Kołodziej Cube MTB Pelplin 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
301 Dunda Daniel Trzcińsk MINI 30 km opłacono on-line
302 Rogowski Jacek Kościerzyna MINI 30 km KSR Kościerzyna opłacono on-line
303 Jaworski Tomasz Sulnowo MINI 30 km opłacono on-line
304 Gąsiewicz Anna Janowo MINI 30 km opłacono on-line
305 Łukasik Maciej Tczew MINI 30 km GK Gryf Tczew opłacono
306 PEPLIŃSKI DANIEL ŚWIECIE MINI 30 km BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE opłacono on-line
307 NADOLSKI WALDEMAR TCZEW MINI 30 km GK Gryf Tczew opłacono
308 Drosiński Grzegorz Kwidzyn MINI 30 km Cyklo Kwidzyn opłacono on-line
309 Gościński Gabriel Toruń Do lat 10 - 2500 m KS SPRINT GRĘBOCIN
310 Zielonka Tadeusz Parchowo MINI 30 km opłacono on-line
311 Banach Ryszard Gdansk MAXI 45 km BST BanachBrothers opłacono on-line
312 Urmański Michał Skórcz MINI 30 km Team MX Skórcz opłacono on-line
313 Świątek Bartłomiej Tczew MINI 30 km opłacono on-line
314 Lichaczewski Zbigniew Lichaczewski Baloszyce MINI 30 km Epidemia Cyklozy MTB SUSZ opłacono on-line
315 Rolbiecka Alicja Reda MAXI 45 km LUK CONNECT RACING TEAM opłacono on-line
316 Kukawka Agnieszka Gdynia MINI 30 km Norda Active Team opłacono on-line
317 Anaczkowski Łukasz Malbork MINI 30 km GK Gryf Tczew opłacono
318 Anaczkowski Adam Malbork Do lat 10 - 2500 m
319 Felski Pawel Felski Dąbrówka MINI 30 km Dovista Activ team opłacono on-line
320 Lasowski Przemysław Grudziądz MAXI 45 km opłacono on-line
321 Glaziński Paweł Koronowo MAXI 45 km opłacono on-line
322 Knapiński Rafał Stopka MAXI 45 km opłacono on-line
323 Krajewski Mateusz Gdańsk MINI 30 km Akumar Team opłacono on-line
324 Labuda Piotr Gdańsk MINI 30 km Akumar Team opłacono on-line
325 Wierzbowski Wojciech Kwidzyn MINI 30 km limit osiągnięty
326 Skowronek Bartosz Borkowo Do lat 10 - 2500 m
327 Skowronek Amelia Borkowo Do lat 10 - 2500 m
328 Kałamajski Grzegorz Grudziądz MINI 30 km Morsy z Zalesia limit osiągnięty
329 Piórkowski Aleksander Toruń MINI 30 km Morsy z Zalesia opłacono on-line
330 Skiba Roman Nakło nad Notecią MINI 30 km Jare Team opłacono on-line
331 Kołatka Danuta Iława MINI 30 km IŁAWA BIEGA opłacono on-line
332 Latański Radoslaw Kusice MINI 30 km TOYOTA KAWISBIKE Team Słupsk opłacono on-line
333 Michel Dawid Tczew MAXI 45 km limit osiągnięty
334 Bednarek Samuel Tczew ŻAK ok.5 km Sambor Tczew
335 Lutoborski Adam Bydgoszcz MAXI 45 km SISU-OWB team opłacono on-line
336 Kołatka Ania Iława MINI 30 km Cryospace Olsztyn opłacono on-line
337 Tomaszewski Jakub Dzierzgoń MINI 30 km MTB DZIERZGOŃ limit osiągnięty
338 Czarzasty Zbigniew Iława MINI 30 km ZenoTeam opłacono on-line
339 Siebert Krzysztof Susz MINI 30 km Epidemia Cyklozy MTB SUSZ opłacono on-line
340 Jaworski Bartosz Kwidzyn MINI 30 km Epidemia Cyklozy MTB Susz opłacono on-line
341 BARAN JACEK Prabuty MINI 30 km Epidemia Cyklozy MTB SUSZ opłacono on-line
342 jagodzinski tomasz kwidzyn MINI 30 km Gkw opłacono on-line
343 Więczkowska Monika Gdańsk MINI 30 km opłacono on-line
344 Kaliszewski Mariusz Ostróda - Szafranki MINI 30 km opłacono on-line
345 Wolanin Jakub Malbork MAXI 45 km GK Malbork opłacono on-line
346 Jaskólski Rafał Gniew MINI 30 km qark-bikes.com opłacono on-line
347 Skórczewski Tadeusz Kaliska MINI 30 km opłacono on-line
348 GRABOWIECKI ZENON IŁAWA MINI 30 km ZenoTeam opłacono on-line
349 Klonowski Łukasz Iława MINI 30 km ZenoTeam opłacono on-line
350 Czarzasta Aneta Iława MINI 30 km ZenoTeam opłacono on-line
351 Kotłowski Krzysztof Iława MINI 30 km ZenoTeam opłacono on-line
352 Wołoszczakiewicz Zenon Iława MINI 30 km ZenoTeam opłacono on-line
353 Wyka Andrzej Gdynia MINI 30 km opłacono on-line
354 Stoppa Wojciech Pelplin MINI 30 km Klub aktywnego pelpliniaka opłacono on-line
355 Kaliszewski Jakub Gdańsk MINI 30 km TA KO TEAM opłacono on-line
356 Trepanowski Tomasz Przyłęki MINI 30 km opłacono on-line
357 Wróbel Marta Bydgoszcz MINI 30 km Byle do mety opłacono on-line
358 Piórkowski Arkadiusz Rajkowy MINI 30 km opłacono on-line
359 Piórkowski Szymon Rajkowy MINI 30 km Klub Kolarski Pelplin opłacono on-line
360 Adamczak Marta Rosnowo MAXI 45 km opłacono on-line
361 Bała Paweł Dąbrowa Chełmińska MAXI 45 km opłacono on-line
362 Wiśniewski Paweł Pruszcz Gdański MINI 30 km Bursztyn Pizza Cycling Team opłacono on-line
363 Cirug Artur Bydgoszcz MINI 30 km opłacono on-line
364 Mucha Przemysław Pelplin MINI 30 km opłacono on-line
365 Szkodziński Piotr Kwidzyn MINI 30 km opłacono on-line
366 Krzyżykowski Adam GRĘBOCIN Do lat 10 - 2500 m KS SPRINT GRĘBOCIN
367 Kalinowski Marcin Malbork MINI 30 km opłacono on-line
368 Zaleś Mikołaj Elbląg Do lat 10 - 2500 m Epidemia Cyklozy MTB SUSZ
369 Zaleś Roman Elbląg MINI 30 km Epidemia Cyklozy MTB SUSZ opłacono on-line
370 Świderski Franciszek Pelplin Do lat 10 - 2500 m Jedynka Pelplin
371 Szczygielski Pawel gdansk MAXI 45 km the Barbers Gdansk opłacono on-line
372 Janiszewski Wojciech Smętowo Graniczne MAXI 45 km Team MX Skórcz opłacono on-line
373 Pyszora Małgorzata Grudziądz ŻAK ok.5 km UKS Orion Ruda
374 Gizela Michał Kartuzy MINI 30 km opłacono on-line
375 Bagiński Roman Kwidzyn MINI 30 km opłacono on-line
376 Koralewski Mariusz Kwidzyn MINI 30 km JacaCoach Team opłacono on-line
377 Kowalczyk Wojciech Susz MINI 30 km Komobike Scott opłacono on-line
378 Żemojdzin Michał Dzierzgoń MINI 30 km MTB DZIERZGOŃ opłacono on-line
379 JONATOWSKI Zygmunt Malbork MINI 30 km GK MALBORK opłacono on-line
380 Meller Bartłomiej Rajkowy MINI 30 km Mx Banda opłacono on-line
381 Szmyt Artur Bydgoszcz MAXI 45 km opłacono on-line
382 Kwaśniewski Łukasz Osiek MINI 30 km Team MX Skórcz opłacono on-line
383 Krajnik Oskar Pelplin MINI 30 km GK Gryf Tczew opłacono
384 Kowalczyk Jarosław Tczew MAXI 45 km GK Gryf Tczew opłacono
385 Pietrzak Grzegorz Kłodawa MINI 30 km KTR Izbica Kujawska limit osiągnięty
386 Pyszora Ireneusz Grudziądz MINI 30 km LZS GOK Mały Rudnik minął termin
387 Gorka Karol Juszkowo MINI 30 km Bursztyn Pizza Cycling Team minął termin


Wyświetleń: 14404

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ