Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Topór Krzysztof Dzierzgoń Polska Bieg rekreacyjny 5km DZIERZGOŃ TEAM opłacono
2 Topór Karol Dzierzgoń Polska Bieg dla dzieci 500m DZIERZGOŃ TEAM
3 Wąsiewski Sebastian Dzierzgoń Polska Bieg dla dzieci 500m DZIERZGOŃ TEAM
4 Partyka Robert Malbork Polska Bieg 13,4km Muzeum Zamkowe Malbork opłacono
5 Zdunek Joanna Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km
6 Pławska Justyna Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km
7 Urbanowicz Karolina Stary Targ Polska Bieg 13,4km
8 Pławski Marcin Dzierzgoń Polska Bieg 13,4km
9 Romańska Grażyna Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km
10 Górna Stanisława Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km
11 Markowicz Barbara Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km
12 Gajos Krystyna Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km
13 Sikora Leokadia Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km
14 Kasprzyk Teresa Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km
15 Lipińska Janina Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km
16 Rucińska Elżbieta Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km
17 Panewasz Jolanta Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km
18 Subocz Tymoteusz Dzierzgoń Polska Bieg dla dzieci 500m
19 Łęgowska Ewelina Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km
20 Budzińska Pola Dzierzgoń Polska Bieg dla dzieci 500m
21 Budzińska Marta Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km
22 Meller Teresa Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
23 Jacaszek Barbara Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
24 Pawella Erika Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
25 Drwięga Zuzanna Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
26 Bakuła Teresa Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
27 Muller Stanisława Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
28 Krupa Danuta Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
29 Blejwas Katarzyna Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
30 Kun Aleksandra Nowiec Polska Marsz Nordic Walking 5 km
31 Roszkowski Paweł Dzierzgoń Polska Bieg rekreacyjny 5km opłacono
32 Czopek Jaroslaw EŁK Polska Rajd rowerowy 13,4km
33 Śliwka Wioletta Gdansk Polska Bieg 13,4km opłacono
34 Wolska Agnieszka Gdańsk Polska Bieg 13,4km opłacono
35 SZULGA IWONA JASNA Polska Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
36 BRANECKA EMILIA JASNA 44 Polska Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
37 Sokołowska Ewa Jasna Polska Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
38 Czwerenko Michalina Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
39 Czwerenko Paulina Dzierzgoń Polska Bieg rekreacyjny 5km opłacono
40 Leoniak Renata Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km DZIERZGOŃ TEAM opłacono
41 Leoniak Maciej Dzierzgoń Polska Rajd rowerowy 13,4km DZIERZGOŃ TEAM opłacono
42 Leoniak Ewa Gdynia Polska Bieg 13,4km DZIERZGOŃ TEAM opłacono
43 Pilecka Teresa Gdańsk Polska Marsz Nordic Walking 5 km agapilecka.pl opłacono
44 Pilecka Agnieszka Gdańsk Polska Marsz Nordic Walking 5 km agapilecka.pl opłacono
45 Zakrzewski Andrzej Subkowy Polska Bieg 13,4km Biegający Tczew opłacono
46 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Polska Bieg rekreacyjny 5km opłacono
47 Mańka Sandra Dzierzgoń Polska Bieg rekreacyjny 5km opłacono
48 Mańka Eryk Dzierzgoń Polska Bieg rekreacyjny 5km opłacono
49 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Polska Bieg rekreacyjny 5km opłacono
50 Bieszke Artur Malbork Polska Bieg 13,4km BEZTLENOWI MALBORK
51 Matejuk Arkadiusz Malbork Polska Bieg 13,4km BEZTLENOWI MALBORK
52 Lenkiewicz Andrzej Bądki Polska Bieg 13,4km opłacono
53 Kryszczuk Piotr Pasłęk Polska Bieg 13,4km opłacono
54 MAJEWSKI Ryszard Dzierzgoń Polska Bieg 13,4km DzierzgońTeam opłacono
55 Świerczyńska Marta Dzierzgoń Polska Bieg 13,4km opłacono
56 Żemojdzin Michał Dzierzgoń Polska Rajd rowerowy 13,4km DZIERZGOŃ TEAM
57 Szewczun Jolanta Dzierzgoń Polska Bieg 13,4km
58 Królikowski Wiktor Dzierzgoń Polska Bieg rekreacyjny 5km opłacono
59 Ołowska Katarzyna Dzierzgoń Polska Rajd rowerowy 13,4km opłacono
60 Leoniak Adam Dzierzgoń Polska Bieg 13,4km DZIERZGOŃ TEAM opłacono
61 Chabowska Grażyna sztum Polska Marsz Nordic Walking 5 km Sztum Biega opłacono
62 Kmieć Jacek Malbork Polska Bieg 13,4km Grupa Malbork
63 Zdunek Natalia Dzierzgoń Polska Bieg rekreacyjny 5km
64 Sikora Marcin Dzierzgoń Polska Bieg 13,4km opłacono
65 Grzegowska Joanna Dzierzgoń Polska Bieg rekreacyjny 5km DZIERZGOŃ TEAM opłacono
66 Majewski Wojciech Dzierzgon Polska Bieg 13,4km DZIERZGOŃ TEAM opłacono
67 Majewska Marcelina Dzierzgon Polska Bieg dla dzieci 500m
68 Dzik Kacper Elblag Polska Bieg dla dzieci 500m
69 Dzik Szymon Krupin Polska Bieg dla dzieci 500m
70 Motylewski Dominik Malbork Polska Bieg dla dzieci 500m
71 Motylewska Iga Malbork Polska Bieg dla dzieci 500m SP 8
72 Motylewski Radosław MALBORK Polska Bieg 13,4km opłacono
73 JONATOWSKI Zygmunt Malbork Polska Rajd rowerowy 13,4km GK MALBORK
74 Chabowski Tomasz sztum Polska Bieg 13,4km Sztum Biega opłacono
75 Ksawery Dzik Elbląg Polska Bieg rekreacyjny 5km
76 Dzik Cezary Elblag Polska Bieg rekreacyjny 5km
77 Rzepecka Aleksandra Elblag Polska Bieg rekreacyjny 5km
78 Dzik Ksawery Elbląg Polska Bieg dla dzieci 500m Olimpia judo Elbląg
79 Grabkowski Andrzej Iława Polska Bieg 13,4km opłacono
80 Tołkacz Wojciech Malbork Polska Bieg 13,4km Malbork Biega opłacono
81 Tur Marcin Malbork Polska Bieg 13,4km Grupa Malbork/Biegaj z Bartkiem
82 Ołowski Kamil Dzierzgoń Polska Bieg 13,4km opłacono
83 Świder Małgorzata Dzierzgoń Polska Bieg 13,4km
84 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń Polska Bieg 13,4km opłacono
85 Szewczun Anna Dzierzgoń Polska Bieg 13,4km opłacono
86 Melka tomek Dzierzgoń Polska Bieg 13,4km DzierzgońTeam opłacono
87 Tomaszewski Jakub Dzierzgoń Polska Rajd rowerowy 13,4km DZIERZGOŃ TEAM opłacono
88 Boguszewski Krzysztof Dzierzgoń Polska Rajd rowerowy 13,4km opłacono
89 Boguszewski Szymon Dzierzgoń Polska Bieg dla dzieci 500m opłacono
90 Redlin Mateusz Malbork Polska Bieg 13,4km Malbork Biega opłacono


Wyświetleń: 9392

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ