Bieg Tropem Wilczym
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kwiatkowski Tomasz Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) 18.00 PLN
2 Balazy Ines Ostrołęka 1963m (do 2003r.) Biegam Bo Lubię Ostrołęka 9.00 PLN
3 Kamińska Natalia Zabiele Piliki 1963m (do 2003r.) opłacono
4 Ropiak Ryszard Myszyniec 1963m+5km KURPIE Myszyniec 18.00 PLN
5 Stolarczyk Roksana Ziomek 1963m (do 2003r.) 9.00 PLN
6 Tworkowska Gosia Ostrołęka 1963m+5km Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Reebok Run Crew Ostrołęka 18.00 PLN
7 Tworkowski Mariusz Ostrołęka 1963m+5km Urząd Miasta Ostrołęki 18.00 PLN
8 Ogonowski Sebastian Ostrołęka 1963m+5km OSM PIATNICA OSTROŁĘKA 18.00 PLN
9 Płoska Oliwia Baranowo 1963m (2002r. i starsi) 18.00 PLN
10 Płoska Klaudia Baranowo 1963m (2002r. i starsi) 18.00 PLN
11 Wojtkowski Konrad Ostrołęka 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai opłacono
12 Tabaka Paweł Baranowo 1963m (2002r. i starsi) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai opłacono
13 Bruszewska Sara Baranowo 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai opłacono
14 Bruszewska Laura Baranowo 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai opłacono
15 Bruszewska Iwona Baranowo 1963m (2002r. i starsi) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai opłacono
16 Stolarczyk Krzysztof Ziomek 1963m+5km 18.00 PLN
17 Mrozek Sławomir Ostrołęka 1963m+5km Biegam Bo Lubię Ostrołęka 18.00 PLN
18 Wieczorek Przemysław Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) 18.00 PLN
19 Siedlecki Stanisław Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) opłacono
20 Długołęcki Kamil Ostrołęka 1963m+5km Daleko jeszcze ? opłacono
21 Kojtek Paulina Kopaczyska 1963m+5km Następny Krok/nastepnykrok.pl opłacono
22 Stolarczyk Tomasz Ostrołęka 1963m+5km Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
23 Krzyna Janek Rzekuń 1963m+5km 18.00 PLN
24 Zieliński Łukasz Ostrołęka 1963m+5km 18.00 PLN
25 Mrówka Katarzyna Ostrołęka/Antonie 1963m+5km Biegam Bo Lubię Ostrołęka 18.00 PLN
26 Rochniak Bogdan Ostrołęka 1963m+5km opłacono
27 Ziemak Konstanty Siarki 1963m (do 2003r.) Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrołęce 9.00 PLN
28 Ziemak Andrzej Siarki 1963m (2002r. i starsi) 18.00 PLN
29 Kur Laura Ostrołęka 1963m+5km II Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce opłacono
30 Niedźwiecka Patrycja Chojniki 1963m+5km opłacono
31 Bloch Kacper Rzekuń 1963m (do 2003r.) opłacono
32 Jakubczyk Edyta Pułtusk 1963m+5km opłacono
33 Jastrzębska Marlena Ostrołęka 1963m+5km Biegam Bo Lubię OSTROŁĘKA 18.00 PLN
34 Budziszewski Wiktor Ostrołęka 1963m (do 2003r.) Szkoła Podstawowa Nr 10 w Ostrołęce opłacono
35 Szymańska Alicja Rzekuń 1963m (2002r. i starsi) UKS Clan Ostrołęka/II LO opłacono
36 Wołosz Karolina Szwendrowy Most 1963m (do 2003r.) UKS Clan Ostrołęka/II LO opłacono
37 Kotowski Paweł Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) 18.00 PLN
38 Kotowski Krzysztof Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) 18.00 PLN
39 Kotowski Janusz Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) Rada Miasta Ostrołęki 18.00 PLN
40 Pawłowski MIchał Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai opłacono
41 Idzikowska Marta Młynarze 1963m+5km I Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce opłacono
42 Białczak Marcin Piaseczno 1963m+5km opłacono
43 Jóźwiak Marta Ostrołęka 1963m+5km opłacono
44 Jóźwiak Karolina Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) opłacono
45 Mulawka Jacek Ostrołęka 1963m+5km 52 Batalion Lekkiej Piechoty w Komorowie 18.00 PLN
46 Kuć Hanna Ostrołęka 1963m+5km Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Reebok Run Crew Ostrołęka opłacono
47 Kowalewski Dariusz Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) opłacono
48 Budziszewski Adam Ostrołęka 1963m+5km opłacono
49 Jarzyło Angelika Łomża 1963m+5km 18.00 PLN
50 Paudyna Filip Ostrołęka 1963m (do 2003r.) 9 Ostrołęcka Drużyna Harcerska "KRES" opłacono
51 Krawczyk Rafał Ostrołęka 1963m (do 2003r.) 9 Ostrołęcka Drużyna Harcerska "KRES" 9.00 PLN
52 Opęchowska Klaudia Ostrołęka 1963m (do 2003r.) 9 Ostrołęcka Drużyna Harcerska "KRES" 9.00 PLN
53 Tutas Michał Ostrołęka 1963m+5km opłacono
54 Kożuch Tomasz Legionowo 1963m+5km 5 MBOT opłacono
55 Bandzul Miłosz Ostrołęka 1963m+5km opłacono
56 Chojnowski Arkadiusz Rzekuń 1963m+5km Morsy Ostrołęka opłacono
57 Doda Jakub Ostrołęka 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai opłacono
58 Jaworowski Piotrek Seroczyn 1963m (do 2003r.) Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie 9.00 PLN
59 Tofel Julia Borawe 1963m+5km I Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce 18.00 PLN
60 Twardy Kacper Czerwin 1963m (do 2003r.) Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie opłacono
61 Szabłowska Marysia Ostrołęka 1963m (do 2003r.) Szkoła Podstawowa Nr 6 w Ostrołęce opłacono
62 Moszczyński Marcel Baranowo 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai opłacono
63 Lisiewska Oliwia Baranowo 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai opłacono
64 Zieliński Aleksander Baranowo 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai opłacono
65 Bandowrowicz Paweł Baranowo 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai opłacono
66 Tabaka Elżbieta Baranowo 1963m+5km Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai opłacono
67 Bastek Patrycja Czarnotrzew 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai opłacono
68 Tabaka Szymon Baranowo 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai opłacono
69 Tabaka Amelia Baranowo 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai opłacono
70 Świerdzewski Damian Dzbenin 1963m+5km Następny Krok/nastepnykrok.pl opłacono
71 Jastrzębski Franciszek Ostrołęka 1963m (do 2003r.) APN Ostrołęka opłacono
72 Olbryś Jakub Ostrołęka 1963m (do 2003r.) UKS Clan Ostrołęka opłacono
73 Olbryś Wiktor Ostrołęka 1963m+5km UKS Clan Ostrołęka opłacono
74 Kamińska Patrycja Zabiele Piliki 1963m (do 2003r.) Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
75 Białczak Michał Ostrołęka 1963m+5km 18.00 PLN
76 Olszewski Jacek Łęg Przedmiejski 1963m (2002r. i starsi) opłacono
77 Podolak Michał Ostrołęka 1963m+5km Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Morsy Ostrołęka 18.00 PLN
78 Bałazy Agnieszka Ostrołęka 1963m+5km Biegam Bo Lubię Ostrołęka 18.00 PLN
79 Łukowska Ewa Ostrołęka 1963m+5km opłacono
80 Kiziewicz Adam Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) Legia Nadnarwiańska opłacono
81 Sadlak Damian Nowa Wieś 1963m+5km Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai opłacono
82 Niziński Jakub Rzekuń 1963m+5km Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai opłacono
83 Wekwejt Patryk Ostrołęka 1963m+5km Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai opłacono
84 Stworzjan Kacper Ostrołęka 1963m (do 2003r.) 9 Ostrołęcka Drużyna Harcerska "KRES" 9.00 PLN
85 Krawczyk Krzysztof Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) 9 Ostrołęcka Drużyna Harcerska "KRES" 18.00 PLN
86 Bożomańska Alicja Ostrołęka 1963m (do 2003r.) UKS ,,CLAN'' Ostrołęka/SP5 9.00 PLN
87 Różycka Weronika Ostrołęka 1963m (do 2003r.) UKS Clan Ostrołęka opłacono
88 Mrozek Marta Ostrołęka 1963m (do 2003r.) UKS Clan Ostrołęka opłacono
89 Milewska Joanna Ostrołęka 1963m (do 2003r.) UKS Clan Ostrołęka opłacono
90 Kurpiewska Dominika Czarnocin 1963m+5km opłacono
91 Kowalczyk Cezary Ostrołęka 1963m+5km opłacono
92 Grzyb Maciej Ostrołęka 1963m (do 2003r.) Szkoła Podstawowa Nr 10 w Ostrołęce opłacono
93 Grzyb Mirek Ostrołęka 1963m+5km opłacono
94 Świerżewski Mateusz Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) opłacono
95 Bakuła Sandra Lelis 1963m (2002r. i starsi) opłacono
96 Maciejewska Aneta Ostrołęka 1963m+5km Biegam Bo Lubię Ostrołęka 18.00 PLN
97 Maciejewski Kacper Ostrołęka 1963m+5km Biegam Bo Lubię Ostrołęka 18.00 PLN
98 Maciejewski Paweł Ostrołęka 1963m+5km Mówiący Kij/Biegam Bo Lubię Ostrołęka 18.00 PLN
99 Suski Dominik Tomasze 1963m (do 2003r.) Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie opłacono
100 Bobek Wojciech Baranowo 1963m (2002r. i starsi) opłacono


Wyświetleń: 7667

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ