Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dering Marcin Demlin 5 km
2 Patelczyk Agata Demlin 5 km
3 Patelczyk Karol Demlin 5 km
4 Patelczyk Sławomir Demlin 5 km
5 Sroka Marietta Borzechowo 5 km
6 Sroka Jerzy Borzechowo 5 km Tri Starogard
7 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO 5 km Morsy Zblewo
8 Kuczkowski Miłosz Wielki Klincz 5 km KUKS Remus Kościerzyna
9 Szweda Marek Zblewo 5 km Morsy Zblewo
10 Bednarek Agniezka Zblewo 5 km
11 Szweda Anna Starogard Gdański 5 km
12 Doczyk Iwona Kościerzyna 5 km
13 Gierszewski Łukasz Stawiska 5 km
14 Gierszewska Agnieszka Stawiska 5 km
15 Miler Monika Starogard Gdański 5 km Aktywni Kociewiacy/Morsy Zblewo
16 Byczyński Janusz Starogard Gdański 5 km GK STG
17 Włoch Krzysztof Bialachowo 5 km KS Sokół Zblewo
18 Ostrowska Iwona Starogard Gdański 5 km
19 Ostrowska Aleksandra Starogard Gdański 5 km
20 Popów-Szczypiorowska Monika Gdańsk 5 km BBL AWF GDAŃSK
21 Machnikowska Karolina Zblewo 5 km Morsy Zblewo/Aktywni Kociewiacy
22 Lokś Paulina Janowo 5 km Skl Filippides
23 Lokś Sławomir Janowo 5 km BBL Starogard Gd
24 Lokś Paweł Janowo 5 km Skl Filippides
25 Lokś GRAŻYNA Janowo 5 km Skl Filippides
26 Gaszkowski Łukasz Ocypel 5 km TRI Starogard Gdański/Aktywni Kociewiacy
27 Kozłowska Joanna Starogard Gdański 5 km
28 Skocka Anna Rumia 5 km
29 Bonk Natalia Okole 5 km GK STG
30 Sperling Arkadiusz Starogard Gdański 5 km SKL Filippides
31 Szwoch-Kaminski Ernest Starogard Gdański 5 km
32 Dzik Joanna Gdańsk 5 km BBL AWFiS Gdańsk
33 Byzdra Krzysztof Chwaszczyno 5 km BBL AWFiS Gdańsk
34 Bielińska Barbara Starogard Gdański 5 km Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides
35 Rogalski Tomasz Kolincz 5 km GK STG
36 Bastowski Krzysztof Gdańsk 5 km BBL AWFiS Gdańsk
37 Bastowska Dorota Gdańsk 5 km BBL AWFiS Gdańsk
38 Lenz Krzysztof Starogard Gdański 5 km
39 Sadkowska Krystyna Starogard Gdański 5 km
40 Zaborowski Arkadiusz Skarszewy 5 km
41 Wojtaś Jakub Pinczyn 5 km
42 Kotwa Paweł Gołębiewo Wielkie 5 km Tumboteam
43 Fijał Magda Gołębiewo Wielkie 5 km Tumboteam
44 Trapp Tomasz Starogard Gdański 5 km Beniaminek 03 Starogard Gdański
45 Dubiella Monika Lubichowo 5 km LLKS Ziemii Kociewskiej Skórcz
46 Dunda Daniel Trzcińsk 5 km
47 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice 5 km
48 Gdaniec Anna Starogard Gdański 5 km
49 Grycner Piotr Starogard Gdański 5 km ROCOCO
50 Basara Mateusz Stary Las 5 km TRI Starogard Gdański
51 Jankowski Wojciech Kokoszkowy 5 km
52 Krzemiński Andrzej Starogard Gdański 5 km
53 Sharma Lilianna Sopot 5 km BBL AWFiS Gdańsk
54 Łepek Małgorzata Starogard Gdański 5 km
55 Jończyk Anna Starogard gdanski 5 km BiegamBoLubię
56 Loose Bartosz Zblewo 5 km Wataha -Łączy nas bieganie
57 Talaśka Tomasz Starogard Gdański 5 km BBL Starogard Gdański
58 Klein Kamil Starogard Gdański 5 km BBL Starogard Gdanski
59 Jędrzejewska Nadia Nowa Wieś Rzeczna 5 km TRI Starogard Gdański
60 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna 5 km TRI Starogard Gdański
61 Popiel Ryszard Gdańsk 5 km
62 Nierzwicki Waldemar Więckowy 5 km TRI STAROGARD GDAŃSKI
63 Nierzwicka Agnieszka Więckowy 5 km TRI STAROGARD GDAŃSKI
64 Otta Katarzyna ZBLEWO 5 km Wataha-Łączy Nas Bieganie
65 Trygalska Paulina Pinczyn 5 km KS Sokół Zblewo/ Morsy Zblewo
66 Rogalska Małgorzata Kolincz 5 km BBL Starogard Gdański, GK STG
67 Kluk Sylwia Kluk Skarszewy 5 km Morsy Skarszewy
68 Lerke Kuba Skarszewy 5 km Morsy Skarszewy
69 Lerke Arkadiusz Skarszewy 5 km Morsy Skarszewy
70 Lerke Przemek Skarszewy 5 km Morsy Skarszewy
71 Kazimierczak Daniela Skarszewy 5 km Morsy Skarszewy
72 Gacek Katarzyna Skarszewy 5 km Morsy Skarszewy
73 Wołowczyk Leszek Skarszewy 5 km Morsy Skarszewy
74 Jackowski Piotr Starogard Gdański 5 km SKL Filippides/BBL Starogard Gd
75 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA 5 km SKL Filippides/BBL Starogard Gd
76 Szopiński Wiktor Starogard Gdański 5 km The Szopin Stones Running Team
77 Szarmach Grzegorz Lubichowo 5 km Szarmach Team
78 Szarmach Sylwia Ocypel 5 km Szarmach Team
79 Klejna Wiesława Zblewo 5 km KS Sokół Zblewo
80 Klejna Dawid Zblewo 5 km KS Sokół Zblewo
81 Komorowski Kamil Rokocin 5 km BBL Starogard Gdanski
82 Stangenberg Magdalena Tczew 5 km invictus3city
83 Niewiadomski Patryk Czarlin 5 km Biegający Tczew
84 Mateja Józef Janowo 5 km SKL Filippides, Morsy Skarszewy
85 Siekierzyńska Dorota Skarszewy 5 km SKL Filippides, Morsy Skarszewy
86 Golec-Okuniewska Agnieszka Gdynia 5 km Gdynskie Dziewuchy
87 Zdanowicz Wioleta Starogard Gdanski 5 km
88 gort kamil starogard gdański 5 km BBL Starogard Gdanski
89 zbrzeźny mariusz starogard gdański 5 km BBL Starogard Gdanski
90 Piotrzkowska Anna Starogard Gdański 5 km
91 Wiśniewska Natalia Starogard Gdański 5 km
92 Karwatowska Dorota Brzeźno Wielkie 5 km SKL Filippides/BBL Starogard Gd
93 Karwatowski Robert Brzeźno Wielkie 5 km SKL Filippides/BBL Starogard Gd
94 Rysiewski Robert Starogard Gdański 5 km SKL Filippides
95 Wittkamp Karolina Starogard Gdański 5 km Aktywni Kociewiacy
96 Dubiella Karolina Mościska 5 km KS AZS-AWFiS Gdańsk
97 Żardecka Sabina Starogard Gdański 5 km
98 Kurkowski Marek Starogard Gdański 5 km
99 Fierka Anna Zblewo 5 km KS Sokół Zblewo
100 Fierka Adam Zblewo 5 km KS SOKÓŁ ZBLEWO


Wyświetleń: 2663

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ