Predathlon – Turtul 2019
Predathlon Run
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Andruszkiewicz Szymon Giżycko Predathlon Run opłacono
2 AUGUSTYNOWICZ PIOTR EŁK Predathlon Run POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA opłacono
3 Bazylewicz Marcin Białystok Predathlon Run opłacono
4 BAŁDAN TOMASZ Kosmaty Borek Predathlon Run GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA opłacono
5 bieryło dariusz środlesie Predathlon Run opłacono
6 Bobrowski Łukasz Bobrowski Szypliszki Predathlon Run opłacono
7 Buczel Anna WARSZAWA Predathlon Run Naprzód Młociny / Biegam z wypiekami opłacono
8 Bujak Aneta Markowszczyzna Predathlon Run Outdoor Training opłacono
9 Czerniakiewicz Anna Białystok Predathlon Run Outdoor Training opłacono
10 Dziemian Karol Olsztyn Predathlon Run opłacono
11 Frybes Agnieszka Białystok Predathlon Run Fundacja Kierunek Ultra opłacono
12 Garczarczyk Tomasz Suwałki Predathlon Run opłacono
13 Godlewski Andrzej Borawskie Predathlon Run Biegamy dla Zdrowia opłacono
14 Jarosz Patryk Suwałki Predathlon Run Polska Organizacja Wojskowa
15 Jasnoch Grzegorz Sarnetki Predathlon Run Nadleśnictwo Głęboki Bród opłacono
16 Karaś Sylwia Suwałki Predathlon Run
17 Karczewska Joanna Suwałki Predathlon Run opłacono
18 Karczewski Sławomir Suwałki Predathlon Run opłacono
19 kaszkiel bozena suwalki Predathlon Run
20 Kawko Patryk Suwałki Predathlon Run opłacono
21 Królak Agnieszka Węgorzewo Predathlon Run Team Kopeć opłacono
22 Królak Przemek Węgorzewo Predathlon Run Team Kopeć opłacono
23 Kurpiewska Dorota Pisz Predathlon Run Klub Morsów w Piszu
24 Maksimowski Krzysztof Augustów Predathlon Run Polska Organizacja Wojskowa opłacono
25 Maliszewska Agnieszka Białystok Predathlon Run outdoor trening opłacono
26 Masalska Anna Suwałki Predathlon Run
27 Mikiewicz Dawid Białystok Predathlon Run Outdoor Training
28 Motulewski Tomasz Suwałki Predathlon Run PAINTRUN opłacono
29 Nowicki Zbigniew Suwałki Predathlon Run Nowicki Team opłacono
30 Pietraszkiewicz Artur Pietraszkiewicz Suwałki Predathlon Run opłacono
31 Podziewski Bartosz Suwałki Predathlon Run opłacono
32 Przeklasa Wojciech Kleosin Predathlon Run opłacono
33 Przekop Patryk Suwałki Predathlon Run
34 Romanowski Radosław Dobre Miasto Predathlon Run KS Jelonki Dobre Miasto opłacono
35 Rutkowska Marta Sobolewo Predathlon Run Tottenham F.C.
36 Sadowska Natalia Suwałki Predathlon Run Uniwersytet Morski w Gdyni opłacono
37 Skiendziel Katarzyna Suwałki Predathlon Run
38 Sliwinski Szymon Suwalki Predathlon Run
39 Śliwka Rafał Jurowce Predathlon Run Outdoor Training
40 Strug Iwona Stary Folwark Predathlon Run opłacono
41 Sznurkowska Sylwia Suwałki Predathlon Run Sznurkowscy Team opłacono
42 Sznurkowski Dawid Suwałki Predathlon Run Sznurkowscy Team opłacono
43 Szwarc Michał Szwarc Białystok Predathlon Run
44 Topolski Artur Suwałki Predathlon Run opłacono
45 Wielgat Artur Augustów Predathlon Run Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne opłacono
46 WILIWIS Paweł Suwałki Predathlon Run Moje dzieci są mistrzami świata. opłacono
47 Wołodko Szymon Suwałki Predathlon Run Tottenham F.C. opłacono
48 Zubrzyński Marek Sejny Predathlon Run opłacono
49 Łada Wiktor Raczki Predathlon Run Polska Organizacja Wojskowa


Wyświetleń: 7685

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ