V Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
301 Mielewczyk Leszek Lębork Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
302 MILER ANDRZEJ PUCK Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
303 Milka Adam Wejherowo Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
304 milkowski mariusz gdynia Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
305 Minko Bartosz Słupsk Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
306 Mislisz Piotr Osłonino Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
307 Miłosz Rafał Pogórze Start - trzecia tura zapisanych LZS Wicher Łebcz opłacono on-line
308 Moczyński Leszek Bydgoszcz Start - trzecia tura zapisanych Fordon Biega. opłacono on-line
309 Morawek Arkadiusz Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
310 MOSKWIK PIOTR GRUDZIĄDZ Start - trzecia tura zapisanych CSLog GRUDZIĄDZ opłacono on-line
311 MOZUCH KAROLINA GRĘBLIN Start - trzecia tura zapisanych 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ opłacono on-line
312 Mrówka Michał GDAŃSK Start - druga tura zapisanych MajaTeam opłacono on-line
313 Mroziński Leszek Reda Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
314 Mrozowski Dariusz Rumia Start - pierwsza tura zapisanych ParkRun Rumia opłacono on-line
315 Muttka Karolina Odargowo Start - trzecia tura zapisanych Drużyna Radość Biegania opłacono on-line
316 Myślisz Bartek Hel Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
317 Myszk Dariusz Janowice Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
318 Młodziejewski Piotr Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
319 Naczk Marcin Rumia Start - trzecia tura zapisanych Parkrun Rumia opłacono on-line
320 Nagórek Krzysztof Słupsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
321 Nalewajko Tomasz Rumia Start - druga tura zapisanych Goffice.pl opłacono on-line
322 Narloch Daria Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
323 Narloch Łukasz Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
324 neubauer tomasz reda Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
325 Niedbała Ireneusz Wejherowo Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
326 Niemiec Marek Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych ACTIV EAGLES PRO opłacono on-line
327 Nowak Artur Gdynia Start - druga tura zapisanych A&G CARP TEAM opłacono on-line
328 Obrzud Katarzyna Bożepole Wielkie Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
329 Obrzud Krzysztof Bożepole Wielkie Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
330 okpis wojciech Gdynua Start - druga tura zapisanych 7bot opłacono on-line
331 Okrój Arkadiusz Reda Start - trzecia tura zapisanych Team Kreft opłacono on-line
332 okrój krzysztof KOŚCIERZYNA Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
333 OKRÓJ SYLWIA Darżyno Start - trzecia tura zapisanych SPONTAN POTĘGOWO opłacono on-line
334 Oreszke Jan karwia Start - trzecia tura zapisanych BRW KP PSP opłacono on-line
335 Ornal Mirosław Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych Motywatornia Team opłacono on-line
336 Orzoł Kamil Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych Party Animals Wilimy opłacono on-line
337 orzoł katarzyna elbląg Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
338 Oseńko Adam Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
339 Ossowski Waldemar Żukowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
340 Ostaszewski Kamil Reda Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
341 Ostojska Ewa Reda Start - druga tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
342 Ostojski Dawid Reda Start - trzecia tura zapisanych ZSP nr 2Elektryk Wejherowo opłacono on-line
343 Owczarek Jacek Kosakowo Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
344 Owczarek Katarzyna Kosakowo Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
345 Pasek Edward Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
346 Patalas Angelika Chłapowo Start - trzecia tura zapisanych Greif Team Władysławowo opłacono on-line
347 Pawelski Marek Dębogórze Start - druga tura zapisanych OSNiP WP opłacono on-line
348 Pawlak Krystyna Pawlak Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
349 PAŁUBA Krzysztof Rozewie Start - trzecia tura zapisanych JW 3936 opłacono on-line
350 Pecz Igor Żelistrzewo Start - pierwsza tura zapisanych Korona Biega opłacono on-line
351 Pecz Piotr Żelistrzewo Start - trzecia tura zapisanych korona biega opłacono on-line
352 Peplińska Iwona Lębork Start - trzecia tura zapisanych ŁEBA MORS POLAND opłacono on-line
353 PEPLIŃSKI PIOTR LĘBORK Start - trzecia tura zapisanych ŁEBA MORS POLAND opłacono on-line
354 Pieper Anita Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
355 Pieper JAROSŁAW Karwia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
356 Pietruszkiewicz Krzysztof Celbowo Start - trzecia tura zapisanych Zdrowie na Bank opłacono on-line
357 Pietrzycka Renata reda Start - trzecia tura zapisanych Runeda opłacono on-line
358 pietrzycki slawek reda Start - trzecia tura zapisanych Runeda opłacono on-line
359 Piskorski Piotr Golub-Dobrzyń Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
360 Piłat Paweł Włynkowo Start - trzecia tura zapisanych Best Beasts opłacono on-line
361 Pobłocki Krystian Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
362 Początek Mikołaj Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
363 Podbielski Tomasz GDAŃSK Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
364 Pogocki Piotr Knurów Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
365 Pogorzelski Jarek Pszczółki Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
366 Potulski Jacek Potulski Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
367 Prokopiuk Krzysztof Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
368 Przerwa Adrian Lublin Start - druga tura zapisanych Lubelskie Morsy opłacono on-line
369 PUDŁO Paweł SŁUPSK Start - trzecia tura zapisanych Night Runners Słupsk opłacono on-line
370 Pulczyńska Anna Starzyno Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
371 Pusdrowski Michał Reda Start - pierwsza tura zapisanych Runeda/Runnerfromreda opłacono on-line
372 PUSZYNSKI Piotr Orle Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
373 Pytel Przemysław HEL Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
374 Pytlos Marcin Warszawa Start - druga tura zapisanych Naprzód Młociny opłacono on-line
375 Rachau Małgorzata Jastarnia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
376 Radłowski Mariusz Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
377 Rambiert Mateusz Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
378 Ratajczak Konrad Rumia Start - trzecia tura zapisanych Trochę już biegam opłacono on-line
379 Redzimski Piotr Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych Grupa Biegowa 65 opłacono on-line
380 Regliński Jakub Żukowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
381 Remus Janusz Słupsk Start - trzecia tura zapisanych Best Beast opłacono on-line
382 Remus Monika Słupsk Start - trzecia tura zapisanych Best Beast opłacono on-line
383 Renachowski Mirosław Reda Start - trzecia tura zapisanych OPEC GDYNIA/BIEGAMYRAZEM.PL opłacono on-line
384 Reszczyńska Monika Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
385 Robak Wojciech Gdynia Start - trzecia tura zapisanych PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście opłacono on-line
386 Roeske Mariusz KROKOWA Start - trzecia tura zapisanych KROKOWA BIEGA opłacono on-line
387 Rogowska-Tomczyk Katarzyna Żelistrzewo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
388 Rogowski Sebastian Żelistrzewo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
389 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
390 Rolewski Kuba Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
391 ROPEL MIROSŁAW WEJHEROWO Start - trzecia tura zapisanych KIS TRANSPORT opłacono on-line
392 Roraf Magdalena Celbowo Start - trzecia tura zapisanych Team Kreft opłacono on-line
393 Rosinka Michał Gdynia Start - trzecia tura zapisanych KASZUBiegacze opłacono on-line
394 rosinska patrycja gdynia Start - trzecia tura zapisanych Kraby:) opłacono on-line
395 RÓŻYC JAROSŁAW KOSAKOWO Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
396 Różycki Rafał Zielona Góra Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
397 Ruchlewicz Natalia Sztum Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
398 Ruczyński Maciej Rumia Start - druga tura zapisanych MR_team opłacono on-line
399 Rudźko Wojciech Wejherowo Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
400 Rumkowski Piotr Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line


Wyświetleń: 20523

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ