Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dzida Agata Ruda Śląska Małżeństwa 30.00 PLN
2 Dzida Tomasz Ruda Śląska Małżeństwa BIEG Z CHRYSTUSEM 30.00 PLN
3 Gogolin Olimpia Zabrze Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
4 Gogolin Jerzy Zabrze Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
5 Madej Marek Chorzów Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
6 Ćwiek Janusz Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Ekipa na kijach 20.00 PLN
7 Morys Joanna Katowice Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
8 SODOWSKI MAREK Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ 20.00 PLN
9 Szwarc Stanisław Piekary Śląskie Małżeństwa 30.00 PLN
10 Szwarc Katarzyna Piekary Śląskie Małżeństwa 30.00 PLN
11 Szrobarczyk Małgorzata Karchowice Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
12 Broll Jacek Ruda Śląska Małżeństwa Ekipa Na Kijach 30.00 PLN
13 Broll Sabina Ruda Śląska Małżeństwa Ekipa Na Kijach 30.00 PLN
14 Kubica Bożena Ornontowice Pozostali uczestnicy Zabiegani Nauczyciele 20.00 PLN
15 Bednarska Bernadetta Tychy Pozostali uczestnicy LAKE RUNNERS TYCHY 20.00 PLN
16 Bażan Bożena Rybnik Małżeństwa 30.00 PLN
17 Bażan Piotr Rybnik Małżeństwa 30.00 PLN
18 Kornas Patrycjusz Katowice Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
19 GÓRAL ALINA MYSŁOWICE Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
20 Moskwa Magdalena Katowice Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
21 Dobek Agata Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
22 Ćwiek Karolina Ruda Śląska Dzieci i młodzież do 18 lat Ekipa na kijach 10.00 PLN
23 Michalska-Ćwiek Joanna Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Ekipa na kijach 20.00 PLN
24 Nowakowski Wojciech Katowice Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
25 Syrek Elżbieta Katowice Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
26 Dejneka Jarosław Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
27 Sobczyk Paweł Sarnów Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
28 Nowak Piotr Nowak Łaziska Górne Pozostali uczestnicy opłacono
29 Polak Katarzyna Tarnowskie Góry Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
30 Kubacka Monika Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
31 Drynda Franciszek Tarnowskie Góry Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
32 Więcek Przemysław Sosnowiec Pozostali uczestnicy opłacono
33 Prukop Anna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
34 Nizar Wioletta Tarnowskie Góry Pozostali uczestnicy Csc Adventure Academy 20.00 PLN
35 Wojańczyk Bartosz Toporowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
36 Głodkowski Nikodem Toporowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
37 Skupień Olga Toporowice Pozostali uczestnicy opłacono
38 Świercz Adam Mysłowice Pozostali uczestnicy opłacono
39 Misztal Aleksandra Siemianowice Slaskie Pozostali uczestnicy Rozbiegane frelki opłacono
40 Kulik Dominika Siemianowice ŚL Pozostali uczestnicy Rozbiegane frelki opłacono
41 Płonka Janina Gliwice Pozostali uczestnicy opłacono
42 Kordon Anna Łaziska Górne Pozostali uczestnicy opłacono
43 Alvarado Jolanta Katowice Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
44 Adamiec Natalia Adamiec Katowice Pozostali uczestnicy Rozbiegane frelki opłacono
45 Polczyk Adam Tarnowskie Góry Pozostali uczestnicy Srebrne Miasto Tarnowskie Góry opłacono
46 Makieła Mariusz Zawiercie Małżeństwa Saint-Gobain SQUAD opłacono
47 Makieła Agnieszka Zawiercie Małżeństwa opłacono
48 Ptasik Izabela Koziegłowy Małżeństwa 30.00 PLN
49 Ptasik Mirosław Koziegłowy Małżeństwa 30.00 PLN
50 Marekwica Joanna Katowice Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
51 Kajzer Karol Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat 10.00 PLN
52 Marekwica Jakub Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Mk team 10.00 PLN
53 Kajzer Krzysztof Katowice Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
54 Długosz Paweł Siemianowice Pozostali uczestnicy Husaria Race Team 20.00 PLN
55 Stolorz Arkadiusz Mysłowice Pozostali uczestnicy opłacono
56 Golonka Marek Mysłowice Pozostali uczestnicy opłacono
57 Betka Bartłomiej Będzin Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
58 MUCHOWSKA MARIA TYCHY Małżeństwa byle do przodu MW opłacono
59 GOCAŁEK WIESŁAW TYCHY Małżeństwa byle do przodu MW opłacono
60 Mrożek Zbigniew Dąbrowa Górnicza Pozostali uczestnicy opłacono
61 Kotuliński Tomasz Sosnowiec Pozostali uczestnicy Bikehead 20.00 PLN
62 Stefan Grzegorz Czerwionka-Leszczyny Pozostali uczestnicy Carbon OCR Racing Team opłacono
63 Nowakowska Alina Żory Pozostali uczestnicy RUNwDAL opłacono
64 Dobrzyńska Aldona Żory Pozostali uczestnicy RUNwDAL 20.00 PLN
65 Wolanin Maciej Jaworzno Pozostali uczestnicy MCKiS KB Jaworzno opłacono
66 Rybsztajn Jolanta Ruda Śląska Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
67 Rzeszutko-Szubert Ewa Myszkowice Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
68 Wyrwich Angelika Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
69 Janik Aneta Pogórze Pozostali uczestnicy ŚWIRY STELA 20.00 PLN
70 Beno-Gesikowska Dorota RUDA ŚLĄSKA Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
71 Przechrzta Aleksander Łaziska Górne Dzieci i młodzież do 18 lat 10.00 PLN
72 Cieślik Mirosław Mikołów Dzieci i młodzież do 18 lat II Lo mikołow opłacono
73 Czapura Elżbieta SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Pozostali uczestnicy opłacono
74 Warzocha Danuta Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Ekipa Na Kijach opłacono
75 Sichma Zuzanna Swietochlowice Dzieci i młodzież do 18 lat 10.00 PLN
76 Sichma Kamila Świętochłowice Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
77 Malinowska Katarzyna Piekary śląskie Pozostali uczestnicy Lecymy Durś 20.00 PLN
78 Urbańczyk Agnieszka Bytom Pozostali uczestnicy Lecymy Durś 20.00 PLN
79 WIśniewska Marzanna Zabrze Pozostali uczestnicy opłacono
80 Proszowska Aleksandra Proszowska Tarnowskie Góry Pozostali uczestnicy opłacono
81 Kubiak Artur Mysłowice Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
82 Lachera Kamila Katowice Pozostali uczestnicy W pogoni za duchem 20.00 PLN
83 Nowak Tadeusz Katowice Pozostali uczestnicy Runanywhere opłacono
84 Czempik Aniela Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
85 Sulejewski Dariusz Katowice Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
86 Wiater Tomasz Chorzów Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
87 Rolnik Remigiusz MIKOŁÓW Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
88 Świgoń Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
89 wesoły Piotr katowice Małżeństwa Lubię Burpees'y opłacono
90 Rymanowska Anna Katowice Małżeństwa Lubię Burpees'y opłacono
91 Taisner Tomasz Ruda Śląska Małżeństwa Ekipa Na Kijach opłacono
92 Taisner Aleksandra Ruda Śląska Małżeństwa Ekipa Na Kijach opłacono
93 Waśkiewicz Zbigniew Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
94 Roślik Igor Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat 10.00 PLN
95 Wiesner Tomasz Katowice Małżeństwa 30.00 PLN
96 Wiesner Stanisława Katowice Małżeństwa 30.00 PLN
97 Kwapisz Kamil Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono
98 Matysek Grzegorz Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
99 Langer Jacek Chorzów Małżeństwa AugusTeam opłacono
100 Langer Katarzyna Chorzów Małżeństwa AugusTeam opłacono


Wyświetleń: 1386

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ