Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Antkowiak Tosia Gdynia Bieg "MINI MALUCHA" Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek
2 BARANIAK JAKUB Gdynia Bieg "MALUCHA" SZKOŁA NR 12 GDYNIA
3 Baranowska Oliwia Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS Banino
4 Baranowski Adam Banino Bieg "MALUCHA" UKS Banino
5 Barczak Adam Gdańsk Bieg "MINI MALUCHA" Przedszkole 39 Gdańsk
6 Barczak Michał Gdańsk Bieg "MINI MALUCHA" Przedszkole 39 Gdańsk
7 Becker Igor Reda Bieg "MALUCHA"
8 BECMER Krzysztof BRODNICA Bieg "MŁODZIEŻOWY" SP7 Brodnica
9 BECMER Mateusz BRODNICA Bieg "MINI MALUCHA" Przedszkole im. Marii Konopnickiej
10 BECMER Monika BRODNICA Bieg "MALUCHA" SP7 Brodnica
11 Bielecka Barbara Gdynia Bieg "MALUCHA" Sp 48 Gdynia
12 Bigos Liliana Sopot Bieg "MINI MALUCHA"
13 Brzostek Patrycja Sopot Bieg "MŁODZIEŻOWY" SP 1 Sopot
14 Cellmer Magdalena Pruszcz Gdanski Bieg "MŁODZIEŻOWY" SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim
15 Cellmer Marek Pruszcz Gdanski Bieg "MALUCHA"
16 Charuk Nikodem Rokitnica Bieg "MINI MALUCHA" Stamar
17 Chojnacki Mikołaj Sopot Bieg "MINI MALUCHA" FamilyTeam Sopot
18 Choma Adam Gdańsk Bieg "MINI MALUCHA" Chomikovscy
19 Choma Aleksandra Gdańsk Bieg "MALUCHA" Chomikovscy
20 Cierpisz Paweł Reda Bieg "MALUCHA"
21 Cieślik Leon Gdańsk Bieg "MINI MALUCHA"
22 Cieślik Nina Gdańsk Bieg "MALUCHA" ZSSiO
23 Cieślińska Magdalena Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY"
24 Cieślińska Marlena Gdańsk Bieg "MALUCHA"
25 Ciężkowski Piotr Gdynia Bieg "MINI MALUCHA"
26 Czaszyńska Alicja Gdynia Bieg "MALUCHA" Szkoła Podstawowa w Pogórzu
27 Czecholińska Emilia Gdynia Bieg "MALUCHA"
28 Czecholińska Wiktoria Gdynia Bieg "MINI MALUCHA"
29 Czechowska Dominik Gdansk Bieg "MŁODZIEŻOWY"
30 Czechowska Paulina Gdansk Bieg "MŁODZIEŻOWY"
31 Dąbrowska Alicja Reda Bieg "MALUCHA"
32 Dampc Gracjan Pruszcz Gdański Bieg "MALUCHA" Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim
33 Dampc Natalia Pruszcz Gdański Bieg "MŁODZIEŻOWY" Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim
34 Dampc Nikola Pruszcz Gdański Bieg "MALUCHA" Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim
35 Dębiński Dorian Banino Bieg "MALUCHA"
36 Dragan Blanka GDYNIA Bieg "MŁODZIEŻOWY"
37 Dragan Blanka Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY"
38 Drzycimski Filip Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" SP 76 Gdańsk
39 Dudaniec Igor Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY"
40 DUDEK Ewa Pruszcz Gdański Bieg "MALUCHA" Rotmanka
41 Dudek Kornelia Gdańsk Bieg "MALUCHA"
42 Dudek Kornelia Gdańsk Bieg "MINI MALUCHA"
43 Dudek Kornelia Gdańsk Bieg "MALUCHA"
44 Dybowski Hubert Rumia Bieg "MALUCHA" Komando Flaki
45 Dybowski Oskar Rumia Bieg "MALUCHA" Komando Flaki
46 Dzięcielski Bartosz Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdyni
47 Dzioba Joanna Sopot Bieg "MŁODZIEŻOWY" SP 77 Gdańsk
48 Dzioba Łukasz Sopot Bieg "MALUCHA" SP 77 Gdańsk
49 Dzioba Mateusz Sopot Bieg "MŁODZIEŻOWY" LO IX Gdańsk
50 Elmanowska Joanna Reda Bieg "MINI MALUCHA"
51 Elmanowska Natalia Reda Bieg "MINI MALUCHA"
52 Falk Julia Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY"
53 Falk Maciej Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk
54 Falk Natalia Gdańsk Bieg "MALUCHA"
55 Fede Oliwia Gdansk Bieg "MINI MALUCHA" mama w trojmiescie
56 Fot- Gościńska Agnieszka Pruszcz Gdański Bieg "MINI MALUCHA"
57 Furmańska Alicja Gdynia Bieg "MALUCHA" SP 16 Gdynia
58 Furmańska Ewa Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" SP 16 Gdynia
59 Gałęziowski Przemysław Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY"
60 Gałuszyńska Maja Gdynia Bieg "MINI MALUCHA" Active Flow Junior
61 Gałuszyńska Nina Gdynia Bieg "MALUCHA" SP17 Gdynia/Active Flow Junior
62 Gierszewska Zuzanna Gdańsk Bieg "MALUCHA"
63 Gloza Oliver Sopot Bieg "MALUCHA"
64 Gondek Lena Pruszcz Gdański Bieg "MALUCHA"
65 Gorzelak Maja Gdynia Bieg "MINI MALUCHA"
66 Gołąbko Szymon Suchy Dąb Bieg "MŁODZIEŻOWY" Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański
67 Gołąbowicz Oliwia Lębork Bieg "MŁODZIEŻOWY" Lęborski klub biegacza im.braci petk
68 Grabowski Andrzej Sopot Bieg "MALUCHA" Przedszkole nr 5 w Sopocie
69 Grafińska Laura Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny
70 Gruszecki Iwo Sopot Bieg "MŁODZIEŻOWY"
71 Grzesik Lena Banino Bieg "MINI MALUCHA"
72 Gumowska Lena Banino Bieg "MALUCHA" Gumisie
73 Głownia Kalina Gdynia Bieg "MALUCHA"
74 Ignatowska Emilia Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" Sp 85 Gdańsk
75 Ignatowski Bartosz Gdańsk Bieg "MALUCHA" Sp 85 Gdańsk
76 Januszkiewicz Kinga Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" Sp 27 Gdańsk
77 Januszkiewicz Tymon Gdańsk Bieg "MALUCHA" Sp 27 Gdańsk
78 Januszko Emilia Gdańsk Bieg "MALUCHA" SP1
79 Januszko Ignacy Gdańsk Bieg "MINI MALUCHA" Przedszkole nr 75
80 Jasionowska Paulina Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" Sp 16 Gdynia
81 Jaskulska Oliwia Sopot Bieg "MINI MALUCHA"
82 Jażdżewski Jonatan Lębork Bieg "MŁODZIEŻOWY" SJSP Lębork
83 Jednacz Szymon Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" Gdańsk
84 Jelinski Marcel Nowa Wieś Przywidzka Bieg "MALUCHA"
85 Jurczak Franciszek Gdańsk Bieg "MALUCHA"
86 Kacik Olaf Banino Bieg "MINI MALUCHA"
87 Kaleta Antoni Gdańsk Bieg "MINI MALUCHA" Marchewka
88 Kaleta Miłosz Gdańsk Bieg "MALUCHA" SP 19 Gdańsk
89 Kamińska Natalia Sopot Bieg "MŁODZIEŻOWY" Sp 8 Sopot
90 kandzora PATRYCJA Gdynia Bieg "MALUCHA"
91 kandzora SEBASTIAN Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY"
92 kandzora TOMASZ Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY"
93 Karolczak Alicja PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg "MALUCHA"
94 Kazyaka Szymon Reda Bieg "MŁODZIEŻOWY"
95 Kierska Anastazja Bolszewo Bieg "MINI MALUCHA"
96 Kierska Marcel Bolszewo Bieg "MALUCHA"
97 Kierszka Ignacy Gdynia Bieg "MALUCHA" PSSP Gdynia
98 Kniażewski Antoni Ząbki Bieg "MALUCHA" Szkoła Podstawowa nr 2 Ząbki
99 Kokoszka Kacper Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY"
100 Konkel Wiktor Gdynia Bieg "MALUCHA" Szkoła podstawowa nr 28 Gdynia


Wyświetleń: 6938

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ