Kołodziej Cube MTB Pelplin 2019

MAXI - KOŁODZIEJ CUBE MTB PELPLIN 2019

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x RUNDA 1 RUNDA 2 RUNDA 3
1 42 POLUS PIOTR M 1 M 0-29 BYDGOSZCZ WYSEPKA TEAM 45km 1:38:44 27.35 [km/h] 0:02:12 [min/km] 0:32:56 0:33:16 0:32:32
2 24 KOWALCZYK JAROSŁAW M 2 M 30-39 TCZEW GK GRYF TCZEW 45km 1:41:55 26.49 [km/h] 0:02:16 [min/km] 0:32:56 0:33:51 0:35:08
3 73 WYBRANIAK DARIUSZ M 3 M 30-39 TCZEW TCZEWSKI KLUB ROWEROWY 45km 1:43:04 26.20 [km/h] 0:02:17 [min/km] 0:33:45 0:34:47 0:34:32
4 56 SZCZYGIELSKI PAWEL M 4 M 30-39 1 GDANSK THE BARBERS GDANSK 45km 1:43:41 26.04 [km/h] 0:02:18 [min/km] 0:33:26 0:34:46 0:35:29
5 47 RÓŻAŃSKI MICHAL M 5 M 0-29 1 GDAŃSK TRIGAR.PL MTB TEAM 45km 1:46:02 25.46 [km/h] 0:02:21 [min/km] 0:33:26 0:36:00 0:36:36
6 6 DOROSZKIEWICZ ANDRZEJ M 6 M 30-39 2 POGÓRZE VO2MAX MTB TEAM 45km 1:47:25 25.14 [km/h] 0:02:23 [min/km] 0:34:17 0:35:47 0:37:21
7 66 WENTA KRZYSZTOF M 7 M 40-49 1 BOŻEPOLE WIELKIE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 45km 1:48:30 24.88 [km/h] 0:02:25 [min/km] 0:34:58 0:36:13 0:37:19
8 57 SZMYT ARTUR M 8 M 30-39 3 BYDGOSZCZ 45km 1:48:49 24.81 [km/h] 0:02:25 [min/km] 0:35:42 0:36:23 0:36:44
9 61 TORZEWSKI JACEK M 9 M 40-49 2 BYDGOSZCZ AMSPORTS BYDGOSZCZ MTB TEAM 45km 1:48:50 24.81 [km/h] 0:02:25 [min/km] 0:35:22 0:36:44 0:36:44
10 17 JANISZEWSKI WOJCIECH M 10 M 50-59 1 SMĘTOWO GRANICZNE TEAM MX SKÓRCZ 45km 1:50:07 24.52 [km/h] 0:02:27 [min/km] 0:35:40 0:36:27 0:38:00
11 52 SPYCHAŁA JANUSZ M 11 M 40-49 3 GRUDZIADZ 45km 1:50:09 24.51 [km/h] 0:02:27 [min/km] 0:35:43 0:36:21 0:38:05
12 62 TORZEWSKI SEBASTIAN M 12 M 0-29 2 BYDGOSZCZ AMSPORTS BYDGOSZCZ MTB TEAM 45km 1:50:10 24.51 [km/h] 0:02:27 [min/km] 0:35:41 0:36:26 0:38:03
13 28 LABON PIOTR M 13 M 30-39 4 KOTEŻE GK STG 45km 1:50:17 24.48 [km/h] 0:02:27 [min/km] 0:35:42 0:36:24 0:38:11
14 20 KARPIŃSKI MARCIN M 14 M 40-49 4 BYTÓW MLKS BASZTA BYTÓW 45km 1:50:20 24.47 [km/h] 0:02:27 [min/km] 0:35:40 0:36:24 0:38:16
15 51 SMOLINSKI ARTUR M 15 M 40-49 5 BYDGOSZCZ N-BIKE ACADEMY 45km 1:52:53 23.92 [km/h] 0:02:31 [min/km] 0:36:55 0:37:50 0:38:08
16 33 LUTOBORSKI ADAM M 16 M 50-59 2 BYDGOSZCZ SISU-OWB TEAM 45km 1:52:54 23.91 [km/h] 0:02:31 [min/km] 0:36:57 0:37:50 0:38:07
17 4 BATOR JAROSŁAW M 17 M 30-39 5 KOTEŻE GK STG 45km 1:54:38 23.55 [km/h] 0:02:33 [min/km] 0:37:33 0:38:25 0:38:40
18 8 FIRA ADAM M 18 M 30-39 6 GDAŃSK SCHNEIDER ELECTRIC MTB 45km 1:54:40 23.55 [km/h] 0:02:33 [min/km] 0:36:57 0:39:03 0:38:40
19 78 KOŁODZIEJSKI ADAM M 19 M 40-49 6 STAROGARD GDAŃSKI GK STG STAROGARD GDAŃSKI 45km 1:54:52 23.51 [km/h] 0:02:33 [min/km] 0:37:33 0:38:27 0:38:52
20 70 WOLANIN JAKUB M 20 M 30-39 7 MALBORK GK MALBORK 45km 1:55:18 23.42 [km/h] 0:02:34 [min/km] 0:37:32 0:38:26 0:39:20
21 80 FAUSEK MARCIN M 21 M 40-49 7 LULKOWO TTC TORUŃ 45km 1:56:14 23.23 [km/h] 0:02:35 [min/km] 0:38:18 0:37:59 0:39:57
22 54 STRZELECKI PAWEŁ M 22 M 0-29 3 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 45km 1:57:18 23.02 [km/h] 0:02:36 [min/km] 0:37:33 0:39:25 0:40:20
23 44 RADTKE PAWEL M 23 M 30-39 8 WTELNO SISU-OWB TEAM 45km 1:57:19 23.01 [km/h] 0:02:36 [min/km] 0:38:15 0:38:34 0:40:30
24 29 LASOWSKI PRZEMYSŁAW M 24 M 40-49 8 GRUDZIĄDZ 45km 1:57:20 23.01 [km/h] 0:02:36 [min/km] 0:38:07 0:38:40 0:40:33
25 13 GRZĘDZICKI MICHAŁ M 25 M 40-49 9 GRUDZIĄDZ SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING 45km 1:59:16 22.64 [km/h] 0:02:39 [min/km] 0:38:10 0:40:12 0:40:54
26 77 BIELIŃSKI BOGUMIŁ M 26 M 30-39 9 WILCZE 45km 1:59:45 22.55 [km/h] 0:02:40 [min/km] 0:39:09 0:40:00 0:40:36
27 21 KINOWSKI TOMASZ M 27 M 0-29 4 JANKOWO GDAŃSKIE BURSZTYN PIZZA CYCLING TEAM 45km 1:59:48 22.54 [km/h] 0:02:40 [min/km] 0:39:07 0:39:56 0:40:45
28 7 DZIEDZIC GRZEGORZ M 28 M 30-39 10 GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ 45km 1:59:51 22.53 [km/h] 0:02:40 [min/km] 0:39:43 0:39:43 0:40:25
29 49 SERGIEL DAMIAN M 29 M 40-49 10 BYDGOSZCZ SISU-OWB TEAM 45km 1:59:54 22.52 [km/h] 0:02:40 [min/km] 0:38:15 0:39:36 0:42:03
30 63 TRZCIŃSKI WALDEMAR M 30 M 40-49 11 KARSIN GARDENFLORA MTB TEAM 45km 2:00:12 22.46 [km/h] 0:02:40 [min/km] 0:38:13 0:40:08 0:41:51
31 74 JARZĄBEK BARTŁOMIEJ M 31 M 30-39 11 KARSIN GARDENFLORA MTB TEAM 45km 2:01:13 22.27 [km/h] 0:02:42 [min/km] 0:38:14 0:40:09 0:42:50
32 32 LUDWINOWSKI DARIUSZ M 32 M 40-49 12 GRUDZIADZ 45km 2:01:25 22.24 [km/h] 0:02:42 [min/km] 0:38:18 0:40:06 0:43:01
33 53 STELMACH ŁUKASZ M 33 M 30-39 12 LUZINO LUK CONNECT RACING TEAM 45km 2:01:29 22.23 [km/h] 0:02:42 [min/km] 0:38:15 0:40:06 0:43:08
34 55 SUŚ ARKADIUSZ M 34 M 40-49 13 BYDGOSZCZ BYDZIA POWER 45km 2:01:30 22.22 [km/h] 0:02:42 [min/km] 0:39:59 0:39:41 0:41:50
35 41 PELC TOMASZ M 35 M 50-59 3 GDYNIA NEXUS TEAM 45km 2:01:49 22.16 [km/h] 0:02:42 [min/km] 0:39:19 0:40:31 0:41:59
36 25 KOZŁOWSKI MAREK M 36 M 40-49 14 ŻNIN KLUB SPORTOWY SZOSA ŻNIN 45km 2:01:49 22.16 [km/h] 0:02:42 [min/km] 0:39:40 0:40:12 0:41:57
37 35 MARIAŃSKI LESZEK M 37 M 40-49 15 ZAMOŚĆ SANIMAR BYDGOSZCZ 45km 2:01:50 22.16 [km/h] 0:02:42 [min/km] 0:39:59 0:39:51 0:42:00
38 65 WEBER MAREK M 38 M 40-49 16 GRUDZIĄDZ SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING 45km 2:01:55 22.15 [km/h] 0:02:43 [min/km] 0:38:32 0:40:51 0:42:32
39 58 SZPONT RAFAŁ M 39 M 30-39 13 GRUDZIĄDZ 45km 2:02:50 21.98 [km/h] 0:02:44 [min/km] 0:39:58 0:40:04 0:42:48
40 50 SŁOMION ŁUKASZ M 40 M 30-39 14 BORKOWO 45km 2:05:30 21.51 [km/h] 0:02:47 [min/km] 0:39:58 0:00:00
41 11 GBYL JACEK M 41 M 50-59 4 GDYNIA 45km 2:05:35 21.50 [km/h] 0:02:47 [min/km] 0:40:46 0:41:55 0:42:54
42 2 BAŁA PAWEŁ M 42 M 0-29 5 DĄBROWA CHEŁMIŃSKA 45km 2:05:36 21.50 [km/h] 0:02:47 [min/km] 0:41:05 0:41:36 0:42:55
43 36 MĄCZEWSKI ANDRZEJ M 43 M 50-59 5 GRUDZIĄDZ SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING 45km 2:07:58 21.10 [km/h] 0:02:51 [min/km] 0:42:15 0:42:10 0:43:33
44 16 JANCZARSKA MARZENA K 1 K 40-49 GDAŃSK 45km 2:08:04 21.08 [km/h] 0:02:51 [min/km] 0:41:25 0:42:42 0:43:57
45 67 WICHOWSKI KRZYSZTOF M 44 M 30-39 15 TORUŃ TTC TORUŃ 45km 2:08:42 20.98 [km/h] 0:02:52 [min/km]
46 5 CHYLIŃSKI PIOTR M 45 M 40-49 17 GDAŃSK BELTA TEAM GDAŃSK 45km 2:09:02 20.92 [km/h] 0:02:52 [min/km] 0:41:45 0:43:33 0:43:44
47 71 WOLNY BARTŁOMIEJ M 46 M 40-49 18 GDAŃSK 45km 2:09:53 20.79 [km/h] 0:02:53 [min/km] 0:41:28 0:43:00 0:45:25
48 27 KULLING MONIKA K 2 K 30-39 GNIEŻDŻEWO 45km 2:10:00 20.77 [km/h] 0:02:53 [min/km] 0:42:03 0:43:40 0:44:17
49 59 TASIOR PAWEŁ M 47 M 40-49 19 BOŻEPOLE WIELKIE TA KO TEAM 45km 2:10:48 20.64 [km/h] 0:02:54 [min/km] 0:41:03 0:43:35 0:46:10
50 15 GUTH MIROSŁAW M 48 M 40-49 20 BYDGOSZCZ 45km 2:10:53 20.63 [km/h] 0:02:55 [min/km] 0:41:29 0:43:32 0:45:52
51 10 GAŁGAŃSKI KRZYSZTOF M 49 M 50-59 6 OSIELSKO SISU-OWB TEAM 45km 2:12:03 20.45 [km/h] 0:02:56 [min/km] 0:43:11 0:43:48 0:45:04
52 43 POROŻYŃSKI ARKADIUSZ M 50 M 40-49 21 ŚWIECIE N/WISŁĄ KOLARSKI KLUB WDA ŚWIECIE 45km 2:12:14 20.42 [km/h] 0:02:56 [min/km] 0:43:11 0:44:03 0:45:00
53 46 ROMANOWSKA AGNIESZKA K 3 K 40-49 RUMIA MAJBAJK TEAM 45km 2:12:14 20.42 [km/h] 0:02:56 [min/km] 0:42:29 0:44:29 0:45:16
54 48 RUTKOWSKI TOMASZ M 51 M 40-49 22 BYDGOSZCZ 45km 2:14:42 20.04 [km/h] 0:03:00 [min/km] 0:42:57 0:45:47 0:45:58
55 26 KUCHARSKI BARTOSZ M 52 M 40-49 23 GDYNIA 45km 2:14:42 20.04 [km/h] 0:03:00 [min/km] 0:42:56 0:45:22 0:46:24
56 14 GRZYBEK MARCIN M 53 M 40-49 24 ŻNIN 45km 2:15:22 19.95 [km/h] 0:03:00 [min/km] 0:42:02 0:44:56 0:48:24
57 40 PACUK DARIUSZ M 54 M 50-59 7 TORUŃ PACUKI 45km 2:16:27 19.79 [km/h] 0:03:02 [min/km] 0:43:30 0:46:02 0:46:55
58 45 ROLBIECKA ALICJA K 4 K 30-39 1 REDA LUK CONNECT RACING TEAM 45km 2:16:28 19.79 [km/h] 0:03:02 [min/km] 0:42:33 0:45:44 0:48:11
59 79 KUCZORSKA KATARZYNA K 5 K 30-39 2 RUMIA TAKO TEAM 45km 2:17:25 19.65 [km/h] 0:03:03 [min/km] 0:45:02 0:44:37 0:47:46
60 39 MRZYGŁÓD TOMASZ M 55 M 40-49 25 GDYNIA 45km 2:17:27 19.64 [km/h] 0:03:03 [min/km] 0:44:21 0:45:05 0:48:01
61 23 KOCIKOWSKI RAFAŁ M 56 M 40-49 26 ŚWIECIE KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE 45km 2:17:37 19.62 [km/h] 0:03:03 [min/km] 0:44:18 0:45:22 0:47:57
62 68 WICHOWSKI MATEUSZ M 57 M 0-29 6 TORUŃ TTC TORUŃ 45km 2:20:22 19.24 [km/h] 0:03:07 [min/km] 0:43:10 0:46:31 0:50:41
63 69 WILKOWSKI KRZYSZTOF M 58 M 50-59 8 BYDGOSZCZ 45km 2:24:15 18.72 [km/h] 0:03:12 [min/km] 0:45:28 0:48:00 0:50:47
64 19 KAMIŃSKA MARTA K 6 K 30-39 3 GDAŃSK NEXUS TEAM 45km 2:26:15 18.46 [km/h] 0:03:15 [min/km] 0:47:11 0:50:15 0:48:49
65 64 TRZEBIATOWSKA ALDONA K 7 K 40-49 1 GDYNIA 45km 2:26:53 18.38 [km/h] 0:03:16 [min/km] 0:50:42 0:48:18 0:47:53
66 22 KNAPIŃSKI RAFAŁ M 59 M 40-49 27 STOPKA 45km 2:27:21 18.32 [km/h] 0:03:16 [min/km] 0:49:12 0:47:51 0:50:18
67 34 MARIAŃSKA EMILIA K 8 K 40-49 2 ZAMOŚĆ 45km 2:28:15 18.21 [km/h] 0:03:18 [min/km] 0:44:18 0:50:39 0:53:18
68 37 MĄDZIELEWSKI SŁAWOMIR M 60 M 40-49 28 ŚWIECIE KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE 45km 2:28:49 18.14 [km/h] 0:03:18 [min/km] 0:44:08 0:49:06 0:55:35
69 72 WRÓBLEWSKA JUSTYNA K 9 K 0-29 1 BYDGOSZCZ AMSPORTS BYDGOSZCZ MTB TEAM 45km 2:31:16 17.85 [km/h] 0:03:22 [min/km] 0:47:27 0:49:54 0:53:55
70 31 LEWANDOWSKI PIOTR M 61 M 0-29 7 CZERNIN GRUPA KOLARSKA MALBORK 45km 2:32:45 17.68 [km/h] 0:03:24 [min/km] 0:42:52 0:46:28 1:03:25
71 60 TORZEWSKA MAŁGORZATA K 10 K 40-49 3 BYDGOSZCZ AMSPORTS BYDGOSZCZ MTB TEAM 45km 2:45:43 16.29 [km/h] 0:03:41 [min/km] 0:50:39 0:57:49 0:57:15
- 12 GLAZIŃSKI PAWEŁ M - M 30-39 - KORONOWO 45km DNF - [km/h] - [min/km] 0:52:37 0:55:31 1:00:42
- 1 ADAMCZAK MARTA K - K 40-49 - ROSNOWO 45km DNF - [km/h] - [min/km] 1:19:13 1:22:28
- 30 LEONIAK ADAM M - M 30-39 - DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 45km DNF - [km/h] - [min/km] 1:01:41 0:55:50

MINI - KOŁODZIEJ CUBE MTB PELPLIN 2019

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x RUNDA 1 RUNDA 2
1 115 CIBA DAMIAN M 1 M 30-39 RUMIA TA KO TEAM 30km 1:07:07 26.82 [km/h] 0:02:14 [min/km] 0:33:55 0:33:12
2 247 ROGOWSKI JACEK M 2 M 40-49 KOŚCIERZYNA KSR KOŚCIERZYNA 30km 1:07:32 26.65 [km/h] 0:02:15 [min/km]
3 149 JANCZARSKI MAKS M 3 M 40-49 GDAŃSK 30km 1:10:54 25.39 [km/h] 0:02:22 [min/km] 0:35:13 0:35:41
4 305 ŻYWICKI PAWEŁ M 4 M 30-39 1 BYTÓW MLKS BASZTA BYTÓW 30km 1:10:54 25.39 [km/h] 0:02:22 [min/km] 0:35:06 0:35:48
5 198 KWAŚNIEWSKI ŁUKASZ M 5 M 0-29 1 OSIEK TEAM MX SKÓRCZ 30km 1:10:54 25.39 [km/h] 0:02:22 [min/km] 0:35:33 0:35:21
6 406 FURMANEK SLAWOMIR M 6 M 40-49 1 TCZEW MTB START TREC KARTUZY 30km 1:10:54 25.39 [km/h] 0:02:22 [min/km] 0:35:34 0:35:20
7 188 KRUSZCZYŃSKI MARCIN M 7 M 30-39 2 KWIDZYN CYKLO KWIDZYN 30km 1:12:35 24.80 [km/h] 0:02:25 [min/km] 0:35:36 0:36:59
8 401 TUROŃ BARTOSZ M 8 M 30-39 3 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM 30km 1:12:36 24.79 [km/h] 0:02:25 [min/km] 0:35:36 0:37:00
9 178 KORALEWSKI MARIUSZ M 9 M 30-39 4 KWIDZYN JACACOACH TEAM 30km 1:12:36 24.79 [km/h] 0:02:25 [min/km] 0:36:22 0:36:14
10 248 ROZKOCHA MICHAŁ M 10 M 0-29 2 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 30km 1:12:38 24.78 [km/h] 0:02:25 [min/km] 0:35:59 0:36:39
11 121 CZECHOWSKI DAWID M 11 M 0-29 3 BYDGOSZCZ N-BIKE ACADEMY 30km 1:12:38 24.78 [km/h] 0:02:25 [min/km] 0:36:02 0:36:36
12 403 WAKULIK ROBERT M 12 M 30-39 5 SKARSZEWY DOLINA NOTECI RACING TEAM 30km 1:13:31 24.48 [km/h] 0:02:27 [min/km] 0:36:02 0:37:29
13 272 TENGOWSKI MATEUSZ M 13 M 0-29 4 KWIDZYN, LIDER-SZTUM 30km 1:13:48 24.39 [km/h] 0:02:28 [min/km] 0:37:32 0:36:16
14 200 LATAŃSKI RADOSLAW M 14 M 30-39 6 KUSICE TOYOTA KAWISBIKE TEAM SŁUPSK 30km 1:14:01 24.32 [km/h] 0:02:28 [min/km] 0:36:51 0:37:10
15 113 CHRUSZCZYK MARCIN M 15 M 40-49 2 ELBLAG 30km 1:14:39 24.11 [km/h] 0:02:29 [min/km] 0:36:52 0:37:47
16 284 WEGNER KAMIL M 16 M 30-39 7 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 30km 1:14:40 24.11 [km/h] 0:02:29 [min/km] 0:36:44 0:37:56
17 182 KOWALCZYK WOJCIECH M 17 M 0-29 5 SUSZ KOMOBIKE SCOTT 30km 1:14:41 24.10 [km/h] 0:02:29 [min/km] 0:36:15 0:38:26
18 206 MAĆKOWIAK PIOTR M 18 M 40-49 3 BYTÓW BYTÓW 30km 1:15:22 23.88 [km/h] 0:02:31 [min/km] 0:36:51 0:38:31
19 230 PAPIERNIK MICHAŁ M 19 M 30-39 8 TCZEW GK GRYF TCZEW 30km 1:15:41 23.78 [km/h] 0:02:31 [min/km] 0:37:21 0:38:20
20 261 STYCZEŃ ROMAN M 20 M 40-49 4 ELBLĄG HYDROPRESS MTB TEAM 30km 1:16:07 23.65 [km/h] 0:02:32 [min/km] 0:37:21 0:38:46
21 105 BARAN JACEK M 21 M 30-39 9 PRABUTY EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 30km 1:16:20 23.58 [km/h] 0:02:33 [min/km] 0:37:43 0:38:37
22 266 SZYCH DARIUSZ M 22 M 40-49 5 RAKOWIEC CYKLO KWIDZYN 30km 1:16:39 23.48 [km/h] 0:02:33 [min/km] 0:37:20 0:39:19
23 186 KRAJNIK OSKAR M 23 M 0-29 6 PELPLIN GK GRYF TCZEW 30km 1:18:13 23.01 [km/h] 0:02:36 [min/km] 0:39:00 0:39:13
24 256 SKWERES MARIUSZ M 24 M 30-39 10 PELPLIN KLUB KOLARSKI PELPLIN 30km 1:18:36 22.90 [km/h] 0:02:37 [min/km] 0:38:57 0:39:39
25 153 JASKÓLSKI RAFAŁ M 25 M 40-49 6 GNIEW QARK-BIKES.COM 30km 1:19:00 22.78 [km/h] 0:02:38 [min/km] 0:38:58 0:40:02
26 240 PIOTROWSKI DARIUSZ M 26 M 40-49 7 ŚWIECIE MTB ELDAR ŚWIECIE 30km 1:19:09 22.74 [km/h] 0:02:38 [min/km] 0:38:57 0:40:12
27 223 NOWAK ADAM M 27 M 30-39 11 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 30km 1:19:13 22.72 [km/h] 0:02:38 [min/km] 0:39:25 0:39:48
28 208 MAŃCZAK ADAM M 28 M 50-59 1 GRUDZIADZ KLUB FORMA 30km 1:19:54 22.53 [km/h] 0:02:40 [min/km] 0:37:26 0:42:28
29 289 WIECZOREK RADOSŁAW M 29 M 30-39 12 ŁĘGOWO GK GRYF TCZEW 30km 1:20:00 22.50 [km/h] 0:02:40 [min/km] 0:40:23 0:39:37
30 279 TYMIŃSKI TOMASZ M 30 M 40-49 8 KOWALE BST BANACHBROTHERS 30km 1:20:16 22.43 [km/h] 0:02:41 [min/km] 0:40:19 0:39:57
31 125 DROSIŃSKI GRZEGORZ M 31 M 30-39 13 KWIDZYN CYKLO KWIDZYN 30km 1:20:17 22.42 [km/h] 0:02:41 [min/km] 0:39:45 0:40:32
32 134 GĘSICKI REMIGIUSZ M 32 M 0-29 7 GOLUB-DOBRZYŃ GTR GOLUB-DOBRZYŃ 30km 1:20:32 22.35 [km/h] 0:02:41 [min/km] 0:40:10 0:40:22
33 278 TUSZYŃSKI MIKOŁAJ M 33 M 30-39 14 KOWALEWO POMORSKIE MTB RACING TUSZYŃSKI 30km 1:20:52 22.26 [km/h] 0:02:42 [min/km] 0:40:12 0:40:40
34 129 DUSZYŃSKI ROBERT M 34 M 30-39 15 STAROGARD GDAŃSKI DOVISTA ACTIVE TEAM 30km 1:21:04 22.20 [km/h] 0:02:42 [min/km] 0:40:40 0:40:24
35 286 WELZANDT DARIUSZ M 35 M 0-29 8 KRUSZYNIEC 30km 1:21:06 22.19 [km/h] 0:02:42 [min/km] 0:40:45 0:40:21
36 221 NIERZWICKI PIOTR M 36 M 30-39 16 SULNOWO BART J-BIKE TEAM 30km 1:21:13 22.16 [km/h] 0:02:42 [min/km] 0:40:16 0:40:57
37 277 TROJANOWSKI SŁAWOMIR M 37 M 40-49 9 ŚWIECIE MTB ELDAR ŚWIECIE 30km 1:21:14 22.16 [km/h] 0:02:42 [min/km] 0:40:10 0:41:04
38 177 KOŁATKA ZBIGNIEW M 38 M 50-59 2 IŁAWA 30km 1:21:15 22.15 [km/h] 0:02:43 [min/km] 0:40:17 0:40:58
39 189 KRZEŚNIAK ROMAN M 39 M 30-39 17 ŚWIECIE BART J-BIKE TEAM 30km 1:22:46 21.75 [km/h] 0:02:46 [min/km] 0:41:02 0:41:44
40 131 GABRYEL MACIEJ M 40 M 30-39 18 ŻABNO TRI STAROGARD GDAŃSKI 30km 1:22:47 21.74 [km/h] 0:02:46 [min/km] 0:40:56 0:41:51
41 236 PETKA TOMASZ M 41 M 0-29 9 LĘBORK 30km 1:22:48 21.74 [km/h] 0:02:46 [min/km] 0:40:44 0:42:04
42 243 PIÓRKOWSKI SZYMON M 42 M 0-29 10 RAJKOWY KLUB KOLARSKI PELPLIN 30km 1:23:19 21.60 [km/h] 0:02:47 [min/km] 0:42:21 0:40:58
43 301 ZAREMBA SŁAWOMIR M 43 M 40-49 10 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 30km 1:23:21 21.60 [km/h] 0:02:47 [min/km] 0:41:28 0:41:53
44 111 BYCZYŃSKI JANUSZ M 44 M 50-59 3 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 30km 1:23:31 21.55 [km/h] 0:02:47 [min/km] 0:42:22 0:41:09
45 259 STOPPA WOJCIECH M 45 M 30-39 19 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 30km 1:23:31 21.55 [km/h] 0:02:47 [min/km] 0:41:18 0:42:13
46 169 KARWATOWSKI ROBERT M 46 M 40-49 11 BRZEŹNO WIELKIE GK STG 30km 1:23:41 21.51 [km/h] 0:02:47 [min/km] 0:42:32 0:41:09
47 197 KWAŚNIEWSKI KRZYSZTOF . M 47 M 30-39 20 SKARSZEWO BART J-BIKE TEAM 30km 1:23:44 21.50 [km/h] 0:02:47 [min/km] 0:40:12 0:43:32
48 232 PAWELLA ANNA K 1 K 40-49 STAROGARD GDAŃSKI 30km 1:23:54 21.45 [km/h] 0:02:48 [min/km] 0:41:19 0:42:35
49 201 LEWANDOWSKI MICHAŁ M 48 M 50-59 4 GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ 30km 1:24:20 21.34 [km/h] 0:02:49 [min/km]
50 142 HERCKE WOJCIECH M 49 M 40-49 12 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 30km 1:24:28 21.31 [km/h] 0:02:49 [min/km] 0:42:45 0:41:43
51 175 KOŁATKA ANIA K 2 K 0-29 IŁAWA CRYOSPACE OLSZTYN 30km 1:24:32 21.29 [km/h] 0:02:49 [min/km] 0:42:36 0:41:56
52 238 PIEPER AGNIESZKA K 3 K 0-29 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 30km 1:24:38 21.27 [km/h] 0:02:49 [min/km] 0:42:35 0:42:03
53 280 URMAŃSKI MICHAŁ M 50 M 0-29 11 SKÓRCZ TEAM MX SKÓRCZ 30km 1:25:31 21.05 [km/h] 0:02:51 [min/km] 0:42:30 0:43:01
54 168 KAMROWSKI ROBERT M 51 M 40-49 13 TCZEW GK GRYF TCZEW 30km 1:25:38 21.02 [km/h] 0:02:51 [min/km] 0:44:06 0:41:32
55 202 LEWANDOWSKI PAWEŁ M 52 M 30-39 21 IŁAWA SPÓŁDZIELNIA ROWEROWA 30km 1:25:51 20.97 [km/h] 0:02:52 [min/km] 0:42:50 0:43:01
56 258 STANKIEWICZ BEATA K 4 K 40-49 1 PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK 30km 1:26:07 20.90 [km/h] 0:02:52 [min/km] 0:42:20 0:43:47
57 265 SZUL BARTŁOMIEJ M 53 M 40-49 14 GDYNIA 30km 1:26:12 20.88 [km/h] 0:02:52 [min/km] 0:42:33 0:43:39
58 260 STUDZIŃSKI KORNEL M 54 M 30-39 22 SZPEGAWA 30km 1:26:13 20.88 [km/h] 0:02:52 [min/km] 0:42:43 0:43:30
59 173 KOBIEROWSKI PIOTR M 55 M 40-49 15 DĄBRÓWKA GK STG 30km 1:26:33 20.80 [km/h] 0:02:53 [min/km] 0:43:35 0:42:58
60 194 KULAS BOGDAN M 56 M 50-59 5 KOŚCIERZYMA KSR KOŚCIERZYNA 30km 1:26:34 20.79 [km/h] 0:02:53 [min/km] 0:43:29 0:43:05
61 157 GASDA WIKTOR M 57 M 0-29 12 ŚWIECIE MTB ELDAR ŚWIECIE 30km 1:26:35 20.79 [km/h] 0:02:53 [min/km] 0:43:34 0:43:01
62 203 LICHACZEWSKI ZBIGNIEW M 58 M 40-49 16 BALOSZYCE EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 30km 1:26:44 20.75 [km/h] 0:02:53 [min/km] 0:43:09 0:43:35
63 249 SANDOMIERSKI JERZY M 59 M 30-39 23 KWIDZYN 30km 1:26:46 20.75 [km/h] 0:02:54 [min/km] 0:43:11 0:43:35
64 116 CIEŚLIŃSKI GRZEGORZ M 60 M 40-49 17 KALISKA 30km 1:27:08 20.66 [km/h] 0:02:54 [min/km] 0:42:47 0:44:21
65 235 PETK GRZEGORZ M 61 M 40-49 18 GDAŃSK CAT M4 30km 1:27:15 20.63 [km/h] 0:02:55 [min/km] 0:44:08 0:43:07
66 250 SCHRÖDER MARCIN M 62 M 40-49 19 ŚWIECIE MTB ELDAR ŚWIECIE 30km 1:27:15 20.63 [km/h] 0:02:55 [min/km] 0:42:50 0:44:25
67 147 JAKUBOWSKA-OLECH EDYTA K 5 K 50+ 1 ŚWIECIE MTB ELDAR ŚWIECIE 30km 1:27:16 20.63 [km/h] 0:02:55 [min/km] 0:42:27 0:44:49
68 205 ŁUKASIK MACIEJ M 63 M 30-39 24 TCZEW GK GRYF TCZEW 30km 1:27:24 20.59 [km/h] 0:02:55 [min/km] 0:44:25 0:42:59
69 285 WEIHSBRODT DARIUSZ M 64 M 40-49 20 STAROGARD GDAŃSKI 30km 1:27:25 20.59 [km/h] 0:02:55 [min/km] 0:44:27 0:42:58
70 163 KALISZEWSKI JAKUB M 65 M 40-49 21 GDAŃSK TA KO TEAM 30km 1:27:26 20.59 [km/h] 0:02:55 [min/km] 0:44:23 0:43:03
71 137 GÓRSKI DARIUSZ M 66 M 40-49 22 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 30km 1:27:27 20.58 [km/h] 0:02:55 [min/km] 0:43:27 0:44:00
72 143 HILLAR JACEK M 67 M 40-49 23 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 30km 1:27:29 20.58 [km/h] 0:02:55 [min/km] 0:43:27 0:44:02
73 204 ŁABUDA DARIUSZ M 68 M 30-39 25 IŁAWA 30km 1:27:33 20.56 [km/h] 0:02:55 [min/km] 0:44:01 0:43:32
74 287 WERNIK ROMAN M 69 M 40-49 24 ŚWIECIE 30km 1:27:34 20.56 [km/h] 0:02:55 [min/km] 0:43:27 0:44:07
75 252 SIKORSKI MACIEJ M 70 M 40-49 25 LUBISZEWO TCZEWSKIE 30km 1:27:36 20.55 [km/h] 0:02:55 [min/km] 0:43:43 0:43:53
76 136 GÓRSKA MARTA K 6 K 0-29 1 GRUCZNO 30km 1:27:39 20.54 [km/h] 0:02:55 [min/km] 0:44:04 0:43:35
77 407 STROMSKI NICO M 71 M 0-29 13 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM 30km 1:27:44 20.52 [km/h] 0:02:55 [min/km] 0:42:31 0:45:13
78 146 JAKUBOWICZ KATARZYNA K 7 K 30-39 1 ŚWIĄTNIKI 30km 1:28:06 20.43 [km/h] 0:02:56 [min/km] 0:46:52 0:41:14
79 217 MILOCH KRZYSZTOF M 72 M 30-39 26 PRUSZCZ 30km 1:28:06 20.43 [km/h] 0:02:56 [min/km] 0:46:53 0:41:13
80 130 FELSKI PAWEL M 73 M 0-29 14 DĄBRÓWKA DOVISTA ACTIV TEAM 30km 1:28:43 20.29 [km/h] 0:02:57 [min/km] 0:43:58 0:44:45
81 267 SZYCH JAROSŁAW M 74 M 40-49 26 WIELKI LUBIEŃ 84 ORBIT ONE CYCLING 30km 1:29:21 20.15 [km/h] 0:02:59 [min/km] 0:43:39 0:45:42
82 226 OLSZEWSKI BOGUSŁAW M 75 M 30-39 27 KWIDZYN CYKLO KWIDZYN 30km 1:29:28 20.12 [km/h] 0:02:59 [min/km] 0:43:57 0:45:31
83 212 MĄKOLA HENRYK M 76 M 40-49 27 WŁADYSŁAWOWO 30km 1:29:33 20.10 [km/h] 0:02:59 [min/km] 0:44:23 0:45:10
84 215 MIGDALSKI MAREK M 77 M 30-39 28 ŚWIECIE KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE 30km 1:31:32 19.66 [km/h] 0:03:03 [min/km] 0:46:10 0:45:22
85 242 PIÓRKOWSKI ARKADIUSZ M 78 M 40-49 28 RAJKOWY 30km 1:31:34 19.66 [km/h] 0:03:03 [min/km] 0:44:04 0:47:30
86 167 KAMIONKA KLAUDIA K 8 K 0-29 2 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 30km 1:31:35 19.65 [km/h] 0:03:03 [min/km] 0:45:46 0:45:49
87 245 REINHOLZ MARIAN M 79 M 40-49 29 ŚWIECIE TERESPOL POMORSKI 30km 1:31:42 19.63 [km/h] 0:03:03 [min/km] 0:44:27 0:47:15
88 216 MIKOŁAJEWSKI ARKADIUSZ M 80 M 30-39 29 ELBLĄG 30km 1:31:48 19.61 [km/h] 0:03:04 [min/km] 0:42:13 0:49:35
89 132 GABRYEL ZACHARIASZ M 81 M 40-49 30 SUMIN TRI STAROGARD GDAŃSKI 30km 1:31:50 19.60 [km/h] 0:03:04 [min/km] 0:46:12 0:45:38
90 192 KUCHARSKA WIOLETTA K 9 K 30-39 2 GOLUB-DOBRZYN GTR GOLUB-DOBRZYN 30km 1:32:18 19.50 [km/h] 0:03:05 [min/km] 0:46:12 0:46:06
91 139 GRUBSKI RAFAŁ M 82 M 30-39 30 ŻOŁĘDOWO GARDENFLORA MTB TEAM 30km 1:32:36 19.44 [km/h] 0:03:05 [min/km] 0:45:35 0:47:01
92 161 JURKIEWICZ-PISARSKA IWONA K 10 K 40-49 2 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 30km 1:32:38 19.43 [km/h] 0:03:05 [min/km] 0:46:41 0:45:57
93 408 POKWICKI JAKUB M 83 M 0-29 15 KWIDZYN - 30km 1:32:54 19.38 [km/h] 0:03:06 [min/km] 0:45:35 0:47:19
94 276 TROJANOWSKI ŁUKASZ M 84 M 0-29 16 ŚWIECIE KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE 30km 1:33:43 19.21 [km/h] 0:03:07 [min/km] 0:46:36 0:47:07
95 109 BORZYSZKOWSKI TOMASZ M 85 M 40-49 31 TCZEW ADVA TEAM 30km 1:33:47 19.19 [km/h] 0:03:08 [min/km] 0:46:19 0:47:28
96 160 JOŃCZYK KRZYSZTOF M 86 M 40-49 32 WRZEŚNICA 30km 1:35:00 18.95 [km/h] 0:03:10 [min/km] 0:00:00 0:00:00
97 302 ZIELONKA TADEUSZ M 87 M 50-59 6 PARCHOWO 30km 1:35:04 18.93 [km/h] 0:03:10 [min/km] 0:46:46 0:48:18
98 404 BIELIŃSKA HANNA K 11 K 30-39 3 WILCZE 30km 1:35:06 18.93 [km/h] 0:03:10 [min/km] 0:47:20 0:47:46
99 191 PAPIERNIK KAROLINA K 12 K 30-39 4 TCZEW GK GRYF TCZEW 30km 1:35:28 18.85 [km/h] 0:03:11 [min/km] 0:47:20 0:48:08
100 195 KULAS JERZY M 88 M 60-69 1 PRUSZCZ GDAŃSKI MTB MAJS 30km 1:35:42 18.81 [km/h] 0:03:11 [min/km] 0:46:21 0:49:21
101 165 KALKOWSKI KRZYSZTOF M 89 M 30-39 31 ROKOCIN 30km 1:35:45 18.80 [km/h] 0:03:12 [min/km] 0:00:00 0:00:00
102 141 HEINRICH PAWEŁ M 90 M 30-39 32 BYDGOSZCZ 30km 1:35:47 18.79 [km/h] 0:03:12 [min/km] 0:46:12 0:49:35
103 263 SYPNIEWSKI MARIUSZ M 91 M 50-59 7 KOTEŻE GK STG 30km 1:35:49 18.79 [km/h] 0:03:12 [min/km] 0:46:41 0:49:08
104 133 GĄSIEWICZ ANNA K 13 K 30-39 5 JANOWO 30km 1:36:13 18.71 [km/h] 0:03:12 [min/km] 0:47:00 0:49:13
105 234 PEPLIŃSKI DANIEL M 92 M 40-49 33 ŚWIECIE BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE 30km 1:36:14 18.70 [km/h] 0:03:12 [min/km] 0:47:58 0:48:16
106 246 RESZKA MIŁOSZ M 93 M 30-39 33 STAROGARD GDAŃSKI 30km 1:36:15 18.70 [km/h] 0:03:13 [min/km] 0:47:48 0:48:27
107 254 SKÓRCZEWSKI TADEUSZ M 94 M 60-69 2 KALISKA 30km 1:36:15 18.70 [km/h] 0:03:13 [min/km] 0:45:08 0:51:07
108 148 JAKUBOWSKI RYSZARD M 95 M 40-49 34 ILAWA 30km 1:36:36 18.63 [km/h] 0:03:13 [min/km] 0:47:26 0:49:10
109 174 KOLKA ZBIGNIEW M 96 M 50-59 8 GRZYBNO TOP BRAMY HORMANN 30km 1:37:05 18.54 [km/h] 0:03:14 [min/km] 0:49:28 0:47:37
110 251 SIEBERT KRZYSZTOF M 97 M 50-59 9 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 30km 1:37:17 18.50 [km/h] 0:03:15 [min/km] 0:47:46 0:49:31
111 117 CIRUG ARTUR M 98 M 40-49 35 BYDGOSZCZ 30km 1:38:09 18.34 [km/h] 0:03:16 [min/km] 0:48:44 0:49:25
112 244 PRZYPEK MARCIN M 99 M 30-39 34 SZTUM 30km 1:38:13 18.33 [km/h] 0:03:16 [min/km] 0:50:30 0:47:43
113 210 MASIAK RAFAŁ M 100 M 30-39 35 KWIDZYN 30km 1:38:16 18.32 [km/h] 0:03:17 [min/km] 0:49:15 0:49:01
114 158 JESIONOWSKI MARIUSZ M 101 M 40-49 36 ŚWIECIE MTB ELDAR ŚWIECIE 30km 1:38:16 18.32 [km/h] 0:03:17 [min/km] 0:45:04 0:53:12
115 231 PAPIEROWSKI DAMIAN M 102 M 30-39 36 ŚWIECIE BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE 30km 1:38:18 18.31 [km/h] 0:03:17 [min/km] 0:50:40 0:47:38
116 402 SZMIENDOWSKA KRÓLAK PAULINA K 14 K 0-29 3 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM 30km 1:38:25 18.29 [km/h] 0:03:17 [min/km] 0:50:11 0:48:14
117 270 ŚWIDERSKI IRENEUSZ M 103 M 30-39 37 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 30km 1:38:26 18.29 [km/h] 0:03:17 [min/km] 0:47:35 0:50:51
118 298 ZAKRZEWSKI DAWID M 104 M 30-39 38 STAROGARD GDAŃSKI 30km 1:38:36 18.26 [km/h] 0:03:17 [min/km] 0:45:05 0:53:31
119 104 BAGIŃSKI ROMAN M 105 M 40-49 37 KWIDZYN 30km 1:38:39 18.25 [km/h] 0:03:17 [min/km] 0:49:57 0:48:42
120 227 OLSZEWSKI KAMIL M 106 M 30-39 39 GRUDZIĄDZ ROWEROWY GRUDZIĄDZ 30km 1:39:30 18.09 [km/h] 0:03:19 [min/km] 0:47:19 0:52:11
121 213 MELLER BARTŁOMIEJ M 107 M 0-29 17 RAJKOWY MX BANDA 30km 1:39:47 18.04 [km/h] 0:03:20 [min/km] 0:50:31 0:49:16
122 207 MAJEWSKI MAREK M 108 M 60-69 3 PRABUTY EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 30km 1:40:21 17.94 [km/h] 0:03:21 [min/km] 0:48:40 0:51:41
123 218 MOJSIEWICZ ZBIGNIEW M 109 M 60-69 4 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 30km 1:40:30 17.91 [km/h] 0:03:21 [min/km] 0:00:00 0:00:00
124 118 CZAJKA KRZYSZTOF M 110 M 40-49 38 KWIDZYN 30km 1:40:40 17.88 [km/h] 0:03:21 [min/km] 0:49:52 0:50:48
125 190 KRZYŻELEWSKA - SUŚ ANNA K 15 K 40-49 3 BYDGOSZCZ 30km 1:40:59 17.82 [km/h] 0:03:22 [min/km] 0:49:41 0:51:18
126 135 GIZELA MICHAŁ M 111 M 30-39 40 KARTUZY 30km 1:41:15 17.78 [km/h] 0:03:23 [min/km] 0:52:11 0:49:04
127 114 CHYLIŃSKI ANDRZEJ M 112 M 40-49 39 GDAŃSK CAT 4 M 30km 1:41:21 17.76 [km/h] 0:03:23 [min/km] 0:51:14 0:50:07
128 124 DETLAF MARIUSZ M 113 M 30-39 41 MAKSYMILIANOWO 30km 1:41:40 17.70 [km/h] 0:03:23 [min/km] 0:50:30 0:51:10
129 123 CZYKIERDA PIOTR M 114 M 40-49 40 TCZEW 30km 1:41:42 17.70 [km/h] 0:03:23 [min/km] 0:50:30 0:51:12
130 299 ZAKRZEWSKI MARIUSZ M 115 M 50-59 10 STAROGARD GDAŃSKI DAMA 30km 1:41:47 17.68 [km/h] 0:03:24 [min/km] 0:48:55 0:52:52
131 296 WYKA ANDRZEJ M 116 M 60-69 5 GDYNIA 30km 1:42:05 17.63 [km/h] 0:03:24 [min/km] 0:48:24 0:53:41
132 183 KOZŁOWSKI JERZY M 117 M 60-69 6 SZUBIN SISU-OWB TEAM 30km 1:42:21 17.59 [km/h] 0:03:25 [min/km] 0:50:52 0:51:29
133 155 JAWORSKI BARTOSZ M 118 M 30-39 42 KWIDZYN EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 30km 1:42:23 17.58 [km/h] 0:03:25 [min/km] 0:49:15 0:53:08
134 156 JAWORSKI TOMASZ M 119 M 40-49 41 SULNOWO 30km 1:42:56 17.49 [km/h] 0:03:26 [min/km] 0:51:25 0:51:31
135 228 OSIŃSKI RADOSŁAW M 120 M 40-49 42 GDAŃSK 30km 1:43:17 17.43 [km/h] 0:03:27 [min/km] 0:49:53 0:53:24
136 103 BADOWSKA DANUTA K 16 K 50+ 2 GOLUB-DOBRZYŃ GTR 30km 1:43:46 17.35 [km/h] 0:03:28 [min/km] 0:52:39 0:51:07
137 145 JAGODZINSKI TOMASZ M 121 M 30-39 43 KWIDZYN GKW 30km 1:43:54 17.32 [km/h] 0:03:28 [min/km] 0:51:39 0:52:15
138 297 ZAKRZEWSKA BEATA K 17 K 30-39 6 ROKOCIN GK STG 30km 1:43:55 17.32 [km/h] 0:03:28 [min/km] 0:50:32 0:53:23
139 140 GRUNDMAN DARIUSZ M 122 M 30-39 44 TCZEW GK GRYF TCZEW 30km 1:44:07 17.29 [km/h] 0:03:28 [min/km] 0:52:11 0:51:56
140 300 ZALEŚ ROMAN M 123 M 40-49 43 ELBLĄG EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 30km 1:44:23 17.24 [km/h] 0:03:29 [min/km] 0:50:00 0:54:23
141 253 SKIBA ROMAN M 124 M 50-59 11 NAKŁO NAD NOTECIĄ JARE TEAM 30km 1:44:51 17.17 [km/h] 0:03:30 [min/km] 0:51:40 0:53:11
142 290 WIĘCZKOWSKA MONIKA K 18 K 30-39 7 GDAŃSK 30km 1:45:56 16.99 [km/h] 0:03:32 [min/km] 0:52:16 0:53:40
143 229 OSTROWSKI KRZYSZTOF M 125 M 30-39 45 ŚWIECIE KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE 30km 1:45:57 16.99 [km/h] 0:03:32 [min/km] 0:53:58 0:51:59
144 264 SZKODZIŃSKI PIOTR M 126 M 0-29 18 KWIDZYN 30km 1:46:51 16.85 [km/h] 0:03:34 [min/km] 0:52:34 0:54:17
145 101 ABRAMCZYK PAWEŁ M 127 M 30-39 46 BYDGOSZCZ 30km 1:46:52 16.84 [km/h] 0:03:34 [min/km] 0:52:29 0:54:23
146 239 PIOTROWSKA AGNIESZKA K 19 K 40-49 4 ŚWIECIE MTB ELDAR ŚWIECIE 30km 1:47:15 16.78 [km/h] 0:03:35 [min/km] 0:52:31 0:54:44
147 107 BĄCŁAWEK AURELIA K 20 K 40-49 5 GRUDZIĄDZ 30km 1:47:54 16.68 [km/h] 0:03:36 [min/km] 0:52:29 0:55:25
148 181 KOWALCZEWSKA JOANNA K 21 K 40-49 6 ŚWIECIE MTB ELDAR ŚWIECIE 30km 1:48:04 16.66 [km/h] 0:03:36 [min/km] 0:53:19 0:54:45
149 110 BUDZOWSKI MARIUSZ M 128 M 40-49 44 SZTUM 30km 1:49:42 16.41 [km/h] 0:03:39 [min/km] 0:52:13 0:57:29
150 159 JONATOWSKI ZYGMUNT M 129 M 60-69 7 MALBORK GK MALBORK 30km 1:49:46 16.40 [km/h] 0:03:40 [min/km] 0:54:02 0:55:44
151 209 MARKIEWICZ JAKUB M 130 M 30-39 47 BYDGOSZCZ 30km 1:50:56 16.23 [km/h] 0:03:42 [min/km] 0:53:20 0:57:36
152 122 CZERWIAKOWSKI SEBASTIAN M 131 M 40-49 45 BYDGOSZCZ 30km 1:51:00 16.22 [km/h] 0:03:42 [min/km] 0:56:16 0:54:44
153 281 WACHOWSKI DOMINIK M 132 M 0-29 19 GOLUB-DOBRZYŃ 30km 1:51:04 16.21 [km/h] 0:03:42 [min/km] 0:53:21 0:57:43
154 106 BARANOWSKI KAROL M 133 M 40-49 46 PRABUTY 30km 1:51:12 16.19 [km/h] 0:03:42 [min/km] 0:50:59 1:00:13
155 184 KOZŁOWSKI MARCIN M 134 M 40-49 47 RUMIA 30km 1:51:16 16.18 [km/h] 0:03:43 [min/km] 0:56:49 0:54:27
156 283 WASIELEWSKI PAWEŁ M 135 M 30-39 48 NOWE NS AKTYWNI 30km 1:51:28 16.15 [km/h] 0:03:43 [min/km] 0:54:01 0:57:27
157 211 MATUSZEWSKI ADRIAN M 136 M 40-49 48 ŚWIECIE BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE 30km 1:51:30 16.14 [km/h] 0:03:43 [min/km] 0:55:13 0:56:17
158 257 SONNENFELD ŁUKASZ M 137 M 30-39 49 GRUDZIĄDZ CYKLO KWIDZYN 30km 1:51:40 16.12 [km/h] 0:03:43 [min/km] 0:54:02 0:57:38
159 255 SKRZYPCZAK WOJCIECH M 138 M 50-59 12 POZNAŃ BEZ SPINY POZNAN 30km 1:53:22 15.88 [km/h] 0:03:47 [min/km] 0:55:28 0:57:54
160 138 GRABOWIECKI ZENON M 139 M 60-69 8 IŁAWA ZENOTEAM 30km 1:53:23 15.88 [km/h] 0:03:47 [min/km] 0:56:29 0:56:54
161 176 KOŁATKA DANUTA K 22 K 40-49 7 IŁAWA IŁAWA BIEGA 30km 1:54:00 15.79 [km/h] 0:03:48 [min/km] 0:52:37 1:01:23
162 127 DUKE OLIVER M 140 M 60-69 9 CESSENON-SUR-ORB MAGICBUSART 30km 1:54:15 15.75 [km/h] 0:03:49 [min/km] 0:57:15 0:57:00
163 162 KALINOWSKI MARCIN M 141 M 40-49 49 MALBORK 30km 1:54:45 15.69 [km/h] 0:03:50 [min/km] 1:03:31 0:51:14
164 224 OKONIEWICZ PATRYK M 142 M 30-39 50 GDAŃSK 30km 1:54:58 15.66 [km/h] 0:03:50 [min/km] 0:53:56 1:01:02
165 120 CZARZASTY ZBIGNIEW M 143 M 40-49 50 IŁAWA ZENOTEAM 30km 1:55:36 15.57 [km/h] 0:03:51 [min/km] 0:59:04 0:56:32
166 275 TROCHOWSKI GRZEGORZ M 144 M 40-49 51 TCZEW 30km 1:56:06 15.50 [km/h] 0:03:52 [min/km] 0:58:44 0:57:22
167 237 PIECHNA JAROSŁAW M 145 M 30-39 51 ŚWIECIE 30km 1:56:35 15.44 [km/h] 0:03:53 [min/km] 0:58:44 0:57:51
168 222 NIKOŁAJCZYK ŁUKASZ M 146 M 40-49 52 ŚWIECIE 30km 1:57:19 15.34 [km/h] 0:03:55 [min/km] 0:55:26 1:01:53
169 171 KASPER GRZEGORZ M 147 M 40-49 53 TCZEW 30km 1:57:24 15.33 [km/h] 0:03:55 [min/km] 0:56:25 1:00:59
170 271 TELEGA MAŁGORZATA K 23 K 30-39 8 KWIDZYN 30km 1:57:26 15.33 [km/h] 0:03:55 [min/km] 0:57:36 0:59:50
171 150 JANKOWSKA MAGDALENA K 24 K 40-49 8 POZNAŃ BEZ SPINY POZNAN 30km 1:58:11 15.23 [km/h] 0:03:56 [min/km] 0:57:14 1:00:57
172 292 WOŁOSZCZAKIEWICZ ZENON M 148 M 60-69 10 IŁAWA ZENOTEAM 30km 2:01:20 14.84 [km/h] 0:04:03 [min/km] 0:59:08 1:02:12
173 119 CZARZASTA ANETA K 25 K 40-49 9 IŁAWA ZENOTEAM 30km 2:01:46 14.78 [km/h] 0:04:04 [min/km] 0:59:14 1:02:32
174 154 JASZAK GRZEGORZ M 149 M 40-49 54 WĄSOSZ 30km 2:03:05 14.62 [km/h] 0:04:06 [min/km] 1:00:42 1:02:23
175 179 KORALEWSKI MARIUSZ M 150 M 40-49 55 WŁADYSŁAWOWO 30km 2:04:45 14.43 [km/h] 0:04:10 [min/km] 1:00:32 1:04:13
176 295 WRÓBEL MARTA K 26 K 0-29 4 BYDGOSZCZ BYLE DO METY 30km 2:04:59 14.40 [km/h] 0:04:10 [min/km] 1:03:45 1:01:14
177 303 ZNACZKO ALEKSANDER M 151 M 0-29 20 ŚWIECIE KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE 30km 2:05:17 14.37 [km/h] 0:04:11 [min/km] 0:50:28 1:14:49
178 151 JANKOWSKI TOMASZ M 152 M 40-49 56 POZNAŃ BEZ SPINY POZNAN 30km 2:05:49 14.31 [km/h] 0:04:12 [min/km] 0:58:58 1:06:51
179 126 DUBIELA PRZEMYSŁAW M 153 M 30-39 52 TCZEW 30km 2:06:27 14.23 [km/h] 0:04:13 [min/km] 1:02:08 1:04:19
180 112 CHOJNACKI MACIEJ M 154 M 30-39 53 STAROGARD GDAŃSKI 30km 2:06:27 14.23 [km/h] 0:04:13 [min/km] 1:01:47 1:04:40
181 196 KURIANOWICZ WIESŁAW M 155 M 50-59 13 GDAŃSK 30km 2:07:19 14.14 [km/h] 0:04:15 [min/km] 1:01:47 1:05:32
182 214 MICHAŁOWSKI PAWEŁ M 156 M 0-29 21 ŚWIECIE 30km 2:08:33 14.00 [km/h] 0:04:17 [min/km] 1:00:24 1:08:09
183 170 KASIERSKI GRZEGORZ M 157 M 60-69 11 BYDGOSZCZ FITSERWIS MTB TEAM 30km 2:08:58 13.96 [km/h] 0:04:18 [min/km] 1:03:02 1:05:56
184 293 WOZOWICZ MACIEJ M 158 M 40-49 57 GDAŃSK LPP TEAM 30km 2:09:21 13.92 [km/h] 0:04:19 [min/km] 1:03:06 1:06:15
185 304 ŻEMOJDZIN MICHAŁ M 159 M 0-29 22 DZIERZGOŃ MTB DZIERZGOŃ 30km 2:12:58 13.54 [km/h] 0:04:26 [min/km] 0:49:44 1:23:14
186 180 KOTŁOWSKI KRZYSZTOF M 160 M 40-49 58 IŁAWA ZENOTEAM 30km 2:13:08 13.52 [km/h] 0:04:26 [min/km] 1:03:58 1:09:10
187 187 KRÓL MICHAŁ M 161 M 0-29 23 GDYNIA 30km 2:20:48 12.78 [km/h] 0:04:42 [min/km] 1:07:32 1:13:16
188 152 JANOWSKI KRZYSZTOF M 162 M 60-69 12 GDAŃSK 30km 2:53:24 10.38 [km/h] 0:05:47 [min/km] 1:21:27 1:31:57
- 102 ANACZKOWSKI ŁUKASZ M - M 30-39 - MALBORK GK GRYF TCZEW 30km DNF - [km/h] - [min/km] 0:45:46
- 166 KAMIŃSKI BARTŁOMIEJ M - M 30-39 - DARZLUBIE PUCKA GRUPA ROWEROWA 30km DNF - [km/h] - [min/km] 0:44:23
- 219 MUCHA PRZEMYSŁAW M - M 30-39 - PELPLIN 30km DNF - [km/h] - [min/km] 0:00:00
- 225 OLEWNIK PIOTR M - M 40-49 - ELBLĄG MTB ELBLĄG 30km DNF - [km/h] - [min/km] 1:44:28
- 273 TREPANOWSKI TOMASZ M - M 50-59 - PRZYŁĘKI 30km DNF - [km/h] - [min/km] 0:53:44
- 405 TOMASZEWSKI JAKUB M - M 0-29 - DZIERZGOŃ MTB DZIERZGOŃ 30km DNF - [km/h] - [min/km] 1:00:27

KOŁODZIEJ CUBE MTB PELPLIN 2019 - 15km Hybrydy

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 593 DAMSKI ŁUKASZ M 1 TRYSZCZYN GARDENFLORA MTB TEAM 15km Hybrydy 0:33:40 26.73 [km/h] 0:02:15 [min/km]
2 584 KWAŚNIEWSKI KRZYSZTOF M 2 SKARSZEWO BART J-BIKE TEAM 15km Hybrydy 0:33:44 26.68 [km/h] 0:02:15 [min/km]
3 586 KARWATOWSKII ROBERT M 3 BRZEŹNO WIELKIE GK STG 15km Hybrydy 0:33:45 26.67 [km/h] 0:02:15 [min/km]
4 591 POROŻYŃSKI ARKADIUSZ. M 4 ŚWIECIE N/WISŁĄ KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE 15km Hybrydy 0:34:48 25.86 [km/h] 0:02:19 [min/km]
5 594 MICHNA DANIEL M 5 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 15km Hybrydy 0:34:50 25.84 [km/h] 0:02:19 [min/km]
6 585 OLSZEWSKI. KAMIL M 6 GRUDZIĄDZ ROWEROWY GRUDZIĄDZ 15km Hybrydy 0:35:05 25.65 [km/h] 0:02:20 [min/km]
7 581 KRZYŻYKOWSKI JAKUB M 7 GRĘBOCIN KS SPRINT GRĘBOCIN 15km Hybrydy 0:35:17 25.51 [km/h] 0:02:21 [min/km]
8 580 KRZYŻYKOWSKI SŁAWOMIR M 8 GRĘBOCIN KS SPRINT GRĘBOCIN 15km Hybrydy 0:37:35 23.95 [km/h] 0:02:30 [min/km]
9 582 GOŚCIŃSKI WOJCIECH M 9 TORUŃ KS SPRINT GRĘBOCIN 15km Hybrydy 0:37:57 23.72 [km/h] 0:02:32 [min/km]
10 583 RUDNICKI HENRYK M 10 TORUŃ KS SPRINT GRĘBOCIN 15km Hybrydy 0:38:01 23.67 [km/h] 0:02:32 [min/km]
11 592 GROCHOWSKI MARCIN M 11 KOŚCIELNA JANIA 15km Hybrydy 0:39:07 23.01 [km/h] 0:02:36 [min/km]
12 600 KOŁODZIEJCZYK KUBA M 12 TCZEW SZKOŁA NR2 15km Hybrydy 0:44:00 20.45 [km/h] 0:02:56 [min/km]
13 590 MĄDZIELEWSKI. SŁAWEK M 13 ŚWIECIE KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE 15km Hybrydy 0:51:13 17.57 [km/h] 0:03:25 [min/km]
14 76 OWSIAK PAWEŁ M 14 PELPLIN SZKOŁA NR2 15km Hybrydy 0:56:19 15.98 [km/h] 0:03:45 [min/km]
15 589 ROGACEWICZ PAWEŁ M 15 TCZEW 15km Hybrydy 0:56:43 15.87 [km/h] 0:03:47 [min/km]
16 587 JANUSZ FILIP M 16 TCZEW 15km Hybrydy 0:56:43 15.87 [km/h] 0:03:47 [min/km]
17 588 SARNECKI DOMINIK M 17 MIEŚCIŁA 15A 15km Hybrydy 0:56:45 15.86 [km/h] 0:03:47 [min/km]

MŁODZIKI - KOŁODZIEJ CUBE MTB PELPLIN 2019

Miejsce Numer Nazwisko Imię Płeć MSC Płeć Miejscowość Klub/Szkoła
1 356 ZARICZNY DAWID M 1 GDAŃSK BELTA TEAM GDAŃSK
2 351 ŁYSIAK TYMON M 2 NIEMCZ N-BIKE ACADEMY
3 369 PIEPKA MATEUSZ M 3 STARZYNO 0
4 352 MIKULSKA MAŁGORZATA K 1 NIEMCZ
5 359 RYPELEK JUSTYNA K 2 OSIELSKO NIEMCZ
6 348 HERCKE ADAM M 4 STAROGARD GDAŃSKI GK STG
7 354 SUŚ IGOR M 5 BYDGOSZCZ N-BIKE ACADEMY
8 349 KARWATOWSKA AMELIA K 3 BRZEŹNO WIELKIE GK STG
9 363 WEIHSBRODT ZUZANNA K 4 STAROGARD GDAŃSKI PSP6
10 362 KOŁODZIEJCZYK JAKUB M 6 TCZEW 0

ŻAKI - KOŁODZIEJ CUBE MTB PELPLIN 2019

Miejsce Numer Nazwisko Imię Płeć MSC Płeć Miejscowość Klub/Szkoła
1 368 GRZĄDZIEL KAROL M 1 KALISZ POMORSKI UKS RATUSZ MASZEWO
2 339 BEDNAREK SAMUEL M 2 TCZEW SAMBOR TCZEW
3 344 SŁOMION JULIA K 1 BORKOWO BELTA TEAM GDAŃSK
4 364 OWSIAK ADAM M 3 PELPLIN SP 2
5 342 PACUK ZOFIA K 2 TORUŃ PACUKI
6 346 SZWEDOWSKI KACPER M 4 KULICE ZKIW KULICE
7 360 KULPIŃSKA AMELIA K 3 RAJKOWY ZKIW RAJKOWY

do 10 lat - KOŁODZIEJ CUBE MTB PELPLIN 2019

Miejsce Numer Nazwisko Imię Płeć MSC Płeć Miejscowość Klub/Szkoła
1 330 SŁOMION KINGA K 1 BORKOWO BELTA TEAM GDAŃSK
2 321 ŁYSIAK STAŚ M 1 NIEMCZ N-BIKE ACADEMY
3 319 KRZYŻYKOWSKI ADAM M 2 GRĘBOCIN KS SPRINT GRĘBOCIN
4 305 CHYLIŃSKI ADAM M 3 GDAŃSK BELTA TEAM GDAŃSK
5 366 PEREKITKO WIKTOR M 4 JAGATOWO WOJANOWO
6 357 FASICZKA MICHAŁ M 5 RAJKOWY ZKIW RAJKOWY
7 325 PROCYK MATEUSZ M 6 NIEMCZ N-BIKE ACADEMY
8 314 GOŚCIŃSKI GABRIEL M 7 TORUŃ KS SPRINT GRĘBOCIN
9 361 PRZYTARSKI KAMIL M 8 SWAROŻYN
10 336 ŚWIDERSKI FRANCISZEK M 9 PELPLIN JEDYNKA PELPLIN
11 312 GDANIEC OLIWIER M 10 TCZEW SP NR. 7 TCZEW
12 320 KWIATKOWSKI KRYSTIAN M 11 ŚWIECIE
13 335 SZYMAŃSKI MARCIN M 12 LISEWO MALBORSKIE
14 315 GROCHOWSKI FILIP M 13 KOŚCIELNA JANIA
15 308 DAMSKI KACPER M 14 TRYSZCZYN GARDENFLORA MTB TEAM
16 333 SZWEDOWSKA LAURA K 2 KULICE ZKIW KULICE
17 303 BIERNACKA BASIA K 3 TCZEW
18 307 DAMSKI GABRIEL M 15 TRYSZCZYN GARDENFLORA MTB TEAM
19 358 FASICZKA MATEUSZ M 16 RAJKOWY ZKIW RAJKOWY
20 338 ZALEŚ MIKOŁAJ M 17 ELBLĄG EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
21 327 RÓŻAŃSKI NIKODEM M 18 JAGATOWO
22 331 STALMAKOV ILIA K 4 KALININGRAD
23 326 RADTKE PATRYK M 19 WTELNO
24 332 STOPPA MICHALINA K 5 PELPLIN
25 318 KARWATOWSKA LILIANA K 6 BRZEŹNO WIELKIE GK STG
26 323 PACUK JAN M 20 TORUŃ PACUKI
27 317 HERING JAKUB M 21 KRAG
28 301 ANACZKOWSKI ADAM M 22 MALBORK
29 334 SZWEDOWSKA MARTYNA K 7 KULICE ZKIW KULICE
30 316 GRUBSKI ALEKSANDER M 23 ŻOŁĘDOWO GARDENFLORA MTB TEAM
31 324 PIOTROWSKI KAMIL M 24 ZABNO
32 310 DOROSZKIEWICZ IGA K 8 GDYNIA SPOŁECZNA JEDYNKA

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ