Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Tracikowska Dorota Łapy 10 KM - BIEG GŁÓWNY ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO
2 Tracikowski Dariusz Łapy 10 KM - BIEG GŁÓWNY ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO
3 Koziołkiewicz Krzysztof Bielsk Podlaski 10 KM - BIEG GŁÓWNY SZYBKI ŻÓŁWIK (.....kiedyś; teraz- trochę wolniejszy:)) opłacono on-line
4 Kondraciuk Andrzej Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Sp 5 Białystok opłacono on-line
5 Chętnik Klaudia Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY SP 26 Białystok
6 Kowalewicz Emilia Maria Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
7 Bezubik Agnieszka Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
8 Bezubik Ola Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
9 Bezubik Maciek Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
10 Matejczyk Artur Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
11 Matejczyk Filip Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
12 Matejczyk Zuzia Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
13 Matejczyk Magda Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
14 Romańczuk Filip Klepacze 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
15 Romańczuk Tomasz Klepacze 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
16 Skowera Krzysztof Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Pędziwiatr Białystok
17 Łotowska Katarzyna Dzikie 10 KM - BIEG GŁÓWNY Palę Wrotki
18 Parchowska Magda Gdańsk 10 KM - BIEG GŁÓWNY Palę Wrotki opłacono on-line
19 Miniuk Paweł Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Palę Wrotki opłacono on-line
20 Krasowski Mariusz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
21 Kosiorek Łukasz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK opłacono on-line
22 Żukowska Aniela Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
23 Półtorak Krzysiek Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Outdoor Training
24 WRZESIŃSKI ZDZISŁAW BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY osk SzAŁ opłacono on-line
25 Ruta Damian Warszawa 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nike Running Team opłacono on-line
26 Rudnik Sławomir Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni / Podlasie 4x4 opłacono on-line
27 Stypułkowski Michał Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni
28 Omieliańczyk Ryszard Nowodworce 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni
29 Moczydlowski Marek Zascianki 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
30 Moczydłowska Wiktoria Zaścianki 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
31 Zalewski Dariusz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
32 Piotrowski Rafał Choroszcz 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
33 Jurczewski Mariusz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni
34 Zujko Kinga Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni
35 Puciłowski Mirosław Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
36 Klejzerowicz Paweł Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
37 Tombacher Krzysztof Ełk 10 KM - BIEG GŁÓWNY Miraz Race Team
38 Pogorzały Emil Bielsk Podlaski 10 KM - BIEG GŁÓWNY KTS Bielsk Podlaski opłacono on-line
39 Makałus Tomasz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Korona Nieruchomości opłacono on-line
40 Niemotko Tomasz Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Kołaki Team opłacono on-line
41 Dackiewicz Kamila Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY JagRunners opłacono on-line
42 Waszkiewicz Ewelina Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY JagRunners opłacono on-line
43 CHĘTNIK ARTUR Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY iSwim Białystok ; i-sport.pl opłacono on-line
44 Osmólska Magdalena Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY INITIUM opłacono on-line
45 Osmólski Łukasz Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY INITIUM opłacono on-line
46 Borowska Magdalena Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY House of Poland opłacono on-line
47 Zieniewicz Andrzej Kleosin 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Szalonych Rowerzystów - Białystok opłacono on-line
48 Mejsak Maciej Czarna Białostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
49 JAGIELSKA ANNA CZARNA BIAŁOSTOCKA 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
50 Ostrowska Marlena Czarna Bialostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
51 Kurel Edyta Kurel Czarna Białostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
52 Taudul Urszula Czarna Białostocka 1963 M - BIEG RODZINNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
53 Marcińczyk Bożena Czarna Białostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
54 Zyskowska-Micun Klaudia Czarna Białostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
55 Pietrowska Patrycja Czarna Białostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
56 Andruszkiewicz Michał Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY GLS TEAM opłacono on-line
57 Gutowski Mariusz Grabówka 10 KM - BIEG GŁÓWNY GLS TEAM opłacono on-line
58 wożniak ireneusz czarna bialostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY farmer opłacono on-line
59 SOKÓŁ MAGDALENA SOKÓŁ BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY DREWNOFORNIR opłacono on-line
60 OSIEKOWICZ tomasz BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY DREWNOFORNIR opłacono on-line
61 OSTASZEWSKI IRENEUSZ BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY DEFEKT MUZGÓ CREW opłacono on-line
62 Rybnik Karol Nowe Aleksandrowo 10 KM - BIEG GŁÓWNY Cześć i Chwała Bohaterom !!! opłacono on-line
63 Kondraciuk Piotr Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY CROSSFIT Białystok opłacono on-line
64 Sadowski Rafał Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY CHŁOPCY CHORTENOWCY opłacono on-line
65 Szydłowski Adrian Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY CHŁOPCY CHORTENOWCY opłacono on-line
66 Andrejew Agnieszka Ząbki 10 KM - BIEG GŁÓWNY Bóbr Tłuszcz opłacono on-line
67 Gaińska Iwona Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
68 Koszel Agnieszka Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
69 Koszel Piotr Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
70 Szczesiul Anna Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
71 Dawidek Mariusz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY BiegoStok
72 Nowicki Adam Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Biegostok opłacono on-line
73 Szubzda Adam Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Biegostok opłacono on-line
74 Dubowski Henryk Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Biegam, bo lubię opłacono on-line
75 Koziejko Stanisław Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Biegam dla Justysi opłacono on-line
76 Król Marek Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Biegam Bo Lubię Białystok opłacono on-line
77 Kraszewska Milena Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
78 Klimiuk Małgorzata Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
79 Bułach Marek Ciasne 10 KM - BIEG GŁÓWNY BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
80 Dzienisik Michał Grabówka 10 KM - BIEG GŁÓWNY BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
81 Zarzeczny Grzegorz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
82 Sokół Mariusz Bialystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
83 Wójcik Rafał Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Białystok Biega Team opłacono on-line
84 Sidor Tomasz Bialystok 1963 M - BIEG RODZINNY Białystok opłacono on-line
85 Skaraczyński Sebastian Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
86 Bagińska Olga Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
87 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
88 Łozak Kinga Giżycko 10 KM - BIEG GŁÓWNY BBL Giżycko opłacono on-line
89 Sieliwoniuk Piotr Hołody 10 KM - BIEG GŁÓWNY 90 OSP Hołody
90 Nowicki Wiktor Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 7Lo białystok opłacono on-line
91 Bałdak Piotr Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 7 BDH "Tygrysy" opłacono on-line
92 Sadowski Andrzej Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T RUNNERS TEAM opłacono on-line
93 Łapińska Paulina Łapy 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T RUNNERS TEAM opłacono on-line
94 Sar Marcin białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Runners
95 Walesiuk Monika Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Runners opłacono on-line
96 Gaiński Tomasz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Runners opłacono on-line
97 Zdanuczyk Krzysztof Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Runners opłacono on-line
98 Matejczyk Marcin Lewickie 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Runners
99 Drużba Grzegorz Hajnówka 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Runners opłacono on-line
100 Kloc Dawid Bialystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy opłacono on-line


Wyświetleń: 6299

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ