Wyniki 10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub Pracownik Lasów Państwowych Mieszkaniec Klinisk Wielkich DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 129 KRZEŚNIOWSKI MARCIN M 1 M OPEN 1 SZCZECIN - ZAŁOM VIKING BIKE TEAM 10km 0:45:13 13.93 [km/h]
2 112 GLINA RAFAŁ M 2 M OPEN 2 SUCHAŃ STARGARDZKI KLUB MORSÓW 10km 0:45:31 13.84 [km/h]
3 115 GUZIKIEWICZ MARCIN M 3 M OPEN 3 GOLENIÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 10km 0:45:58 13.71 [km/h]
4 145 ROTKIEWICZ MAREK M 4 M OPEN 4 SZCZECIN GOGGLE PAE TEAM 10km 0:46:03 13.68 [km/h]
5 280 ULDYNOWICZ ŁUKASZ M 5 M OPEN 5 GRYFICE 10km 0:47:12 13.35 [km/h]
6 157 WOJTYSIAK MARCIN M 6 M OPEN 6 GOLENIÓW 10km 0:47:23 13.30 [km/h]
7 117 JASTAK PAWEŁ M 7 M OPEN 7 SZCZECIN 10km 0:49:19 12.77 [km/h]
8 139 PAWELEC PRZEMYSŁAW M 8 M OPEN 8 SZCZECIN 10km 0:49:24 12.75 [km/h]
9 134 MŚCICHOWSKA AGNIESZKA K 1 K OPEN 1 GOLENIÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 10km 0:51:27 12.24 [km/h]
10 114 GULBINOWICZ PAWEŁ M 9 M OPEN 9 GOLENIÓW 10km 0:52:54 11.91 [km/h]
11 103 CHOMONT MAGDALENA K 2 K OPEN 2 GOLENIÓW 10km 0:52:57 11.90 [km/h]
12 102 CEL EDYTA K 3 K OPEN 3 OSTOJA 44/2 10km 0:53:00 11.89 [km/h]
13 119 KACHNOWICZ IZABELA K 4 K OPEN 4 GOLENIÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 10km 0:53:21 11.81 [km/h]
14 136 OSAK ADAM M 10 M OPEN 10 SZCZECIN 10km 0:54:40 11.52 [km/h]
15 135 OLESIŃSKA JULITA K 5 K OPEN 5 GOLENIÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 10km 0:56:57 11.06 [km/h]
16 105 DĄBROWSKI PIOTR M 11 M OPEN 11 GOLENIÓW GOLENIÓW 10km 0:57:01 11.05 [km/h]
17 125 KOPERSKI MARCIN M 12 M OPEN 12 KLINISKA WIELKIE Kliniska 10km 0:57:06 11.03 [km/h]
18 144 ROGOWSKI ROBERT M 13 M OPEN 13 SZCZECIN 10km 0:57:36 10.94 [km/h]
19 132 MATYJASZCZYK MAŁGORZATA K 6 K OPEN 6 RURZYCA ROZBIEGANY GOLENIÓW 10km 0:57:39 10.93 [km/h]
20 122 KOCIUBA ALINA K 7 K OPEN 7 KLINISKA WIELKIE BIEGANIE RODZINNE Kliniska 10km 0:58:23 10.79 [km/h]
21 159 ZIELONKA GRZEGORZ M 14 M OPEN 14 GOLENIÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 10km 0:58:27 10.78 [km/h]
22 275 SURDACKI PIOTR M 15 M OPEN 15 SZCZECIN 10km 0:58:32 10.76 [km/h]
23 106 DEJNAK MARIOLA K 8 K OPEN 8 GRYFICE 10km 0:58:48 10.71 [km/h]
24 120 KAWECKA ANNA K 9 K OPEN 9 PRZECLAW 10km 0:58:51 10.71 [km/h]
25 110 GARBACZ KRZYSZTOF M 16 M OPEN 16 GOLENIOW 10km 0:58:55 10.69 [km/h]
26 133 MĄDROWSKI DOMINIK M 17 M OPEN 17 NOWOGARD CZARNE CHMURY 10km 0:59:12 10.64 [km/h]
27 160 ZIELONKA MAJA K 10 K OPEN 10 GOLENIÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 10km 0:59:29 10.59 [km/h]
28 118 JURCZAK ŁUKASZ M 18 M OPEN 18 GOLENIÓW GOLENIÓW 10km 0:59:37 10.57 [km/h]
29 116 IWANICKA BOŻENA K 11 K OPEN 11 GOLENIÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 10km 1:01:06 10.31 [km/h]
30 147 SIEG WERONIKA K 12 K OPEN 12 SZCZECIN 10km 1:02:02 10.16 [km/h]
31 123 KOCIUBA MICHAŁ M 19 M OPEN 19 KLINISKA WIELKIE RODZINNE BIEGANIE Kliniska 10km 1:04:30 9.77 [km/h]
32 156 WILK AGNIESZKA K 13 K OPEN 13 CZARNA ŁĄKA 10km 1:05:36 9.60 [km/h]
33 151 SZYMAŃSKA ANNA K 14 K OPEN 14 GOLENIÓW 10km 1:06:12 9.52 [km/h]
34 113 GŁOGOWSKI JAN M 20 M OPEN 20 SZCZECIN MODLITWA BIEGANIA GRYFINO 10km 1:07:25 9.34 [km/h]
35 128 KRUPIŃSKA PAULINA K 15 K OPEN 15 GOLENIÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 10km 1:08:47 9.16 [km/h]
36 111 GESS MAGDALENA K 16 K OPEN 16 GOLENIÓW ZABIEGANI GOLENIÓW 10km 1:08:47 9.16 [km/h]
37 152 ŚLIWIŃSKA JUSTYNA K 17 K OPEN 17 GOLENIÓW 10km 1:08:51 9.15 [km/h]
38 155 WASILEWSKI KRZYSZTOF M 21 M OPEN 21 GRYFINO 10km 1:09:27 9.07 [km/h]
39 138 PATRASZEWSKA-WOJCIECHOWSKA AGNIESZKA K 18 K OPEN 18 GOLENIÓW 10km 1:12:03 8.74 [km/h]
40 127 KRÓL MAGDALENA K 19 K OPEN 19 SZCZECIN ŚRUNDUNIA 10km 1:14:19 8.48 [km/h]
41 121 KMIECIAK ADRIAN M 22 M OPEN 22 SZCZECIN 10km 1:18:54 7.98 [km/h]
42 131 MASZCZYK MARTA K 20 K OPEN 20 GRYFINO 10km 1:19:54 7.88 [km/h]
43 211 CIEŚLAK ADAM M 23 M OPEN 23 GRYFINO POWER SZEWC 10km 1:23:04 7.58 [km/h]
44 212 CIEŚLAK HELENA K 21 K OPEN 21 GRYFINO 10km 1:23:04 7.58 [km/h]
45 148 SIKORSKA-DZIADECKA JOANNA K 22 K OPEN 22 ŁĘGI 10km 1:23:25 7.55 [km/h]
46 108 DZIADECKI GRZEGORZ M 24 M OPEN 24 ŁĘGI 10km 1:23:25 7.55 [km/h]
47 124 KOPCEWICZ HENRYK M 25 M OPEN 25 GOLENIÓW 10km 1:26:25 7.29 [km/h]
48 101 BĘBEN MICHALINA K 23 K OPEN 23 KLINISKA WIELKIE KLINISKA WIELKIE Kliniska 10km 1:30:42 6.95 [km/h]
49 126 KREMPA MAŁGORZATA K 24 K OPEN 24 KYRITZ KYRITZ 10km 1:30:44 6.94 [km/h]
50 140 PĘDZIWIATR BEATA K 25 K OPEN 25 ŻÓŁWIA PROGDAR MARATHON TEAM 10km 1:39:04 6.36 [km/h]
51 150 STEFANICKI MAREK M 26 M OPEN 26 ŚWINOUJŚCIE ULTTRAMP 10km 1:39:05 6.36 [km/h]
52 130 LIWUŚ-ŁAPIŃSKA ASIA K 26 K OPEN 26 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 10km 1:44:23 6.04 [km/h]
53 109 GAPIŃSKI HUBERT M 27 M OPEN 27 KLINISKA WIELKIE PROGDAR MARATHON TEAM Kliniska 10km 2:05:28 5.02 [km/h]

Wyniki 21km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub Pracownik Lasów Państwowych Mieszkaniec Klinisk Wielkich DYSTANS Wynik Prędkość km/h x 1 OKR.
1 282 WILK RAFAŁ M 1 M OPEN 1 GRYFINO MODLITWA BIEGANIA GRYFINO 21km 1:20:00 15.83 [km/h] 0:40:11
2 269 RUTA PRZEMYSŁAW M 2 M OPEN 2 SZCZECIN MTR SZCZECIN TEAM 21km 1:27:59 14.39 [km/h] 0:42:07
3 218 GESS MARIUSZ M 3 M OPEN 3 GOLENIÓW TTS 21km 1:28:23 14.32 [km/h] 0:44:46
4 226 JANISZYN MARCIN M 4 M OPEN 4 GRYFINO MODLITWA BIEGANIA GRYFINO 21km 1:29:03 14.22 [km/h] 0:44:35
5 274 STĘPNIAK GRZEGORZ M 5 M OPEN 5 GOLENIÓW WIBATECH 21km 1:29:37 14.13 [km/h] 0:44:13
6 213 DOMAŃSKI MACIEJ M 6 M OPEN 6 GOLENIÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 21km 1:32:03 13.75 [km/h] 0:46:28
7 279 TROSZCZYŃSKI PRZEMYSŁAW M 7 M OPEN 7 ŁUKĘCIN BRACIA TROSZCZYŃSCY 21km 1:33:39 13.52 [km/h] 0:45:58
8 260 PIETRASIK DAWID M 8 M OPEN 8 SZCZECIN 21km 1:34:36 13.38 [km/h] 0:48:31
9 406 BOBROWICZ ARTUR M 9 M OPEN 9 GOLENIÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 21km 1:36:30 13.12 [km/h] 0:48:58
10 215 DURKOWSKI DAWID M 10 M OPEN 10 SZCZECIN TATO BIEGA Kliniska 21km 1:38:51 12.81 [km/h] 0:49:48
11 225 HOŁYŃSKI LESZEK M 11 M OPEN 11 PRZECŁAW 21km 1:38:55 12.80 [km/h] 0:49:54
12 284 WOŁOWICZ WOJCIECH M 12 M OPEN 12 SZCZECIN PUSZCZYK BUKOWY 21km 1:39:52 12.68 [km/h] 0:50:21
13 232 KRYSIAK TOMASZ M 13 M OPEN 13 SZCZECIN AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIE 21km 1:40:09 12.64 [km/h] 0:49:01
14 248 MURAWSKA WIOLETTA K 1 K OPEN 1 SZCZECIN 21km 1:41:41 12.45 [km/h] 0:50:53
15 245 MOMOT GRZEGORZ M 14 M OPEN 14 ŚWINOUJŚCIE 21km 1:42:26 12.36 [km/h] 0:50:51
16 252 NOWAK KLAUDIA K 2 K OPEN 2 GOLENIÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 21km 1:42:30 12.35 [km/h] 0:51:10
17 202 BANASIAK ANDRZEJ M 15 M OPEN 15 SZCZECIN 21km 1:43:34 12.22 [km/h] 0:53:11
18 259 PIĄTEK KRYSTIAN M 16 M OPEN 16 GRYFINO MODLITWA BIEGANIA GRYFINO 21km 1:44:59 12.06 [km/h] 0:52:01
19 201 ANDRZEJCZAK ROMAN M 17 M OPEN 17 SZCZECIN 21km 1:45:31 12.00 [km/h] 0:52:36
20 263 PRZYBYSZ MICHAŁ M 18 M OPEN 18 MASZEWO 21km 1:45:59 11.95 [km/h] 0:53:58
21 261 PROŚNIEWSKI MIROSŁAW M 19 M OPEN 19 GRYFICE 21km 1:46:31 11.89 [km/h] 0:59:33
22 255 OPASKA MARCIN M 20 M OPEN 20 SZCZECIN PRZEBIEGŁE JENOTY 21km 1:46:49 11.85 [km/h] 0:53:38
23 233 KUBIACZYK IRENEUSZ M 21 M OPEN 21 MOSTY 21km 1:47:49 11.74 [km/h] 0:56:00
24 222 GUZIKIEWICZ ADRIANNA K 3 K OPEN 3 GOLENIÓW ZABIEGANI GOLENIÓW 21km 1:49:53 11.52 [km/h] 0:56:12
25 229 KOŁTUNIAK HUBERT M 22 M OPEN 22 GOLENIÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 21km 1:52:30 11.25 [km/h] 0:55:45
26 253 OKOŃ BARTOSZ M 23 M OPEN 23 GOLENIÓW 21km 1:52:45 11.23 [km/h] 0:54:47
27 270 SACHARSKI BARTŁOMIEJ M 24 M OPEN 24 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 21km 1:53:10 11.19 [km/h] 0:58:51
28 236 KWIATKOWSKI DARIUSZ M 25 M OPEN 25 GRYFINO MODLITWA BIEGANIA GRYFINO 21km 1:53:30 11.15 [km/h] 0:00:00
29 251 NOGAL ANNA K 4 K OPEN 4 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 21km 1:53:59 11.11 [km/h] 0:56:17
30 219 GIERASIMOWICZ SZYMON M 26 M OPEN 26 21km 1:54:27 11.06 [km/h] 1:00:06
31 257 PAŁAC PIOTR M 27 M OPEN 27 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 21km 1:57:05 10.81 [km/h] 0:58:37
32 205 BRUSIŁOWICZ DAGMARA K 5 K OPEN 5 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 21km 1:57:05 10.81 [km/h] 0:58:37
33 231 KRYSIAK DAWID M 28 M OPEN 28 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 21km 1:57:26 10.78 [km/h] 0:59:08
34 448 MAĆKIEWICZ PIOTR M 29 M OPEN 29 ŚWINOUJŚCIE 21km 1:57:42 10.76 [km/h] 0:59:06
35 265 ROGALA ADRIAN M 30 M OPEN 30 NOWOGARD WKURW_TEAM 21km 1:58:17 10.70 [km/h] 0:59:56
36 246 MOMOT PRZEMYSŁAW M 31 M OPEN 31 GOLENIÓW ZWIFT PL 21km 1:58:21 10.70 [km/h] 0:59:39
37 262 PRZERYWACZ MICHAŁ M 32 M OPEN 32 BEŁCHATÓW 21km 1:58:21 10.70 [km/h] 0:59:44
38 153 TUNKIEWICZ WOJCIECH M 33 M OPEN 33 GOLENIÓW 21km 1:58:53 10.65 [km/h] 0:59:16
39 247 MRÓZ DARIUSZ M 34 M OPEN 34 GRYFINO 21km 2:01:03 10.46 [km/h] 0:59:53
40 277 TOKARZ JOANNA K 6 K OPEN 6 SZCZECIN 21km 2:02:02 10.37 [km/h] 1:03:26
41 227 KĘPKA WOJCIECH M 35 M OPEN 35 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 21km 2:02:02 10.37 [km/h] 1:03:06
42 209 CHORĄŻEWSKI SEBASTIAN M 36 M OPEN 36 GOLENIÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 21km 2:02:35 10.33 [km/h] 1:03:48
43 221 GRZELAK SEBASTIAN M 37 M OPEN 37 GOLENIÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 21km 2:02:35 10.33 [km/h] 1:03:48
44 146 SAPIKOWSKA MAGDALENA K 7 K OPEN 7 GOLENIÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 21km 2:03:40 10.24 [km/h] 1:02:12
45 208 CHORĄŻEWSKA ANDŻELIKA K 8 K OPEN 8 GOLENIÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 21km 2:03:40 10.24 [km/h] 1:02:12
46 272 SAPIKOWSKI MARIUSZ M 38 M OPEN 38 GOLENIÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 21km 2:03:41 10.24 [km/h] 1:02:35
47 268 RUDZIEWICZ URSZULA K 9 K OPEN 9 SZCZECIN FIZJOBIEGACZE SZCZECIN 21km 2:04:43 10.15 [km/h] 1:04:41
48 249 NAWROCKI JACEK M 39 M OPEN 39 ZAŁOM 21km 2:05:37 10.08 [km/h] 1:08:07
49 287 ŻYLUK BOŻENA K 10 K OPEN 10 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 21km 2:05:40 10.07 [km/h] 1:05:00
50 238 LEWIKOWSKA PATRYCJA K 11 K OPEN 11 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 21km 2:05:40 10.07 [km/h] 1:05:01
51 210 CIEŚLA BEATA K 12 K OPEN 12 GOLENIÓW ZABIEGANI GOLENIÓW 21km 2:07:17 9.95 [km/h] 1:05:21
52 217 GAWĘCKA MAJA K 13 K OPEN 13 GOLENIÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 21km 2:08:23 9.86 [km/h] 1:06:27
53 283 WIŚNIEWSKI CZESŁAW M 40 M OPEN 40 SZCZECIN MARATOŃCZYK SZCZECIN 21km 2:09:01 9.81 [km/h] 1:08:58
54 258 PANASZEK RAFAŁ M 41 M OPEN 41 SZCZECIN 21km 2:09:07 9.81 [km/h] 1:11:36
55 206 BUREK ANDRZEJ M 42 M OPEN 42 SZCZECIN K.S.P LM.ŚWIĘTEJ RODZINY-SZCZECIN 21km 2:11:58 9.59 [km/h] 1:04:22
56 281 WARSIŃSKA MONIKA K 14 K OPEN 14 GRYFINO MODLITWA BIEGANIA GRYFINO 21km 2:15:23 9.35 [km/h] 1:09:25
57 267 ROJEK KATARZYNA K 15 K OPEN 15 SZCZECIN RUNGRYF GRYFICE 21km 2:15:32 9.34 [km/h] 1:09:24
58 230 KOTOWICZ TOMASZ M 43 M OPEN 43 SZCZECIN SZCZECIN 21km 2:15:32 9.34 [km/h] 1:09:24
59 266 ROGALA MAGDA K 16 K OPEN 16 NOWOGARD WKURW_TEAM 21km 2:16:20 9.29 [km/h] 1:09:07
60 235 KUPINSKI MIECZYSŁAW M 44 M OPEN 44 GRYFINO MODLITWA BIEGANIA GRYFINO 21km 2:17:04 9.24 [km/h] 1:07:37
61 241 ŁUŻYŃSKA KATARZYNA K 17 K OPEN 17 SZCZECIN 21km 2:17:46 9.19 [km/h] 1:11:16
62 288 BURGHARDT RENATA K 18 K OPEN 18 GRYFINO HERMES 21km 2:17:50 9.19 [km/h] 1:06:16
63 204 BOKSZCZANIN JAREK M 45 M OPEN 45 SZCZECIN QC SPARTY 21km 2:18:21 9.15 [km/h] 1:13:01
64 464 PĘDZIWIATR PAWEŁ M 46 M OPEN 46 ŻÓŁWIA PROGDAR MARATHON TEAM 21km 2:19:16 9.09 [km/h] 1:12:09
65 289 CHMIELNIAK MARTA K 19 K OPEN 19 GOLENIÓW 21km 2:20:39 9.00 [km/h] 1:10:26
66 207 CEBENKO MARIA K 20 K OPEN 20 NOWE CZARNOWO KB HERMES GRYFINO 21km 2:23:29 8.82 [km/h] 1:11:55
67 203 BĄK TOMASZ M 47 M OPEN 47 GOLENIÓW 21km 2:24:54 8.74 [km/h] 1:14:24
68 214 DRAGAN MARZENA K 21 K OPEN 21 PRZECŁAW POWERDRAGON 21km 2:24:54 8.74 [km/h] 1:15:10
69 273 SIERZPUTOWSKA-MANTUR JOANNA K 22 K OPEN 22 DOBRA SZCZECIŃSKA MODLITWA BIEGANIA GRYFINO 21km 2:25:20 8.71 [km/h] 1:14:25
70 276 ŚWIGOŃ IZABELA K 23 K OPEN 23 STARGARD KB. SZWILA 21km 2:28:00 8.55 [km/h] 0:00:00
71 223 HALEJCIO MAŁGORZATA K 24 K OPEN 24 GRYFINO MODLITWA BIEGANIA GRYFINO 21km 2:30:13 8.43 [km/h] 1:16:16
72 224 HALEJCIO STEFAN M 48 M OPEN 48 SZCZECIN 21km 2:30:13 8.43 [km/h] 1:16:17
73 243 MARKANICZ MARLENA K 25 K OPEN 25 MOSKORZYN STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAM 21km 2:31:55 8.33 [km/h] 1:19:28
74 451 MALEC EDYTA K 26 K OPEN 26 STARGARD SKM MIEDWIANIE 21km 2:33:41 8.24 [km/h] 1:19:55
75 220 GLAZA ALEKSANDRA K 27 K OPEN 27 SZCZECIN 21km 2:37:10 8.06 [km/h] 1:23:45
76 239 LIPIŃSKA SYLWIA K 28 K OPEN 28 SZCZECIN 21km 2:50:26 7.43 [km/h] 1:26:38
77 285 ZAJAC BOZENA K 29 K OPEN 29 DALESZEWO 21km 2:52:44 7.33 [km/h] 1:30:11
78 107 DOMAŃSKA ANITA K 30 K OPEN 30 GOLENIÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 21km 2:55:06 7.23 [km/h] 1:33:15
79 414 GARBIEŃ TOMEK M 49 M OPEN 49 PODAŃSKO 21km 3:02:55 6.92 [km/h] 1:42:22
80 228 KIELCZYK KATARZYNA K 31 K OPEN 31 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 21km 3:11:17 6.62 [km/h] 1:48:25
81 216 GAPINSKI RAFAŁ M 50 M OPEN 50 SZCZECIN 21km 3:11:38 6.61 [km/h] 1:48:45
82 240 ŁUSZCZYŃSKI MARIUSZ M 51 M OPEN 51 GOLENIÓW GOLENIÓW 21km 3:30:55 6.00 [km/h] 2:08:23

MARATON PUSZCZY GOLENIOWSKIEJ - 42km.xlsx

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub Pracownik Lasów Państwowych Mieszkaniec Klinisk Wielkich DYSTANS Wynik Prędkość km/h x 1 OKR 2 OKR 3 OKR
1 483 WYROZĘBSKI ŁUKASZ M 1 M 30-39 POLICE 42km 2:56:57 14.31 [km/h] 0:43:17 1:27:27 2:12:33
2 444 ŁUŻYŃSKI TOMASZ M 2 M 40-49 SZCZECIN TT SZCZECIN 42km 3:04:58 13.69 [km/h] 0:43:16 1:27:47 2:15:29
3 426 HAWROT SYLWESTER M 3 M 50-59 GOLENIÓW 42km 3:16:46 12.87 [km/h] 0:47:43 1:36:29 2:25:48
4 427 HOPPE GRZEGORZ M 4 M 30-39 1 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 42km 3:19:34 12.69 [km/h] 0:43:09 1:27:24 2:17:21
5 412 DERDA ROBERT M 5 M 40-49 1 ŚWINOUJŚCIE 42km 3:20:04 12.66 [km/h] 0:46:47 1:35:28 2:26:17
6 461 ORZECHOWSKI ADAM M 6 M 0-29 1 SZCZECIN PATOPELETON 42km 3:23:44 12.43 [km/h] 0:45:50 1:31:45 2:21:54
7 466 PRYK RAFAŁ M 7 M 40-49 2 GOLENIÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 42km 3:24:51 12.36 [km/h] 0:48:50 1:37:48 2:28:40
8 413 DUCHOWSKI ROBERT M 8 M 40-49 3 GRYFINO 100%EG 42km 3:26:50 12.24 [km/h] 0:50:49 1:41:26 2:33:11
9 452 MALEC MARIUSZ M 9 M 40-49 4 STARGARD STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIE 42km 3:28:37 12.14 [km/h] 0:47:30 1:37:57 2:31:19
10 485 ZEMBIK GRZEGORZ M 10 M 50-59 1 GRYFINO KB HERMES GRYFINO 42km 3:34:17 11.82 [km/h] 0:52:34 1:45:27 2:39:13
11 436 KRĘPA DANIEL M 11 M 40-49 5 DOBRA 42km 3:39:43 11.52 [km/h] 0:49:37 1:42:26 2:39:26
12 442 LIPERTOWICZ SEBASTIAN M 12 M 30-39 2 POLICE LOVELASY 42km 3:39:44 11.52 [km/h] 0:51:20 1:44:02 2:39:35
13 433 KOPCEWICZ ROBERT M 13 M 50-59 2 GOLENIÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 42km 3:42:34 11.38 [km/h] 0:50:43 1:42:36 2:38:40
14 449 MAJEWSKI ARTUR M 14 M 40-49 6 KALISZ POMORSKI NADLEŚNICTWO MIROSŁAWIEC Lasy Państwowe 42km 3:46:54 11.16 [km/h] 0:51:22 1:44:37 2:43:32
15 486 ZIMNY TOMASZ M 15 M 60+ 1 SZCZECIN 42km 3:47:23 11.14 [km/h] 0:55:32 1:50:07 2:47:50
16 468 RADTKE ROBERT M 16 M 50-59 3 NOWINY 42km 3:52:20 10.90 [km/h] 0:58:39 1:55:52 2:53:24
17 490 BIELIŃSKI MICHAŁ M 17 M 40-49 7 KOSZALIN ROZBIEGANY KOSZALIN 42km 3:53:37 10.84 [km/h] 0:56:28 1:53:21 2:51:30
18 458 OLESZCZYK RAFAŁ M 18 M 40-49 8 GOLENIÓW 42km 3:57:31 10.66 [km/h] 0:56:24 1:55:24 2:57:20
19 430 JAZ KRZYSZTOF M 19 M 40-49 9 MIESZKOWICE 42km 4:00:05 10.55 [km/h] 0:58:08 1:56:48 2:55:41
20 415 GĄSKA JUSTYNA K 1 K 40-49 SZCZECIN 42km 4:00:31 10.53 [km/h] 0:56:23 1:54:08 2:54:57
21 402 BARAŃSKI JANUSZ M 20 M 50-59 4 SZCZECIN 42km 4:02:17 10.45 [km/h] 0:55:26 1:54:36 2:56:15
22 456 MURASZOW DANIEL M 21 M 30-39 3 WRZOSOWO KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKI 42km 4:03:34 10.40 [km/h] 0:56:40 1:53:19 2:55:15
23 469 ROMAŃSKA KAROLINA K 2 K 30-39 ŚWINOUJŚCIE BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE 42km 4:06:21 10.28 [km/h] 0:56:22 1:56:56 3:00:10
24 424 GWARDIAK BARTŁOMIEJ M 22 M 0-29 2 GOLENIÓW PRIME CARGO POLAND 42km 4:06:30 10.27 [km/h] 0:57:49 1:54:12 2:56:02
25 488 ŻMIJA LILIANA K 3 K 0-29 ZWIERZYN FSD RUN DREZDENKO 42km 4:06:35 10.27 [km/h] 1:03:12 2:05:17 3:07:22
26 403 BERNACKI MARIUSZ M 23 M 40-49 10 DOŁGIE MODLITWA BIEGANIA GRYFINO 42km 4:07:28 10.23 [km/h] 0:59:52 2:00:11 3:01:36
27 476 STRĄK IZABELA K 4 K 40-49 1 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 42km 4:09:51 10.13 [km/h] 0:58:20 1:59:22 3:03:27
28 437 KRZEMIŃSKI ADAM M 24 M 40-49 11 BEZRZECZE SAINT-GOBAIN SQUAD 42km 4:11:33 10.07 [km/h] 0:52:55 1:46:38 2:47:29
29 439 KWIATKOWSKA ALEKSANDRA K 5 K 30-39 1 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE SZCZECIN 42km 4:12:10 10.04 [km/h] 0:56:07 1:55:15 3:01:37
30 463 PĄGOWSKI ANDRZEJ M 25 M 40-49 12 WROCŁAW 42km 4:14:23 9.95 [km/h] 0:57:50 1:58:50 3:06:36
31 477 STRZELEC TOMASZ M 26 M 40-49 13 GRYFINO KB HERMES GRYFINO 42km 4:16:21 9.88 [km/h] 1:04:52 2:07:18 3:12:20
32 473 SAMSON ROBERT M 27 M 40-49 14 WARZYMICE SUNCHASER RUNNING TEAM 42km 4:17:28 9.83 [km/h] 1:05:15 2:08:39 3:13:31
33 421 GRALA KRZYSZTOF M 28 M 40-49 15 SZCZECIN 42km 4:20:05 9.74 [km/h] 0:58:20 1:57:36 3:05:32
34 475 STEFAŃSKI MAREK M 29 M 30-39 4 SZCZECIN NIEBKORUNTERROR 42km 4:21:50 9.67 [km/h] 0:53:05 1:48:59 3:03:47
35 481 TOMCZYK FERDYNAND M 30 M 50-59 5 GRYFINO MODLITWA BIEGANIA GRYFINO 42km 4:24:13 9.58 [km/h] 0:59:52 2:00:11 3:10:36
36 480 ŚWIST JOANNA K 6 K 30-39 2 GRYFINO RUNNING QUEEN 42km 4:24:35 9.57 [km/h] 1:11:35 2:17:38 3:23:30
37 453 MAŃKOWSKI DARIUSZ M 31 M 40-49 16 JASTROWIE 42km 4:26:14 9.51 [km/h] 1:00:42 2:02:29 3:12:46
38 438 KURLEJ MARIUSZ M 32 M 50-59 6 GRYFINO MODLITWA BIEGANIA GRYFINO 42km 4:28:45 9.42 [km/h] 1:00:42 2:05:48 3:13:58
39 407 BUREWICZ TADEUSZ M 33 M 50-59 7 NOWOGARD LKK NOWOGARD 42km 4:29:29 9.40 [km/h] 1:02:38 2:06:30 3:14:28
40 479 SZYMAŃSKI WOJCIECH M 34 M 30-39 5 SZCZECIN 42km 4:30:19 9.37 [km/h] 1:07:07 2:13:27 3:21:55
41 455 MOŚCICKI MIROSŁAW M 35 M 40-49 17 CHOJNA 42km 4:30:21 9.37 [km/h] 0:58:08 1:56:48 3:08:56
42 431 KITA LESZEK M 36 M 40-49 18 GOLENIÓW PROGDAR MARATHON TEAM 42km 4:32:30 9.29 [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
43 454 MĄDRAWSKI TOMASZ M 37 M 40-49 19 SZCZECIN 42km 4:32:56 9.28 [km/h] 1:00:04 2:01:22 3:12:11
44 474 SKRZYPIEC ANDRZEJ M 38 M 60+ 2 ŚWINOUJŚCIE BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE 42km 4:33:19 9.26 [km/h] 0:59:57 2:06:19 3:18:28
45 417 GLEBKOWICZ AGNIESZKA K 7 K 40-49 2 SZCZECIN PRZEBIEGŁE JENOTY 42km 4:35:14 9.20 [km/h] 0:59:36 2:00:12 3:10:31
46 404 BĘBEN ARTUR M 39 M 40-49 20 KLINISKA WIELKIE PROGDAR MARATHON TEAM Kliniska 42km 4:38:02 9.11 [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
47 432 KLIMASZEWSKA TERESA K 8 K 30-39 3 SZCZECIN 42km 4:39:32 9.06 [km/h] 1:02:13 2:07:00 3:17:10
48 435 KOWALSKA RENATA K 9 K 30-39 4 DĘBNO KM TEAM 42km 4:43:29 8.93 [km/h] 1:01:55 2:08:24 3:21:51
49 443 ŁĘTOWSKI MARIUSZ M 40 M 40-49 21 NAWODNA 42km 4:43:29 8.93 [km/h] 1:01:55 2:08:24 3:21:51
50 409 CHEŁMINIAK SŁAWOMIR M 41 M 40-49 22 CZARNA ŁĄKA 42km 4:44:04 8.91 [km/h] 1:05:53 2:11:45 3:24:42
51 419 GOŹDZICKI MAREK M 42 M 40-49 23 STRZELCE KRAJEŃSKIE ZDYSZANI NA MECIE 42km 4:45:18 8.87 [km/h] 1:04:16 2:08:25 3:21:56
52 422 GROCHOWSKI KRZYSZTOF M 43 M 30-39 6 MASZEWO 42km 4:46:36 8.83 [km/h] 1:01:57 2:02:49 3:11:54
53 441 LEWANDOWSKI MIROSLAW M 44 M 50-59 8 GOLENIÓW 42km 4:48:38 8.77 [km/h] 1:07:09 2:13:01 3:26:50
54 418 GOŹDZICKA AGNIESZKA K 10 K 40-49 3 STRZELCE KRAJEŃSKIE STRZELECKA BIEGAJĄCA CZAROWNICA 42km 4:50:49 8.71 [km/h] 1:05:57 2:13:28 3:32:25
55 457 NADOLNY PRZEMYSŁAW M 45 M 40-49 24 SZCZECIN PARKRUN SZCZECIN 42km 4:52:47 8.65 [km/h] 1:03:15 2:09:05 3:27:28
56 446 ŁYSOŃ PIOTR M 46 M 30-39 7 STARGARD 42km 4:53:27 8.63 [km/h] 1:08:05 2:18:44 3:37:04
57 425 HARŁUKOWICZ KRZYSZTOF M 47 M 40-49 25 SZCZECIN EXTREME WOLF 42km 4:57:36 8.51 [km/h] 1:09:11 2:26:38 3:49:54
58 447 MACIEJEWSKA WOJCIECH M 48 M 40-49 26 GOLENIÓW 42km 4:59:30 8.45 [km/h] 1:04:15 2:11:27 3:27:06
59 416 GIERLIK GRZEGORZ M 49 M 40-49 27 PRZECLAW NCDC 42km 5:00:33 8.42 [km/h] 1:01:05 2:08:09 3:33:57
60 445 ŁYSOŃ ANDRZEJ M 50 M 30-39 8 STARGARD 42km 5:00:51 8.42 [km/h] 1:08:06 2:18:44 3:39:30
61 429 IWANOWSKI ARKADIUSZ M 51 M 40-49 28 ZWIERZYN FSD RUN DREZDENKO 42km 5:05:37 8.28 [km/h] 1:03:12 2:18:28 3:40:11
62 154 WASIAK SYLWESTER M 52 M 40-49 29 MASZEWO GWIEZDNA FLOTA MASZEWO 42km 5:06:56 8.25 [km/h] 1:07:08 2:15:03 3:27:47
63 411 CZYLKOWSKI PATRYK M - M 30-39 - BANIE 100%EG 42km DNF - [km/h] 1:06:05 2:12:43 3:37:15
64 428 INEKSIAK JANUSZ M - M 50-59 - KLINISKA WIELKIE ULTRAMARINA Kliniska 42km DNF - [km/h] 1:02:56 2:16:39 0:00:00
65 462 PAKUŁA TOMASZ M - M 30-39 - GOLENIÓW 42km DNF - [km/h] 0:52:21 1:44:43 2:40:07
66 465 PROKOPOWICZ GRZEGORZ M - M 40-49 - GRYFINO MODLITWA BIEGANIA GRYFINO 42km DNF - [km/h] 0:50:37 1:43:46 0:00:00
67 478 SZARYŃSKI ADAM M - M 40-49 - MIĘDZYZDROJE IRONMAN 42km DNF - [km/h] 1:09:11 2:26:38 3:55:13

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ