/km] 0:29:36 1:36:13 2:09:27
7 162 ROŻYK KRZYSZTOF M 7 M 40-49 2 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL/OKNOBUR 42km 3:29:07 12.05 [km/h] 0:04:59 [min/km] 0:31:51 1:42:39 2:16:06
8 108 CICHOŃ MACIEJ M 8 M 40-49 3 REDA 42.195 WEJHEROWO 42km 3:31:54 11.89 [km/h] 0:05:03 [min/km] 0:31:24 1:41:58 2:16:15
9 155 ZAWISZA DARIUSZ M 9 M 40-49 4 GDAŃSK 42km 3:33:32 11.80 [km/h] 0:05:05 [min/km] 0:32:25 1:42:56 2:16:58
10 119 KŁOSIEWICZ WOJCIECH M 10 M 40-49 5 ELBLĄG 42km 3:42:05 11.35 [km/h] 0:05:17 [min/km] 0:32:04 1:43:20 2:19:27
11 157 ZWOLIŃSKI TOMASZ M 11 M 40-49 6 MOSTY KM PSP GDYNIA 42km 3:44:34 11.22 [km/h] 0:05:21 [min/km] 0:32:45 1:45:32 2:21:37
12 163 RZECHOWSKI FILIP M 12 M 30-39 2 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 42km 3:48:44 11.02 [km/h] 0:05:27 [min/km] 0:31:29 1:43:31 2:22:15
13 158 ZYCH WIKTOR M 13 M 30-39 3 SWORNEGACIE 42km 3:52:29 10.84 [km/h] 0:05:32 [min/km] 0:35:44 1:52:46 2:30:08
14 102 BARANOWSKI MAREK M 14 M 50-59 2 KOSAKOWO COM-DKM 42km 3:55:18 10.71 [km/h] 0:05:36 [min/km] 0:37:27 1:56:09 2:34:17
15 129 LUDA ŻANETA K 1 K 0-34 BRODNICA WAWRZYNTEAM 42km 3:56:04 10.67 [km/h] 0:05:37 [min/km] 0:36:54 1:56:59 2:34:57
16 147 SZYMAŃSKA AGATA K 2 K 0-34 GDAŃSK 42km 3:58:06 10.58 [km/h] 0:05:40 [min/km] 0:35:52 1:53:38 2:32:11
17 148 ŚCIECHOWICZ ADAM M 15 M 40-49 7 GDYNIA CENTRUM OPERACJI MORSKICH 42km 3:58:07 10.58 [km/h] 0:05:40 [min/km] 0:37:25 1:56:55 2:35:12
18 115 INGIELEWICZ MAGDA K 3 K 0-34 BRANIEWO BRANIEWIANKI 42km 3:58:17 10.58 [km/h] 0:05:40 [min/km] 0:37:49 1:56:11 2:34:48
19 122 KRĘGIELEWSKI MIROSŁAW M 16 M 50-59 3 BOJANO 42km 4:01:13 10.45 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:32:41 1:49:02 2:28:47
20 144 STOBIŃSKI PIOTR M 17 M 30-39 4 REDA RUNEDA 42km 4:03:04 10.37 [km/h] 0:05:47 [min/km] 0:35:44 1:52:26 2:31:24
21 117 KAMIŃSKI BARTOSZ M 18 M 0-29 1 RUMIA @ULTRAVEGE 42km 4:05:35 10.26 [km/h] 0:05:51 [min/km] 0:34:46 1:54:46 2:33:28
22 142 ROŻYK MAGDALENA K 4 K 35-55 1 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL/OKNOBUR 42km 4:05:44 10.26 [km/h] 0:05:51 [min/km] 0:38:30 1:59:43 2:37:59
23 153 WOJNAROWSKA WERONIKA K 5 K 0-34 1 GDYNIA 42km 4:05:56 10.25 [km/h] 0:05:51 [min/km] 0:38:28 1:59:37 2:37:57
24 127 LASZCZYK NADJA K 6 K 35-55 2 REDA 42km 4:07:45 10.17 [km/h] 0:05:54 [min/km] 0:38:03 1:58:56 2:39:34
25 164 AZEROWICZ GRZEGORZ M 19 M 40-49 8 GDAŃSK - 42km 4:08:05 10.16 [km/h] 0:05:54 [min/km] 0:36:09 1:56:27 2:36:03
26 109 DOBROLINSKI DANIEL M 20 M 40-49 9 GDYNIA POLSKA PÓŁNOCNA 42km 4:09:44 10.09 [km/h] 0:05:57 [min/km] 0:34:38 1:54:24 2:35:16
27 128 LEYK DANIEL M 21 M 30-39 5 LUZINO LEYK TEAM 42km 4:14:32 9.90 [km/h] 0:06:04 [min/km] 0:39:10 2:03:52 2:43:45
28 110 DORSZ BEATA K 7 K 35-55 3 SOPOT 42km 4:18:46 9.74 [km/h] 0:06:10 [min/km] 0:37:50 2:03:38 2:46:13
29 139 POSTUPALSKI MICHAŁ M 22 M 40-49 10 GDYNIA IHS MARKIT TEAM 42km 4:20:23 9.68 [km/h] 0:06:12 [min/km] 0:37:34 2:00:13 2:41:30
30 133 NOWAKOWSKI ŁUKASZ M 23 M 40-49 11 GDYNIA SOBCZAK TEAM/LOTOS TEAM 42km 4:21:57 9.62 [km/h] 0:06:14 [min/km] 0:38:57 2:03:07 2:42:47
31 112 GAŁKA MAŁGORZATA K 8 K 35-55 4 BRANIEWO 42km 4:23:58 9.55 [km/h] 0:06:17 [min/km] 0:38:56 2:04:23 2:45:42
32 103 BECZAK MARCIN M 24 M 40-49 12 GDYNIA 42km 4:24:52 9.51 [km/h] 0:06:18 [min/km] 0:36:56 1:56:20 2:37:48
33 130 MARCZUK MARTA K 9 K 0-34 2 GDYNIA 42km 4:26:33 9.45 [km/h] 0:06:21 [min/km] 0:40:13 2:09:12 2:52:15
34 165 ZIÓŁKOWSKI JAROSŁAW M 25 M 30-39 6 GDYNIA ZORZA GDYNIA 42km 4:29:34 9.35 [km/h] 0:06:25 [min/km] 0:37:50 1:59:58 2:43:16
35 135 OSTROWSKI GRZEGORZ M 26 M 40-49 13 GDYNIA BIEGAMYRAZEM 42km 4:31:55 9.27 [km/h] 0:06:28 [min/km] 0:38:34 2:03:50 2:45:41
36 118 KARLIKOWSKI MACIEJ M 27 M 30-39 7 GDAŃSK KARLIKOWSCY TEAM 42km 4:32:11 9.26 [km/h] 0:06:29 [min/km] 0:38:26 2:06:28 2:51:07
37 101 ADRYAN ADAM M 28 M 40-49 14 SŁUPSK 42km 4:33:34 9.21 [km/h] 0:06:31 [min/km] 0:38:50 2:08:53 2:52:59
38 107 BIELEWICZ ANNA K 10 K 35-55 5 SŁUPSK STOPA SŁUPSK 42km 4:33:34 9.21 [km/h] 0:06:31 [min/km] 0:38:50 2:08:54 2:52:59
39 151 WILSKA-MATYJEK PAULINA K 11 K 0-34 3 GDAŃSK AMSTI 42km 4:34:01 9.20 [km/h] 0:06:31 [min/km] 0:38:21 2:06:25 2:51:11
40 124 KUBERA PAWEŁ M 29 M 30-39 8 GDAŃSK 42km 4:34:42 9.17 [km/h] 0:06:32 [min/km] 0:34:39 1:55:59 2:45:54
41 137 PODWYSOCKA DOMINIKA K 12 K 35-55 6 PRUSZCZ GDAŃSKI 42km 4:36:07 9.13 [km/h] 0:06:34 [min/km] 0:40:17 2:08:15 2:52:14
42 125 KULCZYŃSKI MICHAŁ M 30 M 40-49 15 GDAŃSK 42km 4:36:10 9.12 [km/h] 0:06:35 [min/km] 0:38:30 2:06:25 2:49:32
43 152 WOJACZEK ANNA K 13 K 35-55 7 GDANSK GOODLUCK CLUB 42km 4:36:22 9.12 [km/h] 0:06:35 [min/km] 0:38:27 2:06:29 2:51:12
44 150 URBAŃSKI DARIUSZ M 31 M 30-39 9 KOSAKOWO 42km 4:43:58 8.87 [km/h] 0:06:46 [min/km] 0:37:47 2:04:50 2:53:02
45 123 KRUK JACEK M 32 M 40-49 16 CHOJNICE 42km 4:44:54 8.85 [km/h] 0:06:47 [min/km] 0:40:26 2:08:18 2:53:58
46 146 SZUMNY DARIUSZ M 33 M 40-49 17 WEJHEROWO LUK-CONNECT RACING TEAM 42km 4:53:09 8.60 [km/h] 0:06:59 [min/km] 0:41:29 2:17:01 3:05:38
47 134 OSTOJSKA EWA K 14 K 35-55 8 REDA BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 42km 4:53:09 8.60 [km/h] 0:06:59 [min/km] 0:41:28 2:17:01 3:05:42
48 138 POMAGRUK-MAJEK KAROLINA K 15 K 35-55 9 BRANIEWO BRANIEWIANKI 42km 5:05:40 8.24 [km/h] 0:07:17 [min/km] 0:43:02 2:44:32 3:29:11
49 126 KUNKEL ANNA K 16 K 35-55 10 GDAŃSK PGB SPORTOWA PACZKA 42km 5:07:07 8.21 [km/h] 0:07:19 [min/km] 0:42:32 2:20:42 3:12:55
50 114 GUMOWSKI MARCIN M 34 M 40-49 18 GDANSK GUMA TEAM 42km 5:16:52 7.95 [km/h] 0:07:33 [min/km] 0:40:35 2:16:04 3:07:47
51 169 JAMRÓZ RENATA K 17 K 35-55 11 GDYNIA BIG YELOW FOOD ADVENTURE TEAM 42km 5:22:05 7.82 [km/h] 0:07:40 [min/km] 0:45:31 2:29:02 3:19:54
52 136 PISZCZYGŁOWA BERNADETA K 18 K 35-55 12 GORZÓW WIELKOPOLSKI 42km 5:56:08 7.08 [km/h] 0:08:29 [min/km] 0:49:19 2:44:32 3:43:45
53 140 PRÜFER PAWEŁ M 35 M 40-49 19 KOSIECZYN 42km 5:56:13 7.07 [km/h] 0:08:29 [min/km] 0:49:18 2:44:33 3:43:45
54 111 FIDURA AGNIESZKA K 19 K 35-55 13 BRANIEWO BRANIEWIANKI 42km 6:18:36 6.66 [km/h] 0:09:01 [min/km] 0:43:02 2:46:51 4:00:15
55 145 STRZELECKA ANNA K 20 K 35-55 14 ŻUKOWO 42km 6:18:54 6.65 [km/h] 0:09:01 [min/km] 0:00:00 2:46:07 0:00:00
56 141 PRZYCHODZEŃ MICHAŁ M 36 M 0-29 2 GDYNIA 42km 6:18:54 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:48:50 0:00:00 3:52:42

LEŚNY MARSZ NW - 42 KM

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 6,5 km 21,1 km 27,6 km
1 202 CZERSKI KRZYSZTOF M 1 M 0-39 ŁÓDŹ EPOKA NORDICA ŁÓDŹ 42km NW 5:27:08 7.70 [km/h] 0:07:47 [min/km] 0:52:43 2:39:52 3:32:07
2 208 RESEMAN SYLWIA K 1 K 35-55 ŻUKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM 42km NW 5:31:25 7.60 [km/h] 0:07:53 [min/km] 0:53:31 2:43:05 3:37:06
3 201 BADOCHA-DUDA MAŁGORZATA K 2 K 35-55 GDAŃSK ELITE TEAM 42km NW 5:43:55 7.33 [km/h] 0:08:11 [min/km] 0:52:42 2:43:02 3:37:50
4 205 JANKOWSKI MARCIN M 2 M 40-49 ELBLĄG NORDIC WALKING PASŁĘK 42km NW 5:52:24 7.15 [km/h] 0:08:23 [min/km] 0:52:42 2:42:37 3:40:01
5 212 WIŚNIEWSKI GERARD M 3 M 40-49 GDYNIA OKAS GDYNIA 42km NW 5:53:07 7.14 [km/h] 0:08:24 [min/km] 0:52:44 2:43:17 3:42:12
6 211 TOPOREK RAFAŁ M 4 M 40-49 1 PRZODKOWO NORDICOWE LĘBORSKIE LWY 42km NW 5:54:52 7.10 [km/h] 0:08:27 [min/km] 0:52:44 2:48:59 3:55:30
7 210 SIŁKOWSKI RADOSŁAW M 5 M 40-49 2 GDYNIA HT TEAM 42km NW 6:02:35 6.95 [km/h] 0:08:38 [min/km] 0:56:43 2:55:44 3:55:01
8 209 SIŁKOWSKA MONIKA K 3 K 35-55 GDYNIA HT TEAM 42km NW 6:02:37 6.95 [km/h] 0:08:38 [min/km] 0:56:44 2:56:02 3:55:06
9 213 FARON MONIKA K 4 K 35-55 1 GDYNIA ELITE TEAM 42km NW 6:27:39 6.50 [km/h] 0:09:14 [min/km] 0:55:51 3:00:55 4:06:50
10 204 HOFFMANN JACEK M 6 M 50-59 1 GDAŃSK 42km NW 6:46:09 6.20 [km/h] 0:09:40 [min/km] 0:56:15 3:11:50 4:20:30
11 207 MILKOWSKI MARIUSZ M 7 M 50-59 2 GDYNIA 42km NW 6:49:35 6.15 [km/h] 0:09:45 [min/km] 0:59:33 3:14:11 4:21:27
12 203 GÓRSKA AGNIESZKA K 5 K 35-55 2 POLICE NORDICOWE LOVE POLICE 42km NW 7:21:28 5.71 [km/h] 0:10:31 [min/km] 1:02:35 3:18:33 4:31:57

LEŚNY BIEG - 21 KM

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 6,5 km
1 399 KWARTA MACIEJ M 1 M 30-39 BOLSZEWO BATALION DOWODZENIA MW 21km 1:19:24 15.87 [km/h] 0:03:47 [min/km] 0:25:01
2 472 SŁAWIŃSKI DAMIAN M 2 M 30-39 GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA 21km 1:22:05 15.35 [km/h] 0:03:55 [min/km] 0:26:11
3 450 ROBAK WOJCIECH M 3 M 0-29 GDYNIA PKP SZYBKA KOLEJ MIEJSKA W TRÓJMIEŚCIE 21km 1:22:51 15.21 [km/h] 0:03:57 [min/km] 0:26:12
4 383 KOŻYCZKOWSKI EDWARD M 4 M 30-39 1 BOLSZEWO 21km 1:27:14 14.44 [km/h] 0:04:09 [min/km] 0:27:05
5 518 ZALEWSKI KAROL M 5 M 40-49 1 RUMIA JATRENUJE 21km 1:28:48 14.19 [km/h] 0:04:14 [min/km] 0:27:38
6 456 RZĄDCA MARCIN M 6 M 40-49 2 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 21km 1:29:10 14.13 [km/h] 0:04:15 [min/km] 0:27:47
7 408 MACULEWICZ MATEUSZ M 7 M 40-49 3 GDYNIA MULTIPOWER POLSKA TEAM 21km 1:29:23 14.10 [km/h] 0:04:15 [min/km] 0:27:44
8 310 BORSKI ADAM M 8 M 40-49 4 WEJHEROWO 42.195 WEJHEROWO 21km 1:30:02 13.99 [km/h] 0:04:17 [min/km] 0:27:22
9 346 GRĄŻAWSKI PIOTR M 9 M 50-59 1 GDYNIA GRĄ BIEGIEM ROWEREM 21km 1:30:53 13.86 [km/h] 0:04:20 [min/km] 0:28:01
10 540 MIKUĆ JERZY M 10 M 0-29 1 GDYNIA 21km 1:31:05 13.83 [km/h] 0:04:20 [min/km] 0:28:59
11 427 PAJURA ROBERT M 11 M 30-39 2 GDYNIA DESMART 21km 1:31:25 13.78 [km/h] 0:04:21 [min/km] 0:28:53
12 468 SIOMA GRZEGORZ M 12 M 30-39 3 GDYNIA WITOMINO 21km 1:31:57 13.70 [km/h] 0:04:23 [min/km] 0:28:54
13 548 SUŁEK GRZEGORZ M 13 M 30-39 4 RZESZÓW JEPPESEN 21km 1:33:18 13.50 [km/h] 0:04:27 [min/km] 0:29:29
14 341 GOMOLIŃSKA DANUTA K 1 K 40-49 WARSZAWA 21km 1:33:38 13.46 [km/h] 0:04:28 [min/km] 0:29:28
15 379 KOŚCIELSKI MARIUSZ M 14 M 50-59 2 GDYNIA COM-DKM 21km 1:34:40 13.31 [km/h] 0:04:30 [min/km] 0:28:59
16 531 GODLEWSKI PAWEŁ M 15 M 30-39 5 GDYNIA 21km 1:35:13 13.23 [km/h] 0:04:32 [min/km] 0:31:16
17 369 KLAS BARTLOMIEJ M 16 M 30-39 6 LUZINO MAJA TEAM 21km 1:37:32 12.92 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:30:25
18 517 ZALEWSKI DANIEL M 17 M 0-29 2 SUSZ TRI NEGU 21km 1:37:39 12.90 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:29:38
19 528 DZIUMA ARKADIUSZ M 18 M 30-39 7 SOPOT ŚWINKA RAĆKA TEAM 21km 1:37:45 12.89 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:31:11
20 494 TUWALSKA ELŻBIETA K 2 K 40-49 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 21km 1:37:51 12.88 [km/h] 0:04:40 [min/km] 0:30:21
21 550 WITKOWSKI JAKUB M 19 M 30-39 8 GDAŃSK JEPPESEN 21km 1:38:02 12.85 [km/h] 0:04:40 [min/km] 0:30:10
22 400 KWIATEK TOMASZ M 20 M 30-39 9 PRUSZKÓW 21km 1:38:27 12.80 [km/h] 0:04:41 [min/km] 0:30:12
23 452 ROKITA MARIUSZ M 21 M 40-49 5 GDYNIA ROCKYRUN 21km 1:39:15 12.70 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:30:18
24 436 PĘDZISZEWSKI PIOTR M 22 M 30-39 10 GDAŃSK VAI ALTO 21km 1:39:20 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:00:00
25 378 KOSOBUCKI RAFAŁ M 23 M 30-39 11 GDAŃSK 21km 1:39:26 12.67 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:32:34
26 470 SKRZYPKOWSKI DANIEL M 24 M 40-49 6 GDYNIA SPORTFAZA.PL 21km 1:39:32 12.66 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:31:46
27 463 SIENKIEWICZ PATRYK M 25 M 40-49 7 GDYNIA DREAM TRI TEAM 21km 1:39:51 12.62 [km/h] 0:04:45 [min/km] 0:32:06
28 511 WYRZYKOWSKI ANDRZEJ M 26 M 50-59 3 GDAŃSK 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ/ GRUPA BIEGOWA 65 21km 1:40:00 12.60 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:29:04
29 403 LESSNAU KLAUDIA K 3 K 0-29 PUCK KOWO UDVIKLING/ TEAM ELWART/ LKS PUCK 21km 1:40:05 12.59 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:31:18
30 345 GOŹDZIEWSKI PAWEŁ M 27 M 0-29 3 GDAŃSK 21km 1:40:10 12.58 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:31:13
31 406 ŁAKOMSKI MATEUSZ M 28 M 30-39 12 SOPOT 21km 1:40:34 12.53 [km/h] 0:04:47 [min/km] 0:30:05
32 339 GIL MATEUSZ M 29 M 0-29 4 GDYNIA 21km 1:40:40 12.52 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:32:16
33 428 PARWA MICHAŁ M 30 M 30-39 13 DZIEKANOWICE BIEGIEM NA ROWER 21km 1:40:54 12.49 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:31:47
34 443 PROKOPIUK JAROSŁAW M 31 M 50-59 4 GDYNIA PROCAR GDYNIA 21km 1:41:02 12.47 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:31:54
35 313 BUŚ ALEKSANDER M 32 M 40-49 8 MOSTY 21km 1:41:30 12.41 [km/h] 0:04:50 [min/km] 0:32:57
36 507 WOLFRAM DAWID M 33 M 30-39 14 GDYNIA 21km 1:42:03 12.35 [km/h] 0:04:52 [min/km] 0:31:08
37 455 RZĄDCA GRZEGORZ M 34 M 30-39 15 PRUSZCZ GDAŃSKI 21km 1:42:27 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:31:56
38 322 DOBEK BŁAŻEJ M 35 M 0-29 5 LĘBORK 21km 1:42:30 12.29 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:31:22
39 393 KULIKOWSKI TADEUSZ M 36 M 40-49 9 RADZYMIN 21km 1:42:55 12.24 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:30:26
40 381 KOWALKOWSKI KRZYSZTOF M 37 M 30-39 16 GDAŃSK LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE 21km 1:43:02 12.23 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:32:14
41 526 BOHUCKI PIOTR M 38 M 30-39 17 REDA 21km 1:43:09 12.22 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:31:55
42 435 PETTKE NIKODEM M 39 M 0-29 6 GDAŃSK 21km 1:43:14 12.21 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:31:45
43 329 FIKUS MIROSŁAW M 40 M 30-39 18 LĘBORK 21km 1:43:14 12.21 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:32:58
44 426 OWCZAREK KATARZYNA K 4 K 40-49 1 KOSAKOWO 21km 1:43:17 12.20 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:32:41
45 447 RACZYŃSKA EWA K 5 K 40-49 2 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 21km 1:43:27 12.18 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:33:13
46 363 KACZYŃSKI DANIEL M 41 M 30-39 19 STAROGARD GDAŃSKI AKTYWNI KOCIEWIACY 21km 1:44:00 12.12 [km/h] 0:04:57 [min/km] 0:31:59
47 328 ENGLERT PAWEŁ M 42 M 40-49 10 GDYNIA 21km 1:44:29 12.06 [km/h] 0:04:59 [min/km] 0:34:08
48 422 OBRZUD KRZYSZTOF M 43 M 40-49 11 BOŻEPOLE WIELKIE 21km 1:44:37 12.04 [km/h] 0:04:59 [min/km] 0:33:52
49 376 KOPEĆ IGOR M 44 M 40-49 12 GDYNIA 21km 1:45:16 11.97 [km/h] 0:05:01 [min/km] 0:33:58
50 446 PRZYBORSKI MICHAŁ M 45 M 40-49 13 GDYNIA 21km 1:45:24 11.95 [km/h] 0:05:01 [min/km] 0:33:16
51 308 BIELICKI MARCIN M 46 M 30-39 20 GDYNIA ZDROWESMAKI.NET 21km 1:45:27 11.95 [km/h] 0:05:01 [min/km] 0:32:19
52 373 KOMORKIEWICZ KAROL M 47 M 30-39 21 REDA RUNEDA/FINASTRA 21km 1:45:33 11.94 [km/h] 0:05:02 [min/km] 0:33:34
53 316 CHEŁMIŃSKI MATEUSZ M 48 M 30-39 22 GDAŃSK 21km 1:45:49 11.91 [km/h] 0:05:02 [min/km] 0:34:18
54 482 SZTEJNA JOANNA K 6 K 0-29 1 GDAŃSK ALIOR RUNNING TEAM 21km 1:45:55 11.90 [km/h] 0:05:03 [min/km] 0:32:46
55 336 GAŁECKI MARCIN M 49 M 40-49 14 GDAŃSK 21km 1:46:07 11.87 [km/h] 0:05:03 [min/km] 0:32:02
56 401 KWIATKOWSKA AGNIESZKA K 7 K 30-39 1 RUMIA WIEWIÓR TEAM 21km 1:46:50 11.79 [km/h] 0:05:05 [min/km] 0:33:11
57 331 FORMELA KAMIL M 50 M 30-39 23 GDAŃSK LUBAŃ KNAPY 21km 1:47:01 11.77 [km/h] 0:05:06 [min/km] 0:33:29
58 370 KLIMOWSKA ANETTA K 8 K 40-49 3 ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM 21km 1:47:22 11.74 [km/h] 0:05:07 [min/km] 0:34:46
59 367 KISIEL KRZYSZTOF M 51 M 40-49 15 KWIDZYN CYKLO KWIDZYN 21km 1:47:48 11.69 [km/h] 0:05:08 [min/km] 0:33:48
60 527 DELEWSKI PIOTR M 52 M 40-49 16 ROŻENTAL 21km 1:47:59 11.67 [km/h] 0:05:09 [min/km] 0:34:26
61 301 ANDRZEJEWSKA KATARZYNA K 9 K 0-29 2 GDAŃSK 21km 1:48:02 11.66 [km/h] 0:05:09 [min/km] 0:32:14
62 497 WALENCIK GRZEGORZ M 53 M 30-39 24 ELBLĄG 21km 1:48:13 11.64 [km/h] 0:05:09 [min/km] 0:35:00
63 419 NIEDZIELA TOMASZ M 54 M 30-39 25 GDYNIA 21km 1:48:26 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:35:03
64 521 ZIELIŃSKI JACEK M 55 M 50-59 5 REDA BIEGAMYRAZEM.PL 21km 1:48:44 11.59 [km/h] 0:05:11 [min/km] 0:33:14
65 544 PAŁEJKO MATEUSZ M 56 M 30-39 26 OLSZTYN 21km 1:48:54 11.57 [km/h] 0:05:11 [min/km] 0:34:46
66 485 SZYMAŃSKI ARTUR M 57 M 50-59 6 GDAŃSK 21km 1:48:58 11.56 [km/h] 0:05:11 [min/km] 0:34:32
67 458 SANNER MARCIN M 58 M 30-39 27 GDYNIA POWSINOGA 21km 1:49:00 11.56 [km/h] 0:05:11 [min/km] 0:36:10
68 361 JARSKA HANNA K 10 K 40-49 4 GDYNIA DW#43 21km 1:49:01 11.56 [km/h] 0:05:11 [min/km] 0:34:18
69 330 FOGT-KLOCKOWSKA MONIKA K 11 K 40-49 5 GDYNIA 21km 1:49:03 11.55 [km/h] 0:05:12 [min/km] 0:33:13
70 358 JANKOWSKI ANDRZEJ M 59 M 40-49 17 GDAŃSK 21km 1:49:17 11.53 [km/h] 0:05:12 [min/km] 0:33:52
71 440 PLATA ARKADIUSZ M 60 M 30-39 28 GDAŃSK 21km 1:49:20 11.52 [km/h] 0:05:12 [min/km] 0:34:50
72 404 LEŚNIEWSKI MARIUSZ M 61 M 40-49 18 GDAŃSK 21km 1:49:23 11.52 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:34:32
73 389 KRYM ARKADIUSZ M 62 M 40-49 19 GDAŃSK FITNESS LEON 21km 1:49:34 11.50 [km/h] 0:05:13 [min/km] 1:24:55
74 357 JAKUBOWSKI MACIEJ M 63 M 30-39 29 GDAŃSK PGB SPORTOWA PACZKA 21km 1:49:46 11.48 [km/h] 0:05:14 [min/km] 0:36:16
75 333 GAFFKE PAWEŁ M 64 M 30-39 30 LĘBORK 21km 1:50:19 11.42 [km/h] 0:05:15 [min/km] 0:32:55
76 556 KINAL JAKUB M 65 M 30-39 31 GDAŃSK OIRP GDAŃSK 21km 1:50:24 11.41 [km/h] 0:05:15 [min/km] 0:35:45
77 417 NALEPKA KAROLINA K 12 K 0-29 3 WEJHEROWO MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 21km 1:50:37 11.39 [km/h] 0:05:16 [min/km] 0:34:49
78 549 WASIŁOWICZ NATALIA K 13 K 30-39 2 GDAŃSK 21km 1:50:40 11.39 [km/h] 0:05:16 [min/km] 0:34:34
79 546 STOJAK KRZYSZTOF M 66 M 30-39 32 SUCHY DĄB 21km 1:50:45 11.38 [km/h] 0:05:16 [min/km] 0:34:34
80 395 KUMMER GRACJAN M 67 M 0-29 7 WEJHEROWO ABSOLWENT "SAMOCHODÓWKA" 21km 1:50:48 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km] 0:36:39
81 469 SKRZYŃSKI MIROSŁAW M 68 M 30-39 33 SUCHA KOSZALIŃSKA 21km 1:51:04 11.34 [km/h] 0:05:17 [min/km] 0:31:35
82 535 KICHLER KRYSPIN M 69 M 30-39 34 GDAŃSK 21km 1:51:07 11.34 [km/h] 0:05:17 [min/km] 0:33:54
83 394 KUŁAKOWSKI DAWID M 70 M 40-49 20 KOSZALIN TKKF KOSZALIN 21km 1:51:14 11.33 [km/h] 0:05:18 [min/km] 0:34:47
84 356 IWANIEC DARIUSZ M 71 M 40-49 21 SIERAKOWO TKKF KOSZALIN 21km 1:51:14 11.33 [km/h] 0:05:18 [min/km] 0:34:46
85 459 SARAK ARTUR M 72 M 30-39 35 BRANIEWO 21km 1:51:15 11.33 [km/h] 0:05:18 [min/km] 0:36:07
86 473 SOBKÓW ADAM M 73 M 50-59 7 GDYNIA BHMW_GDYNIA 21km 1:51:54 11.26 [km/h] 0:05:20 [min/km] 0:35:40
87 491 TRZECIAKOWSKI MARCIN M 74 M 30-39 36 GDAŃSK 21km 1:52:12 11.23 [km/h] 0:05:21 [min/km] 0:37:13
88 388 KRÓL MICHAŁ M 75 M 30-39 37 SOPOT 21km 1:52:28 11.20 [km/h] 0:05:21 [min/km] 0:32:13
89 441 PNIEWSKI MACIEK M 76 M 30-39 38 GDYNIA OLIMP TEAM 21km 1:52:50 11.17 [km/h] 0:05:22 [min/km] 1:24:55
90 498 WARUSZEWSKI KAROL M 77 M 40-49 22 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:53:05 11.14 [km/h] 0:05:23 [min/km] 0:36:08
91 500 WESOŁOWSKI PAWEŁ M 78 M 30-39 39 PRUSZCZ GDAŃSKI ST RUNNERS 21km 1:53:10 11.13 [km/h] 0:05:23 [min/km] 0:37:35
92 334 GAJDA PATRYK M 79 M 0-29 8 GDYNIA 21km 1:53:43 11.08 [km/h] 0:05:25 [min/km] 0:34:50
93 352 HINC-ZARDECKA NATALIA K 14 K 30-39 3 REDA RUNEDA 21km 1:54:36 10.99 [km/h] 0:05:27 [min/km] 0:35:38
94 524 ANOLIK PIOTR M 80 M 50-59 8 GDYNIA 21km 1:54:38 10.99 [km/h] 0:05:28 [min/km] 0:35:33
95 539 KUNCEWICZ SŁAWOMIR M 81 M 40-49 23 GDAŃSK 21km 1:54:44 10.98 [km/h] 0:05:28 [min/km] 0:38:02
96 312 BRZĄKAŁA HUBERT M 82 M 0-29 9 BYDGOSZCZ PROJEKT PANDORA 21km 1:54:52 10.97 [km/h] 0:05:28 [min/km] 0:34:11
97 438 PICH PAWEŁ M 83 M 30-39 40 GDYNIA 21km 1:55:08 10.94 [km/h] 0:05:29 [min/km] 0:37:35
98 437 PICH ANIA K 15 K 30-39 4 GDYNIA CHUCHALATEAM 21km 1:55:12 10.94 [km/h] 0:05:29 [min/km] 0:37:25
99 344 GOTOWAŁA KRZYSZTOF M 84 M 0-29 10 GDYNIA PSEUDOBIEGACZ 21km 1:55:20 10.92 [km/h] 0:05:30 [min/km] 0:37:06
100 515 ZAKRZEWSKI PAWEŁ M 85 M 30-39 41 GDAŃSK 21km 1:55:31 10.91 [km/h] 0:05:30 [min/km] 0:37:19
101 445 PRYŚKO-GROBELNA MAŁGORZATA K 16 K 30-39 5 GDAŃSK PRZYTULNA TEAM 21km 1:55:50 10.88 [km/h] 0:05:31 [min/km] 0:34:48
102 360 JAROŃ ANDRZEJ M 86 M 0-29 11 OLSZTYN 21km 1:56:02 10.86 [km/h] 0:05:32 [min/km] 0:36:07
103 377 KORJAT BARTEK M 87 M 30-39 42 GDYNIA STREFA TUNINGU 21km 1:56:12 10.84 [km/h] 0:05:32 [min/km] 0:36:11
104 514 WYTRWAŁ TOMASZ M 88 M 40-49 24 GDYNIA 21km 1:56:20 10.83 [km/h] 0:05:32 [min/km] 0:37:10
105 309 BOJAN PIOTR M 89 M 30-39 43 GDYNIA WITOMINO 21km 1:56:55 10.78 [km/h] 0:05:34 [min/km] 0:33:57
106 359 JANKOWSKI MAREK M 90 M 40-49 25 GDAŃSK 21km 1:57:09 10.76 [km/h] 0:05:35 [min/km] 0:36:46
107 385 KRAWCZUK ANDRZEJ M 91 M 60+ 1 GDAŃSK TEAMKARAŚ-ELBLĄG 21km 1:57:16 10.74 [km/h] 0:05:35 [min/km] 0:37:21
108 486 ŚLUSARSKI MAREK M 92 M 40-49 26 GDYNIA MONOLIT IT 21km 1:57:24 10.73 [km/h] 0:05:35 [min/km] 0:37:22
109 410 MARCINIUK MICHAŁ M 93 M 30-39 44 GDYNIA KFMM TRIATHLON TEAM 21km 1:57:37 10.71 [km/h] 0:05:36 [min/km] 0:36:31
110 355 IWACHÓW SŁAWOMIR M 94 M 40-49 27 KWIDZYN 21km 1:57:40 10.71 [km/h] 0:05:36 [min/km] 0:37:59
111 317 CICHOCKI TOMASZ M 95 M 40-49 28 GDYNIA CETE.COM.PL 21km 1:58:00 10.68 [km/h] 0:05:37 [min/km] 0:34:49
112 338 GIERSZEWSKA-KWAPISZ ANNA K 17 K 40-49 6 GDAŃSK 21km 1:58:35 10.63 [km/h] 0:05:39 [min/km] 0:38:43
113 429 PASTWA JANUSZ M 96 M 40-49 29 GDAŃSK 21km 1:58:38 10.62 [km/h] 0:05:39 [min/km] 0:35:39
114 337 GAPSKA ANNA K 18 K 0-29 4 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 65 21km 1:58:54 10.60 [km/h] 0:05:40 [min/km] 0:36:42
115 499 WĄSIK KATARZYNA K 19 K 40-49 7 REDA 21km 1:58:59 10.59 [km/h] 0:05:40 [min/km] 0:38:28
116 551 WORZAŁA ALEKSANDRA K 20 K 30-39 6 GDAŃSK OIRP GDAŃSK 21km 1:59:30 10.54 [km/h] 0:05:41 [min/km] 0:37:18
117 421 NOGA KRZYSZTOF M 97 M 50-59 9 GDAŃSK THE NOGAS 21km 1:59:44 10.52 [km/h] 0:05:42 [min/km] 0:36:54
118 506 WITKOWSKA BEATA K 21 K 30-39 7 GDAŃSK #KASZANIENAMOKA 21km 1:59:58 10.50 [km/h] 0:05:43 [min/km] 0:36:57
119 392 KULGAJUK MICHAL M 98 M 30-39 45 PRUSZCZ GDANSKI SUT PRUSZCZ BIEGA 21km 2:00:20 10.47 [km/h] 0:05:44 [min/km] 0:00:00
120 365 KANTOR MARTIN M 99 M 40-49 30 GDAŃSK 21km 2:00:39 10.44 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:35:45
121 347 GROT JAROSŁAW M 100 M 40-49 31 TUCHOM 21km 2:00:50 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:36:58
122 414 MICERSKI TOMEK M 101 M 40-49 32 KOSZALIN TKKF KOSZALIN 21km 2:01:03 10.41 [km/h] 0:05:46 [min/km] 0:34:47
123 457 SALWIN MICHAŁ M 102 M 40-49 33 GDYNIA ATENA S. A. 21km 2:01:55 10.33 [km/h] 0:05:48 [min/km] 0:36:43
124 396 KUNKEL MARIUSZ M 103 M 40-49 34 GDAŃSK 21km 2:02:04 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km] 0:37:55
125 541 MIZIK MACIEJ M 104 M 30-39 46 GDANSK 21km 2:02:14 10.31 [km/h] 0:05:49 [min/km] 0:37:58
126 554 GAWIN RAFAŁ M 105 M 40-49 35 KOŚCIERZYNA - 21km 2:02:33 10.28 [km/h] 0:05:50 [min/km] 0:38:00
127 314 BUŚ KAMILLA K 22 K 40-49 8 MOSTY 21km 2:02:48 10.26 [km/h] 0:05:51 [min/km] 0:38:29
128 418 NALEWSKI ŁUKASZ M 106 M 0-29 12 GDYNIA 21km 2:02:49 10.26 [km/h] 0:05:51 [min/km] 0:37:34
129 509 WYCICHOWSKI WOJCIECH M 107 M 40-49 36 OSTASZEWO 21km 2:02:58 10.25 [km/h] 0:05:51 [min/km] 0:36:45
130 530 GŁUSZEK BOŻENA K 23 K 50+ 1 GDYNIA 21km 2:03:00 10.24 [km/h] 0:05:51 [min/km] 0:37:34
131 448 REDZIMSKI ADAM M 108 M 50-59 10 GDYNIA GDYNIA PÓŁNOC 21km 2:03:05 10.24 [km/h] 0:05:52 [min/km] 0:36:54
132 321 CZARNECKA ANNA K 24 K 40-49 9 GDYNIA 21km 2:03:55 10.17 [km/h] 0:05:54 [min/km] 0:38:16
133 502 WIRKUS PIOTR M 109 M 30-39 47 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 21km 2:04:26 10.13 [km/h] 0:05:56 [min/km] 0:37:37
134 538 KUBIAK KAROLINA K 25 K 40-49 10 WEJHEROWO EXCALIBUR 21km 2:04:31 10.12 [km/h] 0:05:56 [min/km] 0:38:31
135 416 MURAWSKI MICHAŁ M 110 M 30-39 48 STARE BŁONOWO GMINA GARDEJA BIEGA 21km 2:04:32 10.12 [km/h] 0:05:56 [min/km] 0:38:02
136 390 KUCHARSKI BARTOSZ M 111 M 40-49 37 GDYNIA 21km 2:04:41 10.11 [km/h] 0:05:56 [min/km] 0:38:56
137 505 WITKA PIOTR M 112 M 50-59 11 GARCZEGORZE 2/2 ŁEBA MORS POLAND 21km 2:05:01 10.08 [km/h] 0:05:57 [min/km] 0:37:03
138 553 ŻABIEŁOWICZ ADAM M 113 M 40-49 38 REDA MOTYWATORNIA TEAM 21km 2:05:18 10.06 [km/h] 0:05:58 [min/km] 0:39:05
139 460 SARNECKI KAMIL M 114 M 40-49 39 GDAŃSK RUN AROUND THE ISLAND 21km 2:05:22 10.05 [km/h] 0:05:58 [min/km] 0:38:52
140 386 KREFT EWA K 26 K 40-49 11 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 21km 2:05:34 10.03 [km/h] 0:05:59 [min/km] 0:38:47
141 537 KOTULSKI PIOTR M 115 M 40-49 40 GDAŃSK KLUB BIEGACZY JYSK 21km 2:05:57 10.00 [km/h] 0:06:00 [min/km] 0:38:55
142 371 KLOTZKE RAFAŁ M 116 M 40-49 41 WEJHEROWO MAJA TEAM 21km 2:06:15 9.98 [km/h] 0:06:01 [min/km] 0:40:54
143 407 ŁASKA KAZIMIERZ M 117 M 50-59 12 GNIEW 21km 2:06:18 9.98 [km/h] 0:06:01 [min/km] 0:39:01
144 543 OSTASZEWSKI TOMASZ M 118 M 40-49 42 GDYNIA MONOLIT IT DREAMTEAM 21km 2:06:26 9.97 [km/h] 0:06:01 [min/km] 0:39:55
145 374 KONKEL LUCYNA K 27 K 30-39 8 GDYNIA 21km 2:06:27 9.96 [km/h] 0:06:01 [min/km] 0:40:18
146 402 LESISZ MICHAŁ M 119 M 40-49 43 KOSZALIN 21km 2:06:28 9.96 [km/h] 0:06:01 [min/km] 0:40:40
147 311 BROKOS TOMASZ M 120 M 30-39 49 GDAŃSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA 21km 2:07:20 9.90 [km/h] 0:06:04 [min/km] 0:39:57
148 412 MAZUR MONIKA K 28 K 30-39 9 KOSZĘCIN 21km 2:07:31 9.88 [km/h] 0:06:04 [min/km] 0:37:47
149 325 DULJAS KAMIL M 121 M 0-29 13 GDAŃSK SOLWIT TEAM 21km 2:07:51 9.86 [km/h] 0:06:05 [min/km] 0:39:08
150 342 GOMOLIŃSKI SŁAWOMIR M 122 M 40-49 44 WARSZAWA 21km 2:08:02 9.84 [km/h] 0:06:06 [min/km] 0:40:48
151 453 ROMANOWICZ MAREK M 123 M 30-39 50 WROCŁAW NIEZRZESZONY 21km 2:08:17 9.82 [km/h] 0:06:07 [min/km] 0:56:24
152 522 ŻARDECKI PAWEŁ M 124 M 30-39 51 REDA RUNEDA 21km 2:08:19 9.82 [km/h] 0:06:07 [min/km] 0:40:38
153 513 WYSOCKI PIOTR M 125 M 0-29 14 GDAŃSK MONOLIT IT 21km 2:08:33 9.80 [km/h] 0:06:07 [min/km] 0:42:34
154 483 SZUBARTOWICZ MAREK M 126 M 30-39 52 GDYNIA 21km 2:09:42 9.71 [km/h] 0:06:11 [min/km] 0:39:56
155 462 SERZYSKO WOJCIECH M 127 M 40-49 45 MALBORK 21km 2:09:51 9.70 [km/h] 0:06:11 [min/km] 0:38:44
156 478 STOLARSKI MARCIN M 128 M 30-39 53 GDANSK 21km 2:09:58 9.69 [km/h] 0:06:11 [min/km] 0:41:23
157 368 KISIELIŃSKI IGOR M 129 M 50-59 13 KOSZALIN TKKF KOSZALIN 21km 2:10:26 9.66 [km/h] 0:06:13 [min/km] 0:37:05
158 467 SIKORSKI MARCIN M 130 M 30-39 54 GDAŃSK MONOLIT IT 21km 2:10:30 9.66 [km/h] 0:06:13 [min/km] 0:42:32
159 520 ZEGARLICKI ZYGMUNT M 131 M 40-49 46 GDYNIA ORKIESTRA REPREZENTACYJNA MW 21km 2:10:51 9.63 [km/h] 0:06:14 [min/km] 0:41:42
160 496 USZACKA MALGOSIA K 29 K 30-39 10 GDANSK USHATKI 21km 2:10:54 9.63 [km/h] 0:06:14 [min/km] 0:38:31
161 302 ARGALSKI GRZEGORZ M 132 M 40-49 47 GDYNIA KW TRÓJMIASTO 21km 2:10:55 9.62 [km/h] 0:06:14 [min/km] 0:38:33
162 303 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA K 30 K 40-49 12 GDYNIA 21km 2:11:05 9.61 [km/h] 0:06:15 [min/km] 0:00:00
163 533 HNATYSZYN MATEUSZ M 133 M 30-39 55 GDANSK JEPPESEN 21km 2:11:26 9.59 [km/h] 0:06:16 [min/km] 0:39:03
164 489 TOMASIŃSKA AGNIESZKA K 31 K 30-39 11 GDYNIA 21km 2:11:31 9.58 [km/h] 0:06:16 [min/km] 0:41:16
165 490 TOMCZAK DOROTA K 32 K 50+ 2 GDAŃSK 21km 2:11:34 9.58 [km/h] 0:06:16 [min/km] 0:39:04
166 397 KUPIŃSKA MAGDALENA K 33 K 0-29 5 GDYNIA 21km 2:11:36 9.57 [km/h] 0:06:16 [min/km] 0:39:28
167 304 BASSA ADRIAN M 134 M 0-29 15 CHOJNICE 21km 2:11:37 9.57 [km/h] 0:06:16 [min/km] 0:39:32
168 424 ORŁOWSKI PIOTR M 135 M 30-39 56 GDYNIA INTEL RUNNERS | SZWAGRY 21km 2:11:44 9.56 [km/h] 0:06:16 [min/km] 0:40:33
169 306 BECKER WIOLETTA K 34 K 40-49 13 LĘBORK FARM FRITES POLAND 21km 2:11:57 9.55 [km/h] 0:06:17 [min/km] 0:37:47
170 523 ŻURAWSKI ŁUKASZ M 136 M 30-39 57 GDYNIA 21km 2:12:05 9.54 [km/h] 0:06:17 [min/km] 0:41:00
171 475 STARSIERSKI TOMASZ M 137 M 40-49 48 KIELNO 21km 2:12:32 9.51 [km/h] 0:06:19 [min/km] 0:41:26
172 323 DOKRZEWSKA KATARZYNA K 35 K 30-39 12 GDYNIA 21km 2:14:01 9.40 [km/h] 0:06:23 [min/km] 0:40:59
173 411 MARKIEWICZ ARKADIUSZ M 138 M 40-49 49 MALBORK PIĘKNI I BESTIE 21km 2:14:04 9.40 [km/h] 0:06:23 [min/km] 0:41:22
174 350 GULATOWSKA KLAUDIA K 36 K 30-39 13 KLUKOWA HUTA 21km 2:14:43 9.35 [km/h] 0:06:25 [min/km] 0:40:38
175 305 BĄBA DOROTA K 37 K 40-49 14 ŻUKOWO 21km 2:15:58 9.27 [km/h] 0:06:28 [min/km] 0:40:30
176 501 WIATR JACEK M 139 M 40-49 50 GDYNIA 21km 2:17:08 9.19 [km/h] 0:06:32 [min/km] 0:41:16
177 307 BENDIK MACIEJ M 140 M 30-39 58 STAROGARD GDAŃSKI 21km 2:17:54 9.14 [km/h] 0:06:34 [min/km] 0:39:53
178 461 SARNOWSKA-GRACZ KINGA K 38 K 30-39 14 KOTEŻE 21km 2:17:54 9.14 [km/h] 0:06:34 [min/km] 0:39:52
179 332 GAFFKE KRZYSZTOF M 141 M 30-39 59 SZCZECIN 21km 2:18:02 9.13 [km/h] 0:06:34 [min/km] 0:37:01
180 476 STEFANIAK PIOTR M 142 M 50-59 14 LĘBORK ŁEBA MORS POLAND 21km 2:18:42 9.08 [km/h] 0:06:36 [min/km] 0:42:41
181 423 OLESZCZUK PAWEŁ M 143 M 30-39 60 GDAŃSK 21km 2:18:57 9.07 [km/h] 0:06:37 [min/km] 0:42:37
182 315 CHARKIEWICZ MONIKA K 39 K 30-39 15 STRASZYN 21km 2:19:10 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km] 0:40:02
183 512 WYSOCKA ANNA K 40 K 30-39 16 GDYNIA WYMIATACZE 21km 2:19:11 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km] 0:41:58
184 525 BIESZKE IZABELA K 41 K 30-39 17 MOSTY WYMIATACZE/ FIT MATKA WYMIATACZKA 21km 2:19:12 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km] 0:41:56
185 320 CZAPLIŃSKA WIOLETTA K 42 K 40-49 15 OSTROŁĘKA 21km 2:19:15 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km] 0:42:29
186 318 CYWIŃSKI ROBERT M 144 M 40-49 51 ŚWIERCZYNIEC ŚWIERCZYNIEC RUNNING 21km 2:19:25 9.04 [km/h] 0:06:38 [min/km] 0:43:34
187 354 IMIANOWSKI JERZY M 145 M 50-59 15 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 21km 2:19:45 9.02 [km/h] 0:06:39 [min/km] 0:44:02
188 542 MODZELEWSKA MILENA K 43 K 30-39 18 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 21km 2:19:57 9.00 [km/h] 0:06:40 [min/km] 0:42:37
189 555 PIWKO GRAŻYNA K 44 K 50+ 3 GDYNIA MORSY GDYŃSKI 21km 2:20:00 9.00 [km/h] 0:06:40 [min/km] 0:41:12
190 471 SKURTYS KAROLINA K 45 K 30-39 19 REDA RUNEDA 21km 2:21:30 8.90 [km/h] 0:06:44 [min/km] 0:43:53
191 413 MĄCZKA CEZARY M 146 M 50-59 16 GDAŃSK 21km 2:21:51 8.88 [km/h] 0:06:45 [min/km] 0:42:24
192 519 ZAREMBA ANNA K 46 K 40-49 16 GDYNIA 21km 2:22:44 8.83 [km/h] 0:06:48 [min/km] 0:42:49
193 324 DORENDA-ZABOROWICZ MARTA K 47 K 30-39 20 GDAŃSK 21km 2:22:45 8.83 [km/h] 0:06:48 [min/km] 0:42:26
194 547 STYKUĆ DARIUSZ M 147 M 30-39 61 GDAŃSK KEEP CALM AND RUN 21km 2:22:53 8.82 [km/h] 0:06:48 [min/km] 0:43:04
195 493 TUSZYŃSKA KATARZYNA K 48 K 40-49 17 OTOMINO 21km 2:23:15 8.80 [km/h] 0:06:49 [min/km] 0:41:29
196 364 KAMIŃSKA AGNIESZKA K 49 K 0-29 6 KOSZALIN 21km 2:23:18 8.79 [km/h] 0:06:49 [min/km] 0:43:59
197 375 KOPCZYŃSKI MICHAŁ M 148 M 30-39 62 GDAŃSK 21km 2:23:25 8.79 [km/h] 0:06:50 [min/km] 0:43:44
198 430 PASTWA MONIKA K 50 K 40-49 18 GDAŃSK 21km 2:23:52 8.76 [km/h] 0:06:51 [min/km] 0:41:31
199 409 MAJZBUCHOWSKI PIOTR M 149 M 30-39 63 GDAŃSK 21km 2:24:23 8.73 [km/h] 0:06:53 [min/km] 0:47:08
200 536 KNOT MARTYNA K 51 K 30-39 21 BORKOWO PIĘKNI I BESTIE 21km 2:25:01 8.69 [km/h] 0:06:54 [min/km] 0:47:32
201 319 CZAPA MAGDALENA K 52 K 40-49 19 GDAŃSK 21km 2:25:06 8.68 [km/h] 0:06:55 [min/km] 0:43:13
202 432 PAWŁÓW KATARZYNA K 53 K 30-39 22 OLSZTYN BIEGAJĄCE BOBRY 21km 2:25:36 8.65 [km/h] 0:06:56 [min/km] 0:45:55
203 349 GRZESZCZAK MAŁGORZATA K 54 K 40-49 20 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 21km 2:26:56 8.58 [km/h] 0:07:00 [min/km] 0:45:50
204 348 GRZESZCZAK ADAM M 150 M 40-49 52 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 21km 2:26:56 8.58 [km/h] 0:07:00 [min/km] 0:00:00
205 474 STANKIEWICZ AGNIESZKA K 55 K 0-29 7 KOLECZKOWO 21km 2:27:28 8.54 [km/h] 0:07:01 [min/km] 0:45:09
206 516 ZALEWSKA AGNIESZKA K 56 K 40-49 21 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 21km 2:28:43 8.47 [km/h] 0:07:05 [min/km] 0:46:09
207 425 ORZOŁ ELŻBIETA K 57 K 50+ 4 GDYNIA 21km 2:29:17 8.44 [km/h] 0:07:07 [min/km] 0:42:51
208 326 DYBUK AGNIESZKA K 58 K 40-49 22 GDAŃSK 21km 2:29:45 8.41 [km/h] 0:07:08 [min/km] 0:46:36
209 398 KWAPISZ SEBASTIAN M 151 M 30-39 64 REDA RUNEDA 21km 2:29:49 8.41 [km/h] 0:07:08 [min/km] 0:45:33
210 504 WITKA GRAŻYNA K 59 K 50+ 5 GARCZEGORZE 2/2 ŁEBA MORS POLAND 21km 2:30:33 8.37 [km/h] 0:07:10 [min/km] 0:44:19
211 433 PEPLIŃSKA IWONA K 60 K 50+ 6 LĘBORK ŁEBA MORS POLAND 21km 2:30:33 8.37 [km/h] 0:07:10 [min/km] 0:44:20
212 384 KRASZEWSKA AGNIESZKA K 61 K 30-39 23 GDYNIA 21km 2:30:51 8.35 [km/h] 0:07:11 [min/km] 0:46:12
213 372 KOBYLIŃSKA-URBANIAK EWA K 62 K 40-49 23 GDAŃSK INVICTA POWER TEAM 21km 2:30:57 8.35 [km/h] 0:07:11 [min/km] 0:45:58
214 529 GIERWATOWSKI MICHAŁ M 152 M 40-49 53 GDAŃSK MONOLIT IT 21km 2:32:09 8.28 [km/h] 0:07:15 [min/km] 0:43:55
215 343 GOŚ-ZDROJEWSKA AGNIESZKA K 63 K 40-49 24 GDYNIA 21km 2:32:40 8.25 [km/h] 0:07:16 [min/km] 0:45:50
216 532 GWIZDAŁA MARCIN M 153 M 30-39 65 GDAŃSK OSP SIEROSŁAW 21km 2:33:53 8.19 [km/h] 0:07:20 [min/km] 0:48:21
217 434 PEPLIŃSKI PIOTR M 154 M 50-59 17 LĘBORK ŁEBA MORS POLAND 21km 2:34:08 8.17 [km/h] 0:07:20 [min/km] 0:47:12
218 340 GITNER MARCIN M 155 M 40-49 54 GDYNIA PIĘKNI I BESTIE 21km 2:35:16 8.12 [km/h] 0:07:24 [min/km] 0:43:23
219 545 SALEWSKA KATARZYNA K 64 K 30-39 24 SOPOT GRAŻKA I JANUSZE NA ROWERACH 21km 2:36:16 8.06 [km/h] 0:07:26 [min/km] 0:44:27
220 481 SZCZĘSNY TADEUSZ M 156 M 60+ 2 GDAŃSK KACPERY 21km 2:39:00 7.92 [km/h] 0:07:34 [min/km] 0:48:27
221 327 DYMOWSKA ALEKSANDRA K 65 K 30-39 25 GDYNIA 21km 2:42:12 7.77 [km/h] 0:07:43 [min/km] 0:47:07
222 362 JĘDRZEJAK MAGDALENA K 66 K 40-49 25 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL / OLSZTYŃSKIE MORSY IGLO 21km 2:44:56 7.64 [km/h] 0:07:51 [min/km] 0:50:46
223 464 SIERECKA DOROTA K 67 K 30-39 26 ŻELECHÓW TEAM ZABIEGANEDNI 21km 2:44:56 7.64 [km/h] 0:07:51 [min/km] 0:49:58
224 454 ROSZMAN HENRYK M 157 M 60+ 3 ORLE 21km 2:45:26 7.62 [km/h] 0:07:53 [min/km] 0:46:41
225 552 ZBRZESKA ADRIANA K 68 K 30-39 27 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 21km 2:47:53 7.51 [km/h] 0:08:00 [min/km] 0:46:52
226 484 SZUBSKA MARTA K 69 K 30-39 28 GDYNIA 21km 2:48:04 7.50 [km/h] 0:08:00 [min/km] 0:51:42
227 495 URBAŃSKA MAGDALENA K 70 K 30-39 29 GDYNIA 21km 2:54:05 7.24 [km/h] 0:08:17 [min/km] 0:51:57
228 451 ROGIŃSKA KATARZYNA K 71 K 50+ 7 GDAŃSK WKURW_TEAM 21km 2:54:48 7.21 [km/h] 0:08:19 [min/km] 0:52:16
- 466 SIKORA SEBASTAN M - M 40-49 - GDYNIA ACEL OSTEO-SPORT GDYNIA 21km DNF - [km/h] - [min/km] 0:27:34

LEŚNY MARSZ NW - 21 KM

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 6,5 km
1 669 YANKOVSKIY DMITRIY M 1 M 40-49 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 21km NW 2:18:10 9.12 [km/h] 0:06:35 [min/km] 0:45:34
2 676 SZARSZUNOWICZ MARIUSZ M 2 M 40-49 PASŁĘK KS METRACO POLKOWICE 21km NW 2:19:55 9.01 [km/h] 0:06:40 [min/km] 0:45:32
3 673 KŁOS MACIEJ M 3 M 0-39 GDAŃSK NW WYSPA SOBIESZEWSKA 21km NW 2:20:13 8.99 [km/h] 0:06:41 [min/km] 0:45:33
4 622 KORZEŃ GRZEGORZ M 4 M 40-49 1 SŁUPSK 21km NW 2:29:28 8.43 [km/h] 0:07:07 [min/km] 0:47:54
5 637 MARKIN EVGENIY M 5 M 0-39 1 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 21km NW 2:31:42 8.31 [km/h] 0:07:13 [min/km] 0:47:29
6 638 MIELECKA AGNIESZKA K 1 K 50+ GĄSAWA KS IDMAR RACING TEAM 21km NW 2:31:50 8.30 [km/h] 0:07:14 [min/km] 0:48:14
7 674 KOLMETZ KATARZYNA K 2 K 40-49 GOŚCICINO POLIPACK 21km NW 2:34:02 8.18 [km/h] 0:07:20 [min/km] 0:48:59
8 613 IDKOWIAK MAGDALENA K 3 K 40-49 KROSINKO/MOSINA IDMAR RACING TEAM 21km NW 2:36:22 8.06 [km/h] 0:07:27 [min/km] 0:48:59
9 607 DREWA MARIAN M 6 M 60+ 1 GOŚCICINO 21km NW 2:36:48 8.04 [km/h] 0:07:28 [min/km] 0:48:54
10 604 BUJNICKI MARCIN M 7 M 40-49 2 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 21km NW 2:37:51 7.98 [km/h] 0:07:31 [min/km] 0:49:08
11 621 KONCEWICZ MAREK M 8 M 50-59 1 GDYNIA ELITE TEAM GDYNIA 21km NW 2:38:25 7.95 [km/h] 0:07:33 [min/km] 0:48:32
12 675 RAKOWIECKI ZBIGNIEW M 9 M 50-59 2 GDAŃSK 21km NW 2:38:56 7.93 [km/h] 0:07:34 [min/km] 0:50:05
13 608 DUDA ALEKSANDRA K 4 K 0-39 1 GDAŃSK ELITE TEAM 21km NW 2:39:34 7.90 [km/h] 0:07:36 [min/km] 0:49:17
14 206 KOWALCZUK ROBERT M 10 M 50-59 3 GDAŃSK ELITE TEAM 21km NW 2:40:11 7.87 [km/h] 0:07:38 [min/km] 0:52:42
15 645 OWCZAREK JACEK M 11 M 40-49 3 KOSAKOWO 21km NW 2:42:37 7.75 [km/h] 0:07:45 [min/km] 0:50:53
16 661 SORN ŁUKASZ M 12 M 0-39 2 GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM/ELITE TEAM 21km NW 2:43:52 7.69 [km/h] 0:07:48 [min/km] 0:51:30
17 670 ZIÓŁKOWSKA SYLWIA K 5 K 40-49 1 SZCZECIN PUSZCZYK BUKOWY 21km NW 2:45:00 7.64 [km/h] 0:07:51 [min/km] 0:52:25
18 650 PIOTROWSKI KRZYSZTOF M 13 M 60+ 2 GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM 21km NW 2:45:09 7.63 [km/h] 0:07:52 [min/km] 0:51:37
19 671 ŻAMOJCIN MAREK M 14 M 50-59 4 SZCZECIN NORDICLUB SZCZECIN 21km NW 2:45:25 7.62 [km/h] 0:07:53 [min/km] 0:51:43
20 653 POSIM DARIUSZ M 15 M 50-59 5 DUBIEL WATAHA 21km NW 2:45:50 7.60 [km/h] 0:07:54 [min/km] 0:51:21
21 660 SOKOŁOWSKI MACIEJ M 16 M 0-39 3 GDYNIA 21km NW 2:46:51 7.55 [km/h] 0:07:57 [min/km] 0:53:34
22 656 ROMANOWSKI SŁAWOMIR M 17 M 50-59 6 GDYNIA 21km NW 2:47:53 7.51 [km/h] 0:08:00 [min/km] 0:54:15
23 611 GOŁĘBIOWSKI KRZYSZTOF M 18 M 50-59 7 ŁÓDŹ 21km NW 2:48:23 7.48 [km/h] 0:08:01 [min/km] 0:54:13
24 665 TOWARNICKA IZABELA K 6 K 40-49 2 GDYNIA TEAM DEAF 21km NW 2:48:31 7.48 [km/h] 0:08:01 [min/km] 0:52:46
25 609 DUSZA ANNA K 7 K 50+ 1 SZCZECIN SZCZECIN 21km NW 2:48:45 7.47 [km/h] 0:08:02 [min/km] 0:52:33
26 627 LATOSIŃSKA KAMILA K 8 K 0-39 2 GDAŃSK 21km NW 2:49:31 7.43 [km/h] 0:08:04 [min/km] 0:54:15
27 630 LITEWSKA JOANNA K 9 K 40-49 3 JUSZKOWO TEAM DEAF 21km NW 2:49:58 7.41 [km/h] 0:08:06 [min/km] 0:52:46
28 603 BUCZKOWSKA WIESŁAWA K 10 K 50+ 2 GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM 21km NW 2:50:36 7.39 [km/h] 0:08:07 [min/km] 0:53:33
29 618 KAZYAKA JÓZEF M 19 M 60+ 3 GDYNIA 21km NW 2:51:48 7.33 [km/h] 0:08:11 [min/km] 0:53:11
30 632 ŁĘCKI JAN M 20 M 0-39 4 GDYNIA ELITE TEAM 21km NW 2:53:38 7.26 [km/h] 0:08:16 [min/km] 0:53:14
31 636 MALKIEWICZ MAŁGORZATA K 11 K 50+ 3 WIERSZYNO ŻYJ AKTYWNIE WIERSZYNO 21km NW 2:54:02 7.24 [km/h] 0:08:17 [min/km] 0:54:35
32 647 PERETKO AGNIESZKA K 12 K 0-39 3 GDAŃSK 21km NW 2:54:06 7.24 [km/h] 0:08:17 [min/km] 0:54:25
33 659 SMOLIK BARTOSZ M 21 M 0-39 5 RUMIA 21km NW 2:54:38 7.22 [km/h] 0:08:19 [min/km] 0:59:44
34 644 OLECH MARCIN M 22 M 40-49 4 GDAŃSK ELITE TEAM 21km NW 2:56:21 7.14 [km/h] 0:08:24 [min/km] 0:56:48
35 605 DANKIEWICZ BARBARA K 13 K 40-49 4 ŁOWICZ 21km NW 2:57:50 7.09 [km/h] 0:08:28 [min/km] 0:58:55
36 677 SZCZODROWSKA WIOLETTA K 14 K 40-49 5 GDAŃSK 21km NW 2:58:02 7.08 [km/h] 0:08:29 [min/km] 0:57:20
37 672 JANISZEWSKI RAFAŁ M 23 M 40-49 5 GDAŃSK 21km NW 2:58:54 7.04 [km/h] 0:08:31 [min/km] 0:58:12
38 610 GAJCY EWA K 15 K 40-49 6 GDAŃSK 21km NW 3:01:20 6.95 [km/h] 0:08:38 [min/km] 0:56:09
39 651 PODHAJNA AGNIESZKA K 16 K 40-49 7 SZCZECIN 21km NW 3:03:34 6.86 [km/h] 0:08:44 [min/km] 0:58:20
40 643 OLECH ANNA K 17 K 40-49 8 GDAŃSK ELITE TEAM 21km NW 3:05:50 6.78 [km/h] 0:08:51 [min/km] 0:58:31
41 640 NAMSOŁEK FELIKS M 24 M 60+ 4 GDYNIA 21km NW 3:08:33 6.68 [km/h] 0:08:59 [min/km] 0:59:21
42 619 KAŹMIERSKI MICHAŁ M 25 M 40-49 6 MECHELINKI 21km NW 3:09:00 6.67 [km/h] 0:09:00 [min/km] 0:57:54
43 663 SZREDER LONGINA K 18 K 40-49 9 WEJHEROWO 21km NW 3:10:13 6.62 [km/h] 0:09:03 [min/km] 1:03:27
44 624 KOZŁOWSKA BARBARA K 19 K 40-49 10 LĘBORK 21km NW 3:10:52 6.60 [km/h] 0:09:05 [min/km] 1:01:06
45 612 GÓRSKA IWONA K 20 K 40-49 11 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 21km NW 3:10:52 6.60 [km/h] 0:09:05 [min/km] 1:01:07
46 655 ROKOSZ ROBERT M 26 M 40-49 7 GDYNIA TSS STEP BY STEP 21km NW 3:11:24 6.58 [km/h] 0:09:07 [min/km] 0:57:45
47 620 KOC MAŁGORZATA K 21 K 40-49 12 PRUSZCZ GDAŃSKI 21km NW 3:13:50 6.50 [km/h] 0:09:14 [min/km] 1:01:18
48 667 WALKOWICZ KAROLINA K 22 K 40-49 13 GDYNIA 21km NW 3:15:40 6.44 [km/h] 0:09:19 [min/km] 1:04:17
49 666 WALKOWICZ BARTŁOMIEJ M 27 M 40-49 8 GDYNIA 21km NW 3:16:32 6.41 [km/h] 0:09:22 [min/km] 1:05:09
50 641 NIETRZEBKA ALEKSANDRA K 23 K 0-39 4 MIĘDZYBORÓW MIĘDZYBORÓW 21km NW 3:19:22 6.32 [km/h] 0:09:30 [min/km] 1:00:44
51 602 BRÓZDA MONIKA K 24 K 0-39 5 GDYNIA 21km NW 3:19:41 6.31 [km/h] 0:09:31 [min/km] 1:03:59
52 642 NIETRZEBKA PAWEŁ M 28 M 0-39 6 MIĘDZYBORÓW MIĘDZYBORÓW 21km NW 3:20:15 6.29 [km/h] 0:09:32 [min/km] 1:01:38
53 681 KRZYSZTOF PISZCZ M 29 M 40-49 9 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 21km NW 3:20:33 6.28 [km/h] 0:09:33 [min/km] 1:04:54
54 664 SZULC-RUTKOWSKA ANNA K 25 K 40-49 14 WEJHEROWO 21km NW 3:25:47 6.12 [km/h] 0:09:48 [min/km] 1:03:30
55 662 SYREWICZ MAŁGORZATA K 26 K 40-49 15 GDAŃSK TRIMAMA TEAM 21km NW 3:30:45 5.98 [km/h] 0:10:02 [min/km] 1:06:22
56 631 LUBOCKA ELŻBIETA K 27 K 50+ 4 GDAŃSK 21km NW 3:30:45 5.98 [km/h] 0:10:02 [min/km] 1:06:21
57 658 SIDORCZUK AGATA K 28 K 0-39 6 REDA 21km NW 3:32:13 5.94 [km/h] 0:10:06 [min/km] 1:11:11
58 635 MALINOWSKA MARCELINA K 29 K 0-39 7 GDYNIA 21km NW 3:32:27 5.93 [km/h] 0:10:07 [min/km] 1:03:53
59 657 SIDORCZUK ADAM M 30 M 0-39 7 REDA 21km NW 3:33:05 5.91 [km/h] 0:10:09 [min/km] 1:12:06
60 654 PRENA PIOTR M 31 M 0-39 8 RUMIA PRENCY NA TRASIE 21km NW 3:33:07 5.91 [km/h] 0:10:09 [min/km] 1:12:06
61 639 MOSKOT MARTA. M 32 M 0-39 9 GDYNIA OKAS GDYNIA 21km NW 3:33:18 5.91 [km/h] 0:10:09 [min/km] 1:04:45
62 606 DĄBROWSKA LIDIA K 30 K 40-49 16 GDAŃSK 21km NW 3:33:55 5.89 [km/h] 0:10:11 [min/km] 1:06:01
63 668 WYSOCKA MONIKA K 31 K 40-49 17 PIÓRKOWO NORDIC WALKING PASŁĘK 21km NW 3:34:09 5.88 [km/h] 0:10:12 [min/km] 1:07:14
64 633 MACKIEWICZ BEATA K 32 K 40-49 18 DAWIDY NORDIC WALKING PASŁĘK 21km NW 3:34:15 5.88 [km/h] 0:10:12 [min/km] 1:07:15
65 615 KARASIEWICZ IWONA K 33 K 0-39 8 WARSZAWA NORDICCLUB SZCZECIN 21km NW 3:42:07 5.67 [km/h] 0:10:35 [min/km] 1:08:40
66 652 PODKOWINSKA ANNA K 34 K 0-39 9 RUMIA 21km NW 3:50:25 5.47 [km/h] 0:10:58 [min/km] 1:10:35
67 628 LIPIŃSKA MAGDALENA K 35 K 0-39 10 RUMIA LIPKI 21km NW 3:50:25 5.47 [km/h] 0:10:58 [min/km] 1:10:36
68 629 LIPIŃSKI MATEUSZ M 33 M 0-39 10 RUMIA LIPKI 21km NW 3:51:17 5.45 [km/h] 0:11:01 [min/km] 1:12:07
69 616 KASZUBOWSKA ALEKSANDRA K 36 K 0-39 11 BOCHLIN 21km NW 3:58:19 5.29 [km/h] 0:11:21 [min/km] 1:12:03
70 617 KASZUBOWSKI DARIUSZ M 34 M 0-39 11 BOCHLIN 21km NW 3:59:10 5.27 [km/h] 0:11:23 [min/km] 1:12:47

LEŚNY BIEG - 63 KM

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 6,5 km 21,1 km 27,6 km 42,2 km 48,7 km
1 8 ELWART ROMAN M 1 M 40-49 PUCK KOWO UDVIKLING/ TEAM ELWART/ LKS PUCK 63km 5:09:02 12.23 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:31:23 1:40:20 2:13:02 3:21:00 3:54:24
2 18 OLEJNIK ADAM M 2 M 0-39 WŁOCŁAWEK REFERICON 63km 5:13:57 12.04 [km/h] 0:04:59 [min/km] 0:31:21 1:40:21 2:13:04 3:22:27 3:57:42
3 27 STASIUKIEWICZ RAFAŁ M 3 M 0-39 GDYNIA CENTRUM SPORTOWE "U JEZUITÓW" 63km 5:18:07 11.88 [km/h] 0:05:03 [min/km] 0:31:22 1:40:21 2:13:02 3:20:55 3:54:24
4 34 JELIŃSKI MATEUSZ M 4 M 0-39 1 GORĘCZYNO XRUNNERS 63km 5:18:17 11.88 [km/h] 0:05:03 [min/km] 0:31:22 1:40:21 2:13:05 3:22:51 3:58:01
5 3 BORÓWKA RYSZARD M 5 M 40-49 1 GDYNIA 63km 5:20:19 11.80 [km/h] 0:05:05 [min/km] 0:31:22 1:40:22 2:13:05 3:22:57 3:58:06
6 22 POTOCZEK ANDRZEJ M 6 M 0-39 2 LICHNOWY PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA 63km 5:38:46 11.16 [km/h] 0:05:23 [min/km] 0:32:25 1:40:25 2:13:40 3:30:23 4:09:10
7 10 GLEINERT SZYMON M 7 M 0-39 3 ŻUKOWO 63km 5:53:14 10.70 [km/h] 0:05:36 [min/km] 0:32:23 1:43:47 2:19:30 3:39:57 4:21:03
8 32 ZAKRZEWSKI MACIEJ M 8 M 40-49 2 RUMIA PARKRUN RUMIA 63km 5:54:41 10.66 [km/h] 0:05:38 [min/km] 0:34:46 1:50:57 2:29:25 3:48:34 4:26:48
9 15 KUJAWSKA-FREJLICH JOANNA K 1 K 0-34 GDYNIA 63km 5:57:45 10.57 [km/h] 0:05:41 [min/km] 0:33:51 1:50:09 2:27:09 3:48:53 4:27:23
10 1 BARTKOWIAK MICHAŁ M 9 M 0-39 4 WRZEŚNIA TRÓJMIEJSKIE PYRY 63km 6:03:17 10.41 [km/h] 0:05:46 [min/km] 0:35:07 1:54:53 2:32:45 3:54:09 4:33:34
11 7 DAMPS SYLWESTER M 10 M 40-49 3 GOWINO 63km 6:05:27 10.34 [km/h] 0:05:48 [min/km] 0:35:59 1:58:45 2:38:04 4:02:49 4:42:32
12 19 OŻAŃSKI TOMASZ M 11 M 0-39 5 WILKASY 63km 6:07:10 10.30 [km/h] 0:05:50 [min/km] 0:32:43 1:46:19 2:22:21 3:48:22 4:30:44
13 4 BUCHOLC MATEUSZ M 12 M 0-39 6 SKARSZEWY 63km 6:17:14 10.02 [km/h] 0:05:59 [min/km] 0:37:54 1:58:16 2:36:12 3:58:57 4:40:03
14 24 RENACHOWSKI MIROSŁAW M 13 M 40-49 4 REDA OPEC GDYNIA/BIEGAMYRAZEM.PL 63km 6:22:56 9.87 [km/h] 0:06:05 [min/km] 0:34:47 1:50:58 2:31:10 4:02:05 4:47:30
15 9 FIGURA MARCIN M 14 M 40-49 5 KWIDZYN KWIDZYN RUN 63km 6:27:18 9.76 [km/h] 0:06:09 [min/km] 0:37:21 1:58:45 2:37:56 4:04:10 4:46:10
16 33 ŻABIEŁOWICZ ANNA K 2 K 35-55 REDA MOTYWATORNIA TEAM 63km 6:29:06 9.71 [km/h] 0:06:11 [min/km] 0:36:28 1:58:55 2:38:40 4:10:53 4:53:41
17 13 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ M 15 M 50-59 1 ŁÓDŹ FOREVER YOUNG ŁÓDŹ 63km 6:35:16 9.56 [km/h] 0:06:16 [min/km] 0:35:58 1:58:49 2:37:27 4:09:27 4:55:05
18 16 MIERZEJEWSKI SYLWESTER M 16 M 40-49 6 RUMIA OSNIP WP ACTIVE TEAM 63km 6:47:02 9.29 [km/h] 0:06:28 [min/km] 0:37:33 2:00:26 2:40:07 4:15:52 5:03:33
19 12 GRUCHAŁA ROBERT M 17 M 40-49 7 GDYNIA PADŁ NA RYJ TEAM 63km 6:57:56 9.04 [km/h] 0:06:38 [min/km] 0:36:59 2:04:06 2:45:56 4:21:21 5:10:16
20 17 MROZIŃSKI LESZEK M 18 M 0-39 7 REDA RUNEDA 63km 6:58:49 9.03 [km/h] 0:06:39 [min/km] 0:38:09 2:04:20 2:45:18 4:24:04 5:11:57
21 5 CZAPLIŃSKI MICHAŁ M 19 M 40-49 8 OSTROŁĘKA 63km 7:00:39 8.99 [km/h] 0:06:41 [min/km] 0:38:36 2:08:05 2:51:44 4:31:50 5:19:53
22 25 ROMAN KRZYSZTOF M 20 M 40-49 9 BOLSZEWO PRZECINAK77 63km 7:05:29 8.88 [km/h] 0:06:45 [min/km] 0:37:52 2:05:42 2:50:07 4:28:26 5:18:49
23 29 ŚLIWIŃSKA KATARZYNA K 3 K 35-55 GDYNIA KS ISKRA PRZY AKADEMII MARYNARKI WOJENNEJ W GDYNI 63km 7:12:02 8.75 [km/h] 0:06:51 [min/km] 0:39:38 2:07:43 2:50:43 4:31:38 5:20:14
24 31 WĄŻ MARIUSZ M 21 M 40-49 10 REDA KLUB SPORTOWY ISKRA PRZY AKADEMII MARYNARKI WOJENNEJ W GDYNI 63km 7:12:02 8.75 [km/h] 0:06:51 [min/km] 0:39:37 2:07:41 2:50:38 4:31:31 5:20:14
25 21 PIOTROWSKI MICHAŁ M 22 M 0-39 8 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 63km 7:31:53 8.36 [km/h] 0:07:10 [min/km] 0:36:44 1:59:57 2:42:14 4:27:42 5:24:10
26 14 KONARZEWSKI JACEK M 23 M 40-49 11 RUMIA RUMIA BIEGA 63km 7:37:58 8.25 [km/h] 0:07:16 [min/km] 0:38:10 2:07:31 2:51:34 4:39:48 5:42:11
27 23 RAJKOWSKI DAMIAN M 24 M 0-39 9 POGÓRZE KOSAKOWO RUNNERS 63km 7:39:06 8.23 [km/h] 0:07:17 [min/km] 0:39:40 2:06:40 2:50:09 4:40:53 5:38:39
28 2 BŁAŻKO MACIEJ M 25 M 0-39 10 GDYNIA PRZYSZŁOŚĆ ZACZYNA SIĘ DZIŚ! 63km 8:01:25 7.85 [km/h] 0:07:38 [min/km] 0:40:38 2:15:20 3:00:36 4:51:07 5:48:25
29 30 TREJDER MARIA K 4 K 35-55 1 KOSZALIN BAJADERKI KOSZALIN 63km 8:57:59 7.00 [km/h] 0:08:30 [min/km] 0:48:11 2:35:02 3:32:19 5:32:10 6:44:02

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ