IV Noworoczny Bieg Tura
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Tymińska Justyna Łuniewo Małe 5 km opłacono on-line
2 Pastuszak Marcin Białystok 10 km opłacono on-line
3 Ambrożewicz Marta Bielsk Podlaski 10 km mieszkaniec Bielska Podlaskiego Północ! :D
4 Niczyporuk Marek Bielsk Podlaski 5 km mieszkaniec Bielska Podlaskiego Tim Małego opłacono on-line
5 Piotrowska Danuta Bielsk Podlaski 5 km mieszkaniec Bielska Podlaskiego opłacono on-line
6 Włodzimirow Marek Włodzimirow Bielsk Podlaski 10 km mieszkaniec Bielska Podlaskiego opłacono on-line
7 Jurczuk Nektariusz Bielsk Podlaski 5 km mieszkaniec Bielska Podlaskiego Białorusy
8 Fionik Maksym Bielsk Podlaski 5 km mieszkaniec Bielska Podlaskiego Białorusy
9 Janiuk Jarosław hajnówka 10 km Sami Swoi MTB Team opłacono on-line
10 Kulik Irmina Kulik Hajnówka 5 km
11 Sieliwoniuk Piotr Hołody 10 km 90 OSP Hołody opłacono on-line
12 Siemieniuk Jarosław Bielsk Podlaski 5 km mieszkaniec Bielska Podlaskiego BIEGAM bo LUBIĘ opłacono on-line
13 Chutkowska Agnieszka Kolno 10 km opłacono on-line
14 Helak Krzysztof Trzcianka 10 km opłacono on-line
15 Drozdowska Anna Łosice 5 km opłacono on-line
16 Bierżyn Paweł Bielsk Podlaski 5 km mieszkaniec Bielska Podlaskiego opłacono on-line
17 Selwesiuk Piotr Bielsk Podlaski 5 km mieszkaniec Bielska Podlaskiego
18 Sysuła Janusz Białystok 10 km opłacono on-line
19 Chrostowski Paweł Bytów 10 km opłacono on-line
20 Skrętek Paulina Białystok 10 km opłacono on-line
21 Sienkiewicz Jakub Białystok 10 km opłacono on-line
22 Szewczak Andrzej Białystok 5 km Masters Białystok opłacono on-line
23 Zawadzka Elżbieta Bielsk Podlaski 5 km mieszkaniec Bielska Podlaskiego Tim Małego opłacono on-line
24 Zawadzki Robert Bielsk Podlaski 10 km mieszkaniec Bielska Podlaskiego Tim Małego opłacono on-line
25 Frankowska Urszula Bielsk Podlaski 10 km mieszkaniec Bielska Podlaskiego Tim Małego opłacono on-line
26 Ostrowierch Tarasij Hajnówka 10 km opłacono on-line
27 Popławski Adam Białystok 5 km opłacono on-line
28 Masalska Karolina Hajnówka 10 km Hajnówka biega opłacono on-line
29 Szerszunowicz Katarzyna hajnowka 5 km Hajnówka Biega opłacono on-line
30 Drozdowski Marcin Siemiatycze 10 km opłacono on-line
31 Leszczyński Roman Ostrołęka 10 km so-biebie-gam opłacono on-line
32 wysocki kamil siemiatycze 10 km opłacono on-line
33 Tomaszuk Jagoda Hajnówka 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
34 Gaiński Tomasz Białystok 5 km opłacono on-line
35 Leoniuk Daria Hajnówka 5 km
36 Chmielewski Józef Ciechanowiec 10 km CIECHANOWIEC
37 Szóstko Bartek Bialystok 10 km opłacono on-line
38 Troc Magdalena Bielsk Podlaski 5 km mieszkaniec Bielska Podlaskiego Bielska Inicjatywa Rowerowa
39 Ostrowski Marian Bielsk Podlaski 5 km mieszkaniec Bielska Podlaskiego KACZOGRÓD:) opłacono on-line
40 Romańczuk Marek Hajnówka 10 km Parkiet Hajnówka
41 Panasiuk Sławomir Grzybow 10 km
42 Dziemiańczuk Tomasz Suwałki 10 km TiM TEAM
43 Iwaniuk Piotr Hajnówka 10 km Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
44 Walicki Jakub Białystok 5 km opłacono on-line
45 Tellos Justyna Hajnówka 5 km opłacono on-line
46 Chodowiec Emil Nurzec-Stacja 10 km Harpagan Runners opłacono on-line
47 BEDNARZAK TADEUSZ SIEDLCE 10 km Yulo Run Team Siedlce opłacono on-line
48 Drużba Grzegorz Hajnówka 10 km 3T RUNNERS TEAM opłacono on-line
49 Dembowski Mariusz Lidzbark 5 km H+H Polska
50 Grygoruk Mirek hajnówka 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
51 Drężek Patryk Giby 10 km 3T RUNNERS TEAM opłacono on-line
52 Sieliwoniuk Eugeniusz Bielsk Podlaski 5 km mieszkaniec Bielska Podlaskiego KACZOGRÓD:) opłacono on-line
53 GRABALA DARIUSZ BIAŁYSTOK 5 km 3T RUNNERS TEAM opłacono on-line
54 Giermaniuk Anna Hajnówka 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
55 Grabowski Kamil Grabowski Bemowo Piskie 10 km opłacono on-line
56 Godlewski Andrzej Borawskie 10 km Biegamy dla Zdrowia opłacono on-line
57 SALNIKOW ANDRZEJ Bielsk Podlaski 5 km mieszkaniec Bielska Podlaskiego Stowarzyszenie Poetów Ziemi Bielskiej opłacono on-line
58 Koziołkiewicz Krzysztof Bielsk Podlaski 10 km mieszkaniec Bielska Podlaskiego SZYBKI ŻÓŁWIK (kiedyś; teraz..... trochę wolniejszy:)) opłacono on-line
59 OSTASZEWSKI IRENEUSZ BIAŁYSTOK 10 km opłacono on-line
60 Kiełbaszewski Jarosław Hajnówka 10 km RKB Hajnówka opłacono on-line
61 Emilia Kibitlewska Suwalki 5 km
62 Bochenko Daniel Brzozowa 5 km Pędziwiatr Białystok / Białostockie Morsy opłacono on-line
63 Księżopolska Iza Perlejewo 5 km UKS Triathlon Perlejewo opłacono on-line
64 Frączek Luiza Hajnówka 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
65 Bielik Albert Perlejewo 10 km UKS Triathlon Perlejewo opłacono on-line
66 NIEWIAROWSKA ANNA CIECHANOWIEC 10 km CIECHANOWIEC opłacono on-line
67 Kowalczyk Paweł Siemiatycze 10 km Lekkoatletyczny Klub Sportowy "Sprinter" Siemiatycze opłacono on-line
68 Mróz Agnieszka Białystok 5 km Białostocka Sekta Biegaczy
69 Stankiewicz Piotr Białystok 5 km Grupa Szalonych Rowerzystów opłacono on-line
70 Oświecińska Marzena Bielsk Podlaski 5 km mieszkaniec Bielska Podlaskiego TiM Małego opłacono on-line
71 Pogorzelski Kamil Białystok 10 km opłacono on-line
72 Maziliauskas Vytautas Vilnius 10 km
73 Stiepaniuk Małgorzata Bielsk Podlaski 5 km mieszkaniec Bielska Podlaskiego opłacono on-line
74 PÓŁTORAK MAŁGORZATA BIAŁYSTOK 10 km Pędziwiatr Białystok opłacono on-line
75 Prystupa Sławomir Bielsk Podlaski 5 km mieszkaniec Bielska Podlaskiego opłacono on-line
76 Grygoruk Krzysiek BIELSK PODLASKI 10 km mieszkaniec Bielska Podlaskiego opłacono on-line
77 Bogus Adrian Choroszcz 10 km opłacono on-line
78 Monachowicz Jaroslaw Bielsk Podlaski 10 km mieszkaniec Bielska Podlaskiego opłacono on-line
79 Kozłowski Piotr Bielsk Podlaski 10 km mieszkaniec Bielska Podlaskiego opłacono on-line
80 Dębski Andrzej Białystok 10 km opłacono on-line
81 Iwaniuk Marcin Proniewicze 5 km Sami Swoi MTB Team opłacono on-line
82 Martyniuk Piotr Wojszki 10 km opłacono on-line
83 Gryciuk Walenty Nurzec-Stacja 10 km opłacono on-line
84 Supiński Adam Protasy 10 km Pędziwiatr Białystok opłacono
85 Lewandowski Łukasz Bielsk Podlaski 10 km mieszkaniec Bielska Podlaskiego opłacono on-line
86 Tracikowska Dorota Łapy 10 km ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO opłacono on-line
87 Tracikowski Dariusz Łapy 10 km ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO opłacono on-line
88 Kraśnicka Justyna Białystok 5 km opłacono on-line
89 dudzicz joanna Bielsk Podlaski 5 km mieszkaniec Bielska Podlaskiego
90 Sieliwoniuk Rafał Bielsk Podlaski 10 km mieszkaniec Bielska Podlaskiego opłacono on-line
91 Karczewski Jan Hajnówka 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
92 zieniewicz sławomir białystok 10 km Start Białystok opłacono on-line
93 Grygoruk Daniel Hajnówka 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
94 Turczyński Paweł Białystok 5 km
95 Chmielewski Jacek Białystok 10 km 4stres opłacono on-line
96 Olszewski Adam Olszewski Bielsk Podlaski 10 km mieszkaniec Bielska Podlaskiego opłacono on-line
97 Dudzicz Barbara Hajnówka 10 km opłacono on-line
98 Wiejkowska Katarzyna Hajnówka 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
99 Wiejkowski Szymon Hajnówka 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
100 Dienisiuk-Daniluk Marek michalowo 10 km opłacono on-line


Wyświetleń: 4990

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ