Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dering Marcin | Demlin | Polska | 5 km | ||
2 | Patelczyk Agata | Demlin | Polska | 5 km | ||
3 | Patelczyk Karol | Demlin | Polska | 5 km | ||
4 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | 5 km | ||
5 | Sroka Marietta | Borzechowo | Polska | 5 km | ||
6 | Sroka Jerzy | Borzechowo | Polska | 5 km | Tri Starogard | |
7 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Polska | 5 km | Morsy Zblewo | |
8 | Kuczkowski Miłosz | Wielki Klincz | Polska | 5 km | KUKS Remus Kościerzyna | |
9 | Szweda Marek | Zblewo | Polska | 5 km | Morsy Zblewo | |
10 | Bednarek Agniezka | Zblewo | Polska | 5 km | ||
11 | Szweda Anna | Starogard Gdański | Polska | 5 km | ||
12 | Doczyk Iwona | Kościerzyna | Polska | 5 km | ||
13 | Gierszewski Łukasz | Stawiska | Polska | 5 km | ||
14 | Gierszewska Agnieszka | Stawiska | Polska | 5 km | ||
15 | Miler Monika | Starogard Gdański | Polska | 5 km | Aktywni Kociewiacy/Morsy Zblewo | |
16 | Byczyński Janusz | Starogard Gdański | Polska | 5 km | GK STG | |
17 | Włoch Krzysztof | Bialachowo | Polska | 5 km | KS Sokół Zblewo | |
18 | Ostrowska Iwona | Starogard Gdański | Polska | 5 km | ||
19 | Ostrowska Aleksandra | Starogard Gdański | Polska | 5 km | ||
20 | Popów-Szczypiorowska Monika | Gdańsk | Polska | 5 km | BBL AWF GDAŃSK | |
21 | Machnikowska Karolina | Zblewo | Polska | 5 km | Morsy Zblewo/Aktywni Kociewiacy | |
22 | Lokś Paulina | Janowo | Polska | 5 km | Skl Filippides | |
23 | Lokś Sławomir | Janowo | Polska | 5 km | BBL Starogard Gd | |
24 | Lokś Paweł | Janowo | Polska | 5 km | Skl Filippides | |
25 | Lokś GRAŻYNA | Janowo | Polska | 5 km | Skl Filippides | |
26 | Gaszkowski Łukasz | Ocypel | Polska | 5 km | TRI Starogard Gdański/Aktywni Kociewiacy | |
27 | Kozłowska Joanna | Starogard Gdański | Polska | 5 km | ||
28 | Skocka Anna | Rumia | Polska | 5 km | ||
29 | Bonk Natalia | Okole | Polska | 5 km | GK STG | |
30 | Sperling Arkadiusz | Starogard Gdański | Polska | 5 km | SKL Filippides | |
31 | Szwoch-Kaminski Ernest | Starogard Gdański | Polska | 5 km | ||
32 | Dzik Joanna | Gdańsk | Polska | 5 km | BBL AWFiS Gdańsk | |
33 | Byzdra Krzysztof | Chwaszczyno | Polska | 5 km | BBL AWFiS Gdańsk | |
34 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Polska | 5 km | Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides | |
35 | Rogalski Tomasz | Kolincz | Polska | 5 km | GK STG | |
36 | Bastowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | 5 km | BBL AWFiS Gdańsk | |
37 | Bastowska Dorota | Gdańsk | Polska | 5 km | BBL AWFiS Gdańsk | |
38 | Lenz Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | 5 km | ||
39 | Sadkowska Krystyna | Starogard Gdański | Polska | 5 km | ||
40 | Zaborowski Arkadiusz | Skarszewy | Polska | 5 km | ||
41 | Wojtaś Jakub | Pinczyn | Polska | 5 km | ||
42 | Kotwa Paweł | Gołębiewo Wielkie | Polska | 5 km | Tumboteam | |
43 | Fijał Magda | Gołębiewo Wielkie | Polska | 5 km | Tumboteam | |
44 | Trapp Tomasz | Starogard Gdański | Polska | 5 km | Beniaminek 03 Starogard Gdański | |
45 | Dubiella Monika | Lubichowo | Polska | 5 km | LLKS Ziemii Kociewskiej Skórcz | |
46 | Dunda Daniel | Trzcińsk | Polska | 5 km | ||
47 | Holk-Łebiński Mateusz | Sierakowice | Polska | 5 km | ||
48 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | 5 km | ||
49 | Grycner Piotr | Starogard Gdański | Polska | 5 km | ROCOCO | |
50 | Basara Mateusz | Stary Las | Polska | 5 km | TRI Starogard Gdański | |
51 | Jankowski Wojciech | Kokoszkowy | Polska | 5 km | ||
52 | Krzemiński Andrzej | Starogard Gdański | Polska | 5 km | ||
53 | Sharma Lilianna | Sopot | Polska | 5 km | BBL AWFiS Gdańsk | |
54 | Łepek Małgorzata | Starogard Gdański | Polska | 5 km | ||
55 | Jończyk Anna | Starogard gdanski | Polska | 5 km | BiegamBoLubię | |
56 | Loose Bartosz | Zblewo | Polska | 5 km | Wataha -Łączy nas bieganie | |
57 | Talaśka Tomasz | Starogard Gdański | Polska | 5 km | BBL Starogard Gdański | |
58 | Klein Kamil | Starogard Gdański | Polska | 5 km | BBL Starogard Gdanski | |
59 | Jędrzejewska Nadia | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | 5 km | TRI Starogard Gdański | |
60 | Jędrzejewski Daniel | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | 5 km | TRI Starogard Gdański | |
61 | Popiel Ryszard | Gdańsk | Polska | 5 km | ||
62 | Nierzwicki Waldemar | Więckowy | Polska | 5 km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | |
63 | Nierzwicka Agnieszka | Więckowy | Polska | 5 km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | |
64 | Otta Katarzyna | ZBLEWO | Polska | 5 km | Wataha-Łączy Nas Bieganie | |
65 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Polska | 5 km | KS Sokół Zblewo/ Morsy Zblewo | |
66 | Rogalska Małgorzata | Kolincz | Polska | 5 km | BBL Starogard Gdański, GK STG | |
67 | Kluk Sylwia Kluk | Skarszewy | Polska | 5 km | Morsy Skarszewy | |
68 | Lerke Kuba | Skarszewy | Polska | 5 km | Morsy Skarszewy | |
69 | Lerke Arkadiusz | Skarszewy | Polska | 5 km | Morsy Skarszewy | |
70 | Lerke Przemek | Skarszewy | Polska | 5 km | Morsy Skarszewy | |
71 | Kazimierczak Daniela | Skarszewy | Polska | 5 km | Morsy Skarszewy | |
72 | Gacek Katarzyna | Skarszewy | Polska | 5 km | Morsy Skarszewy | |
73 | Wołowczyk Leszek | Skarszewy | Polska | 5 km | Morsy Skarszewy | |
74 | Jackowski Piotr | Starogard Gdański | Polska | 5 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd | |
75 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Polska | 5 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd | |
76 | Szopiński Wiktor | Starogard Gdański | Polska | 5 km | The Szopin Stones Running Team | |
77 | Szarmach Grzegorz | Lubichowo | Polska | 5 km | Szarmach Team | |
78 | Szarmach Sylwia | Ocypel | Polska | 5 km | Szarmach Team | |
79 | Klejna Wiesława | Zblewo | Polska | 5 km | KS Sokół Zblewo | |
80 | Klejna Dawid | Zblewo | Polska | 5 km | KS Sokół Zblewo | |
81 | Komorowski Kamil | Rokocin | Polska | 5 km | BBL Starogard Gdanski | |
82 | Stangenberg Magdalena | Tczew | Polska | 5 km | invictus3city | |
83 | Niewiadomski Patryk | Czarlin | Polska | 5 km | Biegający Tczew | |
84 | Mateja Józef | Janowo | Polska | 5 km | SKL Filippides, Morsy Skarszewy | |
85 | Siekierzyńska Dorota | Skarszewy | Polska | 5 km | SKL Filippides, Morsy Skarszewy | |
86 | Golec-Okuniewska Agnieszka | Gdynia | Polska | 5 km | Gdynskie Dziewuchy | |
87 | Zdanowicz Wioleta | Starogard Gdanski | Polska | 5 km | ||
88 | gort kamil | starogard gdański | Polska | 5 km | BBL Starogard Gdanski | |
89 | zbrzeźny mariusz | starogard gdański | Polska | 5 km | BBL Starogard Gdanski | |
90 | Piotrzkowska Anna | Starogard Gdański | Polska | 5 km | ||
91 | Wiśniewska Natalia | Starogard Gdański | Polska | 5 km | ||
92 | Karwatowska Dorota | Brzeźno Wielkie | Polska | 5 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd | |
93 | Karwatowski Robert | Brzeźno Wielkie | Polska | 5 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd | |
94 | Rysiewski Robert | Starogard Gdański | Polska | 5 km | SKL Filippides | |
95 | Wittkamp Karolina | Starogard Gdański | Polska | 5 km | Aktywni Kociewiacy | |
96 | Dubiella Karolina | Mościska | Polska | 5 km | KS AZS-AWFiS Gdańsk | |
97 | Żardecka Sabina | Starogard Gdański | Polska | 5 km | ||
98 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | 5 km | ||
99 | Fierka Anna | Zblewo | Polska | 5 km | KS Sokół Zblewo | |
100 | Fierka Adam | Zblewo | Polska | 5 km | KS SOKÓŁ ZBLEWO |
Wyświetleń: 6225