Wyniki

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 537 KRAWCZYK ANIELA K 1 KŁOSOWO OSP KŁOSOWO
2 579 ZAWADZIŃSKA MAJA K 2 RADUNICA
3 532 KIERSKA ANASTAZJA K 3 BOLSZEWO
4 572 WASILKE PAULINA K 4 WEJHEROWO
5 915 OLHAVA CASEY K 5 GDYNIA
6 918 SAVEHENKO AVIDANA K 6 GDAŃSK
7 534 KORTALLA ZOSIA K 7 SOPOT
8 515 DUBICKA IGA K 8 GDAŃSK
9 575 WERA PAULINA K 9 PRUSZCZ GDAŃSKI
10 507 BIGOS LILIANA K 10 SOPOT
11 501 ANTKOWIAK TOSIA K 11 GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 8 PLUSZOWY MISIACZEK
12 505 BEN YOUNES MONIKA K 12 OLIWA
13 545 ŁANGOWSKA LENA K 13 SOPOT PRZEDSZKOLE NR 1 W SOPOCIE
14 557 POŁOM MARYSIA K 14 GDAŃSK
15 512 CZAJKOWSKA POLA K 15 GDYNIA BCT TEAM GDYNIA
16 530 KARCZEWSKA KRYSTYNA K 16 SOPOT
17 529 KAMIŃSKA ZOSIA K 17 GDAŃSK GUDERSKIEGO TEAM
18 563 SHARMA ANISA K 18 SOPOT
19 570 WALĘCKA ALEKSANDRA K 19 GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 18 GDYNIA
Mini Maluch
Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 504 BARCZAK MICHAŁ M 1 GDAŃSK PRZEDSZKOLE 39 GDAŃSK
2 555 PACHNIK TYMON M 2 SOPOT PRZEDSZKOLE NR 5 W SOPOCIE
3 567 STACHOWIAK KOSTEK M 3 GDAŃSK MALUCH
4 558 POPOWICZ ANTEK M 4 RUMIA PRENCY NA TRASIE
5 508 BŁASZCZUK JULIAN M 5 GDYNIA TRIMAMA / PRZEDSZKOLE NR 7 GDYNIA
6 541 KUC MIKOŁAJ M 6 BYSTRA
7 577 WITTBRODT KAJTEK M 7 SOPOT
8 581 ZESZUTEK ZIEMOWIT M 8 GDYNIA
9 893 JANISZEWSKI WIKTOR M 9 SOPOT
10 543 KWIATKOWSKI JAN M 10 SOPOT PRZEDSZKOLE NR 1 W SOPOCIE
11 506 BIELAWSKI MARCEL M 11 GDAŃSK
12 580 ZAWADZIŃSKI OLIWIER M 12 RADUNICA
13 564 SHAWKI ALEX M 13 TOKARY
14 514 DRAG LEON M 14 GDYNIA
15 510 CHOJNACKI MIKOŁAJ M 15 SOPOT FAMILYTEAM SOPOT
16 554 OLSZEWSKI HUBERT M 16 SOPOT
17 548 MALINOWSKI MICHAŁ M 17 SOPOT PRZEDSZKOLE NR 8 W SOPOCIE
18 565 SOBIESKI JAN M 18 WARSZAWA
19 503 BARCZAK ADAM M 19 GDAŃSK PRZEDSZKOLE 39 GDAŃSK
20 527 JÓŹWIK JAKUB M 20 STRASZYN
21 914 GIERSZEWSKI JANEK M 21 BANINO UKS BANINO
22 547 MALCHOW HELENA K 1 SOPOT
23 574 WENDYKOWSKI JULIAN M 22 SOPOT Z DROGI ŚLEDZIE!
Maluch
Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 638 KAROLCZAK ALICJA K 1 PRUSZCZ GDAŃSKI
2 762 BUCEWKA MICHALINA K 2 BANINO UKS BANINO
3 660 LEIK MARTA K 3 GDAŃSK SP 8 GDAŃSK
4 690 PLAVINSKAYA ALIYA K 4 GDYNIA SGA GDYNIA
5 598 CIEŚLIŃSKA MARLENA K 5 GDAŃSK MORSKA SZKOŁA PODSTAWOWA W GDAŃSKU
6 713 SOCHA KALINA K 6 SOPOT AUTONOMICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W SOPOCIE
7 725 TESKA MARTYNA K 7 GDYNIA
8 888 WOŹNIAK MILENA K 8 BANINO UKS BANINO
9 606 DUDEK EWA K 9 PRUSZCZ GDAŃSKI
10 745 WOLAŃSKA LENA K 10 RUMIA SP 9/ RUMSKI KLUB TENISOWY
11 696 PUCHALSKA HANIA K 11 BANINO UKS BANINO
12 735 BRAK DANYCH K 12 0 0
13 615 GIGOWSKA ELIZA K 13 GDYNIA SP 43 GDYNIA
14 721 SZYBA DOMINIKA K 14 BANINO UKS BANINO
15 614 GASPEROWICZ ANNA K 15 GDAŃSK SP 5 GDAŃSK
16 703 ROZMUS HANIA K 16 SOPOT FAMILYTEAM SOPOT
17 908 KOMOROWSKA NIKA K 17 TCZEW CROSSELITE
18 693 POŁOM IZABELA K 18 GDAŃSK
19 591 BORAWSKA NATALIA K 19 SOPOT
20 731 WASILKE JULIA K 20 WEJHEROWO
21 659 LEIK MAŁGORZATA K 21 GDAŃSK SP 8 GDAŃSK
22 624 GRZĘDA ZUZANNA K 22 BANINO UKS BANINO
23 746 WRAGA OLIWIA K 23 GDAŃSK PRZEDSZKOLE NR 68 W GDAŃSKU
24 627 GUMOWSKA LENA K 24 BANINO GUMISIE
25 656 KWAPISZ ANTONINA K 25 SOPOT TSUNAMI -TRI
26 611 FALK NATALIA K 26 GDAŃSK
27 702 ROSZMANN AMELIA K 27 BOLSZEWO
28 682 OLSZEWSKA ZUZANNA K 28 GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK
29 740 WIŚNIEWSKA NASTIA K 29 BANINO UKS BANINO
30 607 DUDKOWSKA ANNA K 30 GDAŃSK PRZEDSZKOLE 12 GDAŃSK
31 905 BORYS MARCELINA K 31 GDYNIA 0
32 707 SELEWSKA MAGDALENA K 32 BANINO UKS BANINO
33 666 ŁANGOWSKA ZUZANNA K 33 SOPOT SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SOPOCIE
34 716 STACHNIK KAROLINA K 34 SOPOT
35 603 DĄBROWSKA ALICJA K 35 REDA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 REDA
36 594 BUKO JANINA K 36 POZNAŃ PUBLICZNE PRZEDSZKOLE MISIA COLARGOLA W POZNANIU
37 673 MARCINIUK OLIWIA K 37 GDYNIA KFMM TRIATHLON TEAM
38 600 CZAPOWIECKA NADIA K 38 BANINO UKS BANINO
39 672 MALINOWSKA NADIA K 39 SOPOT PRZEDSZKOLE NR 8 W SOPOCIE
40 639 KAŹMIERCZAK MAJA K 40 GDYNIA
41 635 KAMIŃSKA HELENA K 41 SOPOT
42 626 GULCZ MAGDALENA K 42 BANINO UKS BANINO
43 718 SZATKOWSKA AGATA K 43 GDYNIA
44 744 WOLAŃSKA JULIA K 44 RUMIA SP 9/ RUMSKI KLUB TENISOWY
45 699 RAPA ZUZANNA K 45 KOWALE PRZEDSZKOLE KOWALE
46 602 DĄBROWSKA ALICJA K 46 GDAŃSK SP 5 GDAŃSK
47 698 PYTEL JULIA K 47 PRUSZCZ GDAŃSKI PRZEDSZKOLE BURSZTYNEK PRUSZCZ GDAŃSKI
48 658 LANGOWSKA EWA K 48 OTOMINO
49 654 KUHN ZUZANNA K 49 SOPOT
50 694 PONKE KLAUDIA K 50 BANINO UKS BANINO
51 704 RYFA ZUZANNA K 51 BANINO UKS BANINO
52 675 MICHAŃSKA KAROLINA K 52 KOWALE
53 897 IEFYMENKO OLGA K 53 SOPOT SIÓDEMKA
54 625 GULCZ ALICJA K 54 BANINO UKS BANINO
55 733 WĄTKA ZUZANNA K 55 BANINO UKS BANINO
56 749 ZGIERSKA OLIWIA K 56 BANINO SP BANINO
57 717 STUKAN MAJA K 57 SOPOT PRZEDSZKOLE NR 4 W SOPOCIE
58 751 ZIELIŃSKA AURORA K 58 SOPOT PRZEDSZKOLE NR 5 W SOPOCIE
59 612 FIEREK NELA K 59 BANINO UKS BANINO
60 657 KWIATKOWSKA MAGDALENA K 60 GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 53 W GDYNI
61 671 MALCHOW TOSIA K 61 SOPOT
62 590 BIELAWSKA NATALIA K 62 GDAŃSK
63 597 CHROSTOWSKA KORNELIA K 63 BANINO UKS BANINO
64 752 ŻÓRAWSKA WIKTORIA K 64 GDYNIA PRZEDSZKOLE "POD ŻAGLAMI"
65 739 WIŚNIEWSKA LIWIA K 65 BANINO UKS BANINO
PK 855 SZREDER MARTYNA K - BANINO UKS BANINO
Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 605 DUDA JASIEK M 23 GDYNIA
2 648 KRAWCZYK IGNACY M 24 KŁOSOWO OSP KŁOSOWO
3 741 WIŚNIEWSKI MAKSYMILIAN M 25 SOPOT SP 7 SOPOT
4 663 LEWANDOWSKI MIŁOSZ M 26 SOPOT SP 7 SOPOT
5 695 PRZYBYSZEWSKI PAWEŁ M 27 GDAŃSK SP 8 GDAŃSK
6 723 SZYPIŁKO TYMON M 28 BANINO SP BANINO
7 641 KIERSZKA IGNACY M 29 GDYNIA PSSP GDYNIA
8 724 TABISZ SZYMON M 30 SOPOT PRZEDSZKOLE NR 4 W SOPOCIE
9 728 WALĘCKI KAMIL M 31 GDYNIA
10 708 SHARMA AYAN M 32 SOPOT
11 585 ARTIOMOW PIOTR M 33 SOPOT PRZEDSZKOLE NR 4 W SOPOCIE
12 637 KAMROWSKI ALAN M 34 SOPOT SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 W SOPOCIE
13 913 WICHNOWSKI ANTONI M 35 REDA PRZEDSZKOLE NR 2 REDA
14 619 GORZEWSKI SZYMON M 36 BANINO UKS BANINO
15 701 RONOWSKI BARTOSZ M 37 GDAŃSK SP 48 GDAŃSK
16 708 SHARMA AYAN M 38 SOPOT
17 909 MISZTAL OSKAR M 39 GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA/ SP 34 GDYNIA
18 668 ŁUKASZEWSKI FILIP M 40 GDYNIA
19 599 CZAPIŃSKI MARCEL M 41 REDA
20 653 KUC BARTOSZ M 42 BYSTRA
21 670 ŁUKIAŃSKI SZYMON M 43 GDAŃSK
22 697 PUCHALSKI JANUSZ M 44 BANINO UKS BANINO
23 689 PITAK SEBASTIAN M 45 PRUSZCZ GDAŃSKI PRZEDSZKOLE IM. J. KORCZAKA PRUSZCZ GDAŃSKI
24 610 DZIOBA ŁUKASZ M 46 SOPOT SP 77 GDAŃSK
25 632 JANUSZKIEIWCZ TYMON M 47 GDAŃSK GDAŃSK
26 677 MISZEWSKI ADAM M 48 GDAŃSK
27 634 KALINOWSKI ALEKSANDER M 49 GRUDZIĄDZ SZKOŁA PODSTAWOWA W WĘGROWIE
28 736 WICHNOWSKI IGNACY M 50 REDA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 RUMIA
29 646 KOZIKOWSKI ŁUKASZ M 51 BANINO UKS BANINO
30 628 HAJDEL FRANEK M 52 BANINO UKS BANINO
31 727 TUSK SZYMON M 53 BANINO UKS BANINO
32 700 RĘBOWSKI GRZEGORZ M 54 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK
33 916 GÓRECKI DAWID M 55 GDAŃSK 0
34 588 BARANOWSKI ADAM M 56 BANINO UKS BANINO
35 726 TORBICZ HENRYK M 57 GDAŃSK SP 76 GDAŃSK
36 681 NOWACZYK NIKODEM M 58 GDYNIA
37 720 SZOSTAK MIKOŁAJ M 59 GDAŃSK
38 587 BARANIAK JAKUB M 60 GDYNIA
39 645 KOZA-ZATOŃSKI DORIAN M 61 BANINO UKS BANINO
40 589 BECKER IGOR M 62 REDA CHATKA PUCHATKA
41 669 ŁUKIAŃSKI MARCIN M 63 GDAŃSK
42 683 OLSZEWSKI JAKUB M 64 GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK
43 613 FIEREK OLEK M 65 BANINO UKS BANINO
44 623 GRABOWSKI ANDRZEJ M 66 SOPOT PRZEDSZKOLE NR 5 W SOPOCIE
45 597 CHROSTOWSKA KORNELIA K 77 BANINO UKS BANINO
46 629 HAJDEL SZYMON M 67 BANINO UKS BANINO
47 649 KRÓLIK WOJCIECH M 68 GDAŃSK
48 709 SHTONDA DENYS M 69 GDAŃSK PRZEDSZKOLE POZYTYWKA
49 595 BUKO WIKTOR M 70 SOPOT PRZEDSZKOLE NR 2 W SOPOCIE
50 750 ZGIERSKI PIOTRUŚ M 71 BANINO SP BANINO
51 732 WĄTKA JAKUB M 72 BANINO UKS BANINO
52 667 ŁOCHIŃSKI ANTONI M 73 GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK
53 685 PASZKA BARTOSZ M 74 GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 8 PLUSZOWY MISIACZEK
54 691 PŁOTKA ALEKS M 75 GDYNIA
55 662 LEŚNIK KAROL M 76 GDAŃSK PRZEDSZKOLE KUBUŚ PUCHATEK
56 652 KUBICZ MARCEL M 77 GDYNIA
57 636 KAMIŃSKI FRANEK M 78 GDAŃSK GUDERSKIEGO TEAM
58 706 SAWICKI MAURYCY M 79 SOPOT PRZEDSZKOLE NR 10 W SOPOCIE
59 630 HEYNAR JAN M 80 SOPOT
60 684 PACZKOWSKI WOJCIECH M 81 WEJHEROWO
61 911 WYSZKOWSKI ADAM M 82 GDYNIA 0
62 912 MACYKA JANEK M 83 BORKOWO 0
63 643 KOLODZIEJCZAK KAJETAN M 84 GDYNIA PRZEDSZKOLE
64 584 ANDRZEJCZAK TYMON M 85 GDAŃSK
65 737 WILCZKOWSKI MAREK M 86 SOPOT
66 710 SITNY NIKODEM M 87 RUMIA
67 655 KULIŃSKI MARKUS M 88 SOPOT K3RACINGPL
68 664 LISIECKI PIOTR M 89 GDYNIA
Bieg Młodzieżowy
Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 816 KULIK KAJA K 1 GDYNIA SKLA SOPOT
2 873 TROCHIMCZUK MILENA K 2 ELBLĄG SP1 ELBLĄG
3 824 MAJ MAGDALENA K 3 RUMIA RKS RUMIA
4 796 GULCZ BARBARA K 4 BANINO UKS BANINO
5 775 DZIOBA JOANNA K 5 SOPOT SP 77 GDAŃSK
6 810 KUBICKA AMELIA K 6 BANINO UKS BANINO
7 890 ZWARA JULIA K 7 GDAŃSK MUKOWALECZNI/ UKS ŻABIANKA
8 865 TESKA PATRYCJA K 8 GDYNIA
9 900 GERASZEK JULIA K 9 GDYNIA
10 802 JANUSZKIEIWCZ KINGA K 10 GDAŃSK SP 27 GDAŃSK
11 760 BOLIN JAGODA K 11 BANINO UKS BANINO
12 763 CIEŚLIŃSKA MAGDALENA K 12 GDAŃSK MORSKA SZKOŁA PODSTAWOWA W GDAŃSKU
13 764 CZAJKOWSKA JULIA K 13 GDYNIA BCT TEAM GDYNIA
14 863 TARTAS ZOFIA K 14 REDA UKS 1 REDA
15 780 GIERSZEWSKA LENA K 15 BANINO UKS BANINO
16 892 ŻMIJA MICHALINA K 16 LĘBORK LĘBORSKI KLUB BIEGACZA IM. BRACI PETK /LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO
17 765 CZECHOWSKA PAULINA K 17 GDANSK SP 80 GDAŃSK
18 803 JASIONOWSKA PAULINA K 18 GDYNIA SP 16 GDYNIA
19 856 ŚCIBIORSKA MAJA K 19 BORKOWO GTS BORKOWO
20 811 KUBICKA JULIA K 20 BANINO UKS BANINO
21 761 BRZOSTEK PATRYCJA K 21 SOPOT SP NR 9 W SOPOCIE
22 872 TROCHIMCZUK MICHALINA K 22 ELBLĄG SP1 ELBLĄG
23 830 NIEMCZYK MAJA K 23 GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 W SOPOCIE /KL GDYNIA
24 867 THRUN WERONIKA K BANINO UKS BANINO
25 782 GIGOWSKA EWELINA K 25 GDYNIA SP 43 GDYNIA
26 791 GORZEWSKA KASIA K 26 BANINO UKS BANINO
27 899 PANEK BLANKA K 27 GDAŃSK ZSSIO 75 GDAŃSK
28 886 WOLSKA AGATA K 28 GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 W GDYNI
29 901 GIEREŁŁO MAGDALENA K 29 GDAŃSK SP 1
30 840 PLAVINSKAYA LEYA K 30 GDYNIA SGA GDYNIA
31 813 KUCHARSKA HELENA K 31 GDAŃSK SZKOŁA PODSTAWOWA LOKOMOTYWA W SOPOCIE
32 896 IEFYMENKO ANNA K 32 SOPOT SIÓDEMKA
33 778 FALK JULIA K 33 GDAŃSK
34 769 DIAZ BORKOWSKA LAYLA K 34 SOPOT
35 799 HEYNAR MARTYNA K 35 SOPOT
36 885 WLAZŁOWSKA NADIA K 36 GDYNIA SP 17 GDYNIA
37 921 SAVAHENKO ALIEVTINA K 37 GDAŃSK
38 779 FIEREK KALINA K 38 BANINO UKS BANINO
39 822 LISIECKA ELIZA K 39 GDYNIA SP20 GDYNIA
40 808 KOZA-ZATOŃSKA LAURA K 40 BANINO UKS BANINO
41 871 TORŁOP KORNELIA K 41 GDAŃSK
PK 851 SOSNOWSKA LAURA K - GDAŃSK SKLA SOPOT
PK 922 SAVAHENKO ALBINA K - GDAŃSK
PK 705 SAWICKA ALICJA K - SOPOT SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 W SOPOCIE
Młodziezowy 1
Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 891 ŻAKOWIECKI OSKAR M 1 PRUSZCZ GDAŃSKI AS PIŁECZKA PRUSZCZ GDAŃSKI
2 923 WAWRZYNOWSKI ANTONI M 2 SOPOT SOPOCKA AKADEMIA PIŁKARSKA
3 881 WERA DOMINIK M 3 PRUSZCZ GDAŃSKI AS PIŁECZKA PRUSZCZ GDAŃSKI
4 848 ROZMUS FILIP M 4 SOPOT FAMILYTEAM SOPOT
5 879 WALAS DANIEL M 5 GDAŃSK
6 771 DUDANIEC IGOR M 6 GDAŃSK
7 759 BIEŃKOWSKI MATEUSZ M 7 GDAŃSK UKS ŻABIANKA
8 758 BIEŃKOWSKI JAKUB M 8 GDAŃSK UKS ŻABIANKA
9 849 SIUDA FRANCISZEK M 9 BANINO
10 907 KOMOROWSKI REMIGIUSZ M 10 TCZEW CROSSELITE
11 898 PANEK DAWID M 11 GDAŃSK ZSSIO 75 GDAŃSK
12 895 JURCZAK PIOTR M 12 GDAŃSK SP 86
13 854 SZARKOWSKI ALEKSANDER M 13 GDAŃSK
14 766 CZECHOWSKI DOMINIK M 14 GDANSK SP 80 GDAŃSK
15 836 PIECHOWSKI JAKUB M 15 SOPOT SP9 SOPOT
16 818 KWARCIAK BARTŁOMIEJ M 16 REDA
17 832 PACHNIK SZYMON M 17 SOPOT SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 W SOPOCIE
18 883 WIESNER MACIEJ M 18 GDYNIA UKS BANINO
19 903 PAWŁOWSKI KAZIMIERZ M 19 TCZEW SP 8
20 843 RAPA JAKUB M 20 KOWALE SP KOWALE
21 797 HAJDEL DAMIAN M 21 BANINO UKS BANINO
22 789 GOŁĄBKO SZYMON M 22 SUCHY DĄB AS PIŁECZKA PRUSZCZ GDAŃSKI
23 805 KAROLCZAK SZYMON M 23 PRUSZCZ GDAŃSKI
24 826 MATYKA WITOLD M BORKOWO GTS BORKOWO
25 827 MILISZKIEWICZ MATEUSZ M 25 GDYNIA SP 44GDYNIA
26 756 BERDYS SZYMON M 26 GDAŃSK
27 906 SIKORSKI FILIP M 27 LUBISZEWO
28 839 PITAK SZYMON M 28 PRUSZCZ GDAŃSKI SP NR 1 PRUSZCZ GDAŃSKI
29 844 RĘBOWSKI MATEUSZ M 29 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK
30 753 ANDRZEJCZAK BRUNO M 30 GDAŃSK
31 831 OSTROWSKI NATHAN M 31 ELBLĄGA SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKOW
32 821 LIS SZYMON M 32 BORKOWO
33 857 ŚLIWIŃSKI SZYMON M 33 GŁOGOWO MORSY Z ZALESIA
34 835 PERKA BARTOSZ M 34 SOPOT SP9 SOPOT
35 862 TABISZ KUBA M 35 SOPOT SP9 SOPOT
36 848 ROZMUS FILIP M 36 SOPOT FAMILYTEAM SOPOT
37 852 SPRENGEL HUBERT M 37 BORKOWO SZKOŁA KOWALE
38 874 TUCHANOWSKIEJ ALEKSANDER M 38 PRUSZCZ GDAŃSKI
39 807 KARWOWSKI TYMOTEUSZ M 39 MOSTY SP MOSTY
40 919 KUJAWSKI SZYMON M 40 GDYNIA
41 877 UBRYCH MIŁOSZ M 41 GDYNIA AP KP GDYNIA
42 884 WILCZKOWSKI KONRAD M 42 SOPOT
Młodzieżowy 2
Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 790 GOŁĄBOWICZ OLIWIA K 1 LĘBORK
2 783 GLEZMAN MAJA K 2 LĘBORK LĘBORSKI KLUB BIEGACZA IM. BRACI PETK /LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO
3 875 TUSK AGNIESZKA K 3 BANINO UKS BANINO
4 846 ROGOCKA NICOLE M 1 GDYNIA GENETIX TEAM/SP 39 GDYNIA
5 851 SOSNOWSKA LAURA K 4 GDAŃSK SKLA SOPOT
6 793 GOSS DIANA K 5 SOPOT SP 9 SOPOT
7 869 TOKARSKA LAURA K 6 GDYNIA
8 870 TOKARSKA WIKTORIA K 7 GDYNIA
9 755 BARANOWSKA OLIWIA K 8 BANINO
PK 834 PASZKA NATALIA K GDYNIA SP 17 GDYNIA
Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 820 LEWANDOWSKI FILIP M 1 LĘBORK SKLA SOPOT
2 837 PIENIĄŻEK JAKUB M 2 LĘBORK LĘBORSKI KLUB BIEGACZA IM. BRACI PETK /LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO
3 894 KLOSKOWSKI DAWID M 3 BOJANO
4 776 DZIOBA MATEUSZ M 4 SOPOT SP 77 GDAŃSK
5 801 HINCA FRANCISZEK M 5 BANINO UKS BANINO
6 866 THRUN KAMIL M 6 BANINO UKS BANINO

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ