Kołodziej Cube MTB Pelplin 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Radtke Patryk Wtelno Do lat 10 - 2500 m
2 Kuca Julian Gogolewo MŁODZIK ok.10 km
3 Głąb Mateusz Bąkowo Do lat 10 - 2500 m Szkoła Warlubie
4 Hercke Adam Starogard Gdański MŁODZIK ok.10 km GK STG
5 Karwatowska Liliana Brzeźno Wielkie Do lat 10 - 2500 m GK STG
6 Damski Kacper Tryszczyn Do lat 10 - 2500 m GardenFlora MTB Team
7 Damski Gabriel Tryszczyn Do lat 10 - 2500 m GardenFlora MTB Team
8 Kwiatkowski Krystian Świecie Do lat 10 - 2500 m
9 Damski Łukasz Tryszczyn Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km GardenFlora MTB Team
10 Gajda Wiktor Świecie MAXI 45 km MTB Eldar Świecie opłacono on-line
11 STALMAKOV ILIA Kaliningrad Do lat 10 - 2500 m
12 Polus Piotr Bydgoszcz MAXI 45 km Wysepka Team opłacono on-line
13 Serkowski Patryk Rajkowy Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km
14 Studziński Kornel Szpegawa MINI 30 km opłacono on-line
15 Budzowski Mariusz Sztum MINI 30 km opłacono on-line
16 Chyliński Adam Gdańsk Do lat 10 - 2500 m Belta Team Gdańsk
17 Osiński Radosław Gdańsk MINI 30 km opłacono on-line
18 Gbyl Jacek Gdynia MAXI 45 km opłacono on-line
19 Trojanowski Sławomir Świecie MINI 30 km MTB Eldar Świecie opłacono on-line
20 piotrowska agnieszka świecie MINI 30 km MTB Eldar Świecie opłacono on-line
21 PIOTROWSKI DARIUSZ ŚWIECIE MINI 30 km MTB ELDAR ŚWIECIE opłacono on-line
22 Żywicki Paweł Bytów MINI 30 km MLKS BASZTA BYTÓW opłacono on-line
23 Grzędzicki Michał Grudziądz MAXI 45 km Sara Workwear Wheel Brothers Racing opłacono on-line
24 Czechowski Dawid Bydgoszcz MINI 30 km N-Bike Academy opłacono on-line
25 Lewandowski Paweł Iława MINI 30 km Spółdzielnia Rowerowa opłacono on-line
26 Janczarska Marzena Gdańsk MAXI 45 km opłacono on-line
27 Janczarski Maks Gdańsk MINI 30 km opłacono on-line
28 Jagielski Jacek Świecie MINI 30 km Kolarski klub WDA Świecie opłacono on-line
29 Kowalczewska Joanna Świecie MINI 30 km MTB Eldar Świecie opłacono on-line
30 Zwolak Leszek Gdańsk MAXI 45 km MajBike Team opłacono on-line
31 Welzandt Dariusz Welzandt Kruszyniec MINI 30 km opłacono on-line
32 Jończyk Krzysztof Wrześnica MINI 30 km opłacono on-line
33 Baranowski Karol Prabuty MINI 30 km opłacono on-line
34 Kasper Grzegorz Tczew MINI 30 km opłacono on-line
35 Karpiński Marcin Bytów MAXI 45 km MLKS BASZTA BYTÓW opłacono on-line
36 Doroszkiewicz Andrzej Pogórze MAXI 45 km VO2max MTB Team opłacono on-line
37 Bącławek Aurelia Grudziądz MINI 30 km opłacono on-line
38 Bielińska Maja Wilcze Do lat 10 - 2500 m
39 Bieliński Filip Wilcze ŻAK ok.5 km
40 Hercke Wojciech Starogard Gdański MINI 30 km GK STG opłacono
41 Kamiński Bartłomiej Darzlubie MINI 30 km Pucka Grupa Rowerowa opłacono on-line
42 Łabuda Dariusz Iława MINI 30 km opłacono on-line
43 Szpont Rafał Grudziądz MAXI 45 km opłacono on-line
44 Petka Tomasz Lębork MINI 30 km opłacono on-line
45 Ciba Damian Rumia MINI 30 km TA KO TEAM opłacono on-line
46 Jakubowski Ryszard Ilawa MINI 30 km opłacono on-line
47 Procyk Mateusz Niemcz Do lat 10 - 2500 m N-Bike Academy
48 Guth Mirosław Bydgoszcz MAXI 45 km opłacono on-line
49 Czajka Krzysztof Kwidzyn MINI 30 km opłacono on-line
50 Jakubowska-Olech Edyta Świecie MINI 30 km MTB Eldar Świecie opłacono on-line
51 Kamińska Marta Gdańsk MAXI 45 km NEXUS Team opłacono on-line
52 Duke Oliver Cessenon-sur-Orb MINI 30 km MagicBusArt opłacono on-line
53 Mikulska Małgorzata Niemcz MŁODZIK ok.10 km
54 SPYCHAŁA JANUSZ GRUDZIADZ MAXI 45 km opłacono on-line
55 Ludwinowski Dariusz Grudziadz MAXI 45 km opłacono on-line
56 Styczeń Roman Elbląg MINI 30 km HYDROPRESS MTB Team opłacono on-line
57 Mrzygłód Tomasz Gdynia MAXI 45 km opłacono on-line
58 Stelmach Łukasz Luzino MAXI 45 km LUK CONNECT RACING TEAM opłacono on-line
59 Maćkowiak Piotr Bytów MINI 30 km Bytów opłacono on-line
60 Gdaniec Oliwier Tczew Do lat 10 - 2500 m Sp nr. 7 Tczew
61 Jurkiewicz-Pisarska Iwona Starogard Gdański MINI 30 km GK STG opłacono
62 Kurowski Dawid Tczew Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km
63 Gościński Wojciech Toruń Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km KS SPRINT GRĘBOCIN
64 Łysiak Staś Niemcz Do lat 10 - 2500 m N-Bike Academy
65 Łysiak Tymon Niemcz MŁODZIK ok.10 km N-Bike Academy
66 Mączewski Andrzej Grudziądz MAXI 45 km Sara Workwear Wheel Brothers Racing opłacono on-line
67 Biegański Krzysztof Pruszcz Gdański MINI 30 km Bursztyn Pizza Cycling Team opłacono
68 Wegner Kamil Lębork MINI 30 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
69 Zakrzewska Beata Rokocin MINI 30 km GK STG opłacono
70 Sarnecki Dominik Mieściła 15a Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km
71 Fira Adam Gdańsk MAXI 45 km SCHNEIDER ELECTRIC MTB opłacono on-line
72 Rogacewicz Paweł Tczew Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km
73 Miloch Krzysztof Pruszcz MINI 30 km opłacono on-line
74 Jakubowicz Katarzyna Świątniki MINI 30 km opłacono on-line
75 Olszewski Bogusław Kwidzyn MINI 30 km CYKLO KWIDZYN opłacono on-line
76 Górska Marta Gruczno MINI 30 km opłacono on-line
77 Karwatowska Amelia Brzeźno Wielkie MŁODZIK ok.10 km GK STG
78 Michna Daniel Pelplin Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km Klub Aktywnego Pelpliniaka
79 Weihsbrodt Dariusz Starogard Gdański MINI 30 km opłacono on-line
80 Pieper Agnieszka Lębork MINI 30 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
81 Różański Michal Gdańsk MAXI 45 km Trigar.pl MTB Team opłacono on-line
82 Nowak Adam Starogard Gdański MINI 30 km GK STG opłacono
83 Kamionka Klaudia Lębork MINI 30 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
84 Strzelecki Paweł Lębork MAXI 45 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
85 Janusz Filip Tczew Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km
86 Olszewski. Kamil Grudziądz Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km Rowerowy Grudziądz
87 Olszewski Kamil Grudziądz MINI 30 km Rowerowy Grudziądz opłacono on-line
88 Schröder Marcin Świecie MINI 30 km MTB Eldar Świecie opłacono on-line
89 Kolka Zbigniew Grzybno MINI 30 km Top Bramy Hormann opłacono on-line
90 Wilkowski Krzysztof Bydgoszcz MAXI 45 km opłacono on-line
91 Gęsicki Remigiusz Golub-Dobrzyń MINI 30 km GTR GOLUB-DOBRZYŃ opłacono on-line
92 Wichowski Krzysztof Toruń MAXI 45 km TTC Toruń opłacono on-line
93 Wichowski Mateusz Toruń MAXI 45 km TTC Toruń opłacono on-line
94 OSTROWSKI KRZYSZTOF ŚWIECIE MINI 30 km KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE opłacono on-line
95 Sikorski Maciej Lubiszewo Tczewskie MINI 30 km opłacono on-line
96 Mróz Patryk Tczew MAXI 45 km Tczewski Klub Rowerowy opłacono on-line
97 Kulas Bogdan Kościerzyma MINI 30 km KSR Kościerzyna opłacono on-line
98 Rutkowski Tomasz Bydgoszcz MAXI 45 km opłacono on-line
99 Szych Jarosław Wielki Lubień 84 MINI 30 km Orbit one cycling opłacono on-line
100 Doroszkiewicz Leon Gdynia Do lat 10 - 2500 m


Wyświetleń: 14399

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ