Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Kurek Tomasz Miłkowice 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
102 Wawrzynowicz Oskar Legnica 7,5 km opłacono
103 Piórkowski Tymoteusz Lubiatów 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
104 Powałko Wojciech Legnica 7,5 km Legnickie Morsy opłacono
105 Domański Franciszek Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
106 Domańska Katarzyna Legnica 2,5 km opłacono
107 Ostrowska-Kąklewska Nadia legnica 2,5 km opłacono
108 Ostrowska Elżbieta Prochowice 2,5 km opłacono
109 Kąklewska Pola Legnica 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
110 Kąklewski Tomasz Legnica 7,5 km opłacono
111 Moćko Patryk Chocianów 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
112 Safiński Tymon Lubin 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
113 Karaś Damian Legnica 7,5 km opłacono
114 Bernasiewicz Jozek Złotoryja Marsz Nordic Walking opłacono
115 Łukasik Julia Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) Agatka Legnica opłacono
116 Romanowski Michal Legnica 1 km (Bieg Dzieci) SP9 Legnica opłacono
117 Oskwarek Piotr Trzebunia 7,5 km Łączka Team Legnica opłacono
118 Kalinowska Małgorzata Legnica 7,5 km Legnicka Grupa Głuchych opłacono
119 Wieczorek Gracjan Bolków 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
120 Wieczorek Jakub Bolków 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
121 Wieczorek Monika Bolków 7,5 km opłacono
122 Hnatejko Aleksander Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
123 Hnatejko Pola Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
124 Hnatejko Barbara Legnica 2,5 km opłacono
125 Lefek Adam Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
126 Lefek Michał Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
127 Ostrowska Anna Legnica 7,5 km opłacono
128 Jurek Michalina Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) Miejskie Przedszkole nr 16 opłacono
129 Babis Małgorzata Legnica 7,5 km opłacono
130 Lasok Wiktoria Wągrodno 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
131 Lasok Mateusz Wągrodno 1 km (Bieg Dzieci) Szkoła Podstawowa w Wagrodnie opłacono
132 Mazur Marlena Lubin 2,5 km Legnicka Grupa Głuchych opłacono
133 Lasok Marek Wągrodno 2,5 km Szkoła Podstawowa w Wagrodnie opłacono
134 Wawrzyniak-Lasok Katarzyna Wągrodno 2,5 km opłacono
135 Paliński Bartłomiej Chojnów 7,5 km opłacono
136 Szczepańska Zuzanna Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
137 Dygudaj Andrzej Bieniowice 7,5 km Dygudaj TEAM opłacono
138 Dygudaj Joanna Bieniowice 7,5 km Dygudaj TEAM opłacono
139 Dygudaj Alicja Birr 500m (Bieg Przedszkolaka) Dygudaj TEAM opłacono
140 Dygudaj Kacper Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) Dygudaj TEAM opłacono
141 Rębisz Magdalena Legnica 1 km (Bieg Dzieci) SP9 Legnica opłacono
142 Pawlik Maksymilian Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
143 Pawlik Maja Legnica 1 km (Bieg Dzieci) SP 18 opłacono
144 Kardasz Leszek Gierałtowiec 7,5 km Kościuszki opłacono
145 Kardasz-Pawlik Jolanta Legnica 7,5 km Kościuszki opłacono
146 Jabłońska Joanna Mielec 7,5 km opłacono
147 Barzyk Mikołaj Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) Przedszkole nr 14 opłacono
148 Kaczmarska Monika Legnica 7,5 km opłacono
149 Rogowski Michał Świdnica 2,5 km opłacono
150 Żabicki Piotr Legnica 7,5 km opłacono
151 Dygudaj Grzegorz Legnica 7,5 km Dygudaj TEAM opłacono
152 Wołonciej Józef Legnica 7,5 km opłacono
153 Łaniewska Beata Lubin 2,5 km opłacono
154 Żak Natalia Legnica 2,5 km opłacono
155 Jastrzębski Maciek Legnica 1 km (Bieg Dzieci) SP 18 opłacono
156 Jastrzębski Szymon Legnica 1 km (Bieg Dzieci) SP 18 opłacono
157 Dziadyk Wiktoria Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
158 Kowalczyk Edyta Legnica 7,5 km opłacono
159 Rosół Sonia Legnica 7,5 km opłacono
160 Marczak Pola Lubin 1 km (Bieg Dzieci) Szkoła Podstawowa nr. 14 opłacono
161 Marczak Dorian Lubin 500m (Bieg Przedszkolaka) Przedszkole Nr. 5 opłacono
162 Podhajna Jagoda Chojnów 1 km (Bieg Dzieci) Szkoła Podstawowa nr 4 Chojnów opłacono
163 Podhajny Piotr Chojnów 7,5 km opłacono
164 Ostrowska Katarzyna Żary 7,5 km opłacono
165 Banasiak Jowita Żary 7,5 km opłacono
166 Mączka Mateusz Wałbrzych 2,5 km opłacono
167 Dudkowski Jacek Jawor 7,5 km JKS SALAMANDRA opłacono
168 Dudkowska Monika Jawor 7,5 km JKS Salamandra opłacono
169 Pieszkowski Jan Legnica 7,5 km opłacono
170 Barchan Filip Trzebnica 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
171 Barchan Zuzanna Trzebnica 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
172 Barchan Sylwia Trzebnica 2,5 km opłacono
173 Bronowicki Jakub Jakubkowice 7,5 km opłacono
174 Szmajda Ksawery Lubin 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
175 Szmajda Edyta Lubin 2,5 km opłacono
176 Dudek Maciej Legnica 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
177 Olejnik Justyna Legnica 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
178 Doliński Mateusz Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) Przedszkole nr 10 opłacono
179 Stelmach Ewa Goliszów Marsz Nordic Walking Drapiki i Pasjonaci Nordic Walking opłacono
180 Balcewicz Mariusz Legnica 7,5 km opłacono
181 Borecki Michał Legnica 7,5 km DECATHLON TEAM opłacono
182 Plebańczyk Julia Legnica 1 km (Bieg Dzieci) SP9 Legnica opłacono
183 Plebańczyk Jerzy Legnica 7,5 km opłacono
184 Cybulski Bogdan Bolesławiec 7,5 km opłacono
185 Fleszar Gabriel Bolesławiec 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
186 Kuratewicz Kacper Miłkowice 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
187 Kuratewicz Jakub Miłkowice 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
188 Erkiert Krzysztof Miłkowice 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
189 Kuratewicz Katarzyna Miłkowice Marsz Nordic Walking opłacono
190 Zdrzałka Mikołaj Nowa Wieś Legnicka 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
191 Zdrzałka Katarzyna Nowa Wieś Legnicka 7,5 km opłacono
192 Zdrzałka Paweł Nowa WieŚ Legnicka 7,5 km opłacono
193 Janik Aniela Malczyce 2,5 km opłacono
194 Lipiarz Lena Polkowice 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
195 Tomczak Alan Legnica 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
196 Tomczak Łukasz Polkowice 2,5 km opłacono
197 Sochacka Dorota Legnica 1 km (Bieg Dzieci) SP 18 opłacono
198 Sochacki Andrzej Legnica 7,5 km Kościuszki opłacono
199 Opaczewska Klaudia Jezierzany 7,5 km opłacono
200 Prońko Kamil Legnica 7,5 km Decathlon Legnica opłacono


Wyświetleń: 6534

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ