Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
BEZTLENOWI MALBORK
1 Bieszke Artur Malbork Bieg 13,4km BEZTLENOWI MALBORK
2 Matejuk Arkadiusz Malbork Bieg 13,4km BEZTLENOWI MALBORK
Biegający Tczew
3 Zakrzewski Andrzej Subkowy Bieg 13,4km Biegający Tczew opłacono
DZIERZGOŃ TEAM
4 Topór Krzysztof Dzierzgoń Bieg rekreacyjny 5km DZIERZGOŃ TEAM opłacono
5 Topór Karol Dzierzgoń Bieg dla dzieci 500m DZIERZGOŃ TEAM
6 Wąsiewski Sebastian Dzierzgoń Bieg dla dzieci 500m DZIERZGOŃ TEAM
7 Leoniak Renata Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km DZIERZGOŃ TEAM opłacono
8 Leoniak Maciej Dzierzgoń Rajd rowerowy 13,4km DZIERZGOŃ TEAM opłacono
9 Leoniak Ewa Gdynia Bieg 13,4km DZIERZGOŃ TEAM opłacono
10 Żemojdzin Michał Dzierzgoń Rajd rowerowy 13,4km DZIERZGOŃ TEAM
11 Leoniak Adam Dzierzgoń Bieg 13,4km DZIERZGOŃ TEAM opłacono
12 Grzegowska Joanna Dzierzgoń Bieg rekreacyjny 5km DZIERZGOŃ TEAM opłacono
13 Majewski Wojciech Dzierzgon Bieg 13,4km DZIERZGOŃ TEAM opłacono
14 Tomaszewski Jakub Dzierzgoń Rajd rowerowy 13,4km DZIERZGOŃ TEAM opłacono
DzierzgońTeam
15 MAJEWSKI Ryszard Dzierzgoń Bieg 13,4km DzierzgońTeam opłacono
16 Melka tomek Dzierzgoń Bieg 13,4km DzierzgońTeam opłacono
GK MALBORK
17 JONATOWSKI Zygmunt Malbork Rajd rowerowy 13,4km GK MALBORK
Grupa Malbork
18 Kmieć Jacek Malbork Bieg 13,4km Grupa Malbork
Grupa Malbork/Biegaj z Bartkiem
19 Tur Marcin Malbork Bieg 13,4km Grupa Malbork/Biegaj z Bartkiem
Malbork Biega
20 Tołkacz Wojciech Malbork Bieg 13,4km Malbork Biega opłacono
21 Redlin Mateusz Malbork Bieg 13,4km Malbork Biega opłacono
Muzeum Zamkowe Malbork
22 Partyka Robert Malbork Bieg 13,4km Muzeum Zamkowe Malbork opłacono
Olimpia judo Elbląg
23 Dzik Ksawery Elbląg Bieg dla dzieci 500m Olimpia judo Elbląg
SP 8
24 Motylewska Iga Malbork Bieg dla dzieci 500m SP 8
Sztum Biega
25 Chabowska Grażyna sztum Marsz Nordic Walking 5 km Sztum Biega opłacono
26 Chabowski Tomasz sztum Bieg 13,4km Sztum Biega opłacono
_BRAK NAZWY_
27 Zdunek Joanna Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km
28 Pławska Justyna Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km
29 Urbanowicz Karolina Stary Targ Bieg 13,4km
30 Pławski Marcin Dzierzgoń Bieg 13,4km
31 Romańska Grażyna Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km
32 Górna Stanisława Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km
33 Markowicz Barbara Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km
34 Gajos Krystyna Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km
35 Sikora Leokadia Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km
36 Kasprzyk Teresa Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km
37 Lipińska Janina Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km
38 Rucińska Elżbieta Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km
39 Panewasz Jolanta Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km
40 Subocz Tymoteusz Dzierzgoń Bieg dla dzieci 500m
41 Łęgowska Ewelina Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km
42 Budzińska Pola Dzierzgoń Bieg dla dzieci 500m
43 Budzińska Marta Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km
44 Meller Teresa Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
45 Jacaszek Barbara Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
46 Pawella Erika Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
47 Drwięga Zuzanna Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
48 Bakuła Teresa Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
49 Muller Stanisława Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
50 Krupa Danuta Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
51 Blejwas Katarzyna Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
52 Kun Aleksandra Nowiec Marsz Nordic Walking 5 km
53 Roszkowski Paweł Dzierzgoń Bieg rekreacyjny 5km opłacono
54 Czopek Jaroslaw EŁK Rajd rowerowy 13,4km
55 Śliwka Wioletta Gdansk Bieg 13,4km opłacono
56 Wolska Agnieszka Gdańsk Bieg 13,4km opłacono
57 SZULGA IWONA JASNA Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
58 BRANECKA EMILIA JASNA 44 Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
59 Sokołowska Ewa Jasna Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
60 Czwerenko Michalina Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
61 Czwerenko Paulina Dzierzgoń Bieg rekreacyjny 5km opłacono
62 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Bieg rekreacyjny 5km opłacono
63 Mańka Sandra Dzierzgoń Bieg rekreacyjny 5km opłacono
64 Mańka Eryk Dzierzgoń Bieg rekreacyjny 5km opłacono
65 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Bieg rekreacyjny 5km opłacono
66 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg 13,4km opłacono
67 Kryszczuk Piotr Pasłęk Bieg 13,4km opłacono
68 Świerczyńska Marta Dzierzgoń Bieg 13,4km opłacono
69 Szewczun Jolanta Dzierzgoń Bieg 13,4km
70 Królikowski Wiktor Dzierzgoń Bieg rekreacyjny 5km opłacono
71 Ołowska Katarzyna Dzierzgoń Rajd rowerowy 13,4km opłacono
72 Zdunek Natalia Dzierzgoń Bieg rekreacyjny 5km
73 Sikora Marcin Dzierzgoń Bieg 13,4km opłacono
74 Majewska Marcelina Dzierzgon Bieg dla dzieci 500m
75 Dzik Kacper Elblag Bieg dla dzieci 500m
76 Dzik Szymon Krupin Bieg dla dzieci 500m
77 Motylewski Dominik Malbork Bieg dla dzieci 500m
78 Motylewski Radosław MALBORK Bieg 13,4km opłacono
79 Ksawery Dzik Elbląg Bieg rekreacyjny 5km
80 Dzik Cezary Elblag Bieg rekreacyjny 5km
81 Rzepecka Aleksandra Elblag Bieg rekreacyjny 5km
82 Grabkowski Andrzej Iława Bieg 13,4km opłacono
83 Ołowski Kamil Dzierzgoń Bieg 13,4km opłacono
84 Świder Małgorzata Dzierzgoń Bieg 13,4km
85 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń Bieg 13,4km opłacono
86 Szewczun Anna Dzierzgoń Bieg 13,4km opłacono
87 Boguszewski Krzysztof Dzierzgoń Rajd rowerowy 13,4km opłacono
88 Boguszewski Szymon Dzierzgoń Bieg dla dzieci 500m opłacono
agapilecka.pl
89 Pilecka Teresa Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km agapilecka.pl opłacono
90 Pilecka Agnieszka Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km agapilecka.pl opłacono


Wyświetleń: 9388

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ