V Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Marczak Małgorzata Żelkowo Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
2 Krzysztof Gajewski Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
3 Rudźko Wojciech Wejherowo Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
4 Rybarz Artur Minkowice Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
5 Sadłowski Damian Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
6 Ostaszewski Kamil Reda Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
7 Wilk Aleksandra Reda Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
8 GAJDA ANNA GDYNIA Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
9 Mislisz Piotr Osłonino Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
10 Laskiewicz Dariusz Oliwa Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
11 Milka Adam Wejherowo Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
12 Gajda Patryk Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
13 milkowski mariusz gdynia Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
14 Morawek Arkadiusz Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
15 ŁYSAKOWSKI Adam Puck Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
16 Ciskowski Krystian Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
17 Labudda Wojciech Puck Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
18 Kwiatkowski Kajetan Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
19 Kwiatkowski Michał wejherowo Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
20 Marchewka Emil Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
21 Jarzębiński Piotr Wejherowo Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
22 Minko Bartosz Słupsk Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
23 Skurtys Cezary REDA Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
24 Drewa Tomasz Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
25 Prokopiuk Krzysztof Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
26 Skurtys Dagmara REDA Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
27 Wittmann Marcin Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
28 Baranowska Sandra Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
29 Dydymska Monika Rumia Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
30 Dydymski Krzysztof Rumia Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
31 Niedbała Ireneusz Wejherowo Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
32 wielgórski piotr gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
33 Rumkowski Piotr Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
34 Lademann Maciej Darzlubie Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
35 Lademann Alicja Darzlubie Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
36 Grubba Igor Puck Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
37 Marczak Andrzej Żelkowo Start - pierwsza tura zapisanych - opłacono on-line
38 Gaffke Jarosław Brzyno Start - pierwsza tura zapisanych --- BRZYNO TEAM --- opłacono on-line
39 KLEIN KRZYSZTOF HEL Start - pierwsza tura zapisanych 18 WOG opłacono on-line
40 Niemiec Marek Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych ACTIV EAGLES PRO opłacono on-line
41 Wąsicki Sebastian REDA Start - pierwsza tura zapisanych Ambitious Runners Team opłacono on-line
42 Elmiś Grzegorz Hel Start - pierwsza tura zapisanych Biegacz Portowy Hel opłacono on-line
43 Gojke Dawid Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
44 Skarżyńska Alina Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy razem Władysławowo opłacono on-line
45 Mach Izabela Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
46 Konkel Edyta Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
47 Rolewski Kuba Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
48 Ciskowska Elżbieta Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
49 Konkel Andrzej Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
50 Kollek-Wittbrodt Lidia Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
51 Kollek Anna Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo / ART opłacono on-line
52 Stokarska Beata Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych Biegowi Wariaci opłacono on-line
53 Bruszewska - Głombiowska Monika Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
54 Zbrzeska Adriana Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
55 Grube Bartosz Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
56 KACZOROWSKI Grzegorz RUMIA Start - pierwsza tura zapisanych Dla żony :-) opłacono on-line
57 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Start - pierwsza tura zapisanych Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
58 Bajraszewski Dżafar Rumia Start - pierwsza tura zapisanych Great Smog Rumia opłacono on-line
59 Bollin Wiesława Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Greif Team Władyaławowo opłacono on-line
60 Redzimski Piotr Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych Grupa Biegowa 65 opłacono on-line
61 Sośnicki Krzysztof Hel Start - pierwsza tura zapisanych Helski Zefirek opłacono on-line
62 Groenwald Dariusz Połczyno Start - pierwsza tura zapisanych ISKRA Połczyno opłacono on-line
63 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz Start - pierwsza tura zapisanych Kaszebe Łebcz opłacono on-line
64 Hincka Marzena Gnieżdżewo Start - pierwsza tura zapisanych Kaszebe Łebcz opłacono on-line
65 Durzyński Tomasz Lębork Start - pierwsza tura zapisanych Klub 42,2 Lębork opłacono on-line
66 Fierka Tomasz Lębork Start - pierwsza tura zapisanych Klub 42,2 Lębork opłacono on-line
67 Kroll Rafal Wladyslawowo Start - pierwsza tura zapisanych Korona biega opłacono on-line
68 Dorobczyński Marek Chałupy Start - pierwsza tura zapisanych Korona biega opłacono on-line
69 Pecz Igor Żelistrzewo Start - pierwsza tura zapisanych Korona Biega opłacono on-line
70 JANIK Roman KWIDZYN Start - pierwsza tura zapisanych KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
71 Karczewski Grzegorz Hel Start - pierwsza tura zapisanych LKS Błękitni Żeglce opłacono on-line
72 Willner Waldemar Domatówko Start - pierwsza tura zapisanych LZS Domatówko opłacono on-line
73 DETTLAFF IRENEUSZ GNIEŻDŻEWO Start - pierwsza tura zapisanych LZS/OSP Gnieżdżewo opłacono on-line
74 Dettlaff Dawid Gnieżdżewo Start - pierwsza tura zapisanych LZS/OSP Gnieżdżewo opłacono on-line
75 Stacherski Łukasz Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych Mamy To opłacono on-line
76 CIUNEL Łukasz Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych Mamy To opłacono on-line
77 AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA GDYNIA Start - pierwsza tura zapisanych Mamy To - Biega i pomaga opłacono on-line
78 Stankiewicz Iwona Rekowo Górne Start - pierwsza tura zapisanych Motywatornia Team opłacono on-line
79 Stankiewicz Estera Rekowo Górne Start - pierwsza tura zapisanych Motywatornia Team opłacono on-line
80 Mrozowski Dariusz Rumia Start - pierwsza tura zapisanych ParkRun Rumia opłacono on-line
81 Orzoł Kamil Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych Party Animals Wilimy opłacono on-line
82 Halmann Mirek Wejherowo Start - pierwsza tura zapisanych PGB sportowa paczka opłacono on-line
83 Hewelt Mateusz Puck Start - pierwsza tura zapisanych REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
84 STEMPNIAK Katarzyna HEL Start - pierwsza tura zapisanych REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
85 STEMPNIAK Zbigniew HEL Start - pierwsza tura zapisanych REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
86 Pusdrowski Michał Reda Start - pierwsza tura zapisanych Runeda/Runnerfromreda opłacono on-line
87 Głombiowska Zuzanna Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych Runpassion.pl TEAM opłacono on-line
88 Czylkowski Arkadiusz Strzelno Start - pierwsza tura zapisanych S T R Z E L N O opłacono on-line
89 Towarnicka Izabela Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych Team Deaf opłacono on-line
90 Fułat Karol Cekcyn Start - pierwsza tura zapisanych TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
91 Kwasigroch Krzysztof Bydgoszcz Start - pierwsza tura zapisanych TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
92 Cierżnicki Zbigniew Bydgoszcz Start - pierwsza tura zapisanych TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
93 Giolda Stefan Bydgoszcz Start - pierwsza tura zapisanych TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
94 Szweda Mieczysław Swarzewo Start - pierwsza tura zapisanych Turystyczne Swarzewo opłacono on-line
95 Bajda Piotr Połczyno Start - pierwsza tura zapisanych UM Władysławowo opłacono on-line
96 Skwiot Agnieszka Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych Wataha - łączy nas bieganie opłacono on-line
97 Wieczorek Tomasz Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych WATAHA-Łączy nas bieganie opłacono on-line
98 Saleem Monika Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych WATAHA-Łączy nas bieganie opłacono on-line
99 Kwiatkowska Agnieszka Rumia Start - pierwsza tura zapisanych WieWiór Team opłacono on-line
100 Dahm Beata Tymawa Start - pierwsza tura zapisanych minął termin płatności


Wyświetleń: 17557

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ