Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Serda Bartosz Chorzów Małżeństwa #redlips opłacono
2 Serda Anna Chorzów Małżeństwa #REDLIPS opłacono
3 Chuchla Małgorzata Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
4 Kies Iwona Mikołów Pozostali uczestnicy opłacono
5 Kaczmarczyk Mariusz Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy VULCAN opłacono
6 Makowski Marek Tychy Pozostali uczestnicy opłacono
7 Warzocha Mirosław Mikołów Pozostali uczestnicy opłacono
8 Nagórska Karolina Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Prestor Team opłacono
9 Nagórski Maciej Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Prestor Team opłacono
10 Nagórski Marcin Katowice Pozostali uczestnicy Prestor Team opłacono
11 Lorek Adrian Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
12 Klapetek Piotr Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat ŚKK Goliat opłacono
13 Klapetek Marta Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
14 Klapetek Jacek Katowice Pozostali uczestnicy ŚKK Goliat opłacono
15 Kacperek Wojciech Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
16 Hałas Marcin Czechowice-Dziedzice Małżeństwa NORDUM opłacono
17 Chrapek Urszula Rudzica Małżeństwa NORDUM opłacono
18 Urbańczyk Janusz Ruda śląska Małżeństwa Grzybowa Biega
19 KOLONKO MIROSŁAW CHORZÓW Małżeństwa Goggle PAE Team opłacono
20 KOLONKO JUSTYNA Chorzów Małżeństwa Goggle PAE Team opłacono
21 Gierok Artur KATOWICE Pozostali uczestnicy opłacono
22 Depta Artur RUDA SLASKA Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
23 Piecyk Wiktor Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
24 Piecyk Karol Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
25 Piecyk Justyna Katowice Małżeństwa opłacono
26 Piecyk Dariusz Katowice Małżeństwa opłacono
27 Krzesiak Michał Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
28 Famuła Tomasz Katowice Pozostali uczestnicy Future Processing Running Team / Tri Division Triathlon Team / Famuła Team opłacono
29 Sitko Krzysztof Mikołów Pozostali uczestnicy opłacono
30 Pasak Agnieszka Piekary Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
31 Małysa Łukasz Orzesze Pozostali uczestnicy opłacono
32 Meller Jakub Lędziny Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
33 Meller Piotr Lędziny Pozostali uczestnicy opłacono
34 Mazur Marek Łaziska Górne Pozostali uczestnicy opłacono
35 Brzeziecka Wioletta Chorzów Pozostali uczestnicy Hajduki Lotajom opłacono
36 Wątroba Tomasz Chruszczobród Pozostali uczestnicy Ukryta Opcja Niemiecka opłacono
37 Stanisz Michał Gliwice Pozostali uczestnicy Ukryta Opcja Niemiecka opłacono
38 Holik Marek Chruszczobród Pozostali uczestnicy Ukryta Opcja Niemiecka opłacono
39 Nowak Szymon Chorzów Pozostali uczestnicy Overwatch opłacono
40 Janusz Barbara kaniów Pozostali uczestnicy
41 Stanek Natalia Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
42 Leszczyna Danuta Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
43 Basa Przemysław Ruda Śląska Pozostali uczestnicy KRS TKKF JATRZĄB RUDA ŚLĄSKA opłacono
44 Sierzputowski Ludomir Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Natura Biegu opłacono
45 Nowak Jacek Katowice Pozostali uczestnicy Natura Biegu opłacono
46 Stanek Mateusz Katowice Pozostali uczestnicy MSLabs running team opłacono
47 Urlik Rafal Katowice Pozostali uczestnicy FC Szyszolandia Katowice opłacono
48 Krupa Grzegorz Katowice Pozostali uczestnicy Z kijkami po drodze opłacono
49 Madej Marek Chorzów Pozostali uczestnicy
50 Bauc Bartłomiej Katowice Pozostali uczestnicy Ukryta Opcja Niemiecka opłacono
51 Kugiel Grzegorz Chorzów Pozostali uczestnicy DrużynaMOJACUKRZYCA.PL opłacono
52 Pasak Mateusz Piekary Śląskie Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
53 Lysko Milena Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Biegam bo tata mi każe. opłacono
54 Lysko Marek Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
55 Balon Maria Sosnowiec Pozostali uczestnicy opłacono
56 Bonisławski Kacper Katowice ligota Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
57 Bonisławska Beata Katowice ligota Pozostali uczestnicy mój styl opłacono
58 Stanisz Sebastian Katowice Pozostali uczestnicy Ukryta Opcja Niemiecka opłacono
59 Rutkowski Mateusz Chorzów Dzieci i młodzież do 18 lat Profilaktyczno Rozwojowy Ośrodek dla Młodzieży opłacono
60 Zobek Edward Sosnowiec Pozostali uczestnicy Osoba niepełnosprawna opłacono
61 Ptasik Dominika Koziegłowy Dzieci i młodzież do 18 lat VII LO w Cęstochowie opłacono
62 Zuber Monika Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Ekipa na kijach opłacono
63 Pucher Jadwiga Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
64 Kopczyk Iwona Tychy Pozostali uczestnicy opłacono
65 Kuczera Beata Rybnik Małżeństwa Rybnicka Grupa Biegowa "Pędzimy Razem" opłacono
66 Kuczera Łukasz Rybnik Małżeństwa Decathlon Rybnik & Przyjaciele opłacono
67 Skowronek Maciej Orzesze Pozostali uczestnicy opłacono
68 Marczak-Olejniczak Anna Tarnowskie Góry Pozostali uczestnicy opłacono
69 Zagórska Anna Radlin Pozostali uczestnicy opłacono
70 Bartmański Cezary Katowice Małżeństwa opłacono
71 Bartmańska Aleksandra Katowice Małżeństwa opłacono
72 Dudzik zenon KATOWICE Pozostali uczestnicy opłacono
73 Czajka Aleksander Mikołów Małżeństwa Mokre dziki opłacono
74 Czajka Dagmara Mikołów Małżeństwa opłacono
75 Kołodziej Joanna Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Stadion Śląski opłacono
76 Solik Krystyna Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
77 Kulpa Marek Mikołów Pozostali uczestnicy AKMB Pędziwiatr Gliwice opłacono
78 Marcak Barbara Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
79 Mróz Jacek Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
80 Szydłowski Piotr Chorzów Małżeństwa AugusTeam opłacono
81 Szydłowska Sabina Chorzów Małżeństwa AugusTeam opłacono
82 Pietrzyk Zuzanna Tychy Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
83 Marcak Mateusz Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
84 Kos Łukasz Katowice Małżeństwa Kos Academy opłacono
85 Kos Magdalena Katowice Małżeństwa Kos Academy opłacono
86 SACAŁA ZOFIA KATOWICE Małżeństwa opłacono
87 SACAŁA ANDRZEJ KATOWICE Małżeństwa opłacono
88 Gierlotka Maciej Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
89 Paszyńska Ewa Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
90 suchon krzysztof pyskowice Pozostali uczestnicy opłacono
91 Mosioł Weronika Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat O matko i córko.. opłacono
92 Mosioł Aleksandra Katowice Pozostali uczestnicy O matko i córko.. opłacono
93 Sendobry Henryk Łaziska Górne Pozostali uczestnicy ADOPCJANAODLEGLOSC.PL opłacono
94 Matuszczyk Maciej Katowice Pozostali uczestnicy CZP Tychy opłacono
95 Wiltosiński Konrad Siemianowice Śląskie Małżeństwa opłacono
96 Kurpet Bogusława Jastrzębie-Zdrój Małżeństwa opłacono
97 Kurpet Zygmunt Jastrzębie-Zdrój Małżeństwa wolny strzelec opłacono
98 Solik Krzysztof Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
99 Olszański Karol Katowice Pozostali uczestnicy Fear The Return opłacono
100 Przechrzta Sylwia Łaziska Górne Pozostali uczestnicy Cuda na kijach opłacono


Wyświetleń: 2687

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ