V Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bojka Paweł Barłomino Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
2 Worms Seweryn Worms Błądzikowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
3 Buczkowski Roman Błądzikowo Start - trzecia tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
4 Mazur Andrzej Bojano Start - trzecia tura zapisanych KM PSP Gdynia / Zantyr Sztum opłacono on-line
5 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Start - trzecia tura zapisanych Run Babys opłacono on-line
6 Krauza Grażyna Bolszewo Start - trzecia tura zapisanych Run Babys opłacono on-line
7 Kożyczkowski Edward Bolszewo Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
8 Lademann Gabriela Bolszewo Start - trzecia tura zapisanych Run Babys opłacono on-line
9 Obrzud Krzysztof Bożepole Wielkie Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
10 Obrzud Katarzyna Bożepole Wielkie Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
11 Wardziński Paweł Braniewo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
12 Dettlaff Anna Brzyno Start - trzecia tura zapisanych Radość Biegania opłacono on-line
13 Gaffke Jarosław Brzyno Start - pierwsza tura zapisanych --- BRZYNO TEAM --- opłacono on-line
14 Małkiński Józef BYDGOSZCZ Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
15 Moczyński Leszek Bydgoszcz Start - trzecia tura zapisanych Fordon Biega. opłacono on-line
16 Małkińska-Bięga Dorota Bydgoszcz Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
17 Kwasigroch Krzysztof Bydgoszcz Start - pierwsza tura zapisanych TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
18 Cierżnicki Zbigniew Bydgoszcz Start - pierwsza tura zapisanych TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
19 Giolda Stefan Bydgoszcz Start - pierwsza tura zapisanych TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
20 Fojut Marcin Bytonia Start - trzecia tura zapisanych Morsy Zblewo opłacono on-line
21 Fojut Beata Bytonia Start - trzecia tura zapisanych Morsy Zblewo opłacono on-line
22 Fułat Karol Cekcyn Start - pierwsza tura zapisanych TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
23 Pietruszkiewicz Krzysztof Celbowo Start - trzecia tura zapisanych Zdrowie na Bank opłacono on-line
24 Roraf Magdalena Celbowo Start - trzecia tura zapisanych Team Kreft opłacono on-line
25 Dorobczyński Marek Chałupy Start - pierwsza tura zapisanych Korona biega opłacono on-line
26 Budzisz Rafał Chałupy Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
27 Bieliński Michał Chałupy Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
28 Budzisz Adrian Chałupy Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
29 Felkner Ryszard Chłapowo Start - druga tura zapisanych KLIF Team opłacono on-line
30 Felkner Danuta Chłapowo Start - druga tura zapisanych KLIF Team opłacono on-line
31 Czerski Krzysztof Chłapowo Start - druga tura zapisanych Greif Team Władysławowo opłacono on-line
32 Patalas Angelika Chłapowo Start - trzecia tura zapisanych Greif Team Władysławowo opłacono on-line
33 Marzejon Mikołaj Chłapowo Start - trzecia tura zapisanych KLIF Team Chłapowo opłacono on-line
34 Damaszk Małgorzata Choczewo Start - trzecia tura zapisanych Runners Choczewo opłacono on-line
35 Śliwiak Justyna Ciechanów Start - trzecia tura zapisanych KB TKKF Promyk Ciechanów opłacono on-line
36 Stasiak-Betlejewska Renata Częstochowa Start - trzecia tura zapisanych ROZBIEGANI z PCz opłacono on-line
37 Szewka Zbigniew Darzlubie Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
38 Kamiński Bartłomiej Darzlubie Start - druga tura zapisanych Pucka Grupa Rowerowa opłacono on-line
39 Jednachowski Artur Darzlubie Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
40 Lademann Maciej Darzlubie Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
41 Lademann Alicja Darzlubie Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
42 OKRÓJ SYLWIA Darżyno Start - trzecia tura zapisanych SPONTAN POTĘGOWO opłacono on-line
43 Pawelski Marek Dębogórze Start - druga tura zapisanych OSNiP WP opłacono on-line
44 Filip Krzysztof Dębogórze Start - trzecia tura zapisanych noClub opłacono on-line
45 Willner Waldemar Domatówko Start - pierwsza tura zapisanych LZS Domatówko opłacono on-line
46 Głowacka Anna Elbląg Start - trzecia tura zapisanych IKS ATAK ELBLĄG opłacono on-line
47 Sowa Renata Elbląg Start - trzecia tura zapisanych IKS ATAK ELBLĄG opłacono on-line
48 Sowa Sylwester Elbląg Start - trzecia tura zapisanych IKS ATAK ELBLĄG opłacono on-line
49 orzoł katarzyna elbląg Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
50 SZYMAŃSKA JOANNA Elbląg Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
51 Weber Magdalena Elbląg Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
52 Markiewicz Paweł Elbląg Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
53 Bałdyga Radosław Elbląg Start - druga tura zapisanych JBB opłacono on-line
54 Witka Grażyna Garczegorze 2/2 Start - trzecia tura zapisanych Łeba Mors Poland opłacono on-line
55 Witka Piotr Garczegorze 2/2 Start - trzecia tura zapisanych Łeba Mors Poland opłacono on-line
56 Jaremko Marcin Gdansk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
57 Lisowiec Robert Gdańsk Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
58 Krzysztof Gajewski Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
59 Kichler Kryspin Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych
60 ZAWISZEWSKI PIOTR GDAŃSK Start - trzecia tura zapisanych 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono on-line
61 Specht Michał Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych XV Liceum Ogólnokształcące Gdańsk Zaspa opłacono on-line
62 Cieszyński Dawid Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
63 Wyrzykowski Andrzej GDAŃSK Start - trzecia tura zapisanych 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono on-line
64 Kulczycki Jan GDAŃSK Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
65 Matyszewski Jarosław Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
66 Wysocki Dariusz Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono on-line
67 Pawlak Krystyna Pawlak Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
68 Formela Kamil Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
69 Koza Damian Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
70 stromski krzysztof gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
71 Czoska Agnieszka Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
72 Mrówka Michał GDAŃSK Start - druga tura zapisanych MajaTeam opłacono on-line
73 Podbielski Tomasz GDAŃSK Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
74 Wodonos Paweł Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
75 Szymański Łukasz Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
76 Skwiot Agnieszka Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych Wataha - łączy nas bieganie opłacono on-line
77 Redzimski Piotr Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych Grupa Biegowa 65 opłacono on-line
78 Stacherski Łukasz Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych Mamy To opłacono on-line
79 Morawek Arkadiusz Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
80 Kurajk Marian Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
81 Budnik Maciej Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
82 Pasek Edward Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
83 Uleński Mariusz Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych Robod S.A. opłacono on-line
84 Reszczyńska Monika Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
85 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK Start - trzecia tura zapisanych ATLAS RUNNING TEAM opłacono on-line
86 Kwiatkowski Kajetan Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
87 Marchewka Emil Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
88 KMIEĆ TOMASZ Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych 7 PBOT opłacono on-line
89 Wojnowski Michał Gdańsk Start - druga tura zapisanych Dream Tri Team opłacono on-line
90 Młodziejewski Piotr Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
91 wielgórski piotr gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
92 Wieczorek Tomasz Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych WATAHA-Łączy nas bieganie opłacono on-line
93 Brokos Tomasz Gdańsk Start - druga tura zapisanych DCT Drużyna Biegowa opłacono on-line
94 Grochecki Tomasz Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
95 Saleem Monika Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych WATAHA-Łączy nas bieganie opłacono on-line
96 GAZARKIEWICZ ANTONI GDAŃSK Start - trzecia tura zapisanych BHMW_GDYNIA opłacono on-line
97 Kuźniar Wojciech Gdańsk Wzgórze Mickiewicza Start - trzecia tura zapisanych Wojtas RUNS opłacono on-line
98 Bellwon Maciej Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
99 Orzoł Kamil Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych Party Animals Wilimy opłacono on-line
100 Bruszewska - Głombiowska Monika Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line


Wyświetleń: 17426

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ