V Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rosinka Michał Gdynia Start - trzecia tura zapisanych KASZUBiegacze opłacono on-line
2 Lisowiec Robert Gdańsk Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
3 Kowalska Iwona Mosty Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
4 Bellwon Maciej Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
5 Herman Krystiana Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
6 Pobłocki Krystian Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
7 Dawidowski Roman Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
8 Marczak Małgorzata Żelkowo Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
9 Gdaniec Anna Starogard Gdański Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
10 Gnyp Daniel Różyny Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
11 Krzysztof Gajewski Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
12 Gazarkiewicz Michał Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
13 Kowalewski Jarosław Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
14 Kichler Kryspin Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych
15 Chyła Agnieszka Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
16 Dettlaff Włodek Władysławowo Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
17 KREFT JOANNA OSTROWO Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
18 Dorsz Beata Sopot Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
19 Rudźko Wojciech Wejherowo Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
20 Rybarz Artur Minkowice Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
21 Dettlaff Krysia Władysławowo Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
22 Lewińska Dominika Władysławowo Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
23 Kryszczuk Piotr Pasłęk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
24 Stencel Hanna Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
25 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
26 Derc Iwona Swarzewo Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
27 Jednachowski Krzysztof Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
28 Ciba Michał Wejherowo Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
29 Cieszyński Dawid Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
30 Kulczycki Jan GDAŃSK Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
31 Pogocki Piotr Knurów Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
32 Myślisz Bartek Hel Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
33 Sadłowski Damian Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
34 Oseńko Adam Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
35 Matyszewski Jarosław Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
36 Grzywacz Karol Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
37 Ostaszewski Kamil Reda Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
38 Bulczak Grzegorz Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
39 Urbaniak Daniel Rumia Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
40 Zając Marek Reda Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
41 Łukowicz Tomasz Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
42 Szewka Zbigniew Darzlubie Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
43 Laskowski Łukasz Gdynia Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
44 Łukowicz Ewa Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
45 WIŚNIEWSKA Ewa Rumia Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
46 Początek Mikołaj Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
47 Hincka Jacek Hincka Gnieżdżewo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
48 KLASA JAN NOŻYNO Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
49 Radłowski Mariusz Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
50 Pogorzelski Jarek Pszczółki Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
51 Mielewczyk Leszek Lębork Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
52 Pawlak Krystyna Pawlak Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
53 orzoł katarzyna elbląg Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
54 Formela Kamil Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
55 Koza Damian Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
56 Wolik Magdalena Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
57 Chojnacki Mariusz połchowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
58 Jażdżewska Beata Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
59 stromski krzysztof gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
60 Czoska Agnieszka Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
61 Małkiński Józef BYDGOSZCZ Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
62 Krzeszowski Artur Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
63 SZYMAŃSKA JOANNA Elbląg Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
64 Szajerka Krzysztof Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
65 Weber Magdalena Elbląg Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
66 Baranowski Adrian Jastarnia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
67 Wilk Aleksandra Reda Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
68 Wiatrowski Krzysztof Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
69 Wenta Franciszek Krokowa Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
70 GAJDA ANNA GDYNIA Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
71 Dettlaff Sławomir Gowino Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
72 Suska Kamil Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
73 Herman Jacek Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
74 Łukomski Tadeusz Skrzeszewo Żukowskie Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
75 Wardziński Paweł Braniewo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
76 Mislisz Piotr Osłonino Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
77 Pieper JAROSŁAW Karwia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
78 Markiewicz Paweł Elbląg Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
79 Myszk Dariusz Janowice Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
80 Podbielski Tomasz GDAŃSK Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
81 Żydkiewicz-Dopka Magdalena Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
82 Gleinert Magda Żukowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
83 Wodonos Paweł Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
84 Laskiewicz Dariusz Oliwa Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
85 Dahm Beata Tymawa Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
86 Regliński Jakub Żukowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
87 Obrzud Krzysztof Bożepole Wielkie Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
88 budziński maciej budziński Jurata Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
89 Obrzud Katarzyna Bożepole Wielkie Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
90 Cynkiel Maciej Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
91 Szymański Łukasz Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
92 Budzisz Daniel Kuźnica Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
93 Miarowska Joanna Reda Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
94 Milka Adam Wejherowo Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
95 Turzyńska Beata Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
96 Gleinert Jakub Żukowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
97 Sokalska Anna Sopot Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
98 Wolszon Sławomir Połczyno Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
99 Gierszewski Mateusz Poznań Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
100 Godziuk Roman Toruń Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line


Wyświetleń: 17565

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ