Festiwal Leśny 2020 - Leśny Bieg i Leśny Marsz
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bezdel Anna Puck 21 km bieg (18.04 - sobota)
2 Domżalska Wioletta Rumia 21 km bieg (18.04 - sobota) Parkrun Rumia opłacono BM
3 Kostrzewa-cembor Urszula Gdansk 21 km bieg (18.04 - sobota) UKS ŻABIANKA GDAŃSK
4 Żyła Patryk Gdynia 21 km bieg (18.04 - sobota)
5 Czechowski Maciej Gdynia 21 km bieg (18.04 - sobota)
6 Zawalska Marta Dębogórze 21 km bieg (18.04 - sobota) Wymiatacze opłacono BM
7 Czapa Magdalena Gdańsk 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono
8 Wojdan Miroslaw Gdynia 21 km bieg (18.04 - sobota) Boot Camp Polska Gdynia 55.00 PLN
9 Kuraś Beata Gdańsk 21 km bieg (18.04 - sobota) xRunners
10 Perkowski Piotr Gdańsk 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
11 Oleszczuk Paweł Gdańsk 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
12 Kłapot Artur Jegłonik 21 km bieg (18.04 - sobota)
13 Sztuka Ewelina Jegłownik 21 km bieg (18.04 - sobota)
14 Grzelecki Sebastian Juszkowo 21 km bieg (18.04 - sobota) ST RUNNERS opłacono BM
15 Wasilewski Marcin Gdynia 21 km bieg (18.04 - sobota) BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
16 Rawska Aleksandra Rumia 21 km bieg (18.04 - sobota) Wymiatacze opłacono BM
17 Milewska Anna Gdańsk 21 km bieg (18.04 - sobota) BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
18 Bańdo Weronika Reda 21 km bieg (18.04 - sobota) 55.00 PLN
19 Koza Krzysztof Gdańsk 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
20 Rutkowska Joanna Gdańsk 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
21 Goś-Zdrojewska Agnieszka Gdynia 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
22 Imianowski Jerzy Gdynia 21 km bieg (18.04 - sobota) biegamyrazem.pl opłacono BM
23 Rumiński Rafał Reda 21 km bieg (18.04 - sobota) Runeda opłacono BM
24 Kochanek Agata Dębogórze 21 km bieg (18.04 - sobota) Kontener Formy
25 Połomski Marcin Rudno 21 km bieg (18.04 - sobota) 55.00 PLN
26 Nalewski Łukasz Nalewski GDYNIA 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
27 Pikul Grzegorz Gdańsk 21 km bieg (18.04 - sobota) O-sowa biega opłacono
28 Kowalczuk Robert Gdańsk 21 km bieg (18.04 - sobota) elite team
29 Witkowska Beata Gdynia 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono
30 Gaffke Krzysztof Czarnówko 21 km bieg (18.04 - sobota) E.L.ite Runners opłacono BM
31 Woś Paweł Woś Ruchocice 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
32 Prętnik Dawid Rumia 21 km bieg (18.04 - sobota) OSNiP WP /GONGOTEAM Prętniki opłacono BM
33 Szczodrowski Dawid Gdańsk 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
34 Wiśniewska Kornelia Gdańsk 21 km bieg (18.04 - sobota) ZABIEGANE DWIE opłacono BM
35 Chalecka JOLANTA Braniewo 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
36 Zemke Stefan Gdynia 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
37 Szczodrowska Agnieszka Gdańsk 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
38 Wenclewska Magdalena Poznań 21 km bieg (18.04 - sobota) PGB Sportowa Paczka
39 Owczarzak Daria Bydgoszcz 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
40 Kościelski Mariusz Chruszczewo 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
41 Kościelska Agnieszka Chruszczewo 21 km bieg (18.04 - sobota) ASFaltLoVe Dziki opłacono BM
42 Kleina Michał GDYNIA WITOMINO 21 km bieg (18.04 - sobota)
43 Świderska Paulina Bogatka 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
44 Dyrmo Ania Dyrmo Włynkówko 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
45 Kulewicz Arkadiusz Gdańsk 21 km bieg (18.04 - sobota) Poruszeni.pl opłacono BM
46 Wojnarowska Weronika Gdynia 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
47 Shtypuliak Sergii Gdynia 21 km bieg (18.04 - sobota) Nordea opłacono BM
48 Pohlid-Doda Anna Susz 21 km bieg (18.04 - sobota) Crossfit Team Susz opłacono BM
49 Sokołowski Roman Susz 21 km bieg (18.04 - sobota) Crossfit Team Susz opłacono BM
50 Sokołowska Agnieszka Susz 21 km bieg (18.04 - sobota) Crossfit Team Susz opłacono BM
51 Torłop Małgorzata Gdańsk 21 km bieg (18.04 - sobota) Grupa Trójmiasto opłacono BM
52 Iefymenko Oleksandr Sopot 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
53 Czerwińska Agnieszka Gdańsk 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
54 Łakomski Mateusz Sopot 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
55 Byczkowski Krystian Kiełpino 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
56 Tomczak Dorota Gdańsk 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
57 Owczarek Katarzyna Kosakowo 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
58 Kowalski Tomasz Wejherowo 21 km bieg (18.04 - sobota) MTB-Małe Trójmiasto Biega opłacono BM
59 Rudzki Arkadiusz Mały Klincz 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
60 Sarnowska Aleksandra Gdynia 21 km bieg (18.04 - sobota) Kontener Formy opłacono BM
61 Oberzig Łukasz Wejherowo 21 km bieg (18.04 - sobota) MTB - Małe Trójmiasto Biega opłacono BM
62 Holz Oskar Tczew 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
63 Kamińska Agnieszka Koszalin 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
64 Skrzyński Mirosław Skrzyński Koszalin 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
65 Pestka Adam Kościerzyna 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
66 Martuzalski Jacek Gdynia 21 km bieg (18.04 - sobota) Sii Running Team / Active Flow opłacono BM
67 Pestka Paweł Mały Klincz 21 km bieg (18.04 - sobota) Kościerzyna opłacono BM
68 Pietrzak Małgorzata Pietrzak Gdynia 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
69 Wiśniewski Gerard Gdynia 21 km bieg (18.04 - sobota) OKAS Gdynia opłacono
70 NARLOCH WOJCIECH Pawłówko 21 km bieg (18.04 - sobota) Florian Chojnice opłacono BM
71 Kochan Robert Chojnice 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
72 Wnuk Lipiński Michał Bytów 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
73 MANKIEWICZ Piotr Chojniczki 21 km bieg (18.04 - sobota) Florian Chojnice opłacono BM
74 Witkowski Jakub Gdańsk 21 km bieg (18.04 - sobota) Jeppesen opłacono BM
75 Janiszewski Rafał Gdańsk 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
76 Janiszewska Kasia Gdańsk 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
77 Zdrojewska Katarzyna Gdańsk 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
78 Zaremba Anna Gdynia 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
79 Kuchcińska Monika Juszkowo 21 km bieg (18.04 - sobota) Straszyn biega opłacono BM
80 Lorenc Monika Gdańsk 21 km bieg (18.04 - sobota)
81 CZERCHAWSKI JANUSZ SIEMIANICE 21 km bieg (18.04 - sobota)
82 Wysocka Anna Gdynia 21 km bieg (18.04 - sobota) Wymiatacze opłacono BM
83 Wasążnik Marta Mosty 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
84 Wysocka Maria Mosty 21 km bieg (18.04 - sobota) Wymiatacze opłacono BM
85 Jakrzewski Piotr Gdańsk 21 km bieg (18.04 - sobota) 55.00 PLN
86 Narloch Łukasz Gdynia 21 km bieg (18.04 - sobota) NAVA RUNNING TEAM opłacono BM
87 Lidzbarski Marcin Chwaszczyno 21 km bieg (18.04 - sobota) Drużyna Adasia opłacono BM
88 Tomkowicz Beata Gdańsk 21 km bieg (18.04 - sobota) Polpharma Polrun
89 Dokrzewska Katarzyna Gdynia 21 km bieg (18.04 - sobota) MOTYWATORNIA TEAM opłacono BM
90 Augustowska Alicja Gdynia 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
91 Fojut Tomasz Gdynia 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
92 Sulej Slawomir Reda 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
93 Tusk Izabela Gdynia 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
94 Sienkiewicz Marcin Reda 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
95 Banasiak Krzysztof Gdańsk 21 km bieg (18.04 - sobota) Qubus Hotel Team opłacono BM
96 Nowopolski Leszek Gdansk 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
97 Sułek Grzegorz Rzeszów 21 km bieg (18.04 - sobota) Jeppesen opłacono BM
98 Czarnecka Adrianna Gdynia 21 km bieg (18.04 - sobota) BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
99 Hnatyszyn Mateusz Gdansk 21 km bieg (18.04 - sobota) Jeppesen opłacono BM
100 Markiewicz Paweł Elbląg 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM


Wyświetleń: 10768

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ