Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej 80/160 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 duchnowski łukasz ełk Ultra Śledź 80 km 15Giżycka Brygada Zmechanizowana
2 Mazur Andrzej Bojano Ultra Bladzina 160 km KM PSP Gdynia / Zantyr Sztum opłacono on-line
3 Siemieniuk Krzysztof Dobrzyniewo Duże Ultra Śledź 80 km opłacono on-line
4 Dygdoń Przemysław Warszawa Ultra Bladzina 160 km Spartanie Dzieciom opłacono on-line
5 Tkaczuk Eugeniusz Bielsk Podlaski Ultra Bladzina 160 km opłacono on-line
6 Czapliński Michał Ostrołęka Ultra Śledź 80 km opłacono on-line
7 KONDRATOWICZ Grzegorz GRÓDEK Ultra Śledź 80 km opłacono
8 Kosmęda Pior WArszawa Ultra Śledź 80 km opłacono on-line
9 Kocik Marcin Wałbrzych Ultra Śledź 80 km Alior Bank Running Team opłacono on-line
10 CHOMKO ANDRZEJ Bielsk Podlaski Ultra Śledź 80 km opłacono on-line
11 Ostapczuk Karol Warszawa Ultra Śledź 80 km RUNNERSCLUB.PL opłacono on-line
12 Kondraciuk Piotr Białystok Ultra Śledź 80 km CROSSFIT Białystok opłacono on-line
13 Grzelczyk Piotr Ząbki Ultra Śledź 80 km Biegam Bo Lubię Ząbki Team opłacono on-line
14 Łukaszuk Jacek Białystok Ultra Śledź 80 km Lu.Tech Projekt Team opłacono on-line
15 Romanów Przemek Rajszew Ultra Śledź 80 km Trucht Tarchomin Team opłacono
16 Pawlak Marcin Warszawa Ultra Śledź 80 km opłacono on-line
17 Łajtar Krzysztof KOMARÓWKA PODLASKA Ultra Śledź 80 km opłacono on-line
18 matys wojtek NiewodnicaKość Ultra Bladzina 160 km wojtek.smigol opłacono
19 matys wojtek niewodnica kościelna Ultra Śledź 80 km wojtek.killer opłacono
20 Maksimowski Krzysztof Augustów Ultra Śledź 80 km opłacono on-line
21 Walczyna Dariusz Warszawa Ultra Śledź 80 km Klub InO STOWARZYSZE opłacono on-line
22 Szmyt Barbara Warszawa Ultra Śledź 80 km Klub InO STOWARZYSZE opłacono on-line
23 Jędrzejczyk Sebastian Opoczno Ultra Śledź 80 km opłacono on-line
24 Kostera Katarzyna Warszawa Ultra Śledź 80 km Vege Runners opłacono on-line
25 kościuk dorota Białystok Ultra Śledź 80 km opłacono on-line
26 Kantsavy Artsiom Białystok Ultra Śledź 80 km opłacono on-line
27 Bąk Jarek Stare Lipiny Ultra Śledź 80 km Zabiegany Wołomin opłacono
28 Szydlik Adam Łomża Ultra Śledź 80 km Biegamy dla Zdrowia opłacono on-line
29 Nawrocki Marcin Warszawa Ultra Śledź 80 km Turbacze opłacono on-line
30 Mojsa Adam Białystok Ultra Śledź 80 km Drużyna Polskiego Radia Białystok opłacono on-line
31 Jakimiuk Marek BielskPodlaski Ultra Bladzina 160 km Plan PERFECTO opłacono on-line
32 Kożusik Marek Białystok Ultra Śledź 80 km opłacono on-line
33 feltowicz jacek białystok Ultra Bladzina 160 km opłacono on-line
34 Jackowskii Andrzej Czarnocin Ultra Bladzina 160 km opłacono
35 Pająk Tomasz Warszawa Ultra Śledź 80 km Vege Runners opłacono on-line
36 Szpakowska Dominika Poznań Ultra Śledź 80 km opłacono on-line
37 Woźniak Ryszard Borzychy Ultra Śledź 80 km opłacono on-line
38 Kozioł Mariusz Terespol Ultra Śledź 80 km opłacono on-line
39 Zmorzyński Jakub Warszawa Ultra Śledź 80 km opłacono on-line
40 Zdanuczyk Krzysztof Białystok Ultra Śledź 80 km Białystok Biega Team opłacono on-line
41 Kitlas Dariusz Sochonie Ultra Śledź 80 km opłacono
42 Bierć Jarek Białystok Ultra Śledź 80 km Pędziwiatr Białystok opłacono
43 Wardak Ewa Komorów Ultra Bladzina 160 km Impuls Komorów opłacono on-line
44 Juszczak Marcin Bielany Ultra Śledź 80 km opłacono on-line
45 Bedkowski Stefan Hajnówka Ultra Śledź 80 km Hajnówka biega opłacono on-line
46 Budnicki Andrzej Białystok Ultra Śledź 80 km opłacono on-line
47 Ejsmont Joanna Supraśl Ultra Śledź 80 km opłacono on-line
48 Chmielewski Józef Ciechanowiec Ultra Śledź 80 km Ciechanowiec Team opłacono
49 Piotrowski Bartosz Białystok Ultra Śledź 80 km opłacono on-line
50 Bartoszewicz Jan Białystok Ultra Bladzina 160 km Bialostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
51 Skoczylas Michał Jaszka Piaseczno Ultra Śledź 80 km Wataha Świętokrzyska opłacono on-line
52 Kalita Cezary Biała Podlaska Ultra Śledź 80 km KB Biała Biega opłacono on-line
53 Wołkowycki Maciej Białystok Ultra Śledź 80 km opłacono on-line
54 Sokół Marcin Białystok Ultra Śledź 80 km opłacono on-line
55 Szczepaniak Artur Warszawa Ultra Śledź 80 km KB Czesio Biegia opłacono on-line
56 Bułach Marek Ciasne Ultra Śledź 80 km opłacono on-line
57 Rusiecki Dawid Sokółka Ultra Śledź 80 km ,,DZIKI WSCHÓD" opłacono
58 Białoskórski Robert Warszawa Ultra Śledź 80 km opłacono
59 Bartoszewicz Kamil Białystok Ultra Bladzina 160 km Napieram Na Cel opłacono on-line
60 Borkertaitė Viktorija Vilkaviškis Ultra Śledź 80 km opłacono on-line
61 Bezrukovas Nerijus Vilkaviškis Ultra Śledź 80 km opłacono on-line
62 Żukiewicz Konrad Lublin Ultra Śledź 80 km Strefa Piękna Lublin opłacono on-line
63 WOŁKOWYCKI PAWEŁ Białystok Ultra Śledź 80 km opłacono on-line
64 Karpiński Robert Karpiński Marki Ultra Śledź 80 km Spartanie Dzieciom opłacono on-line
65 Krzywicki Paweł Warszawa Ultra Śledź 80 km Remember Ernest Malinowski! opłacono on-line
66 Dołęga Anna Białystok Ultra Śledź 80 km opłacono
67 Łobasiuk Iwona Suwałki Ultra Śledź 80 km Fundacja Kierunek Ultra opłacono
68 Godlewski Andrzej Borawskie Ultra Śledź 80 km Biegamy dla Zdrowia opłacono
69 Matwiejczuk Tomasz Białystok Ultra Śledź 80 km opłacono on-line
70 Horzela Błażej Chorzów Ultra Śledź 80 km Beta-Trans opłacono on-line
71 Kiełbaszewski Jarosław Hajnówka Ultra Śledź 80 km RKB Hajnówka opłacono
72 Sewioło Artur Białystok Ultra Śledź 80 km opłacono on-line
73 Miszta Barbara Ząbki Ultra Śledź 80 km Biegam Bo Lubię Ząbki Team opłacono on-line
74 WIŚNIEWSKI IRENEUSZ MIŃSK MAZOWIECKI Ultra Śledź 80 km MKB DREPTAK opłacono on-line
75 Szanecki Jakub Warszawa Ultra Śledź 80 km opłacono on-line
76 Konopko Artur Kleosin Ultra Bladzina 160 km BiegoStok opłacono on-line
77 Lewczuk Norbert Łosice Ultra Śledź 80 km Biegacze Pomagacze opłacono
78 Czajka Karol Krępiec k. Lublina Ultra Bladzina 160 km Białostocka Sekta Biegaczy, O/Lublin, Wydział zamiejscowy Krępiec opłacono on-line
79 Józefko Arkadiusz Gdynia Ultra Śledź 80 km Kaszëbë opłacono on-line
80 Tartanus Andrzej Maków Mazowiecki Ultra Śledź 80 km Vege Runners opłacono on-line
81 Onoszko Mirek Ogrodniczki Ultra Śledź 80 km opłacono on-line
82 Bibułowicz Paweł Białystok Ultra Śledź 80 km opłacono on-line
83 Frączek Maciej Piaseczno Ultra Śledź 80 km opłacono on-line
84 Półtorak Krzysiek Białystok Ultra Śledź 80 km Outdoor Training opłacono
85 Kuliberda Tomasz Rzeszów Ultra Śledź 80 km opłacono on-line
86 Reaud Julien Warszawa Ultra Śledź 80 km FRAPOL RAZEM! opłacono on-line
87 Janiuk Jarosław Białystok Ultra Bladzina 160 km opłacono on-line
88 Sysuła Janusz Białystok Ultra Bladzina 160 km opłacono on-line
89 Stankiewicz Krzysztof Zielonka Ultra Śledź 80 km Lechici Zielonka opłacono on-line
90 Pajdosz Rafał Biała Podlaska Ultra Śledź 80 km opłacono on-line
91 Kufera Dariusz Warszawa Ultra Śledź 80 km FRAPOL RAZEM! opłacono on-line
92 Kaszucki Piotr Białystok Ultra Śledź 80 km opłacono
93 Aleksiejuk Agnieszka Bielsk Podlaski Ultra Śledź 80 km Tim Małego opłacono on-line
94 Sawczuk Grzegorz Wysoka Ultra Śledź 80 km opłacono on-line
95 Karpacz Katarzyna Białystok Ultra Śledź 80 km Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
96 Kociołek Krzysztof Piotrków Tryb. Ultra Śledź 80 km Lubrykant Mafia opłacono on-line
97 Porowski Łukasz Łapy Ultra Śledź 80 km Zwycięzca opłacono on-line
98 Nigot Krzysztof Kropeczka Gorło Ultra Śledź 80 km Wataha Świętokrzyska opłacono on-line
99 Kędziora Leszek Opoczno Ultra Śledź 80 km opłacono on-line
100 Korab Robert Rzeszów Ultra Bladzina 160 km opłacono


Wyświetleń: 15948

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ