IV Piknik Biegowy i Marsz Nordic Walking ,, Dla autyzmu"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bielińska Natalia Węgle Żukowo 33, 82-325 Markusy 5 km Bieg Główny Przedszkole nr 15 w Elblągu opłacono
2 Sanecki Przemysław Nowe Kusy 5 km Bieg Główny KS BBL Pasłęk
3 Ziniewicz Emil Malbork 5 km Bieg Główny
4 Mamczyński Mariusz Elbląg 5 km Bieg Główny opłacono
5 Jędrasiewicz Marta Malbork 5 km Bieg Główny
6 Cieszyński Artur Gdańsk 5 km Bieg Główny opłacono
7 Sikora Dariusz Nowy Dwór Gdański 5 km Bieg Główny ETT Elbląg Triathlon Team
8 kwidzinska karolina gdynia 5 km Nordic Walking
9 Kaszubowski Zenon Malbork 5 km Bieg Główny Active Malbork opłacono
10 Marzec Leszek Dudyńce 5 km Bieg Główny opłacono
11 Wysocki Dariusz Gdańsk 5 km Bieg Główny 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono
12 Ada Lalikowska Malbok 5 km Bieg Główny CELA TEAM opłacono
13 Karczewski Andrzej Sztutowo 5 km Bieg Główny opłacono
14 Hołub Tomasz Malbork 5 km Bieg Główny Mrożonki Malbork
15 Goljat Alicja Malbork 5 km Bieg Główny
16 Treder Łukasz Tczew Biegi dzieci Fontanna Marzeń szkoła podstawowa
17 Serafin Bartłomiej Elbląg 5 km Bieg Główny opłacono
18 Serafin Nikodem Elbląg Biegi dzieci
19 Serafin Leon Elbląg Biegi dzieci
20 Fil Beata Tczew 5 km Bieg Główny opłacono
21 Grządka Marcin Malbork Biegi dzieci SP Nr 3 Malbork
22 Śledziewski Antoni Gdańsk Biegi dzieci AMO Gdynia
23 Barczykowska Hanna Kwidzyn 5 km Nordic Walking SP 4 Kwidzyn
24 Wysocki Dariusz Malbork 5 km Bieg Główny
25 Góźdź Zuzanna Gdańsk Biegi dzieci
26 Lassmann Julia Gdańsk 5 km Bieg Główny
27 Koralewska Irena Sadlinki 5 km Bieg Główny Traktor Team Gmina Kwidzyn
28 Wąsik Krzysztof Malbork 5 km Bieg Główny opłacono
29 Ulatowska Magdalena Malbork 5 km Bieg Główny Nyborg-Mawent opłacono
30 Gadaj Michał Elbląg Biegi dzieci
31 Fabiański Tomasz Malbork 5 km Bieg Główny Nyborg-Mawent opłacono
32 Statkiewicz Agnieszka Malbork 5 km Bieg Główny Nyborg-Mawent opłacono
33 Nowakowska Kamila Malbork 5 km Bieg Główny Nyborg-Mawent opłacono
34 Gierszewska Anna Malbork 5 km Bieg Główny Nyborg-Mawent opłacono
35 Dabrowska Karolina Malbork 5 km Bieg Główny Nyborg-Mawent opłacono
36 Bacławski Ksawier Elbląg Biegi dzieci przedszkole numer 33
37 Bartnikowski Stanisław Elbląg 5 km Bieg Główny opłacono
38 Brodzik Martyna Lisewo Malborskie 5 km Bieg Główny opłacono
39 Brygała Krzysztof Gdańsk 5 km Nordic Walking ELITE TEAM opłacono
40 Fiałek Alicja MALBORK 5 km Bieg Główny opłacono
41 Jaskot Piotr Gościszewo 5 km Bieg Główny opłacono
42 Pacewicz Szymon Gdańsk Biegi dzieci SP 2 Gdańsk
43 Drosik Magdalena Malbork 5 km Bieg Główny opłacono
44 Ziemba Karolina Malbork 5 km Bieg Główny opłacono
45 Podhorodecki Arkadiusz Elbląg 5 km Bieg Główny ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono
46 Kownacki Mateusz Malbork 5 km Bieg Główny opłacono
47 Lutomski-Juryłowicz Łukasz Bydgoszcz 5 km Bieg Główny opłacono
48 Sowa Sylwester Elbląg 5 km Bieg Główny
49 Barecka Oliwia Malbork Biegi dzieci Sp 2 Malbork
50 Barecka Karolina Malbork Biegi dzieci Sp 2 Malbork
51 Skibiński Robert Elbląg 5 km Bieg Główny opłacono
52 Konefał Dorota Malbork 5 km Nordic Walking opłacono
53 Zalewska Karolina Starogard Gdański 5 km Bieg Główny
54 Smilgin Dariusz Malbork 5 km Nordic Walking opłacono
55 JAŻDŻEWSKA IWONA MALBORK 5 km Bieg Główny opłacono
56 Serzysko Wojciech Malbork 5 km Bieg Główny
57 Dymińska Natalia Iława 5 km Bieg Główny opłacono
58 Rapcewicz Marcin Braniewo Biegi dzieci
59 Laskowska Edyta Susz 5 km Bieg Główny Lwy Morskie Susz opłacono
60 Maksymiuk Marta Elbląg 5 km Bieg Główny ETT- Elbląg Triathlon Team
61 Bartczak Magda Toruń 5 km Bieg Główny ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono
62 sojka zbigniew malbork 5 km Bieg Główny opłacono
63 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW MALBORK 5 km Bieg Główny LKS ZANTYR SZTUM opłacono
64 Kleczewska Kaja Malbork Biegi dzieci
65 Olęcki Maciej Malbork 5 km Nordic Walking
66 Olęcka Magda Malbork 5 km Nordic Walking opłacono
67 Lewandowski Roman Kwidzyn 5 km Nordic Walking opłacono
68 Paliwoda Wiktor Łódź 5 km Bieg Główny K.S. Tęcza opłacono
69 Spławnik Jolanta Gdańsk 5 km Nordic Walking
70 Różalski Piotr Elbląg 5 km Bieg Główny ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono
71 Wiśniewska Amelia Malbork Biegi dzieci AbsofuckinlutelyTeam
72 Szeliga Jan Malbork Biegi dzieci
73 Statkiewicz Mateusz Malbork Biegi dzieci Przedszkole Bratek Malbork
74 Góra Beata Gdańsk 5 km Nordic Walking Step by Step opłacono
75 Matyskiel Anita Gdańsk 5 km Bieg Główny ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono
76 Śledziewski Bogdan Gdańsk 5 km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
77 Mieszkuniec Wojciech Malbork 5 km Nordic Walking
78 Fabianska Zuzanna Malbork Biegi dzieci Godlewski Runners
79 Posim Dariusz Dubiel 5 km Nordic Walking Wataha opłacono
80 FORYŚ KATARZYNA KWIDZYN 5 km Nordic Walking Wataha
81 Przypisny Mateusz Malbork Biegi dzieci
82 Krajewski Stanisław Malbork Biegi dzieci
83 Drosik Lena Malbork Biegi dzieci
84 Ziemba Franciszek Malbork Biegi dzieci
85 Ulanowska Michalina Malbork Biegi dzieci
86 Ulanowska Liliana Malbork Biegi dzieci
87 pawłoska karolina Elbląg 5 km Bieg Główny
88 Sajkowska Ewa Malbork 5 km Nordic Walking opłacono
89 Sajkowski Patryk Malbork Biegi dzieci Sokół Malbork
90 KOŁPAK JAN Sztum 5 km Nordic Walking ZANTYR LKS opłacono
91 Mogiłka Maria Malbork Biegi dzieci Oceloty Kruszyn Krajeński
92 Mogiłka Franciszek Malbork Biegi dzieci Oceloty Kruszyn Krajeński
93 Mogiłka Jacek Malbork 5 km Bieg Główny Oceloty Kruszyn Krajeński opłacono
94 Góźdź Aleksandra Gdańsk 5 km Nordic Walking opłacono
95 Saniuk Edward Gdańsk 5 km Nordic Walking FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono
96 Sokołowska Dominika Malbork Biegi dzieci Katolicka Szkoła Podstawowa Malbork
97 Rohde Judyta Malbork Biegi dzieci
98 Kulik Mateusz Malbork Biegi dzieci
99 Sławecka Zuzanna Malbork Biegi dzieci
100 Sławecki Wojtek Malbork Biegi dzieci


Wyświetleń: 9231

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ