Policz się z Cukrzycą - III Suwalski Bieg
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Nowicki Rafał Jeleniewo START darmowy udział
2 Nowicki Krzysztof Jeleniewo START darmowy udział
3 Wronowski Artur Suwałki START darmowy udział
4 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK START darmowy udział
5 Czaplejewicz Marta Kowale Oleckie START Olecko Biega darmowy udział
6 Podolska Anna Białystok START darmowy udział
7 Adamowicz Artur Okrągłe START darmowy udział
8 Radzewicz Aleksandra Suwałki START darmowy udział
9 Derencz Joanna Gołdap START 15 Pułk Przeciwlotniczy Gołdap darmowy udział
10 Żukowska Jolanta Suwałki START darmowy udział
11 żukowski marcin suwałki START darmowy udział
12 Tombacher Krzysztof Ełk START Miraz Race Team darmowy udział
13 Krzemińska Katarzyna Suwałki START darmowy udział
14 Staszyńska Żaneta Suwałki START RESO Akademia 2012 Suwałki darmowy udział
15 Gliniecki Jakub Raczki START darmowy udział
16 Górski Krzysztof Raczki START darmowy udział
17 Waszkiewicz Jakub Suwałki START Szkoła Podstawowa nr 5 w Suwałkach darmowy udział
18 Bieryło Dorota Suwałki START darmowy udział
19 Słowikowski Michał Suwałki START Szkoła Podstawowa nr 5 w Suwałkach darmowy udział
20 Słowikowska Paulina Suwałki START darmowy udział
21 Bieryło Aleksandra Suwałki START darmowy udział
22 Krajewski Kamil Sumowo START darmowy udział
23 Kubiś Przemysław Suwałki START darmowy udział
24 Bobrowska Renata Suwałki START darmowy udział
25 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole START BEGIMO KLUBAS darmowy udział
26 Jagłowski Jacek suwałki START darmowy udział
27 Przekopska Iwona Krasnopol START darmowy udział
28 Rydzewski Olivier Krasnopol START Szkoła Podstawowa w Krasnopolu darmowy udział
29 Rydzewski Tomasz Krasnopol START Klub "Krasne Morsy Krasnopol" darmowy udział
30 Saba Małgorzata Lublin START Największa Armia Świata darmowy udział
31 Bogdan Tomasz Suwałki START darmowy udział
32 Ołdak Urszula Suwałki START darmowy udział
33 Nowicki Michał Raczki START darmowy udział
34 Milanowski Grzegorz Augustów START darmowy udział
35 Jewdokimow Michał Suwałki START darmowy udział
36 Krysiak Karol Suwałki START darmowy udział
37 Skrodzki Jakub Suwałki START Tygrysy Suwałk darmowy udział
38 Burdyn Mateusz Suwałki START darmowy udział
39 Tkaczyk Marcin Suwałki START darmowy udział
40 WABICH ŁUKASZ KOWALE OLECKIE START KOWALAK KOWALE OLECKIE darmowy udział
41 WABICH LILIA KOWALE OLECKIE START KOWALAK KOWALE OLECKIE darmowy udział
42 Gałaszewska Ewa Mała Huta START darmowy udział
43 Mościński Kamil Suwałki START darmowy udział
44 Mościński Karol Suwałki START darmowy udział
45 Mościński Łukasz Suwałki START darmowy udział
46 Mościński Bogusław Suwałki START darmowy udział
47 Mościńska Elżbieta Suwałki START darmowy udział
48 Mościńska Martyna Suwałki START darmowy udział
49 Mościńska Kamila Suwałki START darmowy udział
50 Przekop Natalia Przekop Suwałki START darmowy udział
51 Milewski Radoslaw Suwalki START Wigierskie Giezy darmowy udział
52 Górski Mateusz Stoki START darmowy udział
53 Dardzińska Milena Suwałki START darmowy udział
54 Górski Grzegorz Stoki START darmowy udział
55 Wencek Agnieszka Suwałki START darmowy udział
56 sokołowski rafał suwałki START czesio team gregor darmowy udział
57 Konopko Joanna Suwałki START darmowy udział
58 Woźnialis Daiwa Sejny START darmowy udział
59 Karłowicz Mirosława Sejny START darmowy udział
60 Nowicki Zbigniew Suwałki START darmowy udział
61 Waszkiewicz Żaneta Suwałki START Środowiskowy Dom Samopomocy przy Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie darmowy udział
62 Osypiuk Jakub Suwałki START darmowy udział
63 Osypiuk Tomasz Suwałki START darmowy udział
64 Ogórkis Dariusz Suwałki START www.fizjoterapia-suwalki.pl darmowy udział
65 Drażba Łukasz Suwałki START www.fizjoterapia-suwalki.pl darmowy udział
66 Pietranis Tomasz Suwałki START darmowy udział
67 Grzęda Robert Krasnopol START darmowy udział
68 Krzywicki Leszek Suwałki START darmowy udział
69 Orłowski Mirosław Suwałki START darmowy udział
70 Bałulis Rajmund sejny START darmowy udział
71 Dardziński Krzysztof Augustów START darmowy udział
72 Karbowska Agata Suwałki START darmowy udział
73 Cherubin Urszula Udryn START darmowy udział
74 Kondracki Wiesław Zielone Kamedulskie START darmowy udział
75 Szulińska Kinga Filipów START darmowy udział
76 Karaś Sylwia Suwałki START darmowy udział
77 Budrys Paweł Suwałki START darmowy udział
78 kaszkiel bozena suwalki START darmowy udział
79 Samsonowicz Judyta Suwałki START darmowy udział
80 Samsonowicz Paweł Suwałki START darmowy udział
81 Sznejder Anita Suwałki START darmowy udział
82 Rant Marlena Suwałki START darmowy udział
83 Przekop Przemysław Suwałki START darmowy udział
84 Szatanik Amanda Suwałki START darmowy udział
85 Ruszewski Jakub Suwałki START Husaria Race Team Suwałki darmowy udział
86 Ruszewska Anna Suwałki START Husaria Race Team Suwałki darmowy udział
87 Ruszewski Jarosław Suwałki START Husaria Race Team Suwałki darmowy udział
88 Ulikowski Grzegorz Suwałki START darmowy udział
89 Karpowicz Marta Suwałki START darmowy udział
90 ZUBOWICZ JANINA Sejny START darmowy udział
91 Skiendziel Katarzyna Suwałki START darmowy udział
92 Jagłowski Patryk Suwałki START Reso Suwałki Team darmowy udział


Wyświetleń: 549

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ