VII Bieg Północy i II Marsz Północy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Towarnicka Izabela Gdynia MARSZ Team Deaf opłacono on-line
102 Bollin Wiesława Władysławowo BIEG Greif Team Władysławowo opłacono on-line
103 Korzeń Grzegorz Słupsk MARSZ opłacono on-line
104 Schwann Mirosław Wejherowo MARSZ opłacono on-line
105 Lademann Alicja Darzlubie BIEG opłacono on-line
106 Miłkowska Jolanta Gdynia MARSZ deaf team
107 Kollek Anna Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo / ART opłacono on-line
108 Pawlok Grzegorz Katowice MARSZ opłacono on-line
109 Pawlok Anna Katowice BIEG opłacono on-line
110 Grzegorczyk Marcin Joachim Władysławowo MARSZ TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO / DYNAMIC
111 Kreft Joanna Ostrowo BIEG opłacono on-line
112 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski MARSZ opłacono on-line
113 Witkowska Beata Gdańsk BIEG #kaszanienamoka opłacono on-line
114 Rogoziewicz Piotr Grudziądz BIEG opłacono on-line
115 Pałuba Krzysztof Rozewie BIEG JW 3936
116 Pawlaczyk Szymon Bydgoszcz BIEG TriSpace opłacono on-line
117 Myślisz Łukasz Władysławowo BIEG opłacono on-line
118 Cybulska Monika Grudziądz BIEG opłacono on-line
119 Szymański Adam Lębork BIEG Lębork Biegacze
120 Panek Aneta Gdynia MARSZ Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
121 Reseman Sylwia Żukowo MARSZ Face Nordic Walking Team
122 Lademann Maciej Darzlubie BIEG opłacono on-line
123 Toporek Aleksandra Gdynia MARSZ Elite Team
124 Kulczycki Jan Gdańsk/Sopot MARSZ opłacono on-line
125 Szpilman Katarzyna Gdynia MARSZ Elite Team
126 Zientkiewicz Witold Banino MARSZ Elite Team opłacono on-line
127 Kostencka Aga Banino MARSZ Elite Team opłacono on-line
128 Jetke Krystian Władysławowo BIEG opłacono on-line
129 Jetke Agnieszka Władysławowo BIEG BRW opłacono on-line
130 Jakusz Przemysław Wejherowo BIEG opłacono on-line
131 Motylewski Radosław Malbork BIEG 22. Baza Lotnictwa Taktycznego opłacono on-line
132 Szafkowski Arkadiusz Solec Kujawski BIEG Soleccy Biegacze opłacono on-line
133 Radomska Joanna Gdańsk MARSZ STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
134 Góra Beata Gdańsk MARSZ Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
135 Gomółka-Bigus Monika Gdynia MARSZ Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
136 Sikorra Beata Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
137 Albecka Olimpia Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
138 Majchrzak Bartłomiej Wrocław BIEG opłacono on-line
139 Mach Izabela Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
140 Borchmann-Bisewska Agnieszka Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
141 Janowicz Anna Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
142 Lewińska Dominika Władysławowo BIEG opłacono on-line
143 Konkel Andrzej Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
144 Konkel Edyta Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
145 Oberzig-Zasada Magdalena Władysławowo MARSZ opłacono on-line
146 Gojke Dawid Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
147 Kobierzyński Paweł Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
148 Kreft Dawid Rumia BIEG KOMANDO FLAKI
149 Głombiowska Zuzanna Gdynia BIEG Runpassion.pl Team opłacono on-line


Wyświetleń: 3688

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ