Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BEZTLENOWI MALBORK | |||||||||
1 | Bieszke Artur | Malbork | Bieg 13,4km | BEZTLENOWI MALBORK | |||||
2 | Matejuk Arkadiusz | Malbork | Bieg 13,4km | BEZTLENOWI MALBORK | |||||
Biegający Tczew | |||||||||
3 | Zakrzewski Andrzej | Subkowy | Bieg 13,4km | Biegający Tczew | opłacono | ||||
DZIERZGOŃ TEAM | |||||||||
4 | Topór Krzysztof | Dzierzgoń | Bieg rekreacyjny 5km | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono | ||||
5 | Topór Karol | Dzierzgoń | Bieg dla dzieci 500m | DZIERZGOŃ TEAM | |||||
6 | Wąsiewski Sebastian | Dzierzgoń | Bieg dla dzieci 500m | DZIERZGOŃ TEAM | |||||
7 | Leoniak Renata | Dzierzgoń | Marsz Nordic Walking 5 km | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono | ||||
8 | Leoniak Maciej | Dzierzgoń | Rajd rowerowy 13,4km | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono | ||||
9 | Leoniak Ewa | Gdynia | Bieg 13,4km | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono | ||||
10 | Żemojdzin Michał | Dzierzgoń | Rajd rowerowy 13,4km | DZIERZGOŃ TEAM | |||||
11 | Leoniak Adam | Dzierzgoń | Bieg 13,4km | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono | ||||
12 | Grzegowska Joanna | Dzierzgoń | Bieg rekreacyjny 5km | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono | ||||
13 | Majewski Wojciech | Dzierzgon | Bieg 13,4km | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono | ||||
14 | Tomaszewski Jakub | Dzierzgoń | Rajd rowerowy 13,4km | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono | ||||
DzierzgońTeam | |||||||||
15 | MAJEWSKI Ryszard | Dzierzgoń | Bieg 13,4km | DzierzgońTeam | opłacono | ||||
16 | Melka tomek | Dzierzgoń | Bieg 13,4km | DzierzgońTeam | opłacono | ||||
GK MALBORK | |||||||||
17 | JONATOWSKI Zygmunt | Malbork | Rajd rowerowy 13,4km | GK MALBORK | |||||
Grupa Malbork | |||||||||
18 | Kmieć Jacek | Malbork | Bieg 13,4km | Grupa Malbork | |||||
Grupa Malbork/Biegaj z Bartkiem | |||||||||
19 | Tur Marcin | Malbork | Bieg 13,4km | Grupa Malbork/Biegaj z Bartkiem | |||||
Malbork Biega | |||||||||
20 | Tołkacz Wojciech | Malbork | Bieg 13,4km | Malbork Biega | opłacono | ||||
21 | Redlin Mateusz | Malbork | Bieg 13,4km | Malbork Biega | opłacono | ||||
Muzeum Zamkowe Malbork | |||||||||
22 | Partyka Robert | Malbork | Bieg 13,4km | Muzeum Zamkowe Malbork | opłacono | ||||
Olimpia judo Elbląg | |||||||||
23 | Dzik Ksawery | Elbląg | Bieg dla dzieci 500m | Olimpia judo Elbląg | |||||
SP 8 | |||||||||
24 | Motylewska Iga | Malbork | Bieg dla dzieci 500m | SP 8 | |||||
Sztum Biega | |||||||||
25 | Chabowska Grażyna | sztum | Marsz Nordic Walking 5 km | Sztum Biega | opłacono | ||||
26 | Chabowski Tomasz | sztum | Bieg 13,4km | Sztum Biega | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
27 | Zdunek Joanna | Dzierzgoń | Marsz Nordic Walking 5 km | ||||||
28 | Pławska Justyna | Dzierzgoń | Marsz Nordic Walking 5 km | ||||||
29 | Urbanowicz Karolina | Stary Targ | Bieg 13,4km | ||||||
30 | Pławski Marcin | Dzierzgoń | Bieg 13,4km | ||||||
31 | Romańska Grażyna | Dzierzgoń | Marsz Nordic Walking 5 km | ||||||
32 | Górna Stanisława | Dzierzgoń | Marsz Nordic Walking 5 km | ||||||
33 | Markowicz Barbara | Dzierzgoń | Marsz Nordic Walking 5 km | ||||||
34 | Gajos Krystyna | Dzierzgoń | Marsz Nordic Walking 5 km | ||||||
35 | Sikora Leokadia | Dzierzgoń | Marsz Nordic Walking 5 km | ||||||
36 | Kasprzyk Teresa | Dzierzgoń | Marsz Nordic Walking 5 km | ||||||
37 | Lipińska Janina | Dzierzgoń | Marsz Nordic Walking 5 km | ||||||
38 | Rucińska Elżbieta | Dzierzgoń | Marsz Nordic Walking 5 km | ||||||
39 | Panewasz Jolanta | Dzierzgoń | Marsz Nordic Walking 5 km | ||||||
40 | Subocz Tymoteusz | Dzierzgoń | Bieg dla dzieci 500m | ||||||
41 | Łęgowska Ewelina | Dzierzgoń | Marsz Nordic Walking 5 km | ||||||
42 | Budzińska Pola | Dzierzgoń | Bieg dla dzieci 500m | ||||||
43 | Budzińska Marta | Dzierzgoń | Marsz Nordic Walking 5 km | ||||||
44 | Meller Teresa | Dzierzgoń | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |||||
45 | Jacaszek Barbara | Dzierzgoń | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |||||
46 | Pawella Erika | Dzierzgoń | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |||||
47 | Drwięga Zuzanna | Dzierzgoń | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |||||
48 | Bakuła Teresa | Dzierzgoń | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |||||
49 | Muller Stanisława | Dzierzgoń | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |||||
50 | Krupa Danuta | Dzierzgoń | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |||||
51 | Blejwas Katarzyna | Dzierzgoń | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |||||
52 | Kun Aleksandra | Nowiec | Marsz Nordic Walking 5 km | ||||||
53 | Roszkowski Paweł | Dzierzgoń | Bieg rekreacyjny 5km | opłacono | |||||
54 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Rajd rowerowy 13,4km | ||||||
55 | Śliwka Wioletta | Gdansk | Bieg 13,4km | opłacono | |||||
56 | Wolska Agnieszka | Gdańsk | Bieg 13,4km | opłacono | |||||
57 | SZULGA IWONA | JASNA | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |||||
58 | BRANECKA EMILIA | JASNA 44 | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |||||
59 | Sokołowska Ewa | Jasna | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |||||
60 | Czwerenko Michalina | Dzierzgoń | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |||||
61 | Czwerenko Paulina | Dzierzgoń | Bieg rekreacyjny 5km | opłacono | |||||
62 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | Bieg rekreacyjny 5km | opłacono | |||||
63 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | Bieg rekreacyjny 5km | opłacono | |||||
64 | Mańka Eryk | Dzierzgoń | Bieg rekreacyjny 5km | opłacono | |||||
65 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Bieg rekreacyjny 5km | opłacono | |||||
66 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Bieg 13,4km | opłacono | |||||
67 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Bieg 13,4km | opłacono | |||||
68 | Świerczyńska Marta | Dzierzgoń | Bieg 13,4km | opłacono | |||||
69 | Szewczun Jolanta | Dzierzgoń | Bieg 13,4km | ||||||
70 | Królikowski Wiktor | Dzierzgoń | Bieg rekreacyjny 5km | opłacono | |||||
71 | Ołowska Katarzyna | Dzierzgoń | Rajd rowerowy 13,4km | opłacono | |||||
72 | Zdunek Natalia | Dzierzgoń | Bieg rekreacyjny 5km | ||||||
73 | Sikora Marcin | Dzierzgoń | Bieg 13,4km | opłacono | |||||
74 | Majewska Marcelina | Dzierzgon | Bieg dla dzieci 500m | ||||||
75 | Dzik Kacper | Elblag | Bieg dla dzieci 500m | ||||||
76 | Dzik Szymon | Krupin | Bieg dla dzieci 500m | ||||||
77 | Motylewski Dominik | Malbork | Bieg dla dzieci 500m | ||||||
78 | Motylewski Radosław | MALBORK | Bieg 13,4km | opłacono | |||||
79 | Ksawery Dzik | Elbląg | Bieg rekreacyjny 5km | ||||||
80 | Dzik Cezary | Elblag | Bieg rekreacyjny 5km | ||||||
81 | Rzepecka Aleksandra | Elblag | Bieg rekreacyjny 5km | ||||||
82 | Grabkowski Andrzej | Iława | Bieg 13,4km | opłacono | |||||
83 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Bieg 13,4km | opłacono | |||||
84 | Świder Małgorzata | Dzierzgoń | Bieg 13,4km | ||||||
85 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgoń | Bieg 13,4km | opłacono | |||||
86 | Szewczun Anna | Dzierzgoń | Bieg 13,4km | opłacono | |||||
87 | Boguszewski Krzysztof | Dzierzgoń | Rajd rowerowy 13,4km | opłacono | |||||
88 | Boguszewski Szymon | Dzierzgoń | Bieg dla dzieci 500m | opłacono | |||||
agapilecka.pl | |||||||||
89 | Pilecka Teresa | Gdańsk | Marsz Nordic Walking 5 km | agapilecka.pl | opłacono | ||||
90 | Pilecka Agnieszka | Gdańsk | Marsz Nordic Walking 5 km | agapilecka.pl | opłacono |
Wyświetleń: 9126