Bieg Tropem Wilczym
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kita Piotr Gleba 1963m+5km #teamKeeta opłacono
2 Pażych Klaudia Olszewo-Borki 1963m (do 2003r.) UKS Siódemka Ostrołęka opłacono
3 Nalewajk Tomasz Kadzidło 1963m+5km opłacono
4 Kacprzak Michał Gdańsk 1963m (2002r. i starsi) opłacono
5 Drabot Kamil Ostrołęka 1963m (do 2003r.) UKS Siódemka Ostrołęka opłacono
6 Barca Henryk Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) Fc Barcelona opłacono
7 Kacprzak Michał Gdańsk 1963m (2002r. i starsi) opłacono
8 Zając Zofia Ostrołęka 1963m (do 2003r.) MKKK OSTROŁĘKA opłacono
9 Zając Agnieszka Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) MKKK OSTROŁĘKA opłacono
10 Zając Marian Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) MKKK OSTROŁĘKA opłacono
11 Skarzyński Łukasz Czerwin 1963m (do 2003r.) SP Czerwin opłacono
12 Skarzyński Jakub Czerwin 1963m (do 2003r.) SP Czerwin opłacono
13 Duszak Marysia Olszewka 1963m (do 2003r.) SP 1 Ostrołęka opłacono
14 Kuklińska Aleksandra Ostrołęka 1963m (do 2003r.) UKS Siódemka Ostrołęka opłacono
15 Kulesza Bartosz Daniszewo 1963m (do 2003r.) Gimnazjum w Rzekuniu opłacono
16 Nalewajk Tomasz Kadzidło 1963m+5km opłacono
17 Serowik Patryk Ostrołęka 1963m (do 2003r.) opłacono
18 Sokołowska Justyna Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) Gimnazjum w Rzekuniu/BBL Ostrołęka opłacono
19 Bałdyga Matthew Czarnowiec 1963m (do 2003r.) Gimnazjum w Rzekuniu opłacono
20 Tomaszewski Bartłomiej Rzekuń 1963m (do 2003r.) Gimnazjum w Rzekuniu opłacono
21 Majkowski Szymon Rzekuń 1963m (do 2003r.) Gimnazjum w Rzekuniu opłacono
22 Sokołowska Amelia Ostrołęka 1963m (do 2003r.) OTPS Nike/SP6 opłacono
23 Żebrowska Kinga Dzbenin 1963m (do 2003r.) Gimnazjum w Rzekuniu opłacono
24 Szymańska Oliwia Drwęcz 1963m (do 2003r.) Gimnazjum w Rzekuniu opłacono
25 Sokołowski Kacper Ostrołęka 1963m (do 2003r.) APN Ostrołęka opłacono
26 Sendal Łucja Łazy 1963m (do 2003r.) opłacono
27 Sendal Bernard Łazy 1963m (2002r. i starsi) opłacono
28 Sendal Albert Łazy 1963m (do 2003r.) opłacono
29 Marciniak Damian Rzekuń 1963m+5km opłacono
30 Mulawka Michał Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) 52 Batalion Lekkiej Piechoty w Komorowie opłacono
31 Wojnar Barbara Kruki 1963m+5km Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
32 Romanik Tomasz Ostrołęka 1963m+5km opłacono
33 Wojnar Dariusz Kruki 1963m+5km Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
34 Gołaszewski Łukasz Zabrodzie 1963m+5km opłacono
35 Macko Mariusz Białobiel 1963m+5km Morsy Ostrołęka opłacono
36 Macko Olgierd Białobiel 1963m (do 2003r.) Szkoła Podstawowa w Białobieli opłacono
37 Olender Kinga Rżaniec 1963m (2002r. i starsi) opłacono
38 Mierzejewski Rafał Zabrodzie 1963m (2002r. i starsi) opłacono
39 Wołosz Wiktor Ostrołęka 1963m (do 2003r.) SP 1 Ostrołęka opłacono
40 Szczubełek-Rykowska Ewelina Ostrołęka 1963m+5km Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
41 Więch Igor Ostrołęka 1963m (do 2003r.) SP 1 Ostrołęka opłacono
42 Kobyłecki Bartosz Ostrołęka 1963m (do 2003r.) SP 1 Ostrołęka opłacono
43 Sala Szymon Ostrołęka 1963m (do 2003r.) SP 1 Ostrołęka opłacono
44 Kwiatkowski Tomasz Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) SP 1 Ostrołęka opłacono
45 Załęska Marta Ostrołęka 1963m+5km 52 Batalion Lekkiej Piechoty w Komorowie opłacono
46 Balcerak Adam Ostrołęka 1963m+5km opłacono
47 Kowalewski Krzysztof Ostrołęka 1963m (do 2003r.) Szkoła Podstawowa Nr 10 w Ostrołęce opłacono
48 Wilkowski Mirosław Ostrołęka 1963m+5km AGRO-METAL Ostrołęka opłacono
49 Bogdanowski Tomasz Ostrołęka 1963m+5km 52 Batalion Lekkiej Piechoty w Komorowie opłacono
50 Balazy Ines Ostrołęka 1963m (do 2003r.) Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
51 Kamińska Natalia Zabiele Piliki 1963m (do 2003r.) opłacono
52 Ropiak Ryszard Myszyniec 1963m+5km KURPIE Myszyniec opłacono
53 Stolarczyk Roksana Ziomek 1963m (do 2003r.) opłacono
54 Tworkowska Gosia Ostrołęka 1963m+5km Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Reebok Run Crew Ostrołęka opłacono
55 Tworkowski Mariusz Ostrołęka 1963m+5km Urząd Miasta Ostrołęki opłacono
56 Ogonowski Sebastian Ostrołęka 1963m+5km OSM PIATNICA OSTROŁĘKA opłacono
57 Płoska Oliwia Baranowo 1963m (2002r. i starsi) opłacono
58 Płoska Klaudia Baranowo 1963m (2002r. i starsi) opłacono
59 Wojtkowski Konrad Ostrołęka 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai opłacono
60 Tabaka Paweł Baranowo 1963m (2002r. i starsi) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai opłacono
61 Bruszewska Sara Baranowo 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai opłacono
62 Bruszewska Laura Baranowo 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai opłacono
63 Bruszewska Iwona Baranowo 1963m (2002r. i starsi) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai opłacono
64 Stolarczyk Krzysztof Ziomek 1963m+5km opłacono
65 Mrozek Sławomir Ostrołęka 1963m+5km Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
66 Wieczorek Przemysław Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) opłacono
67 Siedlecki Stanisław Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) opłacono
68 Długołęcki Kamil Ostrołęka 1963m+5km Daleko jeszcze ? opłacono
69 Kojtek Paulina Kopaczyska 1963m+5km Następny Krok/nastepnykrok.pl opłacono
70 Stolarczyk Tomasz Ostrołęka 1963m+5km Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
71 Krzyna Janek Rzekuń 1963m+5km opłacono
72 Balcerzak Adam Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) Morsy Ostrołęka opłacono
73 Mrówka Katarzyna Ostrołęka/Antonie 1963m+5km Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
74 Rochniak Bogdan Ostrołęka 1963m+5km opłacono
75 Ziemak Konstanty Siarki 1963m (do 2003r.) Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrołęce opłacono
76 Ziemak Andrzej Siarki 1963m (2002r. i starsi) opłacono
77 Kur Laura Ostrołęka 1963m+5km II Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce opłacono
78 Niedźwiecka Patrycja Chojniki 1963m+5km opłacono
79 Bloch Kacper Rzekuń 1963m (do 2003r.) opłacono
80 Jakubczyk Edyta Pułtusk 1963m+5km opłacono
81 Budziszewski Wiktor Ostrołęka 1963m (do 2003r.) Szkoła Podstawowa Nr 10 w Ostrołęce opłacono
82 Szymańska Alicja Rzekuń 1963m (2002r. i starsi) UKS Clan Ostrołęka/II LO opłacono
83 Wołosz Karolina Szwendrowy Most 1963m (do 2003r.) UKS Clan Ostrołęka/II LO opłacono
84 Kotowski Paweł Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) opłacono
85 Kotowski Krzysztof Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) opłacono
86 Pawłowski MIchał Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai opłacono
87 Idzikowska Marta Młynarze 1963m+5km I Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce opłacono
88 Białczak Marcin Piaseczno 1963m+5km opłacono
89 Jóźwiak Marta Ostrołęka 1963m+5km opłacono
90 Jóźwiak Karolina Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) opłacono
91 Kuć Hanna Ostrołęka 1963m+5km Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Reebok Run Crew Ostrołęka opłacono
92 Kowalewski Dariusz Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) opłacono
93 Budziszewski Adam Ostrołęka 1963m+5km opłacono
94 Paudyna Filip Ostrołęka 1963m (do 2003r.) 9 Ostrołęcka Drużyna Harcerska "KRES" opłacono
95 Tutas Michał Ostrołęka 1963m+5km opłacono
96 Kożuch Tomasz Legionowo 1963m+5km 5 MBOT opłacono
97 Bandzul Miłosz Ostrołęka 1963m+5km opłacono
98 Chojnowski Arkadiusz Rzekuń 1963m+5km Morsy Ostrołęka opłacono
99 Doda Jakub Ostrołęka 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai opłacono
100 Twardy Kacper Czerwin 1963m (do 2003r.) Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie opłacono


Wyświetleń: 12845

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ