Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 RĘBISZ MARIUSZ Racibórz Bieg Główny 10km EASY RUN RACIBÓRZ opłacono
202 Gręda Łukasz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
203 Nowacka Amelia Sławków Bieg Główny 10km limit osiągnięty
204 Rychlik Sławomir Cynków Bieg Główny 10km A może się uda opłacono
205 Gajek-Sikora Olga Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
206 Szalai Norbert Komarom Bieg Główny 10km Kefe Komarom opłacono
207 Dobi Zsigmomd Komarom Bieg Główny 10km Kefe Komarom opłacono
208 Farka Peter Komarom Bieg Główny 10km Kefe Komarom opłacono
209 Bottlik Balint Komarom Bieg Główny 10km Kefe Komarom opłacono
210 Dombi Tamas Komarom Bieg Główny 10km Kefe Komarom opłacono
211 Bottlik Dorina Komarom Bieg Główny 10km Kefe Komarom opłacono
212 KOZERA Paweł SOSNOWIEC Bieg Główny 10km limit osiągnięty
213 Laszlo Gabor Komarom Bieg Główny 10km Kefe Komarom opłacono
214 KOZERA Sylwia SOSNOWIEC Bieg Główny 10km opłacono
215 Hycnar Katarzyna Czeladź Bieg Główny 10km #czeladzbiega limit osiągnięty
216 Zdziebko Michał Jerzmanowice Bieg Główny 10km opłacono
217 Zdziebko Ewelina Jerzmanowice Bieg Główny 10km opłacono
218 Cieśla Anna Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Lecymy Durś opłacono
219 KOZERA Krzysztof SOSNOWIEC Bieg Główny 10km opłacono
220 KOZERA ANNA SOSNOWIEC Bieg Główny 10km opłacono
221 Motyl Artur Olkusz Bieg Główny 10km KS OLKUSZ opłacono
222 Motyl Alojzy Olkusz Bieg Główny 10km KS OLKUSZ opłacono
223 Góral Iwona Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
224 Kosmala Sebastian Sosnowiec Bieg Główny 10km Husaria Race Team limit osiągnięty
225 Dąbrowiak Marcin Sosnowiec Bieg Główny 10km Harpagan Sosnowiec opłacono
226 Kołak Szymon Kołak Pyskowice Bieg Główny 10km opłacono
227 Krzyminska Patrycja Gliwice Bieg Główny 10km RunBabyPolska opłacono
228 Kowalik Tomasz Częstochowa Bieg Główny 10km Zabiegani Częstochowa opłacono
229 Kołak Alicja Gliwice Bieg Główny 10km opłacono
230 Wysota Michał Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
231 Wypysiński Daniel Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Brembo opłacono
232 Bugajski Cezary Sosnowiec Bieg Główny 10km ELMONTER OŚWIETLENIE opłacono
233 Górski Sylwester Częstochowa Bieg Główny 10km opłacono
234 Majchrzak Katarzyna Katowice Bieg Główny 10km opłacono
235 Juszczak Marcin Sosnowiec Bieg Główny 10km Drużyna Meritum opłacono
236 Mierzejewski Radosław Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
237 Tuchowska Anna sosnowiec Bieg Główny 10km one team limit osiągnięty
238 OGONOWSKI Dariusz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
239 Kowalski Tomasz Dabrowa Gornicza Bieg Główny 10km W Pogoni za Duchem opłacono
240 Chruściel Tomasz Będzin Grodziec Bieg Główny 10km opłacono
241 Burian MARTA STRZELCE OPOLSKIE Bieg Główny 10km limit osiągnięty
242 Furman Artur Sosnowiec Bieg Główny 10km Ghostbikers opłacono
243 Albrecht Dariusz Arendal Bieg Główny 10km ACTIV EAGLES PRO limit osiągnięty
244 Popiela Mirosław Strzelce Opolskie Bieg Główny 10km ACTIV EAGLES PRO limit osiągnięty
245 Hajduk Piotr Sosnowiec Bieg Główny 10km W Pogoni Za Duchem opłacono
246 Hajduk Barbara Sosnowiec Bieg Główny 10km W Pogoni Za Duchem opłacono
247 Tokarz Lidia Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
248 Ratajczak Aleksander Piekary Śląskie Bieg Główny 10km opłacono
249 Ciuraszkiewicz Konrad Olkusz Bieg Główny 10km limit osiągnięty
250 Kołodziej Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km W pogoni za duchem opłacono
251 Woźniak Katarzyna Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
252 Woźniak Wojech Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
253 Gaik Kamil Sosnowiec Bieg Główny 10km MKS-MOS Płomień Sosnowiec limit osiągnięty
254 Wąsowicz Szymon Bielsko Biała Bieg Główny 10km opłacono
255 Pajdak Anita Sosnowiec Bieg Główny 10km Zagłębiowski Klub Oyama Karate opłacono
256 SZLACHTA Krystyna Komaron Bieg Główny 10km opłacono
257 Jamer Paweł Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
258 Czerniewski Grzegorz Sosnowiec Bieg Główny 10km Wake Zone Stawiki opłacono
259 Spirytulska Agata Modlnica Bieg Główny 10km opłacono
260 Klichta Kacper Klichta Brzeg Bieg Główny 10km Ledwo10M limit osiągnięty
261 Wacławek Tomek Gliwice Bieg Główny 10km opłacono
262 Treffon Tomasz Gliwice Bieg Główny 10km opłacono
263 Kasprowski Radosław Sosnowiec Bieg Główny 10km Ghostbikers opłacono
264 Koniec Mariusz Koniec Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km BezTimuTim opłacono
265 Mazur Piotr Piekary Śląskie Bieg Główny 10km opłacono
266 Szczepanek Beniamin Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
267 Wierzchowski Jędrzej Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
268 Morchat Paweł Ruda Śląska Bieg Główny 10km #czeladzbiega opłacono
269 Piaśnik Rafał Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
270 Stańkowska Emilia Jaworzno Bieg Główny 10km opłacono
271 Bul Daniel Kędzierzyn-Koźle Bieg Główny 10km limit osiągnięty
272 VENSLAUSKAS DOMINIKA TYCHY Bieg Główny 10km ProsiekoTeam opłacono
273 Puchalik Aleksandra Posada Jaśliska Bieg Główny 10km limit osiągnięty
274 Kurbiel Paulina Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
275 Kozieł Kamil Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
276 Hajducki Jakub Chorzów Bieg Główny 10km Okiem Wilka opłacono
277 Łuj Joanna Sosnowiec Bieg Główny 10km RAGNAR TEAM opłacono
278 Wieczorek Katarzyna BĘDZIN Bieg Główny 10km Polskie Towarzystwo Sportów Ekstremalnych opłacono
279 Żakowiecka Barbara Katowice Bieg Główny 10km JKLA Jawor opłacono
280 Nalepka Ewa Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
281 Palik Jakub Ruda Śląska Bieg Główny 10km PGG S.A. opłacono
282 Michalska-Ćwiek Joanna Ruda Śląska Bieg Główny 10km Ekipa Na Kijach opłacono
283 Kurowski Rafał Kurowski Będzin Bieg Główny 10km Banda z Placu opłacono
284 Cieślik Łukasz Sosnowiec Bieg Główny 10km Brak limit osiągnięty
285 Pajdak Paweł Sosnowiec Bieg Główny 10km Zagłębiowski Klub Oyama Karate opłacono
286 Pajdak Bartosz Sosnowiec Bieg Główny 10km Zagłębiowski Klub Oyama Karate opłacono
287 Siwek Piotr MYSŁOWICE Bieg Główny 10km limit osiągnięty
288 Milik Marcin Sosnowiec Bieg Główny 10km Epo opłacono
289 Gemra Bartłomiej Będzin Bieg Główny 10km limit osiągnięty
290 Sowiński Mirek Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
291 Galos Marcin Czernichów Bieg Główny 10km opłacono
292 Szczepara Piotr Czeladź Bieg Główny 10km opłacono
293 LISZKA ZBIGNIEW Boleslaw Bieg Główny 10km opłacono
294 zieliński sebastian zabrze Bieg Główny 10km limit osiągnięty
295 Kornes Janusz Sosnowiec Bieg Główny 10km TRI DG limit osiągnięty
296 Wylężek Paweł Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Lecymy Durś , OPP kce opłacono
297 Wochnik Beata Katowice Bieg Główny 10km Biegamy z oszczepem limit osiągnięty
298 Rębisz Judyta Racibórz Bieg Główny 10km TLK Pogoń Ruda Śląska opłacono
299 Dędek Gerard Będzin Bieg Główny 10km Saint-Gobain Squad opłacono
300 Wacław Maria Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono


Wyświetleń: 43421

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ