Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Komuda Oliwier Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
2 Borek Paulina Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Yellobike opłacono
3 Przystolik Julia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
4 Wojciechowski Michał Chorzów Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
5 BUJOCZEK MILENA BYTOM Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
6 Teinert Amelia Mikołów Dzieci i młodzież do 18 lat Zabiegani Nauczyciele opłacono
7 Kania Jakub Łaziska Górne Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
8 Gurczyńska Zuzanna Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
9 Leśnikowski Dawid Chorzów Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
10 Depta Michał RUDA ŚLĄSKA Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
11 Witała Oskar Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
12 Smołk Dominik Mikołów Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
13 Kania Michał Łaziska Górne Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
14 Frydrysiak Oliwia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
15 Frydrysiak Martyna Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
16 Kuczborski Piotr Sosnowiec Dzieci i młodzież do 18 lat Harpagan Sosnowiec opłacono
17 Wysocka Kinga katowice Dzieci i młodzież do 18 lat sp.nr 67 katowice opłacono
18 Wysocki Dawid katowice Dzieci i młodzież do 18 lat sp.nr 67 katowice opłacono
19 Stypka Magdalena Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Ohio Team opłacono
20 Švach Magdalena Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
21 Švach Krzysztof Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
22 Kurek Wojciech Siemianowice Śląskie Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
23 Youssef Hanna Ruda Śląska Dzieci i młodzież do 18 lat TL Pogoń opłacono
24 Wiertelorz Mikołaj Bielsko-Biała Dzieci i młodzież do 18 lat Lubię Burpees'y opłacono
25 Michalski Maciej Ruda Śląska Dzieci i młodzież do 18 lat Ekipa na Kijach opłacono
26 Ćwiek Karolina Ruda Śląska Dzieci i młodzież do 18 lat Ekipa na kijach opłacono
27 Wojańczyk Bartosz Toporowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
28 Głodkowski Nikodem Toporowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
29 Kajzer Karol Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
30 Marekwica Jakub Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Mk team opłacono
31 Przechrzta Aleksander Łaziska Górne Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
32 Cieślik Mirosław Mikołów Dzieci i młodzież do 18 lat II Lo mikołow opłacono
33 Roślik Igor Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
34 Szymura Kamil Rybnik Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
35 Tokarz Aleksandra Piekary Śląskie Dzieci i młodzież do 18 lat Lecymy Durś


Wyświetleń: 7562

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ