Bieg Tropem Wilczym
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Malon Jola Czarnotrzew 1963m (2002r. i starsi) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai XL 18.00 PLN
2 Michalak Maja Baranowo 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai XL 9.00 PLN
3 Michalak Zuzanna Baranowo 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai L 9.00 PLN
4 Ślaska Elżbieta Jastrząbka 1963m (2002r. i starsi) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai L 18.00 PLN
5 Ślaska Lena Jastrząbka 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai M 9.00 PLN
6 Krakowiecka Kinga Baranowo 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai M 9.00 PLN
7 Bastek Patrycja Czarnotrzew 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai L 9.00 PLN
8 Korzeciecka Bożena Baranowo 1963m (2002r. i starsi) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai L 18.00 PLN
9 Korzeciecka Marcelina Baranowo 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai M 9.00 PLN
10 Korzeniecki Kacper Baranowo 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai M 9.00 PLN
11 Budziszewski Tomasz Ostrołęki 1963m+5km XL 18.00 PLN
12 Dziekoński Michał Baranowo 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai M 9.00 PLN
13 Dawid Michał Baranowo 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai L 9.00 PLN
14 Krawczyk Amelia Baranowo 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai L 9.00 PLN
15 Krawczyk Michalina Baranowo 1963m (2002r. i starsi) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai L 18.00 PLN
16 Abtamczyk Alicja Baranowo 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai L 9.00 PLN
17 Abramczyk Oliwia Baranowo 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai S 9.00 PLN
18 Mróz Zuzanna Baranowo 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai M 9.00 PLN
19 Darkowski Daniel Baranowo 1963m+5km Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai L 18.00 PLN
20 Ryszka Karol Katowice 1963m+5km CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM S 18.00 PLN
21 Grabowski Olaf Ostrołęka 1963m (do 2003r.) SP Nr 3 S 9.00 PLN
22 Marcin Grabowski Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) Mazowiecki Urząd Wojewódzki XL 18.00 PLN
23 Grabowska Krystyna Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) Osiedle Stacja L 18.00 PLN
24 Grabowski Jerzy Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) Rada Miasta Ostrołęki XL 18.00 PLN
25 Sendrowski Marek Ostrołęka 1963m (do 2003r.) MKKK OSTROŁĘKA S 9.00 PLN
26 Kwapisz-Cichowska Katarzyna Ostrołęka 1963m+5km XL 18.00 PLN
27 Sendrowska Monika Ostrołęka 1963m+5km Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Reebok Run Crew Ostrołęka M 18.00 PLN
28 Orzoł Bartosz Baranowo 1963m (do 2003r.) M 9.00 PLN
29 Burlińska Aleksandra Baranowo 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai M 9.00 PLN
30 Kord Bartosz Rycica 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai S 9.00 PLN
31 Malon Agata Czarnotrzew 1963m (2002r. i starsi) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai XL 18.00 PLN
32 Stolarczyk Helena Baranowo 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai XL 9.00 PLN
33 Wieczorek Zuzanna Jastrząbka 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai M 9.00 PLN
34 Mróz Marysia Baranowo 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai L 9.00 PLN
35 Mróz Jakub Baranowo 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai M 9.00 PLN
36 Rutkowski Sebastian Baranowo 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai L 9.00 PLN
37 Tabaka Franciszek Baranowo 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai XL 9.00 PLN
38 Tabaka Tymoteusz Baranowo 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai L 9.00 PLN
39 Malon Mateusz Czarnotrzew 1963m (do 2003r.) L 9.00 PLN
40 Kacprzak Paweł Baranowo 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai S 9.00 PLN
41 Matuszak Dariusz Ostrołęka 1963m+5km Monar Arkadia Team M 18.00 PLN
42 Piersa Małgorzata Ostrołęka 1963m+5km Biegam Bo Lubię Ostrołęka M 18.00 PLN
43 Konopka Mariola Nowosiedliny 1963m (2002r. i starsi) L 18.00 PLN
44 Konopka Monika Nowosiedliny 1963m (2002r. i starsi) Biegam Bo Lubię Ostrołęka S 18.00 PLN
45 Napiórkowska Anna Ostrołęka 1963m+5km M 18.00 PLN
46 Ślaski Krzysztof Baranowo 1963m+5km Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai L 18.00 PLN
47 Darkowska Zuzanna Baranowo 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai M 9.00 PLN
48 Ślaski Szymon Baranowo 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai XS 9.00 PLN
49 Ślaski Mateusz Ostrołęka 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai S 9.00 PLN
50 Boruch Aleksandra Nowa Wieś 1963m (do 2003r.) MKKK OSTROŁĘKA XS 9.00 PLN
51 Boruch Kacper Nowa Wieś 1963m (do 2003r.) MKKK OSTROŁĘKA XS 9.00 PLN
52 Boruch Marcin Nowa Wieś 1963m (2002r. i starsi) MKKK OSTROŁĘKA XL 18.00 PLN
53 Boruch Renata Nowa Wieś 1963m (2002r. i starsi) MKKK OSTROŁĘKA L 18.00 PLN
54 Kucharski Rafał Ostrołęka 1963m+5km L 18.00 PLN
55 Filipkowski Grzegorz Stawiski 1963m+5km M 18.00 PLN
56 Kossakowska Bogumiła Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) Reebok Run Crew Ostrołęka L 18.00 PLN
57 Jędrzejczyk Jarosław Ostrołęka 1963m+5km Reebok Run Crew Ostrołęka L 18.00 PLN
58 Skopek Mateusz Łyse 1963m (do 2003r.) Uśmiech Dzieci S 9.00 PLN
59 Chojnowski Piotr Szafranki 1963m (do 2003r.) Uśmiech Dzieci S 9.00 PLN
60 Dziedzic Izabela Łyse 1963m (2002r. i starsi) Uśmiech Dzieci M 18.00 PLN
61 Załęski Sylwester Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) Uśmiech Dzieci L 18.00 PLN
62 Chojnowska Sylwia Szafranki 1963m (2002r. i starsi) Uśmiech Dzieci L 18.00 PLN
63 Figura Olga Ostrołęka 1963m+5km MKKK OSTROŁĘKA S 18.00 PLN
64 Brzuzy Blanka Ostrołęka 1963m (do 2003r.) XS 9.00 PLN
65 Brzuzy Paweł Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) L 18.00 PLN
66 Brzuzy Urszula Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) L 18.00 PLN
67 Pszonak Krzysztof Ostrołęka 1963m+5km MKKK OSTROŁĘKA M 18.00 PLN
68 Tołwińska Agata Ostrołęka 1963m+5km UKS-7 XXL 18.00 PLN
69 Skowroński Michał Ostrołęka 1963m+5km nastepnykrok.pl L 18.00 PLN
70 Przybyłek Kinga Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) MKKK OSTROŁĘKA M 18.00 PLN
71 Murach Angelika Zabrodzie 1963m+5km UKS-7 M 18.00 PLN
72 Tusińska Patrycja Ostrołęka 1963m (do 2003r.) Szkoła Podstawowa nr 5 w Ostrołęce S 9.00 PLN
73 Pons Zofia Ostrołęka 1963m (do 2003r.) S 9.00 PLN
74 Modzelewska Natalia Ostrołęka 1963m (do 2003r.) Szkła Podstawowa nr 10 w Ostrołęce XS 9.00 PLN
75 Modzelewska Ewa Ostrołęka 1963m+5km S 18.00 PLN
76 Wiśniewski Michał Ostrołęka 1963m+5km Amator_Sportu M 18.00 PLN
77 Chojnowska Natalia Ostrołęka 1963m+5km Biegam bo lubię Ostrołęka L 18.00 PLN
78 Kucisz Martyna Ostrołęka 1963m+5km Reebok Run Crew Ostrołęka M 18.00 PLN
79 Kucisz Piotr Ostrołęka 1963m+5km Reebok Run Crew Ostrołęka L 18.00 PLN
80 Tabaka Magdalena Kadzidło 1963m+5km M 18.00 PLN
81 Tabaka Marek Kadzidło 1963m+5km 5 MBOT L 18.00 PLN
82 Trzaska Julita Siemnocha 1963m+5km Szkoła Podstawowa nr 5 w Ostrołęce S 18.00 PLN
83 Nalewajk Sylwia Ostrołęka 1963m+5km M 18.00 PLN
84 Zera Julia Ostrołęka 1963m+5km M 18.00 PLN
85 Bednarczyk Jakub Drwęcz 1963m+5km Rzucam hantlami L 18.00 PLN
86 Rychlicka Alicja Rzekuń 1963m (do 2003r.) Szkoła Podstawowa w Rzekuniu M 9.00 PLN
87 Rychlicki Jakub Rzekuń 1963m (do 2003r.) Szkoła Podstawowa w Rzekuniu M 9.00 PLN
88 Matyja Julian Laskowiec 1963m (do 2003r.) Szkoła Podstawowa Nr 4 w Ostrołęce M 9.00 PLN
89 Klimczak Robert Ostrołęka/Jednorożec 1963m+5km XL 18.00 PLN
90 Karczewska Małgorzata Czarnowiec 1963m (2002r. i starsi) KK24h M 18.00 PLN
91 Karczewski Marek Czarnowiec 1963m (2002r. i starsi) KK24h M 18.00 PLN


Wyświetleń: 581

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ