Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szmyt Krzysztof | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
2 | Jurczak Katarzyna | Dobre Miasto | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
3 | Kołodziejski Kazimierz | Szczytno | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
4 | przybyszewski dariusz | działdowo | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
5 | Przybyszewska Iwona | Działdowo | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
6 | Bruzda Jarosław | Susz | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
7 | Sendrowski Łukasz | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
8 | Szmyt Adam | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
9 | Sztamborski Grzegorz | Susz | Polska | Udział w zlocie | ||
10 | Buszyniewicz Jerzy | Pogobie Średnie | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
11 | Buszyniewicz Monika | Karbowo | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
12 | Stec Bogumił | Karbowo | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
13 | Taraszkiewicz Zuzanna | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
14 | Tarkowian Marcin | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
15 | Talaga Mirosław | Orzysz | Polska | Udział w zlocie | ArysMors | |
16 | Talaga Danuta | Orzysz | Polska | Udział w zlocie | ArysMors Orzysz | |
17 | Szymko Beata | Bartoszyce | Polska | Udział w zlocie | Bartoszycki Klub Morsów Polat | opłacono on-line |
18 | Gesek Anna | Działdowo | Polska | Udział w zlocie | brak | opłacono on-line |
19 | Gesek Arkadiusz | Działdowo | Polska | Udział w zlocie | brak | opłacono on-line |
20 | Gałka Halina | Braniewo | Polska | Udział w zlocie | BRANIEWSKIE MORSY | opłacono on-line |
21 | Jacewicz Irena | Braniewo | Polska | Udział w zlocie | BRANIEWSKIE MORSY | opłacono on-line |
22 | Kamińska Janina | Braniewo | Polska | Udział w zlocie | BRANIEWSKIE MORSY | opłacono on-line |
23 | Markus Mirosława | Braniewo | Polska | Udział w zlocie | BRANIEWSKIE MORSY | opłacono on-line |
24 | Potreć Ewa | Braniewo | Polska | Udział w zlocie | BRANIEWSKIE MORSY | opłacono on-line |
25 | Gruszka Bożena | Braniewo | Polska | Udział w zlocie | BRANIEWSKIE MORSY | opłacono on-line |
26 | Tabero Iwona | Braniewo | Polska | Udział w zlocie | BRANIEWSKIE MORSY | opłacono on-line |
27 | Wolodiuk Ewa | Braniewo | Polska | Udział w zlocie | BRANIEWSKIE MORSY | opłacono on-line |
28 | Lewandowska Magdalena | Elbląg | Polska | Udział w zlocie | Elbląskie Morsy | |
29 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | Udział w zlocie | ElektroniczneZapisy.pl Team | |
30 | Ulikowski Tomasz | Pasłęk | Polska | Udział w zlocie | KB BiegamBoLubię Pasłęk | opłacono on-line |
31 | STEFANOWICZ ANDRZEJ | LIDZBARK WARMIŃSKI | Polska | Udział w zlocie | KLUB MORSÓW LIDZBARK WARMIŃSKI | opłacono on-line |
32 | PAŁYS ZDZISŁAW | LIDZBARK WARMIŃSKI | Polska | Udział w zlocie | KLUB MORSÓW LIDZBARK WARMIŃSKI | opłacono on-line |
33 | SZYPULSKI ANDRZEJ | LIDZBARK WARMIŃSKI | Polska | Udział w zlocie | KLUB MORSÓW LIDZBARK WARMIŃSKI | opłacono on-line |
34 | NOSEWICZ LESZEK | LIDZBARK WARMIŃSKI | Polska | Udział w zlocie | KLUB MORSÓW LIDZBARK WARMIŃSKI | opłacono on-line |
35 | STRACHEL STANISŁAW | LIDZBARK WARMIŃSKI | Polska | Udział w zlocie | KLUB MORSÓW LIDZBARK WARMIŃSKI | opłacono on-line |
36 | Buszyniewicz Alina Bogna | Pisz | Polska | Udział w zlocie | KLUB MORSÓW W PISZU | opłacono on-line |
37 | Laskowski Piotr | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | opłacono on-line |
38 | Giglewicz Tomasz Giglewicz | Kwidzyn | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | opłacono on-line |
39 | Milewski Jacek | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | opłacono on-line |
40 | Laskowski Sebastian | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | opłacono on-line |
41 | Chodowiec Karol | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | opłacono on-line |
42 | Krasinski Robert | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy morskie susz | opłacono on-line |
43 | Chodowiec Anna | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | opłacono on-line |
44 | Kowalski Mateusz | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | opłacono on-line |
45 | Krystek Marcin | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | opłacono on-line |
46 | Milewski Mariusz | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy morskie susz | |
47 | Łyszcz Piotr | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy morskie susz | |
48 | Krumrey Krystian | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy morskie susz | |
49 | Bruzda Jarosław | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy morskie susz | |
50 | Grzebienik Sylwester | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | |
51 | Milas Paweł | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | opłacono on-line |
52 | Cap Tomasz | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | opłacono on-line |
53 | Cap Dorota | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | opłacono on-line |
54 | Kraszewski Wojciech | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Morsujący Rowerzyści Olsztyn | opłacono on-line |
55 | Mikulak Grazyna | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Morsujący Rowerzyści Olsztyn | opłacono on-line |
56 | Kączalska Jagoda | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Morsujący Rowerzyści Olsztyn | opłacono on-line |
57 | Kączalski Henryk | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Morsujący Rowerzyści Olsztyn | opłacono on-line |
58 | Gadziński Marek | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Morsujący Rowerzyści Olsztyn | opłacono on-line |
59 | Gadzińska Alicja | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Morsujący Rowerzyści Olsztyn | opłacono on-line |
60 | Łuczyc Katarzyna | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Morsujący Rowerzyści Olsztyn | opłacono on-line |
61 | Łuczyc Zbigniew | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Morsujący Rowerzyści Olsztyn | opłacono on-line |
62 | Pulikowska Wioletta | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Morsujący Rowerzyści Olsztyn | opłacono on-line |
63 | Pepłowska Kasia | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Morsujący Rowerzyści Olsztyn | opłacono on-line |
64 | Łeśniewska Tereska | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Morsujący Rowerzyści Olsztyn | opłacono on-line |
65 | Liberda Kasia | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Morsujący Rowerzyści Olsztyn | opłacono on-line |
66 | Liberda Grzegorz | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Morsujący Rowerzyści Olsztyn | opłacono on-line |
67 | Radziej Krystyna | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Morsujący Rowerzyści Olsztyn | opłacono on-line |
68 | Radziej Andrzej | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Morsujący Rowerzyści Olsztyn | opłacono on-line |
69 | Kopczyński Marian | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Morsujący Rowerzyści Olsztyn | opłacono on-line |
70 | Leśniewski Jarek | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Morsujący Rowerzyści Olsztyn | opłacono on-line |
71 | Lignowska Beata | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Morsujący Rowerzyści Olsztyn | opłacono on-line |
72 | Pawlikowski Bernard | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Morsy Dywity | opłacono on-line |
73 | Pawlikowska Zdzisława | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Morsy Dywity | opłacono on-line |
74 | Szarszunowicz Anna | Pasłęk | Polska | Udział w zlocie | Morsy Pasłęk | opłacono on-line |
75 | Szarszunowicz Mariusz | Pasłęk | Polska | Udział w zlocie | Morsy Pasłęk | opłacono on-line |
76 | MARNIK Janusz | Pasłęk | Polska | Udział w zlocie | Morsy Pasłęk | opłacono on-line |
77 | Jagodzińska Agnieszka | Biskupiec | Polska | Udział w zlocie | Morsy z Jeziora Kraksy | |
78 | Gurbisz Franciszek | Biskupiec | Polska | Udział w zlocie | Morsy z Jeziora Kraksy | |
79 | Iwańska Sylwia | Biskupiec | Polska | Udział w zlocie | Morsy znad jeziora Kraksy - Biskupiec | opłacono on-line |
80 | Abramowicz Aneta | Biskupiec | Polska | Udział w zlocie | Morsy znad jeziora Kraksy - Biskupiec | opłacono on-line |
81 | Garasimowicz Paweł | Biskupiec | Polska | Udział w zlocie | Morsy znad jeziora Kraksy - Biskupiec | |
82 | Sznar Paweł | Biskupiec | Polska | Udział w zlocie | Morsy znad jeziora Kraksy - Biskupiec | |
83 | Sznar Sylwia | Biskupiec | Polska | Udział w zlocie | Morsy znad jeziora Kraksy - Biskupiec | |
84 | Czarnecka Katarzyna | Biskupiec | Polska | Udział w zlocie | Morsy znad jeziora Kraksy - Biskupiec | |
85 | Czarnecki Damian | Biskupiec | Polska | Udział w zlocie | Morsy znad jeziora Kraksy - Biskupiec | |
86 | Serafin Barbara | Biskupiec | Polska | Udział w zlocie | Morsy znad jeziora Kraksy - Biskupiec | opłacono on-line |
87 | Kondratowicz Janusz | Biskupiec | Polska | Udział w zlocie | Morsy znad jeziora Kraksy - Biskupiec | opłacono on-line |
88 | Kryszpin Magdalena Kryszpin | Biskupiec | Polska | Udział w zlocie | Morsy znad jeziora Kraksy - Biskupiec | opłacono on-line |
89 | Kokoryn Wojciech Kokoryn | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Olsztyński Klub Morsów | opłacono on-line |
90 | Kokoryn Mirosława | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Olsztyński Klub Morsów "IGLO" | opłacono on-line |
91 | Żelazny Ryszard | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Olsztyński Klub Morsów "IGLO" | opłacono on-line |
92 | Kuśnierz Dariusz | BARTOSZYCE | Polska | Udział w zlocie | POLAR BARTOSZYCE | opłacono on-line |
93 | CHARCHALIS Jarosław | BARTOSZYCE | Polska | Udział w zlocie | POLAR BARTOSZYCE | opłacono on-line |
94 | Suberlak-Szarek Monika | Okopa | Polska | Udział w zlocie | POLAR BARTOSZYCE | opłacono on-line |
95 | Jasiukiewicz Jacek | Dobre Miasto | Polska | Udział w zlocie | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
96 | Bem Małgorzata | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
97 | Jasiukiewicz Weronika | Dobre Miasto | Polska | Udział w zlocie | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
98 | Piwońska Iwona | Dobre Miasto | Polska | Udział w zlocie | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
99 | Piwoński Adam | Dobre Miasto | Polska | Udział w zlocie | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
100 | Roszczyk Ewa | Dobre Miasto | Polska | Udział w zlocie | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
Wyświetleń: 9707