VII Olecka Trzynastka

VII Olecka Trzynastka - 12.8km.xlsx

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Rok ur Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 110 MIKIELSKI DANIEL M 1 1990 M 20-29 OLSZTYNEK 12.8km 0:46:16 16.60 [km/h] 0:03:37 [min/km]
2 93 KULCZYNIEC GRZEGORZ M 2 1973 M 40-49 OLECKO 12.8km 0:49:31 15.51 [km/h] 0:03:52 [min/km]
3 18 CIBOREK PATRYK M 3 1998 M 20-29 ZAWADY OLECKIE OLECKO BIEGA 12.8km 0:50:02 15.35 [km/h] 0:03:55 [min/km]
4 191 WIELGUS KRYSTIAN M 4 1978 M 40-49 1 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 12.8km 0:51:31 14.91 [km/h] 0:04:01 [min/km]
5 170 SZTABINSKI WOJCIECH M 5 1970 M 40-49 2 FRĄCKI 12.8km 0:52:48 14.55 [km/h] 0:04:08 [min/km]
6 27 DAWIDOWSKI ROMAN M 6 1973 M 40-49 3 STRADUNY SERDUSZKO TEAM EŁK 12.8km 0:52:55 14.51 [km/h] 0:04:08 [min/km]
7 94 KULESZO KAROL M 7 1983 M 30-39 1 SUWAŁKI POGRANICZE POLSKO - LITEWSKIE 12.8km 0:52:56 14.51 [km/h] 0:04:08 [min/km]
8 136 PONIATOWSKI MAREK M 8 1973 M 40-49 4 BEŁDA 12.8km 0:53:11 14.44 [km/h] 0:04:09 [min/km]
9 33 DYNISZUK TOMASZ M 9 1978 M 40-49 5 WĘGORZEWO STRAŻ GRANICZNA WĘGORZEWO 12.8km 0:54:27 14.10 [km/h] 0:04:15 [min/km]
10 73 KLAUS WIESŁAW M 10 1971 M 40-49 6 OLECKO 12.8km 0:54:35 14.07 [km/h] 0:04:16 [min/km]
11 89 KRÓLAK PRZEMEK M 11 1978 M 40-49 7 WĘGORZEWO TEAM KOPEĆ 2BZ/15BZ 12.8km 0:54:37 14.06 [km/h] 0:04:16 [min/km]
12 36 FABISIAK ANDRZEJ M 12 1964 M 50-59 1 SULEJÓWEK ROZBIEGANY SULEJÓWEK 12.8km 0:54:41 14.04 [km/h] 0:04:16 [min/km]
13 216 KARCZEWSKI SŁAWOMIR M 13 1974 M 40-49 8 SUWAŁKI 12.8km 0:54:45 14.03 [km/h] 0:04:17 [min/km]
14 174 ŚWITAJ ANETA K 1 1983 K 30-39 CZĘSTOCHOWA AKTYWNA EKIPA CALYPSO 12.8km 0:54:50 14.01 [km/h] 0:04:17 [min/km]
15 59 JAROSZ WOJCIECH M 14 1975 M 40-49 9 KĘTRZYN 12.8km 0:54:55 13.98 [km/h] 0:04:17 [min/km]
16 92 KRYSIŃSKI JACEK M 15 1968 M 50-59 2 EŁK 12.8km 0:54:59 13.97 [km/h] 0:04:18 [min/km]
17 186 WARAKOMSKI KAMIL M 16 1984 M 30-39 2 EŁK LUBIĘ TO 12.8km 0:55:22 13.87 [km/h] 0:04:20 [min/km]
18 165 SUCHODOLSKI PAWEŁ M 17 1981 M 30-39 3 OLECKO OLECKO BIEGA 12.8km 0:55:46 13.77 [km/h] 0:04:21 [min/km]
19 208 KLINIEWSKI ANDRZEJ M 18 1987 M 30-39 4 POZEDRZE 15 B2 12.8km 0:55:59 13.72 [km/h] 0:04:22 [min/km]
20 179 TRUSZCZYŃSKI GRZEGORZ M 19 1974 M 40-49 10 OLECKO OLECKO BIEGA 12.8km 0:56:13 13.66 [km/h] 0:04:24 [min/km]
21 197 ZAGAŃSKI CEZARY M 20 1978 M 40-49 11 PIASECZNO 12.8km 0:56:19 13.64 [km/h] 0:04:24 [min/km]
22 118 NESTOROWICZ MAREK M 21 1971 M 40-49 12 KĘTRZYN KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 12.8km 0:56:21 13.63 [km/h] 0:04:24 [min/km]
23 7 BORUCKI DARIUSZ M 22 1965 M 50-59 3 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 12.8km 0:56:23 13.62 [km/h] 0:04:24 [min/km]
24 126 OLSZEWSKI TOMASZ M 23 1990 M 20-29 1 OLECKO STONE HUNTERS OLECKO 12.8km 0:56:26 13.61 [km/h] 0:04:25 [min/km]
25 215 MARKIEWICZ MARCIN M 24 1979 M 40-49 13 GOŁDAP 12.8km 0:56:27 13.60 [km/h] 0:04:25 [min/km]
26 115 MIRONOVA IRINA K 2 1975 K 40-49 ROSSIJA 12.8km 0:56:31 13.59 [km/h] 0:04:25 [min/km]
27 8 BORUTA KAROL M 25 1987 M 30-39 5 PIETRASZE 12.8km 0:56:38 13.56 [km/h] 0:04:25 [min/km]
28 64 JUSZKIEWICZ ZBIGNIEW M 26 1966 M 50-59 4 EŁK 12.8km 0:56:55 13.49 [km/h] 0:04:27 [min/km]
29 128 ORESHKO VLADIMIR M 27 1960 M 50-59 5 GUSIEV BIEG I ZDROWIE 12.8km 0:57:03 13.46 [km/h] 0:04:27 [min/km]
30 51 GULBIERZ MAREK M 28 1961 M 50-59 6 KOWALE OLECKIE 12.8km 0:57:05 13.45 [km/h] 0:04:28 [min/km]
31 142 PRZEMIELEWSKI KAMIL M 29 1985 M 30-39 6 STOŻNE OLECKO BIEGA 12.8km 0:57:15 13.41 [km/h] 0:04:28 [min/km]
32 49 GRONSKI ROMAN M 30 1954 M 60+ 1 GIŻYCKO MASTERS GIŻYCKO 12.8km 0:57:22 13.39 [km/h] 0:04:29 [min/km]
33 43 GAJDEK PRZEMYSŁAW M 31 1981 M 30-39 7 EŁK 4W-M BOT 12.8km 0:57:24 13.38 [km/h] 0:04:29 [min/km]
34 218 RUSZEWSKI TOMASZ M 32 1982 M 30-39 8 SUWAŁKI POGODNE SUWAŁKI 12.8km 0:57:53 13.27 [km/h] 0:04:31 [min/km]
35 28 DEPTUŁA PIOTR M 33 1973 M 40-49 14 EŁK JW 2098 12.8km 0:57:56 13.26 [km/h] 0:04:32 [min/km]
36 56 JAGŁOWSKI PATRYK M 34 2001 M 0-19 1 SUWAŁKI RESO SUWAŁKI TEAM 12.8km 0:57:57 13.25 [km/h] 0:04:32 [min/km]
37 124 OBUCHOWSKI KRZYSZTOF M 35 1985 M 30-39 9 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 12.8km 0:58:03 13.23 [km/h] 0:04:32 [min/km]
38 67 KARCZEWSKA JOANNA K 3 1976 K 40-49 SUWAŁKI 12.8km 0:58:04 13.23 [km/h] 0:04:32 [min/km]
39 129 OSMÓLSKI ROBERT M 36 1977 M 40-49 15 BIAŁYSTOK NADAKTYWNI 12.8km 0:58:04 13.23 [km/h] 0:04:32 [min/km]
40 66 KALICKI HUBERT M 37 2000 M 0-19 2 OLECKO SZKOŁA ZSLIZ OLECKO 12.8km 0:58:34 13.11 [km/h] 0:04:35 [min/km]
41 99 LOSKIN MAKSIM M 38 2002 M 0-19 3 GUSIEV BIEG I ZDROWIE 12.8km 0:58:44 13.08 [km/h] 0:04:35 [min/km]
42 131 PELCZAR KRZYSZTOF M 39 1984 M 30-39 10 BIAŁYSTOK JEŹDŹCY APOKALIPSY 12.8km 0:58:52 13.05 [km/h] 0:04:36 [min/km]
43 164 SUCHODOLSKA EDYTA K 4 1988 K 30-39 1 OLECKO OLECKO BIEGA 12.8km 0:58:58 13.02 [km/h] 0:04:36 [min/km]
44 148 ROŻEK GERARD M 40 1976 M 40-49 16 OLECKO OLECKO BIEGA 12.8km 0:58:58 13.02 [km/h] 0:04:36 [min/km]
45 55 HYJEK KAROL M 41 1983 M 30-39 11 GIŻYCKO 12.8km 0:59:23 12.93 [km/h] 0:04:38 [min/km]
46 138 POŹNIAK KONRAD M 42 1979 M 40-49 17 SUWAŁKI 12.8km 0:59:30 12.91 [km/h] 0:04:39 [min/km]
47 207 SOBORSKI GRZEGORZ M 43 1984 M 30-39 12 WĘGORZEWO 11 MPA 12.8km 0:59:33 12.90 [km/h] 0:04:39 [min/km]
48 219 ŁASKOWSKA MARZENA K 5 1972 K 40-49 1 OLECKO OLECKO BIEGA 12.8km 0:59:35 12.89 [km/h] 0:04:39 [min/km]
49 75 KOCISZ KAMIL M 44 1977 M 40-49 18 GIŻYCKO BBL GIŻYCKO 12.8km 0:59:35 12.89 [km/h] 0:04:39 [min/km]
50 160 SOKOŁOWSKI RAFAŁ M 45 1980 M 30-39 13 SUWAŁKI TEAM CZESIO GREGOR 12.8km 0:59:53 12.82 [km/h] 0:04:41 [min/km]
51 158 SNOPKIEWICZ JOANNA K 6 1977 K 40-49 2 CEGŁÓW TEAM KOPEĆ 12.8km 0:59:53 12.82 [km/h] 0:04:41 [min/km]
52 84 KOWALEWSKI PAWEŁ M 46 1979 M 40-49 19 OLECKO 12.8km 0:59:56 12.81 [km/h] 0:04:41 [min/km]
53 173 SZUMIŁO MICHAŁ M 47 1979 M 40-49 20 EŁK LYSY 666 TEAM 12.8km 0:59:57 12.81 [km/h] 0:04:41 [min/km]
54 46 GIERSZEWSKI CZAREK M 48 1967 M 50-59 7 OLECKO 12.8km 1:00:03 12.79 [km/h] 0:04:41 [min/km]
55 10 BUDREWICZ KATARZYNA K 7 1976 K 40-49 3 SUWAŁKI 12.8km 1:00:08 12.77 [km/h] 0:04:42 [min/km]
56 166 SULIMA ANDRZEJ M 49 1959 M 60+ 2 OLECKO 12.8km 1:00:16 12.74 [km/h] 0:04:43 [min/km]
57 104 MARCHENKO MIKHAIL M 50 2002 M 0-19 4 GUSIEV BIEG I ZDROWIE 12.8km 1:00:17 12.74 [km/h] 0:04:43 [min/km]
58 123 OBUCHOWSKA EMILIA K 8 1983 K 30-39 2 GOŁDAP 12.8km 1:00:19 12.73 [km/h] 0:04:43 [min/km]
59 65 ŁASKOWSKI TOMASZ M 51 M 40-49 M 40-49 21 OLECKO OLECKO BIEGA 1:00:44 12.73 [km/h] 0:04:43 [min/km]
60 147 REUT JAKUB M 52 2000 M 0-19 5 OLECKO 12.8km 1:00:45 12.73 [km/h] 0:04:43 [min/km]
61 157 SMOLSKA JUSTYNA K 9 1991 K 20-29 1 BIAŁYSTOK BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY 12.8km 1:00:48 12.63 [km/h] 0:04:45 [min/km]
62 13 CHAMIENIA ADAM M 53 1977 M 40-49 22 BIAŁYSTOK 12.8km 1:00:49 12.63 [km/h] 0:04:45 [min/km]
63 162 SPYLA DAROSŁAW M 54 1964 M 50-59 8 ELK SERDUSZKO TEAM ELK 12.8km 1:00:54 12.61 [km/h] 0:04:45 [min/km]
64 212 DYMISZUK MARTYNA K 10 1993 K 20-29 2 GOŁDAP 12.8km 1:01:07 12.57 [km/h] 0:04:46 [min/km]
65 97 LASKOWSKI LESZEK M 55 1957 M 60+ 3 GIŻYCKO SZARY WILK GIŻYCKO 12.8km 1:01:14 12.54 [km/h] 0:04:47 [min/km]
66 109 MIKIELSKI MAREK M 56 1960 M 50-59 9 OLSZTYNEK 12.8km 1:01:19 12.53 [km/h] 0:04:47 [min/km]
67 69 KASZKIEL BOŻENA K 11 1965 K 50+ 1 SUWAŁKI 12.8km 1:01:25 12.50 [km/h] 0:04:48 [min/km]
68 199 ZGIET JAROSŁAW M 57 2000 M 0-19 6 OLECKO SZKOŁA ZSLIZ OLECKO 12.8km 1:02:12 12.35 [km/h] 0:04:52 [min/km]
69 196 WSZEBOROWSKI DARIUSZ M 58 1967 M 50-59 10 EŁK 12.8km 1:02:18 12.33 [km/h] 0:04:52 [min/km]
70 95 KUR DARIUSZ M 59 1971 M 40-49 23 GIŻYCKO 12.8km 1:02:25 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km]
71 114 MILISZEWSKI DARIUSZ M 60 1982 M 30-39 14 EŁK DAREK&HANIA&WITEK&EMILKA 12.8km 1:02:25 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km]
72 204 MODZELEWSKI PIOTR M 61 2002 M 0-19 7 OLECKO OLECKO BIEGA/ OSN AMFIPRION 12.8km 1:02:26 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km]
73 113 MILANOWSKI GRZEGORZ M 62 1972 M 40-49 24 AUGUSTÓW 12.8km 1:02:28 12.29 [km/h] 0:04:53 [min/km]
74 11 BUDREWICZ DOMINIK M 63 1979 M 40-49 25 SUWAŁKI 12.8km 1:03:20 12.13 [km/h] 0:04:57 [min/km]
75 182 UŹDZIŁO PRZEMYSŁAW M 64 1980 M 30-39 15 OLECKO WYCZESANI 12.8km 1:03:33 12.08 [km/h] 0:04:58 [min/km]
76 82 KOVALENKO MAKSIM M 65 2002 M 0-19 8 GUSIEV BIEG I ZDROWIE 12.8km 1:04:06 11.98 [km/h] 0:05:00 [min/km]
77 72 KISIELEWSKI ANDRZEJ M 66 1973 M 40-49 26 ŻYTKIEJMY 12.8km 1:04:09 11.97 [km/h] 0:05:01 [min/km]
78 81 KOSAKOWSKI JAROSŁAW M 67 1970 M 40-49 27 OLECKO 12.8km 1:04:11 11.97 [km/h] 0:05:01 [min/km]
79 187 WARYKOWSKI STANISLAW M 68 1962 M 50-59 11 OLECKO OLECKO BIEGA 12.8km 1:04:15 11.95 [km/h] 0:05:01 [min/km]
80 1 ADAM JUSTYNA K 12 1987 K 30-39 3 OLECKO 12.8km 1:04:17 11.95 [km/h] 0:05:01 [min/km]
81 23 CZESZKIEWICZ DOMINIK M 69 1978 M 40-49 28 SUWAŁKI 12.8km 1:04:19 11.94 [km/h] 0:05:01 [min/km]
82 21 CZAPLEJEWICZ MARTA K 13 1988 K 30-39 4 EŁK OLECKO BIEGA 12.8km 1:04:32 11.90 [km/h] 0:05:03 [min/km]
83 78 KOPICZKO ZBIGNIEW M 70 1972 M 40-49 29 SUWAŁKI 12.8km 1:04:34 11.89 [km/h] 0:05:03 [min/km]
84 90 KRÓLAK AGNIESZKA K 14 1980 K 30-39 5 WĘGORZEWO TEAM KOPEĆ 12.8km 1:04:38 11.88 [km/h] 0:05:03 [min/km]
85 190 WIELGUS AGNIESZKA K 15 1976 K 40-49 4 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 12.8km 1:05:22 11.75 [km/h] 0:05:06 [min/km]
86 176 TOMCZYK PRZEMYSŁAW M 71 1998 M 20-29 2 SEDRANKI OLECKO BIEGA 12.8km 1:05:26 11.74 [km/h] 0:05:07 [min/km]
87 17 CIAŁOWICZ MARIUSZ M 72 1996 M 20-29 3 CZĘSTOCHOWA MACYSZYN-TOYS 12.8km 1:05:32 11.72 [km/h] 0:05:07 [min/km]
88 210 JASIŃSKI JAROSŁAW M 73 1973 M 40-49 30 OLECKO OLECKO BIEGA 12.8km 1:05:35 11.71 [km/h] 0:05:07 [min/km]
89 12 CHALECKI GRZEGORZ M 74 1963 M 50-59 12 SUWAŁKI 12.8km 1:06:00 11.64 [km/h] 0:05:09 [min/km]
90 185 WALCZUK MARCIN M 75 1973 M 40-49 31 STARY FOLWARK 12.8km 1:06:19 11.58 [km/h] 0:05:11 [min/km]
91 217 PALIWODA ADAM M 76 1976 M 40-49 32 EŁK 12.8km 1:06:57 11.47 [km/h] 0:05:14 [min/km]
92 102 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF M 77 1973 M 40-49 33 EŁK SUPERDRUŻYNAEŁK 12.8km 1:07:00 11.46 [km/h] 0:05:14 [min/km]
93 141 PRZEMIELEWSKA EWA K 16 1985 K 30-39 6 STOŻNE OLECKO BIEGA 12.8km 1:07:44 11.34 [km/h] 0:05:18 [min/km]
94 205 KOWNACKI TOMASZ M 78 1978 M 40-49 34 OLECKO OLECKO BIEGA 12.8km 1:07:44 11.34 [km/h] 0:05:18 [min/km]
95 83 KOWALCZYK ROMAN M 79 1955 M 60+ 4 OSTROŁĘKA BIEGAMY DLA ZDROWIA 12.8km 1:07:49 11.32 [km/h] 0:05:18 [min/km]
96 156 SŁAWECKI JERZY M 80 1953 M 60+ 5 KĘTRZYN RUNNERS TEAM 12.8km 1:07:57 11.30 [km/h] 0:05:19 [min/km]
97 120 NOWICKI ZBIGNIEW M 81 1976 M 40-49 35 SUWAŁKI NOWICKI TEAM 12.8km 1:07:59 11.30 [km/h] 0:05:19 [min/km]
98 76 KOŁOSZA AGNIESZKA K 17 1979 K 40-49 5 SUWAŁKI 12.8km 1:08:06 11.28 [km/h] 0:05:19 [min/km]
99 137 POŹNIAK JÓZEF M 82 1953 M 60+ 6 SUWAŁKI 12.8km 1:08:09 11.27 [km/h] 0:05:19 [min/km]
100 169 SZNEJDER ANITA K 18 1975 K 40-49 6 SUWAŁKI 12.8km 1:08:31 11.21 [km/h] 0:05:21 [min/km]
101 32 DYKIERT RYSZARD M 83 1952 M 60+ 7 FILIPÓW STOWARZYSZENIE AKTYWNI ZNAD ROSPUDY 12.8km 1:09:06 11.11 [km/h] 0:05:24 [min/km]
102 152 SIENKIEWICZ KAROL M 84 1983 M 30-39 16 OLECKO JW 2098 12.8km 1:09:08 11.11 [km/h] 0:05:24 [min/km]
103 135 PONIATOWSKI ADAM M 85 1985 M 30-39 17 BEŁDA 12.8km 1:09:12 11.10 [km/h] 0:05:24 [min/km]
104 161 SOWA KAMIL M 86 1984 M 30-39 18 OLECKO 12.8km 1:09:13 11.10 [km/h] 0:05:24 [min/km]
105 91 KRYGIER RAFAŁ M 87 1973 M 40-49 36 ŻYCHLIN 12.8km 1:09:14 11.09 [km/h] 0:05:25 [min/km]
106 108 MIKIELSKA DANUTA K 19 1959 K 50+ 2 OLSZTYNEK 12.8km 1:09:36 11.03 [km/h] 0:05:26 [min/km]
107 154 SKRODZKI JAKUB M 88 1990 M 20-29 4 SUWAŁKI BF 12.8km 1:09:36 11.03 [km/h] 0:05:26 [min/km]
108 22 CZERNIALIS PAWEŁ M 89 1985 M 30-39 19 SUWAŁKI 12.8km 1:09:46 11.01 [km/h] 0:05:27 [min/km]
109 70 KĘSKA OLGA K 20 1989 K 30-39 7 WARSZAWA 12.8km 1:09:50 11.00 [km/h] 0:05:27 [min/km]
110 87 KREJPCIO MAŁGORZATA K 21 1989 K 30-39 8 OLECKO 12.8km 1:09:51 10.99 [km/h] 0:05:27 [min/km]
111 25 ĆWIKOWSKI ARTUR M 90 1988 M 30-39 20 OLECKO 12.8km 1:09:52 10.99 [km/h] 0:05:28 [min/km]
112 130 PAŁDYNA LESZEK M 91 1962 M 50-59 13 WYDMINY BBL WYDMINY 12.8km 1:09:59 10.97 [km/h] 0:05:28 [min/km]
113 163 STEAFNOWICZ ZDZISŁAW M 92 1968 M 50-59 14 BIAŁYSTOK 12.8km 1:10:18 10.92 [km/h] 0:05:30 [min/km]
114 88 KRÓL MATEUSZ M 93 1996 M 20-29 5 MORĄG 12.8km 1:10:20 10.92 [km/h] 0:05:30 [min/km]
115 171 SZULGA PIOTR M 94 1987 M 30-39 21 AUGUSTÓW 12.8km 1:10:37 10.88 [km/h] 0:05:31 [min/km]
116 48 GÓRSKI GRZEGORZ M 95 1974 M 40-49 37 STOKI 12.8km 1:10:57 10.82 [km/h] 0:05:33 [min/km]
117 178 TRUCHAN WIESŁAW M 96 1958 M 60+ 8 ŻYTKIEJMY PŁOMYK - ŻYTKIEJMY 12.8km 1:11:07 10.80 [km/h] 0:05:33 [min/km]
118 172 SZULIŃSKI ROBERT M 97 1977 M 40-49 38 OLECKO 12.8km 1:11:19 10.77 [km/h] 0:05:34 [min/km]
119 86 KRAWIEC MATEUSZ M 98 1993 M 20-29 6 OLECKO 12.8km 1:11:21 10.76 [km/h] 0:05:34 [min/km]
120 6 BAZAN DAMIAN M 99 1990 M 20-29 7 OLECKO 12.8km 1:11:21 10.76 [km/h] 0:05:34 [min/km]
121 151 SAMBORSKI WALDEMAR M 100 1958 M 60+ 9 WYDMINY BBL WYDMINY 12.8km 1:11:37 10.72 [km/h] 0:05:36 [min/km]
122 44 GAŁASZEWSKI DARIUSZ M 101 1968 M 50-59 15 OLECKO SZKOŁA ZSLIZ OLECKO 12.8km 1:11:44 10.71 [km/h] 0:05:36 [min/km]
123 195 WRONOWSKI ARTUR M 102 1982 M 30-39 22 SUWAŁKI 12.8km 1:11:56 10.68 [km/h] 0:05:37 [min/km]
124 103 MALINOWSKI PAWEŁ M 103 1982 M 30-39 23 EŁK 12.8km 1:11:59 10.67 [km/h] 0:05:37 [min/km]
125 19 CIEŚLIKOWSKA MARTA K 22 2000 K 0-19 1 OLECKO SZKOŁA ZSLIZ OLECKO 12.8km 1:13:38 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km]
126 121 NOWICKI MICHAŁ M 104 1996 M 20-29 8 RACZKI NOWICKI TEAM 12.8km 1:13:39 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km]
127 61 JAŚKIEWICZ EWELINA K 23 1984 K 30-39 9 SUWAŁKI 12.8km 1:13:40 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km]
128 37 FABISIAK EWA K 24 1967 K 50+ 3 SULEJÓWEK ROZBIEGANY SULEJÓWEK 12.8km 1:14:11 10.35 [km/h] 0:05:48 [min/km]
129 117 NARUSZEWICZ MICHAŁ M 105 2000 M 0-19 9 ZATYKI ZS NR 5 W EŁKU 12.8km 1:14:14 10.35 [km/h] 0:05:48 [min/km]
130 116 MOREK KATARZYNA K 25 1985 K 30-39 10 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 12.8km 1:14:15 10.34 [km/h] 0:05:48 [min/km]
131 62 JEMIELIANIUK MICHAŁ M 106 1988 M 30-39 24 BIAŁYSTOK 12.8km 1:14:26 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km]
132 112 MIKULSKI MARIUSZ M 107 1981 M 30-39 25 SUWAŁKI EMERYT RUNNING 12.8km 1:15:16 10.20 [km/h] 0:05:53 [min/km]
133 63 JERULANK WIESŁAW M 108 1958 M 60+ 10 GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO 12.8km 1:15:31 10.17 [km/h] 0:05:54 [min/km]
134 200 ZIELIŃSKI ARKADIUSZ M 109 1986 M 30-39 26 OLECKO 12.8km 1:15:33 10.17 [km/h] 0:05:54 [min/km]
135 220 brak danych x M 110 1970 M 40-49 39 12.8km 1:15:36 10.16 [km/h] 0:05:54 [min/km]
136 39 FIERTEK GABRIELA K 26 2001 K 0-19 2 OLECKO 12.8km 1:15:59 10.11 [km/h] 0:05:56 [min/km]
137 168 SZEWCZAK ANDRZEJ M 111 1959 M 60+ 11 BIAŁYSTOK MASTERS BIAŁYSTOK 12.8km 1:16:18 10.07 [km/h] 0:05:58 [min/km]
138 107 MIKA-JANKOWSKA DOROTA K 27 1960 K 50+ 4 WYDMINY BBL WYDMINY 12.8km 1:16:32 10.03 [km/h] 0:05:59 [min/km]
139 143 PUCHALSKA-KOCISZ GABRIELA K 28 1979 K 40-49 7 GIŻYCKO BBL GIŻYCKO 12.8km 1:16:55 9.98 [km/h] 0:06:01 [min/km]
140 139 PRAWDZIK RENATA K 29 1978 K 40-49 8 EŁK SUPERDRUŻYNA 12.8km 1:17:05 9.96 [km/h] 0:06:01 [min/km]
141 209 SZPUMAR ANNA K 30 1993 K 20-29 3 ZAJDY OLECKO BIEGA 12.8km 1:17:08 9.96 [km/h] 0:06:02 [min/km]
142 192 WIELOCH SYLWIA K 31 1980 K 30-39 11 OLECKO OLECKO BIEGA 12.8km 1:17:10 9.95 [km/h] 0:06:02 [min/km]
143 60 JASIŃSKA MARZENA K 32 1981 K 30-39 12 OLECKO OLECKO BIEGA 12.8km 1:17:34 9.90 [km/h] 0:06:04 [min/km]
144 127 OMILIAN PRZEMEK M 112 1979 M 40-49 40 OLECKO OLECKO BIEGA 12.8km 1:18:19 9.81 [km/h] 0:06:07 [min/km]
145 203 ZYCH KRZYSZTOF M 113 1986 M 30-39 27 OLECKO 12.8km 1:18:27 9.79 [km/h] 0:06:08 [min/km]
146 3 BAGIŃSKI JAN M 114 1945 M 60+ 12 OLECKO OLECKO BIEGA 12.8km 1:19:20 9.68 [km/h] 0:06:12 [min/km]
147 4 BAJER EMIL M 115 1978 M 40-49 41 SUWAŁKI 12.8km 1:19:25 9.67 [km/h] 0:06:12 [min/km]
148 16 CHMIELEWSKI TADEUSZ M 116 1947 M 60+ 13 WYDMINY BBL WYDMINY 12.8km 1:19:25 9.67 [km/h] 0:06:12 [min/km]
149 52 HAJDUK ADAM M 117 1978 M 40-49 42 TORUŃ / SUWAŁKI 12.8km 1:19:25 9.67 [km/h] 0:06:12 [min/km]
150 41 FREJTAG DAWID M 118 1987 M 30-39 28 GIŻYCKO 12.8km 1:21:52 9.38 [km/h] 0:06:24 [min/km]
151 119 NESTOROWICZ MONIKA K 33 1973 K 40-49 9 KĘTRZYN KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 12.8km 1:21:59 9.36 [km/h] 0:06:26 [min/km]
152 201 ZUBOWICZ JANINA K 34 1960 K 50+ 5 SEJNY 12.8km 1:23:20 9.22 [km/h] 0:06:31 [min/km]
153 34 DZIERŻYK MARTYNA K 35 2001 K 0-19 3 OLECKO SZKOŁA ZSLIZ OLECKO 12.8km 1:23:23 9.21 [km/h] 0:06:31 [min/km]
154 150 SADOWSKI MIŁOSZ M 119 1975 M 40-49 43 SUWAŁKI 12.8km 1:23:23 9.21 [km/h] 0:06:31 [min/km]
155 14 CHEREK MACIEJ M 120 1973 M 40-49 44 GDAŃSK 12.8km 1:25:22 9.00 [km/h] 0:06:40 [min/km]
156 177 TRUCHAN MAREK M 121 1966 M 50-59 16 OLECKO OLECKO BIEGA 12.8km 1:26:26 8.89 [km/h] 0:06:45 [min/km]
157 211 SIECZKOWSKA KATARZYNA K 36 1986 K 30-39 13 OLECKO MOTOCROSS OJA 12.8km 1:27:12 8.81 [km/h] 0:06:49 [min/km]
158 74 KNIAZEVA EKATERINA K 37 1973 K 40-49 10 GUSIEV BIEG I ZDROWIE 12.8km 1:27:38 8.76 [km/h] 0:06:51 [min/km]
159 206 BŁACH OLGA K 38 1985 K 30-39 14 SZCZYTNO GTI 12.8km 1:33:35 8.21 [km/h] 0:07:19 [min/km]
160 146 REMISZEWSKA ANETA K 39 1981 K 30-39 15 WARSZAWA 12.8km 1:33:35 8.21 [km/h] 0:07:19 [min/km]
161 153 SKORUPSKA ANNA K 40 2000 K 0-19 4 KOWALE OLECKIE 12.8km 1:35:03 8.08 [km/h] 0:07:26 [min/km]
162 85 KOWALOW MAGDALENA K 41 2000 K 0-19 5 CIMOCHY 12.8km 1:35:03 8.08 [km/h] 0:07:26 [min/km]
163 214 JARZĘBOWICZ BOŻENA K 42 1995 K 20-29 4 GOŁDAP 12.8km 1:38:05 7.83 [km/h] 0:07:40 [min/km]
164 193 WOJCIECHOWSKA BEATA K 43 1994 K 20-29 5 OLSZTYN 12.8km 1:38:14 7.82 [km/h] 0:07:40 [min/km]
165 111 MIKIELSKI WITOLD M 122 1988 M 30-39 29 OLSZTYNEK 12.8km 1:38:15 7.82 [km/h] 0:07:41 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ