Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Żurawska Maria Siedlce Bieg główny - 5 km
2 Żmudziński Aleksander Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
3 Żmudzińska Emila Siedlce Bieg główny - 5 km Manta Siedlce opłacono
4 Zubowicz Filip Ełk Bieg główny - 5 km MOW Wojnów
5 Znój Tomasz Borki-Paduchy Bieg główny - 5 km XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy opłacono
6 Znój Marysia Borki-Paduchy Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy opłacono
7 Znój Igorek Borki-Paduchy Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy opłacono
8 Ziółkowski Maciek Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Yulo Run Team Siedlce opłacono
9 Zawadzka Monika Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
10 Zapałowska Jolanta Siedlce Bieg główny - 5 km Slow Jogging opłacono
11 Zagalska Aldona SIEDLCE Bieg główny - 5 km NoWi Siedlce
12 Zacharczuk Zofia Siedlce Bieg główny - 5 km NoWi Siedlce opłacono
13 Wysocki Radosław Siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce opłacono
14 Wróbel Ewa Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
15 WOŹNY MARCIN SIEDLCE Bieg główny - 5 km opłacono
16 Woźny Błażej Warszawa Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m SP204 opłacono
17 Woźnica Marta Golice Bieg główny - 5 km Golice Team opłacono
18 Woźnica Dawid Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m SP nr 11 w Siedlcach / Siedlecki Klub Karate ARIGATO opłacono
19 WOŁOSIEWICZ Piotr WOLA SUCHOŻEBRSKA Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła Podstawowa Suchożebry opłacono
20 Wojciechowska Olga Warszawa Bieg główny - 5 km opłacono
21 Wojciechowska Lena Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła Podstawowa nr. 3 w Siedlcach opłacono
22 Wojciechowska JOLANTA Siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team opłacono
23 Witkowski Wojciech Siedlce Bieg główny - 5 km PSZS Siedlce
24 Wiktoria Kiełczykowska Siedlce Bieg główny - 5 km Manta Siedlce opłacono
25 Wierzbicka Łucja Nowe Iganie Bieg główny - 5 km Triathlon Siedlce Club opłacono
26 Wasiluk Ireneusz Mińsk Mazowiecki Bieg główny - 5 km opłacono
27 Wakuła Tomasz Siedlce Bieg główny - 5 km YULO RUN TEAM SIEDLCE
28 Wakuła Marek Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
29 Urbaniak - Jakubiec Jaś Biała Podlaska Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Podstawowa Nr.5 Biała Podlaska opłacono
30 Urbaniak Elżbieta Biała Podlaska Bieg główny - 5 km opłacono
31 Twarowska Zuzanna Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach opłacono
32 Twarowska Gabriela Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła Podstawowa Nr. 7 w Siedlcach opłacono
33 Turyk Rafał Siedlce Bieg główny - 5 km
34 Turyk Paweł Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
35 Turek Malwina Skórzec Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec
36 Turek Katarzyna Skórzec Bieg główny - 5 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec
37 Trojanowski Maciej Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Sp6 Siedlce opłacono
38 Trojanek Szymon Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach opłacono
39 Troć Wiktoria Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m MKS Pogoń/ TSC opłacono
40 Troć Maciej Siedlce Bieg główny - 5 km
41 Troć Karol Paweł Siedlce Bieg główny - 5 km Slow Jogging Siedlce
42 Troć Karol Siedlce Bieg główny - 5 km MKS Pogoń/ TSC opłacono
43 Troć Agnieszka Siedlce Bieg główny - 5 km Slow Jogging Siedlce
44 Tokarska Sylwia Siedlce Bieg główny - 5 km Atletic GYM Siedlce opłacono
45 Toczyska Anna NIWISKI Bieg główny - 5 km opłacono
46 TAJAK TOMASZ SIEDLCE Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m SP 8 opłacono
47 TAJAK EMILIA SIEDLCE Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m PRZEDSZKOLE NR 22 SIEDLCE opłacono
48 Świtalska Anna Siedlce Bieg główny - 5 km Triathlon Siedlce Club
49 Świerczewska Alka Aneta SIEDLCE Bieg główny - 5 km opłacono
50 ŚWIDER TYMOTEUSZ Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m SP8 opłacono
51 ŚWIDER MAGDALENA Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
52 ŚWIDER ALEKSANDRA Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m SP8 opłacono
53 Szysz Martyna Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła Podstawowa nr. 11 opłacono
54 Szysz Angelika Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła Podstawowa nr. 11 opłacono
55 Szymczyk Magdalena Siedlce Bieg główny - 5 km NoWi Siedlce opłacono
56 Szymańska Julia siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
57 Szulhaniuk Natalia Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
58 Szulhaniuk Marcin Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
59 Szulc Alan Szulc Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła Podstawowa nr 6 w Siedlcach
60 Szafrański Marcel Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
61 Szafrańska Monika Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
62 Szafranska Olga Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
63 szachnowski ireneusz Siedlce Bieg główny - 5 km Grupa Biegaczy Skórrzec Biega opłacono
64 Suchodolski Jan Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m SP nr 3/ SEMP POGOŃ SIEDLCE opłacono
65 Strzaliński Ignacy Czerniejew Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Klub Aktywnych Parkrun Skórzec
66 Strzaliński Daniel Siedlce Bieg główny - 5 km Szkoła STO Siedlce opłacono
67 Strzaliński Bartłomiej Czerniejew Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Klub Aktywnych Parkrun Skórzec
68 Strzalińska Oliwia Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła STO Siedlce opłacono
69 Strzalińska Emilia Skórzec Bieg główny - 5 km Klub Aktywnych Parkrun Skórzec
70 Stefaniuk Roman Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
71 Stefaniuk Marcin Siedlce Bieg główny - 5 km SP1
72 Staszewska Anna Wola Suchożebrska Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła w Suchożebrach opłacono
73 STAŃCZUK LESZEK CHODÓW Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce
74 Stańczuk Dorota Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
75 Soszyński Hubert Stara Wieś Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
76 Soszyński Filip Stara Wieś Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
77 Soszyńska Paulina Siedlce Bieg główny - 5 km
78 Solnica Jan Skórzec Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
79 Solnica Alicja Skórzec Bieg główny - 5 km Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
80 Soczewka Mariusz Nowe Iganie Bieg główny - 5 km
81 Słowińska Alicja Siedlce Bieg główny - 5 km NoWi Siedlce
82 Skuratowicz Grzegorz Mińsk Mazowiecki Bieg główny - 5 km opłacono
83 Skup Maciej Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Sp11
84 Skup Jakub SIEDLCE Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m
85 Skrzypińska Agnieszka Skrzypińska Konstancin - Jeziorna Bieg główny - 5 km opłacono
86 Skrzek Kacper Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła Podstawowa nr 6 w Siedlcach opłacono
87 Skóra Tomek Skórzec Bieg główny - 5 km Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
88 Skorupka Sebastian Nowe Iganie Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
89 Skorupka Leszek Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
90 Skorupka Krzysztof Nowe Iganie Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
91 Skolimowski Piotr Węgrów Bieg główny - 5 km AKTYWNI WĘGRÓW opłacono
92 Sisik Tomasz Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
93 Sikorski Krzysiek Siedlce Bieg główny - 5 km Triathlon Siedlce Club
94 selwanowicz aleksander siedlce Bieg główny - 5 km
95 Sawicki Olivier Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m PRZEDSZKOLE NR 22 SIEDLCE
96 Sarnowski Adam Suchożebry Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła w Suchożebrach opłacono
97 Sarnowska Monika Suchożebry Bieg główny - 5 km opłacono
98 Sandurska Natalia Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m SP 11 opłacono
99 Sandurska Mariola Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
100 Sakowicz Marcin Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono


Wyświetleń: 14793

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ