V Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Milka Adam Wejherowo Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
2 Wilk Aleksandra Reda Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
3 Pecz Igor Żelistrzewo Start - pierwsza tura zapisanych Korona Biega opłacono on-line
4 Bajraszewski Dżafar Rumia Start - pierwsza tura zapisanych Great Smog Rumia opłacono on-line
5 Sośnicki Krzysztof Hel Start - pierwsza tura zapisanych Helski Zefirek opłacono on-line
6 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Start - pierwsza tura zapisanych Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
7 Labudda Wojciech Puck Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
8 Wąsicki Sebastian REDA Start - pierwsza tura zapisanych Ambitious Runners Team opłacono on-line
9 Ciskowski Krystian Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
10 Dorobczyński Marek Chałupy Start - pierwsza tura zapisanych Korona biega opłacono on-line
11 Ciskowska Elżbieta Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
12 Hewelt Mateusz Puck Start - pierwsza tura zapisanych REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
13 ŁYSAKOWSKI Adam Puck Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
14 Morawek Arkadiusz Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
15 Kroll Rafal Wladyslawowo Start - pierwsza tura zapisanych Korona biega opłacono on-line
16 milkowski mariusz gdynia Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
17 Kwiatkowska Agnieszka Rumia Start - pierwsza tura zapisanych WieWiór Team opłacono on-line
18 Stacherski Łukasz Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych Mamy To opłacono on-line
19 AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA GDYNIA Start - pierwsza tura zapisanych Mamy To - Biega i pomaga opłacono on-line
20 Redzimski Piotr Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych Grupa Biegowa 65 opłacono on-line
21 Gajda Patryk Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
22 Dettlaff Dawid Gnieżdżewo Start - pierwsza tura zapisanych LZS/OSP Gnieżdżewo opłacono on-line
23 Skwiot Agnieszka Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych Wataha - łączy nas bieganie opłacono on-line
24 Kollek Anna Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo / ART opłacono on-line
25 Laskiewicz Dariusz Oliwa Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
26 Hincka Marzena Gnieżdżewo Start - pierwsza tura zapisanych Kaszebe Łebcz opłacono on-line
27 Mrozowski Dariusz Rumia Start - pierwsza tura zapisanych ParkRun Rumia opłacono on-line
28 DETTLAFF IRENEUSZ GNIEŻDŻEWO Start - pierwsza tura zapisanych LZS/OSP Gnieżdżewo opłacono on-line
29 Czylkowski Arkadiusz Strzelno Start - pierwsza tura zapisanych S T R Z E L N O opłacono on-line
30 Willner Waldemar Domatówko Start - pierwsza tura zapisanych LZS Domatówko opłacono on-line
31 Mislisz Piotr Osłonino Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
32 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz Start - pierwsza tura zapisanych Kaszebe Łebcz opłacono on-line
33 Rolewski Kuba Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
34 GAJDA ANNA GDYNIA Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
35 Karczewski Grzegorz Hel Start - pierwsza tura zapisanych LKS Błękitni Żeglce opłacono on-line
36 Konkel Edyta Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
37 Ostaszewski Kamil Reda Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
38 Sadłowski Damian Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
39 Bollin Wiesława Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Greif Team Władyaławowo opłacono on-line
40 Towarnicka Izabela Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych Team Deaf opłacono on-line
41 Mach Izabela Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
42 Skarżyńska Alina Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy razem Władysławowo opłacono on-line
43 Gojke Dawid Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
44 Elmiś Grzegorz Hel Start - pierwsza tura zapisanych Biegacz Portowy Hel opłacono on-line
45 Rybarz Artur Minkowice Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
46 Rudźko Wojciech Wejherowo Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
47 Marczak Andrzej Żelkowo Start - pierwsza tura zapisanych - opłacono on-line
48 Krzysztof Gajewski Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
49 Marczak Małgorzata Żelkowo Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
50 Bruszewska - Głombiowska Monika Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
51 Durzyński Tomasz Lębork Start - pierwsza tura zapisanych Klub 42,2 Lębork opłacono on-line
52 Orzoł Kamil Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych Party Animals Wilimy opłacono on-line
53 KLEIN KRZYSZTOF HEL Start - pierwsza tura zapisanych 18 WOG opłacono on-line
54 Głombiowska Zuzanna Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych Runpassion.pl TEAM opłacono on-line
55 JANIK Roman KWIDZYN Start - pierwsza tura zapisanych KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
56 Bajda Piotr Połczyno Start - pierwsza tura zapisanych UM Władysławowo opłacono on-line
57 Szweda Mieczysław Swarzewo Start - pierwsza tura zapisanych Turystyczne Swarzewo opłacono on-line
58 Grubba Igor Puck Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
59 Grube Bartosz Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
60 Saleem Monika Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych WATAHA-Łączy nas bieganie opłacono on-line
61 Wieczorek Tomasz Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych WATAHA-Łączy nas bieganie opłacono on-line
62 Niemiec Marek Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych ACTIV EAGLES PRO opłacono on-line
63 Lademann Alicja Darzlubie Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
64 Groenwald Dariusz Połczyno Start - pierwsza tura zapisanych ISKRA Połczyno opłacono on-line
65 Lademann Maciej Darzlubie Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
66 Rumkowski Piotr Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
67 Fierka Tomasz Lębork Start - pierwsza tura zapisanych Klub 42,2 Lębork opłacono on-line
68 wielgórski piotr gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
69 KACZOROWSKI Grzegorz RUMIA Start - pierwsza tura zapisanych Dla żony :-) opłacono on-line
70 Stankiewicz Estera Rekowo Górne Start - pierwsza tura zapisanych Motywatornia Team opłacono on-line
71 Stokarska Beata Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych Biegowi Wariaci opłacono on-line
72 Zbrzeska Adriana Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
73 Niedbała Ireneusz Wejherowo Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
74 Stankiewicz Iwona Rekowo Górne Start - pierwsza tura zapisanych Motywatornia Team opłacono on-line
75 Dydymski Krzysztof Rumia Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
76 Dydymska Monika Rumia Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
77 Giolda Stefan Bydgoszcz Start - pierwsza tura zapisanych TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
78 Cierżnicki Zbigniew Bydgoszcz Start - pierwsza tura zapisanych TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
79 Baranowska Sandra Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
80 Kwasigroch Krzysztof Bydgoszcz Start - pierwsza tura zapisanych TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
81 Fułat Karol Cekcyn Start - pierwsza tura zapisanych TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
82 Wittmann Marcin Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
83 Gaffke Jarosław Brzyno Start - pierwsza tura zapisanych --- BRZYNO TEAM --- opłacono on-line
84 Pusdrowski Michał Reda Start - pierwsza tura zapisanych Runeda/Runnerfromreda opłacono on-line
85 Skurtys Dagmara REDA Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
86 STEMPNIAK Zbigniew HEL Start - pierwsza tura zapisanych REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
87 Kollek-Wittbrodt Lidia Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
88 STEMPNIAK Katarzyna HEL Start - pierwsza tura zapisanych REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
89 Prokopiuk Krzysztof Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
90 CIUNEL Łukasz Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych Mamy To opłacono on-line
91 Drewa Tomasz Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
92 Halmann Mirek Wejherowo Start - pierwsza tura zapisanych PGB sportowa paczka opłacono on-line
93 Konkel Andrzej Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
94 Skurtys Cezary REDA Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
95 Minko Bartosz Słupsk Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
96 Jarzębiński Piotr Wejherowo Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
97 Marchewka Emil Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
98 Kwiatkowski Michał wejherowo Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
99 Kwiatkowski Kajetan Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
100 Błażko Maciej Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych Przyszłość zaczyna się dziś! minął termin płatności


Wyświetleń: 17409

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ