Wyniki

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub SW i kuratorzy sądowi DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 1 OKR 2OKR 3 OKR
1 421 RACZYŃSKI MIKOŁAJ M 1 M 0-29 WARSZAWA BIEGAJACYFILOZOF.PL 13km 0:46:17 16.85 [km/h] 0:03:34 [min/km] 0:15:35 0:31:10 0:46:17
2 117 FALKOWSKI BARTEK M 2 M 0-29 WARSZAWA BARTEK TRENUJE TEAM 13km 0:46:26 16.80 [km/h] 0:03:34 [min/km] 0:15:35 0:31:10 0:46:26
3 513 URMANOWSKI DANIEL M 3 M 30-39 WARSZAWA DREAM RUN 13km 0:46:39 16.72 [km/h] 0:03:35 [min/km] 0:15:48 0:31:09 0:46:39
4 534 WIŚNIEWSKI PIOTR M 4 M 0-29 1 OSTROŁĘKA AMATOR_SPORTU 13km 0:48:03 16.23 [km/h] 0:03:42 [min/km] 0:15:49 0:31:42 0:48:03
5 225 KLAŚ ŁUKASZ M 5 M 40-49 1 WARSZAWA TRUCHT TARCHOMIN TEAM 13km 0:49:24 15.79 [km/h] 0:03:48 [min/km] 0:16:25 0:32:56 0:49:24
6 497 TABER KONRAD M 6 M 0-29 2 BRWINÓW ACTIVE PROSPERIA RUNNING TEAM/STO-NOGI MILANÓWEK 13km 0:49:34 15.74 [km/h] 0:03:49 [min/km] 0:16:24 0:32:55 0:49:35
7 310 MASIAREK MACIEJ M 7 M 0-29 3 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 13km 0:49:39 15.71 [km/h] 0:03:49 [min/km] 0:16:23 0:32:55 0:49:39
8 119 FIEODOROW TOMASZ M 8 M 30-39 1 BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA/ZK BARCZEWO SW i kuratorzy sądowi 13km 0:49:53 15.64 [km/h] 0:03:50 [min/km] 0:16:37 0:33:15 0:49:53
9 110 DUTKIEWICZ MACIEJ M 9 M 30-39 2 WARSZAWA 13km 0:50:20 15.50 [km/h] 0:03:52 [min/km] 0:16:07 0:33:07 0:50:22
10 135 GAŁUSZKA FILIP M 10 M 30-39 3 WARSZAWA KOKOSZKA36TEAM 13km 0:50:21 15.49 [km/h] 0:03:52 [min/km] 0:16:44 0:33:46 0:50:21
11 77 CHRABAŁOWSKI JAROSŁAW M 11 M 30-39 4 WARSZAWA WARSZAWIAKY 13km 0:50:40 15.39 [km/h] 0:03:54 [min/km] 0:17:02 0:33:52 0:50:40
12 26 AUGUSTYNIAK GRZEGORZ M 12 M 30-39 5 USTANÓW 13km 0:51:20 15.19 [km/h] 0:03:57 [min/km] 0:17:56 0:35:06 0:51:20
13 523 WELBER MICHAŁ M 13 M 0-29 4 NOWE MIASTO NAD PILICĄ LACHO TEAM 13km 0:51:21 15.19 [km/h] 0:03:57 [min/km] 0:16:47 0:34:18 0:51:21
14 378 PARSZCZYŃSKA IZABELA K 1 K 30-39 WARSZAWA TEAM PARSZCZYŃSKICH 13km 0:51:26 15.17 [km/h] 0:03:57 [min/km] 0:17:09 0:34:21 0:51:26
15 254 KOZŁOWSKI GRZEGORZ M 14 M 30-39 6 WARSZAWA AZS AWF W-WA/ASICS FRONTRUNNER SW i kuratorzy sądowi 13km 0:51:48 15.06 [km/h] 0:03:59 [min/km] 0:16:59 0:34:10 0:51:48
16 504 TOMCZAK MARCIN M 15 M 30-39 7 CIECHANÓW KOCI PAZUR SW i kuratorzy sądowi 13km 0:51:51 15.04 [km/h] 0:03:59 [min/km] 0:17:05 0:34:28 0:51:51
17 268 KWIATEK TOMASZ M 16 M 30-39 8 PRUSZKÓW MORT! 13km 0:52:04 14.98 [km/h] 0:04:00 [min/km] 0:17:14 0:34:41 0:52:04
18 524 WERNER KAMIL M 17 M 30-39 9 WARSZAWA BIEGAM NA TARCHOMINIE 13km 0:52:16 14.92 [km/h] 0:04:01 [min/km] 0:17:18 0:34:54 0:52:16
19 175 HILDEBRAND MARCIN M 18 M 30-39 10 WARSZAWA BIEGAM NA TARCHOMINIE 13km 0:52:17 14.92 [km/h] 0:04:01 [min/km] 0:17:18 0:34:59 0:52:17
20 545 WÓJTOWICZ ROBERT M 19 M 40-49 2 OSTROŁĘKA AMATOR_SPORTU OSTROŁĘKA SW i kuratorzy sądowi 13km 0:52:18 14.91 [km/h] 0:04:01 [min/km] 0:17:28 0:34:52 0:52:18
21 71 CHMIEL PRZEMYSŁAW M 20 M 40-49 3 WARSZAWA 13km 0:52:31 14.85 [km/h] 0:04:02 [min/km] 0:17:44 0:35:12 0:52:31
22 511 UGRYN MACIEJ M 21 M 30-39 11 WARSZAWA WWW.RUNISMYFUN.COM 13km 0:52:47 14.78 [km/h] 0:04:04 [min/km] 0:17:38 0:35:12 0:52:47
23 561 ZGODA MATEUSZ M 22 M 0-29 5 WARSZAWA NAPRZÓ MŁOCINY 13km 0:53:16 14.64 [km/h] 0:04:06 [min/km] 0:17:36 0:35:33 0:53:16
24 480 SZAŁKOWSKI DAWID M 23 M 40-49 4 WARSZAWA EKOBIEGI 13km 0:53:45 14.51 [km/h] 0:04:08 [min/km] 0:18:02 0:36:01 0:53:45
25 191 JANOWSKI JACEK M 24 M 40-49 5 LEGIONOWO 13km 0:54:04 14.43 [km/h] 0:04:10 [min/km] 0:18:23 0:36:02 0:54:04
26 555 ZALEWSKI MARCIN M 25 M 30-39 12 WARSZAWA INOBE 13km 0:54:07 14.41 [km/h] 0:04:10 [min/km] 0:17:53 0:36:03 0:54:07
27 503 TOMASZKIEWICZ ŁUKASZ M 26 M 30-39 13 ŁOWICZ KK ŁOWICZ 13km 0:54:14 14.38 [km/h] 0:04:10 [min/km] 0:17:48 0:36:09 0:54:14
28 467 STRUMNIK SEBASTIAN M 27 M 30-39 14 NOWY DWÓR MAZOWIECKI ROZBIEGAMY NOWY DWÓR MAZOWIECKI 13km 0:54:24 14.34 [km/h] 0:04:11 [min/km] 0:17:45 0:36:06 0:54:24
29 262 KUBERA PIOTR M 28 M 40-49 6 JÓZEFÓW 13km 0:54:31 14.31 [km/h] 0:04:12 [min/km] 0:18:03 0:36:20 0:54:31
30 299 MACUGOWSKI ADAM M 29 M 30-39 15 ZĄBKI BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM 13km 0:54:33 14.30 [km/h] 0:04:12 [min/km] 0:18:05 0:36:34 0:54:33
31 318 MICHALSKI ROBERT M 30 M 30-39 16 WARSZAWA NOCNE PIŁOWANIE AGRYKOLI 13km 0:54:35 14.29 [km/h] 0:04:12 [min/km] 0:18:31 0:36:44 0:54:35
32 390 PIĄTKOWSKI ANDRZEJ M 31 M 50-59 1 ZŁOTOKŁOS 13km 0:54:47 14.24 [km/h] 0:04:13 [min/km] 0:18:15 0:36:34 0:54:47
33 74 CHODOWIEC EMIL M 32 M 30-39 17 NURZEC-STACJA 13km 0:55:12 14.13 [km/h] 0:04:15 [min/km] 0:18:25 0:36:39 0:55:12
34 419 PYTLIŃSKI RAFAŁ M 33 M 40-49 7 JÓZEFÓW GRUPA BIEGOWA CHTMO 13km 0:55:15 14.12 [km/h] 0:04:15 [min/km] 0:18:48 0:37:12 0:55:15
35 155 GRABOWSKI DAMIAN M 34 M 0-29 6 WARSZAWA 13km 0:55:24 14.08 [km/h] 0:04:16 [min/km] 0:17:34 0:36:28 0:55:24
36 509 TRZASKOWSKI DARIUSZ M 35 M 40-49 8 WARSZAWA TRUCHT TARCHOMIN TEAM 13km 0:55:44 14.00 [km/h] 0:04:17 [min/km] 0:18:48 0:37:20 0:55:44
37 417 PUŚCIAN MARIUSZ M 36 M 40-49 9 TŁUSZCZ 13km 0:55:46 13.99 [km/h] 0:04:17 [min/km] 0:18:00 0:36:47 0:55:46
38 158 GRYCIUK WALENTY M 37 M 40-49 10 NURZEC-STACJA 13km 0:56:15 13.87 [km/h] 0:04:20 [min/km] 0:18:53 0:37:39 0:56:15
39 573 HAWRYLUK IRENEUSZ M 38 M 40-49 11 KRASNYSTAW AS KRASNYSTAW 13km 0:56:32 13.80 [km/h] 0:04:21 [min/km] 0:19:14 0:37:54 0:56:32
40 207 KALINOWSKI ŁUKASZ M 39 M 30-39 18 WARSZAWA 13km 0:56:34 13.79 [km/h] 0:04:21 [min/km] 0:19:49 0:38:29 0:56:34
41 505 TROJANOWSKI RAFAŁ M 40 M 0-29 7 ZĄBKI BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM 13km 0:56:42 13.76 [km/h] 0:04:22 [min/km] 0:19:08 0:38:01 0:56:42
42 244 RYCZEK ADAM M 41 M 30-39 19 WARSZAWA BIEGAM NA TARCHOMINIE 13km 0:56:47 13.74 [km/h] 0:04:22 [min/km] 0:19:14 0:38:07 0:56:47
43 201 JUREK PRZEMYSŁAW M 42 M 40-49 12 WARSZAWA KS STASZEWSCY 13km 0:57:10 13.64 [km/h] 0:04:24 [min/km] 0:19:18 0:38:16 0:57:10
44 441 SARZAŁA DARIUSZ M 43 M 50-59 2 WARSZAWA AKS POLONIA WARSZAWA SW i kuratorzy sądowi 13km 0:57:12 13.64 [km/h] 0:04:24 [min/km] 0:18:57 0:38:09 0:57:12
45 350 NEJFELD HANNA K 2 K 40-49 ZĄBKI BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM 13km 0:57:26 13.58 [km/h] 0:04:25 [min/km] 0:19:21 0:38:26 0:57:26
46 454 SMOLIŃSKI RAFAŁ M 44 M 40-49 13 WARSZAWA 13km 0:57:37 13.54 [km/h] 0:04:26 [min/km] 0:18:47 0:38:01 0:57:37
47 430 RÓŻYCKI KONRAD M 45 M 50-59 3 WARSZAWA 13km 0:57:53 13.48 [km/h] 0:04:27 [min/km] 0:19:30 0:38:42 0:57:53
48 147 GOLLNIK ADAM M 46 M 30-39 20 NOWY DWÓR MAZOWIECKI SLOW SQUAD 13km 0:57:56 13.46 [km/h] 0:04:27 [min/km] 0:18:55 0:38:26 0:57:56
49 345 MUSIAŁ KRZYSZTOF M 47 M 0-29 8 WARSZAWA 13km 0:57:58 13.46 [km/h] 0:04:28 [min/km] 0:19:38 0:38:56 0:57:58
50 415 PRZYGODA URSZULA K 3 K 30-39 ŁOWICZ KK ŁOWICZ 13km 0:58:03 13.44 [km/h] 0:04:28 [min/km] 0:19:40 0:38:57 0:58:03
51 209 KALKO VITALII M 48 M 30-39 21 WARSZAWA 13km 0:58:13 13.40 [km/h] 0:04:29 [min/km] 0:18:42 0:38:11 0:58:13
52 412 PRZELASKOWSKI ARTUR M 49 M 50-59 4 WARSZAWA 13km 0:58:33 13.32 [km/h] 0:04:30 [min/km] 0:19:31 0:39:01 0:58:33
53 363 OCHNIK KRZYSZTOF M 50 M 30-39 22 PARCZEW 13km 0:58:33 13.32 [km/h] 0:04:30 [min/km] 0:19:27 0:38:50 0:58:33
54 153 GRABOŃ RADEK M 51 M 30-39 23 WARSZAWA 13km 0:58:41 13.29 [km/h] 0:04:31 [min/km] 0:19:44 0:39:14 0:58:41
55 160 GRZEJDZIAK IGOR M 52 M 40-49 14 WARSZAWA NAPRZÓD MŁOCINY 13km 0:58:42 13.29 [km/h] 0:04:31 [min/km] 0:19:45 0:39:18 0:58:42
56 463 STĘPIEŃ ADAM M 53 M 30-39 24 WARSZAWA 13km 0:58:52 13.25 [km/h] 0:04:32 [min/km] 0:19:53 0:39:23 0:58:52
57 533 WIŚNIEWSKI MICHAŁ M 54 M 0-29 9 OSTROŁĘKA AMATOR_SPORTU 13km 0:59:00 13.22 [km/h] 0:04:32 [min/km] 0:19:50 0:39:27 0:59:00
58 560 ZDUNEK MICHAŁ M 55 M 30-39 25 WARSZAWA WKURW_TEAM 13km 0:59:05 13.20 [km/h] 0:04:33 [min/km] 0:20:20 0:39:52 0:59:05
59 532 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF M 56 M 40-49 15 OSTROŁĘKA ZK PRZYTUŁY STARE SW i kuratorzy sądowi 13km 0:59:07 13.19 [km/h] 0:04:33 [min/km] 0:19:49 0:39:32 0:59:07
60 352 NIEBUDEK CEZARY M 57 M 30-39 26 ZĄBKI BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM 13km 0:59:08 13.19 [km/h] 0:04:33 [min/km] 0:20:25 0:40:07 0:59:08
61 312 MAZUR ALEKSANDER M 58 M 0-29 10 WARSZAWA UNIWERSYTET KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO 13km 0:59:13 13.17 [km/h] 0:04:33 [min/km] 0:18:48 0:38:50 0:59:13
62 183 JAKÓBCZYK IRENEUSZ M 59 M 30-39 27 WARSZAWA 13km 0:59:13 13.17 [km/h] 0:04:33 [min/km] 0:19:14 0:38:57 0:59:13
63 263 KUCZKOWSKI JERZY M 60 M 60+ 1 OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGNIJ JURAS BIEGNIJ 13km 0:59:23 13.13 [km/h] 0:04:34 [min/km] 0:20:00 0:39:52 0:59:23
64 141 GĘCA PIOTR M 61 M 40-49 16 WARSZAWA ZA MNĄ 13km 0:59:37 13.08 [km/h] 0:04:35 [min/km] 0:20:12 0:39:58 0:59:37
65 401 PLUSZKA ADAM M 62 M 40-49 17 WARSZAWA VEGE RUNNERS 13km 1:00:00 13.00 [km/h] 0:04:37 [min/km] 0:20:02 0:39:56 1:00:00
66 334 MISZTA BARBARA K 4 K 40-49 1 ZABKI BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM 13km 1:00:10 12.96 [km/h] 0:04:38 [min/km] 0:20:05 0:40:08 1:00:10
67 226 KLEPACKI TOMASZ M 63 M 60+ 2 WARSZAWA BIELAŃSKI KB WARSZAWA 13km 1:00:21 12.92 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:20:41 0:40:49 1:00:21
68 297 MACANDER JAKUB M 64 M 0-29 11 SKIERNIEWICE 13km 1:00:21 12.92 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:19:56 0:39:52 1:00:21
69 304 MAMLA ZBIGNIEW M 65 M 40-49 18 WARSZAWA TRUCHT TARCHOMIN TEAM 13km 1:00:27 12.90 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:19:26 0:39:49 1:00:27
70 346 NADOBNIK KONRAD M 66 M 30-39 28 ZĄBKI BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM 13km 1:00:36 12.87 [km/h] 0:04:40 [min/km] 0:20:13 0:40:20 1:00:36
71 496 ŚWIERCZ JACEK M 67 M 40-49 19 WARSZAWA BYLEDOBIEC ANIN 13km 1:00:41 12.85 [km/h] 0:04:40 [min/km] 0:20:05 0:40:32 1:00:41
72 374 PANKOWSKI GRZEGORZ M 68 M 30-39 29 WARSZAWA KOSI MAZAKI TEAM 13km 1:00:41 12.85 [km/h] 0:04:40 [min/km] 0:21:35 0:41:28 1:00:41
73 188 JANECKI PRZEMYSŁAW M 69 M 30-39 30 WARSZAWA FUNKCJONARIUSZ SW SW i kuratorzy sądowi 13km 1:00:46 12.84 [km/h] 0:04:40 [min/km] 0:20:27 0:40:44 1:00:46
74 300 KOMOROWSKI MATEUSZ M 70 M 30-39 31 WARSZAWA 0 13km 1:00:55 12.80 [km/h] 0:04:41 [min/km] 0:20:45 0:40:54 1:00:55
75 193 JAROCHOWSKI WŁADYSŁAW M 71 M 60+ 3 JABLONNA 13km 1:01:06 12.77 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:20:33 0:40:58 1:01:06
76 571 MARCZAK KRZYSZTOF M 72 M 0-29 12 STARE BABICE 13km 1:01:28 12.69 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:21:02 0:41:28 1:01:28
77 48 BOGUCKI MICHAŁ M 73 M 0-29 13 WARSZAWA 13km 1:01:59 12.58 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:20:41 0:41:21 1:01:59
78 186 JAMSKA ROKSANA K 5 K 30-39 1 WARSZAWA BIEGAM NA TARCHOMINIE 13km 1:02:02 12.57 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:20:28 0:41:11 1:02:02
79 365 OLCHOWIK MARCIN M 74 M 30-39 32 WARSZAWA 13km 1:02:02 12.57 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:21:45 0:42:23 1:02:02
80 336 SYGOCKI KONRAD M 75 M 40-49 20 WARSZAWA BIEGAM NA TARCHOMINIE 13km 1:02:08 12.55 [km/h] 0:04:47 [min/km] 0:20:31 0:41:09 1:02:08
81 278 LEWANDOWSKI ROBERT M 76 M 40-49 21 NASIELSK 13km 1:02:08 12.55 [km/h] 0:04:47 [min/km] 0:19:52 0:40:24 1:02:08
82 146 GOLIASZ PAWEŁ M 77 M 40-49 22 WARSZAWA BIEGAM I JUŻ 13km 1:02:09 12.55 [km/h] 0:04:47 [min/km] 0:20:31 0:41:23 1:02:09
83 256 KRĘŹLEWICZ DAMIAN M 78 M 0-29 14 WARSZAWA 13km 1:02:13 12.54 [km/h] 0:04:47 [min/km] 0:19:45 0:41:10 1:02:13
84 407 POPŁAWSKI PIOTR M 79 M 30-39 33 ŁOSICE 13km 1:02:14 12.53 [km/h] 0:04:47 [min/km] 0:21:26 0:42:23 1:02:14
85 67 CELIŃSKI TOMASZ M 80 M 50-59 5 OTWOCK TUPTUŚ OTWOCK 13km 1:02:18 12.52 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:21:20 0:42:08 1:02:18
86 483 SZOPA TOMEK M 81 M 30-39 34 WARSZAWA 13km 1:02:27 12.49 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:21:26 0:42:23 1:02:27
87 461 STAŃCZYK KAROLINA K 6 K 40-49 2 WARSZAWA 13km 1:02:30 12.48 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:20:59 0:00:00 0:00:00
88 78 CHUCHAŁA PAWEŁ M 82 M 30-39 35 MARKI MARKOWI BIEGACZE 13km 1:02:48 12.42 [km/h] 0:04:50 [min/km] 0:21:25 0:42:23 1:02:48
89 316 MĘŻYKOWSKI MICHAŁ M 83 M 40-49 23 WARSZAWA 13km 1:02:55 12.40 [km/h] 0:04:50 [min/km] 0:20:54 0:42:00 1:02:55
90 492 ŚCIBIOREK BARTOSZ M 84 M 0-29 15 WARSZAWA 13km 1:02:57 12.39 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:21:09 0:42:37 1:02:57
91 196 JASKULSKI KAROL M 85 M 0-29 16 NOWY DWÓR MAZOWIECKI BIEGAMBOLUBIE 13km 1:03:05 12.36 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:20:09 0:41:29 1:03:05
92 568 ŻURANIEWSKA AGNIESZKA K 7 K 40-49 3 WARSZAWA TRUCHT TARCHOMIN TEAM 13km 1:03:09 12.35 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:21:06 0:42:09 1:03:09
93 572 GÒRAL TADEUSZ M 86 M 40-49 24 WARSZAWA KKB 13km 1:03:16 12.33 [km/h] 0:04:52 [min/km] 0:21:21 0:42:43 1:03:16
94 184 JAKUBOWSKI KRZYSZTOF M 87 M 40-49 25 LEGIONOWO 13km 1:03:20 12.32 [km/h] 0:04:52 [min/km] 0:21:16 0:42:07 1:03:20
95 551 ZABŁOCKI JAKUB M 88 M 40-49 26 WARSZAWA LECHICI ZIELONKA 13km 1:03:20 12.32 [km/h] 0:04:52 [min/km] 0:21:48 0:42:58 1:03:20
96 73 CHODNIEWICZ MICHAŁ M 89 M 30-39 36 WARSZAWA 13km 1:03:23 12.31 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:21:26 0:42:21 1:03:23
97 414 PRZYBYSZ ANDRZEJ M 90 M 30-39 37 WARSZAWA 13km 1:03:24 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:21:27 0:42:21 1:03:24
98 203 KACPRZYK PAWEŁ M 91 M 40-49 27 WARSZAWA BIEGAM NA TARCHOMINIE 13km 1:03:27 12.29 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:21:12 0:42:20 1:03:27
99 249 KOTOWSKI DARIUSZ M 92 M 40-49 28 MARKI STARY KOT 13km 1:03:37 12.26 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:21:27 0:42:37 1:03:37
100 205 KACZMARSKI PATRYK M 93 M 0-29 17 PŁOŃSK 13km 1:03:38 12.26 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:21:31 0:42:36 1:03:38
101 212 KANIA PAWEŁ M 94 M 40-49 29 WARSZAWA BIEGAM NA TARCHOMINIE 13km 1:03:41 12.25 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:21:12 0:42:42 1:03:41
102 105 DOŁĘGA SŁAWOMIR M 95 M 30-39 38 WARSZAWA 13km 1:03:45 12.24 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:21:21 0:42:29 1:03:45
103 389 PIĄTEK BOGDAN M 96 M 60+ 4 ZIELONKA 13km 1:03:45 12.24 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:21:22 0:42:30 1:03:45
104 394 PIETRZAK PAWEŁ M 97 M 30-39 39 PRUSZKÓW 13km 1:03:50 12.22 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:22:25 0:43:25 1:03:50
105 453 SMOLEŃSKI PIOTR M 98 M 40-49 30 WARSZAWA TRUCHT TARCHOMIN TEAM 13km 1:03:54 12.21 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:21:47 0:43:04 1:03:54
106 556 ZAŁĘCKI MICHAŁ M 99 M 30-39 40 WARSZAWA LOTOS RUNNING TEAM 13km 1:03:54 12.21 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:21:31 0:42:56 1:03:54
107 327 MILANIAK BOGDAN M 100 M 40-49 31 ZĄBKI 13km 1:03:56 12.20 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:20:56 0:42:02 1:03:56
108 162 GRZESIK MARCIN M 101 M 40-49 32 CHOTOMÓW GRUPA BIEGOWA CHTMO 13km 1:04:00 12.19 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:22:13 0:43:11 1:04:00
109 178 HUSZCZA PAWEŁ M 102 M 30-39 41 WARSZAWA 13km 1:04:00 12.19 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:21:26 0:42:32 1:04:00
110 224 KISIEL ARTUR M 103 M 30-39 42 WARSZAWA 13km 1:04:01 12.18 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:21:06 0:42:31 1:04:01
111 70 CHARLEJ IRENEUSZ M 104 M 40-49 33 MIERZYN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 13km 1:04:13 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:21:50 0:43:06 1:04:13
112 368 OLSZANKA ARKADIUSZ M 105 M 40-49 34 WARSZAWA 13km 1:04:13 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:21:15 0:42:34 1:04:13
113 536 WITKOWSKI ŁUKASZ M 106 M 30-39 43 NASIELSK NASIELSK BASZTA TEAM 13km 1:04:13 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:21:24 0:43:08 1:04:13
114 126 FRĄCKIEWICZ DARIUSZ M 107 M 40-49 35 WARSZAWA BIEGAM NA TARCHOMINIE 13km 1:04:13 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:21:17 0:42:46 1:04:13
115 243 KORYCKI KAROL M 108 M 30-39 44 NOWY DWÓR MAZOWIECKI VEGAN RUNNERS / VEGE RUNNERS 13km 1:04:16 12.14 [km/h] 0:04:57 [min/km] 0:21:43 0:43:13 1:04:16
116 358 NOWAK PAWEŁ M 109 M 30-39 45 WARSZAWA 13km 1:04:19 12.13 [km/h] 0:04:57 [min/km] 0:20:50 0:42:25 1:04:19
117 433 RUDNIK JAROSŁAW M 110 M 40-49 36 PASEK ZABIEGANY WOŁOMIN 13km 1:04:31 12.09 [km/h] 0:04:58 [min/km] 0:22:07 0:43:40 1:04:31
118 351 NEJFELD WALDEMAR M 111 M 40-49 37 ZĄBKI BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM 13km 1:04:31 12.09 [km/h] 0:04:58 [min/km] 0:21:05 0:42:37 1:04:31
119 482 SZELĄG TOMASZ M 112 M 40-49 38 MIŃSK MAZOWIECKI MKB DREPTAK 13km 1:04:36 12.07 [km/h] 0:04:58 [min/km] 0:21:51 0:43:14 1:04:36
120 156 GRUMBIANIN PAULINA K 8 K 40-49 4 PRUSZKÓW 13km 1:04:38 12.07 [km/h] 0:04:58 [min/km] 0:21:38 0:43:11 1:04:38
121 122 FILIPEK MATEUSZ M 113 M 0-29 18 WARSZAWA NIEWYCHOWANI FIZYCZNIE 13km 1:04:39 12.06 [km/h] 0:04:58 [min/km] 0:20:31 0:42:45 1:04:39
122 476 SZAFRAŃSKA ALEKSANDRA K 9 K 0-29 1 WARSZAWA WKURW_TEAM 13km 1:04:39 12.06 [km/h] 0:04:58 [min/km] 0:21:40 0:43:14 1:04:39
123 138 GAWLIK ARKADIUSZ M 114 M 40-49 39 WARSZAWA BIEGAM NA TARCHOMINIE 13km 1:04:41 12.06 [km/h] 0:04:59 [min/km] 0:21:42 0:43:20 1:04:41
124 495 ŚWIERCZ IWONA K 10 K 40-49 5 WARSZAWA BYLEDOBIEC ANIN 13km 1:04:47 12.04 [km/h] 0:04:59 [min/km] 0:21:45 0:43:29 1:04:47
125 129 FURMANIAK JOANNA K 11 K 0-29 2 WARSZAWA ROZPĘDZONA Z I LOVE FITNESS 13km 1:04:53 12.02 [km/h] 0:04:59 [min/km] 0:22:14 0:43:44 1:04:53
126 185 JAMBOR MICHAŁ M 115 M 30-39 46 WARSZAWA 13km 1:04:54 12.02 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:23:13 0:44:34 1:04:54
127 383 PAWLAK BARTOSZ M 116 M 40-49 40 JABŁONNA 13km 1:04:55 12.02 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:23:14 0:44:35 1:04:55
128 439 SANTAREK WOJCIECH M 117 M 40-49 41 WARSZAWA SW i kuratorzy sądowi 13km 1:04:56 12.01 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:21:50 0:43:28 1:04:56
129 518 WALCZAK DANIEL M 118 M 40-49 42 ZĄBKI BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM 13km 1:04:57 12.01 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:20:14 0:42:14 1:04:57
130 308 GOZDEK RADEK M 119 M 40-49 43 WARSZAWA TRUCHT TARCHOMIN TEAM 13km 1:05:04 11.99 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:21:51 0:43:29 1:05:04
131 81 CICHOŃSKA ELŻBIETA K 12 K 50-59 1 WARSZAWA 13km 1:05:06 11.98 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:21:52 0:43:29 1:05:06
132 440 SARNOWSKA KAROLINA K 13 K 30-39 2 WARSZAWA PRORUNNING PROMOTION 13km 1:05:12 11.96 [km/h] 0:05:01 [min/km] 0:22:15 0:43:51 1:05:12
133 260 KRZĘCZKO MARIUSZ M 120 M 30-39 47 SKIERNIEWICE PARKRUN SKIERNIEWICE 13km 1:05:15 11.95 [km/h] 0:05:01 [min/km] 0:24:06 0:45:51 1:05:15
134 140 GĄTARZ JANUSZ M 121 M 30-39 48 WARSZAWA J&J 13km 1:05:18 11.94 [km/h] 0:05:01 [min/km] 0:21:05 0:42:58 1:05:18
135 339 MOSTOWSKI ARTUR M 122 M 40-49 44 WARSZAWA FURIOUS WOLVES 13km 1:05:27 11.92 [km/h] 0:05:02 [min/km] 0:22:29 0:44:38 1:05:27
136 386 PEC ARKADIUSZ M 123 M 50-59 6 WARSZAWA NAPRZÓD MŁOCINY 13km 1:05:32 11.90 [km/h] 0:05:02 [min/km] 0:21:29 0:43:21 1:05:32
137 123 FIRYSIUK TOMASZ M 124 M 40-49 45 ZĄBKI 13km 1:05:40 11.88 [km/h] 0:05:03 [min/km] 0:22:56 0:44:16 1:05:40
138 47 BŁASZCZYŃSKI WITOLD M 125 M 40-49 46 WARSZAWA FURIOUS WOLVES 13km 1:05:40 11.88 [km/h] 0:05:03 [min/km] 0:22:29 0:44:38 1:05:40
139 180 ISASI GORKA M 126 M 40-49 47 MARKI 13km 1:05:49 11.85 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:22:16 0:43:56 1:05:49
140 197 JELINSKI JAROSLAW M 127 M 50-59 7 DĘBE WIELKIE 13km 1:05:49 11.85 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:22:13 0:44:09 1:05:49
141 499 TEJCHMA NATALIA K 14 K 30-39 3 WARSZAWA BIEGAM NA TARCHOMINIE 13km 1:05:52 11.84 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:22:09 0:43:59 1:05:52
142 565 ŻUK PAWEŁ M 128 M 40-49 48 WARSZAWA BIEGAM NA TARCHOMINIE 13km 1:05:52 11.84 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:22:09 0:43:58 1:05:52
143 488 SZUSTKIEWICZ DARIUSZ M 129 M 40-49 49 ZĄBKI BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM 13km 1:05:53 11.84 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:22:00 0:43:54 1:05:53
144 338 MORAWSKI SZYMON M 130 M 30-39 49 WARSZAWA 13km 1:05:54 11.84 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:22:02 0:43:50 1:05:54
145 253 KOZANECKA JOANNA K 15 K 40-49 6 WARSZAWA TRINERGY 13km 1:05:54 11.84 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:22:32 0:44:23 1:05:54
146 171 HARASIMIUK PIOTR M 131 M 30-39 50 KOMARÓWKA PODLASKA 13km 1:05:56 11.83 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:24:23 0:45:32 1:05:56
147 121 FILIPCZYŃSKA JOLANTA K 16 K 30-39 4 SIEDLCE 13km 1:06:00 11.82 [km/h] 0:05:05 [min/km] 0:21:36 0:44:34 1:06:00
148 211 KANIA NORBERT M 132 M 30-39 51 DĘBLIN 13km 1:06:01 11.82 [km/h] 0:05:05 [min/km] 0:21:37 0:45:35 1:06:01
149 340 MOSUR KAMIL M 133 M 40-49 50 WARSZAWA WILANÓW 13km 1:06:06 11.80 [km/h] 0:05:05 [min/km] 0:21:44 0:44:52 1:06:06
150 506 TRUSZKOWSKA MARTA K 17 K 30-39 5 WARSZAWA MAMY-BIEGAMY 13km 1:06:14 11.78 [km/h] 0:05:06 [min/km] 0:22:49 0:44:51 1:06:14
151 567 ŻUŁAWNIK RADOSŁAW M 134 M 0-29 19 WARSZAWA KOKOSZKA36TEAM 13km 1:06:15 11.77 [km/h] 0:05:06 [min/km] 0:22:03 0:43:46 1:06:15
152 60 BUCHALSKA EWA K 18 K 40-49 7 WARSZAWA EKOBIEGI 13km 1:06:22 11.75 [km/h] 0:05:06 [min/km] 0:22:06 0:44:11 1:06:22
153 257 KRÓLCZYŃSKI MACIEJ M 135 M 30-39 52 WARSZAWA SW i kuratorzy sądowi 13km 1:06:24 11.75 [km/h] 0:05:06 [min/km] 0:21:45 0:44:08 1:06:24
154 179 IDZIKOWSKA-ŚLEDŹ MARTA K 19 K 30-39 6 WARSZAWA NAPRZÓD MŁOCINY/T-MOBILE RUNNING TEAM 13km 1:06:39 11.70 [km/h] 0:05:08 [min/km] 0:22:10 0:44:19 1:06:39
155 41 BIAŁOBRZESKI PIOTR M 136 M 40-49 51 LEGIONOWO 13km 1:06:51 11.67 [km/h] 0:05:09 [min/km] 0:23:39 0:45:40 1:06:51
156 118 FELIGA ŻANETA K 20 K 40-49 8 WARSZAWA 13km 1:06:53 11.66 [km/h] 0:05:09 [min/km] 0:22:32 0:44:44 1:06:53
157 167 GULKOWSKI WOJCIECH M 137 M 50-59 8 WARSZAWA TRUCHT TARCHOMIN TEAM 13km 1:06:56 11.65 [km/h] 0:05:09 [min/km] 0:22:14 0:44:36 1:06:56
158 261 KSENIAK SZYMON M 138 M 30-39 53 WARSZAWA 13km 1:06:57 11.65 [km/h] 0:05:09 [min/km] 0:22:35 0:45:09 1:06:57
159 229 KOLASA ANDRZEJ M 139 M 60+ 5 WARSZAWA-WESOŁA KLUB J.SŁOWACKIEGO 13km 1:07:00 11.64 [km/h] 0:05:09 [min/km] 0:22:02 0:44:11 1:07:00
160 385 PĄPROWICZ WOJCIECH M 140 M 30-39 54 WARSZAWA 13km 1:07:03 11.63 [km/h] 0:05:09 [min/km] 0:23:00 0:45:23 1:07:03
161 425 ROSIAK SŁAWOMIR M 141 M 40-49 52 WARSZAWA BIEGAM PO BRÓDNIE 13km 1:07:03 11.63 [km/h] 0:05:09 [min/km] 0:21:51 0:44:16 1:07:03
162 285 ŁATKOWSKI ŁUKASZ M 142 M 40-49 53 CHOTOMÓW GRUPA BIEGOWA CHTMO 13km 1:07:07 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:25:27 0:46:42 1:07:07
163 269 KWIATKOWSKA RENATA K 21 K 50-59 2 OŻARÓW MAZOWIECKI KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA 13km 1:07:08 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:23:06 0:45:32 1:07:08
164 33 BARAN ZENON M 143 M 50-59 9 WARSZAWA RĄCZE RACICZKI 13km 1:07:09 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:22:30 0:45:05 1:07:09
165 231 KOŁODZIEJCZYK KRZYSZTOF M 144 M 40-49 54 NASIELSK NASIELSK BASZTA TEAM 13km 1:07:11 11.61 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:22:46 0:45:00 1:07:11
166 189 JANKOWSKA AGNIESZKA K 22 K 30-39 7 NASIELSK NASIELSK BASZTA TEAM 13km 1:07:12 11.61 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:23:00 0:45:04 1:07:12
167 88 CIMOCHOWSKI MIECZYSŁAW M 145 M 40-49 55 WARSZAWA 13km 1:07:15 11.60 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:23:56 0:45:59 1:07:15
168 284 ŁATKOWSKA MONIKA K 23 K 40-49 9 CHOTOMÓW GRUPA BIEGOWA CHTMO 13km 1:07:22 11.58 [km/h] 0:05:11 [min/km] 0:22:49 0:45:01 1:07:22
169 55 BORÓWKA MARIUSZ M 146 M 30-39 55 WARSZAWA O AGATKĘ TRZEBA ZABIEGAĆ :-) 13km 1:07:27 11.56 [km/h] 0:05:11 [min/km] 0:24:11 0:47:55 1:07:27
170 400 PIROGOW TOMEK M 147 M 40-49 56 ŁOZISKA 13km 1:07:28 11.56 [km/h] 0:05:11 [min/km] 0:23:02 0:46:26 1:07:28
171 56 BRONISZEWSKI JAKUB M 148 M 40-49 57 ZĄBKI PLAY 13km 1:07:29 11.56 [km/h] 0:05:11 [min/km] 0:22:20 0:44:59 1:07:29
172 459 SOKOŁOWSKI ROBERT M 149 M 40-49 58 WARSZAWA 13km 1:07:31 11.55 [km/h] 0:05:12 [min/km] 0:23:07 0:46:15 1:07:31
173 217 KASKA MATEUSZ M 150 M 30-39 56 WOLOMIN NIE LUBIĘ BIEGAĆ 13km 1:07:41 11.52 [km/h] 0:05:12 [min/km] 0:22:29 0:44:57 1:07:41
174 181 ISASI-KURAN AGATA K 24 K 40-49 10 MARKI MARKOWI BIEGACZE 13km 1:07:43 11.52 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:22:50 0:45:14 1:07:43
175 598 PTASIŃSKI PIOTR M 151 M 30-39 57 WARSZAWA 13km 1:07:48 11.50 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:21:58 0:44:28 1:07:48
176 437 RYTKO KATARZYNA K 25 K 30-39 8 ŁÓDŹ 13km 1:07:54 11.49 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:22:55 0:45:18 1:07:54
177 473 SYPNIEWSKI TOMASZ M 152 M 30-39 58 WARSZAWA EMO OI 13km 1:07:55 11.48 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:21:37 0:44:50 1:07:55
178 507 TRZASKOWSKA JOANNA K 26 K 30-39 9 WARSZAWA TRUCHT TARCHOMIN TEAM 13km 1:07:58 11.48 [km/h] 0:05:14 [min/km] 0:23:07 0:46:05 1:07:58
179 214 KARAŚ PIOTR M 153 M 50-59 10 WARSZAWA AKWARIUM 13km 1:07:59 11.47 [km/h] 0:05:14 [min/km] 0:23:04 0:45:55 1:07:59
180 362 OCHAB JANUSZ M 154 M 40-49 59 WARSZAWA 13km 1:08:06 11.45 [km/h] 0:05:14 [min/km] 0:23:20 0:46:02 1:08:06
181 133 GALIMSKI MARCIN M 155 M 0-29 20 ZĄBKI 13km 1:08:07 11.45 [km/h] 0:05:14 [min/km] 0:22:43 0:45:21 1:08:07
182 99 DERESZEWSKI PIOTR M 156 M 30-39 59 PRZEDECZ 13km 1:08:10 11.44 [km/h] 0:05:15 [min/km] 0:23:22 0:46:02 1:08:10
183 58 BRZESKA AGATA K 27 K 40-49 11 ŁOMIANKI ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA 13km 1:08:17 11.42 [km/h] 0:05:15 [min/km] 0:23:48 0:46:08 1:08:17
184 458 SOKOŁOWSKI DAREK M 157 M 40-49 60 WARSZAWA AZS WARSZAWA 13km 1:08:34 11.38 [km/h] 0:05:16 [min/km] 0:22:31 0:45:00 1:08:34
185 393 PIETRZAK AGNIESZKA K 28 K 30-39 10 PRUSZKÓW 13km 1:08:35 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km] 0:23:12 0:45:55 1:08:35
186 490 SZYMAŃSKI ROBERT M 158 M 40-49 61 WARSZAWA 13km 1:08:41 11.36 [km/h] 0:05:17 [min/km] 0:23:05 0:46:00 1:08:41
187 246 KOSMALA DARIUSZ M 159 M 50-59 11 WARSZAWA 13km 1:08:47 11.34 [km/h] 0:05:17 [min/km] 0:22:49 0:45:51 1:08:47
188 258 KRUPIŃSKA WIOLA K 29 K 0-29 3 WARSZAWA TRUCHT TEAM TARCHOMIN 13km 1:08:52 11.33 [km/h] 0:05:18 [min/km] 0:21:55 0:45:16 1:08:52
189 95 DĄBROWSKI MICHAŁ M 160 M 0-29 21 WARSZAWA 13km 1:09:17 11.26 [km/h] 0:05:20 [min/km] 0:22:32 0:45:48 1:09:17
190 255 KRAWCZYK WOJCIECH M 161 M 40-49 62 WARSZAWA BIEGAM NA TARCHOMINIE 13km 1:09:23 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km] 0:23:07 0:46:03 1:09:23
191 132 GAJEWSKI MARIUSZ M 162 M 40-49 63 PUŁTUSK FUNKCJONARIUSZ SW SW i kuratorzy sądowi 13km 1:09:25 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km] 0:22:17 0:45:39 1:09:25
192 235 KOMOROWSKI PIOTREK M 163 M 30-39 60 WARSZAWA 13km 1:09:25 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km] 0:22:04 0:45:26 1:09:25
193 451 SŁOŃSKI PIOTR M 164 M 30-39 61 WARSZAWA 13km 1:09:26 11.23 [km/h] 0:05:20 [min/km] 0:22:31 0:46:23 1:09:26
194 42 BIAŁOKOS KAMIL M 165 M 40-49 64 WARSZAWA PARTNER 13km 1:09:31 11.22 [km/h] 0:05:21 [min/km] 0:25:29 0:46:45 1:09:31
195 410 PRĘDKI MARCIN M 166 M 30-39 62 WARSZAWA 13km 1:09:33 11.21 [km/h] 0:05:21 [min/km] 0:24:17 0:47:09 1:09:33
196 427 ROSTKOWSKI ŁUKASZ M 167 M 30-39 63 WARSZAWA STOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYM 13km 1:09:34 11.21 [km/h] 0:05:21 [min/km] 0:23:32 0:46:26 1:09:34
197 411 PRUCNAL PAWEŁ M 168 M 40-49 65 WARSZAWA HARDY SZTOS 13km 1:09:34 11.21 [km/h] 0:05:21 [min/km] 0:23:41 0:46:50 1:09:34
198 563 ZUBELEWICZ-JERUZALSKA ANNA K 30 K 30-39 11 WARSZAWA ROZPĘDZONA Z I LOVE FITNESS 13km 1:09:37 11.20 [km/h] 0:05:21 [min/km] 0:24:11 0:47:32 1:09:37
199 265 KULIK KAROL M 169 M 40-49 66 SIEDLCE ZK SIEDLCE SW i kuratorzy sądowi 13km 1:09:40 11.20 [km/h] 0:05:22 [min/km] 0:23:50 0:47:26 1:09:40
200 301 MAJEWSKI KAJETAN M 170 M 0-29 22 PODDĘBIE WIELISZEW HERON TEAM 13km 1:09:50 11.17 [km/h] 0:05:22 [min/km] 0:23:56 0:46:49 1:09:50
201 582 TULA RENATA K 31 K 60+ 1 WARSZAWA MYKMYK 13km 1:09:57 11.15 [km/h] 0:05:23 [min/km] 0:23:06 0:46:34 1:09:57
202 165 GUGULSKI ANTONI M 171 M 50-59 12 WARSZAWA 13km 1:10:02 11.14 [km/h] 0:05:23 [min/km] 0:23:08 0:46:23 1:10:02
203 330 MIŁOSZ MAREK M 172 M 50-59 13 WARSZAWA 13km 1:10:13 11.11 [km/h] 0:05:24 [min/km] 0:22:17 0:45:22 1:10:13
204 468 STRZAŁEK ANDRZEJ M 173 M 50-59 14 WARSZAWA TRUCHT TARCHOMIN TEAM 13km 1:10:15 11.10 [km/h] 0:05:24 [min/km] 0:23:47 0:47:12 1:10:15
205 40 BIAŁOBRZESKA ANNA K 32 K 30-39 12 LEGIONOWO 13km 1:10:18 11.10 [km/h] 0:05:24 [min/km] 0:23:03 0:46:48 1:10:18
206 164 GRZYB ALBERT M 174 M 0-29 23 OPATÓW 13km 1:10:25 11.08 [km/h] 0:05:25 [min/km] 0:24:30 0:48:13 1:10:25
207 543 WÓJCIK MONIKA K 33 K 40-49 12 WARSZAWA ROZPĘDZONA Z I LOVE FITNESS 13km 1:10:25 11.08 [km/h] 0:05:25 [min/km] 0:24:13 0:47:34 1:10:25
208 395 PIKULSKI MAREK M 175 M 40-49 67 MYSIADŁO SW SW i kuratorzy sądowi 13km 1:10:26 11.07 [km/h] 0:05:25 [min/km] 0:23:48 0:47:18 1:10:26
209 238 KOPER SEBASTIAN M 176 M 40-49 68 WARSZAWA CARREFOUR 13km 1:10:37 11.05 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:22:51 0:46:35 1:10:37
210 448 SKOWROŃSKI WOJCIECH M 177 M 50-59 15 KABATY 13km 1:10:41 11.04 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:25:06 0:48:16 1:10:41
211 109 DURASIEWICZ TOMASZ M 178 M 30-39 64 WARSZAWA 13km 1:10:43 11.03 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:23:25 0:46:11 1:10:43
212 139 GĄSIOR ŁUKASZ M 179 M 30-39 65 WARSZAWA BIEGAJACYSWIATLUKASZA 13km 1:10:43 11.03 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:23:37 0:47:26 1:10:43
213 493 ŚLEDZIEWSKI KAROL M 180 M 30-39 66 WARSZAWA 13km 1:10:43 11.03 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:23:26 0:46:12 1:10:43
214 475 SZACHNA PIOTR M 181 M 40-49 69 WARSZAWA EKOBIEGI 13km 1:10:47 11.02 [km/h] 0:05:27 [min/km] 0:25:25 0:48:35 1:10:47
215 465 STOLARSKI KAMIL M 182 M 30-39 67 WARSZAWA PAVLINA TEAM 13km 1:10:50 11.01 [km/h] 0:05:27 [min/km] 0:23:07 0:46:16 1:10:50
216 90 CZAJKOWSKI RAFAŁ M 183 M 40-49 70 WARSZAWA EKOBIEGI 13km 1:10:50 11.01 [km/h] 0:05:27 [min/km] 0:25:24 0:48:34 1:10:50
217 137 GASIK-POWAŁKA MAŁGORZATA K 34 K 30-39 13 WARSZAWA BIEGNIJ JURAS BIEGNIJ 13km 1:10:54 11.00 [km/h] 0:05:27 [min/km] 0:24:02 0:47:31 1:10:54
218 281 LISIECKA MAŁGORZATA K 35 K 30-39 14 WARSZAWA BIEGAM NA TARCHOMINIE 13km 1:10:59 10.99 [km/h] 0:05:28 [min/km] 0:23:37 0:47:09 1:10:59
219 32 BARAN PAULINA K 36 K 0-29 4 PIASECZNO RĄCZE RACICZKI 13km 1:11:02 10.98 [km/h] 0:05:28 [min/km] 0:23:36 0:47:04 1:11:02
220 353 NIEDZIELA DOMINIK M 184 M 40-49 71 WARSZAWA 13km 1:11:24 10.92 [km/h] 0:05:30 [min/km] 0:25:05 0:48:26 1:11:24
221 150 GÓRECKI RAJMUND M 185 M 30-39 68 WAWSZAWA 13km 1:11:25 10.92 [km/h] 0:05:30 [min/km] 0:24:03 0:48:01 1:11:25
222 526 WIĘCZKOWSKI WOJCIECH M 186 M 40-49 72 WARSZAWA 13km 1:11:29 10.91 [km/h] 0:05:30 [min/km] 0:25:01 0:48:20 1:11:29
223 384 PAZIEWSKI ANDRZEJ M 187 M 40-49 73 WARSZAWA 13km 1:11:30 10.91 [km/h] 0:05:30 [min/km] 0:23:28 0:47:48 1:11:30
224 456 SOCHACKI MARIUSZ M 188 M 40-49 74 WARSZAWA KOKOSZKA36TEAM 13km 1:11:31 10.91 [km/h] 0:05:30 [min/km] 0:23:29 0:46:55 1:11:31
225 283 LITKOWICZ ADRIAN M 189 M 40-49 75 WARSZAWA 13km 1:11:32 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km] 0:25:23 0:48:33 1:11:32
226 43 BIAŁORUCKI PIOTR M 190 M 30-39 69 WARSZAWA 13km 1:11:47 10.87 [km/h] 0:05:31 [min/km] 0:24:28 0:48:04 1:11:47
227 364 ODOLCZYK JOANNA K 37 K 50-59 3 WARSZAWA RĄCZE RACICZKI 13km 1:11:50 10.86 [km/h] 0:05:32 [min/km] 0:23:29 0:47:19 1:11:50
228 267 KUTYŁOWSKI MARIUSZ M 191 M 30-39 70 WARSZAWA PARKRUN BRÓDNO 13km 1:11:51 10.86 [km/h] 0:05:32 [min/km] 0:25:32 0:48:51 1:11:51
229 381 PAWELCZYK JAROSŁAW M 192 M 30-39 71 WARSZAWA BIEGAM NA TARCHOMINIE 13km 1:11:58 10.84 [km/h] 0:05:32 [min/km] 0:23:33 0:47:41 1:11:58
230 546 WRONIAK PAWEŁ M 193 M 30-39 72 SEROCK AGD WRONIAK 13km 1:12:13 10.80 [km/h] 0:05:33 [min/km] 0:23:28 0:47:39 1:12:13
231 315 MAZURKIEWICZ ADAM M 194 M 30-39 73 WARSZAWA 13km 1:12:17 10.79 [km/h] 0:05:34 [min/km] 0:24:42 0:48:37 1:12:17
232 380 PASTUSZKA ANNA K 38 K 40-49 13 WARSZAWA ROZPĘDZONA Z I LOVE FITNESS 13km 1:12:18 10.79 [km/h] 0:05:34 [min/km] 0:24:11 0:48:25 1:12:18
233 17 ALCER KRZYSZTOF M 195 M 30-39 74 WARSZAWA WARSAW FRONTRUNNERS 13km 1:12:21 10.78 [km/h] 0:05:34 [min/km] 0:24:18 0:48:14 1:12:21
234 498 TALAGA BARTOSZ M 196 M 40-49 76 WARSZAWA MARATONKA GRAJEWO 13km 1:12:21 10.78 [km/h] 0:05:34 [min/km] 0:22:48 0:46:53 1:12:21
235 37 BĄK ŁUKASZ M 197 M 30-39 75 WARSZAWA AGD WRONIAK 13km 1:12:33 10.75 [km/h] 0:05:35 [min/km] 0:24:04 0:48:02 1:12:33
236 583 LIPOWSKI MACIEJ M 198 M 30-39 76 WARSZAWA 13km 1:12:35 10.75 [km/h] 0:05:35 [min/km] 0:24:00 0:48:35 1:12:35
237 94 DĄBROWSKA KAROLINA K 39 K 0-29 5 WARSZAWA 13km 1:12:36 10.74 [km/h] 0:05:35 [min/km] 0:24:01 0:48:35 1:12:36
238 578 WYDRA PRZEMYSŁAW M 199 M 0-29 24 STARE BABICE 13km 1:12:37 10.74 [km/h] 0:05:35 [min/km] 0:24:28 0:47:45 1:12:37
239 577 WYDRA MARIUSZ M 200 M 40-49 77 STARE BABICE 13km 1:12:37 10.74 [km/h] 0:05:35 [min/km] 0:24:29 0:47:46 1:12:37
240 92 DALGIEWICZ DARIUSZ M 201 M 60+ 6 ŁOMIANKI 13km 1:12:42 10.73 [km/h] 0:05:36 [min/km] 0:24:50 0:48:56 1:12:42
241 599 STELMASZCZYK KONRAD M 202 M 40-49 78 WARSZAWA 13km 1:12:49 10.71 [km/h] 0:05:36 [min/km] 0:26:57 0:50:44 1:12:49
242 424 ROKITA ANDRZEJ M 203 M 40-49 79 ĆMIELÓW 13km 1:13:08 10.67 [km/h] 0:05:38 [min/km] 0:24:33 0:48:37 1:13:08
243 54 BORÓWKA AGATA K 40 K 30-39 15 WARSZAWA 13km 1:13:10 10.66 [km/h] 0:05:38 [min/km] 0:24:11 0:47:55 1:13:10
244 19 ANDRUKIEWICZ ANITA K 41 K 30-39 16 JABŁONNA GRUPA BIEGOWA CHTMO 13km 1:13:12 10.66 [km/h] 0:05:38 [min/km] 0:24:56 0:49:03 1:13:12
245 435 RURKA ANNA K 42 K 40-49 14 WARSZAWA 13km 1:13:22 10.63 [km/h] 0:05:39 [min/km] 0:24:57 0:48:53 1:13:22
246 239 KOPER SYLWIA K 43 K 40-49 15 WARSZAWA GRAVITAN 13km 1:13:37 10.60 [km/h] 0:05:40 [min/km] 0:24:46 0:49:21 1:13:37
247 359 NOWECKI MICHAŁ M 204 M 0-29 25 WRĘCZA 13km 1:13:42 10.58 [km/h] 0:05:40 [min/km] 0:25:52 0:50:07 1:13:42
248 528 WILEŃSKI ZBIGNIEW M 205 M 50-59 16 DĄBROWA CHOTOMOWSKA GRUPA BIEGOWA UM W-WA 13km 1:13:43 10.58 [km/h] 0:05:40 [min/km] 0:25:57 0:50:31 1:13:43
249 328 MILCZAREK TOMASZ M 206 M 30-39 77 WARSZAWA 13km 1:13:48 10.57 [km/h] 0:05:41 [min/km] 0:25:24 0:49:39 1:13:48
250 172 HARTMAN ŁUKASZ M 207 M 30-39 78 WARSZAWA 13km 1:13:49 10.57 [km/h] 0:05:41 [min/km] 0:25:35 0:49:49 1:13:49
251 296 ŁUNIEWSKI PIOTR M 208 M 40-49 80 LEGIONOWO KOŁO PZW NR 39 WARSZAWA BIAŁOŁĘKA 13km 1:13:57 10.55 [km/h] 0:05:41 [min/km] 0:23:58 0:48:38 1:13:57
252 82 CIEPIENIAK ANNA K 44 K 40-49 16 WARSZAWA KOŁO PZW NR 39 WARSZAWA BIAŁOŁĘKA 13km 1:13:58 10.55 [km/h] 0:05:41 [min/km] 0:23:58 0:48:38 1:13:58
253 237 KOŃPA PRZEMYSŁAW M 209 M 30-39 79 WARSZAWA 13km 1:14:17 10.50 [km/h] 0:05:43 [min/km] 0:22:40 0:47:47 1:14:17
254 581 HAMERLIŃSKI PAWEŁ M 210 M 40-49 81 WARSZAWA 13km 1:14:21 10.49 [km/h] 0:05:43 [min/km] 0:22:50 0:47:01 1:14:21
255 418 PYTKOWSKI MAREK M 211 M 60+ 7 ZIELONKA LECHICI ZIELONKA 13km 1:14:22 10.49 [km/h] 0:05:43 [min/km] 0:25:23 0:49:51 1:14:22
256 531 WIŚNIEWSKA MARTA K 45 K 30-39 17 WARSZAWA 13km 1:14:24 10.48 [km/h] 0:05:43 [min/km] 0:25:38 0:50:27 1:14:24
257 236 KONIECZNY PIOTR M 212 M 30-39 80 WARSZAWA 13km 1:14:24 10.48 [km/h] 0:05:43 [min/km] 0:26:17 0:50:31 1:14:24
258 443 SEKŚCIŃSKA MAGDA K 46 K 30-39 18 ŁOMŻA 13km 1:14:29 10.47 [km/h] 0:05:44 [min/km] 0:26:52 0:51:33 1:14:29
259 464 STĘPIŃSKA ANNA K 47 K 0-29 6 WARSZAWA 13km 1:14:46 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:25:24 0:49:59 1:14:46
260 62 ZABŁOTNY KAROL M 213 M 30-39 81 WARSZAWA TARCHOŚWIRY 13km 1:14:50 10.42 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:26:55 0:51:10 1:14:50
261 586 STYKOWSKI MICHAŁ M 214 M 30-39 82 WARSZAWA TARCHOŚWIRY 13km 1:14:50 10.42 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:23:02 0:48:26 1:14:50
262 574 KRASUSKI JACEK M 215 M 40-49 82 WARSZAWA 13km 1:15:06 10.39 [km/h] 0:05:47 [min/km] 0:27:06 0:52:10 1:15:06
263 462 STEMPEL TOMASZ M 216 M 40-49 83 WARSZAWA-MARYSIN WAWERSKI MARYSIN WAWERSKI BIEGA 13km 1:15:11 10.37 [km/h] 0:05:47 [min/km] 0:25:11 0:50:01 1:15:11
264 89 CZAJKOWSKI JAN M 217 M 0-29 26 KRAKÓW 13km 1:15:11 10.37 [km/h] 0:05:47 [min/km] 0:25:40 0:51:06 1:15:11
265 326 MIKULIK PIOTR M 218 M 30-39 83 WARSZAWA 13km 1:15:20 10.35 [km/h] 0:05:48 [min/km] 0:25:17 0:50:14 1:15:20
266 409 POREDA JACEK M 219 M 0-29 27 WARSZAWA 13km 1:15:20 10.35 [km/h] 0:05:48 [min/km] 0:24:40 0:50:06 1:15:20
267 120 FILC ŁUKASZ M 220 M 30-39 84 WARSZAWA 13km 1:15:25 10.34 [km/h] 0:05:48 [min/km] 0:25:18 0:50:20 1:15:25
268 96 DĄBROWSKI ROBERT M 221 M 40-49 84 ŁOMIANKI ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA 13km 1:15:27 10.34 [km/h] 0:05:48 [min/km] 0:25:39 0:51:04 1:15:27
269 387 PERLAN ROBERT M 222 M 40-49 85 LESZNO DYSTANS LESZNO 13km 1:15:29 10.33 [km/h] 0:05:48 [min/km] 0:25:34 0:50:35 1:15:29
270 28 BACZYNSKA ANETA K 48 K 30-39 19 SIEDLCE 13km 1:15:29 10.33 [km/h] 0:05:48 [min/km] 0:25:19 0:50:23 1:15:29
271 382 PAWEŁAS MARTA K 49 K 30-39 20 WARSZAWA 13km 1:15:32 10.33 [km/h] 0:05:49 [min/km] 0:24:54 0:49:40 1:15:32
272 206 KAJKO ARTUR M 223 M 40-49 86 WARSZAWA STOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYM 13km 1:15:34 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km] 0:26:05 0:50:51 1:15:34
273 333 MISZKURKA MILENA K 50 K 30-39 21 WARSZAWA 13km 1:15:36 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km] 0:26:05 0:50:51 1:15:36
274 548 WUJEC PAWEŁ M 224 M 40-49 87 WARSZAWA 13km 1:15:43 10.30 [km/h] 0:05:49 [min/km] 0:26:04 0:50:47 1:15:43
275 59 BRZEZIŃSKA MARTA K 51 K 40-49 17 ZĄBKI 13km 1:15:48 10.29 [km/h] 0:05:50 [min/km] 0:26:11 0:50:48 1:15:48
276 288 ŁUCAK PIOTR M 225 M 30-39 85 BUDZISKA 13km 1:15:49 10.29 [km/h] 0:05:50 [min/km] 0:26:36 0:51:44 1:15:49
277 436 RUSIN BARTOSZ M 226 M 40-49 88 WARSZAWA 13km 1:15:51 10.28 [km/h] 0:05:50 [min/km] 0:25:38 0:51:54 1:15:51
278 9 ROSZAK WALDEMAR M 227 M 50-59 17 WARSZAWA BIEGAM NA ZIELONEJ BIAŁOŁĘCE 13km 1:16:05 10.25 [km/h] 0:05:51 [min/km] 0:30:03 0:53:23 1:16:05
279 4 JAWORSKI PIOTR M 228 M 40-49 89 WARSZAWA EKOBIEGI 13km 1:16:06 10.25 [km/h] 0:05:51 [min/km] 0:30:04 0:53:24 1:16:06
280 204 KACZMAREK KATARZYNA K 52 K 30-39 22 WARSZAWA ROZPĘDZONA Z I LOVE FITNESS 13km 1:16:07 10.25 [km/h] 0:05:51 [min/km] 0:25:15 0:50:43 1:16:07
281 575 DĄBKOWSKI MACIEJ M 229 M 30-39 86 WARSZAWA 13km 1:16:11 10.24 [km/h] 0:05:52 [min/km] 0:26:26 0:52:11 1:16:11
282 434 RULAK JERZY M 230 M 30-39 87 WARSZAWA 13km 1:16:15 10.23 [km/h] 0:05:52 [min/km] 0:24:05 0:49:55 1:16:15
283 240 KOPYT JAN M 231 M 60+ 8 KONSTANCIN- JEZIORNA NEZRZESZONY 13km 1:16:15 10.23 [km/h] 0:05:52 [min/km] 0:25:03 0:51:08 1:16:15
284 293 ŁUKASIEWICZ RENATA K 53 K 40-49 18 BANIOCHA 13km 1:16:16 10.23 [km/h] 0:05:52 [min/km] 0:23:59 0:49:26 1:16:16
285 325 MIKOŁAJCZYK MAŁGOŚ M 232 M 40-49 90 WARSZAWA SLOWJOGGING BIAŁOŁĘKA 13km 1:16:16 10.23 [km/h] 0:05:52 [min/km] 0:44:19 1:16:16 0:00:00
286 98 DENERT MARIUSZ M 233 M 30-39 88 AUGUSTÓW ATP AUGUSTÓW 13km 1:16:18 10.22 [km/h] 0:05:52 [min/km] 0:25:57 0:50:44 1:16:18
287 157 GRUZD ANNA K 54 K 40-49 19 WARSZAWA TRUCHT TARCHOMIN TEAM /ROZPĘDZONA 13km 1:16:23 10.21 [km/h] 0:05:53 [min/km] 0:25:34 0:51:09 1:16:23
288 168 GUMOWSKA BEATA K 55 K 40-49 20 ŁOMIANKI 13km 1:16:34 10.19 [km/h] 0:05:53 [min/km] 0:24:14 0:49:12 1:16:34
289 584 JÓZWIK ROBERT M 234 M 40-49 91 WARSZAWA ARSUN 13km 1:16:36 10.18 [km/h] 0:05:54 [min/km] 0:26:08 0:51:44 1:16:36
290 192 JANUS ARTUR M 235 M 40-49 92 WARSZAWA Z BIEGANIEM MI DO TWARZY 13km 1:16:38 10.18 [km/h] 0:05:54 [min/km] 0:26:31 0:51:53 1:16:38
291 248 KOTOMSKA RENATA K 56 K 40-49 21 ALEKSANDRÓWKA 13km 1:16:41 10.17 [km/h] 0:05:54 [min/km] 0:25:42 0:51:10 1:16:41
292 177 HRYCIUK KATARZYNA K 57 K 40-49 22 WARSZAWA EKOBIEGI 13km 1:16:49 10.15 [km/h] 0:05:55 [min/km] 0:26:24 0:51:59 1:16:49
293 163 GRZESZCZYK MICHAŁ M 236 M 30-39 89 WARSZAWA EKOBIEGI 13km 1:16:50 10.15 [km/h] 0:05:55 [min/km] 0:26:24 0:51:59 1:16:50
294 305 MARCZAK GRAŻYNA K 58 K 60+ 2 WARSZAWA LECZO TEAM 13km 1:16:51 10.15 [km/h] 0:05:55 [min/km] 0:25:16 0:50:33 1:16:51
295 210 KAMIONOWSKI MARIUSZ-JACEK M 237 M 50-59 18 OSTROŁĘKA MORSY OSTROŁĘKA 13km 1:16:52 10.15 [km/h] 0:05:55 [min/km] 0:25:43 0:51:05 1:16:52
296 321 MIERZEJEWSKA MAŁGORZATA K 59 K 30-39 23 OSTROŁĘKA MORSY OSTROŁĘKA. 13km 1:16:52 10.15 [km/h] 0:05:55 [min/km] 0:25:43 0:51:05 1:16:52
297 13 MYŚLIŃSKA ANNA K 60 K 40-49 23 WARSZAWA SW i kuratorzy sądowi 13km 1:16:53 10.15 [km/h] 0:05:55 [min/km] 0:25:34 0:51:20 1:16:53
298 223 KILKOWSKI JAROSŁAW M 238 M 50-59 19 TORUŃ 13km 1:16:55 10.14 [km/h] 0:05:55 [min/km] 0:27:02 0:52:03 1:16:55
299 320 MIELNICKA EDYTA K 61 K 40-49 24 WARSZAWA BIEGAM NA TARCHOMINIE 13km 1:16:58 10.13 [km/h] 0:05:55 [min/km] 0:26:45 0:51:56 1:16:58
300 447 SKŁADANEK ZUZANNA K 62 K 0-29 7 OSTRÓW MAZOWIECKA OSTRÓW BIEGA 13km 1:16:58 10.13 [km/h] 0:05:55 [min/km] 0:26:37 0:51:47 1:16:58
301 66 BUTOR ARKADIUSZ M 239 M 40-49 93 MAŁKINIA GÓRNA OSTRÓW BIEGA 13km 1:17:05 10.12 [km/h] 0:05:56 [min/km] 0:26:39 0:51:35 1:17:05
302 102 DMYTRACH KONRAD M 240 M 30-39 90 WARSZAWA 13km 1:17:24 10.08 [km/h] 0:05:57 [min/km] 0:26:42 0:52:08 1:17:24
303 130 GABARSKI WALDEMAR M 241 M 50-59 20 WARSZAWA 13km 1:17:24 10.08 [km/h] 0:05:57 [min/km] 0:25:27 0:50:55 1:17:24
304 252 KOWALSKA JOANNA K 63 K 30-39 24 WARSZAWA ROZPĘDZONA Z I LOVE FITNESS 13km 1:17:28 10.07 [km/h] 0:05:58 [min/km] 0:27:20 0:53:14 1:17:28
305 562 ZIĘĆ ARTUR M 242 M 50-59 21 WARSZAWA 13km 1:17:38 10.05 [km/h] 0:05:58 [min/km] 0:25:00 0:50:33 1:17:38
306 245 KOSEWSKA DOROTA K 64 K 50-59 4 WARSZAWA BIEGAM NA TARCHOMINIE 13km 1:17:42 10.04 [km/h] 0:05:59 [min/km] 0:25:28 0:51:31 1:17:42
307 44 BIDZIŃSKI KRZYSZTOF M 243 M 40-49 94 WARSZAWA 13km 1:17:45 10.03 [km/h] 0:05:59 [min/km] 0:26:53 0:52:16 1:17:45
308 446 SIKORSKA AGNIESZKA K 65 K 40-49 25 WARSZAWA EKOBIEGI 13km 1:17:54 10.01 [km/h] 0:06:00 [min/km] 0:26:27 0:52:02 1:17:54
309 23 ANTOSIEWICZ ROBERT M 244 M 40-49 95 OTWOCK LULATEAM 13km 1:17:56 10.01 [km/h] 0:06:00 [min/km] 0:26:04 0:52:00 1:17:56
310 84 CIERNIAK MICHAL M 245 M 40-49 96 LEGIONOWO GRUPA BIEGOWA CHTMO 13km 1:18:17 9.96 [km/h] 0:06:01 [min/km] 0:26:37 0:52:49 1:18:17
311 264 KULAK PAWEŁ M 246 M 40-49 97 PRUSZKÓW STO-NOGI MILANÓWEK 13km 1:18:18 9.96 [km/h] 0:06:01 [min/km] 0:26:15 0:52:14 1:18:18
312 343 MUCHA GRZEGORZ M 247 M 60+ 9 WARSZAWA 13km 1:18:19 9.96 [km/h] 0:06:01 [min/km] 0:26:31 0:51:58 1:18:19
313 502 TOMASZEWSKI BARTOSZ M 248 M 30-39 91 WARSZAWA NEON TEAM 13km 1:18:24 9.95 [km/h] 0:06:02 [min/km] 0:27:10 0:53:22 1:18:24
314 38 BEDNARZAK TADEUSZ M 249 M 60+ 10 SIEDLCE YULO RUN TEAM SIEDLCE 13km 1:18:33 9.93 [km/h] 0:06:03 [min/km] 0:27:15 0:53:15 1:18:33
315 537 WŁODARCZYK ANNA K 66 K 40-49 26 WARSZAWA ROZPĘDZONA Z I LOVE FITNESS 13km 1:18:39 9.92 [km/h] 0:06:03 [min/km] 0:27:20 0:53:14 1:18:39
316 512 URBAN MARIUSZ M 250 M 40-49 98 WARSZAWA GRUPA BIEGOWA UM W-WA 13km 1:18:40 9.92 [km/h] 0:06:03 [min/km] 0:27:39 0:53:04 1:18:40
317 549 WYGLĄDAŁA MICHAŁ M 251 M 30-39 92 WARSZAWA 13km 1:18:40 9.92 [km/h] 0:06:03 [min/km] 0:26:04 0:51:54 1:18:40
318 149 GONET KATARZYNA K 67 K 40-49 27 WARSZAWA ROZPĘDZONA Z I LOVE FITNESS 13km 1:18:41 9.91 [km/h] 0:06:03 [min/km] 0:27:19 0:53:14 1:18:41
319 375 PAPIERNIAK ANNA K 68 K 30-39 25 WARSZAWA 13km 1:18:41 9.91 [km/h] 0:06:03 [min/km] 0:26:08 0:51:57 1:18:41
320 369 ORDON DOROTA K 69 K 0-29 8 WARSZAWA 13km 1:18:43 9.91 [km/h] 0:06:03 [min/km] 0:51:57 1:18:43 0:00:00
321 280 LIPSKA IWONA K 70 K 40-49 28 ZĄBKI 13km 1:18:46 9.90 [km/h] 0:06:04 [min/km] 0:26:14 0:52:27 1:18:46
322 313 MAZUR JOWITA K 71 K 40-49 29 WARSZAWA ROZPĘDZONA Z I LOVE FITNESS 13km 1:18:49 9.90 [km/h] 0:06:04 [min/km] 0:25:57 0:52:12 1:18:49
323 485 SZULC KATARZYNA K 72 K 40-49 30 ZĄBKI 13km 1:18:49 9.90 [km/h] 0:06:04 [min/km] 0:26:15 0:52:27 1:18:49
324 14 OLSZEWSKA KATARZYNA K 73 K 30-39 26 WARSZAWA WARSZAWA 13km 1:18:51 9.89 [km/h] 0:06:04 [min/km] 0:27:36 0:53:35 1:18:51
325 15 LECH PAWEŁ M 252 M 50-59 22 WARSZAWA 13km 1:18:51 9.89 [km/h] 0:06:04 [min/km] 0:27:36 0:53:35 1:18:51
326 152 GRABON JOANNA K 74 K 30-39 27 WARSZAWA 13km 1:19:04 9.87 [km/h] 0:06:05 [min/km] 0:26:55 0:52:45 1:19:04
327 45 BIENIEK MAŁGORZATA K 75 K 40-49 31 WARSZAWA 13km 1:19:12 9.85 [km/h] 0:06:06 [min/km] 0:26:56 0:52:46 1:19:12
328 35 BARANSKI IRENEUSZ M 253 M 50-59 23 MILANÓWEK DOGON GRODZISK MAZOWIECKI 13km 1:19:20 9.83 [km/h] 0:06:06 [min/km] 0:27:22 0:54:54 1:19:20
329 558 ZARĘBA JAROSŁAW M 254 M 40-49 99 WARSZAWA STARE WILKI 13km 1:19:21 9.83 [km/h] 0:06:06 [min/km] 0:26:52 0:52:44 1:19:21
330 65 BURCZYŃSKA BEATA K 76 K 40-49 32 WARSZAWA ROZPEDZONA Z I LOVE FITNESS 13km 1:19:22 9.83 [km/h] 0:06:06 [min/km] 0:27:50 0:54:09 1:19:22
331 200 JOŃCZYK STANISŁAW M 255 M 50-59 24 LEGIONOWO 13km 1:19:23 9.83 [km/h] 0:06:06 [min/km] 0:25:56 0:52:23 1:19:23
332 521 WASIK PIOTR M 256 M 40-49 100 LEGIONOWO 13km 1:19:24 9.82 [km/h] 0:06:06 [min/km] 0:25:56 0:52:22 1:19:24
333 16 ADAMOWSKA JUSTYNA K 77 K 30-39 28 WARSZAWA ROZPĘDZONA 13km 1:19:41 9.79 [km/h] 0:06:08 [min/km] 0:27:50 0:54:09 1:19:41
334 199 JĘDRASZCZYK MACIEJ M 257 M 40-49 101 WARSZAWA 13km 1:20:00 9.75 [km/h] 0:06:09 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
335 307 MAREK ROMAN M 258 M 50-59 25 WARSZAWA 13km 1:20:13 9.72 [km/h] 0:06:10 [min/km] 0:25:52 0:52:53 1:20:13
336 251 KOWALCZYK MAREK M 259 M 40-49 102 CHOTOMÓW 13km 1:20:18 9.71 [km/h] 0:06:11 [min/km] 0:29:09 0:57:37 1:20:18
337 215 KARŁOWICZ ANNA K 78 K 60+ 3 WARSZAWA PARTIA WOLNYCH BIEGACZY 13km 1:20:24 9.70 [km/h] 0:06:11 [min/km] 0:26:15 0:53:08 1:20:24
338 452 SMOCZYK HUBERT M 260 M 30-39 93 WARSZAWA WARSZAWSKI ZAUŁEK 13km 1:20:26 9.70 [km/h] 0:06:11 [min/km] 0:26:04 0:52:34 1:20:26
339 76 CHOJNOWSKI ANDRZEJ M 261 M 40-49 103 WARSZAWA BIEGAM NA TARCHOMINIE 13km 1:20:31 9.69 [km/h] 0:06:12 [min/km] 0:26:30 0:52:57 1:20:31
340 270 LACH ADRIAN M 262 M 30-39 94 WARSZAWA TRICLUB 13km 1:20:33 9.68 [km/h] 0:06:12 [min/km] 0:24:03 0:52:02 1:20:33
341 399 PIOTROWSKI KAMIL M 263 M 0-29 28 NOWY DWÓR MAZOWIECKI 13km 1:20:43 9.66 [km/h] 0:06:13 [min/km] 0:26:42 0:53:27 1:20:43
342 169 GUT SEBASTIAN M 264 M 40-49 104 WARSZAWA PARKPRZYSZKOLE 13km 1:20:47 9.66 [km/h] 0:06:13 [min/km] 0:27:29 0:53:41 1:20:47
343 413 PRZYBYLSKI MACIEJ M 265 M 40-49 105 WARSZAWA 13km 1:20:49 9.65 [km/h] 0:06:13 [min/km] 0:27:19 0:54:11 1:20:49
344 10 ŁĄCKA ILONA K 79 K 40-49 33 WARSZAWA EKOBIEGI 13km 1:20:53 9.64 [km/h] 0:06:13 [min/km] 0:29:13 0:55:17 1:20:53
345 12 BUKOWSKI JANUSZ M 266 M 60+ 11 WARSZAWA STOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYM 13km 1:20:56 9.64 [km/h] 0:06:14 [min/km] 0:25:19 0:52:53 1:20:56
346 398 PIOTROWSKI JAN M 267 M 30-39 95 WARSZAWA GRUPA BIEGOWA UM W-WA 13km 1:21:19 9.59 [km/h] 0:06:15 [min/km] 0:26:36 0:53:46 1:21:19
347 587 ROGALIŃSKA KATARZYNA K 80 K 50-59 5 WARSZAWA SLOW JOGGING BIAŁOŁĘKA 13km 1:21:20 9.59 [km/h] 0:06:15 [min/km] 0:26:48 0:45:16 1:21:20
348 423 REGUCKI RYSZARD M 268 M 30-39 96 WARSZAWA 13km 1:21:21 9.59 [km/h] 0:06:15 [min/km] 0:28:05 0:54:48 1:21:21
349 272 LACHOWSKI ŁUKASZ M 269 M 30-39 97 WARSZAWA 13km 1:21:24 9.58 [km/h] 0:06:16 [min/km] 0:26:52 0:55:51 1:21:24
350 69 KRUPINIEWICZ ANTONI M 270 M 40-49 106 LEGIONOWO 13km 1:21:25 9.58 [km/h] 0:06:16 [min/km] 0:28:09 0:54:50 1:21:25
351 337 MORACZEWSKA ALEKSANDRA K 81 K 40-49 34 ŁOMIANKI ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA 13km 1:21:27 9.58 [km/h] 0:06:16 [min/km] 0:26:42 0:53:17 1:21:27
352 151 GÓRSKI KRZYSZTOF M 271 M 40-49 107 WARSZAWA 13km 1:21:27 9.58 [km/h] 0:06:16 [min/km] 0:27:06 0:53:30 1:21:27
353 600 RAFALSKI MARCIN M 272 M 40-49 108 WARSZAWA 13km 1:21:31 9.57 [km/h] 0:06:16 [min/km] 0:26:58 0:53:47 1:21:31
354 361 NOWOSIELSKI TOMASZ M 273 M 50-59 26 WARSZAWA 13km 1:21:39 9.55 [km/h] 0:06:17 [min/km] 0:27:32 0:53:30 1:21:39
355 91 CZYŻ DOMINIK M 274 M 30-39 98 ZEGRZE GRUPA BIEGOWA CHTMO 13km 1:22:28 9.46 [km/h] 0:06:21 [min/km] 0:27:03 0:54:15 1:22:28
356 216 KARWOWSKI MARIUSZ M 275 M 40-49 109 CHOTOMÓW GRUPA BIEGOWA CHTMO 13km 1:22:29 9.46 [km/h] 0:06:21 [min/km] 0:27:03 0:54:15 1:22:29
357 576 PEPŁAWSKA MAŁGORZATA K 82 K 30-39 29 WARSZAWA SW i kuratorzy sądowi 13km 1:23:02 9.39 [km/h] 0:06:23 [min/km] 0:27:35 0:55:27 1:23:02
358 481 SZCZEPAŃSKA ANNA K 83 K 30-39 30 WARSZAWA 13km 1:23:23 9.35 [km/h] 0:06:25 [min/km] 0:27:36 0:55:06 1:23:23
359 194 JAROCKA AGATA K 84 K 30-39 31 LEGIONOWO 13km 1:23:25 9.35 [km/h] 0:06:25 [min/km] 0:27:37 0:55:07 1:23:25
360 218 KAWKA ANDRZEJ M 276 M 60+ 12 WARSZAWA 13km 1:23:45 9.31 [km/h] 0:06:27 [min/km] 0:28:11 0:56:25 1:23:45
361 547 WRONKA ANNA K 85 K 40-49 35 ZIELONKA 13km 1:23:52 9.30 [km/h] 0:06:27 [min/km] 0:27:24 0:55:51 1:23:52
362 474 SYROCKI WOJCIECH M 277 M 40-49 110 WARSZAWA 13km 1:23:59 9.29 [km/h] 0:06:28 [min/km] 0:28:10 0:56:02 1:23:59
363 198 JERUZAL JACEK M 278 M 50-59 27 OTWOCK TUPTUŚ OTWOCK 13km 1:24:00 9.29 [km/h] 0:06:28 [min/km] 0:27:45 0:55:50 1:24:00
364 101 DĘBKOWSKA LIDIA K 86 K 30-39 32 OTWOCK TUPTUŚ OTWOCK 13km 1:24:01 9.28 [km/h] 0:06:28 [min/km] 0:27:46 0:55:51 1:24:01
365 115 FAFIŃSKA ELWIRA K 87 K 0-29 9 OLSZTYNEK 13km 1:24:08 9.27 [km/h] 0:06:28 [min/km] 0:28:20 0:56:44 1:24:08
366 302 MALEC ŁUKASZ M 279 M 30-39 99 WARSZAWA 13km 1:24:09 9.27 [km/h] 0:06:28 [min/km] 0:28:21 0:56:45 1:24:09
367 544 WÓJTOWICZ AGNIESZKA K 88 K 40-49 36 WARSZAWA 13km 1:24:11 9.27 [km/h] 0:06:29 [min/km] 0:28:11 0:55:52 1:24:11
368 298 MACHNACKI MICHAŁ M 280 M 40-49 111 LEGIONOWO GRUPA BIEGOWA UM W-WA 13km 1:24:19 9.25 [km/h] 0:06:29 [min/km] 0:28:07 0:56:36 1:24:19
369 290 ŁUCZAK PIOTR M 281 M 40-49 112 WARSZAWA PKO BANK POLSKI 13km 1:24:23 9.24 [km/h] 0:06:29 [min/km] 0:27:39 0:55:47 1:24:23
370 86 CIEŚLIŃSKI DARIUSZ M 282 M 30-39 100 WARSZAWA DARIOS 13km 1:24:24 9.24 [km/h] 0:06:30 [min/km] 0:26:23 0:55:04 1:24:24
371 370 OSIŃSKA SYLWIA K 89 K 40-49 37 WARSZAWA 13km 1:24:31 9.23 [km/h] 0:06:30 [min/km] 0:27:35 0:55:30 1:24:31
372 83 CIERNIAK FRANCISZEK M 283 M 0-29 29 LEGIONOWO GRUPA BIEGOWA CHTMO 13km 1:24:32 9.23 [km/h] 0:06:30 [min/km] 0:25:08 0:54:09 1:24:32
373 289 ŁUCZAK MAŁGORZATA K 90 K 30-39 33 WARSZAWA 13km 1:24:37 9.22 [km/h] 0:06:31 [min/km] 0:27:53 0:55:50 1:24:37
374 145 GLINKA PAWEŁ M 284 M 30-39 101 WARSZAWA 13km 1:24:42 9.21 [km/h] 0:06:31 [min/km] 0:28:59 0:57:44 1:24:42
375 190 JANKOWSKI PIOTR M 285 M 30-39 102 CHOTOMÓW GRUPA BIEGOWA CHTMO 13km 1:24:45 9.20 [km/h] 0:06:31 [min/km] 0:28:07 0:56:36 1:24:45
376 227 KLUSEK JOLANTA K 91 K 40-49 38 WARSZAWA ADIDAS RUNNERS WARSAW 13km 1:24:53 9.19 [km/h] 0:06:32 [min/km] 0:27:53 0:56:07 1:24:53
377 438 RZEPNIEWSKA JOANNA K 92 K 30-39 34 MARKI MARKOWI BIEGACZE 13km 1:24:54 9.19 [km/h] 0:06:32 [min/km] 0:28:00 0:56:07 1:24:54
378 420 RACINOWSKI PAWEŁ M 286 M 50-59 28 GRYFINO KB HERMES GRYFINO 13km 1:24:54 9.19 [km/h] 0:06:32 [min/km] 0:27:44 0:54:57 1:24:54
379 176 HOLICA SEBASTIAN M 287 M 0-29 30 SIERADZ STARE WILKI 13km 1:25:11 9.16 [km/h] 0:06:33 [min/km] 0:28:01 0:56:24 1:25:11
380 39 BERNAT SEBASTIAN M 288 M 40-49 113 WARSZAWA STARE WILKI 13km 1:25:13 9.15 [km/h] 0:06:33 [min/km] 0:28:02 0:56:26 1:25:13
381 354 NIKODYM RAFAŁ M 289 M 30-39 103 WARSZAWA KOCHAM OLIWKĘ 13km 1:25:13 9.15 [km/h] 0:06:33 [min/km] 0:28:13 0:57:01 1:25:13
382 22 ANTKIEWICZ PAWEŁ M 290 M 40-49 114 WARSZAWA 13km 1:25:37 9.11 [km/h] 0:06:35 [min/km] 0:28:03 0:55:10 1:25:37
383 444 SELERSKI KRZYSZTOF M 291 M 50-59 29 WARSZAWA ONICO WARSZAWA 13km 1:25:45 9.10 [km/h] 0:06:36 [min/km] 0:27:19 0:55:04 1:25:45
384 208 KALINOWSKI PIOTR M 292 M 30-39 104 WARSZAWA 13km 1:25:47 9.09 [km/h] 0:06:36 [min/km] 0:28:25 0:56:26 1:25:47
385 460 STANKIEWICZ MALGORZATA K 93 K 30-39 35 NIEPORET SW i kuratorzy sądowi 13km 1:25:50 9.09 [km/h] 0:06:36 [min/km] 0:27:53 0:56:43 1:25:50
386 535 WITCZAK ALICJA K 94 K 30-39 36 WARSZAWA 13km 1:25:53 9.08 [km/h] 0:06:36 [min/km] 0:27:49 0:56:35 1:25:53
387 309 MARSZAŁEK JERZY M 293 M 60+ 13 WARSZAWA 13km 1:25:59 9.07 [km/h] 0:06:37 [min/km] 0:27:24 0:56:52 1:25:59
388 68 CĘCELEWSKI JAROSŁAW M 294 M 40-49 115 CISIE 13km 1:26:01 9.07 [km/h] 0:06:37 [min/km] 0:25:44 0:53:58 1:26:01
389 530 WIŚNIEWSKA KATARZYNA K 95 K 40-49 39 WARSZAWA 13km 1:26:47 8.99 [km/h] 0:06:41 [min/km] 0:28:14 0:56:51 1:26:47
390 396 PILARSKA MONIKA K 96 K 40-49 40 CISIE 13km 1:27:05 8.96 [km/h] 0:06:42 [min/km] 0:28:23 0:57:35 1:27:05
391 173 HEBDA AGATA K 97 K 30-39 37 WARSZAWA 13km 1:27:31 8.91 [km/h] 0:06:44 [min/km] 0:28:03 0:56:44 1:27:31
392 116 FAJKOWSKA - KOSIEC ANNA K 98 K 40-49 41 WARSZAWA 13km 1:27:31 8.91 [km/h] 0:06:44 [min/km] 0:28:03 0:56:44 1:27:31
393 450 SKUTELA PIOTR M 295 M 50-59 30 WARSZAWA 13km 1:28:13 8.84 [km/h] 0:06:47 [min/km] 0:30:30 0:59:53 1:28:13
394 322 MIERZEJEWSKA MARTYNA K 99 K 30-39 38 WARSZAWA BIEGAM NA TARCHOMINIE 13km 1:28:17 8.84 [km/h] 0:06:47 [min/km] 0:28:26 0:58:02 1:28:17
395 230 KOLASA BARBARA K 100 K 60+ 4 WARSZAWA-WESOŁA KLUB J.SŁOWACKIEGO 13km 1:28:25 8.82 [km/h] 0:06:48 [min/km] 0:28:59 0:58:48 1:28:25
396 187 JAMSKI SŁAWOMIR M 296 M 30-39 105 WARSZAWA BIEGAM NA TARCHOMINIE 13km 1:28:55 8.77 [km/h] 0:06:50 [min/km] 0:28:01 0:57:11 1:28:55
397 292 ŁUKASIEWICZ ROBERT M 297 M 40-49 116 WARSZAWA KOKOSZKA36TEAM 13km 1:29:44 8.69 [km/h] 0:06:54 [min/km] 0:28:03 0:58:22 1:29:44
398 432 RUCIŃSKI JAROSŁAW M 298 M 30-39 106 NASIELSK NASIELSK BASZTA TEAM 13km 1:30:44 8.60 [km/h] 0:06:59 [min/km] 0:28:10 0:58:14 1:30:44
399 416 PULKOWSKI PIOTR M 299 M 50-59 31 WARSZAWA SW i kuratorzy sądowi 13km 1:30:50 8.59 [km/h] 0:06:59 [min/km] 0:27:51 0:58:19 1:30:50
400 242 KORNATKO-PULKOWSKA MARIOLA K 101 K 40-49 42 WARSZAWA SW i kuratorzy sądowi 13km 1:30:51 8.59 [km/h] 0:06:59 [min/km] 0:27:52 0:58:21 1:30:51
401 106 DOMAŃSKI JACEK EXPEDYT M 300 M 60+ 14 WARSZAWA WKB META LUBLINIEC 13km 1:32:14 8.46 [km/h] 0:07:06 [min/km] 0:33:28 0:00:00 1:32:14
402 233 KOMOREK KRZYSZTOF M 301 M 40-49 117 SULEJÓWEK BRACTWO BIEGOWE BGK 13km 1:33:15 8.36 [km/h] 0:07:10 [min/km] 0:33:13 1:07:18 1:33:15
403 431 RUCIŃSKA JOLANTA K 102 K 30-39 39 NASIELSK NASIELSK BASZTA TEAM 13km 1:33:16 8.36 [km/h] 0:07:10 [min/km] 0:28:06 0:59:18 1:33:16
404 566 ŻUKOWSKI JAROSŁAW M 302 M 50-59 32 WARSZAWA ONICO WARSZAWA 13km 1:35:44 8.15 [km/h] 0:07:22 [min/km] 0:27:19 0:53:03 1:35:44
405 348 NASKRĘT MARIUSZ M 303 M 40-49 118 RACOT 13km 1:36:25 8.09 [km/h] 0:07:25 [min/km] 0:30:40 1:04:55 1:36:25
406 559 ZATYLNY TOMASZ M 304 M 30-39 107 WARSZAWA 13km 1:41:31 7.68 [km/h] 0:07:49 [min/km] 0:29:18 1:01:45 1:41:31
407 295 ŁUKIJAŃCZUK JACEK M 305 M 40-49 119 WARSZAWA 13km 1:42:25 7.62 [km/h] 0:07:53 [min/km] 0:30:54 1:05:11 1:42:25
408 24 ANUSZKIEWICZ WŁODEK M 306 M 50-59 33 WARSZAWA 13km 1:42:44 7.59 [km/h] 0:07:54 [min/km] 0:31:53 1:06:22 1:42:44
409 527 WILCZYŃSKA MAŁGORZATA K 103 K 40-49 43 WARSZAWA 13km 1:42:50 7.59 [km/h] 0:07:55 [min/km] 0:34:46 1:11:11 1:48:42
410 294 ŁUKIJAŃCZUK GABRIELA K 104 K 40-49 44 WARSZAWA 13km 1:43:00 7.57 [km/h] 0:07:55 [min/km] 0:30:57 1:05:16 1:43:00
411 85 CIESLAK PAWEŁ M 307 M 50-59 34 WARSZAWA SLOWJOGING WARSZAWA 13km 1:53:50 6.85 [km/h] 0:08:45 [min/km] 0:44:20 1:16:14 1:53:50
412 128 FRYDRYCH BOŻENA K 105 K 60+ 5 WARSZAWA ----------------------- 13km 2:01:48 6.40 [km/h] 0:09:22 [min/km] 0:39:56 1:20:53 2:01:48
- 2 MAJCHRZAK ANNA K - K 30-39 - WARSZAWA URZĄD DZIELNICY BIAŁOŁĘKA 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:30:52 0:00:00 0:00:00
- 3 MACKIEWICZ JAN M - M 40-49 - WARSZAWA RAZEM DLA BIAŁOŁĘKI 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:30:05 0:00:00 0:00:00
- 5 OLSZEWSKA MARIOLA K - K 40-49 - WARSZAWA RAZEM DLA BIAŁOŁĘKI 13km 2 OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:29:00 0:55:04 0:00:00
- 7 ROGUSKA MAGDALENA K - K 30-39 - WARSZAWA BIAŁOŁĘKA JEST KOBIETĄ 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:30:04 0:00:00 0:00:00
- 11 KAMIŃSKI WALDEMAR M - M 50-59 - WARSZAWA SLOW JOGGING WARSZAWA 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:44:02 0:00:00 0:00:00
- 21 ANIOŁKOWSKI KRZYSZTOF M - M 30-39 - WARSZAWA 13km 2 OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:26:52 0:54:55 0:00:00
- 25 ARTYMIUK OLAF M - M 30-39 - LEGIONOWO 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:29:12 0:00:00 0:00:00
- 29 BAJOREK JACEK M - M 40-49 - WARSZAWA IZBI KONSULTING 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:28:15 0:00:00 0:00:00
- 30 BANAŚ MALWINA K - K 30-39 - WARSZAWA PUSTELNIK 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:25:57 0:00:00 0:00:00
- 46 BŁASZCZYK DOMINIKA K - K 0-29 - WARSZAWA 13km 2 OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:31:41 1:06:08 0:00:00
- 50 BOHDZIEWICZ IZABELA K - K 0-29 - WARSZAWA 13km 2 OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:25:11 0:50:57 0:00:00
- 51 BOHDZIEWICZ PAWEŁ M - M 30-39 - ŁOMIANKI BRAVEHEARTS LEGIONOWO 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 1:24:20 0:00:00 0:00:00
- 53 BORKOWSKI JACEK M - M 30-39 - WARSZAWA 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:27:57 0:00:00 0:00:00
- 57 BRZĄKAŁA RENATA K - K 40-49 - WARSZAWA SLOW JOGGING BIAŁOŁĘKA 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:44:18 0:00:00 0:00:00
- 63 BULIK BOZENA K - K 30-39 - WARSZAWA PARTNER 13km 2 OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:29:17 0:57:35 0:00:00
- 64 BULIK EWELINA K - K 30-39 - WARSZAWA PARTNER 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:32:18 0:00:00 0:00:00
- 80 CHYBOWSKI GRZEGORZ M - M 30-39 - SIEDLCE SW i kuratorzy sądowi 13km 2 OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:29:31 0:56:47 0:00:00
- 97 DEMNICKA MONIKA K - K 30-39 - WARSZAWA GRUPA BIEGOWA UM W-WA 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:26:36 0:00:00 0:00:00
- 100 APELSKA EDYTA K - K 40-49 - WARSZAWA PARTNER 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:34:05 0:00:00 0:00:00
- 108 DUDZINSKA ARLETA K - K 30-39 - WARSZAWA GRUPA BIEGOWA UM W-WA 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:26:30 0:00:00 0:00:00
- 111 DYMEK JOLANTA K - K 30-39 - WARSZAWA 13km 2 OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:27:19 0:54:02 0:00:00
- 112 DYMEL ANDRZEJ M - M 60+ - WARSZAWA MARKOWI BIEGACZE 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:31:08 0:00:00 0:00:00
- 113 DYMEL PIOTR M - M 60+ - WARSZAWA 12TRI.PL SW i kuratorzy sądowi 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:27:26 0:00:00 0:00:00
- 114 DZIEPAK PIOTR M - M 30-39 - WOLA MROKOWSKA 1 BLTR 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:27:36 0:00:00 0:00:00
- 134 GALIŃSKA MAGDALENA K - K 30-39 - LEGIONOWO WARSZAWSKI ZAUŁEK 13km 2 OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:26:06 0:52:36 0:00:00
- 136 GAŁUSZKA KATARZYNA K - K 30-39 - WARSZAWA KOKOSZKA36TEAM 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:26:00 0:00:00 0:00:00
- 143 GIL WOJCIECH M - M 40-49 - WARSZAWA 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:31:43 0:00:00 0:00:00
- 144 GIRCZUK MARCIN M - M 0-29 - SIEDLCE 3ETAPSDL 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:21:39 0:00:00 0:00:00
- 159 GRYCKO MARTA K - K 40-49 - WARSZAWA 13km 2 OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:30:16 1:00:23 0:00:00
- 166 GULKOWSKA EWA K - K 50-59 - BIAŁOŁĘKA TRUCHT TARCHOMIN TEAM 13km 2 OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:27:42 0:54:11 0:00:00
- 174 HEBDA BARTŁOMIEJ M - M 40-49 - WARSZAWA 13km 2 OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:31:37 1:00:38 0:00:00
- 182 JACHOWICZ ŁUKASZ M - M 30-39 - LEGIONOWO 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:26:45 0:00:00 0:00:00
- 195 JASIUL MARIOLA K - K 40-49 - LEGIONOWO 13km 2 OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:30:17 1:00:25 0:00:00
- 202 KACPRZAK PAULINA K - K 30-39 - WARSZAWA 13km 2 OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:30:04 1:01:32 0:00:00
- 213 KARASIEWICZ KATARZYNA K - K 40-49 - KULIGÓW 13km 2 OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:27:22 1:00:27 0:00:00
- 219 KERNER AGNIESZKA K - K 40-49 - WARSZAWA 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:26:36 0:00:00 0:00:00
- 222 KILKOWSKA JOANNA K - K 40-49 - WARSZAWA 13km 2 OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:27:42 0:54:52 0:00:00
- 234 KOMOREK RENATA K - K 40-49 - SULEJÓWEK 13km 2 OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:33:15 1:07:23 0:00:00
- 271 LACHOWSKA JUSTYNA K - K 0-29 - WARSZAWA 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:26:52 0:00:00 0:00:00
- 277 LEWANDOWSKA KATARZYNA K - K 30-39 - PŁOŃSK FUNKCJONARIUSZ SW SW i kuratorzy sądowi 13km 2 OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:30:50 1:03:16 0:00:00
- 303 MAŁKIEWICZ KAROLINA K - K 0-29 - SEROCK 13km 2 OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:26:33 0:54:36 0:00:00
- 306 MAREK HENRYK M - M 60+ - WARSZAWA ------------- 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 1:20:53 0:00:00 0:00:00
- 324 MIJAS ROBERT M - M 40-49 - WARSZAWA 13km 2 OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:29:09 0:57:38 0:00:00
- 344 MUCHA ROBERT M - M 40-49 - KROCZEWO BESTIE OCR LEGIONOWO 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:30:37 0:00:00 0:00:00
- 356 NOSEK ROBERT M - M 40-49 - WARSZAWA NOSKI TRZY 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:45:03 0:00:00 0:00:00
- 357 NOSOWSKI KONRAD M - M 30-39 - NOWY DWÓR MAZOWIECKI SLOW SQUAD 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:30:37 0:00:00 0:00:00
- 371 OSTRZENIEWSKA MONIKA K - K 0-29 - NASIELSK NASIELSK BASZTA TEAM 13km 2 OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:28:06 0:59:18 0:00:00
- 372 OSYTEK JOANNA K - K 40-49 - WARSZAWA 13km 2 OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:29:18 1:01:12 0:00:00
- 404 PODSKOK RAFAŁ M - M 30-39 - WARSZAWA SW i kuratorzy sądowi 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 1:18:28 0:00:00 0:00:00
- 422 REDZIK KRZYSZTOF M - M 40-49 - WARSZAWA ORANGE IRON TEAM 13km 2 OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:55:30 1:22:59 0:00:00
- 426 ROSTEK ANDRZEJ M - M 40-49 - MARKI MARKOWI BIEGACZE 13km 2 OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:28:11 0:58:32 0:00:00
- 429 RÓŻYCKA HANNA K - K 30-39 - WARSZAWA 13km 2 OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:30:35 1:01:28 0:00:00
- 442 SCHILLER MONIKA K - K 50-59 - WARSZAWA SLOW JOGGING BIAŁOŁĘKA SW i kuratorzy sądowi 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:44:19 0:00:00 0:00:00
- 449 SKRZYDŁOWSKA-KALUKIN KATARZYNA K - K 40-49 - WARSZAWA SLOW JOGGING BIAŁOŁĘKA 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:44:18 0:00:00 0:00:00
- 457 SOJKA ŁUKASZ M - M 30-39 - WARSZAWA FUNKCJONARIUSZ SW SW i kuratorzy sądowi 13km 2 OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:30:50 1:03:17 0:00:00
- 466 STRACHOCKA ANNA K - K 60+ - WARSZAWA GRUPA BIEGOWA UM W-WA 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:27:20 0:00:00 0:00:00
- 469 STYKOWSKA BEATA K - K 0-29 - WARSZAWA 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:26:56 0:00:00 0:00:00
- 472 SYPNIEWSKI PIOTR M - M 40-49 - WARSZAWA TKKF BŁYSKAWICA 13km 2 OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:24:09 0:50:18 0:00:00
- 478 SZALEWICZ EWA K - K 30-39 - ŁOMIANKI ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA 13km 2 OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:24:24 0:49:44 0:00:00
- 479 ZBRZEŹNIAK IGOR M - M 0-29 - RASZYN 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:26:04 0:00:00 0:00:00
- 501 TOMASZEWSKA MARIOLA K - K 50-59 - WARSZAWA 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:27:57 0:00:00 0:00:00
- 517 WALAC JACEK M - M 30-39 - GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 13km 2 OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:27:21 0:54:53 0:00:00
- 525 WIĄCEK IZABELA K - K 30-39 - WARSZAWA ROZPĘDZONA Z I LOVE FITNESS 13km 2 OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:29:55 1:00:08 0:00:00
- 529 WIŚNIEWSI RAFAŁ M - M 40-49 - WARSZAWA 13km 2 OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:27:07 0:56:22 0:00:00
- 542 WOJTCZAK KRZYSZTOF M - M 30-39 - SŁUPNO 13km 2 OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:24:57 0:49:24 0:00:00
- 550 WYSAKOWSKA EWA K - K 0-29 - WARSZAWA GRAŻYNKI OCR 13km 2 OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:31:41 1:06:06 0:00:00
- 557 ZANIEWICZ ANDRZEJ M - M 30-39 - WARSZAWA PARTNER 13km 2 OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:29:17 0:57:37 0:00:00
- 564 ŻÓŁCIŃSKI WALDEMAR M - M 60+ - WARSZAWA GRUPA BIEGOWA UM W-WA 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:26:09 0:00:00 0:00:00
- 579 BARANOWSKI PIOTR M - M 40-49 - WARSZAWA 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:25:37 0:00:00 0:00:00
- 580 PAROL ARTUR M - M 30-39 - WARSAWA 13km 2 OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:30:36 1:04:55 0:00:00
- 585 BIAŁOKOS DANIEL M - M 0-29 - WARSZAWA 13km OKR. - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:25:29 0:00:00 0:00:00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ