V Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Witka Grażyna Garczegorze 2/2 Start - trzecia tura zapisanych Łeba Mors Poland opłacono on-line
2 Kowalska Iwona Mosty Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
3 Bellwon Maciej Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
4 Witka Piotr Garczegorze 2/2 Start - trzecia tura zapisanych Łeba Mors Poland opłacono on-line
5 Herman Krystiana Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
6 Okrój Arkadiusz Reda Start - trzecia tura zapisanych Team Kreft opłacono on-line
7 MOSKWIK PIOTR GRUDZIĄDZ Start - trzecia tura zapisanych CSLog GRUDZIĄDZ opłacono on-line
8 Kaczykowski Karol Żelistrzewo Start - trzecia tura zapisanych Korona Żelistrzewo Biega opłacono on-line
9 Kamińska Joanna Malbork Start - trzecia tura zapisanych 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono on-line
10 Damps Katarzyna Skrzeszewo Start - trzecia tura zapisanych Przyjaciele w biegu opłacono on-line
11 Grochowiak Karol Odargowo Start - trzecia tura zapisanych 4 FUN TEAM opłacono on-line
12 Damps Jacek Skrzeszewo Start - trzecia tura zapisanych Przyjaciele w biegu opłacono on-line
13 Pobłocki Krystian Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
14 Budzisz Adrian Jastrzębia Góra Start - trzecia tura zapisanych 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono on-line
15 Dawidowski Roman Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
16 Gdaniec Anna Starogard Gdański Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
17 Gnyp Daniel Różyny Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
18 Tempski Szymon Łebcz Start - trzecia tura zapisanych 4 FUN TEAM opłacono on-line
19 Gazarkiewicz Michał Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
20 Głowacka Anna Elbląg Start - trzecia tura zapisanych IKS ATAK ELBLĄG opłacono on-line
21 Boguszewski Mateusz Reda Start - trzecia tura zapisanych KM PSP GDYNIA opłacono on-line
22 Oreszke Jan karwia Start - trzecia tura zapisanych BRW KP PSP opłacono on-line
23 Kowalewski Jarosław Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
24 Kichler Kryspin Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych
25 Chyła Agnieszka Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
26 Kokot Krzysztof Żory Start - trzecia tura zapisanych Niewybiegani opłacono on-line
27 KREFT JOANNA OSTROWO Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
28 Dorsz Beata Sopot Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
29 Kuźniar Wojciech Gdańsk Wzgórze Mickiewicza Start - trzecia tura zapisanych Wojtas RUNS opłacono on-line
30 Sowa Renata Elbląg Start - trzecia tura zapisanych IKS ATAK ELBLĄG opłacono on-line
31 Basarab Piotr Potęgowo Start - trzecia tura zapisanych SPONTAN POTĘGOWO opłacono on-line
32 Sowa Sylwester Elbląg Start - trzecia tura zapisanych IKS ATAK ELBLĄG opłacono on-line
33 Zasada Grzegorz Puck Start - trzecia tura zapisanych Tri Team Rumia opłacono on-line
34 Kryszczuk Piotr Pasłęk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
35 Stencel Hanna Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
36 Kuchnowski Karol Werblinia Start - trzecia tura zapisanych Krokowa Biega opłacono on-line
37 Ostojski Dawid Reda Start - trzecia tura zapisanych ZSP nr 2Elektryk Wejherowo opłacono on-line
38 Kędzierski Jarosław Gdynia Start - trzecia tura zapisanych 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono on-line
39 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
40 ZAWISZEWSKI PIOTR GDAŃSK Start - trzecia tura zapisanych 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono on-line
41 Jednachowski Krzysztof Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
42 Dettlaff Anna Brzyno Start - trzecia tura zapisanych Radość Biegania opłacono on-line
43 PEPLIŃSKI PIOTR LĘBORK Start - trzecia tura zapisanych ŁEBA MORS POLAND opłacono on-line
44 Specht Michał Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych XV Liceum Ogólnokształcące Gdańsk Zaspa opłacono on-line
45 Robak Wojciech Gdynia Start - trzecia tura zapisanych PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście opłacono on-line
46 Peplińska Iwona Lębork Start - trzecia tura zapisanych ŁEBA MORS POLAND opłacono on-line
47 Maciszka Weronika Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych NORD CAPITAL opłacono on-line
48 Ratajczak Konrad Rumia Start - trzecia tura zapisanych Trochę już biegam opłacono on-line
49 Cieszyński Dawid Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
50 Wyrzykowski Andrzej GDAŃSK Start - trzecia tura zapisanych 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono on-line
51 Kulczycki Jan GDAŃSK Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
52 Pogocki Piotr Knurów Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
53 Muttka Karolina Odargowo Start - trzecia tura zapisanych Drużyna Radość Biegania opłacono on-line
54 Myślisz Bartek Hel Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
55 Rambiert Mateusz Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
56 Kropidłowski Grzegorz Łęczyn Dolny Start - trzecia tura zapisanych Lovelasy opłacono on-line
57 Kliczewski Przemysław Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Nauta - Hull / Martini Lite opłacono on-line
58 Korth Tomasz Odargowo Start - trzecia tura zapisanych Drużyna Radość Biegania opłacono on-line
59 Oseńko Adam Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
60 ROPEL MIROSŁAW WEJHEROWO Start - trzecia tura zapisanych KIS TRANSPORT opłacono on-line
61 Matyszewski Jarosław Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
62 Grzywacz Karol Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
63 Pietruszkiewicz Krzysztof Celbowo Start - trzecia tura zapisanych Zdrowie na Bank opłacono on-line
64 MOZUCH KAROLINA GRĘBLIN Start - trzecia tura zapisanych 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ opłacono on-line
65 Wysocki Dariusz Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono on-line
66 WIELGUS ALEKSANDRA WIELGUS POTĘGOWO Start - trzecia tura zapisanych SPONTAN POTĘGOWO opłacono on-line
67 Bulczak Grzegorz Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
68 Szopa Małgorzata Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Runeda opłacono on-line
69 KLEBBA BARTOSZ SWARZEWO Start - trzecia tura zapisanych klub biegaczy "Prawo do Życia" opłacono on-line
70 Zając Marek Reda Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
71 Łukowicz Tomasz Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
72 Szopa Marek Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Runeda opłacono on-line
73 Szewka Zbigniew Darzlubie Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
74 Lemanski Piotr Połchowo Start - trzecia tura zapisanych Korona biega opłacono on-line
75 Łukowicz Ewa Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
76 Początek Mikołaj Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
77 Hincka Jacek Hincka Gnieżdżewo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
78 KLASA JAN NOŻYNO Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
79 Radłowski Mariusz Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
80 Pogorzelski Jarek Pszczółki Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
81 Kotuła Andrzej SZCZENURZE Start - trzecia tura zapisanych SZCZENURZE TEAM opłacono on-line
82 Mielewczyk Leszek Lębork Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
83 Tomczak Dominik Słupsk Start - trzecia tura zapisanych Night Runners Słupsk opłacono on-line
84 Pawlak Krystyna Pawlak Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
85 Kankowski Paweł Luzino Start - trzecia tura zapisanych GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
86 orzoł katarzyna elbląg Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
87 Formela Kamil Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
88 Koza Damian Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
89 Wolik Dariusz Gdynia Start - trzecia tura zapisanych muscle-zone.pl opłacono on-line
90 Maj Adam Puck Start - trzecia tura zapisanych Mayo Judo Fitness Center opłacono on-line
91 Wolik Magdalena Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
92 Chojnacki Mariusz połchowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
93 Jażdżewska Beata Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
94 PUDŁO Paweł SŁUPSK Start - trzecia tura zapisanych Night Runners Słupsk opłacono on-line
95 stromski krzysztof gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
96 Kankowska Justyna Luzino Start - trzecia tura zapisanych GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
97 Czoska Agnieszka Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
98 Małkiński Józef BYDGOSZCZ Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
99 Krzeszowski Artur Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
100 PAŁUBA Krzysztof Rozewie Start - trzecia tura zapisanych JW 3936 opłacono on-line


Wyświetleń: 17538

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ